Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok ujra! :lol:

Magdolnam:
jó kalandos napod volt :lol:
Nem a hányingerre gondoltam amikor rád hivatkoztam hanem a fejfájásra. Tudom akkortájt erős fejfájásaid voltak. Nem igaz?

Máges:
ne agyalj azon, hogy tul kicsi a petezsák, mindenki mérete más, majd lesz ott valaki, meglátod! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Nagyon remélem, hogy a jövő heti uh-n már látunk valami mást is...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ja, igen. Kibírhatatlan fejfájásom volt. Ó te szegény!

Mágnes, ezen ne aggódj, az a lényeg, hogy a petezsákban legyen valami.

Nina kisasszonynak adtam ebédet, mert iszonyúan reklamált, erre az édes kis orrocskájával elkezdett válogatni :shock: kilökte a szotyit, a kukoricát, neki a búza kellett! Fene a pocakját. Jaj, jó hogy beszéltem róla, megint nincs elhúzva előtte a függöny és ha nem húzom el, le fog égni :lol: aztán kenegethetem, mint egy gyereket.

Holka, te merre jársz? Odri és Csucsu?
magdolnam
 
 

 
 

Magdolnam
Liza jó nagy baba. 4 kiló fölött lesz? Nem semmi. Hogy fogsz szülni?
Még nem szedek aloés cuccokat. Azt sem tudom hol lehet venni, mennyibe kerülnek. Egyenlőre vitamint eszek, és megpróbálok egészségesen étkezni. Az eddigi hónapokban sajnos erre nem figyeltem.

Mágnes
Ne idegesítsd magad ezen. Mire mész vizsgálatra a petezsákocskádba dobogni fog a Tesóka szivecskéje.

Márti
Nem múlik a fejfájás?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, az egészséges étkezés is jó. FLP-s aloe cuccokat csak disztribútoroktól lehet venni. Merre laksz te? Én nem igazán foglalkozom a beszerzéssel, csak ha nagyon kell vmi .

Jaj ne is mondd..... csak arra gondolok, hogy így vagy úgy de kipottyan
magdolnam
 
 


Magdolnam
Ajkán lakom.
A baba biztos valahogy ki fog bújni. Eddig még senkibe sem maradt benn. :D
Csakúgy, mint a repülés. Egy repülő sem maradt még fenn az égben. :D

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Magdolnam: jajj Kende már most egy nagy csajozós. A szomszédba lakik egy kislány 2 éves múlt (Hanna), pár emelettel alattunk meg egy 3 éves kiscsaj (Bius). Imádja őket. Ha csöngetnek hozzánk szalad az ajtóhoz és mondja, hogy Hanna, mondom neki nem biztos, hogy a Hanna, erre mondja Bius :) Na nem semmi mi. A játszótéren is állandóan a csajokkal játszik. :) Jajj nekem mi lesz még… :)
Jó kalandos napod volt tegnap. De szupi, hogy minden okés. Nyugi lehet előbb jön Liza baba. Ha a méretei azt mutatják akkor szerintem tuti nem vár a kiírás időpontjáig.

Mágnes: elhiszem, hogy izgulsz, de nyugi rendbe lesz minden odabenn!

Márti: szegény buksid. :( Reméljük hamar elmúlik a fejfájásod.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Mivel már majdnem mindenki jár uh-ra, vagy hamarosan fog, így felteszek nektek uh-s rövidítéseket. Hátha jól jön.

YS: szikhólyag
CRL: ülőmagasság
BPD: fej kereszt irányú átmérője (két halánték között)
OFD: fej hosszanti átmérője (homlok és tarkó között)
HC: fej kerülete
TAD: mellkas átmérője
APAD: has hosszanti irányú átmérője
APTD: has kereszt irányú átmérője
AC: has kerülete
FL: combcsont
TIB: sípcsont
FIB: szárkapocscsont
HUM: felkarcsont
RAD: alkarcsont

A leleten szereplő rövidítések:
LMP: menstruáció (dátum)
EDD by LMP: szülés a menstruáció alapján (dátum)
Average GA: méretek alapján számított terhességi hét
GA by LMP: menstruáció alapján számított terhességi hét
EDD by Ultrasound: szülés az uh alapján (dátum)
FW Handlock4: becsült súly (a súlyt a gép 4 adatból becsüli: BPD, AC, HC, FL)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


köszi a rövidítéseket!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Nina le tud égni? Megpirul a bőre? Nem is gondoltam volna. Kend be naptejjel. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: jujj mindjárt lesz a házassági évfordulótok. Mit veszel apának?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Fogalmam sincs. Nincs ötleted?
Elmegyünk vacsizni, az tuti. Megnézzük az esküvői videót. Ezt már megbeszéltük.

Kép
p__lilla
 
 


Magdolnam, nem semmi napod volt tegnap....de örülök, hogy minden rendben, Hát nem kis baba, szerintem elöbb fog jönni :lol: :lol:

Viri, akkor kösd fel a gatyódat :lol: :lol: Kende nagyon csucs :wink:

Mágnes, nem lesz semmi gond, ne aggój. A következő uh-on lesz bizti szívhang is. :wink:
Szülinapi ajándék lesz. Ha jól emlékszem minekünk egy napon van :lol:

Lilla, akkor majdnem egyszerre van az évfordulonk. Nekünk héthőn lesz az első.
Mi is megnézzük a videót, vacsi.
Én bögrét csináltattam kettönknek az esküvői képpel és kap még egy kispárna huzatot a neki kedvenc fényképemmel...

Kép
Kép
odri
 
 


Lilla, mi megkaptuk a gyertyát is....kölyökpezsi mellett meggyújtjuk :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


igen, leég. Nevetni fogsz, mert ha nyáron picikét kiviszed napozni, naptejjel kell bekenni :lol:
magdolnam
 
 


Magdolnam, ezt én se tudtam, tök furi :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri ez tök jó! Előre is mind 2őtöknek gratulálok!
magdolnam
 
 


Lilla: nincs ötletem mit vegyél. Mi csak kajolni szoktunk elmenni, ami nagy dolog, mert Kende mellett ez már nem egyszerű. :)

Magdolnam: tényleg furi, hogy le tud égni szegény mali. Pedig érthető, hiszen nincs szőre ami megvédje. Kenegesd szépen őt!

Odri: hát igen már most félek, hogy tele lesz a lakás idegen csajokkal :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


:lol: de olyan vicces :lol:
magdolnam
 
 


Tényleg érdekes, hogy malit kenegetni kell. Pedig csak viccből írtam. :lol: Akkor eltaláltam.

Odri
Tényleg majdnem egyszerre van az évfordulónk. Mi is 05.12-re akartuk, csak már nem volt hely az étteremben, így csúszott 05.19-re.
Kaptunk esküvőnkre egy kupát német barátainktól, aminek van egy hagyománya. Egyszerre kell inni belőle a párnak. Elég érdekes... Na, szerintem az is elővesszük. Meg persze gyertyázunk is vacsi után.

Kép
p__lilla
 
 


esküvőtökkor egyszerre ittatok a kupából :?: :shock: hú hát nem semmi mutatvány lehet.
Szomjankórász vagyok :P
magdolnam
 
 


Odri:
Bizony egyszerre van a szülinapunk :) Remélem a legszebb ajándékot kapom rá..
Most írta egy csajszi, hogy 6+0-n még neki is petezsák volt. Most kicsit megnyugodtam.
Az is fura, hogy Annánál folyamatosan voltak enyhébb görcsim, feszült a hasam, de most semmi.. :shock: Álmos vagyok nagyon, néha egy kis hányinger, és kicsit érzem a melleimet..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdolnam
Ez különleges, kupa. Furfangosan lehet belőle inni. A házasság alatt többször meg kell ismételni és szép jövő elé nézünk. :P

Kép
p__lilla
 
 


Odri, Mágnes
Mikor van a szülinapotok? Nekem is mostanában lesz.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla:
18-án :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Már tegnap is akartam írni, de elszállt az irományom nekem is.
Magdolnam, nem semmi a 4 kiló! :shock: De ügyes leszel és simán menni fog! Remélem, nekem is használ a lötyi, és dundi babóm lesz. :lol:
A helyzet az, hogy elkezdjük a ,,nem védekezést". Ez annyiből áll, hogy csak a hőmet mérem, semmi ovuteszt, semmi gyertyaállás, stb. Ha jön kisnyuszi akkor jön, ha nem, akkor majd egy hónap múlva. :D
Andy, engedd el a füled mellett a nagyid beszólásait, nem éri meg az öregeken idegeskedni! Hál istennek az én mamám egy jófej nagyi, már most gyűjtögeti a leendő dédunokájának a cuccokat, és egy komolyabb összeggel is beszáll majd a babakocsiba.
Viri, örülök, hogy Kende már jobban van! Nagyon sajnáltam szegénykét! Akkor most apának műtét?
Odri, szép a pocid, és tényleg tök fiatalos vagy, én azt hittem, nálam fiatalabb vagy.
Márti, Mágnes, veletek mizu? A jó kis hányingeres korszak...nekem sem volt sokszor, inkább csak délután.
Nati, gratula a kis Tökihez, szépek a méretei már most! :)
Lilla, ha elfelejteném:boldog házassági évfordulót!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ja igen, Magdolnam, mit szólsz a forgó malackához? :lol: Bár ez nem kopasz, de malacka. :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Örülök, hogy belevágtok a "nem védekezésbe". Bízom benne, hogy 1. hónapban sikerülni fog, hisz egészségesen étkeztél, meg lötyiztél is. :D A méreganyagok tutira kiürültek a szervezetedből.
Nagyon édi a malid.

Mágnes
Nekem 25-én. 1 hét különbség. :lol:

Kép
p__lilla
 
 


:lol: :lol: :lol: Jenny, egyből ezt bámultam pár percig!!!!!!!!!! :lol: ééédes. Honnan töltötted le??? Én is szeretnék hasonlót.
Jenny, bizti nem lesz sovány gyerek ettől!!! Szerintem 1-2 hónapon belül össze fog jönni. Nagyon drukkolok ám :wink:

Ma este 7re megyünk 4dre, már nagyon várjuk ám. Nagyon kis virgonc este meg reggel. -napközben csak akkor ha valami finomat eszek-. Annyira határozott mozdulatai vannak és milyen erősek!!!

A védőnénimen egyre joban csodálkoozom, szokott hívni és jótanácsokkal lát el. Sőt kedden átjön :shock: Csak annyi hiányzott neki, hog 1-2szer beszóljak neki??? De örülök nagyon ennek. Megbeszéljük a részleteket, meg hogy mit kell vinni a kórházba és mire lesz itthon szükségem. Ninust ideiglenesen át kell anyósomékhoz helyezni, mert szerintem nem fogja díjjazni. Pedig olyan édes kis hölgyemény. Imádnivaló.
Képzeljétek a barátnőm lassan vagy már benne is van? a 39.hétbe és ÉN IZGULOK helyette!!!! Mit láttam az inda videón??? Szülést, de ez még nem lett volna gáz, csak attól lettem rosszul, hogy a nő egy ollót előkap és itt meg ott elnyisszantotta a nőt :shock: :shock: :shock: ááááááááááááááááá én aki undorodom a vértől.

Most nézem a tényeket és valami barom éheztette a marháit és nagyon le vannak gyengülve, meg rángatóznak. Ráadásul most az ilyenekre sokkal érzékenyebb vagyok. Hogy doglene meg az ilyen szemét ember, vagy nem is, inkább ugyanazt a kínokat élje át mint szegény állatkák!

Andi, én a mamát imádom, de ő is pikpak kihoz a sodromból. De mondjuk tudom hogy nem tehet róla, 80 éves... csak az őrületbe kerget ésállandóan a nyomomban van és úgy viselkedik velem mintha egy csecsemő lennék és nem tudnám ellátni magam. Ennek ellenére nagyon szeretem, csak iszonyat nagy türelem kell hozzá :?
magdolnam
 
 


senki nincs???? :shock:
magdolnam
 
 


Tényleg nincs itt senki? Nagy a pangás mostanában. :(

Magdolnam
Kérünk beszámolót a 4D-ről :!:

Kép
p__lilla
 
 


Én vagyogatok, Anna alszik, én meg dögrováson vagyok.

Ráadásul Anyu is most hívott, a fizetését véletlenül Apu számlájára utalták, aminek a megszüntetését már elindítottuk. Volt a számlán egy szemálnyi kölcson, amire életbiztosítást kötött,egy hónapja benyújottuk az igényt, a törlesztőt ez után nem kell fizetni. Anyu pénze megérkezett, erre a bank levonta az e havi törlesztőt, és nem hajlandó kiadni a maradék összeget sem, mert nincs hozzáférésünk, plusz, ha nem érkezik meg a biztosítótól a határozat, akkor következő hónapban is fizetni kell a törlesztőt.
Felháborító! Egy fizetésből élnek, az özvegyi még sehol, és most ehhez sem tud hozzájutni! :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, ez felháborító, hogy mik vannak....

Kép
Kép
odri
 
 


sziasztok!
ittvagyok, csak álmoskásan, mostanában minden délután aludnom kell, lehet vashiányom van, de majd jövő héten kiderül, ma vettek tőlem 7 kupica vért:)
persze nem eccerre, mert ma volt a terheléses cukorvizsgálat. szörnyű volt. a lényeg hogy nem taccsoltam ki, és büszke vagyok magamra. és megnéztema kiskönyvemben hogy ha mnost nicns gond többet ilyent nem kell csináltatni, csak tesztreggeliset, az meg megy.
én is feéháborodtam ma mágnes, bár a te sztorid idegesítőbb(emlékszem, apu mikor meghalét az otps családi számlát is szépen zárolták, anyám pénze is ott volt, röhej ez a magyar állam).
tegnap estére szépen begyulladt a balszemem, és ráadásul fájt is. már volt ilyen de fájdalom nélkül, megijedtem ám, mentünk a kórházba a szemészetre, természetesen időpont nélkül senkit nem fogadtak, és mikorra kaptam volna jövő csütörtökre.
tököm kivolt, .... na bocs. akkor majd lesz valami mondtam a páromnak.
csak egy bibi van, kedden kellene mennem a magándokihoz szemfenékvizsgálatra, hát ha azt nem tudja majd megcsinálni, akkor a gyulladással megyek hozzá. de oda legalább már van időpontom, röhej.

Jenny!
nagyon jó a malacod- de szeitnem az hörcsög és én imádom őket.

Lilla!
grat a szülinaphoz és az évfordulóhoz is.

Mágnes, neked is grat.
a tüneteid nagyon jók. a hányinger maradjon is meg az a jó, inkább kerüljön el a rókakoma nem kívánom senkinek.nekem a gyümisali jót tett egy darabig.

magdolnam!
hogy van a mali?

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Az elveszett bárány megérkezett!

Nagyon sokat, kellett dolgozom az elmúlt hetekben, de jövő héten szabadságon leszek!!!4

Mindenkinek drukkolok, akinek kell!!!

Kép
anda81
 
 


Kép
magdolnam
 
 


Kép
magdolnam
 
 


megjöttünk, most hullafáradt vagyok, éjjel 11 van :shock: és csak most értünk haza, majd holnap mesélek. Legyetek jók! Jócakát
magdolnam
 
 


Jó reggelt!
Tegnap kicsit fáradt voltam, ezért nem tudtam leírni...
Szóval a kiscsajt először nem értette a szonográfus hogy miért mindig úgy látja hogy méhlepényben van. Aztán hosszas nézelődés utan megtalálta a választ -amit az én kis drágám jól ki is használ és tökéletesen érzi magát benne- szóval nekem 2 méhlepényem van, de Lizát csak egy köti össze. Na ilyet se hallottam még. Mind a 2 baloldali, de az egyik melső fali (ez a +) a másik hátsófali. 2 variáció lehet:
1. ikreknek indult
2. járulékos lepény
az utóbbinak még nem néztem utána, ha esetleg valaki tud valami infót az ilyenről, legyen olyan kedves és ossza meg velem!

Tök vicces, mert ez volt a 6. uh-om 3 sima 3 4d és csak ezen vették észre hogy 2 van??? Mindenki mindig mondta, hogy a méhlepénybe fordul, de senki nem vette a fáradtságot, hogy megnézze, hogy mi is a helyzet. Én nem akarok reklámot senkinek csinálni -nincs jutalékom belőle - de itt a genesisbe, hihetetlen kedvesek voltak (teletömtek csokival és colával) és nem 20 perc alatt zavarták le, hanem komoly 1 óra volt!!! Ebből a fele vizsgálat, de ezt is mozizásnak fogtuk fel, a másik pedig 100%mozi. És mindent megnézett, még az én veséimet meg hólyagjaimat! is!!! Sőt mert fél órás késésben volt, grátiszként adott egy cd-t, amin van kb 30 kép
magdolnam
 
 


Magdolnam
Nagyon édi Liza baba.
Akkor ez tényleg jó hely, hogy ilyen alaposan megvizsgáltak. Sajnos a mi városunkba semmilyen 4D nincs. Érdekes, hogy senki nem vette észre eddig, hogy két lepény van. Nem emlékszel, még amikor az első képet hoztad Lizáról, mondtam, hogy mintha 2 petezsákocska lenne? Szerintem nálad volt ez, ha jól emlékszem. Nem tudnád felrakni az első képet?

Kép
p__lilla
 
 


De a lényeg, hogy minden rendben van a picikéddel!!!!!

Kép
p__lilla
 
 


mindjárt keresem a képet. De én is így láttam.
Apa most eléggé kikészített, áááááááááá egyfolytában bőgök. Otthon bárkivel bármikor tudok veszekedni, de vele nincs szívem, ellenben vele és én csak állok mint a hülyegyerek és nem tudok mit reagálni. Nagyon megsértett :twisted: Még a pocak is belefájdult
magdolnam
 
 


100.oldalt van a kép
magdolnam
 
 


hú apa nagyon felhúzott, iszonyúan megsértett és még ő áll neki csapkodni. Annyira megverném!!!!!!!!!!!!!
Szememre hányta hogy milyen kosz van itthon (pontosítok a malacka előtt állt és tényleg kis forgács meg széna darabok vannak alatta, mert egy állványon van. Na de minden nap felseprek és mosok, de tegnap szinte egész nap úton voltunk éjjel 11kor értünk haza és adtam a malacnak szénát, amit ha akarok sem tudnék kiszóródás nélkül megoldani, de nem volt energiám összeseperni. A kajától elkezdett ugrabugrálni ami ugye forgács kilökéssel jár együtt. Nemrég keltem fel, zuhanyoztam hajatmostam meeg ilyenek és ekkor mondja. Nagyon rosszul esett. Ekkor felhúztam a szobába és csodálkozott hogy nem tudok jópajtis hangulatban beszélni vele. Nálam ez azt jelenti hogy alig jön ki hang a számon úgy elvagyok keseredve. És úgy bebaszta 2szer az ajtót meg magyaráz veszekszik, hogy sokkot kaptam és csak potyognak a könnyeim.) Azt hiszem kihasználom hogy elment és elmegyek én is valahova, de ha hazaér és nem vagyok itthon akkor dühöngeni fog és kb 200al fog száguldozni az úton hogy megkeressem. NEM az hogy átgondolta volna higgadtan hogy megbánthatott, neeeem még itt ugat nekem
magdolnam
 
 


Magdolnam:
Nagyon szép kisláynotok van! :) 2 lepény? Na hát nem is hallottam még ilyenről! Akkor ez azt jelenti, hogy Liza megszületése után még 2 lepényt kell megszülnöd? :shock:
Ez a Genesis szimpatikus. Ahová én jártam, Annával ,az a Schöpfi volt, de szerintem már megszűnt. ha eljutnék odáig, majd elkérem az elérhetőségeiket :)

Párod:
Hát igen, tipikus férfi, de tény,hogy ilyenkor mi is érzékenyebbek vagyunk, ezt tolerálni kellene... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Magdonam
Megvan a kép. Mintha lenne ott egy kis "buborék" ott a sötétebb részen. Mindegy, fő az egészség. Cuki kis pofikája van Lizának. Az 1. képen nevet. :D

Kép
p__lilla
 
 


ja én sem hallottam még ilyenről! Persze szívesen megadom! A János kórház fele van, annyira nincsen vészesen messze
Igen 2 bubi látszik ott :roll:
Köszi a dícséretet! Annyira bele vagyok zúgva, hogy na! Olyan fintorokat tud vágni... A szájával uazt csinálja mint én szoktam, képeket vág :lol:
magdolnam
 
 


Nina sokkot kapott a vizsláktól! A széna kupaca alá dugta a fejét :shock: és nem mozdul, kinyúlt békapozíciót vett fel, azt hiszi nem látom..... de közben kajál
magdolnam
 
 


Sziasztok!

bocsika,megint nem voltam,mert nagyon sok elintéznivalóm van.Képzeljétek az én anyósom alkalmaz a fogászatra, hogy legyen munkaviszonyom és kaphassak a gyerek után pénzt.hát ki voltam akadva amikor felajánlotta... :shock: :shock: :shock:
Ezekután semmi rossz szavam nem lehet rá :oops: .Na és most elkell járjam az alkalmazáshoz szükséges ladarist....Csomó papir, meg hűlyeség, ezért nincs nagyon időm irogatni,mert hulla fáradt vagyok esténként...

Magdolnám:
Nagyon édes kis Liza baba :lol: !!!

Küldök egy friss pocakképet, igy néz ki most a pocakom....

Bocsika akiket kihagytam, de most is olyan fáradt vagyok, nem tudok gondolkozni... :roll:
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
De édes kis pocid van már. Elég jól látszik. És az a kis csibész ott a háttérben...
Anyósod tök jó fej lett. :P

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?