Új privát üzeneted érkezett!

Wish,
én is elájulok még mindig...! :D Azóta etetem a bébikét, hadd erősödjön! :oops: :D
20140901102739
 
 


Hajni,
Hűazannya! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon drukkolok Nektek! De tuti jön a kistesó!!!! Tudod, így szokott lenni, az 'esélytelenek' nyugalma rásegít a dolgokra. Már csak hármat kell aludni az uhig!
puszi!

Kép
bandika
 
 


Hajni!
Most tudtam csak jönni. Nagy nagy drukkok hogy minden okés legyen és úgy is lesz. Nagyon ügyesek vagytok. Megkérdezhetem miért is kellett lombikoznotok meg nektek hanyadik is sikerült?

Andi!
Oké. :)

Kívánom aki kistesóra vágyik ilyen gyorsan és hamar beköltözön a várva várt baba mint Hajniéknál. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Bandika,
neked is köszi! :D

Zsebi,
:D
Nagyon kevés, rossz minőségű spermium miatt kellett a lombik meg nekem is jól le kellett húzni a prolaktinom, kicsit a tsh-n is javítani. Olivér a 4. lombikból született, 3 másik társa nem tapadt meg, mint ahogy az előzőek közül egyik se. Apával az 5 év alatt kb. 1,5-et próbálkoztunk minden hónapban, sose volt semmi. És az a durva, hogy 2-3 hete nyomkodtam meg a mellem, hogy ugyan van-e még tejci, és tök durva, mert még mindig volt. 2 mensim volt a szopi óta, ez volt 6 hete.
Még mindig nehezen hiszem el, de már bizakodok egy kicsit! :oops: :D
Én is kívánok mindannyiótoknak hasonló szerencsét! :D
20140901102739
 
 


Hajni,

szívből gratulálok neked, rosszra ne is gondolj!
látod, vannak még csodák :D :D :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Hajni!
Hát ez tényleg nem semmi. Gratulálok és nagyon ügyesek vagytok.Erőt adtál és hitet hogy bármi lehet velünk is.:)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
ezt hogy érted?Szeretnétek tesót Ti is?

Andi
Kép
aanda
 
 


HAJNI!!! :D :D :D :D
Benézek és mit látok?? :shock: :D :D :D Dejódejó!!! :P Nagy drukk szerdára!
Fruttapurát a te javaslatodra vettem, én is az alma-szilvát, az a legszimpibb!

kata,
ne aggódj. Én is hiába képzeltem el, h majd rohanok aerobikozni, amint lehet, olyan fáradt vagyok, hogy szinte sosem vágyom rá. Már én is azon gondolkozom, h lehet, h jógáznom kéne? Bár nemtom elképzelni, h egy ilyen lassú mozgásforma alakformáló lehet...

kismóki,
nekem anyukám hozott v.honnan vidékről egy repcsis úszógumit, amiben a lábnak csak két kis lyuk van, meg egy autósat kormánnyal és dudával. Abba mondjuk elég tágnak tűnik nekem az alsó keresztpánt. De mindkettő ezer Ft körül volt! Állítólag a strandokon is lehet kapni ilyeneket.

erika,
köszönjük a recepteket! Háát, nálunk szombaton lesz a NAAAGY NAP! :D Nehéz, mert én úúgy szeretnék csokitortát, de még se tejet, se glutént, se tojást nem adtam, és nem is akarok még, majd csak júniustól. Nézegettem a babanetes recepteket, asszem kettőből fogom összegyúrni a tortát.

anda,
idegen tollal ékeskedtem... 8) A'sszem ezt Wish tette fel egyszer!

orsi,
ritkán írsz mostanában! Merre jársz?

KépKép
pompomlány
 
 


Hajniiiiiiiiii!!!!!!!!!!
Ez nem semmi!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Halk gratula:)

És én is köszönöm hogy reményt adtál:).

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsebi,
én nagyon drukkolok Nektek! Elég jó esélyekkel indultok szerintem, biztos sikerülni fog!

Pompi,
Olivér az összes Fruttapurát imádja, kivéve a gyümölcsvarázs nevűt, mert abban van narancs, annak vmiért nem szereti az ízét. A kedvence az alma-banán, mindig azt teszem azokhoz a kajákhoz, amiket amúgy nem szívesen esz meg, így azokat is benyomja. Szerintem még az alma-körte is nagyon fini, meg az alma-s.barack-eper.

Harcika szerzett holnapra egy időpontot a doktornőhöz, fél 2-re megyünk UH-ra. Drukkoljatok, nagyon izgulok!
20140901102739
 
 


hajni777 írta:Harcika szerzett holnapra egy időpontot a doktornőhöz, fél 2-re megyünk UH-ra. Drukkoljatok, nagyon izgulok!

Hajni :)
azért ígérd meg nekem, tedd le a nagyesküt, hogy ha nem lesz semmi az UHn, nem kezded temetni magad!!!
(ugyanis a HCG szerint később fogant a baba, és nagy eséllyel semmit sem fogtok látni!!!)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
szerintem lehet, hogy kisírok egy vérvételt is plusszaban. Utolsó mensihez képest ho. leszek 7+0, de az is lehet, hogy megint rosszul számoltam. De nekem mindig később van peteérés, mint a félidő. Úgyhogy félek is kicsit, mi lesz az UH-on. De legalább az látszik, hogy méhen belül van-e...
20140901102739
 
 


Hajni

ha később van peteérésed, mint félidő, akkor semmit nem jelent az se, ha semmit nem látsz UH-n.

Lányok

más téma, de itt kapok leghamarabb választ.
Olivérnek kell útlevelet csináltatnom, olyan országba, ahova nekünk már nem kell?

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi! Kell, mert neki nincs más okmánya (személyi, stb.). Egyébként is jó, ha van, Bálintnak is van, de sajna még nem utaztunk. De van! Irok privit, lenne még 1 kérdésem! :lol:

dkata
 
 


OFF, de hátha tudtok valami jó ötletet adni!
Egy kedves ismerősömet megkérték, hogy legyen keresztanya, amit boldogan el is vállalt, de nem tudja mit "kell" egy kisfiúnak adni keresztelőre. Van valakinek valami jó ötlete? Előre is köszi!
ON

Pompi! :)
Köszi a tippet az úszógumiról. Megpróbálok felhajtani valamit mire júni végén megyünk nyaralni.

Kép Kép
kismokus
 
 


hajni777 írta:Orsi,
szerintem lehet, hogy kisírok egy vérvételt is plusszaban.

szerintem az lenne a legjobb. Van egy támpontod, és onnan simán látható, hogy mi a helyzet.
(ha 2 napos duplázódással sacc/kb. jó az érték, akkor aggodalomra semmi okod)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni,
drukkolok én is nagyon!!!

Barnabás (akinek már két fogacskája kibújt :lol: ) éjjel vagy háromszor ébreszt. Csukott szemmel nyüszít. Kiveszem, cicire teszem, megnyukszik, elalszik, visszateszem. Majd két óra múlva újra. Szerintetek ez a foggal van összefüggésben? Napközben nem nyűgi. :roll:

KépKép
lili73
 
 


megnyukszik=megnyugszik, bocsesz

KépKép
lili73
 
 


lili73 írta:szerintetek ez a foggal van összefüggésben? Napközben nem nyűgi. :roll:

simán lehet, Lili sem volt nappal nyügi, de az éjjeleink azért zaklatottak voltak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni!
Hát kb. ugyan annyi eséllyel mint ti :) Mert nálunkiszonyat rossz a spermakép ugyan velem minden okés elvileg.
Holnapra nagy drukk és gyre minnél elöbb a jó hírrel. :)

Andi!
Hát ha spontán összejönne nem bánnám, hogy lombikra fogunk-e még menni hát nem tudom még egy dobásunk van ott ....

Kismókus!
Nekem a keresztelre a keresztszülőktől a kisfiam is és a kislányom is egy szép vékony gyerekláncot kapott a nagyszülők meg vettek rá egy egy betüt.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Pompi!
Ha teszel rá marcipán figurát ne lepödj meg ha azt eszik meg a tortáoz meg hozzá sem szagolnak. Eszter és Balázs is ezt tette leszedték a figurát és azt nyammogták. :) :)
Amúgy hogyhogy még nem adtál neki glutént és tojás sárgáját ?

Napszemcsiről nem tud valaki valamit???????????????

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


zsebi,
én nagyon szigorúan veszem az egy éves kor fölöttet. Szerintem nagyon gáz ez a sok étel-allergiás, nem éri meg kockáztatni. Ráérnek még aztán épp eleget. Amúgy is nagy tejcsi-imádók! :D

Napcemcsi má nekem is hiányzott!
Monnyuk Melcsi se jelentkezik túl gyakran...! 8)

hajni,
ja még akartam írni, hogy vegetáriánus koromban én is túrós táskán éltem, azé' is hagytam abba! :roll: :wink:

KépKép
pompomlány
 
 


pompomlány írta:orsi,
ritkán írsz mostanában! Merre jársz?

vagyok, vagyok, csak semmi extra nem történik velünk mostanában.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni,
++++++++++++++++++++++++++++nagyon drukkolunk Nektek! Majd jelentkezz hamar, rajtad a topik szeme!!!

Lili,
Nekünk is főleg az éjszakák a rázósak, ha jön a fogacska!

Kismókus,
A Corában 999 Ftért lehet kapni kormányos baba úszógumit.

Kép
bandika
 
 


Orsi,
értem, köszi, eléggé kivagyok miatta, nem tudok aludni, és még torokfájásom is lett. Most azon is izgulok, nehogy beteg legyek.

Más:Aliz kezd keveset szopizni. Vagy azért mert huncutkodik, és mindig néz föl rám közben vagy mert ezer más érdekes dolog van körülötte vagy mert túl éhes, és nem bírja kivárni, amíg beindul a tejleadó reflex, olyankor dühös, és sírás a vége, akkor meg már semmi nem hat, csak ha fekve adom a cumisüveget a szájába.

Szerinted ez jele lehet annak, hogy megérett a hozzátápláláshoz?

KépKép
lili73
 
 


lili73 írta:sírás a vége, akkor meg már semmi nem hat, csak ha fekve adom a cumisüveget a szájába.

Szerinted ez jele lehet annak, hogy megérett a hozzátápláláshoz?

szerintem ez annak a jele, hogy rájött, hogy így gyorsabban meg kapja az üveget. :wink:
Normális, hogy egy idő után forgolódni kezdenek.

az éjszakázás miatt pedig kitartás! de ez rövid időn belül rendeződni fog.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Majd megpróbálom rábeszélni a doktornőt (már ha rá kell ), de annak holnapután lesz csak eredménye, mert nem reggel megyünk.

Kismóki,
Én egy pihenőszéket vennék, vagy ha nagyobb a gyerek, akkor vmi 3in1 tologatós járgányt. Szerintem ez hasznos is legalább.

Lili,
Jó hamar kibújt a foga! Nekünk szerencsére észre se veszi.

Mindenkinek köszönöm a drukkokat meg a szorítást, bárcsak jó híreket írhatnék holnap! :roll:
20140901102739
 
 


a kis bestia :roll: , pedig nem szándékszom Sinlac-kal teletömni finom anyatejcsi helyett...fejni meg nem nagyon szeretek. 5 hósan nem érdemes kezdeni adni már valamit? védőnő annak idején azt mondta, 5 hósan adjak már egy kis almalevet próbaképp.

KépKép
lili73
 
 


basszus, baromira fáj a torkom, ez hiányzott nekem...Homeogene9-et kaptam anyumtól. Használ az?

KépKép
lili73
 
 


lili73 írta:5 hósan nem érdemes kezdeni adni már valamit?

erről megozlanak a vélemények :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lili!
Jó az a torokra. :)
Kitartást az éjszakázáshoz reméljük hamar megoldódik.

Hajni!
?????????????????????????????????????????????????????

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajninak Láttak petezsákot!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hát nem hiába leskelődöm itt..... :lol:
Hajni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kis paramama, immáron duplán!!! :lol: Gratulálok!

dkata
 
 


Hajni,

Éljen, éljen, éljen!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Gratulálok! Nagyon ügyesek voltatok! :wink: 8)
Akkor a nagy koplalásnak vége, tessék szépen gömbölyödni újra! :lol:

Kép
bandika
 
 


Hajni :P
Még csak nagyon halkan gratulálok! Akkor az UH után várunk a babaváróson is :wink:

Erika :P
Esetleg a Kaális receptes topikra is feldobnád ezeket a recepteket? Nagyon köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hajni! :)
Húúúúúúúúúúúú, de jó! :lol: :lol: :lol: Gratulálok! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


HAjni de jóóóóóóó ! halkan gartulálok, és szeretném ha találkoznánk a babavárósban :lol: :lol:

HInni kell a csodákban! :lol:
Vendég
 


Hajni :)
Gartulálok :)

Balázs elkezdett válogatni. Nem kellet neki se a palacsinta se a túrógombóc, ellenben a szőlőlöt és a paradicsomot két pofára zabálta. Még egy ilyen gyereket :lol: Na nem baj, inkább az édességre legyen finnyás és a zöldséget egye meg :D

wish
 
 


Hajni
jaj de nagyon szuuuuper!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Huhúúúú!! :D :D :D :D :D Hajniíííí!!! De örülök! Norinám keltett reggel 3-kor, akkor is eszembe jutottál... látod, nem hiába! :P De jó, de jó!!!

Kép

a fogyasztásd most már bízhatod a rókákra! 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Hajni!
De örülök!!!
Szuper hirek!!! Kép
Gyere mesélj mi volt?
Nem semmi....mire Olivér 1 éves lesz te meg majdnem 2 honapos kismami!!!
Ez annyira hihetetlen és gyönyörü!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Hajni!
Micsoda hírek, ez nagyszerűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!! :D :D Kicsit lemaradtam, spontán babuci?

Lili!
Nekem torokfájásra a meditosin cseppek jött be, az is homeo!

Lányok!
Ma beszéltem a gyermekorvossal, jövő héten beadatjuk a rota elleni védőoltást, azt mondta kap 1-et jövő héten, és még 1-et 4 hét múlva. De van olyan is, hogy 3 szurit kap rota ellen. Nem néztem még utána, de mi a különbség? Utána meddig nem mehet közösségbe?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
hova akarod közösségbe vinni? nem jártok bölcsibe
más virusokaltípusok ellen véd a 2es meg a 3as oltás.... de pontosan én sem tudom.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajni,
ÓRIÁSI ÖLELÉS ÉS GRATULÁCIÓ!!!!
De mi van,miért nem "személyesen "mondtad el a jó hírt?

csajok,
kicsit panaszkodnék!Tegnap kiborultam a játszótéren!A 2 gyerekem 3 felé szaladt,minden sz@rt a szájukba vettek,Márkot jobban érdekelte a szemeteskuka,mint a játékok,szórták a homokot és többször ettek belőle!Segítségem nem volt.
Mit csináljak???Azt tervezem,hogy most egy ideig nem megyek velük a játszóra,de mikor fogják már végre megtanulni,hogy ne egyenek meg mindent?
Zsebi,Te hogy bírsz velük?
Orsi,Fiaid meddig voltak szófogadatlanok?
Mindenkitől minden megoldás érdekel!Köszi!

Andi
Kép
aanda
 
 


Hajni

gratulálok :D :D :D
jöhetnél már mesélni, látod mennyien várunk és örülünk neked :D :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Aanda

bár én érdemben nem tudok segíteni, de el tudom képzelni, milyen nehéz lehet neked.
A barátnőm, akivel minden nap együtt sétálok, ikrei vannak. 16 hónaposak és a mai napig nem vette ki őket a babakocsiból, épp ezért, mert ketten három felé szaladnának. De ők el vannak órákig a babakocsiban is, ha csak sétálnak, akkor is.

Kép
zsuzsi73
 
 


aanda írta:Orsi,Fiaid meddig voltak szófogadatlanok?
Mindenkitől minden megoldás érdekel!Köszi!

ez nem szófogadatlanság, ezt nagyon fontos, hogy megértsd és elhidd.
Ez az önkonrtoll hiánya. Tudja, hogy nem szabad, tisztában van akár a büntetéssel is, de nincs önkontrollja, nem tudja megállni, hogy ne tegye, ami épp eszébe jut.
Túl kell élni ezt az időszakot, ca. 2-2.5 évesen alakul ki az önkontroll képessége.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok! :D

Mindannyiótoknak köszönöm a szorítást, meg a sok gratulációt! :D Tök aranyosak vagytok! :oops: :D
Szóval, van egy nagyon picike petezsák, ami kb. 4 hetes terhességet feltételez a doktornő szerint. :D Ez ugye 3 héttel kisebb terhesség, mint amit én számoltam az utolsó mensit nézve. De mivel összesen kettő mensim volt kb. 6 hét eltéréssel, ezért a peteérést se lehet megmondani (ami a szopi miatt még mindig nem állt be ), a doktornő szerint majd úgy fogunk tudni vmi kezdőnapot mondani, ha meglesz a köv. UH is 2 hét múlva, és azok összevetésével. :roll:
Úgyhogy nagyon durva, hogy én 7 hetes terhesnek hittem magam, közben meg 4 hetes vagyok! :shock: :o Ehhez az időponthoz viszont már passzol a vérvétel is. A mai vérvétel miatt holnap hív majd a doktornő, remélem elég magas lesz!
Summa summarum, egyelőre úgy tűnik minden rendben, babát várok! :D Annyira örülök! :D Komolyan nem hiszem el, hogy ez igaz lehet!!! :o
Bocs, hogy csak most jöttem, de elaltattam Kiskomit, meg önző módom megnéztem House-t, ami még szar is volt… :?

Orsi,
Köszi, hogy megírtad! :D

Fanni,
Ugyan már eddig is odapofátlankodtam, de azért köszi az invitálást… :mrgreen:

Pompi,
Aranyos vagy! :oops: :D

Anikó,
Tényleg hihetetlen! :o Sose gondoltam, hogy spontán teherbe eshetek apától! Most Ő is olyan büszke, Ő is meglepődött rendesen! :lol:

Donika,
Igen, spontán baba. :D A rota elleni védőoltás, amit 1 hónap különbséggel kap a fiad, az folyadék, és meg kell itatni vele, nem szuri. A másik nemtom mi lehet…. :roll:

Anda,
Részvétem, nincs ötletem sajna. Szerintem is kicsik még ahhoz, hogy megértsék a miérteket. Szerintem gyerek kérdése is amúgy. Ismerek olyan gyereket pl., aki el se mozdul az anyja mellől, és tök visszahúzódó. A Tieid ezek szerint nem ilyenek… :lol:

Bandika,
Koplalás… Mi az? :mrgreen:
20140901102739
 
 


hajni,
büszke kismami! :D

aanda,
mi még csak hintázunk a játszón, és nem mondhatnám, hogy túl ismerkedős lennék, mégis mindig odajönnek hozzánk, sőt már ketten is felajánlották maguktól, hogy lökik az egyik gyereket, amíg én a másikkal vagyok. Nálatok nincs ilyen közösség?
Amúgy szájbavevéstől én is nagyon kivagyok... mindent... főleg Bencsi. Homokozóba nemtom mikor merem vinni őket!

orsi,
önkontroll 2,5 év??? :shock: Ajjjaj... Addigra szanaszét lesz már nálunk a lakás...meg az idegeim... 8) Ők meg csak nevetnek rajtam, mit idegeskedem... :roll: Asziszik játékból...!

Most sül a próba-tortalap. Na kíváncsi leszek...! :wink:

Anyukám tegnap hozott egy csomó farmert turiból, hiába mondtam neki, hogy nekem (mármint a gyerekeknek) ott ne vegyen semmit, mert annyira beleivódik az a dohos szag a ruhákba, hogy én attól rosszul vagyok! Most mosom harmadszorra... Van valami szagtalanító tippetek...? :x

NaGggyon leállt a topic... nem? Mijaz, h senkivel nem történik semmi...? :roll: TESSÉK ÍÍÍRNI!!! :evil: :)

KépKép
pompomlány
 
 


pompomlány írta:orsi,
önkontroll 2,5 év??? :shock: Ajjjaj...

igen... addig én azt látom, hogy csak a gyerek vérmérsékletétől függ, hogy miket tesz.
Ha kalandvágyóbb, akkor összes hajad kitépheted... és nem azért mert neveletlen, vagy nem szófogadó, hanem attól, hogy nem tudja megállni, hogy ne tegye.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: