Új privát üzeneted érkezett!

De jó hír ez! Gondolok holnap Szőlőre!+++++++++++++++++

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Szőlőnek megy a drukk!!! :D

Nono! Jó, hogy otthon lehettek már, csak ügyesen! :wink:

Bolygó! Hajrá!!!!

Zorroné, köszi a választ! Nagyon reménykedem, hogy magától beindul majd. Bár van még bő 2 hetem hátra, de már kezdek türelmetlen lenni... :oops:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Örömmel értesítek mindenkit,hogy 2008.május.07-én megszületett Szofrán Attila István 3250 grammal és 54 centivel!
És mind a ketten jól vannak!
Sajna képet most nem tudok fel tenni!
Majd ha itthon lessz mindenki!
Egy nagyon,nagyon boldog apuka!

Edina


Kép
medina83
 
 

 
 

huuuu..leesett az állam :D
ATYAÉG.................
MedinaApa:

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS SOK TEJCIT ANYUCINAK ÉS BABUCINAK :D :D :D
Vendég
 


Sok szeretettel gratulálunk medinának! :) Minden jót a családnak! ;)

szőlő, bolygó, drukkok 8) :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Megnéztem én is a videót és rájöttem nem bírom már az ileneket.Nem is tudom honnan van ennyi erő Kevinszpésziékben.
Ma nem jött a doki me sürgős csaszi jött közbe azt mondja a védőnő h majd jövőhéten.Mondom én már akkor nem szeretnék egyben lenni.Mire ő tényleg extra nagy a hasam senkinek nem szokott ilyen nagy lenni.Mondom képzeld el milyen ezt cipelni úgy mintha kövekkel lenne teli.Úgy vártam az orvost mint a messiást hátha befektet erre várhatok még 1 hetet. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Lituka!Én most úgy megyek mint aki járókeretre szorulna 100évesen mert annyira fáj meg nehéz h nem tudok normál tempót felvenni.
Gondoltam reggel elugrok a boltba me anyós nem volt itthon az uramnak meg kell a zsömi.Képzeld megjelent kb.30 m-re mögöttem a szomszéd asszony és veszettül kiabál:gyorsabban,gyorsabban tessék rohanni.Majdnem elküldtem az anyjába erre utólér és fáraszt a hülyeségeivel:akkor már a párja otthon van ugye?Mondom kell a pénz dolgozik (amúgy is hülyeség még gondolati szinten is).De és ha sürgős lesz?Mondom hívom a sógórnőm vagy a mentőt.Ilyet kérdezni.Mások is megoldják és különben is.... :evil:
Aztán mentem dokihoz (kocsival)mire a védőnő:de már nem vezetsz ugye?Mondom szted mivel jöttem volna?Gyalog messze van jó ha a postaládáig el tudok jutni.Erre ő:anyósodat se ülteted magad mellé?Én:minke ugyse tud vezetni(rokkant nyugdíjas,idős stb).Erre védőnő fogja a fejét.Hát most mit csináljak.Apának 21nap szabi jár abból kb 60%-ot már kiadtak mert leállás volt.Kell a szülésre is meg a két ünnep közé(karácsony,szilveszter).
Aztán még ketten megkérdezték már nincs sok hátra ugye?Majdnem mondtam nincs csak egy év(az elefántokból kiindulva).
Ja a boltos nem segített levinni a kocsiig a 10kg-os kutyatápot(pedig az ő párja febr.ba szült tudhatná mivel jár)egy másik pasi meg teljesen elállta a lépcsőt a kocsijával(+utánfutó),kerüljem meg még azt is.Mikor látta h reménytelen kivette a zsákot a kezemből és segített berakni a kocsimba.Tehát csak félig volt bunkó me azt megvárta h lehajoljak érte és várjak még míg ő az ajtóban állva beszélget a boltossal.
Tehát Lituka nem vagy egyedül fel a fejjel!Lesznek még az ilyenek is kiszolgáltatott helyzetben és akkor....... :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Gratulálok Medináéknak!!!!!!!
És már csak 10nap (remélem kevesebb)! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ma délelőtt hazajöhettünk :)
Minden rendben, szerencsére már rengeteg tejem is van, babó egy álom, hangját nem sűrűn hallottam még :)
Köszönjük mindenkinek a drukkokat, és a gratulációkat :)

Nono, óriási gratula, sikerült egy napon :)

Többi közben szült anyukának is gratulálok, és sok boldogságot kívánok :)

Szőlő, mennek a drukkok, ügyesek legyetek!!! +++++++++++++++++++

És végül mutizok két képet :)
Kép Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Medina apuka és Medina! Gratulálok Attilához.

Pneumococcus oltás: nekünk ez az, amit mindenképpen be kell, hogy adjon a doktornőnk, mivel Biankának streptococcus B vírust tenyésztettek ki. 14 és 16 ezer forintba kerülne fajtától függően, és szeptembertől járna ingyenesen. Most a dokinőnk azt érdeklődi, hogy mikor adhatja be nekünk a leghamarabb, mivel nem kell kivárnunk nekünk ezt az időpontot a zárójelentésen feltüntetett indokok miatt. És fizetnem sem kell érte szintén emiatt.

6 hét: addigra áll vissza a női szervezet, illetve húzódik vissza teljesen az eredeti állapotba a méh. Általában jelentkezhet már a 6. hét után is menzesz függetlenül attól, hogy szoptatsz-e vagy sem. Szerencsére nekem idáig mindig kb. 7-9 hónap múlva jött csak meg.

Fogamzásgátlás: létezik elég sok olyan gyógyszer, amit direkt ilyenkor szülés után lehet szedni, és csak kizárólag szoptatás alatt. Ha már nem szoptatsz, akkor másmilyet kell használni. Nekem is beszélnem vele ez ügyben, sőt nekem mondta is távozáskor, hogy minden lehetséges verziót elmond a részemre majd, hogy tudjak dönteni. Muszály lesz, mivel Bianka meglepi baba volt nekünk, ő nem akkor fogant, amikor a nagykönyv írja.

Ma felavattuk a babakocsinkat. Idáig sajnos nem volt rá lehetőségünk, hogy tudjunk is benne aludni. Valamint a dokinő is hétfőtől engedélyezte nekünk a levegőzéshez szoktatást a betegségünk miatt.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Akartam feltenni képeket de usb hibát ír a fényképező nekem meg esélyem sincs bebújni most az asztal alá megnézni a kábeleket.Majd azuram ha hazajön neki lesz ugrasztva.
Erről jut eszembe:védőnő mondja legyek a párommal(köszi).Én:azt mondta nem fér hozzám a nagy hasamtól és különben is nem zargatjuk babucit ő tudja mikor akar jönni.Persze minden nap beszél hozzá h jöhet már de segíteni azt hogy képzelem? :lol: :lol: :lol: De ha jön haza megmondom h ezt mondták muszáj lesz :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudom h jó neki ott mondta a védőnő is nem is zavarnám de feszül a hasam és ki akar szakadni a méhem nem beszélve a többi kellemetlenségtől.Félek ha ez így megy tovább teljesen lelakja a méhem és én még szeretnék babát rajta kívűl. :cry: :cry: :oops: Lehet önző vagyok? :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Szőlő! Várjuk már nagyon Mazsit. Nagyon ügyes legyél.

Nici, Nono. Üdv újra köztünk.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Medina! Nagy gratula és jó egészséget! :D

Nici! Nagyon édes a kislányod! Gratulálok hozzá!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Nici nagyon szép kiscsaj!!!!!Asszem kétszeres biztonsági intézkedések fognak kelleni később! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.07 20:38-kor.
Vendég
 


gitka :D jól van látom mindenhol ez van :) örülök hogy írtál...már te is top10es vagy ám :D ugyh drukk....
amugy énis még mindig rászorulok a vzetésre szóval megértem..:)

Nici: tüneményes a leányzó :D

Top10: szőlő (holnap már Anyuci)
bolygó ++++++++++++
gabo +++++++++++++
anetto ++++++++++++
celesztina
sirkici
lituka
gitka
atizka
csöppke

Huuu nagyon izgik vagyunk igy a végén...lehet én a tábli miatt megmaradok utsónak hogy mindenkit beirhassak azonnal :D :D

Reggelre ujabb babát :D :D

Mamiknak babóknak pedig szép éjszakát kívánok..megszűnök énis mára..sok belőlem mostanság :D
Vendég
 


kerekes zsuzsa,
köszi a választ.

medina,
gratulálok Attilához!

nici, nono
üdv. újra köztünk. tudom, h sok dolgotok lesz, de néha azért jelentkezzetek ám. nem eltűnni!

Kép
1bambi
 
 


sziasztok

szoptatás. valaki irt(sőt biztos többen is), hogy kevesett eszik a picurja. szerintem minden gyerek, meg anya más(most jól megmondtam a frankót :lol: )
én is olvasgattam itt, hogy kinek mennyit eszik a picije, és mi sokkal kevesebbet. mondjuk nem is híztunk egy hónap alatt 1kg-t csak a minimum 600grammot. de én nagyon látom, hogy kerekedik. meg jó kölök(leszámítva a hisztis napokat). tegnap és ma evett, aludt és este persze a kötelező 2 óra nyűgés. de nem volt éhes.
szóval mi így egy hónaposan napi 500-at eszünk(de volt a héten 450)- és alszunk és nem sírunk sokat. egyszerre meg 90-40 körül eszik(ált60-70). és két mellből, és fejni nem tudok, vagy ha igen azt a napi 20at megkapja még este.ja és egy nap 7-8 szopi van
valószínüleg neki ez elég, vagy tápanyagdúsabb a tej. :roll:
ezt csak azért irom, mert nálunk így van. és hátha másokat gyötör a kétely, hogy miért nem eszik a babája...meg ilyenek.
uff
toncsi
új babákhoz gratulálok. és mindenkinek(de most szőlőnek)szorítok

toncsi80
 
 


Pumpóka ismerős érzés! :lol: :lol: :lol: Én is így vagyok de nekem a sima lefekvés kb 5peces művelet aztán pihi me felér egy 8 órás műszakkal és még aztán keressek helyzetet úgy h mindkettőnknek jó legyen :lol: :lol: :lol: :oops: nem beszélve arról h apa elintézte azzal h nemfér oda (pedig meg se próbálta mostanában).Én meg környékezem egy hónapja és még várjak 6hetet :roll: :roll: :roll: :shock: :lol: :lol:
Jajj Magi a te babód is szép ám!Igazi királylányos :lol:
Mamacka örülök h jelentkeztél és h jól ment minden!
Na lépek én is jó éjt sok babát!
Vendég
 


Sziasztok!

Medina, nagy nagy gratula nektek!!!!

Nono, Nici, üdv itthon :)

BAbák nagyon szépek :)

Atizka, semmi baj, úgyis csak ma mentem dokihoz, mert reméltem hogy még menthető a fogam. Be is jött, gyökérkezelik...szóval szenvedtem éjjel, de nem miattad :) A címet mindenesetre elmentettem, köszönöm!

Összebújás: Nem tudom ki kérdezte, de mi már nem bírtuk.... :oops: :oops: :oops: :oops: MOndjuk nekem is azt mondta a dokim, hogy ha 1 hete nincs vérzés, akkor szabad, mert a méhem is jól visszahúzódott, (akkora hassal jöttem haza, mint amekkora terhességem előtt volt) és varratom sincs... Szóval nekem nagyon hiányzott már....

Oltások: Enyim gyerekek az agyhártyagyulladás ellenit, a pneumo-t, és az influenza ellenit kapták meg. Mást nem preferálok én sem :)

A rota, marha drága, és tényleg egy ellen véd csak...
Persze, lehet ha el lennénk eresztve egy kicsit jobban, akkor gondolkodnék rajta....

A tejem szerintem kevesebb, mintha nem lenne elég Prüntyinek, gondolom a két éjszakai szenvedés-nem alvás-idegbaj betett neki. Bár lehet hogy csak a 3 hetes fejlődési ugrás, mert 5 dekákat hízott most is, már 3630...MIndenesetre most megint figyelek hogy mit eszek, iszom rengeteget+ 3 fajta szopisteát...

Bár vicces, nekünk a délelőtt a nyűgösebb újabban, kb 1-ig 1,5 óránként kér cicit, és a köztes időt is leginkább csak kézben nézelődve, vagy kézben aludva hajlandó eltölteni. az 1 órás szopi után bealszik, alszik 5-ig, szopik, alszik tovább fél 8-ig, akkor fürcsi, szopi, és most megint alszik...

Furcsa hogy így változik, eddig este volt nyűgösebb....de ez jobb, mert délelőtt tudok vele foglalkozni, és este is le tudom fektetni a nagyokat nyugiban....

És még vasalni is van időm :)

Na megyek, nézek filmet, amíg alszik, a 11-es szopit már megvárom...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Toncsi, szinte teljesen ugyanez van nálam is, kevesebbet eszik, mint az átlag, két mellből, és fejni nem tudok. De amíg hízik, addig élvezem a szoptatást :) Ennél nincs csodálatosabb, és sok midnent megadnék azért ha 1-1,5 évig élvezhetném.....

De szinte biztos vagyok benne, hogy a 6 hetes fejlődési ugrást, ugyanúgy nem fogom tudni követni, mint az első kettőnél. Nekik is akkortól kellett pótolni, és 3 hónaposan már nem fogadták el a cicit :( Bár ne így lenne Lizával...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Medina,
szívből gratulálok Nektek!

Szőlő,
ügyes legyél holnap! Nagyon drukkolunk és várjuk Mazsit!

Nici, Nono
Még egyszer gratulálok Nektek! Sok boldogságot! Örülok, hogy újra itt vagytok. Nici, nagyon helyes a pici lány, Nono, Te is tegyél majd képet, ha tudsz,

Oltások,
a két nagynak csak az agyhártyagyulladás ellenit adattam be. Most kapják meg jövő héten a kullancs ellenit.
Beninek a sebész javasolta a rotát és a pneumot is, mivel egy éves kora előtt meg kell műteni és 1-2 napig kórházban leszünk, ott meg sok mindent el lehet kapni.

Litu,
ez a hüvelygyűrű mennyire biztonságos?
Három gyereknél mi is szeretnénk megállni és a tablettával nekem is voltak gondjaim.

Nem semmi, hogy már Csöppke is a top 10ben van. Hány babát várunk még?
Nagyon izgi. Drukkolok mindenkinek.

Tényleg, kinek hogy jött be a babakocsi?
A miénk nagyon szuper, nagyon szeretem, csak éppen a mostani autónkba nem fér be. De jövő héten szerencsére megjön a másik autó.

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Szőlőnek megy a drukk


Medina neked gratulálok, majdnem együtt szültünk mégis a SOTEn:) épphogy ekerültük egymást

lolka_zs
 
 


Sziasztok!

Gratulálok azoknak, akik megszültek és drukkolok holnapra!!
Atti nagyon szépen kezd kerekedni, kapott ma az egy hónapos szülinapjára egy aranyos kis kutyust, amit beraktam az ágyába és nagyon érdeklődve nézte!!:)
100-akat eszik, már csak arra várunk, hogy legyen megint sinus ritmusa, azután lehet hazamenni. Sajnos az a visszaáramlás a pitvar és a kamra között megmarad, de idővel el fog múlni.

Mindenkinek jó éjszakát!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Jó reggelt!

Szőlőnek mennek a drukkok ám nagyon !!!! :D

Igazából most csak ezért ugrottam be, bár titkon reménykedtem, hogy talán Mazsiot meghatotta az indítás és nem várta meg... de úgy tűúnik nagyon jól elvan bent :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Nono, Nici nem is írtam még, hogy milen jó, hogy már otthon lehettek!
Nono: nem semmi a "kicsi" :wink:
Majd kérünk fotókat ám! :wink: :)

Kép Kép
celesztina
 
 


Szőlőnek drukk! ++++++

Klarka,
nagyon örülök, hogy Atti szépen javul! :D Csak így tovább! Mikorra várható, hogy visszatér a sinus ritmusa?

Celesztina,
Látom már neked is csak 2 nap van hátra! :shock: Mennek a drukkok Neked is!!

Mi ma megyünk Benivel vásárolni. Kell neki egy-két ruci, meg a nagyok is újra kinőttek mindent. Remélem jól viseli majd a kiruccanást.

Szép napot mindenkinek!

Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Felsoa: ja, elvileg már nincs sok hátra... de nem fáj semmim sem és azt hiszem ebbőle gyhamar nem lesz baba sajna :( bár úgy tűnik a jövő heti 2 naponta nst-t meg tudjuk férjemmel oldani, mázli, hogy rövidebb hét lesz, így csak 2 munkanapot érint.
Tegnap a játszótéren egy anyuka is kérdezte, mikorra várható a kicsi és persze jól ledöbbent amikor mondtam, hogy 3 nap múlva :lol:


Homeos bogyókról rövid kérdés még: csak kb hány alkalomra elég golyó van abban a kis tartóban?
Nehéz eldönteni, pláne, hogy 5 golyócska kell egy alkalommal és nem lenne jó, ha pünkösdkor fogyna el.
Szóval, ha napi 1*5-t szedek az kb hány napig tart ki?

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina,
én is annyit szedtem, kb 2 hétig, nekem több, mint a fele megmaradt. Sok van benne.
Az, hogy nem érzel semmit, attól még bármikor szülhetsz ám. Nekem sem volt sok előjele, nem is voltam biztos benne, mikor bementünk, hogy szülni fogok. Nyákdugóval pl. egyik gyereknél sem találkoztam.
Szóval hajrá!!!

ANdi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


[quote="celesztina"][ írta:celesztinacolor=green]
Homeos bogyókról rövid kérdés még: csak kb hány alkalomra elég golyó van abban a kis tartóban?
Nehéz eldönteni, pláne, hogy 5 golyócska kell egy alkalommal és nem lenne jó, ha pünkösdkor fogyna el.
Szóval, ha napi 1*5-t szedek az kb hány napig tart ki?[/color]


Jó reggelt!

1 kis tégelyben 80 bogyó van, vagyis, ha napi 1*5-öt szedsz az 16 napig elég ;)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Jó reggelt :D

Szőlőékért énis drukk..kicsit reménykedtem reggelre már babázik..
továbbra bolygónak és gabonak is +++++++++++++++++++ ja és anettonak is mert már ő is túlhord +++++++++++++

Andi: sztem teljesen biztonságos..sőt biztonságosabbnak tartom mint a gyógyszert..én régóta azt használom és csak akkor estem teherbe mikor abbahagytam..elég jók a kritikák róla a neten is..ajánlom ezt a cikket: http://209.85.135.104/search?q=cache:4P ... lr=lang_hu
meghát kérdezd majd meg róla a Fülöp dokit..
nekem az összes eddigi orvosom javasolta..sztem a tini lányoknak is ezt kéne felirni..mert ezt ugye nem tudod elfelejteni bevenni..annyi hogy picivel többe kerül..ja és pl. ha szeretkezéskor vkit zavar ki lehet venni..1 órát lehet a hüvelyen kivül annyi hogy langyi vizzel le kell mosni és vissza lehet tenni utána..habár minket ritkán zavart..sztem járj utána..hátha neked is bejön ez a módszer :)
Beni biztos örül majd hogy mentek vásárolni :)

Celesztina: Csöppke már megelőzött a válasszal..pl én most pont ugy járok hogy holnap elfogy a homeósom...és ugye most megint vehetem a 80 dbost :( de hát mostmár nem hagyom abba...

ma megvizsgál a dokibá..kiváncsi leszek :D
mert most lehet kicsit undi leszek..tegnap gátmasszázs közben mondja párom h olyan mintha dupla nunim lenne..olyan furin néz ki..hát odanyulok tényleg..aztán názegette és nem talált lyukat :) vicces de nem a lyuk van hanem ott is bőr vagy izééé mittomén :) szóval mintha belülről kilennék tömve :D mint a tubarózsa csak közepe nincs..:) biztos ez igy a normális de kicsit meglepődtem tükörből nézve :)

na jó fejezzem be igy kora reggel...:)

megint jó kis hasmenéssel ébredtem..1 hete ez van..lassan nem marad bennem semmi..:(

nálunk ma lesz először hogy nem a Férjem jön velem a dokihoz meg nst-re...:( dolgozik sajna..eddig mindig jó volt az időpont ma nem..ugyh a szüleim visznek be..már most kaparom tőlük a falat..főleg hogy apukámnak a 30 km-es ut megtétele 1 órába kerül.. :roll: :roll:

Hogy vagy Csöppke???

Kritta jelentkezett nálam azt irta a dereka miatt nem tud leülni fórumozni de amugy jól van..már ő is készülődik..

amugy Andi kérdezte..még 13an vagyunk akik nem szültek meg..illetve ha azokat számolom akik jelentkeznek itt mindig..
De Csöppke teszel majd táblit? akkor kiderül..

és a többi mami hogy van? Anyucik? Babák?
lövöm magam le..csak nekem most a fórum ami a legjobban leköt már..minden tiszta..minden kész..anyum ma főz..nekem meg csak pihennem kell..
Vendég
 


Anyu Csajszik!

A ti babótok mennyit sír? Mert Dávid, ha fenn van akkor elég sokat, sőt.... És ismételten 3 óra éjjel is:(

Leendő Anyuk!

Aludjatok!!!!


Marjan

Kép
marjan78
 
 


Medináéknak gratula!

Nici,
nagyon aranyos a kiscsaj! :D

Szőlőnek mennek a drukkok!
sirkici
 
 


Ja, a sétákhoz jó lenne egy sétatárs.

Kép
marjan78
 
 


:)))))))))))) Kép

Kép
marjan78
 
 


Jajj, de édesen mosolyog, vagyis inkább már vigyorog! :D

Lituka, a vége felé én is meglepődtem, milyen húsos lettem odalent... :shock: :oops: :lol:

Sétatárs nekem is jó lenne... Nem ugrik ki valaki hozzánk Mannheimbe? :lol: :lol:

Tegnap volt a védőnő-bába, meséltük neki az óránkénti szopit... Azt mondta, hogy utána már azért nyűgös a Tücsök, mert a pocija teljesen tele van, félig emésztett, és emésztetlen kajával, és az fáj neki. Minimum a 2 órát tartani kell, addigra eltűnik az első adag. Illetve átálltunk a váltott cicis szopira, +nem hagyon nyammogni, így éjjel csak 3 óránként kelt! :lol: jajj, olyan jót aludtam végre!

az a sz.r légzésfigyelő meg megint becsippant... Közben láttam, hogy szuszog... :shock: :roll: utána rendesen bejelzett, szegényem úgy megijedt, amikor pikkpakk kitakartam... Persze SEMMI gond nem volt... De inkább riasszon feleslegesen, minthogy egyszer ne, amikor meg kéne... :roll:

ercsi_3
 
 


Sziasztok, jó reggelt :)

Szőlő, gondolunk rád sokat :)

Liza, ma jó baba, kiv. leszek, ma mikor lesz nyügi :) Mert most is alszik :)

Éjjel is aludt, jól ki is cseszett velem, mert azt hittem, hogy 11-kor kelni fog ugye, hát nem :) fél 1-kor volt oly kegyes felkelni, én meg ugye nem mertem elaludni.... Szóval most elég keveset aludtam :) Lehet mindjárt odabújok mellé :)

Védekezés: én a szopi abbahagyása után a Depo-Provera injekcióval fogok védekezni, ez anno olyannyira bevállt, hogy alig bírtuk rávenni a szervezetemet, hogy újra legyen peteérésem :) De ez most ugye nem gond, hanem előny....
Az előnyei, hogy olcsó, 3 havonta kell egy injekció, teljesen leállítja a vérzést (bár az elején nekem kb 1 hónapig pecsételős vérzésem volt), a hátránya, hogy leállítja a ciklust, és elég hosszú idő, mire újra beáll a befejezése után. Szóval aki kistesót szeretne, annak nem ajánlom.

Addig meg marad a pharmatex hüvelytabletta amíg szoptatok

NA megyek, lepihenek

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Az első mosolykánk :)

ZSu

Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ercsi

Mannheim-be focizott az exem, jártam kinn, és míg edzés volt, addig abban a szép parkban sétáltam, ami nincs messze a stadiontól:)))
Te is biztos mész oda babóval.

Kép
marjan78
 
 


Szőlő???? Drukkolok nekik!

Gabcika! Neked még több időd van, hogy beilleszkedjen a baba, hátha nem kell most is indítani. Én is még reménykedek, hogy lejjebb száll, és ahogy Zorróné írta így sem lehetelen, hogy magától elinduljon a szülés. Bát olyan maratonit, mint neki volt nem igazán szeretnék.

Medina! Gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok a kis Attilához!

Nici!
Barbi olyan kis békés, nagyon aranyos. Látom be is tetettétek a fülbevalót. Nem volt gond vele? Akkor ugye valamelyik csecsemős nővér tette be neki? Ja, és előtte hogy fertőtlenítettétek a fülbevalót? Nekem azt mondta a védőnő, hogy egy napig áztassuk alkoholban, de szerintem, ha ezt itthon csináljuk, akkor utána annak pár nap alatt elmúlik a fertőtlenítő hatása.

Zsuzsó! Na, akkor jó, főleg, ha már nem szenvedsz a fogad miatt. Egyébként így valószínűleg tényleg jobban jártál, mert éjszakia ügyeleten nem nagyon cicóznak, ha fáj valakinek, akkor inkább kikapják a fogat, pedig sokszor még meg lehetne menteni. Liza nagyon aranyos a képen!

Marjan! Én alszom :lol: . Reggel útnak indítom a férjemet, és utána még visszafekszem. Alig tudok újra felébredni. Mondjuk este meg későn alszom el, és nekem a 6 óra alvás elég kevés... Jaj, mi lesz velem, ha meglesz a Baba?
És ez a vigyorgó kép Dávidról! Nagyon édes!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok, én is reménykedtem, hoy Mazsi hírre jövök:)

Marjan, én 15. kerben lakom ideiglenesen, de 14. kerületi lakos leszek egy hónap múlva (sétálhatnk majd együtt), merre laksz?

Lituka, irigykedem, hogy neked bevált a hüvelygyűrű. én valamit nagyon rosszul csináltam. nekem kényelmetlen volt. éreztem, hogy ott van. egy hónapig bírtam. szeretkezés közben muszáj is volt mindig kivenni. nekem beváltak ezek a pharmatex és a másik nem tudom hogyhívják kúpok, tabik.

Zsu, én erről az inekcióról nem is halottam még.

Ersi, jó, hogy ezt leírtad, akkor ez lehet a baj nálunk is. most evett 3szor és tök nyüszi:(

KLARKA, nagyon örülök, hogy javul Ati. Mikorra várható a sinus ritmusa?

és egy kép: Kép

lolka_zs
 
 


Lolka, próbáld ki! az első 1 óra szörnyű, mikor kér enni, de nem lehet... de utána átáll rá! remélem, hosszútávon is működik... :roll: Nagyon édes a baócád, ahogy bújik! :)

Szőlőről, csak annyi hír, hogy 3/4 8-kor már bent volt nála Jani, és Szőlő épp nagyon "utálta", mert J. reggelizhetett, ő meg nem... :D és már nagyon izgult... Amint van frissebb, már írom is!! :wink:

ercsi_3
 
 


Andi: hát, remélem, hogy akkor hamarosan kikívánkozik a kicsi előjelek nélkül is :wink:

Csöppke: köszönöm az infot :) Nem is gondoltam volna, hogy ennyire sok belefér :shock: :wink:

Marjan: nagyon édi Dávid Zsombor! Én meg fordítottan készülök: Lau születése előtt sokat aludtam, napközben is (még mergtehettem) aztán alig bírtam az éjszakázást, most viszont már előre gyúrok a nem fogok sokat egyben aludnira, remélem, a szervezetm hozzászokik és elég lesz majd. talán ez jobban beválik, mint amikor sokat aludtam előtte, mert asszem akkor ahhoz sozkott hozzá. (most meg ha akarnék se tudnék sokat aludni, meg már nekem sem kényelmes túlzottan)

Zsuzsófi: Liza nagyon tüneményes baba :)

no, most már teljesen zöld jelzés van Julinkának :lol: : már anyósom is volt fodrásznál és végre megjött a személyim is :wink: Nem tudja vki, hol kell szólnom, hogy új a személyim és ezáltal a száma is? Az ügyintéző a bankokat mondta, de tuti még egy rakat helyen kérték anno a számát, de hol...?

Lolka: de édik vagytok Marcival! :)

Kép Kép
celesztina
 
 


lolka

a telepesben lakom:)

Kép
marjan78
 
 


Celesztina: ezek szerint nem változtattok a neven? Férjednek megemlítetted az aggályaidat? Am, én csak a bankban szóltam, hogy más a nevem +a szig. számom... :roll:

ercsi_3
 
 


Ercsi: felhvítam már pár szolgáltatót, de mindenütt túlbuzgónak tartottak, így főtávnak, stb nem kell lejelenteni ezek szerint, bankba meg gondolom úgyis személyesen lehet csak, telefonon nem (pláne, hogy nem tudom a telefonos azonosítómat) :?
Név-dolgot mondtam férjemnek, de szerinte illik a kicsire a név + fura lenne neki, ha most változna, olyan lenne, mintha elvennénk az identitását a gyereknek :shock: :?: meg hogy a rokonok is kiakadnának... :roll: ja, meg egyik másik néven sem tudtunk megegyezni, egyikünknek sem tetszettek a másik ötletei :( De vhogy egyik névnél sem éreztem azt, hogy na ez az igazi :cry:

Kép Kép
celesztina
 
 


Medina, Medina-apu: Gratulálok a babához! Sok boldogságot és egészséget, sok tejcsit kívánok!

Nici: Szép kerek baba! Köszi a képeket!

Zsuzsófi: Nagyon édi baba Liza. Köszike!

Marjan: Olyan, mintha nevetne a babád! Édes!

Gabo: Mi van veled? Régen jelentkeztél!

Lányok! Köszi a drukkokat!
Méhszáj még majdnem zárt, semmi változás!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Na, azt hittem Mazsi hírre jövök :lol: Semmi hír Szőlőről? Azért remélem már babázik!

Marjan, Zsu, Lolka! Édesek a babáitok!

Én most teljesen kiborultam. Elmentem a lánykámmal bevásárolni, a cba-ban akkora hisztit vert le, egy rohadt smarties cukorka miatt, földhöz verte magát, üvöltött (amúgy már napok óta hisztisebb a kelleténél), hogy végül bőgve jöttünk haza, ő is, én is, itthon sírógörcsöt kaptam, persze akkor meg jött és bújt, hogy anya, mi baj??? Annyira tehetetlennek éreztem magam, meg persze 2 nagy pakkot és egy ordító gyereket húzva magam után, alig bírtunk hazaérni.... :roll: :roll: :roll:
Félek most kezdődik nála az igazi dackorszak, pont most, amikor jön a kistesó... mi lesz így... :roll: :(

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok,

Szőlőről semmi hír???

Medina- gratulálok!!!!!


Furcsa, hogy ennyi túlhordós kismamink van..

Celesztina, Te is már ennyire a finishben vagy.. hihetetlen, hogy elment az idő.. Az én kicsikém is már 2 hetes.. és már többen mondták,h. nőtt :) :)

HELP nem tudjátok véletlenül,h. a TB-nél és a MÁK-nál mikor van ügyfélfogadás??? Tuti,h. én vagyok a béna, de a neten nem találtam meg, legalábbis a MÁK oldalán hiába kattintok rá, visszadob az előző oldalra. + mennyi idő alatt jön meg az anyasági?? és az adóvisszatérítés?? köszi, ha valaki válaszol!! :)

Bolygó, téged medig hagynak "egyben"??


Nici, csodaszép a kislányod (még mindig a hajasbabák a gyengéim...)

[b]Nono
de jó, hogy visszatértél![/b]

Kép
Kép
mango.
 
 


Gabcika: kitartás, talán csak rossz napja van! Ma Lau is kezelhetetlenebb, mint rendesen. :roll: Meg ha kicsit is idegeseb az ember vagy bármi azt úúúgy megérzik és rátesznek egy lapáttal azzal, hogy ők is hisztisebbek lesznek :roll: legalábbis nekem ez a tapasztalatom. (Ma én is hasonlóan jártma, csak mi itthon maradtunk és úgy rosszalkodott Lau, meg bőgni kezdett, erre én is, mert annyira tehetetlennek éreztem magam.. aztán erre ő abbahagyta szerencsére, lehet, hogy van vmi a levegőben ma, nem? hátha...)

Mango: ha jól emlékszem vki már babázó írta, hogy egy hó alatt megérkezett az anyasági -az a gyorsabb.
Találtam egy papírt ami szerint a MÁK nyitvatartása: hétfő, kedd: 8-15:30, szerda: 8-17:30, csüt: 12-15:30 és péntek: 8-12. de ebédidő van 12-13 között. A tb-t nem tudom.


óóóóóó, most látom, hogy kicsim kipakolta a táskámat és éppen az irataimmal kártyázik! :shock: :x Eddig nem tudott cipzárt meg csavaros kupakokat kinyitni, de msot már mindkettőt :( :( :(

Kép Kép
celesztina
 
 


Mango: no ebben nem vagyok biztos, de tb alatt a Fővárosi és Pest Megyei Egészségbiztosítási Pénztár (FPEP) -t érted? Mert annak megtaláltam a nyitvatartását, de a mák-nál valóban visszaugrik az előző oldalra :x
Ügyfélfogadási idő:
Hétfő: 8-14:30
Kedd: 8-14:30
Szerda: 8-17:30
Csütörtök: 8-14:30
Péntek: 8-12:00

Kép Kép
celesztina
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?