Új privát üzeneted érkezett!

Csajok kérek friss adatokat mert nem nagyon követtem az adatokat mostanában és szeretném feltenni a táblát:):):)

Trécsi hol vagy ???????????????

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Zsófi az 1 hónapos mérésnél 57 cm volt és ezen a héten 4200 g-ot mértünk itthon. (Ja, és én Gabi vagyok :lol: )

Kép
fiora
 
 


ok köszike

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

Nika: 3 hetes a "friss" adatunk, de szerintem ezek szerepelnek a táblában... 7008 gramm, cm nem tudok, nem mértük már régóta, de 74-es rucikat hord. 5 fog van, állni tud, asztal és ágy mellett lépeget...

Fiora: hát igen, nem könnyű, de ez csak jobb lesz! :wink:

Ma anyuék kivitték Fannit a Margitszigetre. Anyu mesélte, hogy nagyon szépen megcsinálták a kis állatkertet ott, érdemes kinézni!

Pár kép máról:
Kép Kép

horvviki
 
 


Sziasztok!
Viki!
Milyen fiatalos az anyukád! Így oldalról simán beillene nővérnek is :!:

Mi ma ügyeleten jártunk :cry:
Tegnap kirándulni voltunk az ovisokkal meg az iskolásokkal együtt a szomszéd település magán vadasparkjában.Elég sokat kellett caplatnunk 13 órától egész 16-ig.Végig tűzött a nap.Este Bogi belázasodott.Napszúrásra vagy kimerültségre gyanakodtunk.De ma reggel megint elkezdett melegedni.Úgyhogy inkább elmentünk az ügyeletre.
Noshát...Semmi köze a naphoz, meg a kirávduláshoz.Valami vírusos gyönyörűséget nyaltunk be.Garatja,mandulája kicsit piros.De érdekes, mert nem fáj a torka.
Ma du.már annyira jól volt, hogy a fél napig uralkodó rendet és tisztaságot mostanra meg is törte :lol:

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kívánok!
Mentek valahová?
Mi sajnos nem.Pedig terveink azok voltak.Csakhát ez a fránya betegség.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Gani: Igen, fiatalos az anyukám, bár már 49 éves, de senki nem nézi annyinak. Legtöbbször nővéremnek vagy barátnőmnek nézik. 19 évesen szült engem, én el se tudnám képzelni, hogy idősebb anyukám legyen. Nagyon jó volt így felnőni, hogy végig olyan volt, mintha a barátnőm lenne :lol:

Mindjárt indulunk anyóshoz ebédre.

Boszi, mizu? Meddig vagytok lent?

Többiek, mi jót csináltok?

horvviki
 
 


Sziasztok!

Viki
Anyukád tényleg fiatal és csinos!
Fanni aranyos :)

A szemed jobban van már?

Nika
Mennek a szavazatok :) állandóan :wink:
Függő lettem - már csak pár nap (máj.24.) és vége a versenynek.

Pár napja nevezték be az uncsitesómat, aki 3 éves múlt.. Már összehoztam neki 160 szavazatot. :lol:

Gratula a 10 foghoz!
Már túl vagytok a felén :P

Gani
Jobbulást Boginak!

Nálunk Apa beteg.
Este 38 fok, reggel 37 volt :(

Még jó, hogy ma nem melózik..
Bár, ha este is beteg lesz - holnap nem megy!
(Manóval együtt alszik :lol: )

Levi fel akar ülni.
Mindenhol emeli a fejét... még a fürdőkádban is :lol:
Kép

Tegnap takarítottunk, főztem, bevásároltunk.. ma menni akatunk kirándulni.. de betegen... :?

Az ágyában 1 perc alatt "rendet rak" :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nika
Egy dolgot nem írtam...
Apa azt mondta - írjam meg...
Ő is szokott szavazni Gegére :lol:

Benevezitek a kicsiket a "Ki lesz a következő címlapbaba?" pályázatra?
Én majd igen.. összeszedtem néhány alvós képet... de még remélem tudok csinálni szépeket..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia köszike tényleg nagyon előre jutottatok már :):):) meg hát mi is és tényleg nagyon közel a vége de én nem reménykedem :):):):):):):) és köszi apának is a szavazatot :):):):) én is szoktam rátok mikor nem vagytok annyira gyorsak :wink: :wink:
Én küldtem egy régebbi alvós képet nézd meg az utolsó előtti oldalon van :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


az én anyukám is 20 volt mikor engem szült és annó járt velem a discóba és mivel nagyon fiatalos és divatos is volt nagyon bírták a haverok én már nem annyira :oops: :oops: de hát minent megtennék hogy újra köztünk léegeyn de már sajnos nem lehet :(:(:

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Tegnap 15:30ra megérkeztünk Balatonra.
Nagyon szép idő van,sokat vagyunk kint a jó levegőn.
Gabika használatba vette az új hintát! :lol:

Viki nem semmi az autós sztori! :twisted:
És anyukád tényleg nagyon fiatalos! :P Enyém 26 volt,mikor születtem!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anyu viszont eléggé beteg,dokihoz meg nem nagyon akar menni! :twisted: Rázza a hideg,úgy köhög,hogy majd megfullad! :(

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Mostanaban nem tudtam jonni, Aronom iszonyuan hisztis, ha veletlenul bekapcsoljuk a szamitogepet, es O nem buvolheti az egeret, igy inkabb napkozben nem kapcsoljuk be, estenkent meg tul faradt vagyok netezgetni...
Egyebkent jol vagyunk, reggel nagyon koran kel Aron, ma pl 5-kor.... es napkozben itthon elegge unatkozik, muszaj kitalalni neki programokat. Ma voltunk a Gellert hegyen, kicsit maszkalt a fuben :)

Nika,
Nalunk nincs valtozas... nincs uj fogacska, nincsenek uj adatok, es nem jar meg Aron.
Gege uj haja nagyon nyarias :)

Viki,
Eloszor, mikor csak a kepet lattam anyukadrol, azt hittem, hogy valaki korunk beli lannyal van Fanni, utana lattam, hogy anyukad az! Nem semmi! Hihetetlenul fiatalos! Es Fanni is nagyon helyes ebben a sapiban! :) Helyes csajok :)

Gani,
Remelem, Bogi jobban van! :( Sajnalom a betegeskedest! :(

Boszi,
Erezzetek jol magatokat a Balcsin!
Sajnalom anyukadat meg mamadat, remelem, rovidesen lesz megoldas erre a szomoru dologra! Gondolom, szegeny amiatt lett beteg, mert lelkiekben nagyon megviseli ez a dolog.....

Kia,
Levinek jo kis hasizma lehet :) emlekszem, Aronnak is volt hasonlo korszaka, hogy mindenhol igy probalta felnyomni magat, meg a babakocsiban is.

KépKépKépKép
thelga
 
 


oHelga köszi:)

Boszi: jobbulást anyudnak és zavard el a dokihoz.
Na nem kell megnézned a filmet itt van két kép amit kimentettem a filmből szerintem baromira hasonlít rád de ez csak az én véleményem majd a többiek megmondják :)
Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

na csajok itt a tábla de szerintem nézzétek át mert biztos van ami nem pontos :)

Szép jó napot mindenkinek :):):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Megvagyunk.Boginak kutya baja :lol: Nagyon gyorsan átesett azon a lázas állapoton.Azóta meg szerencsére semmi tünet.Gyógyszert szedi, úgyhogy no ovi :cry: Peidg imád járni.
Én holnap egyedül dolgozom így 3 ember munkája fog rám hárulni.
Egyik kolleganőmnek pénteken volt a 4. lombikprogramjának beültetése.Ő táppénzen van, míg ki nem derül, megmaradt -e a baba.Másik kollegina meg továbbképzésen lesz :cry: Így maradok én meg a 2 dadus.Húzós lesz.

Kia!
Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk neked előre is!
Holnap tuti nem fog eszembe jutni!

Én ma gombás-borsós tokányt főzök.Már rotyog a husi.Füvet akarok nyírni és a virágaim között gyomlálni.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Köszi Gani :P
Örülök, hogy jobban van Bogi!


Mi csak ketten vagyunk most itthon..
Apa elment melózni, pedig beteg :?
De holnap már nem engedem! :wink:

Az én Anyukám 22 volt amikor születtem.
Az öcsémmel pedig 30 :P

Boszi
Jobbulást a mamádnak (itt is) !

Nika
Tényleg hasonlít Boszira!
Én is szoktam nézni ezt a filmet.

Helga
Remélem javul a hiszti dolog...
Levi is tud hisztizni :lol:
Ha nem az van, amit akar...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gani
MEGTALÁLTALAK az iwiw-en :P :P


...és megnéztem Bogit is...
Aranyos nagylány! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...a lényeget nem is írom....
Csak 12 nap van köztünk? :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Igen! Én 25.én születtem :D
Engem 25 évesen szült anyukám, pontosan úgy, ahogy Én Bogit :)

Visszaigazoltam a jelölésedet :!:
Boginak jó régi képei vannak fönn.Ott kb.1,5-2 éves volt.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Kép Bogi Cica 7 naposan

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Ez az első képek egyike.
Mindjárt átdugom a kábeleket a laptopba és hozok egyet a legfrissebekből.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Mégsem hozok új képet. Még a gépben vannak, én meg nem tudom a számítógépre átjátszani.Este, ha apa hazaért, megcsinálja és akkor töltök egy új képet is.

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Gani én is bejelőltelek :):):):):) bocsika és a kislányodat is :) majd gergőtől is kap egy jelőlést mert ám van neki is iwiwes oldala :):):):) Velenczei Gergő néven :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Visszaigazoltam a jelölésedet és természetesen a Gegéét is! :D

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


oksika
pár mai friss kép :):):)Engem ne nézzetek mert ragyás is vagyok meg közel sem vagyok olyan vékony mint Boszi :):):):):):)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Nika,
Nagyon aranyosak vagytok Gegevel! Jok a kepek! Foleg az amelyiken bekoóuckozta magat a jatektaroloba :)
Szerintem is hasonlit Boszira a feltett kep :)

Gani,
Es friss keped nincs Bogirol??

Kia,
A hiszti csak fokozodik... kivancsi vagyok, ettol meg lehet e orjitobb, mint amiket mostanaban levag... Dobalja magat, rugkapal, es odavagja magat a folhoz...

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok,szép estét! :wink:

Apa ma hazament,s persze este 20kor közölték,hogy holnap nem nyit ki a bolt!:twisted: Ráért volna akkor visszamenni!

Mama türelmetlen sokszor,anyuval sokat vitatkoznak,ami senkinek sem jó,s anyu már a depresszio határán van,mivel egy 6 éves kapcsolata is nemrég ért végett! :( Elege van mindenből.....:(

Semmi szabadideje nincs.... :(

Helga nem semmi,hogy Áron milyen kis eleven lett! :lol: Gabika mellett enni nem lehet senkinek,ha ő nem eszik! :lol: Vonatban is akik velünk szemben ültek,rájuk kiabált,mert ettek,s ő nem! :lol:

Nika nagyon jók a képek Gegéről,s a csajszi tényleg nagyon hasonlít rám,nem semmi! :P Nem vagyok ám olyan vékony,mert ennyi kg,mint most vagyok sosem voltam még! :( Ezért is szeretem,mikor egy kedves közeli ismerős azt mondja: De jól nézel ki! Vagyis jól kigömbölyödtem! :evil:

Gani én is fent vagyok iwiw-en Kováts Gáborné néven! :wink: Örülök,hogy kislányod jól van! Friss kép?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Gani: én is megtaláltalak, bejelölhetlek ugye?

Kép
fiora
 
 


nika és boszi: titeket is bejelöltelek :lol:

Kép
fiora
 
 


Na mi van csajok senki nem jön erre :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Fiora!
Természetesen!Már vissza is igazoltalak! :D

Jönnek a friss képek is!Csak a régebbiek vannak az én gépemen.A többi apáén vagy még a f.gépben. De azon vagyok, hogy hozzak nektek kóstolót Bogi Cicából :lol:

Kia!
Milyen érzés 18 évesnek lenni? :lol: :lol: :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


na mi van csajok itt a jó idő senki nem netezik:):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika
Nagyon aranyos Gege a képeken!

Megkeresem már én is az iwiw-en.
Levinek is van iwiw :lol:

Helga
Remélem nem fog sokáig tartani a hiszti.

Boszi
Anyukádnak és a Mamádnak jobb és nyugodtabb napokat kívánok!

Gani
Neksokára Te is megtudod, hogy milyen 18 évesnek :lol: lenni.
Kb olyan, mint 17 :P - nek.
Uolyan, nap volt, mint a többi - kivéve, hogy volt tortám, virágom :wink: na és Apa nem melózott.

Viki
Hogy vagytok?

Mi még jól vagyunk, bár érzem magamon, hogy elkaptam Apától...
Kezd fájni a fejem.. :?
Ő még most is lázas, köhög..
Szedi az antibiotikumot, a lázcsillapítót :(
Remélem Manó nem kapja el...

Nem akarok beteg lenni.

Hétfőn Levi 8370 gramm volt. :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia: nem semmi súly :):):)

Boszi ugye nincs semmi baj hogy nem jössz? nem szoktál napokra elmaradni.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak egyszerűen a héten semmi időm nem volt :( Pünkösd hétfőn voltunk Szentendrén a Skanzenban, nagyon jól éreztük magunkat. Kedden-szerdán dolgoztam, és ma hál Isten itthon vagyok.

Sajnos a szemem nem javult, illetve az egyik meggyógyult és másnapra a másik szemem lett olyan. Valószinű átvittem a kezemmel egyik szememről a másikra :( Most is be van dagadva, és folyik a könnyem. De nem kötőhártya, hanem a kontaktlencsével valami piszok került a szemembe és azért lett ilyen. Na meg nem tudtam pihentetni, mert bent is állandóan számítógéppel dolgozom.

Tegnap Fanni belázasodott és folyt az orra, gyorsan levittem az orvoshoz, nehogy valami komolyabb legyen. Boszi, Trécsi! Nagyon aranyos volt az új dokinéni, megvizsgálta, és csak enyhe nátha. Mára viszont ez is teljesen elmúlt, se láz, se takony :) Egy napos betegség volt.

Kia! Hogy vagy?

Nika! Nagyon vagány srác Gege! Ahogy sétál... :lol:

Boszi! Tényleg merre vagy?

Fiora! Ma tartjátok Zsófi névnapját??? Mert láttam van szeptemberben is :roll: Ha igen, akkor
Nagyon boldog első névnapot Zsófinak!

Helga! Mizu veletek? Hiszti? Korán kelés? Ja, és a járás?

Fanni tegnap óta egyre többször engedi el az asztalt vagy az ágy szélét, és pár pillanatig megáll teljesen egyedül. Persze, ha próbálgatom akkor nem csinálja, csak ha elfelejtkezik magáról :lol:

horvviki
 
 


Wow Viki: ez a fanni csajszika nagyon gyorsan csinál mindent hová siet? :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, biztos azért siet, hogy anyunak meg nekem ne kelljen őt felcipelni a 4. emeletre naponta többször is. Jó lenne, ha már felsétálna egyedül :lol: :lol: :lol: Csak 7-7,5 kiló, de rohadt nehéz mindennap felvinni a 4.-re ölben. A 2. emelet környékén már mindig a halálomon vagyok... :oops: Bár lehet edzenem kéne egy kicsit... :oops:

horvviki
 
 


viki nekem mondod:):):):):) gergő 12 kg nekem azt kell 4 emeletet cipelni:) ma megvolt az első apa nélküli egyedűli boltba menés:) egész jól viselte ment a lábán itthon meg kapaszkodott négykézláb felfelé a lépcsőn ha fogom a kezét akkor már szépen megy felfelé lefelé még sete:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Nem tűntem el,csak nem volt net! :twisted: Nemrég lett csak jó!
Ma fodrásznál,kozmetikusnál voltam délelőtt.

Trécsi????

Amúgy szabadidőm nincs semmi,mert Gabika és a háztartás és a mama is lefoglal! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki Fanni nagyon ügyes akkor! :lol: Hát igen lány! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


na jól van akkor megnyugiodtunk hogy semmi komolyabb gond nincs:):):):) csak nem szoktunk hozzá hogy nem jössz legalább egyszer egy nap :):):):)

Akkor most szép lettél :):):) de jó neked egy kozmetikushoz már nekem is el kéne mennem :):):):)annyi ragyám van hogy még csak na de mondjuk gabi óta van ez előtte baba pofim volt hát igen a hormonok :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok, a Rossmannban a Nestlé babakaja (8 hóstól) akciós, 279 Ft. Ma elmentünk oda vásárolni, de elég kevés volt a választék. Azért szólok, hátha valakit érdekel... Én is csak azért mentem, mert Fanni kedvenc kajája a Nestlé bolognaija.

horvviki
 
 


Csajok, a Rossmannban a Nestlé babakaja (8 hóstól) akciós, 279 Ft. Ma elmentünk oda vásárolni, de elég kevés volt a választék. Azért szólok, hátha valakit érdekel... Én is csak azért mentem, mert Fanni kedvenc kajája a Nestlé bolognaija.

horvviki
 
 


Csajok, a Rossmannban a Nestlé babakaja (8 hóstól) akciós, 279 Ft. Ma elmentünk oda vásárolni, de elég kevés volt a választék. Azért szólok, hátha valakit érdekel... Én is csak azért mentem, mert Fanni kedvenc kajája a Nestlé bolognaija.

horvviki
 
 


mi már nem eszünk babakaját :):):) megkóstoltattuk vele az epret:) még nem akarok neki adni csak megnyalta de köpködte is ki :) nem nagyon tettszik még neki:) de nem is akarok majd csak jövőre:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Zsofi baba! Nagyon Boldog Nevnapot!


Kia: Boldog Szulinapot!


Viki,
Gratula az ugyes kislanyodhoz! Kivancsi vagyok, mikor indul el Fanni. A masik topikban, amibe irogatok, a legugyesebb kislany 9,5 honaposan indult el. Lehet, hogy O hamarabb???
Sajnalom a szemedet! :( Remelem, mostanra mar meg is gyogyult!

Velunk: koran keles megvan, hiszti egyre erosebb :) jaras meg mindig nincs :(
Koszi a babakajas infot! Mi pont ma probaltuk ki,hogy azt kapta, amit mi is ettunk, kicsit osszetorve, de alig evett belole, igy maradunk egyenlore a jo kis bevalt turmixolt babakajaknal!

En adok majd Aronnak iden epret, a mamaek kertjeben mar szepen pirosodik :) A dokino is mondta, hogy mar kaphat egy eves kor folott..
Holnap megyunk szemeszetre az egy eves vizsgalatokra. Remelem, nem talalnak semmit!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sziasztok!

Fiora
Ma tartjátok a névnapját a kicsinek?
Ha ma, akkor
Kép

Viki
Sajnálom, hogy nem javul a szemed, hogy a másik is begyulladt..
Fanni nagyon ügyes, hogy egyedül áll.


Nekem nagyon fáj a fejem...
Van egy kis nátha, szerencsére csak hőemelkedésem van / volt.
A tej kicsit kevesebb volt nappal és este, de most már ismét tele :wink:
Nappal 2x adtunk Levinek sütőtököt (Kecskeméti).
Ízlet neki. :lol:
Adta, mert a két cici után még éhes volt. :(

A Rossmann-ban mi is voltunk ma.
Vettük 5 hó-tól adható kajákat. 159 FT (Kecskeméti) Csirkés, zöldségesek...
Remélem majd ezek is bejönnek Levinek.

Itt ülök maszkban, Apával.
Már nagyon unom... húú de kényelmetlen :?

Nika
Én is ettem a héten 3 db epret - nem volt fini :lol:

Köszi Helga :wink:

Biztos minden rendben lesz a szemészeten..
Drukk!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszi mindenkinek! Úgy döntöttünk nem ma tartjuk, hanem szeptemberben, mert akkor egész évre elosztva kapja majd az ajándékokat. Március szülinap, szept. névnap, dec. karécsony stb.

Kép
fiora
 
 


Fiora
Akkor szept-ben visszatérünk rá :lol:

Levente is van évente kb. 6 alkalommal.. így lehet választani :lol:

Sütőtök - szellőztettünk, azért van sapija:

Kép
Kép

Az ágyban 1 percig hagytam egyedül - hallottam, hogy nyög :lol:
Kép

Apa gyógyulgat, én még uúgy vagyok...
Levi szerencsére még jól van.
Tej van... és ez sokat segít neki. :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?