Új privát üzeneted érkezett!

Emőke: Én is gratulálok a fogacskához!
Kinek milyen napja volt ma?
Vendég
 


Mi sétáltunk sokat (kicsit le is égett a vállam), de olyan szép idő volt!

Találkoztunk délután Emőkéékkel is, Lili olyan kis helyes lányka! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Én meg gyomláltam, a fiúk meg eltakarították a füvet a kert másik végébe, már ami le volt vágva, azt! :lol: Utána meg a sódert hordták! És persze Bence a saját talicskájával csinálta mindezt. Visszafelé meg amikor apa talicskája üres volt, akkor benne csücsült Bence a kis talicskával! :lol:
Vendég
 

 
 

Manó: Köszi a kajcsitippet, ma megcsináltam, és sikere volt! Mondjuk annyit módosítottam, hogy tejszín helyett tejföllel készítettem! De nagyon köszi a receptet!
Vendég
 


Emőke, gratula Lilinek a fogacskához! :D

Brigi, örülök, hogy ízlett! :D :D

Mi is csavarogtunk, meg pihentünk a hétvégén. De olyan gyorsan elszaladt már megint. :roll:

Most pakolok, meg vár még egy kis ebédfőzés és házimunka! :?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Nekem is van még egy kis dolgom! Össze kéne pakolni, meg felmosni, vasalni. De megvárom, míg a fiúk kimennek az udvarra! Akkor nyugisabb lesz idebent a helyzet, és akkor nekiesek. Dani meg úgyis mindjárt alszik! :D
Vendég
 


Sziasztzok!

Nagyon jól sikerült a napunk tegnap. Nagyfiú nem sírt a templomban. elnézelődött. Amikor, pedig a fejére öntötték a vizet, is csendben volt. Megakarta fogni a kancsót. Nem öntöttek sokat a fejére, csak egészen kicsit, hogy még a szemébe sem folyt bele.
Utána megivott egy üveg tápszert, és végig aludta a misét. Férjem bánatára, mert ő azt mondogatta neki"Sírjál, fiam, mert akkor nem kell bent lennem, ha nem kijöhetek hamarabb!"

1 óra volt az egész. Ebéd fini volt. Sajtgolyóknak sikere volt. Keveset csináltam. Legközelebb bátrabb leszek, és többet csinálok.
Majd kicsinyítek képeket és rakok fel. Már ha érdekel valakit.

Ma meg levegőn voltunk eddig. Leraktam egy plédet fűre. Azon labdáztunk, aztán a fű, majd a homokozó érdekesebb volt. Bejárta udvart. Nagyon szép lett a ruhája. :)
Most alszanak, ha ébrednek játszóterezünk. Olyan szép idő van végre.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Ebbe kereszteltük:
Kép

A nagy esemény:
Kép

Áldás...
Kép Kép

Fárasztó esemény volt.
Kép

Anyukámmal:
Kép Kép

Torta:
Kép

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


visszaolvasok, és még jövök.
:)

Km, kőnél jók a képek, ott mi is szoktunk lenni. Brigitta is nagyon szeret ott csúszkálni.

Babakocsiban lévő két csemete is nagyon ari. Brigi is mindig be akar mászni a kocsiba, Öcsike mellé. De, nem tudom kibírná e még a súlyát. Ketten együtt 24-25kg.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!Teszek föl pár tegnap készült képet.

Erika-nagyon édes volt Józsika.És az a torta,hmmmmmm.... :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


De szép volt Józsika!
És tortája nagyon jó pofi volt!
Örülök ,hogy jó lett a sajtgolyó!

Timcike: Atticy is milyen sokat nőtt!
Nagyhóhóhorgász lesz mi? :lol:



egy pár kép!Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Na én is dobok pár képet, ezek tegnap készültek a főtéren...
A buborékfújás most nagyon tetszik Sárikának...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Timcike: Atticy nagyon kis huncut, betyár tekintete van... :D Látszik, hogy jól éreztétek magatokat...

Mogyo: Ágika is tündéri...

Erika:örülök, hogy jól sikerült a keresztelő! Józsika akkor nagyon jó baba volt, hogy elaludt... És a torta is gyönyörű!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: de édes Sárika!
Azt hiszem én is veszek neki ilyen buborékfújot kivi leszek ,hogy tetszik neki!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Erika: Nagyon szép kis rucija volt Józsikának! Na és persze ő is nagyon kis aranyos!! Szuper dolog, hogy ilyen jól tűrte az egészet!!!

Mogyo: Még mindig gyönyörű ÁGika! Sokat nőtt! És nekem továbbra is a fejpántos kép a kedvencem!

Nóri: Ez aranyos, hogy még a főtérre is vittétek a buborékfújót!
Vendég
 


Hahó!

Csak egy gyors próba, h megint levág-e, ahogy az utóbbi napokban mindig... GRRRRRRR! Nem voltam ám mérges!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, hátha...

Szóval, amit már akartam írni:
Manó!
Hálásan köszönjük a receptet, mi is kipróbáltuk és ÓRIÁSI sikere volt!!! Szuper csaj vagy!
Tudod, hogy szerdán lesz Frankenberger???

Timci!
Lemértük az erkélyt és sajna, nem fog odaférni, így ilyet nem veszünk. Keresek más fajtát. Most úgyis mindenhol ilyeneket árulnak.

Erika!
Köszönjük a képeket, hát, persze, hogy érdekel bennünket! Klassz, hogy minden jól sikerült!

na, tel, mindjárt jövök!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


szia Noémi!

Én már kezdtelek hiányolni!!! :lol:
Mindjárt rakok én is képet, csak még kicsinyítenem kell őket! Ma készültek!
Vendég
 


Kép Dana a játékkosárban Kép Bence dolgozik Kép Még mindig dolgozik! Kép Pukkancs Kép Buborékozás

Hát ezek a képek, ha sok vagyok, csak nyugodtan szóljatok ám, és lelövöm magam!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi: de hogy nahygon jók a képek szivesen látjuk őket!
Nekem most annyira hasonlit a Dana a Bencére!


noémi: szia![/img]

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Akkor most menyugtattál! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Hát ezek a gyerekek...Nagyon édesek,én is mindig szivesen nézem őket.Ugyhogy tessék pakolászni képeket! :wink:

Képzeljétek Atticy még alszik,estétől. :shock: Ez nem semmi. :roll:Keresztbe van feküdve a kiságyba és úgy szunyokál.

mogyo-szerintem,nagyon fog szereti horgászni Ő is,mint az apja.Főleg ha sokat fogunk menni,mint a tavaj. :lol:
falevel-hát az bizony,nagyon betyár!Szerintem a csajok csak úgy fognak utána futni,mint a róka a nyuszi után. :lol: 8) Nagyon kis huncut már most varázsolja a nőket,akárhova megyünk.
Sárika is nagyon gyönyörű.Nem veszi le a kalapot?Atticy csak a kendőt nem veszi le,a többi sapit mind lecibálja a kobakjáról. :lol:

nóémi-hát sajnálom,h.ne fér el.De vannak az Alföldibe olcson kissebb medencék,meg azt hiszem,h.a Rossmanban is,de egyszerűbbek.Ilyen 3 gyűrüsek,vagy kettő.Nézd meg.Megéri. :wink:

nagbri-valóban kezd Dani egyre jobban hasonlitani Bencére.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Erika, nagyon jók lettek a képek! :D ÖRülök, hogy jól sikerült a keresztelő...

Timcike, látom, nektek is jól telt a hétvége...

Mogyó, Ágika egyre szebb kiscsaj! A sárga rózsa az anyáknapi?
A pillangós hajpánt szuper! :D

Falevél, látom Sárának most nagyon tetszik ez a buborék.... :wink: :D

Noémi, örülök, hogy nektek is ízlett! :wink:
Igen, kaptan sms-t, de mégnem jeleztem vissza, mert holnap kellene beszélnem egy illetővel, és nem tudom, mikor érne rám. :roll: De remélem, ha reggel felhívom, akkor meg tudjuk beszélni, hogy legyen akár másnap, akár délután!

Brigi, de hogy vagy sok! Imádom ezeket a pasikat nézni! :D Bence nagyon ügyes, hogy ennyi mindenben segít! :D

Mindjárt teszek én is képeket...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Timcike: de leveszi, illetve mostmár ritkábban, de volt 2 olyan hetünk, mikor percenként ledobálta... De mostmár kezdi megunni a sapkaleszedést, jobb is, mert nyáron azért kell a kalap, nehogy napszúrást kapjon...

Manó: várjuk a képeket!

És Lányok, ilyet ne írjatok, hogy "ha érdekel", persze, hogy érdekelnek a fotók, minden baba csodaszép és olyan jó nézegetni őket! Úgyhogy csak nyugodtan pakolásszátok fel a képeket!!!!!!!!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Atticy ma 11 kor kelt. :shock: Nem semmi. :lol: Igy csicsil az én kis Manócskám.

Kép Kép Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Persze, este már nem tudtam visszajönni.

Lányok!
Ti ilyen jó időben mit adtok a babákra????? Olyan bajban vagyok. Még rajta hagyjam a hosszú ujjút, vagy már ne??? Elég a body+kisnadrág+ zokni???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bálintnak iszonyú napja van, már mennem is kell, pedig sokmindenhez szeretnék szólni. Talán este... :roll:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Atticy de édes ,tegnap akkor jól kifáradt!


Noémi: mi ,a body +rugiban voltunk de még igy is izzadt!
Lassan elég lesz a body ha igy haladunk!
Hétvégén már az sem kell 30 fok lesz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Igen a sárgarózsa az anyáknapi!
Azt mondta apa elég az! :lol:
Majd jövöre mikor már tényleg ő adja!

Hát csajok úgy néz ki ősszel megyünk ki a tesómékhoz németbe melozni!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mielőtt a képek jönnek... :wink:

Mogyó, mentek ki??????????????????????????????? Hogy hogy? Mindketten kaptok munkát? Ki is költöztök? vagy mennyi időre????

Én ma Bendét túlöltöztettem. De útközben korrigáltam: body, kantáros nadrág és zokni. :)

És akkor a beígért képek:

Kép ni ni ki van itt????

Kép áááááá, anyu nem pakolok.... :)))

Kép kicsit félrecsúszott a sapim

Kép hi-hi-hi :)

Kép

Kép útra készen

Kép ismerkedem a pázsittal

Kép előre!

Kép ezt most tényleg megihatom?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kép Apával a főtéren

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hú, most látom, jó sok képet tettem fel! :wink: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Nagyon cukik a gyerkőcök. Csatlakozom Timcikéhez, tegyétek csak, én szeretem nézegetni :D
Ti melyik oldallal töltitek föl, h ilyen nagyon lesznek?????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Manó: Ezek szuper képek!!!!!!!!!!!!!! Nagyot nőtt Bende!


Mogyo: És mi lesz Ágikával? Megy bölcsibe???? HOgyhogy mentek?

Noémi: Mi a gond????
Vendég
 


Sziasztok!!

Látom, termékeny volt a hosszú hétvége! :D Végre nálatok is jó idő van!

Manó: szupik a képek!! Bende még mindig tiszta apukája! :)

Mogyó: nem mondod! mit csináltok kint? Szerintem jól teszitek...
Nagyon édik a képek Ágikáról, nagyon szép kislány! A haja viszont már nem Winetus! :D

Nagbri: TI is elvoltatok látom! Édesek a fiúk! Milyen kis dolgos ez a Bence! :)

Timcike: de jó Neked, hogy ilyen jól alszik Atticy!! És milyen szép kis ágyneműje van! A horgászós képek is jók! Te is szoktál? Valahogy én nem bírom elviselni. Olyan nagyon unalmas nekem... :oops:

Falevél: nagyon jók ezek a buborékos képek! :) És Sárika is nagyon szép!!

Erika: jók a keresztelős képek, biztos nagyon jó buli lehetett! :)

Teszek fel én is akkor már, nehogy lemaradjak. :lol: :wink:

Lilypie Maternity tickers


Ennn: Én a microsoft office photo manager-el lekicsinyítem és már illesztem is be a babanettel!
Vendég
 


nóémi-én ma egy kis vékony rövid ujjú body-t meg egy lenvászon kis ingecskét,farmernacit zoknit meg cipőt adtam rá,és egy kendőt a fejére,és még úgy is melege volt. :roll:

mogyo-mennyi időre és te is?Akkor meg ki fog vigyázni a lányra? :roll: Vagy,h.képzeltétek?Mit szeretnétek dolgozni?Vagy már megvan? :roll:

manofalvi-nagyon aranyos a kisfiad.És amióta raktál utoljára képeket róla,oriási a változás. :wink:

ennn-Fast image resizer-t használom.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mégsem teszek, mert hiányzik a kicsinyítő programom, remélem hamarosan...

K.

Lilypie Maternity tickers


kriszti-én imádom a horgászatot,kikapcsolódok,kint vagyunk a levegőn... :wink: Én nem szoktam,de volt,h.3x kifogtam én is halikát,csak nem birtam kihúzni.Számomra azért nem uncsi,mert a Tősbe örökké van kapás.Nagyon muris. :lol:
Köszönöm szépen,anyukám vette neki.Nekem is nagyon tetszik,mert tiszta puha pamut.Még van egy kék pingivenekkel.Az még új,még nem bontottam ki.
De most a születésnapjára fölhúzom azt.Nagyon meleg van mostmár.Ki se merek menni.Ég a fejem.Képzeld,most is lefektettem még 3 kor és még mindig alszik,szerintem simán 2 órát fog szunyálni.Nagyon örülök,h.ilyen jó alvókája van.Azizka?Ő,h.alszik?

Dobok pár fris képet.


KépKépKép
Nyugi,nem fogok leesni,vigyázok! Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép :lol:
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


A 3 dik képen,engem próbál nyugtatgatni,h.ne izguljak,nem fog leesni. :lol: Mostmár ha instabil a hejzet,lecsücsen a popsijára,vagy szépen araszolgatva lecsücsen. 8)

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


de ide, csak netre feltöltött képet lehet beilleszteni, mármint annak a kódját. Nem?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


na, maradok most a megszokottnál
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu anya adta rám, h kiemelje a színemet.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


rákattintotok a képre és nagyobban megnézhető.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timcike: hát ha van kapás akkor tényleg nem lehet annyira unalmas... Lehet nyáron mi is kipróbáljuk tesómékkal, azt hiszem ők is a tősbe járnak.
Atticy milyen csinos!! Mentetek valahova?
Aziz este éjfél-1 körül fekszik, és 10-11-kor kel. Napközben most rászokott, hogy egyszer alszik du. 2-2,5 órát, aztán még ha álmos akkor este is szunyókál egy fél órát. Most ez így már tűrhető, így legalább én is tudok valamit csinálni délutánonként... :roll:
Atticy mit húz fel a szülinapján? Kellene valamit vennem, de nem tudom mit....

Ennn: irfanview-val nyisd meg a képet, és ott a kép menüpont alatt van egy olyan, hogy képátméretezés. Ott tudod kicsinyíteni.

Na, én meg is tettem, így itt vannak a képek! :)

imádottaim:
Kép
fogatlanka (na jó, van már kettő, csak nem látszik) :lol:
Kép
a kis arabus:
Kép

K.

Lilypie Maternity tickers


Ennn: tündériek a képek, nagyon ügyesen mászik a nagylegény! :)
Nem! Nem csak weblapról lehet képet rakni, én simán a könyvtáramból szoktam feltölteni! Melléklet feltöltése-tallózás-feltöltés. ennyi! Próbáld majd meg! :wink:

K.

Lilypie Maternity tickers


Timcike: még annyit akartam kérdezni, hogy jól olvastam, Te fogsz tortát sütni? Milyen lesz? én nem tudom még, hogy milyent csináltassak, valami szép gyerekest szeretnék, meg én sütök mellé két joghurt-tortát, így lesz elég édesség.. :roll:

Lilypie Maternity tickers


De édesek ezek a nagybabák! :lol:
mindenkié mennyit nőtt mostanság!

Hát úgy van ,hogy tesóm vágóhidon dolgozik és apának tud melóhelyet!
_Tesóék laknak egy 2 szintes 5 szobás házban és az alsó szinten nem laknak azt odaadnák nekünk!
A ház melet van egy panzió és oda át lehel járni melózni takaritani.
Igy ha apa itthon van akkor át tudnák menni 1-2 órára , sogórnőm annyit keres ,hogy megvan a kosztpénzük!
Igy amit bratyó keres teljesen el tudják rakni!
Igy mi is meg tudnánk oldani a dolgot!
2-3 év alatt teljesen le tudnánk a hitelünket!Ami nem volna rossz mert hát ki akar 20 évig ennyit fizetni bocs már csak 18.

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó, nem semmi! Bár így tényleg lehet, hgoy jobb lenne nektek.... Főleg, hogy nem csak magatok lennétek, hanem azétr a család még is csak ott van... :wink: És akkor csak néhány évre gondoltátok?

Kriszti, nagyon csúcs pasi lett Aziz!

Ennn, nagyot nőtt Berci! Micsoda zöld kalap! :lol: Nagyon tetszik!
Ja, és pont olyan IKEA-s szőnyegünk van.... :lol: :lol: :lol:

Timcike
, nagyon jó ez a szerkó! Nekem is tetszik! :wink: Atticy olyan nagy fiú lett most az elmúlt néhány hét alatt...... :wink: Mintha kimaradtam volna egy szakaszból.... :lol:

Bende még mindig tiszta apja. :lol: Ma újra elő kellett venni Apa gyerekkori albumát és átnézni, hogy tényleg még rá hasonílt Bende.... :lol: :lol: :lol: Kicsit sem büszke ám????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát 3-4 évre gondoltunk ha minden klappolna!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: És mikor derül ki, hogy tényleg mentek-e és akkor mikor mentek?


Kriszta: Ez az Aziz, igazi macsó pasi lesz! Tündéri!!! :lol:
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?