Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is kívánok minden Tímeának nagyon sok boldog névnapot igy utólag .

Kazi
Larinak meg nagyon sok boldog szülinapot kívánunk előre.


Óvoda
Mi is beírattuk Katát oviba , de sajna első körben , nem vették föl túl jelentkezés miatt , fellebezést adtunk be , most arra várunk választ, remélem hogy nem sok idő múlva kapunk is .

Kép
Kép
Kép
kecsone
 
 


Timiknek utólag is sok boldog névnapot!!!!!!!

Oviba igyekvőknek pedig szurkolok, hogy felvegyék. Van egy pár ismerősöm akinek a gyerekét nem vették fel első körben (pedig az anyuka mai nap már dolgozik is, a másiknál pedig a gyerköc bölcsis, anyuka dolgozik, bölcsiben meg nem maradhat).

Én ma voltam a bölcsibe beíratkozni. 1 óra 45 percet vártam csak a papírra. Hát remélem bejutunk!


Kérdés:
Van valakinek leg trainer-hez magyarnyelvű hasz. utmutató, a feladatokkal? Esetleg DVD?

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Tímeáknak utólag kívánok boldog névnapot!

Végre meglett szombaton az elektromos bicóm,jöhet a lazítás!

Sajna nem tok mindig jönni,ezer mostanában a dolgom.Készülök Endre kerek számú szülinapjára,meglepi buli,meg hát még van egy pár dolog az esküvő miatt.Annának nincs rucija még,hol kaphatnék neki szépet?Amit még máskor is felvehetne.Ötleteket szívesen várok,köszi.

Megint ennyi,rohanok.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 

 
 

Nyhk
sajnos nincs,mi ez?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,

Az amit az aushan-ban is nézettem veled, csak ennek más a neve. De ugyan az.

A Kisfaludy házban állítolag van egy nagyon jó bababolt, szép ruhákkal és cipőkkel. Árfekvést nem tudom, még nem sikerült oda eljutnom.

Kép

Kép
nyhk
 
 


Kazi,

Nagylányodnak sok-sok boldog szülinapot kívánunk!


Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Kazi
Nagyon boldog szülinapot Larinak,minden happyt nektek!

Nyhk
akkor sikerült venni?Jó használatot kívánok,nehogy függő légy? :lol: :wink:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Kazi,
Larinak nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hajny,

A bátyám tudott szereni :) . Most nagy erőkkel belevágtam. Egyenlőre nagyon tetszik, és remélem hatásos is lesz :)

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek,aki gonolt ránk! :)
kazi
 
 


Kazi,

Fényképek?

Kép

Kép
nyhk
 
 


Nyhk:
Olyan igazi szülinapos nemigazán lett(vagyis lett,de azokat fényképész csinálta és csak papírképeink vannak róla),mert nagy volt a vendégsereg és nem tudtam a fotózásra is odafigyelni,de azért készült egy- két aranyos:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
kazi
 
 


Kazi, boldog szülcsinapot utólag is Larinak! Mennyit változott, mióta nem láttam! Kis fürtöske ő is. :D

Lilypie Pregnancy tickers
pillle
 
 


Sziasztok!

Kazi
hatalmas haja vam Mirinek,Lari meg nagyot nőtt.Apám,nőnek ám.
Tetszik a tortátok,naon ötletes!

Nyhk
remélem sikert arat,legyen erőd és kitartásod!Menni fog!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sok boldog szülinapot Larinak!

Hát nálunk zajlik az élet...Bíztam benne h Nimónál megússzuk a dokihoz rohangálást...Hát sajna nem.
Tegnap voltunk kardiológusnál, mert volt egy kis szívzöreje amikor hazajöttünk. EKG a doki szerint nagyon rossz, de az UH nem mutatta h mi okozza az eltérést...júliusban mehetünk vissza. Viszont mondta a doki h " be van horpadva kissé a mellkasa" nézessük meg pulmanológussal (nem tudom jól írom-e) nincs-e gond a tüdejével, mert az tuti h nem a szívétől van... Most aggódhatok h minden rendben van-e. Ráadásul ortopédiára is kel vinni, mert a jobb csípője kissé kötött. És még plusz látom rajta h kezd "féloldalas" lenni, jobban szeret balra fordulni, ami szintén nem jó, uh ha ez fokozódik akkor gyógytornászhoz is mehetünk vissza...Szóval mindig van valami sajna, nehogy má unalmas legyen....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Thymi
sajnálom hogy ilyen dolgok jönnek,hamarosan csak egy rossz emlék lesz csupán.Fel a fejjel,nemsoká kimegyek ám hozzád megint!

Találkoztam ma Dorával és Dettussal.Dettus pocija nő,nemsokára itt lesz a kis jövevény már.Lencus is tündéri kislány.Dora Andrisa meg gyönyörű.Katika meg kész hölgy,naon szép gyerekek,jó volt látni őket.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok

Thymi: kitartás, remélem minden hamarosan rendeződik Nimróddal. Hogy bírod Velük???

Kazi!
Nagyon cukik a lányok, nagy göndör fürtök, kis királylányok.

élet van nálunk is :lol: szerencsére csak a szokásos kinnvagyunkegésznapaszabadban program, de én nagyon elfáradok estére így

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Bepa
elhiszem hogy elfáradsz,én csak délutánonként vagyok mostanában Annával,de szörnyen lefáraszt.Iszonyú apás lett,ez nekem nagyon fáj.Nálatok nincs ilyen?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajni
Vége a rossz szériának nálad?
Várlak ám!
Elhiszem h rossz érzés h Anna apás...Gyopi mostanában szó szerint le sem szar...

Gabi
Most jól bírom, mert napközben bölcsiben van GYopi, bár ha itthon van akkor sincs vele sok gond. Hisztirohamokat kéne megszűntetni, olyankor földhöz veri magát és jó hangosan ordít hozzá. Ez itthon még el is megy, mert nem érdekel, ott hagyom. Elég nagy az udvar szerencsére, de máshol......ciki. Biztos sokan rossz anyának tartanak, de olyankor nem tudok vel mit csinálni...

Többiek hol vannak???????????


Na tegnap jól kipanaszkodtam magam....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Reni
Köszi a segítséget!

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


kazi-gyönyörű kislányaid vannak!Meseszépek. :wink: Isten éltesse a picikét igy utólag is. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok,
vagyok én is, csak legtöbbször olvasó üzemmódban. Egyre szaporodik a melóm a munkahelyemen, aztán a végén a Babanet rovásásra megy :lol:

Mi továbbra is fülészetre járunk, 8. napja folyik Lili füléből a genny. Persze kitenyészteni az antibiotikum miatt már nem tudták, hogy mi okozza. Délután megyünk vissza. De legalább már volt értelme a tubusbeültetésnek...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Na azért van még látogató itt.Ez jó .

Lina
sajnálom Lilit,jobbulást neki.

Thymi
csak legyen meg az esküvő,kipihenten,új bicóval megyek ki hozzád.

Timci
ti meddig lesztek ott ahol most laktok?Tán már költözni akartok vissza Kecskemétre?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Jaj,nem is meséltem,ma Endrusnak meglepi szülinapi bulit csináltunk,naon jól összejött.Azt hiszem emlékezetes marad neki. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny-már hirdetjük.Igen,vissza szeretnénk menni,mert hiányoztok! :wink: Épitkezni szeretenénk.Nahhh,én is lettem volna Endre hejében. :oops: Örülök,h.sikerült.Nem tudom,h.meddig fogunk még itt lakni,de igyekezz az idejöveteleddel. :wink: Anyum meg a nővérem és a kislánya jönnek 31-én és maradnak 5-ig.Hisz 3-án nagy zsur lesz nálunk. :wink: Ha valakit tudsz,aki szivesen ideköltözne,szolj. :wink: Én imádok itt lakni egyébként.Szeretem mert csönd van,csak fiatal szomszédok vannak,rengeteg a gyerek,picibaba,és jó csönd van.Csak hiányzik a nagyvárosi élet,meg a régi összerohanásaink,dumcsizásaink. :oops:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hoztam egy-két cuki képet:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Látszik itt a jó idő,senki nem jön erre.

Thymi
nő ám a kis Nimród,gyönyörű kisfiú!

Eljött az én hetem,most nászúton vagyok Balatonfüreden,majd jövök nemsokára!Jók legyetek!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajni: szép napjitok vannak:)Élvezzétek...meg a nászutat is

Kecsone! Mi is így jártunk az ovival.....Ti mire hivatkozva lebbeztek fel?? Ezen agyalok, de hát szept. és itthion vagyok Levivel.... (bár bölibe felvennék nov-től, de oda nem nagyon akarom adni)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Bepa,
nem vagyok teljesen biztos benne, de mintha hallottam volna valami olyasmit, hogy egy jogszabályban benne van, hogy 3 éves kortól JÁR az óvodai ellátás. Nem diszkriminálhatnak azért, mert Te otthon vagy Levivel. Azért mert egy gyereknek van kistesója, miért is kellene kimaradnia az óvodai fejlesztésből?!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bepa,
ezt olvasd el, ebben hivatkozik a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló törvényre, de azt már nem kerestem elő.
http://www.dunaujvaros.hu/index.php?p=111

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lina: köszi, olvasom

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Lili: Zsófidnak nagyon Boldog Névnapot Kívánunk (erszényessel mert pont itt van nálam :lol: )

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Ser,
nagyon boldog harmadik szülinapot kívánok Hannának!

Lili,
Zsófinak meg boldogságos névnapot!

Hajni,
mikor lesz pontosan az esküvő???
balim
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk,épen,egészségesen,csodás időnk volt,minden naon tutti volt.

SerHannának nagyon boldog szülinapot kívánok!

Lili
Zsófinak nagyon boldog névnapot!

Balim
május 16-án,holnap,14 órakor.Minnnnyá itt van,de nem is izgulok. :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Sziasztok!

Hajni
De jó, hogy minden jól sikerült, szerencsére szép idő is volt! Remélem a mai napod is csodás lesz! :lol: Várjuk ám a képeket!

Lili
Zsőfinak és Botondnak nagyon boldog névnapot kívánok!

Estelle
Mózikának nagyon boldog névnapot kívánok! Olyan szépek vagytok, jó volt találkozni! Csak sajnos keveset tudtunk beszélni, talán majd ha egy kicsit nagyobbak lesznek a babócák :lol:

Thymi
Nimród nagyon édes! Mekkora már ő is!


Szép napot mindenkinek!
Andi
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Hajny:ez a ti napotok!
Teljes szívemből kívánok nektek nagyon sok boldogságot!!! :D

Mózikának nagyon sok boldog névnapot szeretnék kívánni!!!

Elmaradt név és szülinaposoknak is nagyon sok boldogságot szeretnék kívánni!

Lányok, mindenképpen szeretném elmondani, hogy milyen klassz dolog történt velünk tegnap! A lányaim teljesen odavannak a cirkuszért és most itt van a cirkusz az utca végén. Elmentünk megkukucskálni az állatokat és úgy döntöttem, hogy még egy pár napig itt vannak, elviszem Esztit az előadásra. A pénztárnál egy kedves fiatalasszony fizetett és nem tudta felhasználni a kedvezményét - 1-et fizet kettőt kap- és odafordult hozzám, megkérdezte, hogy megyünk-e, én azt mondtam, hogy igen és odaadta nekem. Teljesen el voltam ájulva, mert a mai világra nem jellemző ez a magatartás. Így utólag is nagyon köszönöm!

Mindenkinek jó csavizást a mai napra! Hajni, te ne csavizz, neked más fontos dolgod van ma!

Évi

Kép
Kép
kisévi
 
 


Nana, Lili
Nagyon Sok Boldog Névnapot Kívánok Botikáitoknak!

Estelle
Mózikát is Istenke éltessen első névnapján!

Hajni
Nagyon gondolok ma Rád! Majd képet kérünk ám :wink:

Többiek hol vagytok?

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Jaj Ser
HAnnácskának is Boldog Szülinapot!
Tessék jelentkezni! Így nem látom h kit mikor kell köszönteni... :roll:

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem, ezer dolgom van, de most jöttem pár sorra.....
Minden elmaradt szüli- és névnaposnak sok boldogságot kívánunk!!!

Lili: Boldog névnapot kívánok Zsófinak és Botondnak is!!:lol:

Ser: Hannának meg nagyon Boldog Születésnapot!!! :lol:

hajny: neked meg itt is, meg délután személyesen is, puszkók kíséretében NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT!!!!:lol: :lol:

thymi: jó volt látni titeket tegnap, gyönyörű a kis Nimród!!!!! És nagyon jó baba, örülök, hogy ilyen szuzperül sikerült kiscsávó lett!!
:wink: :lol: :lol:

KépKép
erszényes
 
 


Lili, Nana,
A Botiknak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!!!
És természetesen Zsófinak is sok boldog névnapot!

Ser,
Hannának boldog 3. szülinapot.

Hajny,
Nektek nagyon-nagyon sok boldogságot kívánunk!!!!!!

Kép

Kép
nyhk
 
 


Thimy,Kisévi,Kocsisandi-Nagyon-nagyon köszönöm a névnapi jókívánságokat! :D Aranyosak vagytok, h. gondoltatok Mózikámra! :)

Lili,Nana-Boldogságos Boti névnapot kívánok!!! :D

kocsisandi-Titeket is nagyon jó volt látni! Oly édes mind a két gyerkőc, és Petike olyan megbízható, figyelmes kisfiú! Látszik rajta, hogy sokat foglalkozol Vele, és Dorkával is! Hogy élvezte a ringatást! :lol:

Hajni- SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!! :D

Kép
estelle26
 
 


Kép Mózika

Kép
estelle26
 
 


Kép

Kép
estelle26
 
 


Köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket, aranyosak vagytok. :)

Mózinak is Boldog névnapot kívánunk! itt is: HAnnamannának sok-sok boldog születésnapot!

HAjni, hoyg sikerült az esküvő? Gyönyörű voltál, ugye? Gratulálok!

Évi, gyönyörűek vagytok Mózival! :) MIlyen csinos vagy!
birolili
 
 


Lili-Köszi! :oops: Te is tegyél fel képeket légyszi! Nagyon kíváncsiak vagyunk Rátok is!

:)

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt minden pénteken,kár hogy gyorsan vége lett.Élveztem minden pillanatát!Nem izgultam egy pillanatot sem,igaz kicsit zavarban voltam néha,de az gyorsan elmúlt. :lol:
Két képet teszek fel ami itthon készült,ha megkapom Erszényestől a képeket,ígérem teszek fel még.

Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Ja,a másikat nem kicsinyítettem le,akkor itt egy másik.

Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Még jövök nemsokára.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny, Gratulálunk!


Lányok,köszi a köszöntést mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Estelle
nagyon szép a kisfiad,nődögél ám szépen!

El is felejtettem megköszönni mindenkinek a gratulációkat és a jókívánságokat,köszönöm Endre nevében is!

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?