Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma vagyok a 26. napon, 12 napja volt elvileg a tüszőrepedés, 29-én kaptam a repesztőszurit, 30-án kellett együtt lennünk, mondván akkor lesz a repedés, az volt a 14. napom.

Délután barnázni kezdtem, pici barna váladék, nem sok, olyan mint a folyás, csak sűrűbb. Csináltam egy clear blue tesztet 1/2 5 körül du, az negatív lett.

Szerintetek ilyenkor mi van?
Meg fog jönni, vagy esetleg baba van, csak nem mutatja még a teszt? Hőt nem mérek, mert nem tudnám rendszeresen a 3 műszak miatt.

Múlt hónapban 36. napon jött meg. Aztán a 4. naptól szedtem a clostyt 3*1 tablettát 5 napig.

Mellbimbó környéke érzékeny, meg szúrkál a hasam időnként...

Mi lehet és mitől??
Vendég
 


Luna:Szerintem megfog neked jönni.Mert velem is ugyanígy voltak a tünetek is.Meg a closti most nekem is előre hozta a 37 napos ciklusomat, 29 naposra.Én ha már barnázok utána már megszokott hamarosan jönni,sajna!

Kép

Kép
syl100
 
 


Luna!
Ma is van barnázás?Hogy állsz?
Nekem szerencsére sose volt barnázás,szóval nincs erről tapasztalatom....Van aki emelett babás,de a többségnek szerintem inkább megjön ...
A closty viszont az én ciklusomat is előrébb hozta...vagy 10 nappal!
Én az ilyen tünetekkel h szurkál...már nem foglalkozom,mert téves infót adnak...legalábbis nálam. :?

annus11
 
 

 
 

Sziasztok,

Annus, nagyon szorítok Neked!!És persze, Luna, Neked is.
Nálam sajna úgy tűnik, ez a hónap is elment. Bár szép, 21 mm-es tüszőm volt és kaptam is pénteken tüszőrepesztő szurit, de szinte biztos vagyok benne, hogy ennek ellenére nem volt ovuláció :( Semmi szurkálást nem éreztem, ami múlt hónapban nagyon erős volt, az ovulációs teszt is inkább negatívnak tűnik, és a hőm is ezt mutatja: 36,7 minden áldott reggel! Szomorú vagyok, hogy még rásegítéssel sem műkszik úgy a szervezetem, ahogy kellene. De ha nem repedt meg, akkor az ugye most ez szép nagy ciszta lett?Úgyhogy június elején átjárhatósági...
kexi
 
 


Sziasztok

végre betudok jelentkezni, majdnem minden a helyén van. Majd mutizok valamikor képet is.

Nálam sajnos semmi jó nincs tegnap reggel megjött 29 napra. Szóval a tüszőrepi sem jött be. Kezdem azt hiszem feladni. Ebbena ciklusban szedem ugyan a clostyt de nem tudok menni sem uh-ra, így nem lesz tüszőrepi sem. De hogy őszinte legyek nem is nagyon izgat.

Még nem olvastam vissza, pótolom.


Gabi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi :?

Az új kéróra kíváncsi leszek!!!Ha nem jött be a tüszőrepi,akkor nálatok most mi következik?Átjárhatósági?Vagy ott már voltál?Vagy most megpróbálsz másra összpontosítani?Mennek a +++++++++++++energiák ezerrel feléd is :wink:
Kép

annus11
 
 


nem nekem nem lesz átjárhatóságim, én nem akarom, de mivel terhes tudtam lenni októberben nem hinném hogy az a probléma. Szedema clostyt aztán majd meglátjuk, mindenesetre most uh és tüszőrepi nélkül leszek, mivel pihizünk balatonon, és pont akkorra esik. Majd meglátjuk mi lesz, de már kezdek belefáradni. És veled mi a helyzet?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hogy lehet a profilhoz képet betölteni?Mert nekem akárhogy szerkesztem nem fogadja el! :?:

Kép

Kép
syl100
 
 


Neked még nem lehet syl!Nekem akkor lehetett ha felhasználóvá váltam,azt hizsem ez 100 hozzászólás után van....
Most látom,én meg régi felhasználó lettem...na nem csoda,amennyit írok néha :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Sajnos ma is folytatódott a barnázás. Tartok tőle, hogy nekem is meg fog jönni. :( Bár bíztatnak, hogy lehet, hogy nem fog, mert hogy Anyósom a sogoromnál uígy járt, de végül nem jött meg neki, csak a baba :)

Majd kiderül. Nem reménykedem semmiben.

Ha megjön, most nem lesz closty, doki azt mondta szünet lesz. UH-ra el fogok menni, elvileg akkor most lenne az átjárhatósági is. Persze az urológushoz még nem jutottunk el.

Szerintem pihentetem én is egy kicsit a baba témát. Azt mondják a rokonok is, ha majd nem leszek rákattanva, majd meglátom hogy össze fog jönni. Marad a kex csak az élvezet kedvéért.

Nálunk is első baba lenne...
Vendég
 


Még egy kérdés:
Ti hogy isszátok a cickafarkfű és a palástfű teát?

Mikor melyiket és hogy kell megcsinálni? Hidege, melegen, éhgyomorra, vagy hogyan?

Köszönöm!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát ez a hónap jó sok mindenkinek elúszott! :(
Luna: én iszom, reggel+este 1 csésze, evés előtt 1/2 órával. Melegen nem annyira jó,mert akkor még nem oldódnak ki annyira az anyagok (állítólag), én langyosan szoktem inni. Tudod,az arany középút. :) Én keverve szoktam inni. De van akinek külön működik. A cickát a ciklus első felében,a palástot a másodikban kell inni,ha külön iszod. Az előző hónapban nekem is úgy volt,hogy menszi előtt napokig barnztam. De és amíg nincs menszi,addig semmi sem biztos, tudod! ;) Drukk!
Annus: drukk neked is! :)

Nálam most pihi van. Nincs closti,csak tea. Páromnál kiskatona vizsgálat,aztán ha nála minden OK nekem is átjárhatósági. Kaváncsi leszek,most ebben a hónapban (gyógyszerek nélkül) hogy fogok működni! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!
Ma voltam dokinál,és clostitól van 6-7 tüszőm.Még csak 12mm-esek,Pénteken megyek megint,akkor kapok repiszurit is! Izgi!
Ebből akár ikrek is lehetnének,egy lenne az is csodás lenne!
Puszka mindenkinek!
misszike
 
 


Misszike!

Megy a drukk ezerrel.Ikrek...de jó is az :lol:

Luna!
Én málnalevelet iszom,vaygis állítólag a closty mellé nem szabad inni...így csak 1-2 pohárral iszom a péig,kb 3-4 naponta 1 pohár.A palástfüvet viszont minden nap,2 csésze.Én ízesítem,és ha nem is forrón,de elszürcsölgetem...kb 1 óra alatt...


Na nekem még mindig nega a teszt,hőm egekben....majd meglátjuk lesz e még ebből vmi,vagy holnap nagy zuhanás lesz belőle...Bár igen,amíg nincs menszi...addig van remény :lol:

annus11
 
 


Szép reggelt mindenkinek!
Annus,köszi a drukkot! Várom,hogy ikrek legyenek! Nemis tudjátok mennyire!
(énis így lettem iker annak idején!)
Annus Te mióta próbálkozol? Hol tartotok?
misszike
 
 


Sziasztok csajok!Jövőhét kedden lesz átjárhatóságim és szerdán reggel jöhetek haza!Nagyon szoritsatok!

Annus nagyon szoritok neked!!!!!!!!!
Mindenkinek sok sok +++++ a babyhez!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok,

fúú, akkor most aztán sokmindenkiért izgulok: Annus, Jucus, Misszike!! Nagyon szorítok Nektek!
Annus, miért nem lehet clostihoz málnalevelet inni? Én napi 2 bögrével ittam eddig...nem kellett volna?
Jucus, sok sikert, biztosan minden rendben lesz! Laparoszkópiával csinálják? Nekem június elején lesz, mert ez a hónap tuti elúszott. Kaptam tüszőrepesztőt, de ennek ellenére majdnem biztos vagyok benne, hogy nem repedt meg :(
kexi
 
 


Kexi!
Azt nem tudom mért nem lehet,több helyen is olvastam h nem ajánlott inni a closty mellé....utána kéne nézni h pontosan miért....

Megy a drukk mindenkinek!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Misszike!
Röviden a storym.Tavaly augusztusban elsőre teherbe estem,de a baba nem maradt meg.Okt.30án műszeres befejezés volt.Aztán 93 napig nem jött meg,a dokik meg nem indították el.Aztán orvost váltottam.Voltam azóta hormonvizsgálaton,úgy néz ki minden rendben,szép peteérésem van.2. hónapja szedem a clostyt,ez rendezte a ciklusomat,mostmár nem 42 napos :lol: Szóval ez lényegében a 2.próbálkozós hónapunk...most elméletileg sikerült is elkapnunk a pét,aztán majd meglátjuk mi lesz belőle...


Jucus!
Aztán majd számolj be az erdményről!!!Nagyon kíváncsi vagyok!

annus11
 
 


Sziasztok

Én palástfüvet nem iszom, mert annak az ízét valahogy nem bírom. Cickafarkfüvet iszom, azt pedig úgy hogy peteérésig naponta egy litert egésznap elosztva.

Annus meg a többike nagyon drukkolok nektek.

Én végül a 15. napra jelentkeztem be a dokihoz uh-ra, előbb nem tudok menni, így aztán vagy lát valamit vagy már nem. Ez van. Ami azt illeti valahogy most nem izgat a dolog. Aztán lehet hogy peteéréskor meg majd beindulok, nem tudom. mindenesetre elkezdtem a clostyt ma, 3x1-et.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:én is ma kezdtem el a clostit 3x1-et,meg a cickafarkot fogom inni pé-ig én is.Hú, 1 liter 1 nap ?Az nem sok?
Én nem is tudtam ,hogy neked is megjött! :cry:

Kép

Kép
syl100
 
 


Én meg most látom kiírta h ma van a ciklus vége :lol:
Na majd meglátjuk :wink: 8)
Én jövő hónapban még mindig csak 2x1et fogok szedni,de a hőmérőzést mrá nem csinálom.Úgy látom beállt a ciklusom kb.

annus11
 
 


Ja és megtaláltam a választ a kérdésre.Azért nem lehet a málnalevelet inni closty mellett(bár akkor lehet mást sem)mert gyógyszer mellé nem szokás homeos cuccot szedni,mert pont az ellenkezője sülhet ki belőle.Viszont pé után lehet inni a palástfüvet,mert akkor már nem szed az ember semmit

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a teás tanácsokat!!

Jucus nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!

Misszike és mindenkinek nagy - nagy drukk!!

Nekem még mindig nem jött meg, csak barnázgatok. Ma vagok a 28. napon...
Vendég
 


syl igen sajnos hétfőn megjött. Ilyen depis már nagyon nagyon régen voltam, elmúlhatna már mert egyfolytában csak sírni akarok. Nem tudom mi van velem.
Szerintem nem sok, én mindig ennyit szoktam inni, eddig nem volt gond belőle.
Annus én is ittam egy ciklusban a closty mellé málnalevelet, de menszi idején iszonyat erős menszit csinált, így abbahagytam, helyette iszom a closty mellett a cickafarkfűt, és egész jól beállt a menszim, egyáltaán nem fájt a hasam, mikor megjött, és nincs sok. Maradok ennél.
Most azt hiszem én sem fogok hőmérőzni, nincs ahhoz sem kedvem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Én meg pont most akarok elkezdeni hőt mérni,hogy tudjam mikor van pé-m!De szájba fogom mérni,úgyis elég jó?
Hát Annus amit mondtál a teáról az egy kicsit elgondolkodtatot! :?
Ha iszom a closti mellé a cickafarkot akkor lehet az nem jó ötlet? :?: :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl én eddig is ittam a closty mellé, és semmi gond nem volt. Sőt mondhatni hogy azóta a menszim is sokkal jobb.
A lényeg a hőmérőzésnél hogy minidg ugyan abban az időben mérd, még felkelés előtt, lehet szájban is, hüvelyben és végbélben is, de ha egyik helyen elkezdted akkor menet közben ne változtasd, én hüvelyben mértem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lányok!
Jucus drukkolok neked és remélem minden rendben lesz.
Annus remélem babát hoz neked ez a hónap :wink:
Én tegnap este vettem be az utolsó adag clostit és most aktívabban dolgozunk mint valaha. Mellette iszom én is a cickafarkot, bár én csak napi egy adagot, de ahogy olvaslak titeket, lehet hogy növelem az adagot :wink: mindent bele van nálunk.

KépKép
csige-bige
 
 


Syl!

Én a málnalevélről írtam csak,cickafarkot én nem ittam.De látod,például Gabinak is hogy hatott a málna,a cicka meg tök jó!De ez kicsit egyéni is,kinek mire és hogy reagál a szervezete.Szóval próbáld ki nyugodtan,ha nem jön be 1-2 hónapon belül akkor érdemes váltani!Hiszen akkor tök feleslegesen innád...
Egyébként a cicak az télleg jó a görcsökre!Azt szokták menszi elötti pár napban is fogyasztani emiatt!!!


Képzeéjétek tegnap este óta fáj a hasam...már magneB6ot is vettem be...nem tudom eldönteni h ez most minek az előjele :roll: Holnap le kell mennie a hőmnek ha meg akar jönni,szóval kíváncsi leszek!

annus11
 
 


Annus kis remény azért maradt,csak fenn marad az a fránya hő! Szorítok Neked!
Luna: nem olvastam vissza,veled mizu? Closty ezerrel?
misszike
 
 


sziasztok!
Most (05.07.-én) volt az első inszeminációm!
Szeretnék egy pár dolgot megkérdezni ha lehet!?
p.eva30
 
 


Sziasztok!
Első inszemináción vagyok túl (05.07.-én)
Most ott tartok hogy duphastont szedek! A hasam óriási ami kicsit zavar de ha ez a normál akkor tök jó!
p.eva30
 
 


Szerintetek lehetséges h egy ciszta miatt magas a hőm?Ha igen ,akkor még megjöhet...vagy így tuti nem is fog?

annus11
 
 


Sziasztok,

Annus, azt nem tudom, hogy ciszta miatt lehet-e magas a hőd! MErt nekem gyakran voltak cisztáim és nem tapasztaltam magasabb hőmérsékletet soha. Gyanítom, most velem ez történt, mert nem repedt meg a tüsző, ebben szinte biztos vagyok, s a hőm minden reggel 36,7. A vérzésed elvileg meg kell, hogy jöjjön a ciszta ellenére, bár én szedek duphastont., hogy ha terhes lennék, akkor segítse a beágyazódást, de meg nem, akkor az utolsó szem után 3-5 nappal mehozza a vérzést.
kexi
 
 


javítás:...ha nem jön meg, akkor az utolsó szem után meghozza a vérzést egy a gyógyszer! bocs, mindig félrenyomok :D
kexi
 
 


Aha,értem...akkor várok türelmesen :lol: Bár elméletileg volt jó kis peteérésem...aztán majd kiderül.Nekem a doki azt mondta akkor menjek gyógyszerért(amivel megtámogatja a babát)amikor + lett a tesztem.Ezért scak a palástfüvet iszom,remélem az segít a beágyazódásnál...

annus11
 
 


Nagyon drukkolok Neked!!!
Kexi
kexi
 
 


A cickafarkteát a filtereset,ti hogyan készítitek el?Ízesítve v. anélkül?

Mert én ma reggel kezdtem volna inni,ízesítés nélkül,de a csapba végezte.Szörnyű az íze!A palást ehez képest finom!

Jaj,engem már kínoznak a closti mellékhatásai,pedig még csak a 2.napom.A fejem majd szét robban,meg szédikézek....Olyan mint menszi előtt!De nem baj,csak legyen hatása!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: én két kanál cukorral iszom és így nem olyan szörnyű. Cukor nélkül próbáltam, de elég szörnyű volt. Így szerintem egész jó.
Szerencsére nekem semmi bajom a clostitól, észre sem vettem hogy szedem, remélem ez nem azért van, mert semmi hatása nincs. Bár olvastam már olyat, hogy olyan komoly mellékhatásokat okozott a closti, hogy abba kellett hagyni a szedését. Szerencsére én nem jártam így. Remélem ebben a hónapban meghozza a várva várt hatást :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Nem tudja vi ezt a zenét meddig kell hallgatnunk???Mert kezdek sokkot kapni tőle :roll:

annus11
 
 


Csige-bige:Akkor este én is teszek bele cukrot úgy már hátha lemegy a torkomon. :?
Jó neked,hogy nincsenek mellékhatásaid!

Kép

Kép
syl100
 
 


Már lett szolva a szerkesztőbe!Ígérték,hogy átállítják!
Hát remélném már én is! :?

Annus:Mikor tesztelsz legközelebb?Hogy érzed van v.mi? :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Jucus: láttam a Kisfalvi topikban, hogy te is hozzá jársz. Én is :D Remélem mihamarabb sikerül a közreműködésével lebabáznunk :wink:
Syl: szerintem így egész türhető. Nekem nincs viszonyítási alapom, mert a palástot még nem ittam, majd ebben a hónapban kezdem azt is, de csak a 15. nap után.

KépKép
csige-bige
 
 


Én is szoktam cukrot tenni a teákba,avgy édesítőt.Mikor mihez van kedvem.Néha még kis citromlevet is,nem tom azt lehet e.

Syl!
Hát nem tudom...semmi új infóm nincs...majd a holnapi hőm után okosabb leszek.Az is lehet csak szombat reggel tesztelek,akkor legalább itthon lesz már az uram is,és nem kell egyedül megküzdenem az esetleges boldogság özönnel :lol: :wink:

annus11
 
 


Hát Annus, nagyon szorítok érted,hogy baba legyen a dologba! :D
Tüneted van v.mi?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok lanyok!
Jo regen irtam, de hireim vannak! Ma vagyok a 37.napon es van egy pozitiv tesztem!!! Tegnap este csinaltam, full pozitiv lett. Nagyon orvendek!! Mar mar feladtam... Az igazsag az, h a closti mellett meg ovutesztet is csinaltam, ami, ha emlekeztek egyszersem volt pozitiv ( a leiras sz.) Mar a dokihoz is bejelentkeztem, de csak 26-an megyek.
Kitartast lanyok es ami a legfontosabb: ki kell kapcsolodni!! Nekem most mar masodszorra jott be. Mindket terhesseg szabadsag alatt (2 het) jott ossze es tenyleg kikapcsoltam az agyam es a telefont ;) :wink:
Ja, ketnaponta kekszeltunk... vartuk, h az ovuteszt legyen pozitiv. :oops:
basa31
 
 


Nagy gratula neked Basa. Remélem mihamarabb mi is így járunk.

KépKép
csige-bige
 
 


Basa!!!

Gratula a + teszthez!!!Látod,így kell ezt csinálni.Azért irigyellek h 2 hét szabit ki tudtál venni...de teljesen igazad van!Így lehet feltöltődni!!!
Aztán majd gyere az új hírekkel!!!


Syl!
Hát van 1-2dolog,de nem is tudom igazából h valósak e...meg az elmúlt 2 hónapban volt pár tünet,és mégse lett baba.Tehát én már nem hiszek nekik,csak a pozitív tesztben!

annus11
 
 


Basa!
Ezer gratula! Én holnap kapom a tüszőrepit,7 tüszőcském van (closti)
misszike
 
 


sziasztok

Lám lám nem jövök egy napig és milyen hírekre lépek be. Hát ez igazán csodálatos reggeli ébresztő volt. Basa óriási gratula neked, és vigyázz nagyon magadra.

Hát én lányok úgy kikapcsoltam, hogy még a clostyt is elfelejtettem bevenni szerdán este, és tegnap is csak nehezen jutott eszembe. Remélem nekünk is jót fog tenni az 1 hét kiruccanás Földvárra, és hátha sikerül. De már nem nagyon reménykedem.
Menszim az csúcs szuper volt, mert alig volt meg, és 3 nap után elmúlt. Szóval én amondó vagyok hogy tényleg jó ez a cickafarkfű. Ja és hőmet abszolút nem mérem.

Annus nagyon drukkolok neked hogy baba legyen a pocakodban. Szerintem a cista nem tartja fennt a hőt. Illetve nekem mikor egyszer volt, akkor pozitív lett a tesztem és az uh-on derült ki, na akkor magas volt a hőm de nem a tiszta miatt:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hurrá laptető:)

Akartam már kérdezni, hogy monyó mi van veled? Adj légyszi életjelet magadról, remélem jól vagy.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?