Új privát üzeneted érkezett!

Szöszke, Pumpóka,
csodásak a csajok :) :)

Kép
emi29
 
 


Köszi lányok Bogi nevében is a dicséreteket!!! :D

Nekem is feltűnt, hogy nagyon sokat változott Bogi.
A ti babáitok nem változnak ennyit???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Csajok,
tudja valaki, hogy az a csík a hasunkról mikor fog elmúlni??? Szerintetek lehet szoliztatni?? Vagy meg kell várni, amíg elmúlik? (Azt én nem bírom ki..)

Kép
emi29
 
 

 
 

Szösszenet!

Nagyon édes Alízod!!!

Téged meg irigyellek, hogy így tudsz öltözködni...nagyon jó alakod van. Rajtam még van 5 kg a 17 kg-ból, de egy nacim se jó rám....
úgyhogy nemsokára ruha vásárlást kell beiktatnom...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Csak gyors BEKUKK...

ctg 10es..
magzatvíz jó és tiszta...
méhszáj még mindig nem túl jó..
fájások görcs keményedés nincs...

szóval esélyem sincs :( :(

csütörtökön újra megyünk...

hát mondanám de inkább nem is mondok semmit..ez van..nem tudok mit csinálni..mindent próbáltam..de hogy a homeós szarokat is kibaszom a kukába az tuti :D

Sirkici: neked hátha összejön azért..még hosszu a nap..

én meg bánatomban elmegyek apával vacsizni...:D

bocs csajok hogy csak magunkról..de most értem haza..és éhes vagyok és nyűgös..
Vendég
 


[quote="ollem"]S írta:ollemzösszenet!

Nagyon édes Alízod!!!

Téged meg irigyellek, hogy így tudsz öltözködni...nagyon jó alakod van. Rajtam még van 5 kg a 17 kg-ból, de egy nacim se jó rám....
úgyhogy nemsokára ruha vásárlást kell beiktatnom...

Köszönjük :)
Igazából rajtam a +20 kg-ból még +10 kg fent van .. csak nagyon kis súlyról indultam (55 kg-ról). Igazából annyira nem is szeretnék egyelőre visszafogyni. A 60 kg az álmom ....
Nadrág rám sem jön fel .. ez egy új darab .. :oops: :oops:

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Bambi, köszi a hiányolást én is :)
Hasonlóan szösszkéhez, mi is élveztük, hogy itthon volt pár napig az egész család :) Immáron 4-en :):)
Sajna ma műr páromnak mennie kellett pár órát dolgozni, de még azért többet van itthon szerencsére, mint melóban :)
Ma már Szandi is ment oviba, így kettesben vagyunk törpikével :)
Épp most keltem, olyan jót szunyáltam, délben ettünk (az eddigi legnagyobb adagunkat :)), azóta alszik kicsilány is, gondolom azért lassan már kelni fog :)
Az éjszakáink nagyon jók, este eszik 10-11 körül, és 4-5-nél előbb még nem kelt egyszer sem! Isten tartsa meg jó szokását :)

Nagyon szép babaképeket láttam, teszek majd fel én is még :)

Celesztina, hatalmas gratula Julinkához, sok boldogságot Nektek, és jó egészséget!

[quote="atizka"][ írta:atizkab]
Nici! Barbi olyan kis békés, nagyon aranyos. Látom be is tetettétek a fülbevalót. Nem volt gond vele? Akkor ugye valamelyik csecsemős nővér tette be neki? Ja, és előtte hogy fertőtlenítettétek a fülbevalót? Nekem azt mondta a védőnő, hogy egy napig áztassuk alkoholban, de szerintem, ha ezt itthon csináljuk, akkor utána annak pár nap alatt elmúlik a fertőtlenítő hatása.

Nem volt vele semmi gond, picit nyöszörgött, azóta is szép, nem váladékozik, alkoholozom, és mozgatom neki többször egy nap!
A hazamenetel napján szóltam reggel a csecsemőnek, hogy szeretnénk berakatni, mondta hogy vigyem át a fülbevalót előtte kb fél órával, kifertőtlenítik, majd vihetem Barbit, és berakják! 2000 Ft volt, kb 5 perc múlva már hozták is, ici picit vérzett neki, de minden rendben már :)

Medina, nekem is hőemelkédesm volt a tejbelövelős napokon, és iszonyatos fizikai fájdalmaim voltak, szétszakadt, égett, fájt a mellem, de tegnapra elmúlt! Sajnos nekem is fejnem kell, és néha ki kell egészítenem tápszerrel, mert ugyan mindig van benne, de néha kevéske! Olyan érdekes, mert Szandinál irdatlan mennyiségű tejem volt, nem győztem "kidobni", reggel/este/éjjel, mindig tele voltak a melleim, és ez így ment 8 hónapig... de úgy látszik nem csak nincs 2 egyforma terhesség, nincs 2 egyforma szoptatás sem!
Amúgy én is az elektromos Medelát vettem, nekem bejön, szépen leszedi mindig a maradékot! Így azt oda tudom mindig adni köv. evésnél, így csak ritkán kell tápszerért nyúlnom!
Viszont szerintem a 4 liter folyadék az sok! Én mindig is úgy tudtam, hogy persze fontos a sok folyadék szoptatás alatt, de túlzásba esni sem szabad, mert az is a kárára válhat! Keveset inni semmiképp nem szabad, de az igénynél többet sem!

Szőlőék már bizti otthon a kis tündérkével, várom már, hogy Ők is bejelentkezzenek :)

És akkor végül mutizok én is képet :)
Megérkeztem :)
Kép
Apával alszom:
Kép
Alszom, mint a bunda:
Kép Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Tele vagyok hibával, és jó hosszú is lettem, bocsi :oops: :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Bolygóékról vmi????
már ugy várom a hírt....
Vendég
 


Celesztina! Sok boldogságot és örömöt Julinkához.
Tényleg különleges a második neve is a kislánynak.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:22-kor.
Vendég
 


Sziasztok Mamik!

Olvasom, h nagyon sokan tápszerrel kell, h pótoljátok a tejet!
Olyan rossz ezt olvasni!!
Nálunk edddig nincs probléma, le is kopogom, bár volt pár nap, amikor nagyon pangott nekem is a tej, de homeós bogyó illetve tea segített!!
ÉS a Sok Pihenés és a finom kaja is sokat segít.

Remélem mindenkinek beindúl a tejcsije!!!

Babaképek nagyon édesek!!

Szöszi
Tök jó, h Nektek van lehetőségetek ilyen helyre vinni Alízt sétálni.
Bár nekünk is van itt Duna, de rövid a sétarésze, és macerás eljutni odáig.. :roll:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Atizka,
kösz a drukkot, mennek neked is!

Szössz,
kösz neked is! Szépek vagytok a képeken! :)
sirkici
 
 


Kiscica, érdekes ez a tej dolog, mert nekem meg az első napokban volt tök sok, beindult a második éjszaka a kórházban, aztán pár nap után beállt erre a mennyiségre... sosem gondoltam volna, hogy azok után, amennyi tejem volt Szandinál, és amilyen sokáig, most így lesz... de nem csüggedek, azért még nagyobb részben tejcsit eszik, minimálisat kell kiegészítenem, és ki tudja, talán lesz ez még jobb is :)
(Ha mégsem, akkor sem történik végülis tragédia, Szandi is hiába volt anyatejes, kellőképpen beteges volt kicsinek, állandóan összeszedett, és szed is még mindig minden taknyos, torokfájós, köhögős betegséget, de azért amíg lehet küzdök, és optimistán fogom fel :))

Pumpóka, nekünk Szandinak is a kórházban tették be a csecsemősök, és akkor sem volt gond, sőt, Szandi nem is sírt, Barbi picit... így én ott terveztem ismét berakatni, és ezért meg is vettem előre a fülbevalót :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sirkici, Lituka, és akinek már itt az idő, mennek a drukkok!!!

Zita, Neked is drukkolok nagyon :)

Bolygó, remélem minden ok Veletek, sokat gondoltam Rátok ma :)

Zsuzsa, Ti hogy vagytok? Bianka meggyógyult teljesen?

Szössz, tényleg nagyon csini vagy, Alíz is tündéri, biztos jó volt kimozdulni kicsit a koncertre :)
Az öböl tényleg jó hely, szépen megcsinálták, én régen nagyjából ott éltem a fél életemet :), mivel a Spariban kajakoztam 6 évig, hát a vizitelepet is igen szépen felújították már :)
Nagyon várom már én is, hogy kimehessünk, ha ilyen szép marad az idő, akkor hétvégén már kimerészkedünk mi is :)
Ma is szinte egész nap nyitva volt bukóra az ablak, melegebb volt kint, mint a lakásban komolyan :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Celesztina: Gratulálok a babához! Sok tejcit és jó egészséget!

Nálunk minden rendben.Egyre többet eszik Kristóf. Igaz tápszer azért kell. Kb. 60-at eszik ciciből, és ugyanennyi tápszert. Én egy etetésnél egy mellből szoktam adni. Reggel lefejem mindkettőt, igy tudok 70-100-at lefejni.
Én mindent megteszek, hogy legyen több tejem, de ha tápszer is kell, azért nem csüggedek, mert nem szeretném, ha éhezne a Drágám.
Teát iszok, 4liter folyadékot megiszom, pihizgetek,amennyit tudok, jó kis kajákat eszem, és vettem ezt a More Milk kapszulát, amit dicsértek. Mindezek ellenére, csak ennyire futja.

Nici: Nagyon szép Barbi!

Nekem úgy mondták, hogy úgy kell kiszámolni a napi kajaadagját, hogy: súlyx150/ahányszor eszik egy nap. (Remélem értehtően írtam)

Kép
blani28
 
 


Nici! Köszi kérdésed, teljesen meggyógyultunk. Csak az első fél évet kell nagyon komolyan venni, egy kisebb orrfolyásra is antibiotikumot kell adni majd neki. De reménykedem, hogy jön a jó idő, vége lesz hamarosan az ovinak és a sulinak és nem hoznak haza a csajok sem semmi bacit.

Nekünk is kórházban lyukasztották ki a fülünket. Egyáltalán nem sírt, mégcsak nem is nyöszörgött. Utána viszont az öltözködést már végigüvöltötte. Az ár nálunk is ennyi volt. Én mindegyik lányomat úgy hoztam haza a kórházból, hogy a fülbevaló már benne volt a fülükben. Egyikkel sem volt semmi probléma.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, ma végre lett sinus ritmusa....nem tudom, hogy mond-e nektek ez valamit, de ez nagyon fontos, hogy legyen, előtte ugyanis nem a sinus csomóból jött az ingerület egy hétig és ezért nagyon gyorsan vert a szíve...most végre megnyugodott. És a baba is! Így már szóba jöhet, hogy esetleg a közeljövőben hazajöhet...persze én csak akkor leszek nyugodt, ha tünetmentes.

Én ugye már 3 hete nem szoptattam, de három óránként fejek, igaz csak 100-120-at, de ez elég ahhoz, hogy fenntartsam a tejtermelődést. Így Atti elég tejet kap. Ti hol tartotok súlyilag? Kb mennyit híztak rá a babák a születéskori súlyukra? Persze elsősorban azokat kérdezem, akik április elején szültek. Mert Atti 3350-el született és 3400-al ment a műtétre, aztán lefogyott 3300-ra, aztán fel 3550-re, most 3440, mert a gyógyszerek miatt sokszor kihányta a tejet, de azért alapvetően szépen eszik. Igyekszem én etetni, mert akkor van idő a büfizésre...szegény nővérkéknek annyi felé kell szakadniuk, hogy nincs idejük kivárni a büfit...szerintem sokszor ezért is bukik.

Na, megyek aludni, holnap is van nap és már kezdek fáradni, ráadásul ma kitört rajtam a szokásos éves allergiám, ömlik az orrom, folyton tüsszögök...

Mindenkinek jó babázást és szülést!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Lányok,
hogy néz ki az a nyákdugó? Azt vettem észre tegnap este és éjjel kétszer, hogy mintha valami szivárogna belőlem, de szintelen viz, úgyhogy biztos nem magzatviz gondolom, meg nem állandóan van, csak pár óránként egy kicsi, meg a lényeg, hogy éjjel a wc-papiron volt egy kis darab kocsonyás valami, mint a tojásfehérje, de egy kissé sárgás volt. Na, most az mi volt? Lehetett a nyákdugó, vagy annak kötelezően barnás-véresnek kell lennie? Emigy minden rendben, nincs fájás, semmi, a derekam fájdogál egy kissé, de az sem vészes, azt leszámitva teljesen jól vagyok! Nem akarok menni a kórházba, mert ebből még akár két nap is lehet, gondolom én, csak hátha valakinek volt még ilyen sárgás izéje?! :oops: :D
sirkici
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:23-kor.
Vendég
 


Szia Klarka!!

De jó, h jöttél!!! Örülök, h már ilyen jól van Ati, remélem ezek után beáll neki a kis szive a normál ritmusra, és mielőbb hazamehettek.
Nálunk Maszat 1 hónapos korára kb. 1 kg hízott, de ez most számodra nem lesz mérvadó, mert azért Ati csak egy komoly műtéten esett át, és ahhoz képest, nagyon szépen tartja a súlyát. Majd mostmár tuti nekiindul Ő is a hízásnak!
Szoptatni mikortól fogod tudni???

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sirkici
Nálam a nyákdugó véres barnás volt, de ez szerintem egyénfüggő, és szülés előtti napon nekem is volt némi vizes szivárgás, igaz az később elmúlt, de aztán éjjel meg kezdődtek a fájások. Lepedőre ültél már??? Helyedben telefonálnék azért dokinak, h ő mit mond erre!! :roll:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Nici
Hát ez a tejdolog elég idegesítő mindenesetre! Számítottál rá, h lesz, erre a sors meg megtréfál.. Drukkolok, h induljon be újra rendesen!!
Én tuti padlón lennék, ha pótolnom kellene tápszerrel. Már nagyon megszoktuk egymás közelségét szopi alatt, és eddig max. 2x evett üvegből lefejt tejet! Szóval neki is furi lenne, én meg szenvednék mint egy kutya!
Amúgy kórház milyen volt?? Csecsemősökkel meg voltá elégedve??
Barbi nagyon édes, ahogy apuval alszik az ágyban!!! :D

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Amúgy most éjszaka arra keltem, h az egyik mellem szét akar durrani, akkora csomó volt benne...
Aztán szépen kiszivigatta Maszat, de reggelre megint csomós lett.
Ez van, ha túl sok figyelmet fordítok a mellemre, hihetetlen.. :roll:

Na, lelépek, mert most én itt jól elirogatok ám magamba... :oops:
Megyünk inkább reggelizni teraszra, és közben nézni a csodás építkezést szemben. Valami felemelő!!

JAj
Zorróné
Nálatok miújság?? Rég jelentkeztél!!! Voltunk Katánál pénteken!!

És pocis mamik??? Litu, Atizka, Bolygó és a többiek?? :roll:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Pumpóka,
kösz az információt, húha, akkor valószinűleg nemsokára szülés lesz, bár ezt nem bánnám már. Én azt hittem, hogy a magzatviz rózsaszinű, ezért tévesztett meg, de akkor ezek szerint szintelen is lehet. Igazad van, még várok egy kicsit, hátha csordogál megint, és akkor felhivok valakit, hogy mit csináljak. Nem szeretnék vaklármázni, dehát gondolom nem pisiltem be, főleg, hogy tegnap volt a terminusom. :oops: :)

Kiscica,
neked is kösz az infót, és igen, gondoltam a lepedőre (bár még nem ültem rá) reggel, de akkorra meg már nem éreztem semmit, azóta sem szivárog semmi, ezért nem értettem, hogy most mi van, nem tudtam, hogy képzelődöm, vagy tényleg lesz itt valami. Dehát neked is elmúlt és aztán kezdődtem a fájások, akkor hátha nálam is úgy lesz, vagy szivárogni fog még vagy fájások, remélem máshogy már nem történhet.
sirkici
 
 


sirkici, nekem is sárgás volt, délután távozott és aznap este indultak be a fájások, másnap délután szültem. mennek a drukkok:)
és a többi szülni készülő maminak is.
magzatvízhez nem értek, nekem burkot repesztettek:)

Klarka, örülök, hogy Attinak van más sinus ritmusa. remélem hamar hazamehettek.

Szépek a babaképek:)

lolka_zs
 
 


Sirkici
ha magzatviz akkor azt ugy is tudod ellenörizni,hogy megrázod a pocidat.két oldalról megfogod és megmozgatod.ha magzatviz akkor bizti fog jönni ki egy kicsi. doki mondta. 8) [/b]
Vendég
 


Zsuzsa, Klarka,
Nagyon örülök, hogy jó hírekkel jötettek, reméljük a továbbiakban is ilyen jókat hallunk a kisbabáitokról. kitartás továbbra. Nagyon tisztellek Titeket, hogy ilyen erősek vagytok, hogy mindig pozítivan hangvétellel jelentkeztek nálunk.

Képek,
Nagyon szép babáink vannak. Olyan jó látni őket. És hogy mindegyik kisbaba milyen sokat változott már, hihetetlen. Szóval rohan az idő, ez azt is jelenti.

Szöszke,
Jó Nektek, hogy ide tudtok járni sétálni.
Éljenek a 6 hetesek. Kiváncsi vagyok a változásra, bár most 2 ismerősöm esett át a 6 héten és ők azt mondták, hogy Ők változtak, nem a babák, Sokkal lazábbak lettek, nem aggódnak, stb.
Örülök, hogy nem akarsz csontsoványra visszafogyni (bár a Te magassságodhoz a 60 kg sem sok) és ahogy a képeket néztem, már nagyon csini vagy.
beszéltél anyukáddal?

emi,
gondolom így sokkal gyorsabban lejön a tej, ezzel az elektromos kütyüvel.
én most hajnalban tök beparáztam, mert nem "durrantak be" a melleim, mint az elmúlt napokban. aztán megnyugodtam, mert s mérleg végül is azt mutatta, hogy rendes mennyiséget tudott Dani szopizni.

melltartó betét,
hogy én mennyire utálom ezt. de nem merek e nélkül elindulni, mert tuti, hogy "kifoltosodna" a polóm.
amúgy a chicco-é az egyetlen normális, amit találtam, mert ennek a hátulja nylon szerű, így ha tök sok elfolyik, akkor sem nedvesedik át...

kontorll,
ma megye a 6 hetesre:-)
kérdés: volt valaki már csípőszűrésen? az milyen vizsgálat? UH? vagy csak "megtornáztatják"?

pocakosok,
látom nagyon a végét járjátok, megint jönnek a kisbabák szépen sorban! ügyesek legyetek ám!

klarka,
tényleg ne a mi babáin súlyával hasonlítsd Kis Ati súlyát, de szerintem nagyon ügyik vagytok és a 3,44 jó súly!

nyákdugó,
passz

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok!
BOLYGÓ????????????????? nem irt senkinek??????????? jajjj ugy vártam hogy mára itt a hír róluk :(

lejelentkezem...minden a legnagyobb és legnagyobb rendben..
ennyi..azt hiszem kicsit becsavarodtam mert ugy viselkedek mint aki nem terhes..ahogy elmult a 40. hét..vhogy nem tudom..az agyam kikapcsolta a terhes nőt bennem..és én már semmi tünetre nem hiszek semmit..komolyan..ugyh...Sirkici :) én nem tudok hozzzászólni..nekem nyákom másfél hete elment..a vizet nem tudom..hasam ugyanugy megy..derekam ugyanugy fájogat..és már annyira vizes vagyok hogy holnap lehet benn is fognak..mindenemre ráment és nem megy le..szóval nem is tudom..próbálom jáccani a nagy vidámat..az utcára sem bírok menni mert az utsó legnagyobb papucsom sem jön rám..

most pedig be kell mennem Komáromba a férjemmel mert a munkanélkülisek nem küldik ki ujra a adóbevalláshoz szükséges irataim csak ha bemegyek érte..hiába mondtam h 40. héten tul vagyok..mind1..ha meg apa egyedül megy akkor 2 órát ott ülhet..hátha nekem hamarabb kiadják..
utána megy a fogorvoshoz..ugyh ma lesz egy kisfiam...mert ő foghuzás után ugy fog viselkedni mint egy bébi...fekszik..alszik..hisztizik :)

Klarka: örülök a híreknek..továbbra is sokat gondolok rátok..

most ennyi voltam..(sztem sok is :) )

szép napot...Sirkici...hajrááááááááááááááááááááá :)
Vendég
 


Lituka,
sajnálom, hogy a tegnapi jóslatom nem jött be:-(

Lányok,
ugye a meggy nincs tiltólistán? főzhetek befőtt meggylevest?

Ja, és tegnap 2x, ma már 1x tudatosan rám mosolygott Dani. Szóval tök jó, hogy nektek panaszkodtam a mosolya hiányát, mert így megtört a jég. hát, ez tényleg szívet melengető érzés:-)

Kép
1bambi
 
 


[quote="1bambi"]J írta:1bambia, és tegnap 2x, ma már 1x tudatosan rám mosolygott Dani. Szóval tök jó, hogy nektek panaszkodtam a mosolya hiányát, mert így megtört a jég. hát, ez tényleg szívet melengető érzés:-)

Ez komoly :) Mert én meg ma kaptam 2 mosolyt .. :D :D Az elsőnél kételkedtem ezerrel .. (áááá .. ez nem nekem szól még) .. de a második meggyőzött :D :D :D Olyan jó!!! (pedig én is tegnap panaszoltam a blogra, hogy arra még várnom kell :D)

Anyumat este felhívom .. hétvégén elfelejtettem - sorry :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
szösszenet
 
 


Sirkici! Remélem hamar eldől, hogy elkezdődött-e (remélem igen, gondolom már nagyon nem bánod), úgyhogy drukkolok!

Lituka! Neked is. Hát az nem túl jó, ha csütörtökön már bent akarnak tartani, talán addig Máté is meggondolja magát és jön előbb!!! Nekem is vizesedik a bokám, de azért nem olyan vészes. Tényleg, a szurkálás elmúlt? Volt uh?

Bolygó??????

Klarka!
Nagyon remélem, hogy Atti hamar hazamehet, olyan jó, hogy azért időnként beszámolsz magatokról, és eddig minden jól alakult.

Nici! Köszi a fülszúrós infót.

Tényleg, Sz. Imrében szült anyukák! Akkor ugye tényleg nem kell a babának pelenkán és popsitörlőn kívül semmi a kórházba? (Pl. nem hiányzott sakpa, zokni, pléd, vagy valami?

Kiscica! Köszi az érdeklődést, megvagyok....

Egyébként reggel fájdogált a hasam, olyan mensi szerűen, plussz kenyényedéseim voltak 10-12 percenként, de mikor felkeltem, elmúltak. Az előbb jól félrenyeltem, majd megfulladtam, azt hittem most tuti lesz a burokrepedés, de mégsem,,,
Szombatra enyhe melegfrontot jósolnak, 20-án pedig telihold! Én lehet, hogy kihúzom addig... (Apának 22-én lesz a szülinapja, ő reménykedik benne, hogy Emmának is. Az azért már 4 napos túlhordás lenne.)

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Csak gyorsan bekukkantottam lányok!

Mi hétfő óta itthon vagyunk! Tejci sajna még nem igen van, így tápszer is kell. De azon vagyok, hogy tej beinduljon. Zsófi jó baba, csak néha nyügizik! Jól vagyunk, bár a szülés baromi nehéz volt. Asszem császár lett volna, csak már nem volt visszaút... na azért túléltem. Kórházi napok nagyon rosszak voltak nekem, a nővérek hozzáállása... stb, ez is oka szerintem, hogy a tejci még várat magára.
Itthon most nagyon jó! :P

Visszaolvasni nem tudok, amint tudok, lesz egy kis időm, benézek újra!

Kép
gabo001
 
 


Lolka,
akkor mostmár biztos vagyok benne, hogy a nyákdugó ment el, kösz!

Lekri,
kösz a tippet, ki is próbálom mindjárt!

Atizka,
hát tényleg nem bánnám, kösz!

Lituka,
úgy néz ki nekünk nagyon nem akarnak kibújni a babák, én is az előtt feküdtem egy kicsit fehér törölközőn, hogy hátha folydogálna megint valami, de semmi, reggel óta csak a derekam fáj, és annyi, semmi jel. Már tisztára kiidegel engem is, nekem is már annyi jel volt, hogy már 2 hete meg kellett volna szülnöm, de még mindig itt vagyok én is nyákdugó nélkül, és most még mindig nem tudom, hogy akkor az a magzatviz volt-e, fájások meg csak nem akarnak jönni. :twisted:
sirkici
 
 


Bambi,
mi a múlt héten voltunk csípőszűrésen a Heim Pálban. UH is volt és meg is tornáztatták a lábát.
Örülök, hogy most már mosolyog Dani baba!

Kép
emi29
 
 


Gabo
üdv újra köztünk. Sajnálom, hogy ilyen rosszul élted meg a szülést.

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak a gép elé nem jutok le túl gyakran... :cry:

Nagyon rendes kislányom van:
eszik-alszik, du-este felé egy kis foglalkozásra vágyik, éjjel 1* kell fel enni.
Szóval semmi okom a panaszra.
Olyan imádnivaló... :oops:

Segítsetek 3 hetesen mennyit kellene ennie egy babának???
Jázmin nem hajlandó 56-60-80 grammnál többet enni...
ez elég? 3 óránként eszik (már ha felkel)
Gondolom, ha nem lenne elég neki, akkor nem pihizne két evés között.

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok,

én is csak egy pillanatra jövök.. mostanában főleg felváltva alszanak a fiatalok és így nem egyszerű :) Bizonyos szempontból azért jó, mert legalább külön-külön is tudok velük foglalkozni.. És ma a délelőtti játszóterezés is elmaradt, mert javítják a liftet :( :(

Bebe, Benettke jelentkezzetek Ti is!!!!

[b]Szőlőnek és Celesztinának gratulálok!!![/b]

Lasan eltűnnek a pocakok....

Csöppkéékről tudni valamit? Ha jól láttam, ő se járt mostanában errefelé..

Kép
Kép
mango.
 
 


Sziasztok!

Kiscica: köszönjük a hiányolást, vagyunk mi is, de általában sajna csak az olvasásig jutok!
Beni nagyon hasfájós, reggel és este van 2x3 óra üvöltés, mert annyira görcsöl a hasa. Úgy sajnálom ilyenkor, főleg, mert nem tudok rajta segíteni! :cry: :cry: Mert olyankor sehogysem jó neki! Adom neki az infacolt minden szopi előtt, de nem igazán segít! Pontosabban nem tudom milyen lenne ha nem adnám! De asszem, ha elfogy, valami mással fogunk próbálkozni.
Viszont ha nem fáj a hasa, nagyon nyugis. A hosszú hétvégén elvittük Sopronba a szüleimhez! Állatira élvezte! A családi házunk teraszán meg kertjében akkorákat aludt! Még a hasfájása is ritkábban jutott eszébe... De ha fájt is neki, volt ott mindig valaki, aki megvigasztalta. Ez nekem is nagy segítség volt, mert így én is tudtam valamennyit pihenni! Itthon egyedül azért keményebb, főleg a sírós időszakok, de nem panaszkodom...

Pocakosoknak nem tudok mást írni, minthogy kitartás! Pontosan tudom, hogy mit éltek át! Nekem a 41 hét alatt, csak a utolsó 1 hét volt amit utáltam! Azt viszont nagyon! Akkor úgy éreztem, sosem szülök meg! Viszont onnantól kezdve, hogy elkezdődnek a fájások én bármelyikőtökkel cserélnék és szülnék újra... :D

Gabo: sajnálom, hogy neked rossz élmény volt a szülés!

Szoptatás: sokan írtátok, hogy kell a pótlás! Nálunk szerencsére egyelőre ilyen gond nincs (gyorsan le is kopogom), Beni egyszerre egy cicit kap és azt is csak ritkán szívja ki teljesen, a maradékot (ami nem túl sok, általában 10-20) mindig lefejem!
Egyébként igazi kis haspók, 3 hetesen 3200 grammról indulva tegnap már 4110 volt! Próbálkoztunk azzal is, hogy kevesebbet adtam neki, hátha akkor nem fáj úgy a hasa, de sajna nem jött be, akkor is görcsöl, ha 90-et eszik, meg akkor is ha 130-at! :roll:

Xsara: szerintem ha Jázmin nem üvölt a kajáért, akkor elég neki annyi, amennyit megeszik! Ha nem lakna jól, tuti nem lenne ilyen kiegyensúlyozott!


Bambi, Szössz: de klassz lehet az első igazi mosoly! :D Várom már én is nagyon! :D

Atizka: peluson és popsitörlőn kívül én csak zoknit vittem Beninek, amit a kezére húztam, mert nagyon karmolta magát. Ja, meg textilpelust, amit az ágyamra tettem, mert én legtöbbször magam mellé vettem és nem a kocsijában volt! Más szerintem nem kell!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


igaz is Csöppke...remélem minden rendben..esélyes lehet hogy már babázik..ugy rémlik hogy azért neki több tünete volt mint pl nekem meg Sirkicinek együtt véve...:D
de csak jelezne vkinek..

Meg Bolygó is..vele ki áll kapcsolatban telefonügyileg?

Anetto is eltünt..

nagyon izgi......Én igérem azonnal jelzek ha lesz vmi..

Atizka: szúrás elmult..uh nem volt..:) vizesedés meg..nesze nekem..mindehol van már..a bokám csak hagyján lenne..ráadásul befulladok az allergiától ami nem túl jó..de hősiesen tűrük és várok :)

sirkici: sajnálom hogy nem folyt több..hátha..biztosan csak napok kérdése már és Anyák leszünk..

Nekem ma azt mondták hogy vszinü tudat alatt nem akarom hogy kijöjjön és ezért maradt benn... :twisted: ugy feldühitett..dehogy akarom én benntartani..ahol és amig neki jó ott legyen..

a postán ma sem engedtek előre..majdnem ott ájultam el..annyira nem kaptam levegőt..a munkanélküliben pedig szóltam hogy 41 hétben vagyok ugyh nem birok várni 3 órát..kb annyit kelett volna sajnos..és hál istennek elintézték nekem..nem tudom mi lett volna ha nem..:(

Ja tényleg akartam irni ám hogy nagyon szépek a babaképek..Szössz..Gratula első igazi rádmosolyhoz :)

amugy már mindenen gondolkodtam..hogy estleg még vmit nem raktam a táskámba és Máté ugy érzi még nem vagyok menetkész..de azóta mindent ami még apró cseprő volt is betettem..feladtam az ehavi csekkeket..elintéztem mindent..és már nincs is más ötletem mit felejtettem el..tegnap még a maradék rucit is kivasaltam..beszélgettem vele este 1 órát..aktiv is volt reagált ..de nem tudom még mit szeretne..:D jól behülyültem már mi? :)
Vendég
 


[quote="lituka"]
írta:
litukaamugy már mindenen gondolkodtam..hogy estleg még vmit nem raktam a táskámba és Máté ugy érzi még nem vagyok menetkész..de azóta mindent ami még apró cseprő volt is betettem..feladtam az ehavi csekkeket..elintéztem mindent..és már nincs is más ötletem mit felejtettem el..tegnap még a maradék rucit is kivasaltam..beszélgettem vele este 1 órát..aktiv is volt reagált ..de nem tudom még mit szeretne..:D jól behülyültem már mi? :)


Lituka: PONTOSAN ugyanezt csináltam én is a 41. héten! Csak még takarítottam is, hogy csillogjon a lakás! Ha lett egy mosatlan edény, azt azonnal elmostam, nehogy ott maradjon, ha menni kell! Én is azt gondoltam meghülyültem, de nem, szerintem ez így természetes... :roll: :D

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:24-kor.
Vendég
 


szaisztok!

Nagyon szépek a babák! Én is úgy várom már az első IGAZI mosolyt! :wink:

Csöppke még nem babázik, Dominoval vannak most elfoglalva...

Minket utolért ez a fránya növekedéi ugrás... Ma sehogy nem jó... 2,5 óránként éhes (az eddigi 4-5 óra helyett...). Sikerült úgy berottyantania, hogy teljesen át kellett öltöztetnem, és fürdetnem is kellett... :lol: míg kerestük a váltásruhát, meg lepisilt... :lol: szóval zajlik az élet... Remélem, délutánra megnyugszik, mert Pláza volt a terv. (nincs egy ringyom, amit felvehetnék... :oops: :roll: Meg Lillusnak is kéne vékony ruci)

ercsi_3
 
 


Lituka, én is ezt csináltam :) És ahogy megírtam és feladtam a két fontos levelet, amit halogattam, még aznap éjjel kibújt Liza :)

Pumpó, csecse a csajszi fülbevalója :) Én is sajnáltam, hogy nem lövik a fülét, mint Katának Szegeden, de egy előnye azért van.... nincs ott hátul az a nagy csat, ami szúrná.... A karika nem nyomja neki a fülét :) Katának ugyanilyen fülbevalója volt, scak fehér. Sajna elveszett amikor költöztünk :(

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Szeretettel gratulálok a friss édesanyáknak, teljék sok-sok örömük a babákban!

Lituka,

a táblázat annyira jó! Így én is tudom követni, ki babázik már, jó látni, hogy egyre több név van rajta...Sokat dolgoztál vele, most azért drukkolok, hogy Ti is minél hamarabb bekerüljetek!

Klarka,
Ati nagyon ügyes, biztosan hamarosan hazamehettek :)

Gyönyörűek a babák, szépek az anyukák...jó látni Mindnyájatokat.

Nálunk is minden rendben van, Zsigi szépen hízik. 3210 grammal hoztuk haza, egy hónaposan 4400 gramm volt :shock: Egyik lányom sem hízott ilyen ütemben. Minden anyatejet megeszik, jókat alszik, nem hasfájós. Néha már elhúzza a pici száját mosolyra. Kendőzök vele, nagyon szereti, hétfőn a skanzenes programot végigaludta benne.

Tejszaporításra kipróbálhatjátok a görögszénamagot is, nekem az első lányomnál azt ajánlották. Teának kell elkészíteni, és utána meg lehet enni a magot is.

Az én lányaim anno Milupa Milumil HA tápszert ettek, egyik sem volt sem hasfájós, sem szorulásos tőle. Most Zsiginél Humana HA-t írattam fel, de eddig nem volt rá szükség, olyan remek tejtesóink vannak :D

Vigyázzatok Magatokra, nőjenek nagyra a babák, élvezzétek a jó időt!

szeretettel,
Nuska
nuska1
 
 


Zorroné,Zsu : köszi :) megnyugtató h ilyenkor már ilyeneket csinál a ember lánya :)
takarítás is megy..naponta porolok :) kész röhej ilyenkor már miket nem csinálunk..

Pumpi: csodaszép fülbevalós kisangyalod van :) holnap lesz a nevenapja ugye??

Olyan jó olvasni hogy milyen szépen fejlődnek a babák..

Ercsi: Csöppkééknél csak nem beteg Dominó??

Nuska: köszi szépen :) csak csak belekerülünk mi is lassan :)

BOLYGÓ ADJ VMI ÉLETJLELET...Föld hívja BOLYGÓT..jelentkezz jelentkezz :D :D
na feldobom még utsóra a pocis képet...mai:
meg a szobánt egyik sarka és az általam készitett képek a falra :)

Kép Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Lituka küldtem neked megint emilt remélem nem haragszol érte.Ha ilyesmit kapok mindig eszembe jut h neked rossz kedved van általában és gondolom felvidít az h valaki gondol rád vagy csak jól fog esni a mail.Na mindegy remélem érted mit akarok mondani de ha unod szólj nyugodtan és nem küldök többet.
Mi holnap megyünk dokihoz.Ha vasárnapig nem szülök hétfőn be kell feküdni és egy hetet várnak az indítással.Főleg azért is akarok befeküdni mert a párom jövőhéten éjszakás lesz és ha éjjel jön rám a szülés problémás lesz neki Pestről hazavonatozni.Már elég nehezen viselem fájások,vizesedés van de a babó jól érzi magát.
Celesztinának gratulálok!Szőlőtől meg várom a képeket.
Vendég
 


Ma voltunk 1 hónapos tanácsadáson a doktornéninknél. A szopi mennyisége szerinte elegendő, de Bius is, mint a többi lányom is csak a minimumot hízta meg. Na mondjuk erre fel voltam készülve. Születési súlyunk 3500g volt, két hete, mikor hazajöttünk 3520g volt, most pedig 4 hetesen 3800g. Úgyhogy csak 300g-ot híztunk a két hét alatt. Egyébként pedig jó husiban van, nyugodt baba továbbra is. Viszont köldöksérv gyanusak vagyunk, de ez majd még elválik. Egyéb tünetünk nincs, mindent rendben talált nála. Holnap megyünk ortopédiára.
Tegnap és ma fájt picit a pocak, mivel nem tudja mi elég a tejcsiből (még jó hogy van). Na aztán csurgott ám ki a felesleg szépen.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Aztaaa Litu!
Nem semmi pocak! Már én is nagyon várom az sms-t. Drukkolok továbbra is!! Nagyon aranyos a Máté sarok! :D
Valamikor nekem is kell mennem Timihez (mert nagyon szégyellem, de szülés óta, még nem jutottam el hozzá) szóval, ha bent vagy, akkor esetleg meglátogatlak!

Bolygó?

Pumpóka
Nagyon helyes Zsófi! :D

Klarka,
nagyon örülök, hogy Atti ilyen szépen javul! csak így tovább!

Pocakos mamiknak drukk!!!!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Sziasztok, ma anyukám jött unokázni. így csak azért ugrottam be, hogy megnézzem van-e új babánk. sajnos nincs:( de drukkolok minden pocakosnak:)

lolka_zs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?