Új privát üzeneted érkezett!

mára elteszem magam.jók legyetek.pusza jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Ma voltam dokinál, minden rendben a sűrű keményedések ellenére zárt a méhszájam. 26-án megyek legközelebb, de akkor már CTG-re. Nagyon gyorsan telik az idő!!! :lol:

Nitacska: figyeld meg te is mindjárt itt fogsz tartani!!! :wink: :lol:

Most nem tudok többet írni, mert hulla vagyok!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla vigyázz mert szavadon foglak!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita
holnap hányra mész???? bízom benne, hogy jó hírrel jössz!! :D

Tita
már ctg!!!!!!!!!!!!!! kezdődik a visszaszámlálás. :wink: :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nita: Mára egy kalappal kívánok:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita
nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry: (a lentebbi topicban Vera megírta, mi a helyzet. :cry: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem volt idom visszaolvasni, majd pótolom, most csak gyorsan pár szót magunkról.

Már régen nem jártam a neten, nincs rá idom. Ádám volt beteg, aztán egy hetet járt oviban, most megint beteg, nagyon magas lázzal :cry: De talán úgy néz ki, mára már jobban van.

Bálint szépen novoget. Jovo héten megyunk 3 hós kontrolra és szuri is lesz neki.

Délután mindig kinn alszik, délelott meg nagyon lefoglal, alig jut idom a fozésre is.

Este meg már olyan fáradt vagyok, hogy elalszom a két gyerekkel.

NIta
Bocsi, nem tudom mi a helyzet veled. A vonalzód alapján gratulálni akartam, de látom, mit írt Syry. Azért a legjobbakat kívánom.

Mindenkinek puszi, amint tudok jovok, és visszaolvasok.
Vendég
 


Carpe
örülök, hogy jelentkeztél. :D betegséget sajnálom, de ezek szerint már kifele jöttök belőle. Elhiszem, hogy fáradt vagy. Bár én még nem tapasztaltam meg a kétgyerekes létet, de remélem majd ez az idő is eljön. :wink: (most sajnos megint várakozás következik. ma vagyok 1cn-on :( kicsit szomorú vagyok, de még nem olyan vészes, hisz ez a 4-5-ik próbálkozós hónapunk. meg az az igazság, hogy a + lh-s nap után nem próbálkoztunk. párom épp 24 órában dolgozott, de most már másként lesz, úgytűnik nem fog ezentúl 24 órázni. :D ) Máté is májusban fogant. ha most sikerülne, pont 2 év lenne a gyerkőcök között. :D

Krisztinka
veled mi újság? rég jelentkeztél? dokinál mi volt? eljutottál hozzá?

Betsy
Te is rég írtál...

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!sajna nekem megint nem sikerűlt.lehet nekem már nem is lehet több babám!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Dehogynem lehet neked még babád. ne add fel. Kicsit pihend ki magad töltödj fel és meglátod jönni fog az a kistesó is.

Kép
csucsu05
 
 


Nita
elhiszem, hogy most teljesen lemondó hangulatban vagy, kistesó ügyileg. de ahogy Csucsu írja, nem szabad feladni, persze most idő kell, de a missed ab-os topicban is látod mennyi várandós van. :lol: idővel nektek is összejön. :D

mi most jöttünk haza a Dunaparti sétából. (már rég volt ilyen, hogy hármasban sétáltunk.) fagyiztunk is, Máté üres tölcsért ropogtatott. :D kacsákat néztünk, hintázott Máté, meg csúzdáztattuk (de attól fél, úgyhogy nem erőltettük. pár hónapja még a hintán is ijedt arcot vágott, de most már szereti és nagyokat kacag közben. :lol: ) használjátok ki a jó időt!!!!!!!!!! ja meg leadtuk útközben a kocsit szervízbe. (18 éves "csotrogány" kijavítják/cserélik a rozsdás elemeket, még levizsgáztatjuk, aztán 2 év múlva szeretnénk másikat majd...)

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok remélem hogy egszer tényleg leht kistesója a máténak! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága Nitacska!!!!

Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de azért ne hagyj el bennünket, ha erőd engedi!!!
Nagyon szorítok, hogy legközelebb sikerüljön maradandóan!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!
Nita: sajnálom, pedig annyira bíztam benne... De meglátod csak azért is lesz neked még kisbabád!

Syry: sok sikert ebben a hónapban, én is arra godoltam, hogy lehet, hogy Kistesó megint akkor akar megfoganni, mint a bátyja? Akkor még van egy kis idő.

Carpe: gondolom, milyen fáradt lehetsz, de majdcsak könnyebb lesz, ha jobban alakul a napirend. Jobbulást!

Kép
németh
 
 


titanilla köszi a bíztatést és neked is németh!!!!!
én is úgy gondolom,hogy lesz még tesója a Máténak!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajna én már nagyon nehezen vagyok, főleg, hogy Olivér lassan 2 hete itthon van mert beteg és volt, hogy éjszaka sem sokat aludtunk a köhögése miatt. Talán hgétvégére le tudom passzolni anyósnak, hogy kicsit összeszedjem magam. Levente már nagyon ki akar jönni csak az a gond, hogy hasfalon keresztül. :wink: :lol:
Úgy feszíti időnként a hasamat, hogy amjd szét szakad. Nem bánom, ha elöbb jön, csak még 3 hetet bírjon még ki. :D
Ja és ami a legjobb én is összeszedtem valami nyavaját. Szerintem megfázhattam. Még ez is nehezíti a napjaimat.
Na nem panaszkodom tovább!

Remélem azért mindenki jól van!!!

Carpe: örülök, hogy jelentkeztél és hoggy alapjában véve minden rendben van!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


jobbulást neked titanilla!

mára elteszem magam jók legyetek.puszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla: jobbulást neked, vigyázz magadra! Biztos kibír még 3 hetet, aztán hipp-hopp elrepül az idő és kint lesz!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

1 hónapja írtam Nektek utoljára. Az okát lejjebb olvashatjátok.. (bocsi, hogy kicsit sokat írtam)

KRISZTINKA: Hogy vagy? Mi volt a dokinál?
ERA: Mi újság Veletek? Milyen az új házban lakni? Szabina megszokta már?
NITÁCSKA: Nagyon sajnálom, ami Veled történt! Dokik mit mondanak, mitől lehet, hogy nem sikerül a kistesó?
KINGA: Új hónap, új remények! Máté jól van?
JULI: Vizsga sikerült? Honlapot megmutatod, amit csináltál?
TITI: 1 bő hónap, és szülni fogsz! Olivér várja nagyon a kistesót? Bölcsibe meddig jár?
BETTI: Veletek mi újság? Olyan rég írtál már..
SZILVI: Sajnálom, hogy beteg volt Ádám. Nincs rosszabb annál. Mitől volt a láz? Bálint nem kapta el? Van, amikor én is elalszok 8-kor a fiúkkal, megértem, ha Te is kidőlsz estére!
MÁRTI: Hogy telnek a napok? Milyen kislány Dóri? Képeket kérünk!


RÓLUNK: Legutóbb írtam Nektek, hogy Petinek mandulagyulladása volt, és hogy a férjemnek megrepedt a lábában egy csont. Azóta sok minden történt.. Közben Bence is el kezdett köhögni. Neki hörghurutja volt. Kaptunk rá kúpot, és szirupot, de sajnos a kúpot kikakilta mindig, így inhalációs aeroszolt kellett használnunk. Vele még később voltunk a pulmológián is, illetve mellkasröntgenen, szerencsére minden oké vele. Peti meggyógyult, mehetett volna oviba. Csakhogy április 24-én azzal ébresztett, hogy fáj a hasa. Majd el kezdett hányni. Délelőtt 4-szer hányt. Adtam neki hányás elleni kúpot. Dokihoz is elvittem. Azt mondta, biztos az antibiotikumtól hány, amit a mandulájára szedett, ne adjam neki. Írt fel olyan port, ami arra jó, hogy a hiányzó folyadékot pótolja. Azt is kihányta, illetve mindent, amit adtam neki. Aztán este már a hasa is ment. Másnap semmi baja nem volt. Aztán péntek este megint el kezdett hányni, és én is. Nekem egész éjszaka ment a hasam és hánytam. Férjem is csatlakozott. De neki először csak hasmenése volt, szombat reggel hányt csak. Szombat délelőtt visszamentünk a dokihoz. Írt beutalót a fertőzőre Petinek. Peti és a férjem már teljesen ki voltak merülve, én kezdtem egyre jobban lenni. A fertőzőn vagy 1 óra múlva foglalkoztak velünk, pedig szegény Bence is már éhes volt, férjem tök sápadt volt. Petit egy gyerek doki vizsgálta meg, aki bűzlött a piától. Semmit nem mondott, csak hogy maradnia kell. Férjemet egy másik doki vizsgálta, ő már ki volt száradva. Érdekes, hogy nála jött ki legkésőbb, mégis ő száradt ki a leghamarabb. Nekem azt mondta, nincs semmi bajom. Úgy döntöttünk férjem marad Petivel, én meg maradok otthon Bencével. Először mind a 4-en akartunk maradni, de azt mondták, amíg Bence egészséges, jobb, ha otthon van. Ez mind április 26-án szombat délelőtt történt. Kb. 2 óra körül visszamentem, és Petinek még akkor sem volt bekötve az infúzió. 1 órán keresztül szurkálták, nem találták a vénáját. A keze, lába teli volt tűszúrással, tapasszal (összeszámoltam kb. 30-szor szúrták meg) . És mindezt én végig hallgattam. Borzasztó volt, ahogy hallottam, hogy sírt, kiabált, hogy fáj neki, hagyják őt, anyucit akarja stb. És nem mehettem be hozzá. Ott sírtam a folyósón. Gondolom, lekötözték, mert hallottam, hogy kiabál, hogy fáj a lába. Eközben férjemet is kiküldték, és neki se adtak semmit. Pedig már rég ki volt száradva, ennek ellenére hagyták, hogy a folyóson mászkáljon. Már halál sápadt volt, azt hittem, ott esik össze. Még leülni se tudott sehova. Mondták, picit hagyják Petit, később megpróbálják újra. Végre bemehettem hozzá, olyan gyenge volt szegénykém. Azt mondták a nővérek nagyon ügyes volt Peti, nem az ő hibája, hogy nincs vénája. Hazamentem Bencéhez, hívott a férjem, hogy végre bekötötték Petinek az infúziót. El kezdtem örülni. Nem sokáig tartott az örömöm, mert pont, mikor újra bementem hozzájuk, akkor egy mentő leállított, mondták, szálljak be. Bent ült Peti meg egy nővér, mondták, viszik őt műteni, és preparálnak neki vénát. Műteni? Gondoltam, csak egy kis vágás, max. 5 perc lesz az egész. A nővérkét is megkérdeztem, azt mondta gyors eljárás. Kap egy érzéstelenítést, aztán vágnak egy kicsit, behelyezik a csövet, és azon kapja az infúziót. De olyan aranyos volt Peti, a műtét előtt még azért aggódott, hogy a Bence biztos sír utánam, és hogy apát ott hagytuk egyedül a szobában a kórházban. Bevitték őt. Eltelt 10 perc, 20 perc, 1 óra, sehol senki. Végig fel alá járkáltam a műtő előtt. Észrevettem, hogy egy kettős ablakon keresztül pont rálátni a műtőre, így végig láthattam volna, ahogy csinálják Petinek, de csak néha néztem oda, hogy minden rendben van e, és hogy mikor hozzák. 2 óráig tartott a műtét. Kézben hozta ki a műtőssegéd, és a kezembe nyomta. Legalább egy tolókocsit, vagy valamit hozhattak volna. Be volt kötözve a lába, kérdeztem, ez mi? Kiderült, hogy a lábába preparálták a vénát, és azért kötötték le, hogy rögzítse a csövet. (megjegyzem, később kiderült, hogy mindkét lábát felvágták, mert a bal lábában nem sikerült vénát preparálni) Mondta a nővérke, hogy nagyon türelmes volt Peti, még ilyen türelmes fiút nem láttak. Csak egy picit sírt, de mindent ügyesen csinált. Vasárnap szegény semmit nem kapott enni, inni is csak pár kortyot ihatott, mégis várták, hogy pisiljen. Az infúzió nagyon lassan ment, nehogy szétdurranjanak az erei. Azt mondták, ha nem pisil, katétert helyeznek fel. Szegénykémnek ez már így is nagy lelki törés, nem még a katéter. Végül sikerült pisilnie..Peti még vasárnap is hányt és ment a hasa. 3 infúziót kapott, rettentő lassan ment le neki. Komolyan mondom, itthon előbb meggyógyult volna. Férjemnek is ment még a hasa. Hihetetlen, mi van ott. Bárki ki-be mehet, nem nézik. Semmit nem fertőtlenítenek, nekem se kellett védőruház vennem, ha bementem, pedig direkt kérdeztem, mivel ki van rakva. Nagyon hideg volt a szobába, ha két takaróval betakartam Petit, a nővér mindig kitakarta. Ha bekapcsolták a hősugárzót, mindig jött a nővér, hogy meleg van, kapcsolják ki. Felhívtam egy dokit a rota miatt, hátha még be lehet adatni Bencének. Hirtelen nem tudott mit mondani, majd egy könyvből előkereste. 24 hetes korig be kell fejezni a rota adását, tehát ha a 2 adagos formát választod 20 hetesen, 3 adagos formánál 16 hetesen legkésőbb el kell kezdeni. Így erről lecsúsztunk. Közben nekem volt egy 2 napos hőemelkedésem, begyulladtak a tejmirigyeim, ugyanis Bence kevesebbet evett, én meg nem szívtam ki a maradékot. Több napig masszíroztuk, melegvizeztem stb, mégse tudtuk kiszívni. Olyannyira hogy egy hosszú csíkban becsomósodott, és kevesebb is lett a tej. Amíg a fiúk a kórházban voltak, nem mertem szoptatni, inkább kifejtem, és kiöntöttem, és a lefagyasztott tejet kapta Bence. Így már csak kb. 2 liter maradt. A tejet sikerült visszahozni, a csomókat szerencsére sikerült eltüntetni. Petit és az apukáját május 1-én engedték ki a kórházból. Azóta még egy darabig fájt Petinek a hasa illetve kétszer ment a hasa, de most már teljesen jól van. Rettentő nagy étvágy alett, egész nap csak eszik. A hasfájás miatt elvittem hasi UH-ra, de szerencsére minden rendben van vele. A varratokat is kiszedték a lábából, egész jól viselte. Ma már ment oviba, 4 hétig nem volt. Remélem, hamarabb túlteszi magát ezen a szőrnyűségen, én soha nem fogom elfelejteni, hogy szegény min ment keresztül. Amúgy nem rota vírus volt, ezt is csak a zárójelentésből tudtuk meg, addig végig rotát mondtak, de az negatív volt, így valami vírusos bélfertőzés volt (amit nagyon valószínű, hogy a dokinéni rendelőjében szedett össze)Bence továbbra is vidám kisfiú. Ma voltunk mérekezni, 8060 gr és 66 cm. Átfordul hátról hasra, hasról hátra, kúszik hason, háton, nagyokat kacag, egész nap fülig ér a szája. Fürdés közben pancsol, próbálkozik a felüléssel. Jelzi, ha bekakilt, olyankor "huhog", azt mondogatja, hogy "húú, húú.." Fogacskája még nincs, de nagyon készülődik, mert egész nap viszket neki, a nyelvével vakargatja. (Petinek 6 hónaposan jött al első, 8 hónaposan már 8 foga volt). Ahogyan Niki Domija, úgy ő is mondogatja, hogy „apa, baba.” Továbbra is csak anyatejes. Pár napja kóstoltattam vele almalevet, baracklevet, fintorgott, de lenyelte. A vizet is nemrég kezdte el meginni. Pépes alma-krumplit is evett már 1-2 kanállal. Úgy igazán most kezdjük a hozzátáplálást.

Képek:


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Vendég
 


Fixb: Hú hát nem semmi amin keresztül mentetek. De hál istennek már túl vagytok rajta. Gondolom meg is nyugodtál akkro , hogy ezen túl vagytok.

Kép
csucsu05
 
 


Betsy, sajnálom a történteket! :( tényleg így van: csak az ember gyereke, családja ne legyen beteg! fő hogy vége az egésznek. látom a képeken Peti már jól van. :lol: Nagyon aranyos a kis táblázat a tesókról. (vizsgám sikerült, de folytatódik tovább a tanfolyam, másfél hónap múlva lesz okj-s viszga, és akkor vége az egésznek. a vizsgahonlap nincs fönn a neten. meg nem is olyan szupi, hogy mutogatni kéne... :oops: :? )

Kinga
remélem ebben a hónapban együtt babásodunk. :wink: :D (egy nap eltéréssel együtt mozog a ciklusunk.)

Titanilla
jobbulást és kitartást az utolsó hetekre! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


ERA: Picit nyugodtabb vagyok, de elfelejteni soha nem fogom. Képet nem raksz fel az új házikóról? Szabináról?
JULI: Gratulálok a vizsgához! :lol: Kár, hogy nem tudod megmutatni a honlapot, azért én megnéztem volna. Én is pont azt néztem, hogy Kingával fej-fej mellett haladtok.. :wink:



Kép Kép
Vendég
 


Fix.b:Beraknál engemet is a táblába?
Én Szilvi vagyok,a ciklusom most 29.napra jött meg 12-én,de amúgy 35-37 napra jött eddig.
A lányom Réka 2005.12.30-án született.
2008.januártól próbálkozunk,és ma vagyok a 3.cn-en.Ja és 25 éves vagyok!
Előre is köszi szépen!

Kép

Kép
syl100
 
 


Ja,és képet ,hogy küldjek át?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl
üdv itt! mindig örülönk az új tagoknak. :lol: látom írsz a Clostys topikba is. mióta szeded? volt kivizsgálás és azért kellett? mostanában nekem is rapszódikus a ciklusom. általában 33-35 napos szokott lenni. de az előző 30 napos volt, még azelőtt meg 39! :? :shock: amúgy több hónapon át szépen 33 napra jött meg. mi is január óta próbálkozunk, illetve aktívan február óta. Réka nektek mennyi idő alatt jött össze? majd küldjél róla képet.

Kép

Kép
syrynx
 
 


SZISZKO: Üdv köztünk! Beraktalak a tábliba! Rékáról találtam képet az iwiw-en, ha másikat szeretnél, rakd fel ide, és kicserélem. Én is pont azt akartam kérdezni, amit Juli, hogy Réka mennyi idő alatt sikerült? Amúgy nagyon szép kislány, sokkal nagyobbnak tűnik, mint 2 éves.. :)

Kép Kép Kép
Vendég
 


Szia Juli:Most kezdtem el ma szedni a clostit 3x1-et,és ez a 3.hónap,hogy szedem.Nem nekem nem volt semilyen kivizsgálás,csak a páromnak nézettük meg anakidején a kiskatonáit.
Réka is clostival jött össze akkor 6 hónapig szedtem és a 6.hónapba sikerült!Úgyhogy azért irattam fel megint,ha már egyszer segített csak fog most is!Remélem!
Mellette iszom a cickafarkfűt meg a palástot,meg folsav és jodid!Hátha! :roll:
Képet nem tudok feltölteni,mert nem fogadja el!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko
én azt gondoltam, hogy clostyt csak hormonkivizsgálás után írnak fel a dokik. ezek szerint nem. :? :) 6 hónap az nem olyan rossz. reméljük a tesó is így jön, vagy még hamarabb. :wink: :D bár pici a kép a táblában a lányodról. de így is látszik, hogy szép, helyes kislány. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Betsy:Igen,mindenki mondja,hogy sokkal nagyobbnak néz ki!
Köszi,hogy beraktál a tábliba!
Nem sikerül képet felraknom,mert már akkor nagyon kicsire szerkeszteném le!Ti,hogy rakjátok fel?

Kép

Kép
syl100
 
 


Betsy:Hogy találtál meg iwiw-en?
Titeket is megkeresnélek,de nemtudom a neveket!

Kép

Kép
syl100
 
 


sziszko4
üdv itt!

hűűűűűűű Betty ez nem semmi majdnem sírtam mikor olvastam mi történt veletek!
Sose kerüljünk ilyen helyzetbe!
Mi jól vagyunk!
farosan feküdt egyenlőre de reméllem megfordul!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Igaz a 2007 rám nem igaz, mert csak 2008-ban kezdünk el próbálkozni, de jöhetek?

Kinga már ismer, mert a fiaink egy idősek.
Benjáminnnak hívják és 2006. április 25-én született.
A kistesóval január, vagyis inkább február óta próbálkozunk.

Ha maradhatok, akkor kérdezzetek nyugodtan!
Vendég
 


Catherine: Persze, hogy maradhatsz ne butáskodj már:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Bettsy! Még végigolvasni is borzasztó volt, hogy mi történt veletek, nem hogy átélni! De most már az a lényeg, hogy jól van mindenki!!!!

Nitácska! Nagyon sajnálom, hogy megint nem maradt vletek a baba! A doki mit mondott? Nem csinálnak valami nagyobb kivizsgálást????

Titanilla! Jobulást nektek! Sikerült valamit intézned oviügyben? Vagy maradtok a bölcsiben?

Üdv Minden Kedves új Lakónak! Mihamarabbi babásodást!!!

Csucsu! Hogy vagy? Ti már próbálkozhattok újra?

Na én múlt héten voltam dokinál és sajnos a cisztám nem hogy eltűnt, hanem a duplájára nőtt, most 43 mm-es. Kaptam egy Norcolut nevű gyógyszert amit ha most megjön az új ciklus 15. napján kell elkezdeni szedni és 10 napig eszegetem és az talán kifakasztja és kipucol és persze nem 3456545 napos a cilus valószínű. Na és ha akkor megjön, utána kb. a 15. nap kell visszamennem a dokihoz, hogy mi lett a cisztával. Ha a gyógyszer sem segít, akkor csak kiműteni lehet.

Látom szinte mindenki a ciklus elején van, hát akkor küldöm a sok enerdzsit a pé-hez és mindenkinek TÜZELÉSRE FELKÉSZÜLNI!!!!


Puszi
Vendég
 


Krisztinka
jaj, ez a fránya ciszta!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: reméljük a gyógyszer hat, és nem kell műteni. nagyon sajnálom, hogy e miatt megint várni kell!

Catherine
üdv itt. :lol: (mi is február óta próbálkozunk. illetve januárban is már, de igazán februártól vágtunk bele.) Benjámin mennyi idő alatt sikerült nektek! szép neve van a fiatoknak! :D mostanában ritkábban hallani ezt a nevet.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Syrynx!

Beni nevét Apa választotta, mert az én ötleteim nem tetszettek (Botond, Márton, Oberon). De nekem is tetszik. :D
Ő 2005. augusztusában fogant, és május óta próbálkoztunk. Tehát 4 hónap.
"Kishugival" ez már a 4-5. hónap, úgyhogy éppen itt az ideje. :wink: Remélem most tényleg össze is jön minden, és jövőre születik egy egészséges kislányunk.
Beni már nagyon szeretné. Néha mutogatja a hasam, és mondja, hogy "baba". Próbálom elmagyarázni neki, hogy én is azt szeretném, de egyenlőre az még csak zsír amit lát... :oops:
:)

Most megyek, és megpróbálom lefektetni a nagyfiút egy gyors zuhanyozás után. Talán ma alszik is egy kicsit, nem úgy mint tegnap.
Vendég
 


i/asztok!

Betsy
Én is majdnem elsírtam magam, amit olvastalak. Nagyon ugyes és bátor fiú Peti, szegénykének biztosan nehéz lehetett. Meg persze az egész családnak.

Ádám már jól van. Ma Budapestre menetek az ovisok kirándulni. Anyu és apu kísérték el. Biztosan nagy élmény lesz neki.

Nálunk is hasfájással kezdott. Múlt héten szerda este mondta,hogy fáj a hasa, estére már lázas is volt. MIvel nálunk csutortokon unnep volt, így bevittem az ugyeletre. Kapott antibiotikumot torokfájásra /torka nem is fájt, és kulonben is ez elott két héttel szedett antib./. Másnapra a láza még magasabb lett /39,6/, és már a hasa is ment. Elvittem a gyerekdokihoz, azt mondta, ne szedje az antibiotikumot,és adott neki cseppeket hasmenésre. Még hétfon is lázas volt. De aztán átment rajta.
Szerencsére Bálint nem kapta el. Tegnap voltunk dokinál vele. 5900g. Kapott szurit is, amitol este be is lázasodott. Szóval nálunk is zajlik az élet. Jovo héten megyunk veseszonóra, mert szuletésekor az egyik veséje nagyobb volt, mert tobb volt benne a víz. Tegnap rámparacsolt a kedves dokinénik hogy sokat itassam, mert gond van a veséjével. De egyáltalán nem akar inni. Se vizet, se teát. Csak anyatejet eszik/iszik. Mit csináljak vele?

Sziszkó, Catherine
Udv koztunk, sok sikert a babóhoz.

Megyek mert már hív a kis tucsok. Szopizni akar :wink:
Vendég
 


Csucsu, Betsy:Köszi a jelölést! :D

Nagyon édik a gyerekeitek! :D

A cickafarkfű teát ízesítve szoktátok inni?Mert én naturon akartam ma meginni,de a csapba végezte!Hát nekem ihatatlan.Pedig a palástot gond nélkül megiszom! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


krisztinka majd 23-a körűl megyek kontrollra és akkor megmondja a doki mik a következő lépések!

betsy,nem semmi amin keresztűl mentetek!De hála égnek már jól vagytok!!!!!!!!!!
Bencus gyönyörű baba lett na de a bátyókája is helyes srác!!! :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitacska: hogy vagy?

Krisztinka: én nem írattam be csak a cinoin-ba, ha nem veszik fel januártól akkor várunk szeptemberig és akkor Levente megy Olivér helyére. Titeket felvettek valahová? Az egyik óvó néni mondta a játszótéren, hogy ma dölt el kit hova vettek fel és lehet érdeklődni.

Betsy: nagyon sajnálom, hogy mindezeken át kellett mennetek! Nagyon bizom benne, hogy nem kell ezen soha többet keresztülmennetek!!!!

Carpe: Örülök, hogy ti is meggyógyultatok. Látom a dokitok még nem lett normálisabb!!! :roll:
Azt mondják, ha egy anyatejes baba gyarapodik rendesen akkor még vizet sem kell neki adni!!! Ne hallgass senkire csak az ösztöneidre. Ha naponta van 5-6 pisis pelusa eleget ivott (szopizott).

Csucsu: milyen az az új lakásban lakni? Kérjük a képeket!!! Szabinának tetszik?

Üdv. az újjaknak és mihamarabbi babásodást!!!! :lol:

Kinga: ti is jól vagytok?

Syry: Veletek mi újság?

Én is sajna lebetegedtem, ma reggelre már nagyon fájt a torkom úgyhogy elmentem a dokihoz. Kaptam homeopátiás szereket, bizom benne, hogy segítenek.
Holnap anyós elviszi Olivért a hétvégére. Már rámférne a pihi, de ki kéne takarítani és a kicsinek is össze kéne rakni a cuccait és beszerezni ami még hiányzik.

Na megyek mert Olivér már nem bír magával.

Szép estét mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla köszi szépen jól vagyok,csak fájnak kicsit a kezeim mert megkapta a nap.
:?
csucsuék lakása gyönyörű én már láttam! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok mára én ucsúzom mert a nap kiszívott nagyon és majd elalszom!
puszi,jóéjt mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titi
Hát sajna nem válotozott a dokinéni. A legjobbat még nem is mondtam. Bálintnak egy kicsit száraz a bore a lábszárán. A mi :? okos :? dokinénik szerint ez annak az elojele, hogy asztmás lesz.
Persze én ettol megint beparáztam, most ennek akarok utánanézni, hogy igaz -e. Bororvos szerint nagyon érzékeny a bore, ha nagyobb lesz, inkább a zuhanyzást javasolja. Remélem megint csak ijesztgetos napja volt a dokinonek.

Nita
Nagyon sajnálom, ami tortént. De nem szabad feladni. Nagyon szorítok!

Bocsi, hogy nem írok mindenkinek név szerint, most sincs idom. De amint tudok, teszek fel képeket.

Jó éjt mindenkinek!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Ha minden igaz ma vagyok 3. DPO-n. Tegnap este óta enyhe "mindjártmegjön" érzésem van. Mit jelenthet? Jelent egyáltalán valamit?
Vendég
 


Syl: A te lánykád is csuda édes:)

Catherina: Jajj olyan jót nevettem mikor írtad a fiad a hasadra mutat és mondja baba pedig az zsír amit most lát. :)

Tita: Köszi nagyon jó itt lakni és a Szabina is imádja.:)
Jajj most nézem hogy szalad az idő. nemrég írtad még meg, hogy babás vagy és most már lassan a célegyenesben vagy.
Jobbulást neked remélem hamar elmúllik a betegséged. Igyál nagyon sokat mert az átmossa a torkodon a bacikat. Aztán kicsit készülödj még és mehetsz is szülni. Nem izgulsz már?


Krisztinla: reméljük az a ciszta eltűnik és nem műteni kell. Na de bizzunk ám a jóban:)

Carpediem: Ez érdekes mert van olyan védőnő aki aztmondja ne igyon a gyerek vizet meg semmit elég az anyatej.

Kép
csucsu05
 
 


Carpediem!

Beninek is száraz volt a bőre pici korában. A dokinénitek pedig elmehetne inkább rémhírterjesztőnek. Én annyit tudok róla, hogy a száraz bőrből lehet ESETLEG ekcéma, és az LEHET egy előjele a későbbi allergiának vagy aszthmának. Vagy egyszerűen csak száraz a bőre!
Gyógyszertárban lehet kapni Balneum Hermal vagy Balneum Hermal F fürdőolajat. Az F-es változat jobb. Nem olcsó, de szerintem megéri. Abban kell fürdetni a picit és rendbehozza a bőrét! (Bár mi kaptunk speciális krémet is, amit csak Heim Pál kórház gyógyszertárában csinálnak, de azt ritkán használtuk.)

A vízről pedig az én gyerekorvosom, aki nem mellesleg szoptatási tanácsadó is, azt mondta, hogy ha napi 4-5 pisis pelus van, akkor fölösleges. Ha nagyon meleg van nyáron, akkor meg lehet próbálni. De az még jobb, ha gyakrabban teszed cicire, de csak 2-3 percig amíg elején lévő hígabb, vizesebb tejcsit megissza.

Betsy!

Bekerülhetek én is a táblába?

Katalin a kersztnevem. 31 éves múltam. A kisfiam 2006. április 25-én született és Benjámin a neve. A kistesóval január, vagyis inkább február óta próbálkozunk. Beni a 4. hónapban jött össze.
Szükséged van még valamire?
Vendég
 


És esetleg képek:

Kép Kép

Én nem tudok választani...
Vendég
 


Catherine: Nem is lehet választani mindkettőn nagyon helyes nagyfiú:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Köszönö az Ő nevében is!

De azt hiszem ébredezik. :shock: Csak tudnám miért ilyen korán...
Vendég
 


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat..

KRISZTINKA: Sajnálom a cisztákat. Remélem, a gyógyszer segíteni fog, és eltűnnek. Akkor most nem is lehet próbálkozni?
ERA: Nem raksz fel képet a házikótokról? Szabinának van még pelusa?
SZISZKO: Képet úgy tudsz felrakni, ha maximum 600x600-asra lekicsinyíted, és mellékletként felrakod ide. Ha nem sikerül, szívesen felrakom az iwiw-es képeket ide a kislányodról, hogy a többiek is megcsodálhassák! :wink: Én nem iszok semmilyen gyógyteát, de úgy tudom, lehetőleg ízesítés nélkül kell meginni.
NITÁCSKA: Köszi a fiúk dicséretét! Örülök, hogy jobban vagy!
KINGA: Merre vagy? Rég írtál már!
CATHERINE: Üdv köztünk! Beraktalak a tábliba! Nagyon helyes fiúcska Beni! Hőmérőzől? Esetleg LH teszt?
JULI: Mátéról vannak friss képek?
TITANILLA: Torkod hogy van? Segített a homeós? Pocakfotót nem raksz fel?
BETTI: Örülök, hogy Ti jól vagytok! Biztos megfordul még a pici, van ideje bőven. UH mikor lesz legközelebb? Nevét eldöntöttétek már?
CARPEDIEM: Milyen volt a kirándulás? Jól érezte magát Ádám? Sajnálom, hogy Ádám is beteg volt. Nem semmi dokik vannak Nálatok is. Hasa fáj, de a torkára ír gyógyszert.. Még szerencse tényleg, hogy Bálint nem kapta el. Jó nagy fiú már! Utólag is boldog 3. hófordulót neki! Sokat szopiztasd, két etetés közt is egy picit. Bence is csak anyatejet kapott fél éves koráig, most kezdtem el neki vizet adni, de azt is csak akkor, ha sétálni megyünk, és ha séta közben megszomjazik.


Kép Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?