Új privát üzeneted érkezett!

Már megint laptető :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Apa megvette a tányért, viszem.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik Réka is érzi hogy van valami a levegőben mert este 10- reggel 5ig aludt...így szuperul kialudtuk magunkat..voltunk horgászni is,fogtunk 3halat:)
Na megyek fürcsi aztán indulunk is :oops:
Puszi mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Hú látom mindenki nagyon lázba ég. :)
Lassan az első vendégek meg is érkeznek.
Időjárásunk eddig tökéletes, remélem így is marad.
Nagyon jó lesz....

Voltam ma reggel Beánál (szülésznő), levette a vért és együtt átvittük a laborba. Ránézett a pocimra és megdícsért hogy nem sokat híztam, amit meg igen azt se arra. Ő azt jósólta hogy 3400g fölötti lesz a kis Mazsolám, és hogy ki fogom húzni a kiírt időpontig. Nya majd meglátjuk....
Ma reggel különben jóslóra ébredtem, ez már erősebb volt az edigieknél.
Na most lustizok még, holnapra (vagy inkább holnaputánra) takarítást szerveztem magamnak.

Pussza, hamarossan talizunk......

madiani
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok elmenni a talira, mert pocsékul vagyok. Leszívja minden erőmet a hányinger, alig tudok enni valamit és minden illat irritál. :? Még 5 hét és elmúlik....
Pedig nagyon szerettem volna megismerni mindenkit. A téli talin közel sem voltunk ennyien.
Érezzétek jól magatokat, jó mulatást. :wink: :D A következőn ott leszek. :D

Gabi
Fantasztikusan ügyes vagy! Nagyon jó lett a kép.

Ani
Gratulálok a szüleidnek, nagyon ügyesek!
Remélem, hogy később sem lesz gond a vérnyomásoddal.

Tündi, Alexa
Nagyon aranyosak a fiúk!

Krixta
Nagyon jó vételt csináltál a babakocsival. Ügyi vagy. :wink:


Majd írjatok élménybeszámolót a taliról. ÚÚÚgy irigyellek benneteket.... :D :D
bessy76
 
 


Bessy, nagyon sajnálom hogy nem jösz :( Remélem a rosszullétek hamar elkerülnek. A következőn már te is ott leszel.

Nézzétek milyen jó kis videókat találtam:
http://www.babazo.hu/9honap/20070514szu ... zites.html

madiani
 
 


Sziasztok!

Látom még mindenki a hazafelé tart, vagy még talán haza sem értetek!?

Először is Andesz, köszi még egyszer mindent, remek házigazda voltál!

Hát őszintén megmondva jó volt találkozni veletek. Jó volt a kis szürke hétköznapokból kilépni. Mi jól éreztük magunkat! :lol:

Bessy
Sajna, hogy a rosszullétek nem kerültek el Téged, de hamar elmegy ám az a pár hét. Kár, hogy nem tudtál kijönni Andeszékhoz.

Chrissyy
Sajnálom, hogy Te nem is láttad Grétit, de majd valamelyik nap megbeszélhetnénk egy közös sétát. :wink:

Most megyek fürdetni, aztán majd jövök.

Kép
tand
 
 


Andesz és Gabi
KisBencével együtt nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, remekül érzetük magunkat!!!! Holnaptól ismét jöhet a diéta :cry: , de azért ma jól kirúgtam a hámból.... Sajnálom és elnézést, hogy csak úgy eljöttünk, pakolás nélkül, de nagyon kipurcantam :shock: :oops: (mi lesz, ha megszületik Bencus???)

Lányok,
nagyon örülök, hogy ennyiőtökkel találkoztam!!!! Jó volt látni Benneteket és hát a csöppségek... Tüneményesek!!! Mind egytől egyig iszonyatosan édes és zabálnivaló. Remek anyukák vagytok, büszkék lehettek a babóitokra!!!

És ez volt az első randi, ami előtt és közben senki nem szült meg :P Megtörtük a jeget :wink:

Bessy,
sajnálom, hogy nem tudtál jönni, megértem, hogy nem vagy jól. Én is nagyon szendvedtem, de tényleg hidd el, hamarosan vége :wink: és jöhet a felhőtlen második trimeszter :P

Jó éjt mindenkinek, megyek aludni!!!!

Köszi még egyszer mindent!!!!
Vendég
 


Hello csajok,
aki nem jött a talira, sajnálhatja. Jó kis buli volt. :lol:

Tökim hazafelé elaludt, és még mindig alszik!!
Gyorsan kihasználom a lehetőséget, és tv-t nézek!


Nati, pelustáskát találtam neked:
http://kereskedj.hu/item351357172_peg_p ... inben.html lehet neki írni, ha érdekel, és nem akarsz regisztrálni, szólj, majd én írok neki!!

Jó éjt

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Bessy

Én is sajnálom hogy nem voltál ott de majd legközelebb :wink: A rosszullétekhez pedig kitartás nálam a 13.héttől megszűnt minden rossz!

Vicuska

Azért lélekben velünk voltál ám! :wink:

Andesz & Gabi
Köszönöm szépen hogy ott lehettem,nagyon jól éreztem magam, a leves nagyon finom volt meg úgy egyáltalán szuper volt minden:D !

Mindenki

Örülök hogy személyesen is megismerhettem azokat akikkel még nem taliztam,sajnálom hogy nem tudtam többet beszélgetni.A babák nagyon gyönyörűek mindegyik kisbaba külön kis egyéniség :D A kismamiknak meg jó volt látni a szépséges pocakjukat..
Remélem még lesz sok ilyen alkalom :oops:

Apa holnapra meglepit szervezett és elvisz minket a veszprémi állatkertbe.. :D Ennek nagyon örülök mert régi vágyam volt..

Nagyon szép hétvégét és szép álmokat mindenkinek!

Vendég
 


Jaj, én bunkó: :oops:

Andesz, Gabi (és anyukájuk) :lol: : mégegyszer nagyon köszönjük a talit, ügyesek voltatok, minden szupi volt! Fincsi lett a gulyi-levi is!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Andesz és Gabi
,mégegyszer köszönjük a vendéglátást,a gulyás (is) isteni volt!! :D

Tündi
!Mégegyszer köszi,hogy elvittél minket!!:D

Minden baba tüneményes,édik voltak,ahogy feküdtek egymás mellett a babakocsikban!!:D :D

Minden kismama és anyuka nagyon helyes!!!

Sajnálom,hogy nem tudtam nagyon beszélgetni senkivel,de Martinka csak ment,ment! :D :D Már alszik is,jól elfáradt!

Én is megyek,mert térdtől lefele,alig érzem a lábaimat! :lol: :lol:

Vannak képek,igaz nem sok,de ha gondoljátok,felteszem,vagy elküldöm priviben,hétvégén..Majd írjátok meg.

(Ja,Andesz,remélem,tényleg nagyot alszol éjszaka! :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon örülök,hogy jól éreztétek Magatokat! :D
Szerintem is nagyon jó buli volt! :lol:
Bessy,Melus,Ágica!Sajnálom hogy nem tudtatok eljönni,de majd a következőn talizunk!
Bencus már alszik,én is megyek gyors zuhanyozni,aztán alszok egy nagyot!(Remélem :D Ez Martinkának szól :lol: :lol: :lol: )
Na,jó éjt!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok,

Andesz, Gabi,

Mi is nagyon köszönjük a meghívást, a fiuk ngyon jól érezték magukat és persze én is.

Danika hazafele azt mondta, hogy Iszkára akar költözni, mert nagyon tetszett ott neki. Majd megkátjuk. :lol: :lol:

Tand,

Összehozhatnánk mi is egy kis talit vagy egy közös sétát. Jó lenne veled is beszélgetni egy kicsit többet.

Kata,

Mi meg az elmaradt talit megbeszélhetnénk jövő hétre. Én ráérek délelőtt.

Bessy,

Sajnálom, hogy nem lehettél ott, és remélem hamar elmúlik a hányinger.

Bazsikámat ott hagytam anyunál, holnap megy pecaversenyre apuval a Bregyóba. Dani és Barbi meg már fekvéshez készülődnek. Barbika jóllakottan rugizik a játszószőnyegén. (nézi a Miami helyszínelőket :lol: :lol: )

Alíz, Enikő,

jó volt titeket is megismerni, így már sokkal jobban tudok arcokat párosítani az írásokhoz.

Lányok,

Nem tudjátok lesz valami program Fehérváron pünkösdkor?

Jó éjszakát mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Andesz, Gabi, nagyon nagyon szépen köszönjük Roni és én is a fantasztikus talit, a fincsi gulyást, sütiket (a sütiket mindenkinek aki hozott :) ) Nagyon jól éreztem magam. Jól elfáradtam pedig nem is csináltam semmit. Gondolom Andesz még pakol, mert amit otthagytunk neki :) bár Chrissy, Alíz és Tündi még ott maradtak mikor mi eljöttünk, lehet ők segítettek neki.
Nagyon jó volt, komolyan, ha nem kerülne ennyibe egy ilyen megszervezése akkor minden hétvégén csinálhatnánk (nem anyagiakra gondolok). Nyugi Andesz, :) nem azt akarom ezzel mondani hogy te szervezd, csak nagyon jól éreztem magam, köszönöm!

itt találjátok a képeket, sajna nem lett olyan sok mint terveztem :( Barbiról, Rékáról egy-egy kép készült, a nagyfiúkról Bazsiról, Daniról és Patrikról meg nincs is kép. Úgy sajnálom, de tényleg, nem így terveztem.
http://picasaweb.google.hu/Madiani612/T ... d92oUIR-28

madiani
 
 


Sziasztok!

Andesz és Gabi! Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, isteni finom volt a leves( nemhiába repetáztam belőle :D ) És persze anyukátoknak is köszönünk szépen mindent. A sütik is finomak voltak...

Sajnálom, hogy később értünk oda és nem nagyon tudtunk beszélgetni, plusz Martinkát is szopiztatni kellett.
De azért örülök, hogy megismerkedtem azokkal is, akikkel még nem volt lehetőségem. Nagyon aranyosak a babák egytől egyig, és az anyukák is csinik voltak. A kismamikról meg nem is beszélve! Olyan jó volt pocakokat látni, nekem nagyon hiányzik...
Martinka hazafelé elaludt a kocsiban és még mindig durmol a babyhordóba. Kiváncsi vagyok mikor fog felébredni. Már fel is ébredt...
Vendég
 


Még csak annyi lányok, hogy nagyon örülök, hogy annak idején elindítottam ezt a topic-ot. Akkor nem is gondoltam, hogy ennyien leszünk és hogy ilyen jó kis talikat fogunk szervezni. Remélem nem ez volt sz uccsó ilyen bográcsozás. :lol: :lol: :lol:

Nem célzás volt Andesz. :lol: :lol: :lol: na jó, csak egy kicsit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Megint visszanéztem, hát Barnikáról sincs kép :( tiszta letargikus hangulatba kerültem. :cry:
Ezt a fotós dolgot még gyakorolnom kell.

Kata, most ahogy néztem Geriről a képeket, nagyon hasonlít rád.

Jah és ne hari Enikő és Tündi hogy be se mutatkoztam. Hülye vagyok. Tandnak bemutatkoztam pedig már találkoztunk. Zavarba is vagyok :oops:

madiani
 
 


Ja és Tand! Én is sajnálom, hogy nem láttam Grétit, de én is benne vagyok a közös sétá(k)ban. Jó lenne többet beszélgetni veled is.
Megyünk fürcsizni, aztán szopi és alvás.

Jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


Judy, van valami program a városba most a hétvégén, de hogy pontosan mi is azt nem tudom. Pákozdon holnap holnapután sárkányeregetés lesz.

madiani
 
 


Andesz, fincsi volt a kávé, de asszem még egy darabig nem tudok aludni, na meg apácskám is horkol már ahogy hallom. Remélem te már le tudtál feküdni, egy kicsit pihizni.

madiani
 
 


Bocsi előre is a panaszkodásért, de ez volt a második este, hogy Martin végigüvöltötte a fürdés előtti időt, a fürdést, az öltöztetést. Most evett az egyik ciciből és úgy durmol, mint a bunda. Nem tudom mi van vele.
Vendég
 


Ani! Nagyon jók lettek a képek.

Aki még esetleg csinált, elküldené nekem e-mail-ben?

Megköszönném!

Na, megyek, felébresztem, odaadom neki a másikat is, aztán alvás reggelig. Apa is már egy órája dolgozik.

Puszi mindenkinek és szép álmokat!!!
Vendég
 


Már alszik is Martinka! Na de tényleg eldugulok, jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Ezt muszáj elküldenem:

Két unatkozó kaszinó krupié üldögél a kockázó asztalnál, amikor egy vakítóan gyönyörű szőke nő lép a kaszinóba, egyenesen az asztalukhoz sétál és feltesz ötmillió forintot egyetlen dobásra.

"Remélem nem bánják, " - mondja a szépség a két férfinak - "
de sokkal szerencsésebb vagyok, ha teljesen meztelen vagyok."
Azzal egy mozdulattal anyaszült meztelenre vetkőzik és eldobja a kockát.
Ahogy a kocka megáll az asztalon, ragyogó mosollyal felugrik és
ugrabugrálni kezd örömében, "Nyertem, nyertem!"
Mindkét krupiét szívélyesen megöleli, felveszi a nyereményét
és a ruháit és kisétál az ajtón.
A két krupié üveges tekintettel bámul az ajtóra majd egymásra
hosszú percekig, mígnem az egyik rekedt hangon megkérdezi,
"Mit dobott?"
"Nem tudom, " mondja a másik - "Azt hittem te nézed."
Vendég
 


Nem a győzelem, a részvétel, hanem a fontos.
Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Aki másnak vermet ás,.. nem magának ássa!
Éhes makkal disznókat álmodsz!
Kicsi a bors, de főleg az őrölt.
Aki mer, annál van a kanál.
Ahány ház, annyi baj legyen.
Okos enged, ha már szenved...
Szegény ember vizel és főz!
Jobb félni, mint megnősülni!
Ki a hideget nem szereti, hóember nem lehet.
Mindenhol jó, de legolcsóbb otthon.
Hajléktalanok jelmondata: "Kukából nem lesz szalonna."
Felesleges , mint szőke nőnek a gondolkodási idő.
Verés közben jön-megy a székláb.
Evés közben jön meg a szomszéd.
Akasztott embernek lába se éri a földet.

Vendég
 


Nagyapa mesél 20 év körüli unokájának
> - Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam mint te, a barátaimmal
> Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk.
> Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk. Végigettük az étlapot
> és a legjobb borokat ittuk hozzá. Amikor jóllaktunk fizetés nélkül távoztunk. A vendéglős és pincérek persze
> utánunk jöttek reklamálni, hát jól elvertük őket.
> Délután felkerestük a kocsmákat finom francia borokat, pezsgőt és
> konyakot ittunk. Amikor
> jól berúgtunk fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és pincérek persze
> utánunk jöttek
> reklamálni, hát őket is jól elvertük őket.
> Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk.
Amikor
> kiszórakoztuk magunkat
> elindultunk, persze itt se fizettünk. A madamme és a felvigyázók
> persze
> utánunk jöttek reklamálni, hát őket is jól elvertük őket.
> Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört.
Ezt így
> csináltuk minden nap míg Párizsban voltunk a haverokkal.
>
> Az unokát nagyon feldobja ez a program, összeszedi a haverokat, mesél
> nekik a nagypapa
> Párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni.
>
> Két hét múlva hazajönnek, az unoka alig él, keze lába törött, feje
> bekötve.
>
> - Mi történt fiam? - kérdezi a nagyapa.
> - Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk beittunk, le akartunk lépni,
> erre
> a vendéglős
> megvert mint egy lovat. Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába finom
> francia borokat,
> pezsgőt és konyakot ittunk, amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a
> kocsmáros és a
> haverjai irgalmatlanul megpofoztak. Este elvánszorogtunk egy kupiba a
> nap fénypontjaként
> keféltünk egy jót megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, hát a stricik
> kegyetlenül
> elvertek, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt. -
> Hát sajnálom kisunokám, hogy ilyen rosszul sikerült az utatok, de
> biztosan rossz volt az utazást szervező cég. Kivel utaztatok?
> - A Neckermannal nagypapa.
> - Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk.
>
>
Vendég
 


A 3 éves Pistike fürdés közben vizsgálgatja a fütyijét:

- Anyu, ez az agyam?

- Még nem...
Vendég
 


A varrónő egy nap a folyó mellett üldögélt és varrogatott, s hirtelen a gyűszűje beleesett a folyóba.
Sírni kezdett, mire megjelent az Úr és megkérdezte: 'Miért sírsz?'
A varrónő elmondta, hogy a gyűszűje beleesett a vízbe, pedig szüksége lenne rá a megélhetéshez.
Az Úr lebukott a víz alá, majd megjelent egy aranygyűszűvel.
'Ez a te gyűszűd?', kérdezte. A varrónő azt válaszolta: 'Nem.'
Az Úr ismét lebukott és felhozott egy ezüstből készült gyűszűt.
'Ez a te gyűszűd?', kérdezte újra.
A varrónő ismét azt válaszolta: 'Nem.'
Aztán újra lebukott és felhozott egy fagyűszűt. 'Ez te gyűszűd?', kérdezte az Úr.
A varrónő azt válaszolta, 'Igen.'
Az Úr nagyon megörült a varrónő őszinteségének és odaadta neki mindhárom gyűszűt és a varrónő nagyon boldogan tért haza.
Nem sokkal később a varrónő a férjével sétálgatott a folyóparton, mire az hirtelen megbotlott és beleesett a vízbe.
A nő ismét sírni kezdett, az Úr újra megjelent és megkérdezte: 'Miért sírsz?'
'Ó, Atyám, a férjem beleesett a vízbe!'
Az Úr lement a víz alá és felhozta Mel Gibsont. 'Ő a férjed?', kérdezte.
'Igen', mondta a varrónő.
Az Úr dühös lett. 'Hazudtál! Ez nem igaz!'
A varrónő ezt válaszolta: 'Ó, kérlek bocsáss meg nekem, Uram! Ez egy félreértés. Tudod, ha nemet mondtam volna Mel Gibsonra,
te felhoztad volna Tom Cruise-t ... Aztán ha őrá is nemet mondtam volna, felhoztad volna végül a férjemet.
Aztán mikor igent mondtam volna rá végül, nekem adtad volna mindhármukat.
Uram, én egy szegény asszony vagyok, nem tudok három férjről gondoskodni, mindössze ezért mondtam igent Mel Gibsonra.'
A történet tanulsága: ha egy nő hazudik, annak mindig jó és tisztességes oka van és mások javára szolgál
(és mindent ki tudnak magyarázni...).
Vendég
 


A jövőlátó...
Az apa bemegy a kisfia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A gyereknek lidérces álma van, nyög, sír, forgolódik. Az apja felkölti, és nyugtatgatja, kérdezi mi baj van. A gyerek elmondja, azt álmodta, hogy Margit nagynéni meghalt. Apja megnyugtatja, hogy Margit néni teljesen jól van, és betakarja a gyereket, hogy aludjon tovább. Másnap Margit nagynéni meghal.
Néhány nap múlva az apa ismét felmegy a fia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A fiának ismét lidérces álma van, az apja felkölti és kérdezi mi baj. A fiú most azt mondja, azt álmodta, hogy a nagypapa meghalt. Apja megnyugtatja, hogy a nagyi teljesen jól van, és betakarja a gyereket, hogy aludjon tovább. Másnap a nagypapa meghal.
Egy hét múlva, hasonlóan, az apa este felmegy a fia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A gyereknek ismét lidérces álma van, az apa felkölti, és kérdezi mi a baj. A gyerek sírva válaszol, hogy azt álmodta, hogy az apja meghalt. Megnyugtatja a fiát, hogy teljesen jól érzi magát, betakarja, és mondja neki hogy aludjon csak nyugodtan, minden rendben van.
Az apa visszamegy a hálószobába, lefekszik, de nem tud elaludni, annyira fél. Másnap reggel halálra van rémülve, mert komolyan hiszi, hogy meg fog halni. Felöltözik, majd kocsival elindul a munkahelyére, de rettenetesen óvatosan vezet, nehogy valami baleset történjen. Nem mer ebédelni, mert fél az ételmérgezéstől. Mindenkit elkerül, mert meg van győződve, hogy valaki meg akarja ölni. Minden zajra felugrik, minden mozgásra az asztal alá bújik.
Délután hazamegy, az ajtóban találkozik a feleségével. "Atyaúristen! Micsoda szörnyű napom volt! Egész életemben ilyen rosszul még nem voltam.", mondja az asszonynak.
Az asszony válaszol: "Neked szörnyű napod volt, hát még nekünk! Képzeld a postás ma reggel itt halt meg az ajtónk előtt."
Vendég
 


Ne haragudjatok a sok olvasnivalóért, de ezeket a munkatársaim most küldték.
Vendég
 


Jó reggelt lányok!

Tudom 7vége van, mindenki pihizik. Martinka 7-ig aludt, evett és még visszaaludt. Apa is lepihent egy picit, aztán nemsokára bejárati ajtó csere lesz nálunk, plusz este még kell mennie melózni! :(

További kellemes hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Bocsi, még pár kép Martinról:

Kép Kép Kép Kép

Unokatesójával (Levi 6 héttel idősebb Martinnál):
Kép Kép Kép

Apával:
Kép

Sonkát majszolok:
Kép

Bekúsztam az ágy alá, de hogy hogyan...
Kép Kép
Vendég
 


Jól kibeszéltem magammal mindent :D :D :D , eldugulok...
Vendég
 


Jó reggelt,

Én is tettem fel egy pár képet, bár sajna eléggé hiányos.

Jó pihit mindenkinek a hétvégére.


http://picasaweb.google.hu/kiralynevegh ... Rgy2080509

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Bocsi, ez a jó hozzáférés. :lol: :lol: :lol:

http://picasaweb.google.hu/home

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Tesókám!
Én is nagyon köszönöm,hogy megcsináltad(/tuk) ezt a talit.

Csajok!
Én is szuperül éreztem magam,és bocs,hogy olyan hirtelen le kellett lépnem,de apa a melóhelyéről ugrott el értem és vissza kellett mennie még dolgozni.Ja és azért nem nagyon jött oda közénk,mert a reggeli izotópos vizsgálat miatt nem mehetett gyerekek és kismamik közelébe.Azt mondta,hogy a következő talit csinálhatjuk nálunk
(Bodajkon),persze csak ha nektek is megfelel.Én úgy gondolom,hogy kb 1,5-2 hónap múlva már esedékes lesz,akkor már Ani is és Szilvi is eltudnak jönni a picikéjükkel.

Ja és a legfontosabb,hogy nagyon örülök,hogy megismerhettelek benneteket személyesen is.Mindenki nagyon kedves és aranyos.Olyan furcsa volt,hogy mintha már ezer éve ismertelek volna benneteket,pedig mégcsak most találkoztam veletek előszőr.A gyerekek egytől -egyig mind nagyon tüneményesek.A kisebbek és a nagyobbacskák is.Tényleg nagyon jó volt!

Képeket csináltam,majd felteszem galériába és beszúrom a linket,de nem tudom mikor.Amúgy sajna nem lettek olyan jók.Ani biztos profibb fotókat csinált-kivi vagyok rá.

Na puszi mindenkinek!

Ja és majdnem elfelejtettem:Noel most előszőr reggel negyed 7-ig aludt. :D
Vendég
 


Judy!
Nagyon jók a képek!
Vendég
 


Hahó!

Judy, fantasztikusak a képek. :)

Gabi, itt a link. És kérlek mond meg apácskádnak hogy nagyon sajnálom hogy fenntartottuk amikor menni akart. Bocsika

http://picasaweb.google.hu/Madiani612/T ... d92oUIR-28

madiani
 
 


Sziasztok!

Judy, Ani
Jók lettek a képek (már le is töltöttem őket :wink: )!

Judy
Megbeszélhetünk valamikor egy közös sétát! Legalább egy kicsit kimozdulok, mert legtöbbet mi csak anyáéknál vagyunk kint, és ott levegőzik a teraszon Gréti.

Kata
Tényleg nagyon hasonlít Rád Geri baba!!

Chrissyy
Nagyon harapnivaló popsija van Martinkának :lol: !

Tündi
Most néztem a képeket, amiket felraktál, és nekem olyan ismerős a férjed. Hol dolgozik, vagy dolgozott? Véletlenül nem a Geoban? Vagy nem tudom hol láttam már Őt?!

Magunkról
A hétvégén vendégeink lesznek. Jön a Bazsim haverja a családjával. Itt is alszanak, és csak holnap mennek haza. Kíváncsi leszek, hogy a két picur hogy viselkedik az éjjel!? Náluk most lesz egy éves a kislány.
Tehát nem tudom, hogy mikor jelentkezek, bár a hétvégén mindenki inkább pihizik, így talán nem maradok le olyan sok mindenről.

Nem tudom mi van Grétivel? Negyed nyolckor evett és még mindig úgy alszik mint a bunda. Pedig közben még a Tescoban is voltunk vásárolni.

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
tand
 
 


Ani ne szórakozz már!,dehogy tartottál fel bennünket!!!
Nagyon jó képeket csináltál,ügyi vagy!
Vendég
 


Vendég
 


Szép Napot!

Szeretném én is megköszönni andesznak és gabinak a vendéglátást, nagyon finom volt a leves, és a süti is is!
Mégegyszer elnézést kérek, legfőképpen Crissytől, hogy olyan későn sikerült odaérnünk, sajnos előre nemvárt esemény miatt kellett Pestre mennem. Sajnos, ha tudom előre, akkor vagy nem ígérem meg, hogy elviszem, és akkor mással előbb tudott volna odaérni. Remélem, hogy a legközelebbi talin, sikerül mindenkivel jobban megismerkednem.
Nagyon szimpatikus volt minden kedves Anyuka, és Kismama, és a kisbabák zabálni valók, tündériek voltak.

Jók a képek! Bár én egyiken sem vagyok rajta, de ez a büntim, hogy olyan későn mentem.... :oops:

Crissy! Mégegyszer nehari! :oops:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Nagyon klasszak lettek a képek mert látszik hogy mindenki szuperül érezte magát! :wink:

A veszprémi állatkert nagyon nagyon klassz érdemes oda elmenni...csak ámultam,bámultam!Jobban élveztem mint a gyerkőcök :oops: :D
Vendég
 


Lányok!
Nagyon szívessen!!! :lol: :lol: :lol:
Bármikor csinálhatunk itt nálunk talit,szívessen látlak Benneteket! :D
Ani,Judy,Gabi!
Nagyon szuperek lettek a képek! :D
Egytől-egyik gyönyörűségesek a babók,na és persze a mamók :lol: :lol: :lol:
Ja,és elég jól aludtam,Bencus fél 6 kor szopizott,aztán visszaaludtunk,erre fél 8-kor,anyósom telefonált,erre ébredtünk :? :twisted:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Csajok, bocs, csak egy gyors kérdés: akinek van DM-es bababónusz kuponja, nem akar cserélni valaki Huggies kuponra (nekem az kell) Liberora?? :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Értelmesen: én adnék Libero-t, nekem kéne Huggies! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Elég szarúl vagyok. Megfázhattam...alig aludtam az este. Remélem egy pincurit és kismamit se fertőztem meg, bár a tünetek alapján csak megfázás. Takarítanom kéne de nagyon nem visz rá a lélek, majd ha kikúráltam magam.
Gabi, nagyon jók a képeid. Így hogy hármonkét összeraktam már egész jó az arány :)
Alíz, sajna te tényleg kimaradtál :( Na de majd a következő talin Te leszel az első akit fotózok :D

madiani
 
 


Csajszikák: arra gondoltam hogy akinek kellenek a képek (amiket én csináltam eredeti méretben) az küldjön egy privit pontos címmel ahova küldhetem. Az a legeccerűbb ha elpostázom. Ugyanis amit picasa-ról letöltötök nem túl nagy méret, nem lehet nagyítani.
Tőlem személyesen is átadthatom, de lehet hogy ezt nehezebben tudjuk megoldani.

madiani
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?