Új privát üzeneted érkezett!

A cumisüveghez külön mosókefétés egy cumisüveg termoszt is. Ez jól jöhet akár séta közben is,hogy ne hideg teát vagy tejet igyon a baba,de utazáskor nélkülözhetetlen.

Kép
flóra 11
 
 


Laptető!!! Ennyi egyszerre írás után laptető! Ez már biztos valami! Szerintem. De az is lehet,hogy csak bedumálom. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,Tancsu! Vízhőmérő a fürdővízhez! Ez nekem nagyon kellett. Mindig pontosan egyforma vízben fürdettem. A kéz erre nem jó. Néha melegebbnek érzed,néha hidegebbnek a vizet.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Tancsu,nem tudsz visszajönni? Kár,pedig még várlak.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Na itt is vagyok....:)

Köszike a mostani tippeket....:)
Pár dolgot hozzáirok akkor még a listához.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A külön mosókefe éa pláne a termosz nagyon jó ötlet.Pont télire való, ő meg úgyis őszi baba lesz, jól ki fogom tudni használni majd..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Itt vagyok én is. :D Örülök,hogy sikerült visszajönnöd. Milett a nettel? Sikerült megszerelni a kábeleket?

Kép
flóra 11
 
 


Vizhőmérő azt hiszem volt a hugomnak is, talán még megvan neki...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mikorra is vagy kiírva?

Kép
flóra 11
 
 


Sajna nem.
Amig nem volt itthon a gépünk, a sógornő szétszedte a rútert,amivel ide is van áthozva a net.Mert hogy az ő gépe lassú igy...
Most meg nem tudja mnegcsinálni, igy vagy csak az egyik, vagy csak a másik gépen van egyidejüleg net.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szeptember 2

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A pólyát még nem tudom hogy lesz e.....
Majd még átgondolom...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A fiam telefonált, hogy ott van a címen, ahová mennie kellett, de nem találja az épületet. Küldtem neki sms-ben telefonszámot. Csak megtalálja a helyszínt. :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Nem találja.Küldtem egy másik telefonszámot neki.

Kép
flóra 11
 
 


Hurrá!!! Megtalálta a többieket a fiam! Végre! Nagy kő esett le a szívemről. Most már jó helyen van. Már csak haza kell majd épségben jutnia. Látod Tancsu,mit veszel a nyakadba? Egy anya örökkéaggódik. A fogantatás pillanatától kezdve végig.Hiába nagy a fiam,okos,ügyes, attól még féltem őt és mindig izgulok érte,ha valahová elmegy.

Kép
flóra 11
 
 


Szoritok a nagyfiadnak...:)

Mikor kezdődik a verseny?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szerintem vagy pólya,vagy szoptatópárna kell. Szóval a kettő közül valamelyik. Gondolom. Mert szoptatáskor azért jó valamiben tartani a babát.

Kép
flóra 11
 
 


Én is aggódom állandóan...
Hol mert nem mozog, hol mert túl aktiv...
Néha azért mert nem jó helyen rugdos....néha mert sokat csuklik....:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem tudom pontosan mikor kezdődik. 10-re kellett érkezni a pestieknek,vidékieknek féltizenegyre. Még időben érkezett. :D

Kép
flóra 11
 
 


_Szpotatópárnám már most is van, azzal alszok és nagyon kényelmes...:D

Imádom!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na akkor nagyon pontos volt.
Mikor indult otthonról?
És hogy megy majd haza?Még ma este?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


És hidd el, ez még csak a kezdet. És főleg, hogy fiad lesz. Most megnyugtattalak,ugye? Kép

Kép
flóra 11
 
 


A vonat reggel háromnegyed hatkor indult Galántáról. Újvárban át kellett szállnia, onnan kb. 7-kor ment tovább.9-re BP-én volt. Aztán metrózott, vagy buszozott,nem tudom, Jó helyen szállt ki, aztán onnan gyalog kereste a helyszínt. Ott bóklászott a környéken,csak valahogy nem találta meg. Végül meglátta a csapatot.

Kép
flóra 11
 
 


Hát nyugodt az tuti sosem leszek...
Pláne hogy a párom motormániás, a leendő keresztapa szintén, na és a haverokról még nem is beszéltem...
A keresztanya meg én mi állatfüggők vagyunk...
Látom s jövőt, amint a fiam vagy motorral fog bukni, vagy egy vadállat marja meg....
Szép szülői háttér...:P:P:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Azt hittem hosszabb lesz az út neki...:)

Most már csak tudjon figyelni és ügyes legyen....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Még ma jön haza. Gondolom késő este fog érkezni.Épp mondta,hogy nézzek neki egy vonatot vissza,mert eredetileg másképp tervezte az odamenetet is. Végül Újvárban talált egy vonatot, ami onnan egyenesen ment BP-re. Erre vett egy menettérti jegyet. Viszont most akkor vissza is Újváron keresztül kell jönnie. Megnézem majd a menetrendet.

Kép
flóra 11
 
 


Kezdődik a müsorom...:)
Kicsit menek tévézni...
Ezt minde szombaton megnézem...:)
A TV2-n kesz Liptai Klaudiának a Babavilág cimü müsora...:)

Addig hagyom a páromat is netközelbe jutni...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Remélem a nagyfiad sikeresen haza is jut majd ma...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


BP tőlünk 160 km. Tulajdonképpen nincs olyan messze.Autóval egyáltalán.És vonattal sem, ha megy egyenes járat. Van olyan is, csak szombaton későn indul,azzal nem ért volna oda.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor közelebb van mint hozzánk...
Nekem kb 180-185 km Pest....

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Rendben. Én meg az ötletházat szoktam nézni. A Babavilág után van valahogy az RTL klubon.

Kép
flóra 11
 
 


Na menek, majd napközben még jövök oksa???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp-cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Majd megnézem Te hány km-re vagy tőlünk. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu 400km -re vagy tőlünk!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Budapest 201km-re van tőlünk!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzsi! Az előbb ledobott a net,de itt vagyok.

Kép
flóra 11
 
 


Cupp Zsuzska

Kipihented magad?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Megnéztem a Babavilágot, meg elvittük a kuytit sétálni, aztán bement a patakba úszni egyedül...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


400 km az nagy táv...:(

Sajna ilyen messze vagytok mind tőlem....vagy én tőletek??...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Imádom a kutyákat, sajnos most nincs kutyánk!! De a németjuhászom két kölyke akik, már felnőttek anyuméknál vannak és ott játszom velük!!

Kép
muzsuzska
 
 


Sajna nem aludtam ki, csak felijedtem mert párom kiment és utána nem tudtam visszaaludni! Most épp náthás és köhög!

Kép
muzsuzska
 
 


Csilis babot fogok csinálni, majd 3-4 körül! Utána megpróbálunk szundizni még egyszer!

Kép
muzsuzska
 
 


A fiamról jó hír is meg kicsit nem jó is. A versenyen nagyon szépen szerepelt, hetedik lett. A rossz az,hogy az első hat jut be a Duna TV élő adásába. Azt mondta,hogy amint odaért,rögtön rakni kellett a kockát,kicsit még merevek voltak az ujjai, nem volt idő bemelegíteni, így az első rakásnál kicsit rosszabb időt ért el. De így is nagyon ügyes volt,én büszke vagyok rá. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok, de jó, hogy itt vagytok! :D

Kép
flóra 11
 
 


Én ki se tudnám rakni!!!!!!!!! Gratula neki!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Flóra!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ha ilyen gyorsan végetért a verseny,akkor legalább nem késő este ér haza. Fál négykor jön egy vonata egyenesen Galántára. Két és félóra az út.

Kép
flóra 11
 
 


Köszike! Átadom. Volt egy normál kirakás, aztán egy egykezes kirakás és vakon kirakás. Megcsinálta mind a hármat.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?