Új privát üzeneted érkezett!

Cupp Benó

Köszike az újjabb infókat...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Opsz...
Bocsika a laptetőért....:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Olyan jó szmájlikat találtok....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Azt hiszem Gergő befordult fejjel lefelé....
Teljesen fent érzem a rugásokat, illetve a hasam aljánál az apró rebbenéseket, ami szerintem a keze lehet...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szép nagy lehet már! Kép

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Szilzi, gratulálok, hogy mindent ügyesen el tudtál intézni, amit beterveztél. Kép

KépKép
benó
 
 


Jobbulást mindenkinek, aki beteg! Kép

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Tegnap a Gyurika kitalálta, hogy mégsem akar elmenni a vizsgálatra, nagyon-nagyon szomorú lettem, mert tudom, hogy nem tud szabadságot kivenni és nem is nagyon engedik el, de akkor megint egy csomó idővel elcsúszunk, mert ez már a 3. ilyen alkalom, amit el akarunk szalasztani. (Egyszer már bejelentettem április 30-ára, meg utána a helyi urológushoz, és most ez.) Nagyon kedvesek voltak az igh.-k, mert mondtam, hogy húzzanak ki a délutáni érettségi ügyeletből, mert muszáj elmennem a Gy.-val, és beülnek helyettem ügyelni az érettségire. Majd visszaadom nekik. Kép

KépKép
benó
 
 


Tehát végül abban állapodtunk meg, hogy mégis elmegy (velem együtt). Krio Intézetnek hívják ezt a helyet, és végül is egy spermabank. Minek is viszünk oda mi spermát, nem igaz? Ezt a helyet (vagyis egy itteni orvost) ajánlotta a kedves új nőgyógy bácsi, tudjátok. Aztán majd visszamegyek hozzá, és megmondom az eredményt. Ugyanis állítólag már aznap megvan az eredmény, egy óra múlva. 15 ezer forintba kerül az egész, az viszont sok, sajna. Ezért kellett volna a helyi urológushoz menni, tőle kérni kórházba beutalót, úgy hátha ingyen lenne, de a Gy. nem volt hajlandó elmenni, azt mondta, a kórházban biztos nem foglalkoznának vele rendesen. Na, jó, megyek, csináljak valami hasznosat.

KépKép
benó
 
 


Évi, majd kérünk fényképeket az Kép -ról.

KépKép
benó
 
 


Kép
ezt kell csinálnom. Kép

KépKép
benó
 
 


Sziasztok! :D

Szivesen kuldenek kepeket de csak 3-at csinalt Apa a digitalissal a tobbit elo kell hivatni.Szoval majd otthonrol elkuldom azt a hatalmas mennyiseget! :mrgreen:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno nekem ez a 15. honapom. :(
De nem am feladni! :wink:

En is kicsit elkenodtem tegnap.Nagyneni lettem.Vagy valami olyasmi.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Zsuzska!Ezentul csak a padlon eksonozhettek!Tuti az teszi tonkre az agyatokat! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Meg a parodat is! :wink:
Remelem hogy mar jobban van! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Jelentem hogy vegre eljutok orvoshoz.20-an megyek vervetelre es uh-ra. :D Remelem hogy kiderul valami.Szomoru leszek ha mindent rendben talalnak. :(

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Kedves Évi, nekem azt mondta a doktor bácsi, hogy ők a feleségével 2 évet vártak a babára!!!!! Még az orvos is!!!! És azt mondta, nem esünk kétségbe, ha mindent rendben találnak a GY.-nál is, hanem elkezdik stimulálni a peteérést, és irányított eksön lesz (most kell csinálni). Tehát ez még nem annyira gáz. És Clostylbeget vagy mi a túrót fog adni, stimulálásképpen, aztán pedig szurit. És csak ha ezek sem segítenek, jön az átjárhatósági vizsgálat, amibe, látod, szegény Zsuzsi sem halt bele. Mennem kell. Puszi mindenkinek.

KépKép
benó
 
 


Ki született tegnap nálatok, Évi? Hogy lettél keresztanya vagy mi?

KépKép
benó
 
 


Sziasztok lányok! Nem ám most elmenni innen, amikor én megjöttem! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia, Flóra, pont mennem kellene, de egy picit maradok, ha itt vagy.

KépKép
benó
 
 


Benó, nemsokára kiderül,hogy követünk-e a pirivel, vagy sem. Szilzinek ma ért véget a ciklusa. Zsuzsunak és nekem lassan szintén lejár a ciklusunk, Évinek pedig utánunk, de neki sincs sok hátra. Tehát mindegyikünk mostanában,egy hét alatt végez. Évi 11 nap múlva. Tehát most mindenkiért nagy drukk folyik. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Benó! Ha menned kell,majd találkozunk máskor. Pedig veled már "ősidők óta" nem beszélgettem. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Ez jó, hogy pont egyidőben vagyunk! :lol: Kép

KépKép
benó
 
 


Hát igen! Képzeld el. Így alakult. Mintha megbeszéltük volna,igaz? Habár ezt még megbeszélésre sem sikerült volna jobban összehangolni. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Nem megyek még, én se beszélgettem veled ősidők óta. Tök jó volt a kertben tevékenykedni, a SAJÁT kertünkben. Kép

KépKép
benó
 
 


Ma vettem Kiskegyedet,pedig nem szoktam.Képzeld milyen horoszkópom van erre a hétre. Idézem: Tehát a lényege,hogy sok az energiám, amire a párom is felfigyel és emiatt szexkúrára fog, de végülő sem bírja és visszavonul.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Örülök, hogy jól sikerült az anyák napi műsorod. Gratulálok hozzá! Kép

KépKép
benó
 
 


Egy ilyen szexkúra nem is lenne rossz,főleg ha még fogyasztana is valamit belőlem,vagy ha más eredménye lenne, nagyon benne lennék.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hú, hát én nem tudom, jó lenne, ha legalább nektek összejönne már. Olyan, mintha nagyon régóta drukkolnánk már itt egymásnak, mint ha mást se csinálnánk már évek óta. Végül is már több mint másfél éve elkezdődött az egész projekt nálam, a cigileszokással, aztán az orvoshoz járkálással, először találtak is egy csendes meddőség nevű fertőzést, azt májusra sikerült kiirtani, és utána kezdtük igazán júniusban. Kép

KépKép
benó
 
 


Köszike szépen. Egyébként képzeld,tényleg nagyon jól sikerülhetett a műsor,mert a polgármester ma felkért, hogy nyáron a falunapon szeretné,ha bemutatnánk a lakodalmast. Hmmm, mit szólsz? :D

Kép
flóra 11
 
 


Jók ezek az "ebihalaid", főleg amelyikek üldözik a petét! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Igen,olyan,mintha régen kezdődött volna,pedig csak most nem rég.
Viszont nekem igazán össze kellene hozni hamar valamit. Nem azért, hogy én legyek a következő, csak a korom miatt,mert nekem sok már nem maradt hátra. Habár még 45 évesen is szülnek elegen.Sőt,most volt egy nő,aki 45 évesen szülte az elsőt.

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon örülök, hogy ilyen sikeretek volt! :D
Engem már nem izgat, hány évesen, csak egyszer szüljünk! Kép

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Hú, bocsi, horrorképet küldtem! Kép

KépKép
benó
 
 


Megyek, puszillak, takarítanom kell! Kép Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Helló!
Azt nekem is kellene. De mikor nem! Viszont most a másik kolléganőmnek,aki a magyar iskolán tanít, annak is ígértem,hogy varrok nekik szoknyákat. Holnapra meg kell varrnom. De előbb pihenek kmicsit, habár ma sokkaljobban vagyok már,mint tegnap. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok..:)

Jövök,látok, olvasok,irok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Lehet Gyurikának igaza lesz és ezen a helyen jobban fognak veletek foglalkozni, mint egy sima "közkórházban".

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra

A horoszkópod szerinti szexkúra nagyon jól hangzik....:D:D:D
Mindent bele!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Húúú...menem is kell..
Apa úton van hazafelé, mire megjön, kisütöm a rántotthúst.Főztem hozzá rizset, és apa külön kérésére csináltam neki mexikói salátát is.
Aztán 6-ra megyünk megnézni egy eladó lakást.
Szoritsatok majd!!!!!!
Utánna jövök és beszámolok hogy milyen volt...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu! :D

Kép
flóra 11
 
 


Ma ez egy ilyen nap! Mindenki csak jön-megy. :(

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu,nagyon drukkolok!
Kép
Legalább neked is van miért!
Szóval végülígy döntöttetek? Hogy vesztek lakást? Nagyon jó döntés szerintem. Szorítok,hogy sikerüljön! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Meg is jöttem...

A lakás kivülről még oké, belülről minden falon centis repedések, a tetőt javitani kell, nincs viz, szenyviz, fürdő és még fűtés sem....
A kerités omladozik....
Mi olyan 3-3ésfél millát mondtunk volna...
Ő rávágott 10 millát......!!!!!!!

Ez nem normális komolyan mondom...
10 milláért olyan 2 szobásat láttam, hogy csak költözni kell, minden első osztályú rajta....:D

Azt hiszen ezek nem a földön élnek...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek is a tus alá, meg hajat mosni...
Sziasztok

Cupp...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, sajnálom,hogy ez nem jött össze. De keresni kelltovább. Elóbb-utóbb biztos megtaláljátok a megfelelőt. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,miket írtam! :evil: Már megint fáradt vagyok. Dehogy van sok energiám,mint ahogy a horoszkóp mondja! Vasárnap óta ez borzasztó.Nagyon kipurcantam. :(
Pedig ma még varrnom kell.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?