Új privát üzeneted érkezett!

Zsibi!

Szerinted mior kell elkezdeni a gyógyszert ha teherbe esünk?Minnél elöbb ugye?De már a 4-5. héten is kell?
Én is úgy gondoltam ha + a teszt,hívom a dokit!

annus11
 
 


Bekukkantottam, de már megyek is egy csajos buliba...
Zsibi! Mit olvasok!!!! Remélem ez a te hónaod, aztán sietek utánad a következőben!!!
Én is csak ennyit küldök:+++++++++++++
Annus! Ez neked is szól!!!
merszi
 
 


Tücsökbogár: sajnálom, de hiszem, hogy minden rendben lesz legközelebb.

Zsibima: jajj még szép, hogy megy minden pozitív energia! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Szerdán várjuk a híreket :lol:

Annus: azért még érted is szorítok. Ez a hangulatingadozás még akármi is lehet. És ki tudja, egy új terhesség milyen tüneteket hoz magával. :wink:

Jajj csajok, nagy kalandom volt ma. Reggel védőnőnél voltam, nagyon édes, tüneményes kis nő. Ja a lényeg, a laboreredményeim nagyszerűek, súlyom csökkent, igaz csak 1 kilót, de azért csökkent. Szal egyenlőre ezen a téren minden rendben van. Utána elmentem arra az előadásra, amit mondtam (gátvédelemről). Nagyon izgalmas volt. A másik előadásig (homeopátia) még 2 órám vol, úgyhogy úgy gondoltam bevetem magam a belvárosba, megnézem a szemüvegeket, mert most akció van az Ofotértnél, megebédelek a barátnőmmel, aztán visszatűzök az előadásra. Eddig simán is ment. Mondom barátnőmnek, hogy arra felé megyek vissza, amerre ő dolgozik, így elkísérem egy darabon, meg rákukkantok az autóra, hogy minden okés e. Ja, 2 hetes autó. Mondanom sem kell, hogy nem állt ott, ahol hagytam. Teljes kétségbeesés, azt hittem ott esek össze. Nem álltam tilosban, nem hiszem el, hogy egy iskola elől fényes nappal elviszik. Tudom, hogoy bezártam, 3x ellenőriztem, mert ez központi záras és még nem szoktam hozzá, meg egyébként is. Felhívtam a rendőrséget, hogy elviték az autómat. Azt mondják nem ők voltak, de mondjam a rendszámot. Mondom, erre ők, hogy igen igen, a közterület felügyelet elvontatta. Fél óra alatt sikerült elcammognom a telepre és 20400 Ftomba került, hogy visszaadják. Azt hiszem, hogy a 2Xesét is kifizettem volna, csak adják vissza. Nagyon oda voltam. Kérdeztem miért, erre pk, útban volt és csak úgy tudták volna kikerülni az autók, hogy áthajtanak a záróvonalon. Állítólag a kreszben is benne van, hogy csak olyan helyen lehet parkolni, ahol ezzel nem akadályozzuk a forgalmat és ebbe bele tartozik az is, hogy más járművet nem "kényszerítünk" szabálytalan közlekedésre. Na keserű tanulópénz volt, az tuti. Gondoltam leírom, hogy nehogy ti így járjatok. Nagyon beszartam, még jó, hogy barátnőm velem volt.

Kép
wruska
 
 

 
 

Csajok, merre érdemes kirándulni menni? Szeretnénk valahova kimozdulni 7végén, de csak egy napra és semmi ötletünk nincs. Ja, nyugati régió, mert az lenne közelebb :wink:

Kép
wruska
 
 


Wruska!!!

Ez nem semmi story.Aztán vigyázz arra az autóra :wink:
Mért nem mentek le a balcsira?Gondolom a hegyvidék nem jöhet szóba...ne most akard megmászni a hegyeket :wink:
Esetleg Sopron környéke?Vagy a Duna kanyar?Mondjuk Visegrád,Szentendre?Nem tudom milyen messzire akartok menni...

Mi szoktunk Esztergomba is menni,és átsétálunk ilyenkor a határon a szomszédokhoz 8) jó kis sörre és juhtúrós sztrapacskára :wink:

annus11
 
 


Annus-feltételes módban beszélek még egy darabig: szóval ha én terhes vagyok akkor holnaptól 4 hetesnek számítok papíron, de valójában, csak kb. 1. Szóval úgy érzem jövő hét szerdáig mindenképpen "kibírom" utró nélkül...és most valahogy úgy érzem, hogy anélkül is sikerülhet! Olyan "jó" érzéseim vannak!!! :D

Merszi-jó lehet a csajos buli!!! Remélem is, hogy te következel és Annus és Hajni!!! Neked is köszi a pozitívot!!! :D

Wruska-neked is köszi! :D
Elképzelem, hogy majdnem szívinfarktust kaptál, amikor nem volt ott az autód ahol hagytad!!! Sajnos tudom milyen érzés, én az ablakon néztem ki reggel és nem állt kinnt a kocsim, amit 1 hete hoztam be külföldről (jó használt kocsi volt,de akkor is) Elszállították...az akkor 16 ezer volt, kb. 7-8 éve. Úgyhogy átérzem a riadalmat!
De azért gondolom kövek estek le a szívedről amikor megtudtad, hogy "csak" elszállították és nem ellopták!? Mert én jobban örültem az elszállítós verziónak, mégha fizetni is kellett érte...
Vendég
 


Zsibi!

Én azért beszedem azt az utrot!
Már csak azért is ,mert ha már volt vetélése az embernek,akkor a köv terhességnél megnő százalékosan az esélye h ismét vetélés lesz!De magadon ezt tapasztaltad is már....szóval azért kérd azt a bogyót!

annus11
 
 


Annus-azért megyek szerdán! :wink: Különben a hátam közepére sem kívánom az orvost! :D
Vendég
 


Ismét bekukkantottam van e valamilyen fejlemény???

Zsibi! Annus! Rajtatok a világ szeme!

A buli jó volt még egy koncerten is voltunk (Magna C. Laude), most pedig egy 2 napos kerti partira megyek. Így ellensúlyozom a "bánatot" a negatív eredményért, de újult erővel készülök a következő "megmérettetésre"! Zsibi! Most is felfokozott hangulatban vagyok, pedig nincs is karácsony! Ezt csak így lehet kibírni... ha bánkódnék belebetegednék...
merszi
 
 


Merszi-örülök, hogy jól érzed magad! Csak így lehet elviselni, ha az ember elfoglalja magát rendesen!

Lányok köszönöm mégegyszer mindenkinek a pozitívokat, de asszem nekem meg fog jönni!!!
Én nem tudom miért játszik velem a testem és az agyam!!!
A melleim duplák szinte, de már görcsölök és barnázom is.
Pedig nem is szoktam görcsölni...
Ja ma már nem is érzek semmi furcsát...
De érdekes módon nem vagyok elkeseredve, még csak rossz kedvem sincs úgyhogy elfogadom, hogy most sem jött össze, csak az agyam képzelte be (a testemmel együtt) hogy megint terhes vagyok!
Nem lehet, hogy a closty tette ezt velem??? Vélemény???
(de a múlt hónapban nem volt a gyógyszertől terhes tünetem)

Hát ez van, most már Annuson a világ szeme! :wink:
Vendég
 


Ajaj,kezdek aggódni...ki is van utánam a sorban?Csak h mondhassam h most rajta a világ szeme :wink:

Egyébként nekem az elmúlt 2 hónapban mindig voltak tünetek,hol iylen hol olyan...de én egyszerűen már nem foglalkozom velük....Én se tudom mért csinálja a szervezetem ezt...ez van,már elfogadtam.Bár hozzáteszem,most meg épp nincs is.Eddig kb 2 szer volt émelygésem...szóval én meg ezt vehetném jelnek...de nem teszem :lol:
Én már csak a 2 csíknak hiszek! :wink:

Ma kinn voltunk mamáméknál a kertben,ma volt a szülinapja.Kinn voltak kereszt anyumék is.Tök jól elvoltunk:szalonnát sütöttünk,ittunk,ettünk,kicsit dolgoztunk is.Én sövényt nyírtam egy nagyobb metszőollóval :lol: Annnyira jó volt kinn!!!!

Akkor Zsibi,neked bizti nem jött a babóca?Pecsételés még jelentheti azt is h emlékezik a szervezet a menszire...na de majd elválik!Ha megjön rendesen akkor úgy is tudni fogod :wink:

Merszi!
Akkor neked is sok sikert az új hónapra,és maardj te is ilyen pozitív!!!!Télleg csak így lehet!!!Meg ha boldog az anyuka,szívesebben jön a babuci!!!

annus11
 
 


Zsibima, nekem is volt barnázás. És már teljesen kétségbe estem, hogy én úgy éreztem, hogy összejött, és mégsem. Aztán azért voltam megrémülve, hogy nem jött meg. Érdekes a női szervezet. Mindenesetre azt a bizonyos Rutascorbint írta fel a doki, ami vérzés csillapító, plusz E vitamint (ez utóbbi egyébként a gátvédelem miatt is hasznos), ami szintén. És csak a vérzés után a Duphastont. Úgyhogy várjuk a tesztet, mert az a biztos, de könnyen lehet, hogy még nem fog kimutatni semmit. Lehet hogy csak később. De a dokihoz mindenképpen menjél el.

Szorítok.

Kép
wruska
 
 


Zsibima!

Na mi a pálya?Van vmi új híred számunkra?

annus11
 
 


Annus, nálatok?

Kép
wruska
 
 


Nálunk még semmi.De csak a 10.dpon leszek holnap.Amint lesz vmi biztos(vagy jó vagy rossz)rögtön szólok!!!! :wink:

annus11
 
 


Na ma teszteltem,ami egyenlőre negatív lett,de még csak a 10.dpo...ha csak 1 nappalis később volt beágyazódás...akkor sajna még nem mutatja.Legközelebbi tezstelés 2 nap múlva!!!!Drukkoljatok h addigra meglegyen a 2 csík!!!!
Egyébként a hőm jó,nyálka tegnap száraz lett,néha érzem a hasamat...de kb ennyi.Nem igen tudok tüneteket felsorolni....se baba se menszi mellet....szóval marad a várakozás...

annus11
 
 


Azért berakok egy gólyát...hátha Zsibimának is szerencsét hoz:
Kép Kép

Hát nem egy babaeső Alzizától,de remélem ennyi szerencse elég lesz a hétre mindenkinek :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nekem megjött. És képzeljétek még tegnap reggel is úgy ébredtem fel: hogy terhes vagyok! Tisztára olyan érzéseim voltak!
Hát kiskutya legyek, ha értem magamat! :D

Egyébként meg nem vagyok egyáltalán elkeseredve, sőt olyan jó volt terhesnek éreznem magam!!! Ha csak pár napig is...

Egyébként meg most egy darabig leállítom az agyam a "gyerkgyártásról". Itt a nyár...tegnap brutális fogyókúrába kezdtem...mára több mint 2 kiló lement. Ettem összesen 2 paradicsomot tegnap és 3 sárgarépát...muszáj lefogynom, lehet, hogy azért nem akar jönni gyerek hozzám, mert kövér vagyok!? :D :oops:

Nemsokára lesz a Betty ballagása és jól kéne kinéznem, utána meg a bulin "keresztbe" akarok nézni, szóval jó erősen meg akarom alkohollal ünnepelni hogy kezd felnőni a lánykám! :wink:

Szóval most nem esünk kétségbe ha nem jön a baba...addig talán az én drágám is megnézeti magát....
Vendég
 


Jajj majdnem elfelejtettem: Annus nagyon drukkolok neked!!!! :D
Vendég
 


Sajnálom Zsibi! Örülök, h nem keseregsz!

Egyébként én is minden hónapban terhesnek gondolom magam!!! Teljesen megértelek! Igaz nem feszül a cici, stb...csak hitegetem magam. Ha elkezdek csöpögni, se reagálom le, úgy h vége, hanem reménykedem amíg el nem önt teljesen az ár... A munkahelyen is ha valami nem úgy történik, nem húzom fel magam, mert azt gondolom magamban, h lesz@rom, úgyis jön a gólya és ez a lényeg. Persze még mindig nem jön, csak bebeszélem magamnak. Kicsit zagyva amit írok, de ti bizti megértitek.
Most is felfokozott hangulatban vagyok, hiszen itt a jó idő, az ember közérzete is jobb!!! És ebből lesz majd a +++ . Bizti bejön csak türelem!!! Ami néha elfogy, de aztán feltöltődünk ismét!

Én sajna most melózom (12 óra ügyelet), de ti menjetek a szabadba ha tehetitek!!! Természetesen feltöltődni!!!
merszi
 
 


Annus! Persze neked még szorítunk!

Zsibi! Legalább a bőrünkben érezzük jól magunkat! Én is nekiálltam a testedzésnek. Eddig hanyagoltam, a babatéma miatt, de rájöttem nem szabad mindent félretolni.

Nem tornáztam, mert: most menstruálok, most Pe. van, most lehet beágyazódás van....bla bla... Na ennek vége!!!
merszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem jó híreim vannak ismét. Tegnap eldőlt, elválunk. Nem a megcsalás miatt, nem szeret. Jókor jut eszébe nem. Arra nem tud választ adni, hogy miért akarta ennyire a babát, miért mondta minden eggyes sexi után hogy most biztos megfogant a szerelem gyerek. Basszus, ha nem szeret akkor miért mondott ilyeneket. Mint ha nem is a férjem lenne, mint aki bekattant, nem normális. De nem iső mondta ki hanem én, hogy akkor elég, mert ő úgy gondolta hogy leköltözik a tanyára és én maradok a szüleivel és pár hónap és kitudja, és akkor mondtam hogy nem vagyok én rongybaba, menjen a p...
Anyósomék, akik ők ennél többek nekem kiállnak mellettem, nem akarják hagyni hogy albiba menjek, támogatnak, nem todom, össze vagyok zavarova. Őt elzvarták itthonról, levették róla a kezüket. Egyedül marad. Moshat, főzhet, kigazdálkodhatja a nem kis költségetit egyedül.
Lányok ez agyrém, a tavaly ilyenkori életemből semmimnem maadt. A munkám a családom, a minden.
Most du-án megyek jósnőhöz.
Nem tudom mikor jövök legközelebb.
Sziasztok

Kép
mutyurka
 
 


Mutyurka!
Sajnálom, én aki hittem lehet még valami, viszont soha nem voltam a helyzetedben. Megértelek! Így tényleg semmi értelme az egésznek!Kívánok egy jobb életet neked és a babának!!!!
merszi
 
 


Annus!

Megkukkantottam a hőgörbédet! Nagyon fent van és remélem ott is marad!!! :wink:
merszi
 
 


Zsibima!
Azért óvatosan a fogyókúrával!!!Én úgy tudom h aki gyereket akar annka nem javasolt...nem hiszem h olyan dagi lennél h erre rászorulj :wink: Én se értettem ezeket a tüneteket...ráadásul azt gondoltam h egy hányingert nem lehet beképzelni...de úgy látszik vhogy mégis jöttek ezek...Most kicsit optimistább vagyok...mert nincs tünet :wink:


Mutyurka!
Nagyon nehéz lehet most neked...de jobb így mint boldogtalanul élni....szerintem hamarosan találsz majd vkit,akiről kiderül h ő az igazi!Sok erőt kívánok neked,és gyere gyakrabban,hátha megkönnyebbülsz ha beszélsz róla!!!!

Merszi!
Hát igen..a hőm az jó!Remélem h marad is iylen jó,mert akármikor lemehet....Egyébként most is úgí tüzel a fejem...Meg ma kicsit feszített a hasam.

Köszi mindenkinek a drukkot!Majd meglátjuk mi lesz....

annus11
 
 


Sziasztok!
Hat en egy nagyon csodalatos hosszu hetvegen vagyok tul. Olyan jol telt minden a parommal. Tegnap elementunk Hollokore kirandulni. Kozel van hozzank, de mar vagy ket eve nem voltunk ott. Hat csak ajanlani tudom mindenkinek! Es olyan nagyon szep ido volt.
Annus,
En is nagyon drukkolok neked. Szoritok, hogy a hod fent maradjon es minel elobb meglegyen a ket csikos teszt.

Mutyurka.
Hat nem is tudom mit mondjak. Tenyleg szornyu lehet neked. Nagyon sajnalom, hogy igy alakult, de idovel minden jobb lesz. Tudom most nehez, de probalj a babara is figyelni, hiszen o nem tehet semmirol. A ferjedrol pedig inkabb nem irnek semmit. Mert csak nagyon csunya dolgok jutnak az eszembe.

Zsibi,
Orulok, hogy optimista vagy. Szerintem nem gond a fogyokura, ha nem koplalassal akarsz fogyni. Bar egesz nap paradicsom nem biztos, hogy jo hatassal lesz a szervezetre. Inkabb jarj el sportolni valamit, az jot tesz az alakodnak is es a szervezetednek is.

Holnap este megyek ultrahangra. Remelem minden rendben lesz.

Szep napot mindenkinek!

Kép
eperke25
 
 


Köszi mindenkienk aki drukkol!!!Minden eldől...talán már holnap Kép

Eperke!
Drukkolok neked holnapra!!!Bár tuti minden rendben lesz!!!Jól hangzott ez a hétvégi kiruccanás....nem semmi!!!

annus11
 
 


Kép
Kép

Na megint aki hibát észlel az szóljon!

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus, mikor tesztelsz újra?

Zsibi!
Nekem korábban a hormonkezelésektől mindig voltak terhességi tüneteim (mellfeszülés, szédülés stb.), úgyhogy lehet, hogy a closti okozta, de ez jó hír, biztosan azt jelenti, hogy használ.

Mutyurka!
Tudom, hogy ez egyenlőre nem fog vígasztalni, de jobb lesz ez így neked és a babádnak is. Örülök, hogy anyósodék egyenlőre kiállnak melletted és támogatnak. Vigyázz magadra és tényleg csak a babádra koncentrálj! Aztán majd az idő meghozza az igazi párodat is, akit megérdemelsz.

tücsökbogár
 
 


Mutyurka-tudom most semmi sem vígasztal, de én is gyerekkel találtam új párra, és sokkal jobbra mint számítottam!
Fiatal vagy, okos vagy leszel még nagyon jó passzban és leszel még boldog!!!
Azt kívánom, hogy minél előbb túl jussál lelkileg ezen a mélyponton, és még egyet vígaszként: a béka feneke alól csak felfele vezethet az út...


Tücsi-akkor biztos a clostytól éreztem ezeket a dolgokat, de előző hónapban nem...

Annus-drukk-drukk!!!

Merszi-ha már terhesek nem vagyunk, legalább jól nézzünk ki! :wink:
Aztán úgy is jön az a baba! :D

Eperke-az a bajom a sporttal, hogy mindig hízom tőle...mert energia kell hozzá, tehát eszem. Ha nem eszem, és csak tespedek, ahhoz nem kell energia...és talán fogyok. :D
Vendég
 


Tücsi!
Holnap tesztelek!!

Zsibima!
Én is éreztem ugye sok mindent...de most meg semmit...pedig ugyan ott járunk a clostyban...viszont nekem a closty elötti hónapban is volt hányiger a ciklus végén...mondjuk akkor lehet a mastodyn csepptől...rejtély...


Képzeéjétek készenlétes az uram,reggel beszéltem vele telón és kérdezte h teszteltem e.Mondom nem,mert 13.a van.Majd holnap. :lol: Úgy várná...remélem nem fog csalódni ha mégse jött össze...nem is mere semmi bátorítót mondani neki,nehogy beleélje magát :roll:

annus11
 
 


sziasztok!

júúj, úgy izgulok Annusért!!! nagyon drukkolok!! +++++++++

zsibi: sajnálom, de tdom, hog ymost nem vagy szomorú, úgyhogy csak fel a fejjel, és tényleg törődj magaddal, meg a testeddel. De azért ne vidd túlzásba sem a diétát. Inkább igyál sok-sok folyadékot, az átmos és méregtelenít is.

Mutyur: hát nem is tudom, mit mondjak! A férjedről én sem nyilatkozom, mert nem tudnék csak rosszat mondani. Te viszont tényleg csak magadra és a babára gondolj ezekután. És próbálj meg optimistán előre tekinteni. Szerencse, hogy az anyósodék így melletted állnak, ez nagyon jó!! Szóval neked is fel a fejjel és vigyázz magadra/magatokra nagyon!

nekem is nagyon jól telt a hétvégém. szombaton babaruhabörzén voltam és sikerült megvennem potpm áron azokat a dolgokat is, amiket akartam (falvédő, játszószőnyeg, rácsvédő...stb.). vasárnap a kopaszi gáton pihentünk, napoztunk döglöttünk a parkban a párommal, olyan jól kipihentük magunkat. :P
hétfőn meg a skanzenbe indultunk, de iszonyat tömeg volt, így Visegrádra mentünk helyette és jól bekajáltunk egy fogadóban. Jól éreztem magam nagyon ebben a pár napban. :lol:

és képzeljétek, szombat este a párom sütött nekem vacsit, és a desszert fagyi volt, amibe belrejtett egy eljegyzési gyűrűt. Mikor megtaláltam, nevettünk nagyon, és közben megkérte a kezem. Szóval most már hivatalosan menyasszony vagyok. De esküvő szerintem majd csak jövőre lesz a baba születése után. De nagyon boldog vagyok most! :lol: :lol:
lei
 
 


Lei!!!!!!

Had gartuláljak az eljegyzéshez!!!De romantikus urad van!!!!Aztaaaaa....meg is könnyeztelek :lol:


Én meg 2 órát aludtam délután...nemrég keltem...de tudtam volna még alukálni :roll:

annus11
 
 


Lei,
De jo, en is gartulalok! Es tenyleg nagyon romantikus kedvesed van, igazi fonyeremeny.



Hat mi is igy allunk, hogy nem volt meg eskuvo, baba ugy nez ki , hogy jon, bar nem beszeltunk mostanaban rola, de titkon remelem, hogy megkeri a kezem.

Kép
eperke25
 
 


Állítólag már karácsony óta intézi a gyűrűt az anyósommal közösen (megrendelték, de nem jött meg időben) én meg egyáltalán nem is sejtettem semmit :) egyébként már a múltkori baba előtt volt róla szó, hogy esetleg mi lenne, ha, de akkor ugye közbeszólt a vetélés....de most majd minden rendben lesz :)

Visegrádi hétvége :lol:

Kép
lei
 
 


Lei!
Remélem nem stoppolsz ott az út szélén :lol: Nagyon kis sportos kismami vagy :lol:

annus11
 
 


Megjöttünk az uhról.
Minden rendben! Ficánkolt a Drága és dobogott a szivecséje :lol: Jajj, annyira boldog vagyok! Láttunk két kezecskét, két lábacskát, és a fejecskéje is egészen jól látszódott, pedig ez csak 2Ds uh volt.
Apa majdnem rosszul lett, ahogy a doki - még hüvelyi ultrahanggal vizsgált. De ő is nagyon élvezte. Mindent olyan kedvesen alaposan elmagyarázott nekünk, szóval nagyon jó volt.
Azt mondta, hogy a születés időpontját december 7-re saccolja, ami azért a sors furcsa fintora lenne, mert tavaly pont akkor volt a műtétem :? De sebaj. A lényeg, hogy minden rendben. Már 40 mm-t mért a buksijától a fenekéig :lol: és jövő héten csütörtökön-pénteken kell mennem a kórházba a rendes ultrahangra. A duphastont egyenlőre még szednem kell, írt fel még 2 dobozzal, aztán lassan azzal is leállunk. De annyira érzem, hogy most minden rendben lesz. :lol:

Jajj csajok, nagyon nagyon boldog vagyok, madarat lehetne velem fogatni.

Merszi, sosem tudom neked meghálálni, hogy beajánlottad nekem ezt az embert. De tényleg. Pedig mennyire féltem tőle az első alkalommal. Aztán rájöttem, hogy csak reális és nem áltat feleslegesen. Azt mondta, még 3 hét, és lehet tervezgetni. Addig is lehet, de akkor már biztosra. Mondtam is neki, hogy most azért óvatosabbak vagyunk, de azért nagyon örülünk a fejleményeknek. :wink:

Kép
wruska
 
 


Merszi!!!

Gratulálok!!!Ez annyira jó hír!!!Persze h minden rendben lesz!
Velem is benn volt egyszer apcim,és hüvelyi uht csinált a doki...de jól viselte :lol: Nem volt rossz érzése :lol:

annus11
 
 


Szóval Wruska!!! :oops: :oops: :oops:

Látod Merszi ,már terhesnek kiáltottalak ki :wink: Ez jelent vmit...meg a te nevedet láttam alul a hozzászólásban és véletlenül azt írtam... :oops: :oops:

annus11
 
 


Beírod majd a táblicskuba, hogy következő vizsgálat 4 hét múlva, tehát június 9-én lesz, uh pedig május 23-án:) Akkor lesz fotó is, majd rakok be:)

Kép
wruska
 
 


Ismét dolgozom...ügyelet reggelig...

Lei!
Gratula az eljegyzéshez! Nagyon romantikus lehetett! Nekem legjobban a fotód tetszik!!! Úgy látom Visegrádon még a kukták is várandósak lesznek... :lol: (legalábbis a tábla szerint). Asszem én is elmegyek oda, hátha nekem is bejön...

Wruska!
Örülök, h bejött a doki neked is! Tud szigorú is lenni, és nem hagyja elkallódni a kismamikat! Én nagyon megvagyok elégedve vele! Rengetegszer öntött belém lelket!!!
Mindjárt túl leszel a 12 héten, röpül az idő!

Annus!

Remélem is, h terhesnek kiáltassz ki, hiszen mindjárt itt a Pe időm! Beszéld csak belém a babát!!! Most már maradjon odabenn, ahogy nekem adja az uram... :wink:
merszi
 
 


Annus!

Várom a teszt eredményét!!!

Nekem most az a szörnyű, h most indult be a PE!!!! Látványosan!!!! És itt "roh@dok"a munkahelyen, ahelyett, h ráugranék az uramra :evil: :evil: No majd reggel....
merszi
 
 


Na jöttem...ma reggel is még nega a tesztem...pedig elég sokáig skubiztam,de a legnagyobb jóindulattal is nega...max csak az általam odaképzeld 2.vonalat láttam...de ugye az nem ér :lol:

Viszont a hőm az egekben...ez a 12.dpom...szerintem már ki kellett volna mutatnia..főleg h 10es érzékenységű a tezstem.Kíváncsi leszek a mai nyálkára,ha krémes lesz akkor még oké...de ha vizes akkor tuti megjön :wink:

Férjem szerint még lehet + a teszt...de én nem biztattam,szerintem nem lesz az 8)

Merszi!
Neked hajrá az akciózáshoz! Kép

Wruska!
Vettem az infókat,már írom is!

annus11
 
 


Ja Merszi!

Képzeld,tegnap a következőt olvastam.Ha vkinek el van záródva az egyk petevezeték,vagy egyáltalán nincs neki,akkor arról az oldalról is lehet esély a babára.Mert a pete a hasüregen keresztül át tud menni a másik vezetékbe...Ja és a spermiumok is eljuthatnak hozzá,és akkor a már megtermékenyített pete keresi meg a másik vezetéket!Ezt állítólag megfigyelték,bár elég ritka ahogy olvastam...te hallottál ilyenről?
Ja és sokszor méhen kívüli terhesség lesz,mivel a hasüregben vándorolgat....

Én nem is tudtam h ez lehetséges...de úgy néz ki h mégis :lol:

annus11
 
 


Szep jo reggelt mindenkinek!

Annus,
Azert en bizok benne, hogy lesz meg pozitiv az a teszt. En is igy voltam a multkor, hogy negativ volt eloszor es utana pozitiv lett. Meg nem sok ido telt el neked sem.

Wruska,
De jo, ugy orulok nektek. En ma megyek este negyed hetre magan UH-ra. Ez mar amugy 3D-es, tudom nem sok mindent lehet latni, bar azt mondtak, hogy higyjem el mar latszodik rendesen. Es most a parom is bejohet majd.
Nagyon izgulok mar. Szeretnem ha mar egy nappal oregebb lennek. Annak orulok, hogy az emelyges az folyamatos, az csak jot jelenthet.

Lei,
Nagyon csini vagy, tenyleg tok jol nezel ki. Es mar kevesebb mint 10 nap van hatra. Hogy repul az ido!!!!

Szoritsatok nekem estere, amint tudok jelentkezek!

Kép
eperke25
 
 


Annus! Én is azt mondom, hogy még ne add fel, holnap után próbáld meg újra, akkor már látszani fog, ha van baba.

Wruska!
Gratulálok a ficánkához, csak így tovább, látod hamarosan túl leszel Te is és Eperke is az első 12 héten.

Eperke!
Kíváncsian várjuk az élménybeszámolót!

Lei!
Én is kismamaként, jó kis pocakkal voltam Visegrádon a múlt tavasszal. Gyönyörű volt....
Nagyon csini kismami vagy!

tücsökbogár
 
 


eperke: gondolom 100 napra gondoltál :)

mindenkinek drukkolok, aki megy UH-ra, vagy vizsgálatra, vagy ilyesmire!!! Minden rendben lesz, nyugodjatok meg!!
lei
 
 


Lei,
Igen, 100 nap.
Meglepodnel gondolom ha gyorsan 10 nap lenne, nem? Na jo azert ennyire gyorsan nem repul az ido.

Kép
eperke25
 
 


nyugi, már így is parázom néha a végétől, hát még ha 10 nap lenne már csak hátra.....:)
lei
 
 


Lei!

Hidd el, észre sem fogod venni, úgy repül az idő, és hamarosan már tényleg csak 10 nap lesz hátra. Akkor is nagyon fogunk nektek szorítani és epekedve fogjuk várni a sok-sok képet Csabi babáról.

tücsökbogár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?