Új privát üzeneted érkezett!

Némóka: ari vagy!!! :lol: az a baj, h most már minden nap van is vmi. holnap 18 fodrász + smink, csüt doki. pénteken meg kellene pihenni, összekészíteni a dolgokat.

de most már nem sajnáltatom magam! :lol:
és dolgoznom is kellene már :cry: még csak a postát hoztam be a boxomból. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata: arik vagytok!!
majd júni 7én bepótoljuk!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Ez felháborító!
A kismamikat a pasiknak a tenyerükön kéne hordozni!!!! :twisted:
A kívánságod számukra parancs!!!!! (kéne hgoy legyen)

Nem ám esküvő után rögtön beadjátok a válókeresetet! :D :D :D

Kata
Ti is beléptek a pöttyös k. csoportba? (a k. nem katica akar lenni :oops: )
Meg kéne már kérdezni valami szakit, hgoy ez mitől lehet! :?

Még mindig rá vagyok kattanva Gynevac topicra. Már a 9. oldal!
Juhéjj, év végére talán végzek vele!

A másik púpos fatörzs merre csavizikK

dita75
 
 

 
 

Dita: azért nem lesz ilyen, csak szarul esik! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita,

itten vagyok ám :wink: Csak még továbbra is egyedül tartom a frontot és ha nem a telefon csörög akkor valaki mindig jön :?
De azért próbálok lépést tartani :wink:

Pöttyök nálunk még soha nem voltak szerencsére, de tegnap biztos ami biztos rá is kérdeztem apától és mondta, hogy nem. És nekem sem volt még soha semmilyen fertőzésem..

Czinki,

párodnak egy virtuális dádá a viselkedése miatt. Lehet, hogy a topictalit a lánybúcsúdra kellett voona szerevezni... De hát utólag mindig okosabb az ember.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boni!
tetszik a szoba! Szép szín!

Mara!
Te kérdezted, hogy a Gynevacot stimu közben is lehet e? Igen, lehet.

Cinki!
Én ezek után hozzá se mennék! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki!
Jobbulást a párodnak! Meg neked is! Vigyázzatok magatokra!


Hál Istennek, nálunk nincs pötty, sem fertőzés.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Boni,
el is felejtettem, hogy nekem is tetszik a szoba színe :lol:

i.kata
 
 


Bumi,
mikor teszteltél utoljára?

i.kata
 
 


Némóka,
Nellikével mi van? Mikor mennek vissza a fagyikért?

i.kata
 
 


Tegnap reggel is nega lett a teszt.
Viszont, ha ma nem jön a piri, akkor valszeg 2 nappal később volt pém.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: bíztató, h fenn van a hőd!! v szedsz utrót? neked is milyen korán volt péd? mint Katának.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sőt, még az is lehet, hogy a 11. napon volt a pém, mert az aznap reggeli hőm a bográcsozós buli utáni hő, és ugye akkor ittam is egy kicsit, meg később is kerültünk ágyba.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most nem szedek semmit. Még palástot se iszom. Abszolút spontán ciklus.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
akkor csütörtökön még tesztelsz, ugye? Én nagyon bízom benned! :lol:

i.kata
 
 


Kata,

Jól van! Sokat dolgozik, kirándulnak a férjével, és a következő ciklusban mennek a fagyibabákért, ami kb. júni. eleje lesz, vagyis lehet, hogy találkozom majd vele, ha olyan sok időt töltök majd bent...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,
köszi az infókat! Csak Nellike annyira eltűnt...Jó lenne legalább ha néha bekukkantana és elmondaná, hogy vannak.

Azon gondolkodom már napok óta, hogy Czinki, vagy Némóka, melyikőtök vett zebrás rugit egy barátnőnek?

i.kata
 
 


Bumi
Beteg vagy hogy ma nem teszteltél??????
Annyira vicces, hogy tesztelsz ha kell ha nem. Már bocsi , hogy ezt viccesnek tartom, de nem ismerek ilyen csajszit aki ennyi tesztet használna! :D

Monic
Ha nem bírod már szólj és kiásunk, kiszabadítunk az ügyfelek karmai közül! :lol:

Némóka
A Gynevacon olvastalak, és ott adtál két termék nevét echinacea agnustifolia 5 CH, és delphinium staphisagria 9 CH vagy mik, ezek a felfázásra jók, vagy mire? mert nem derült ki számomra. Én kislány korom óta állandó felfázásos panaszaim vannak, és most annyi mindent olvastam erről a másik topicban, hogy azt sem tudom mit használjak. A Gynevac ezek szerint ezen nem segít, csak a folyáson, bacikon?

dita75
 
 


Kata: nem Viki vett egyet Lackónak, amin egy zebra van? most én sem emlékszem, de én tuti nem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ditus!

Nekem is kedvfüggő, hogy melyik ciklusban tesztelek. De azért általában van kedvem . :lol: :lol: :lol: :lol:

Reggel úgy keltem, még 6 előtt, hogy nagyon kell pisilni. Gyorsan hőt mértem, és szaladtam a WC-re. Nme volt már hangulatom edényt keresni. :lol: :lol: :lol:
De lehet este nyomok egyet! :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Czinki,
akkor szeintem Némóka túrt olyat a barátnőjének és még írta is, hogy annyira megtetszett neki, hogy azzal aludt és inkább megtartja.
Pedig reménykedtem, hogy te voltál az, mert akkor én is vettem volna egyet, hátha sokat nézem, akkor teljesül a baba. Egyik barátnőmnek van 2 kisfia és ő mondta, hogy valakitől azt hallotta, ha minden nap ránézel pl. ugyanarra a kisszoknyára, akkor lányod születik hamarosan.
Poén lett volna, ha neked a zebrás rugi hozza meg a sikert.

Bumi,
nyugi, nem csak te vagy notórius tesztelő :oops:

Képzeljétek, tegnap tudtuk meg, hogy férjem egyik unokatesója 4 hónapos terhes. Annyira letörtem, amikor mondta anyósom. Ő már régóta tudta, csak szerintem nem akarta fájdítani a szívünket. :cry: Mondjuk sokat nem fogjuk őket látni, mert Németországban élnek...

i.kata
 
 


Kata:
nem emléksz, de ahogy írtad, nem is tudom...rémlik vmi.
tudom, h szar! :cry: én nem bírtam a sógornőmre nézni, mindig csak az arcát néztem! :roll: de ,,szerencsére ,, csak ritkán taliztunk. :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata,

Nellikét én kerestem meg és írtam neki pü-t, de ő más protokolt kapott, mint én, de azért volt amiben tudott segíteni.
Ja, és tényleg én vettem azt a zebrás rugit. :wink:

Dita,

Igen azok felfázásra jók, de a gynevac is segít rajta. Nekem volt idő amikor 2-3 havonta volt felfázásom, és kaptam a jó kis antibiotikumokat, amik persze kipusztitották a hüvelyflórámat...stb. Ezért adattuk be magunknak, és arra tökéletes volt! Azóta ha érzem, hogy valami nem stimmel, akkor elkezdek inni egy teakeveréket, amit egy természetgyógyász ismerősöm ajánlott, és az tényleg nagyon bevált nekem. Medveszölő, lestyán, gyermekláncfű, kamilla, körömvirág 1-1 arányú keveréke, és napi 3 liter kell meginni belőle. Hát, én kb. 3 napig bírom, és utána hányingerem van a tea gondolatától is, de addigra már hat is. Ez a tea mondjuk csak kezdődő tünetekre jó, ha már erősebb tünetek vannak azon már nem segít.
De megelőzésre jó még a sepia officinalis 15 CH, és a thuya occidentalis 15 CH is.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


elveszett egy hozzászólásom!

Bumi: szerintem várd meg a reggelt. a reggeli pisi jobb és holnap leszel a 12. dpon! a hőd szép, uh +++++++++++!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Lányok ez olyan érdekes, mert nekem két kolleganőm, meg a Tesóm szült nemrég és velük semmi bajom nem volt, de most van egy 3. kolleganőm, és ő kifejezetten idegesít. :? Azt hiszem azért, mert neki volt két vetélése az elmúlt két évben, és szerintem felelőtlenek voltak, mert nem vizsgáltatták ki magukat rendesen, csak egy sima nőgyógyászhoz mentek el (a sokadikhoz...). Ő csinált EGY vérvételt, és abból ő már mindent tudott... :roll: Amikor kiderült, hogy megint álapotos, akkor felírt neki mindenféle bogyókat, cseppeket, és azzal kezelte, de úgy tünik bevált, mert a héten már 12. hetes, de én akkor is haragszom rá, hogy miért nem ment el rendes szakemberhez... Rossz vagyok ezért?
Illetve a másik okom az, hogy az egyik kolleganőm, amikor tavaly bejelentette, hogy babát vár szinte megsértődött rá, pedig előtte nagyon jóban voltak, és utána szinte nem is beszélt vele. Pedig a szegény lány nem tehet róla, hogy nekik elsőre összejött a baba! Ja, és később elmondta nekem, hogy nemsokkal azelőtt vetélt el másodjára. Sajnálom szegényt, de akkor sem értem!
Bocsi, hogy ilyen hosszú vagyok, de pont ma volt bent, és megpróbálom kerülni, pedig nem nagy az iroda. :oops:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,
nem vagy ezért rossz! De sokan vannak úgy vele, hogy elhiszik, amit a doki mond. És ha pl. a doki azt mondja, hogy "természetes" volt, hogy elvetélt, akkor ő nem érzi szükségét annak, hogy kivizsgáltassa magát.
Látod, nekünk sem csinálnak igazán semmilyen vizsgálatot. Én is meddőségi kezelésre járok és mégis csak egy 3. napi vv-em volt. A többi mind azért volt, mert magam mentem a dolgok után. De ha ti nem mondtok egy csomó dolgot, hogy mikre érdemes odafigyelni, akkor én is elégedett lettem volna azzal az 1 vv-lel.

i.kata
 
 


Halihó!

Már totál jól vagyok :D

Czinki!
Ne bosszankodj a leánybúcsú miatt!
Milyen lett a menyecske ruci?

Kata!
Én zsiráfosat vettem.
Sztem Némóka vett, amit lehet,hogy megtart magának.
20150601134430
 
 


Kata,

Ez komoly, hogy nálatok is csak egy vérvétel volt? Egy meddőségi rendelésen? :shock:
Amúgy szerintem az nem természetes, ha valaki 8-9 héten elvetél. Szerintem az első után el kellett volna menniük egy rendes kivizsgálásra, hogy mi okozhatta, és nem csak úgy belevágni a következőbe, és újra átélni azt a szörnyűséget. Na, mindegy kívánom nekik, hogy gyönyörű, egészséges kisbabájuk szülessen, de továbbra sem fogok tudni vele mit kezdeni. :oops:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki,

Igen megtartom magamnak! :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Köszi az infot! Előbb megpróbálom a Gynevacot, és ha nem segít a felfázási tüneteken akkor kipróbálok mást, mert egyrészt ez is marhára idegesít, alig iszok valamit és ennek ellenére pelenkával kéne rohangálnom, mert szinte rögtön átmegy rajtam.
Pölö most megittam a cickateám, és már most érzem, hogy majd besíelek, megyek is mielőtt baj lesz! :D
Ja és szerintem sem vagy rossz! Sőt!
De tényleg!

dita75
 
 


Vikimami
Örülök, hogy jobban vagyol! Puszi a pocakra!

dita75
 
 


Na, néha előjövök az irathalmok alól...

Némóka,

jó, hogy beszémoltál Nellikéről, sokszor eszembe jut.

Viki,

örülök, hogy jobban vagy már.

Dita,

lehet, hogy neked a szuri meghozza a babát, mert ha arra jó, hogy megszűnteti a gyulladásokat és fertőzéseket akkor neked és apának jót fog tenni. És lehet, hogy csak ennyi hiányzik a babához. :wink:

Kata,

itt a munkahelyen ma reggel szól 2 kolléganő is, hogy terhes, és nekem sem esett jól. Egyszerűen nem tudom kitörölni az irigységet a szívemből...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Végre vmire emlékeztem! (Némóka rugija). Komolyan büszke vagyok magamra!!!!! :D
20150601134430
 
 


Némóka,
igen, nekem csak 1volt. Arra azt mondta a doki, hogy jók az eredményeim és ennyi. Utána csinálták ugyanabban a ciklusban az átjárhatóságit és akkor sem mondta, hogy menjek megint vérvételre.
Egyre kíváncsibb vagyok, hogy holnap mit mond, bár szerintem most hogy megjött, és elmúlt az állandó hasfájásom is, lehet, hogy semmit nem csinál. Azért egy uh tényleg jó lenne, de ma még megvan egy kicsit... :roll: Úgy is megcsinálják?

i.kata
 
 


Némóka: ne utáld magad! az a lényeg! én írigykedtem a sógornőmre, és közben útáltam magam! ez természetes, de vigyázni kell! és igaza van Katának, sajnos hajlamosak vagyunk hinni a dokiknak. és ha a doki azt mondja, h ez természetes, sajnos valóban vannak , akik ,,beletörődnek,,. és a dokik sem tudnak sajnos mindig mindent megmagyarázni. minden rendben és mégsem jön a baba, v elmegy a baba.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Monic,
megértelek, én is nagyon irigy vagyok mostanában. De én inkább csak olyanokra, akiket nem ismerek, vagy nem sismerem jól. Ezt az unokatesót annyira nem ismerem, nem találkoztunk sokszor, mivel kint élnek.
De rátok nem lennék irigy, legalábbis nem annyira :oops: A ti sikereteknek inkább örülnék, de komolyan.

i.kata
 
 


Kata,

köszi, :oops: én is nagoyn örülnék, ha megint lenne babás közöttünk...
És lesz is, csak még nem indult be a babaeső. :wink:
Nekem mára már nagyon elegem van a munkából. Nincs egy lélegzetvételnyi szünetem sem. Csak annyi, hogy rátok kukkantok, de az írásotokban sincs időm elmélyedni, csak gyors átfutom. :?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki: van azért memóriád!!! :lol:

Kata: én hsg után barnázgattam kicsit és csinált uh-t! szerintem a biztonság kedvéért jobb csináltatni!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata,

szerintem is ragaszkodj az uh-hoz, az legalább megmutatja mi is a helyzet odabent.

Dita,

nagyon hiányolom az aranyos fotókat. Gondolom te is el vagy havazva, nincs időd ilyesmire...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinke,

Nem utálom magamat, és tényleg eddig senkinek a bejelntése nem zavart, és a természetes írigységen kívül nem éreztem mást csak örömöt! Ez a fura "más" érzés engem is zavar, de majd elmúlik, ha már nekem is lesz a pocakomban egy baba, addig meg tényleg inkább kerülöm, nehogy megbántsam, ha észrevesz rajtam valamit. Bár, az nem fordulhat elő, mert mindig udvariasan érdeklődöm, hogy hogy érzi magát, és mosolygok. De szerencsére most nincs sok időm csevegni senkivel, mert jön a zárás! Így most veletek sem csevegek tovább, mert csütörtökön popón rúgdos a könyvvizsgáló, ha nem leszek kész... :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic
Köszi a bíztatást, már lassan kicsordulok a bizalomtól, nagyon hiszek benne, és szerintem ez sokat számít.

Én is nagyon szeretném ha itt mindenki babás lenne minél hamarabb, és nem csak itt hanem mindenki más aki babára vágyik teljesüljön az álma, mert ennél szebb dolog szerintem nincs a földön.

Milyen érdekes a másik topicon olvastam egy ikerpár örökbefogadásáról, és szerintem az az ikerpár a mamám szomszédasszonyának a gyerekei. Időben pont stimmel az örökbefogadás, és én is úgy tudom, hogy doki volt a pasi.
Viszont azt nem tudtam, hogy rá egy kis időre meg spontán terhes lett az asszony, és így már három gyerekük van! :shock:

Délután nem lesz sok dolgom, mert maradt tegnapról hami, így olvasgatom tovább a Gynevacot, bár hittel már nagyon tele vagyok. No meg persze titeket sem szeretnélek elhanyagolni.
Már a 14. oldal! Több mint a felénél járok, és nemsokára vége!
A szuriknak meg jön a kezdete. Remélem itt vidéken is be tudom szerezni ezekbe a nyamvadt gyógyszertárakba. :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Viki!

Sajnálom a rossz éjszakát :( Köszi a tüszővudut :lol: Remélem használ :) Teljesen rendbe jöttetek apával?

Linácska!

Mi volt az uh-n? Minden oké? Csoda édes a kislányod :) Nálam is ugyanez az autoimmun gyulladás áll fenn, és a pajzsmirigyem ellen dolgozik :( :( Te kapsz erre kifejezetten valamilyen gyógyszert?
Egy-két napot simán kibírnak bent a spermák, emiatt ne aggódj!

Kata!

Én is pont a minap találtam egy négylevelű lóherét. Viszem magammal inszemre is, a melltartómba fogom dugni :oops:
Nekem rendszeresen előfordul 23 napos ciklus, 9. napi ovulációval.

Boni!

Tényleg szép lett a szoba! Biztos nagyon jól fogja érezni magát benne a kis tulajdonos :)

Némóci!

Szóval elindult a szuri! Hajrááá! Pont jókor kezdesz, ha most indul a zebraeső a BMC-ben :wink: A Kaális fórumon is elég jól állunk...



Akszinya!

Sikerült uh időpontot szerezned? Drukk!

Czinkicsek!

Hát ez tényleg nem volt valami szép a pasiktól :( Apám, már csak 4 nap, és bekötik a fejedet :)

Tegnap állatkertben voltunk, olyan klassz volt!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Az szupi lehetett, milyen állatokat láttatok?

dita75
 
 


Évi!
Én már jól vagyok, apjukom miatt aggódom,mert eléggé takonypóc volt reggel.

Holnapra nagy drukk az uhuhoz!

Képeket nem csináltatok SzépSzemű Dorkusz Maximuszról az állatkertben?
20150601134430
 
 


Dita!

Mindenféle állatot láttunk. És nagyon sok bunkó ember is volt, na, azokat is mutogatni kellett volna. :evil: Rengetegen dohányoztak a tömegben. Odacsoportosul egy kazal gyerek egy-egy állathoz, és tuti, hogy akad egy-két olyan felnőtt, aki lazán füstöl közöttük. Ezen állatira fel tudok háborodni...

Viki!

Fénykép nem nagyon készült, most inkább kameráztunk. Apjukodnak jobbulást!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: hát ez meglepő :shock: a kiscsaj tuti élvezte az állatkertet! volt simogatás is?

én most mákosgubát ebédeltem, és lelkemet dédelgetve most fincsi epret nyomok! baromi drága volt, de isteni finom! szerintem benyomom mind a 1/2 kg-t egyedül :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,

egészségedre az epret :wink: A héten felgyorsulnak ám körülötted az események. Meddig dolgozol?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki, aha, volt simogató is, és a Dóri nagyon bátran meg is simizte az állatokat. Már a végén rá kellett szólni, hogy nem kiporolni kell őket, csak finoman szeretgetni :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


még pénteken is vagyok, de szeretnék elmenni korábban.
nem szeretnék 6ig maradni! csak holnap 1 ó-val korábban elmegyek fodrászhoz, csüt dokihoz megyek napközben. de majd max a főnökasszony vágni fogja a pofákat. bár mostanában nem nagyon meri és igyekszik kedves és érdeklődő lenni! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi: de jó lehetett! tök klassz, h olyan bátor kiscsaj!! :D

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: