Új privát üzeneted érkezett!

köszi Celesztina!! elfuserált egy nyitvatartás, hivatali.....

Kép
Kép
mango.
 
 


az OEP-nél meg 2féle van, de lehet,h. az agyam még nem a régi...

Tb kártyája érkezett meg már valakinek?

most látom,h. írtál Celesztina, köszi, én is azt néztem, de alatta van még vm, h. H-P 8-17.30, P 8-12, de az akkkor tuti más

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango - Én párom szerdai napon délután ment egyszerre az OEP-be és a MÁK-ba. Szerintem ugyanaz a nyitvatartásuk. Amit Celesztina most beírt.
Az anyasági nekünk 2 héten belül megérkezett.
Hó elején már jött családi pótlék is.
A TGYÁS-om még nem .. de mi azt elég későn igényeltük. Kb. 2-3 hete .. és elvileg 1 hónap az átfutási ideje.

Kép
szösszenet
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:35-kor.
Vendég
 


Szöszi, neked is köszi az infót... mi most gondolkozunk azon,h. mikor menjen a párom..

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango! Az adóvisszatérítés 30 napon belül jön meg.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


sziasztok!

Szőlőnek mennek a drukkok!

És mennek a szülniakaróknak is!

Gratulálok az új babákhoz.

Hát nálunk a tegnapi nap elég nyugis volt. Igaz elég keveset evett és sokat aludt, az éjszaka viszont fárasztó 2-3 ig evett, majd nagyon szortyogot, hát orrszívóval kíszívtam neki, ezután már nem akart visszaaludni, akkor felvettem és ringattam egy kicsit, majd visszatettem, de csak nem akart aludni. Majd elkezdett csuklani, hát ráraktam cicire, hogy egy párat kortyoljon, hogy elálljon, na csak ezután aludt el, úgy 4 után. Negyed hétkor meg már ébresztett is, és ha a mérleg jól mért 90-et megevett, ennyit még nem evett, és még utána kérte továbbra is.
A tejci még mindig nem túl sok, úgyhogy én vagy lefejt tejcivel pótolom( ha van), vagy tápszerrel.


Mandó, Nekünk még akkor meg jött a Taj kártya amíg bent voltunk a kórházban.

Kép
blani28
 
 


Bocsánat, Mangónak akartam az utsó mondatot írni.

Kép
blani28
 
 


Atizka, Blani nektek is köszi!!!

Blani, amúgy tesóm utánad 1 nappal szült, lehet,h. még láttad is.. de ő nem fórumozós sajna..

Kép
Kép
mango.
 
 


[quote="marjan78"]A írta:marjan78nyu Csajszik!

A ti babótok mennyit sír? Mert Dávid, ha fenn van akkor elég sokat, sőt.... És ismételten 3 óra éjjel is:(

Leendő Anyuk!

Aludjatok!!!!


Marjan


Hát, elég változó. Tegnap rengeteget sírt.
az a baj, hogy ilyenkor semmi nem jó neki, illetve minden csak pár percig...aztán este meg már annyira fáradt, hogy attól üvölt...
viszont jól lefárad és talán ennek volt köszönhető, hogy 3/4 4-ig aludt (először eddig ilyen sokáig) és nem nyöszörgött előtte, ahogy szokott. utána meg 3/4 8-ig aludt...
szóval van jó dolog ebben a sírásban is ,mert utána nyugisabb nap szokott lenni.
Aztán lehet éjjel arra gyúrt már, hogy ma éjjel kicsit elkezdjük változtatni a napirendjét (tudom, van akinek ez nem tetszik), de a dokinő is javasolta, hogy kevesebbszer egyen már. Vagyis remélem, hogy ha ma ilyen sokat tudott aludni, akkor kicsit könyebb lesz az átmenet egy kaja kiiktatásához.
Úgy néz ki, hogy hétvégén elérjük a 4 kg-t :lol: :lol: :lol:

Téjé, emma, nálatok mi újság?

Kép
1bambi
 
 


Mangó:
Igen, találkoztam vele. Fejni is általában egyszerre mentünk. Én nem is tudtam, hogy Makón fog szülni.

Kép
blani28
 
 


Mango: egy héttel a kiírás napja után fektetnek be, és újabb 1 hét múlva indítják, de a doki azt mondta, hogy ha egy kicsit is rosszabb az NST, akkor is indítanak, ha már kórházban vagy, akkor könnyebben indítanak, ha jól értettem a szavait. Jó lenne holnap megszülni, mert a dokim az ügyeletes.
Egyébként ma is volt amnioscopia. A dokim eléggé óvatosan csinálhatja a többihez képest, mert hallottam, hogy az egyik dokitól sírva jött ki egy csaj, és egy másik doki is elég rendesen tágítgatja közben a méhszájat (akinek csinálta, annak 1 nap múlva elment a nyákdugója). Csak én nem nyílok semmit sem! Annyira szeretnék még a héten megszülni! Nem akarok befeküdni hétfőn (ha egyáltalán az ünnep miatt lehet) és várni a jószerencsét!!! Ráadásul most mondta az egyik ismerősöm, hogy egy kismamának előző nap még jó volt az NST, mára meg meghalt a babája! Na ez végleg betett nekem idegileg!!! :? :(

Szőlő: Drukkolok neked ezerrel!!!+++++++++++++++++++++

Gaboról tudtok valamit?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


[quote="celesztina"][ írta:celesztinacolor=blue]Gabcika: kitartás, talán csak rossz napja van! Ma Lau is kezelhetetlenebb, mint rendesen. :roll: Meg ha kicsit is idegeseb az ember vagy bármi azt úúúgy megérzik és rátesznek egy lapáttal azzal, hogy ők is hisztisebbek lesznek :roll: legalábbis nekem ez a tapasztalatom. (Ma én is hasonlóan jártma, csak mi itthon maradtunk és úgy rosszalkodott Lau, meg bőgni kezdett, erre én is, mert annyira tehetetlennek éreztem magam.. aztán erre ő abbahagyta szerencsére, lehet, hogy van vmi a levegőben ma, nem? hátha...)[/color]



Legyen igazad! Remélem nagyon, hogy ez csak átmeneti állapot, mert ha így marad.... :roll: :evil:
Ha valami front volna, az nem is lenne baj, hátha kikergetné azokat a babákat, akik nem akarnak kibújni, pedig már itt lenne az ideje... :)

Tényleg Gaboval mi lehet, nem jelentkezik...

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Tényleg, tudtok a fronton kívül valami hatásos, de nem káros dolgot, ami kikergeti a babókat a hasunkból? Én csak a meleg fürdőről, szexről tudok, de ezek nálam nem hatásosak sajna. Meg a lépcsőzésről is hallottam, de az a védőnő szerint káros lehet, így ki is hagyom inkább.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok,

hírek Gabótól:

TEGNAP DÉLELŐTT MEGSZÜLETETT ZSÓFI 3350 GRAMM ÉS 53 CM. SPONTÁN, DE NEHÉZ VOLT!

Már reggel elküldte az SMS-t, csak áramszünet van nálunk :(
Innen is gartula neki!!!!!

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!

Dicséreteket köszi, csoda hogy szerelmes vagyok a lányomba????

Gabcika, enyim lány is ezt műveli, klasszikus dackorszakos tünetei vannak.....csak nekem új, mert Bence ne mvolt dackorszakos....

De katasztrófa boltba menni, élvezet a szatyrokat fogni, tolni a babakocsit, és rángatni a hisztis gyereket...... sokszor van hogy Bence tolja a kocsit, másképp nem megy. Na ilyenkor fogadom meg, hogy Tamás nélkül nem megyek boltba.... aztán mégis :)

De itthon is katasztrófa....hisztizik, játsza a süketet, olyan dolgokat művel ,ami eddig eszébe nem jutott volna....

De a túlélésre játszunk :)

Bolygó, én a bábakoktélt tudom, a homeós bábakoktélt, a palacsintasütést :):):). Első bábakoktél nekem nem hatott, a másodikat már ne mtudtam kiváltani, mert megszültem...
A palacsintasütés nekem nem jött be...

Marjan, Liza nemigen szokott sírni....(most épp üvölt) vagy szopik, vagy alszik, vagy a kezünkben nézelődik. Ha nyűgös, kap cumit, azzal vagy elnézelődik, vagy alszik... (most kiköpte)
De Bencém anno éjjel-nappal sírt, nemigen lehetett vele mit csinálni...asszem 5 v. 6 hetes koráig??? Utána megjavult...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nagy gratula Gabónak Zsófihoz!!!!

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Gabo!
HAtalmas gratula! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek!!!!


Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Gabónak gratula!
sirkici
 
 


Bolygó: hú, ez nem hangzik jól! :shock: 1 hétig bent tartanak befektetve? És csak a 42. betöltött héten indítanak? Hú, az ismerősöd meg inkább hallgathatott volna, mit praáztat így a végén? Ne hallgass rá, Veletek minden rendben lesz! És drukkolok a mielőbbi szüléselindulásért!!! :D
amúgy a lépcsőzés sztem nem használ -5.n lakunk és semmi hatása :( Van még a fűszeres étel evése meg olvastam egy homeos szülésindító koktélt, ezek még elég kíméletesnek tűnnek, bár ki tudja, mennyire hatásosak.


Emi: köszönjük a hírt Gaboról, így nem csoda, hogy nem jelentkezett :wink:

Nagy gratula Gabonak Zsófihoz és sok-sok bodlgoságot Nekik!!!!

Zsuzsófi: palacsintasütés? komolyan?

Kép Kép
celesztina
 
 


Kép
Hisztiről: nemrég aludt el Lau de persze csak azért, mert kifáradt az üvöltésben :roll: zsipp-zsupp-kenderzsuppozni akart, ami nekem most nem megy vele, erre olyanannyira kiakadt, hogy köhögni is kezdett sírás közben -komolyan, ilyet még eddig nem művelt :shock: de legalább msot alszik, nyugodt és békés :D Bár a mai viselkedése egész olyan, mint amit a babázók írnak néha amikor egy-egy babának nyűgösebb napja van...

Fájt már vkinek a jobb oldala fent? (pontosabban a poci jobra fent)

Ma fájdogál, pedig eddig semmim sem fájt, még csak jóslókkal sem találkoztam, de most olyan, mintha a rekeszizmom nyomódna, ami elég valószínű, babó lába arrafele van, csak azért zavar, mert nem akar elmúlni / odébb menni a kicsi.

Kép Kép
celesztina
 
 


bodlgoságot = boldogságot persze :roll: elnézést

Kép Kép
celesztina
 
 


Gabonak nagy gratula Zsófi babához! Remélem minél előbb láthatunk képet is!

Bolygó, én is a homeos szülésindító koktélt tanácsolom, pár oldallal előrébb leírtam az összetevőket, de ha érdekel bemásolom újra.

Zsu, azért jó hallani, hogy nemcsak az én gyerekem dacos... Lilivel itthon az a baj, hogy rettentően unatkozik. Meg ha ithhon hisztis, azt könnyebben kezelem, max nem foglalkozom vele, majd megunja, de a boltban...hát égtem mint a rongy... :oops:
Azért nem lehet egyszerű neked sem 3 gyerekkel, le a kalappal!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem voltam. Rossz, hogy így kiestem a társaságból, de igyekszem újra képbe kerülni.

Az a két hét kórház nem is volt olyan rossz mint gondoltam. Napi 1 nst-n kívül nem történt semmi, de jókat aludtam és beszélgettem sokat más kismamákkal.
Aztán 24-én reggel 9-kor volt a császárom, szerencsére nem volt csúszás. Az előkészületeket már fél9-kor elkezdték, úgyhogy 9:04-kor és 9:06-kor már meg is voltak a babák.
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon-nagyon rossz élmény volt a császár. Alig vártam, hogy vége legyen és olyan rosszul voltam, hogy nem is tudtam igazán átélni a boldog pillanatokat. Mikor kiment a fájdalom csillapító, onnantól kezdve pedig rosszabb volt, mint a pokolban égni!
Másnap reggel fél6-kor kihozták nekem a babákat, tulajdonképpen akkor kezdtünk el ismerkedni egymással. Aznap még nem nagyon tudtam semmit csinálni, csak harmadik nap tudtam felemelni őket.

Én áldom az eget, hogy fogadtam szülésznőt is és csecsemős nővért is. Nélkülük nem tudom hogy boldogultam volna. A szülésznőm első nap végig velem volt és ő tartotta bennem a lelket, mikor már nagyon szar volt. És ő segített este lezuhanyozni is. A csecsemős meg gondozta helyettem a gyerekeimet, amíg "lábadoztam". Meg még utána is együtt csináltunk mindent, hogy belejöjjek.
Szóval összességében pozitív élményekkel távoztam, kivéve a műtétet, de azt tudtam, hogy rossz lesz.

28-a óta itthon vagyunk.
Márkó nagyon jó gyerek. Csak akkor sír, amikor éhes, de amint tele a pocak, világbéke feeling van.
Nóri cica is alapvetően nyugis, jól eszik, jól alszik, de minden este 5-8-ig hisztirohama van. Olyankor semmi nem használ. Nem tudom mi baja lehet, de teljes önkívületben van olyankor és ordít, mint akit nyúznak.

Ami az alvást illeti, nekem se sok jut belőle. Napközben szinte semmi, éjjel pedig 2-2 órák etetések között. Kétszer kelnek fel éjjel és olyankor nagyon nehezen alszanak vissza.

Mondjátok meg légyszi mikor kezdhetek el reménykedni, hogy talán végigalusszák az éjszakát????
Félek, hogy végkimerülök. :oops:

Mindjárt visszaolvasok picit, pont lemaradtam a nagy babaesőről. Már nem sokan vannak pocisok, nem?

Figyu! Még egy kérdés!
Kb. meddig fogok még vérezni? Jó lenne, ha már abba maradna, de nem nagyon akar még enyhülni se a dolog.... :(

Végül pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

nagyon szép babamosolyokat láttam itt :)

meg is próbáltam felvidulni de nem megy...annyira annyira próbálok nem türelmetlen lenni meg boldogan várni..
de annyira lelombozott a mai vizsgálat...
(pedig szegény bolygó neked több okod van sirni mint nekem)
a méhszájam 2111...jóformán semmit nem változott hetek óta....a hasmenést rákenték a málnalevélteára..magyarul minden egyes pozitivnak hitt jelet szépen leromboltak ma bennem..
jajjjjjjjjj...tudjátok nem az zavar hogy benn van..hanem a 2 naponta járás keddtől...30 km nekem a kórház..az nst-t utálom..a várást is..
és annyira bíztam benne hogy vmi pozitivval állnak elő ma..de nem..azt mondták még bőven van időm..:(
de nem nyavalygok..megígérem megpróbi pozitivan hozzáállni a maradék időmhöz csak vmiért olyan letargikus hangulatba estem..annyira szeretném már a karjaimban tartani Mátét...:(


Bolygó..szegényem..azt látod én rinyálok itt..nagyon drukolok neked hogy meginduljon a picuri..
hát figyelj semmi hatásos szülésmegindításról nem tudok..ami sztem tényleg hatásos..
én ma már ugy voltam vele kidobom a homeós szarokat is...szedem ezer éve és nem segít semmit..
a fürdő sem segitett sem felpuhulni sem tágulni..sexet nem fogom bevetni...
ricinusolajos izébe nem hiszek..a gyömbéresben sem..(grapfruit,narancs leve és gyömbér őrölt)..szóval nem tudom..hallottam olyat is hogy guggolgass terpeszben sokat de ez is röhejesen hangzik..
ja a lépcsőzés sztem abszolut nem segít...ja meg a homeós bábakoktél ugye..de azoknak nem tudom az összetevőit..
meghát nekem igy sem segít pedig szedem..32. hét ota nem változik a méhszájam..
se keményedésem semmi...

Gabcika: másold be ujra pls...de ott az egyiket folyékonynak irtad le..hát nálunk csak bogyeszban lehet kapni..

Kamilla: nagyon szépek az ikrek

Gabonak pedig nagy nagy GRATULA :D

SZőlőnek pedig továbbra is DRUKKKKKKKKKKKKKKKK....++++++++++++++++++++

meg persze Bolygó neked is :D
Vendég
 


szia Kamilla! Üdv újra itt! az esti hiszti teljesen normális, olyankor "csapódik" le bennük az egész nap eseményei, állítólag minden baba nyűgi olyankor! Én is császáros vagyok, sajnálom, hogy Neked ennyire rossz volt! :( másnap reggelig nem is találkoztál a babáiddal?? :shock: vérzés: nekem változó, hol majdnem semmi, hol sok.

Gabónak nagy nagy gratula!!! És azt hiszem Medinának sem gratuláltam még... :oops:

ercsi_3
 
 


Szőlő Anyukája most kommentelt Szőli blogjába... KISLÁNY!!!!!!! Mást még nem tudok... :lol: :lol: :lol: :lol:

ercsi_3
 
 



pont most akartam irni ahogy a táblit csináltam hogy tuti kislánya lesz..mert rózsaszínnel irtam be előre..abból kiindulva hogy sok sok fiú volt mostanában vhogy gondoltam :D

várjuk a további híreket...

ja és akkor:

bolygó
anetto
celesztina
sirkici
lituka
gitka
atizka
csöppke
gabcika
kritta
lekri

ennyien maradtunk hátra...(melaniblue és oeperke nem irt már ezer éve őket azért nem irtam be)
Vendég
 


Gabo,
Hatalmas gratula Nektek!
Kamilla,
helyesek a babák. hogy mikor fogsz aludni? nem akarlak elkeseríteni, ma beszéltem egy ikres barátnőmmel...de ő elcseszte, bevallotta, sokáig felkelt éjjel is. bár ez nem függ attól, hogy ikrek-e vagy csak egykék.
de Ti még csak 2 hetesek vagytok, szóval kitartás...
mekorrák most a babák?

Lányok,
Már tegnap is (bár tegnap bömbölős nap volt), de inkább ma, Dani nagyon el van a játszószőnyegen. Nézegeti a figurákat, pofozza őket (bár még nem irányított mozgás) már 1,5 órája. TÖK JÓ!!! Minden nap szinte van valami új látványos változás. Ez olyan jó.
Szöszke!
Most például ahogy lesem a fotelből, tök el vagyok alélva tőle!

Kép
1bambi
 
 


Gratula Szőlőéknek. Én lányra számítottam.

Kamilla-Esti sírás,
Először azt hittem, valami nagy baj van. Aztán sorban rengetegen megerősítettek abban, hogy náluk is van ilyen sírás-rívás-ordítás-semmi nem jó!
Nálunk este 8-11 között volt. Aztán az elég hamar elmúlt, kb. 2,5 hetes korában.

Kép
1bambi
 
 


Kép Kép
Vendég
 


Szőlőnek és Gabónak gratula:)


Marjan anyósomék a Bácskaiban, ott éltünk hónapokig, mi most az Angol utcába megyünk. úgyhogy mehet a közös séta:)


mennem kell mert nyűgősa pici nagyon ma....:(

lolka_zs
 
 


jé már én is fent vagyok akkor nemsokára én jövők:)

Kamilla a vérzés változó. nekem első fiamnál 2hét után elmult és a 2hét se volt vészes. unokatesomnak 6hétig tartott.gratulálok az ikrekhez,nagyon aranyosak:) és Szőlőnek is gratula:)
Vendég
 


Szőlő, nagyon nagyon örülök, hogy Mazsi már a karjaidban van :)
Hatalmas gratula a kicsilányhoz (tudtam én, hogy lány lesz :)), sok boldogságot Nektek, jó egészséget, és sok sok tejcsit :)

Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Gabo, Medina, Nektek is gartlálok, és sok boldogságot kívánok :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Jaj de jól leírtam... gratulálok akart lenni :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Sziasztok!

Szőlő, nagy gratula :) Tudtam én hogy jány lesz, csak a 6.-a nem jött be.... bár ha megfordítjuk :wink: :wink: :wink: :wink:

Celesztina, ja, vmi babona :) Nekem egyikkel se jött be.... :)

Lizánál vagy a sex segített (khm, elég viharos volt :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: ) Vagy magától is akkor jött volna :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:37-kor.
Vendég
 


Szőlő! Hatalmas nagy gratula a kislányhoz!!! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!!! :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Kamilla! Nagyon szépek a babáid! gratulálok hozzájuk!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Lituka! Íme a homeos szülésindító "koktél":

És akkor jöjjön az a keverék, amely segíthet abban az esetben, ha az édesanya túlhordja a babáját és szeretné elkerülni a kórházi szülésindítást.
 1 adag Caulophyllum thalictroides D4,
 10 csepp Cimicifuga D2,
 1 adag Pulsatilla D30.

Ezeket kell 2 deciliter vízbe tenni, feloldani, és kis kortyonként 1 óra alatt meginni.
A koktél összetevőiről a gyógyszerész a következőket mondta:

- a Caulophyllum-ot természetes oxitocinnak is nevezik, homeopata orvosok már a 9. hónaptól javasolják, mert fellazítja a méh izomzatát. Szülés alatt segíti a méhszáj tágulását,

- a Cimicifuga fájásgyengeségre jó, tehát segíthet beindítani a szülést,

- a Pulsatilla szintén a méhre hat, a rendszertelen fájásgyengeséget rendszeressé teszi.


Igen, az egyik összetevő valóban folyékony, nálunk sem tartanak a gyógyszertárban minden fajtát, de ha megrendelem másnapra meghozzák. Szerintem kérdezz rá!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gratula Szőlőnek és Gabónak!!!!!
Pumpóka ne hagyd magad nehogymá csak a nőnek kelljen mindent legyűrni meg elviselni :evil: :evil: :evil: :evil:
Előrébb kerültem a listán tök jó!!! :lol:
Babák nagyon aranyosak!
Vendég
 


Nekem nincsenek szünetek a jóslók közt én minden reggel arra ébredek h kb.1órát mensis fájásom van.A méhemben is és a derekamban is.De ez egyhuzamban fáj aztán elmúlik és egész nap érzek olyat mintha belülről késsel szúrkálnák a hólyagom meg az érzékenyebbik részem.Ma beszéltem a babóval de semmi hatás.Rugdosódik egész nap sztem valami rosszidőt érez akkor szokott lázadni de h kijöjjön azt már nem.Mindig mondom neki vagy kijön vagy marad de akkor viselkedjen me ez nem mehet így tovább.Itt kint rugdosódhat ott bent viselkedni kell.Szerintetek érdekli őt? :D
Vendég
 


Gratuálok minden új maminak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Császárosok:

azt szeretném kérdezni, hogy milyen a vágásotok??? Pontosabban a sebszél? Nekem kicsit kemény és vastagabbnak tűnik az egyik oldalán a vágásnak, mint a másikon. De nem fáj. Teljesen ki fog simulni és csak egy csík marad?????

Kamilla,
szerintem a vérzés teljesen változó, nekem alig van, szinte 0. Igazából csak a kórházban véreztem pár napig rendesen.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Nincs a közelben homeós patika csak győrben...
nekem itthon van cimicifugám CH15 is meg CH5 is..meg a másik is..de hát az nem folyékony..meg nem értem a D betűt sem..szóval..esélyem sincs erre a homeós izére :D
Vendég
 


Gratulálok Gabonak és Szőlőnek a picúrokhoz! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok!


Kamilla:

Nagyon aranyosak a babák!

Kép
blani28
 
 


Gratulálok Szőlőnek és Gabónak a kislányokhoz. Sok tejcsit kívánok.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


sziasztok!

végre itthon... még semmit nem néztem, majd visszaolvasok. :roll:
Zsu átadta a jókívánságokat, köszönjük szépen!

Mostmár velünk minden ok. Már hiányzott az otthoni nyugalom. Babócánk napról napra szebb, és szerencsére tejcsink is van már. Most az első éjszaka izgalma vár ránk...

Egyenlőre ennyi. Talán holnapra már sikerül kicsit összeszednem magam. Az éjszakánk és a mai napunk is elég fárasztó volt, mert kérdéses volt, hogy hazajöhetünk-e.(Törpi súlya annyira visszaesett, + kicsit besárgult tegnap estére)

Gratulálok az újabb babócákhoz és az anyukáknak sok-sok tejcit kívánok!

Mariann
Kép

Kép
fmarian
 
 


Gabó Szőlő!
Isten hozta a kis embereket a nagyvilágban! :)


Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?