Új privát üzeneted érkezett!

Akszinya!
Remélem mindenki ott lesz a talin.

Mikor mész dokihoz?

dita75
 
 


Dita!

Nagyon ügyi vagy, ha a fogorvost is letudod. :) Nekem is lassan aktuális a fogpótlás, jaj! :?
akszinya
 
 


Ancsi,
én nem tudom, mi az a Noni.

Akszinya,
beírtam, hogy jössz, ok? :wink:

i.kata
 
 

 
 

Bumi,
neked meg megelőlegezem, hogy jössz, ok?

i.kata
 
 


Kata!

Ott leszek! :wink:

Holnap reggel csinálok még egy tesztet, de ha az is negatív, szinte kizárt, hogy legyen valami. Akkor viszont felhívom a dokit, mi ilyenkor a teendő.

Kép
akszinya
 
 


Már több mint négy hónapja szánogatom magam a fogdokira.
Ezt most jólmegasszontam! :shock:

Pedig csak tömés lesz, de mivel megint elhúztam az időt lehet, hogy bonyolultabb mint gondoltam, mert már kicsit fáj körülötte az inyem, és a luksi is nagyobb lett, hát remélem azért nem húznak egyet sem, mert akkor lassan csak bébipapit fogok tudni enni! :shock:

Kép

dita75
 
 


Akszinya,
örülök, hogy te is ott leszel :lol:
Holnap nagyon drukkolok, aztán siess a hírrel, mert nagyon kíváncsiak vagyunk.
Kép

i.kata
 
 


Dita,
nekem ha gyulladt az ínyem, akkor addig nem tömik be. Úgyhogy szerintem szerezz be valami öblögetőt a gyógyszertárban, még mielőtt mész a dokihoz.

i.kata
 
 


Dita! :lol:

Az én mosolyom is ilyen most. :lol:

Na jó, nem, de inkább nem nevetek teli szájjal mostanában. Kellene fogatlan smiley... :D

Kép
akszinya
 
 


Sziasztok!

Most csak kutyafuttában, ne haragudjatok!

Tali: nekem szerintem jó lesz a jún. 7. talira. Apa nélkül jövök, mert valakinek a Dórival is kell maradni. Helyszín igazából mindegy, értetek a világ végére is elmennék, hogy dumálhassunk :)

Kata, 6. napon vagyok ma.

Szeritnem egész hétvégén nem tudok jönni, mert vendégeink vannak. Ha előbb nem, hétfőn jövök! Ja, és jövő szerdán nekem is lehet drukkolni, mert tüszőkukkantás lesz! Pusszantás, és jó hétvégét!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Én 30-án voltam fogdokinál, de hál istennek semmit nem talált, még fogkövet se.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
de jó neked! Nekem kb. 2 hónapja szedték le a fogkövemet, de már megint elkezdett fogkövesedni.

i.kata
 
 


Kata!
Holnap tesztelsz?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki!

Te a férjeddel mész a talira?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Biztos, hogy férj nélkül. Meghülyülne ennyi nő között.

De persze nekem minden attól függ, hogyan érzem magam. :oops:
20150601134430
 
 


De gondolom a férjeddel mész föl Pestre?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
nem tesztelek holnap, mert tegnap is meg ma is barnáztam, meg még most is folyamatosan. :cry: Tegnap délután annyira sz@rul éreztem magam... minden nap van egy olyan időszak, amikor majd megőrülök, annyira fáj a pocakom és ráadásul indig máshol...
Egyre inkább azt gondolom, hogy van valami komolyabb problémám.
Sokkal nehezebben viselem ezt a ciklust, mint amikor stimu volt.

Te mikor tesztelsz, Bumi?

i.kata
 
 


Én egyedül gondoltam, vonattal. Bár betöltött 33. hetesen..., szóval még nekem is a kisfőnöktől függ, hogy megyek-e. Szeretnék.
20150601134430
 
 


Bumi
De jó neked.
Fogkövet nálam sem nagyon tudnának találni, mert a porcelánon szerintem nem keletkezik! :shock:

Évi
:cry: :cry: :cry:

Várunk vissza!
Érezzétek jól magatokat a vendégekkel!

dita75
 
 


Viki,
akkor beszéld meg Lackóval, hogy ha már kibújt akkor úgysem lesz időd ilyesmire, legalább még most engdélyezzen egy kis kiruccanást. :wink:

Bumi,
tegnap kicsit alacsonyabb is volt a hőm, ma meg nem is tudtam megmérni, mert hajnalban kimentem wc-re.

i.kata
 
 


Ma az én hőm is egy nagyot esett. Szerintem hétfőn tesztelek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!
Oké!!!!
20150601134430
 
 


Bumi,
tényleg ugrott egy fejest a hőd. Az enyém mondjuk csak 1 tizedet,de úgy bosszant, hogy ma nem tudtam mérni. :roll:

i.kata
 
 


Jajj, most derült ki, hogy ma megint mennem kell Győrbe. A héten harmadszorra. Már nagyon unom.

i.kata
 
 


Kép
Kép

i.kata
 
 


Na én lelépek, majd este jövök.
Jó trécselést, bár ma nem valami nagy a forgalom. :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Czinke: Honlap: Hosszú a nyáriszünet.... :) Így időm van. És nem nehéz összedobni... főleg mivel tanítom is hogyan kell :) Ha valaki szeretné, megcsinálok neki is egy hasonlót... csak e-mailben kell néhány dolgot egyeztetni...

Viki: Esetleg csatlakozom hozzád a talira menet, és akkor nem kell 3 órát végigülnöd egyedül. Főleg, ha még Bumi is jön :)

Dita: Én is sírtam lapar után, én azért, mert nem mehettem vissza az őrzőből, mint a többiek az alacsony vérnyomásom miatt...

hofeherke
 
 


Mindenki vadul dolgozik:

Kép

dita75
 
 


Gyűlünk, gyűlünk, mint kólában a buborék........

Bakker, én ma csak itthon voltam, de jobban elfáradtam,mintha a városba mentem volna fel.
20150601134430
 
 


tök jó, tök sokan leszünk!!!

Akszinya: kellene neked is egy uh!!

Kata: kivi vagyok mi lesz veled szerdán! remélem csinál a doki egy uh-t is!!

én is kövesedő vagyok! azt mondják, h a nyál olyan összetételű + sokat nyáladzom :roll: nem tudok mit tenni, hiába mosok rendszeresen fogat, jó fogkrémmel , fogkő győz :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki: küldtem püt.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Erre lenne most szükségem:
Kép
20150601134430
 
 


Viki: A kávé megoldható... :D

hofeherke
 
 


NEKEM IS!!!!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkus!
Válaszoltam! Megyek kisütöm a lángost! jöhettek!
20150601134430
 
 


A masszázs már nem? :roll:
20150601134430
 
 


Te biztos el tudod intézni azt is :)

Most megyek... még van egy órám, aztán HÉTVÉHE!!!!

hofeherke
 
 


köszike!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csibi
Ki után csurog a nyálad?????? :lol: :lol: :lol: Kép

dita75
 
 


Én a masszázst is megtudnám oldani.

Mi ez a pü? Mit titkolóztok már megint?
:lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: nem csurog senki után a nyálam, csak a masszázs után!!!! :lol:
nem titkolózunk, csak kérdeztem, h mit néznek az első vérvételen. kedden megyek vv-re és csüt megyek a nődokihoz uh-ra és viszem az eredményem. ennyi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dutám!
Egyértlemű, hogy kibeszéltünk Csibesszel Titeket!
20150601134430
 
 


a masszázs jöhet kávé nem kell, helyette esetleg:

Kép

dita75
 
 


Hát én már azt hittem hogy Mákszem kettéosztódott, és egypetéjű ikreket vársz, bár akkor Szilvának írtál volna privit, nem?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A francba pedig jobb lett volna az én verzióm! :wink:
Ha nem kell kettő, akkor a másik babára licitáltunk volna! :lol:

dita75
 
 


Ditulika: :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Ditulika: múlthéten voltunk uh-n utóljára, de akkor ,,csak,, 1 Mákszem volt!!!
ha jövő csüt 2 lesz fogom mondani, ígérem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csib!
okés! :lol: :lol: :lol:

Lehet hogy veszünk fel kölcsönt az új kocsi miatt, meg hogy megépítsük a + szobát, meg a kertet be kell fejezni.
Ha esetleg kettéosztódott, és te nem bírsz egyszerre kettővel, elég nagy eséllyel indulok a liciten. Legfeljebb nem lesz új kocsi, és új szoba, kert meg főleg! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Ditus: azt hiszem megbírkóznék 2 Mákszemmel is, de az már látszott volna múlt héten!
de egyébként sem akarnék viszályt szítani a topikon egy licittel, és nem szeretném, h sértődés legyen ebben a jó kis csapatban.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A táblán két dolgot nem éjtek
1. Monicnak miért van dupla pipája?
2. Én a 8. CN-en vagyok?!

Apropó!

Monic szivem:

Ásnunk kell?

dita75
 
 


Csibike!
nem lesz sértődés, titokban megírod priviben, és halkan megsúgod, hogy DITULI TIÉD A FŐNYEREMÉNY!

Szerintem nem lesz rá szükség, mert a nyáron már én is terhes leszek. Sőt azt is megmondták, hogy lányom lesz! :shock:
Bár nem tudom, hogy ezt egy cérnára fűzött gyűrű hogyan mutatja ki! :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: