Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Nekem vmi cukrászdás-kávézós-teázós hely jó lenne.

Egészségedre a futás és az alvás. ;)
20150601134430
 
 


Viki,
a cukrászda nem is hangzik rosszul :lol: Oda kell vajon helyet foglaltatni? Na, majd keresgélek a neten és ha megegyezünk az időpontban, akkor telefonálok is.

i.kata
 
 


Oké, zsoké, de olyan helyet találjunk, ami nincs messze az állomástól, stb. ne kelljen sokatm ég mellette tömegközlekedni. :oops:
20150601134430
 
 

 
 

Viki,
én arra gondoltam, hogy valahol az Andrássy út környékére kellene menni. Neked az jó, mert gondolom a Nyugatiba jön a vonat. De amúgy meg tudjuk oldani, hogy városon belül már ne kelljen tömegközlekednek :wink:

i.kata
 
 


Kép

Szasztok!

Némóka
Hurrá otthoni net!

Viki
Jobbulást a barátnőnek!
Testileg vagy lelkileg viselte meg ennyire?

Én ha minden jól megy 2,5 óra alatt szoktam felérni a Népligetbe. De nekem nincs pocim, csak hájból, úgyhogy én is javaslom, hogy Vikihez igazodjunk.

Viki
Te is ember nélkül jönnél?

Kata
Nem tudom, lehet hogy az, de már ezer éve nem voltam. Nagyon hangulatos kis hely volt, és a gyümölcsteám mellé kaptam igazi gyümölcskoktélt is kiskanállal, supi volt.

KATA
Cukrászda, cukrászda?????
Kép

dita75
 
 


Persze, hogy fickó nlkül! Nem kell ő a pletykáláshoz!!!!
20150601134430
 
 


Dita,
nekem kitüntesés járna, mert cukrászda fölött lakunk :roll: és jó, ha 2-3 havonta betévedek 1 sütiért. :roll:

Szerintem az én párom sem tolongana, hogy jönni akar.

i.kata
 
 


Csibi,
tegnap mi is bevágtunk egy jó nagy adag epret. Ma ananászt fogok enni, azt is imádom, de csak frissen. A konzerveseket utálom, mert mind cukros lötyiban ázik. :roll:
De lehet, hogy megint szüretelhetek az erkélyen is, na majd meglesem :lol:

i.kata
 
 


Nézegettem a naptárt és mit szólnátok június 7-hez???

i.kata
 
 


Jó reggelt, szép Kép !

Kata,

Nekem elméletileg jó a június 7-e. :D

Képzeljétek, tegnap megírtam otthonról az üzenetet, elküldtem, és utána elsötétedett minden. Elment az áram, csak az előszobában volt áram, meg a konyhában a hütőnek, és a mikrónak. Még szerencse, hogy ezermester az én drága párom, mert kiderítette, hogy nem nálunk van a baj, hanem a lépcsőházban van egy kapcsolószekrény, és ott mehetett ki az egyik biztosíték. Remélem, a közös képviselő még ma kicseréli, mert igaz, hogy most átkötött mindent a másik villanyórához, de mondta, hogy ne nagyon használjuk most a mikrót, meg a mosógépet. Hétvégén ráadásul ő edzőtáborba megy, én meg nagymosást akartam csinálni. :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,
kár, hogy edzőtáborozik, mert egyedül nem olyan romantikus a gyertyafény. Hol edzőtáborozik? Tatán nem szokott?

i.kata
 
 


Kata,

Szlovákiába mennek, Teplicére. Itthon általában csak Visegrádon, és Budapesten szokott edzőtáboruk lenni. Hát, igen lehet, hogy vasárnap estére, amikor hazajön meglepen egy kis gyertyafénnyel. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka,
annak biztos nagyon örülne :wink: Főleg, ha jól elfárad az edzésektől, még egy jó kis masszázs is jól jöhet, nem? :wink:

i.kata
 
 


Némóka!
Apjuk mit edz?
20150601134430
 
 


Sziasztok Lányok,

Némóka: otthon net , hurrá!!

nekem is jó lenne júni 7 , hely mindegy! lehet cuki, teázó, étterem bármi. aki fickóstul jön, fickókat elküldjük moziba, vmi akció horror filmre, amit amúgy se néznénk meg mi lányok! :lol: de én is fickóm nélkül megyek, de hát én könnyen ugrálok pesten.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara : nagyon komoly honlapod van!!! :o nagyon csini voltál az esküvőn! olyan jó az a kép rólatok a hintában, olyat én is szeretnék! :D
egy kedves ismimnek van a másik topikon még tök komoly blogja, ahol a lombikos élményeiről számol be.
hogy van ennyi energiátok! tök jó látni, h vannak akik , ilyen ügyesek és kreatívak!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki,

Iado-ra jár, az a japán szamurájkard. De az iwiw-en az ismerőseim között meg tudjátok nézni, hogy milyen csini ruhában vannak az edzés alatt. :wink:

Ja, a találkozó helye nekem is mindegy, bármi jó. Akkor a Nyugati környéke lesz (én ott dolgozom)? Vörösoroszlán nemcsak a Rádayban van, van az Oktogonnál is, a Jókai téren. Amúgy imádom a teáikat, a kedvencem a sonnen sencha, fincsi zöld tea.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Akkor nem kötözködünk veled, mert apu lekardoz minket :oops:
20150601134430
 
 


Némóka,
hallottam, hogy ott is van, csak azt nem ismerem, vagyis ott még nem voltam. De már van a Móriczon is, a sulimhoz közel.

i.kata
 
 


Kata,

Én meg csak azt ismerem, bár a Ráday utcai előtt is elmentem már párszor, de ez nagyobbnak tűnik... Most azon gondolkozom, hogy milyen klassz cukrászda van a környéken, de csak egy ugrik be a körúton, a Jászai M. térhez közel, de majd nyitott szemmel járok mostanában, hátha látok valami szuper helyet. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóné,
ok, ha amúgyis arra dolgozol, akkor több helyet ismersz. Egy cukrászda mintha lenne az Andrássyn is az Oktogon és a Kodály körönd között. De nem biztos és nem is ismerem. De biztos van valami a Liszt F.téren is nem? Vagy a Nagymezőben?

i.kata
 
 


Kata,

Az Oktogon és a Kodály körönd közötti részt nem ismerem, de a Nagymező utcai nekem is rémlik. Majd megkérdezem a páromat is, mert ő is tud ám tuti kis helyeket!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Debrecenben is van Vörös orpszlán :wink: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


akarom mondnai: oroszlán

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


akarom mondani: mondani

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki!

Vltam Babibál, már haza is ment, és már sokkal jobban va. Ha minden igaz azóta már a Kaáliba is kértek időpontot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
köszönöm!!!!!!!!!!!! Ma hagyom pihenni, de holnap keresem majd. Örülök a Kaálinak!!!
20150601134430
 
 


Beus most megy hozzá.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Örülök, hogy jobban van a barátnő!

Érdekes hogy lapar után mindenkire rátör a sírhatnék?
Nekem nem fájt nagyon, és a sirdogálást is annak tudtam be mert egyedül voltam. Sajnos apa nem tudott elvinni, meglátogatni sem a munka miatt, meg nem a városban csinálták nekem, sőt másnap is az apósom jött értem, ráadásul hiába kértem, hogy maradjon otthon a gyerek, mert nem érzem magam annyira jól, hogy még őt is istápoljam mégis elhozta. Tehát egy héten át bőgtem akkor folyamatában, minden kis apróság miatt is. :shock:

dita75
 
 


szeritnem utólag jön ki a feszültség!
előtte fél az ember, h csak nehogy találjanak vmi rosszat, fél magától a beavatkozástól, fájdalomtól, aztán meg amikor túlvan rajta, akkor megkönnyebbül , de ugyanakkor teljesen gyenge és kiszolgáltatott.
nekem szerencsére csak hsg-m (röntgenes átjárhatósági volt), baromira féltem, szerencsére csak kicsit volt kellemetlen, de én is kiszolgáltatottnak érzetem magam. :roll:

jobbulást a lánynak!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Csib!
Igazad lehet, ráadásul mi pont nyaralás után voltunk, a munkahelyen is ki voltak akadva, hogy most jöttem vissza a nyaralásból aztán megint eltűnök három napra, mert ezzel feküdni kell. Még a nyaralás rossz élményei is bennem voltak, meg akkor kezdtem el a Norbi-módszert is, úgyhogy egyszerre jött össze minden rossz. :?

dita75
 
 


Dita,
akkor jól időzítetted a diétát is :roll: Attól is csak gyűlt a feszültség gondolom.

Akkor úgy néz ki, mindenkinek jó a júni. 7? :roll:
Viki, Czinki, Némóka, Ti mondtátok, hogy jó, de a többiek?

i.kata
 
 


Kata: nem dobsz fel egy táblát? ki hogy áll? v most nem fog tesztelni senki? nem kell izgulni most senkiért?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Tudom,hogy én még csak most "csatlakoztam be "hozzátok,de én is mehetek a talira?
f.ancsi
 
 


Ancsi
Nanáci hogy gyere!

Nekem előreláthatólag jó a június 7!
Majd begurulok! :lol: :lol: :lol:

Kép

dita75
 
 


Beíroma táblába, kinek jó, de ha már a táblát csinálom,akkor azt is szeretném kérdezni, hogy Évi és Ancsi, hányadik napon tartotok a ciklusotokban?

i.kata
 
 


Czinki,
nem engedi feltölteni. Néha eljátsza ezt velem... :cry:

i.kata
 
 


akkor nem írod le esetleg, h kiért izguljunk és péért v + tesztért?
köszi!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinki,
sajnos most senkiért nem izgulunk.Nem volt senkinek inszem és nagyjából mindenki a ciklus első felénél tarthat. Talán csak Némóka, Bumi ésén vagyunk túl a pé-n.

i.kata
 
 


Akszinya,
te hányadik napon is vagy most? Nem teszteltél esetleg még egyet?

i.kata
 
 


Én nem ígérem, hogy tudok menni a talira.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!

Nekem "olyan" idétlenül jött meg,de mondjuk vasárnaptól számolom,tehát ez a 6. nap. Ti hallottatok vmi jót a Noniról? Most nekem nagyon ajánlgatják.
f.ancsi
 
 


Értem lécci lécci jövő hét közepén izguljatok, mert akkor megyek tüszőlesésre, (megj. 2. stimu nélküli ciklus) délután meg a másik nőgyogyihoz rákszűrésre, és fel fogom iratni vele a Gynevacot.
Aztán hétvége környékén lesz pé, akkor is izgulni fogok remélem! :wink: Azazhogy ketten izgulunk egyszerre :oops:
Aztán pedig 21.napi vv-re megyek, rá egy hétre meg bacikontrollra.
Szóval lesz program bőven.
A BACIKTÓL FÜGG A NYÁRI INSZEMEM! Akkor kell a legjobban izgulni: május 29-én, hogy addigra eltakarodjanak teljesen! :roll:

dita75
 
 


Ancsi
ammegmi?

Most mindenkinek idétlenül jött meg, nekem összvissz egy napig tartott az egész. :shock:

BUMIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!
Miért nem jössz? !!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Nem aszontam, hogy nem megyek, csak azt, hogy nem tudom biztosra igérni. Lehet épp szombatos leszek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Mikorra tervezitek, márminthogy hány órára?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja éjtem, az más!
Remélem nem leszel szombatos!

Kata a főszervező!

dita75
 
 


Ja és fogorvoshoz is megyek valamikor a hónap vége felé, de amiatt nem kell izgulni, kivételesen csak tömnek két fogamat, vagy hármat.

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon szívesen részt vennék a talin, bár még nem vagyok túl régóta csapattag... :)

Ahogy a vonalzómon is látszik, a 46. napon vagyok ma, a hőm ma reggel is 37 fok, nem értem, mit csinál a szervezetem. :)

Kép
akszinya
 
 


Dita,
akkor nem fogsz unatkozni, de mi sem, mert sokat izgulhatunk érted.

Bumi,
nem tudod elcserélni? Nehogy lemaradj egy ilyen eseményről!
Légyszi, légyszi...intézd el a kedvünkért!

Akszinya,
teszteljél szerintem! Ha fent van a hőd is és nem is jött meg, progi pótlást sem kapsz, akkor lehet, hogy van egy lakód.

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: