Új privát üzeneted érkezett!

Árnika!

Mindig vannak hullámvölgyek. Ne keseregj. Veled vagyunk. Megértem, hogy nehéz, de meglátod sikerülni fog! Várom a hívásod!
vovanda
 
 


sziasztok!

árnika!ha hiszed,he nem és is ugyan így vagyok!már vagy 1 hete állandóan azt álmodom,hogy babát várok.van úgy ,hogy már megszületett a babánk,és bébihordozóban van,és én puszilom,óvom.nagyon ki vagyok!teljesen depis lettem vagy mi...anyira hiányzik már a szívünknek egy baba,hogy el sem tudom mondani.a férjem is annyira szeretné már.és ez a várakozás a legrosszabb.na és az a félelem,hogy mi lesz ha megint úgy járok,mint legutóbb?abba belehalnék az biztos.rossz érzések ezek,és nem akartam rád zúdítani,csak gondoltam leírom.bocsi,ha gondot okoz.azért fel a fejjel,előbb-utóbb eljön a mi időnk is.vagyis remélem.

mazsi!ügyes vagy!várjuk az ultrahangos híreket,és fotót!

ani?kincs?babócák hogy vannak?remélem minden oké...írjatok,ha időtök engedi!

vanda!remélem ti is jól vagytok?!hogy haladtok?

móni?veletek mi a helyzet?babók,hogy vannak?

gigi!nemsoká itt az idő!várjuk a fejleményeket!

Kép
timé&tati
 
 


Árnika, Timi, annyira átérzem, amiket írtatok! De mostmár jók az eredményeitek, úgyhogy hamarosan sikerülni fog!! Nagyon szorítok nektek!!!! Puszi

Kép
mazsi02
 
 

 
 

Timi!
Mi is nagyon veled/veletek érzünk. Bár tudnék valami okosat mondani. De tartsatok ki, ne adjátok fel.
vovanda
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok

Köszi lányok a biztatást, nagyon jól esett. De azt hiszem a fentebbieket látva biztos hogy jobb kedvem lesz :lol: :lol:

Anikám nagyon jókor küldted. Annyira szépek mindketten. Nagyon sokat fejlődtek, és jól kikerekedtek. :D
Kezdtek már helyrerázódni?? Természetre milyenek??? Te jól vagy?? Annyi mindent tudnék kérdezni :)

Móni eltüntél?? :roll:

Timi kitartás!!!!!!! Összehozzuk Puszedlit!!!!! Ti is , Mi is :lol: :lol: Tudom hogy borzasztóan nehéz.......... És az ember töke (már bocsi) néha tele van, legalább is az enyém tuti. Éppen a napokban mondták hogy milyen jó hogy nekem mindig jó kedvem van, nevetek bolondozok, de belül :( ......és én hozzágondoltam hogy majd akkor lássanak csak, ha sikerül :wink:

Vanda hosszú hétvégén picit ráedzek talira :lol:

Régen jelentkezők!!!! Ideje lenne aláírni jelenlétit :lol:

mindenkinek jó hétvégét, nekem tanulni kell :evil:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Most nekem is tanulnom kell egy hét és vizsga semmit nem tudok nagyon nehéz.
Nekem ha minden jól megy és a ciszta eltünik jövőhéten kezdődhet a következő stimu. remélem, bizakodó vagyok.
szmet
 
 


ani: Nagyon arik a gyerkőcök de tényleg. :D :D :D :D
szmet
 
 


Ani!
Ezek zabálnivalóak!!!! Mármint a Manók. Cukorfalatok!

Árnika!
Köszi, hogy felraktad! És Pasi azon aggódik, hogy már eltűnt személyként köröztetitek. Üzeni jól van és kérdezi, hogy jelentkezzen -e, ha esetleg hiányérzetetek lenne... :P
vovanda
 
 


Ani, nagggyon-nagggyon édesek!!!!

Vanda, te voltál már uh-n? Hol tartasz a szurikkal?

Kép
mazsi02
 
 


sziasztok!
jelenléti ívre kérem pasit behúzni:-)

ani: tündériek a babók, a mosolygós képen szabi pont olyan, mintha téged látnálak valamivel kisebb kiadásban:-)

mazsi: vanda szúrja magát hősiesen (pasi néha rosszul van tőle), ott tartunk, hogy elvileg bármikor megjöhet, utána való napon (vagyishogy jövő kedden) vérvétel....elindult a long protokollunk....
1szálpasi
 
 


hello mindenkinek!

bocs hogy nem voltam gep kozelben, de nehany munka problema miatt eleg sokat dolgoztam a heten, este pedig a ferjeme a gep, le vagyok nagyon torve, ugy nez ki hogy a ceg ahol dolgozok csodot mond, persze be hivtak dolgozni hatha egyut megmentyuk, de mar nem hiszek semiben, a baj az ha tenyleg csodot mond egy evig kapok valami segejt ami kb a fele a fizumnak, ugy hogy ejszaka nem alszok mar kb 10 napja, miota tudom hogy alunk es eleg panikos erzesek kornyekeznek :cry: :cry: :cry: bocs a bogesert....

de itt latom baba ugyban jol alnak a dolgok:
vandaeknal 2 kislany sot lehet 3, az igen, nagyon jo a 2-es szam de jo lesz esetleg az 1 is es akor is ha kisfiu lesz, minden esetben sok sikert!!!! :wink:

ani! a babaid nagyon edik es szepen gyarapodnak, gondolom nincs idod semire, be toltik teljes napodat, de ez igy normalis, milyen jo hogy mar puszilgathatod oket..... es nagyon szep a vonalzod

kincs! nagyon jo hogy apa vigyaz ratok, te is vigyazal, ha kuldesz kepeket Donatrol nem haragszunk meg :wink: sajna has fajasban nem tudok mit ajanlani :oops:

szmet! ne legyel negativ, a dokik szerintem mindent meg tesznek a ti erdeketekbe is, sajna edig meg nem jot osze, de a jovo a titeke is, sok sikert a vizsgadhoz!!!

arnika es timi! en is sokat almodtam a terhesegrol mikor anyira szeretem volna a babat es vegul osze jot, tehat vegyetek pozitivumnak, rosz mikor ra ebredsz hogy meg nem ugy van, de szerintem egy picit az almok mutatjak a jovot is, tehat lesz majd baba, babakocsi, hordozo, minden ami vele jar, mar nem olyan sokat kel ra varni, jonek majd azok a babok es szeb lesz mint a z almokban, egy nagy puszika nektek :P :lol: :wink: es barmikor le vagytok torve irjatok, a valamon telepatikusan nagyon jol lehet sirni es persze telepatikusan nagyon osze olellek beneteket...

mazsi! orulok hogy jok az eredmenyek mi is szerdan megyunk uh-ra, lehet nalatok most meg tudjatok hogy mit vartok :roll: latod a csajok nagyon jol meg magyaraztak a vonalzo csinalast es nagyon ugyin fel is tetted

most Romaniaban vagyunk, tegnap regel erkeztunk mert holnap konfirmalasra kel megyunk a keresztfiamnak aki akkora hogy nokedlit tudna a fejemrol enni, es en is 174 cm vagyok, el vagyok ajulva, itt az a jo hogy mindenki oda van a pocimtol, simizik, pusziljak, mindenki nagyon orul neki, hetfon viszafele menve meg alunk Pesten babakocsit venni, remelem olyan mint a netten es akkor jo lesz, ja es ami boldogitja a ferjem az hogy jon velunk az anyosom is, aki meg sosem volt nalunk, es mivel a zutobi idoben eleg ideges voltam, ami persze ora is nehezedik, igy egy picit fel lesz dobva, es persze en meg azert orulok hogy o boldog...

szep hetveget mindenkinek! majd kedden jelentkezem, puszi

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!

Próbálj nem idegeskedni a munkahelyed miatt. Bár azt nem tudom, hogy nálatok mennyi pénz jár az anyukáknak és meddig maradhattok otthon a babával. Nálunk GYED van a gyerek 2 éves koráig, a mostani fizetésemnek kb. felét fogom megkapni. Utána GYES, ami nevetséges összeg, tehát legkésőbb a gyerkőc 2 éves korában vissza kell mennem dolgozni, mert azt már nem bírnánk anyagilag.
Fel a fejjel, próbálj megnyugodni kicsit.
vovanda
 
 


sziasztok!

köszi csajok a bíztatást!nagyon jól esik! :wink:

ani!annyira édik a kicsik!egyenesen zabálni-valóak! :D

móni!köszi!már telepatikusan ki is sírtam magam a válladon.megkönnyebbültem!majd kérünk képet a babakocsiról!engem nagyon érdekel milyen!töltsd kellemesen a hétvégét!puszi! :D

vanda!hajrá szurik! még most jön a java.lassan profi leszel a szúrásban... :wink: manó hogy van?várja,hogy jöjjön a kistesó?

árnika!igazad van!eljön a mi időnk is!és ha eljön,mi leszünk a világ leges legboldogabb kismamiai!ezért rágyúrunk!!!hajrá!!!puszi! :D

Kép
timé&tati
 
 


Timi!
Még nem nagyon mondjuk Manónak a tesót. Pillanatnyilag hatalmas eredmény, hogy megbeszéltük, jöhet látogatóba Laura (a párom kislánya). Eddig erre is következetes nem volt a válasz. A tesót majd megbeszéljük, ha aktuális lesz.
A szurkálást meg Pasi rosszabbul tűri, mint én. Nekem leginkább az a gondom, hogy úgy csináljam, hogy Manó ne lássa.
vovanda
 
 


vanda!
teljesen igazad van.majd beavatjátok manót,ha ott lesz az ideje.biztos vagyok benne lesz egy kis féltékenység,de imádni fogja a kistesót!szurizás:igen jobb is úgy,ha manó nem látja.de a lényeg,hogy jól megy... :wink:

Kép
timé&tati
 
 


sziasztok!
mi történt itt?mindenki eltűnt?
megértem...jó az idő.mi is grillezünk ma délután.jön a keresztfiam.úgyhogy egy kicsit kikapcsolódunk...tegyétek ti is azt.mindenkinek szép hétvégét!pusszancs!

Kép
timé&tati
 
 


Hali!

Vagyogatok, olvasgatnék csak nincs mit! :P
Jó napozást mindenkinek!
vovanda
 
 


Sziasztok :)

Vagyok én is. A napozás jelentem megvolt, sikerült megpirulnom :) még az arcom is olyan mint aki most jött a fürdőből.
Nagyon elvoltunk Apával :) :wink: :oops:

Móni remélem sikerült beszerezni a babáknak a járművet, bár ma szerintem nem sok üzlet lesz nyitva.
Próbálj ne izgulni a mhelyed miatt. Nálatok van gyes vagy vmi hasonló??

Vanda két évig jár a gyed?? -és a fizu 50%-a?? A gyes az most mennyi nem tudod??
Nem próbáltátok még hogy vesztek Balunak vmi ajándékot mintha Laura venné?? Hátha akkor hamarabb enyhülne :wink:
Drukkolok holnapra, majd jelentkezz!
Én most ha sikerülne vajon mit kapnék :roll:

Timi olvastad amit a terhelésről írtam??-vagy te tudtad?

Kincs JELENTKEZZ!!!!!

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Félreértés elkerülésére:: mármint juttatást mit kapnék?? :lol:

esik eső

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
A GYED a gyerkőc 2 éves koráig jár. Az én esetemben ez valóban a fizum felét jelenti. Amúgy a korábbi két év átlagkeresetének 70%-a, de maximum 95.000 Ft. Ebből vonnak szja-t és tb-járulékot, viszont (ha még létezik) kérhetsz havonta 9000 Ft adójóváírást, tehát adót ennyivel kevesebbet fizetsz. Plusz kapod mellé a családi pótlékot. Ha munkanélküliként vagy regisztrálva, akkor is jár a GYED. GYES alanyi jogon jár a gyerek 3 éves koráig, ennek az összege most 29.000 Ft. És alanyi jogon jár a családi pótlék is. Kb. ennyi, de kérdezz még.

Ami Laurát illeti: mivel a párom nem hozhatja el, most még nagyon virtuális a dolog. Mármint Balunak. Csak beszélünk róla, hogy ne érje váratlanul. Most egyezkednek, hátha elhozhatná. A volt feleségéből irgalmatlanul elegem van. Sikerült kissé elrontania a hétvégénket. :evil:
vovanda
 
 


hello!

meg erkeztunk, persze tegnap minden be volt zarva, pesten is es az osztrakoknal is, tehat semi jargany a babaknak, majd junius elejen valamikor...

itt az a helyezt hogy aki dolgozot es szulesire megy rendesen kap 2 honapot szules elot 100% fizuval es 3 honap szules utan 100%, majd 3-9 honapig ha nem mesz visza dolgozni csak 30% es 9-12 honapig pedig semmit, csak kozben nem bocsathatnak el es ha 1 ev utan sem mesz visza dolgozni puszi es pa, vagyis elbocsatanak.
nalunk ha a ceg csodbe megy akor kapok 1 evig munkanelkuli segejt ami kb fele a fizumnak, de eszt kapja akarki aki csod miatt van elbocsatva, tehat azert mert en babakat varok semmit nem kapok pluszba, legalb azt a 5 honap 100% fizut ha adnak, de sajna nem, most mar beletorodtem, ha meg tortenik ez van, en mindent meg tettem amit tudtam, ma is be hivtak es egy csomo munkat hoztam haza, mert ha meg be megyek a ferjem ki akad de teljesen, mert azal van, ha ugysem fizetnek es ha csodbe is megy legalab nem dolgoztam tul magam

orulok hogy ti napoztatok egy kicsit mivel jo ido volt

holnap megyunk uh-ra es majd jovok a hirekkel, de szerintem most ki fogok kapni, eleg sokat szedtem fel ebben a honapban... :oops:

puszi mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok

Hahóóóóóóóóóó merre vagytok, már vége a hétvégének :lol: :lol:

Móni sejtettem hogy nem tudtok venni, de sebaj még van idő. A férjednek igaza van munka terén, de gondolom a lelkiismereted nem engedi hogy ne segíts. Vigyázz magadra, és gyere Uh után.

Vanda merre vagy???? :roll: Mizujs??


Többiek?????

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak ha kiskincs alszik,akkor eszek,zuhanyzok,mosok, takarítok,mosogatok vagy én is szundítok....a netezés marad :lol:
Jól vagyunk,szépen növünk csupin már 4kiló :shock: :)

Drukkok mennek mindenkinek,ha nem írok akkor is benézek és szorítok!!!

Ani ha olvasol,ti hogy vagytok? Tudsz pihenni? Nem sírósak a gyerekek?mesélj!

Minden jót!
Vendég
 


Én itt vagyok várom a mensit szeritem holnap vagy holnapután megjön és megyek uhra. Remélem a ciszta eltünt és kezdhetjük a harmadik inszemet. Már nagyon várom és most totál pozitív leszek.
szmet
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is. Ma reggel volt vérvétel, és mától megy a Decapeptyl mellé 150 Gonal. Pénteken vérvétel és UH.
Hirtelen ennyi, jól vagyunk. Manó édes angyal, csak iszonyat eleven.
vovanda
 
 


HAHÓÓÓÓ!!!!!! VALAKI!!!!!
vovanda
 
 


Vagyok ma nincs sulim. Elméletileg tanulok :wink: Gyakorlatilag meg minden mást csinálok :lol:

Vanda készíthetnél egy vonalzót, hogy tudjuk hanyadik napon vagy. Igyál minél több folyadékot.
Péntek du. !!!!!!

Kincsi tehetnél fel fotót a kisfiadról. Már egyedül vagytok?? Hogy telnek napjaitok??

Akik a héten mennem dokihoz, gondolok itt Mazsira és Mónira azoktól kérek beszámolót. :)

Kjaja??Nagyon eltüntél.

Gigi mikorra vagy kiírva??

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Fél 3-ra megyek UH-ra, Pasi addig felszedi Mant és ráérünk. :lol:
Vonalzót majd akkor rakok, ha lesz pocaklakó. És vedelek, Pasi félóránként rám szól, hogy igyak. Amúgy meg a negyedik napban vagyok.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Árnika!

Sok dolgom volt mostanában, ezért tüntem el! De örülök, hogy hiányoltál :oops: !

Képzeld kedden szúrtam magam először! Hát tiszta hős voltam :D De ma, hát azt hittem, hogy összetojom magam! Szerintem eret érhetett, nem is akart bemenni, és csípett, úgyhogy ki kellett húznom a tűt, és megint magamba szúrnom! :evil:
Pénteken megyünk vérvétel és ultrahangra, és írják a következő szurikat!

Sok érzés kavarog bennem, félek, ideges vagyok, izgulok, meg ilyenek!

Te hogy vagy? Már jobban? Nekem te vagy a pozitív hozzáállás és gondolkodás példaképe!

Jó legyél! Majd írj!

Üdv.!
kjaja
 
 


én is itt vagyok már közeleg a mensi. Ma délután vagy holnap tuti megjön és megyek uhra.
szmet
 
 


sziasztok, én is itt vagyok:-)

kjaja: pénteken mikor? mi is megyünk...illetve vanda megy fél háromra bb-hez, reggel vérvétel, csak hogy tartsam magam az időrendhez:-)
1szálpasi
 
 


Szia Pasi!

Pénteken 12-re megyünk vérvételre, és 13-ra megyünk ultrahangra!
kjaja
 
 


Kjaja :) örülök hogy jelentkeztél. Látod ügyi vagy , megy ez a szurizás :)
Ne szúrd közel a köldöködhöz, mert minél közelebb szúrod ott annál hamarabb találsz pici ereket. Nálunk Apa szokott inkább fosos lenni, de megfenyegettem hogy neki fogom beadni ha sipitozik. :lol:

na most van időm, elmesélem nektek. Az első lombikot csináltuk, még az ezredfordulóelején. A utolsó szurira készültünk a punkció elött amit este meghatározott időben kell beadni. B.B. kiírta, persze hétvége , mi szépen este úgy döntöttünk hogy kiváltjuk és megyünk beadatni. De !!! a nagy debrecenben a patikában nincs, futás ki a nőire , ott új recept, vissza patika ez sincs :evil: Ekkor már nagyon be voltam t..va hogy odaveszett minden, telefon ide-oda, végül újfaluban volt. Gyorsan kimentünk oda kiváltani , ekkor már szorított idő nagyon, és én szinte mint egy drogos az anyagért könyörögtem a patikusnak hogy vki adja be.
Akkor még nem ilyen gyógyik voltak. Ma már rutinos vagyok. No és nevetünk ha eszembe jut ahogy ˝˝száguldozunk ˝ kispolskival :lol: :lol:

Kjaja vérvétel 12 órakor???? TUTI???

Pasi nem ismertél meg :evil: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!

Hát ez nekem is furi volt! Mert amikor elsőnek jelentkeztem, azt mondták, hogy reggel 8-9 között van vérvétel, de most rákérdeztem, hogy akkor 12 óra vérvétel, és 13 óra ultrahang! Nekem is furi volt! Mégegyszer kérdezzek rá, szerinted? Neked milyen időben volt a vérvétel, neked is reggel 8-9 között?
kjaja
 
 


Én mióta kiderült a pcos, azóta nem voltam. De, vv. mindig reggel szokott lenni :!:
Én inkább betelefonálnék a helyedben. Ezen nem igazán hiszem hogy változtatnának, hiszen az eredmény után írják a gyógyikat, de ....

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kjaja!

Mehetsz délben. Ez most azért van így, mert B.B. csak délután lesz bent és akinek délhez közeli az időpontja, annak leveszik délben a vért. Én reggel megyek vérvételre és fél 3-ra UH-ra.
vovanda
 
 


árnika: a névbemondásod tévesztett meg :-) ha azt a nevet mondod, amire az önéletrajzot csináltuk, ment volna kapásból...egyébként amikor átadtam a telefont vandának, és mondtama nevet, szinte egyszerre esett le, hogy árnika:-))))
1szálpasi
 
 


Vanda!

De én Tándorhoz járok! Vagy nála is így van? Na mindegy, szerintem rákérdezek a kaáliban, fő a biztonság!

Üdv. mindenkinek!
kjaja
 
 


Sziasztok!

Móni, sajnálom a munkahelyed... A babakocsi majd meglesz júniusban. Mi volt Uh-n?

Vanda, Kajaja, hajrá szurik!!

Kincs, örülök, hogy minden ok.

Árnika (és Vanda) én úgy tudom, a munkanélküliként regisztrált akkor kap GYED-et, ha álláskeresási járadékot kap a szülés időpontjában is, azt meg csak akkor kaphat, ha előtte volt x idő munkaviszonya. Tehát a GYED-nek mindenképpen feltétele a szülés időpontjában valamilyen jövedelem, amiből vonják a tb-t, plusz a szülést megelőző két évben 180 bérezett nap.

Ani?? Timi??

Mi is tegnap voltunk uh-n, elég mérgesen jöttem haza. A Bethlen utcára kaptam beutalót, nem a klinikára :roll: Szóval du. 3 utánra kaptam időpontot, 5-kor jutottunk be, és a 18. heti genetikai uh-n nem voltunk bent tovább 1 percnél! Én a monitort nem is láthattam, a párom a telefonjával próbálta a monitorról levideózni babucit, de nem lett jó... Képet nem lehetett kérni. 1,5 hónapja voltunk uh-n legutóbb, és már nagyon szerettem volna újra látni a kis babót, hogy mennyit fejlődőtt, a mozgását stb. A lényeg, a doki szerint rendben, a nemét nem látta. (Fél perc alatt persze hogy nem!) Ja, és itthon láttam a papíron, hogy a 12. hetivel szemben most csak egy adatot mértek (BPD).

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Megvan a megoldás! Azért lesz délben a vérvétel, mert reggel sokan vannak, ezért délben is van egy vérvételes csoport! Úgyhogy meg vagyok nyugodva! :)
kjaja
 
 


most nagyon szomoru vagyok! irtan egy nagyon szep hoszut es el tunt! valamit fere nyomtam, hogy tudok ilyen bambuli lenni?
majd delutan probalom visza irni, most megyek levegoztetni a buta fejemet

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Tudom nagy hülyeséget fogok kérdezni, de érzett valaki valamit, mikor szúrta magát? Mármint úgy értem, hogy lehet azt érezni, hogy nő a petesejt? Na, értitek?! :oops:

Mert én néha érzem, hogy kicsit begörcsöl, de semmi egyéb! Vagy ez a normális?
kjaja
 
 


kjaja:Én inkább a clostynál érztem ilyet a gonalnál annyira nem csak néha szúrásokat nem volt vészem. MOndjuk én csak75öt szúrtam de így is túl lettem stimuzva.

Valószínű holnap megyek uhra mert már kezdődget a mensesem de még nem mondanám annak.
szmet
 
 


Kjaja!

Ha sok tüsző érik egyszerre, akkor az okozhat kellemetlenséget. Igyál meg naponta LEGALÁBB 3 LITER folyadékot, az enyhíti a tüneteket.
vovanda
 
 


Köszi a válaszokat!

Akkor meg vagyok nyugodva, hogy nem gond, ha nem érzek semmit! :)

De majd holnap kiderül, hogy mi van!
kjaja
 
 


na probaljuk ujra!

nagyon fel vagyok dobva maskulonben :lol:

arnika! lehet teged is fel doblak kicsit, mert nem kel ide el rohanjal hogy valami erdekeset meg tudjal..... :roll: :wink:

kjaja! orulok hogy bele vagtatok es ne lepjel le megint! a szurizasal pedig meg birkozol...

vanda! sok sikert holnap!

a lenyeg az hogy tegnap voltunk uh-on, ami nagyon jol ment, a vizelet eredmenye eleg jo volt, pici infekcio, de normalis, a babak nagyon jol nonek sot picit nagyobbak mint ahany hetesek, persze az 1-es baba nyugis volt es ki fekudt maganak hogy jol le merje a fejecseket, hasijat es a femurt is, a masik szokas szerint izeg-mozog, szinte le kel kapni hogy valamit lehesen rajta merni. az 1-es baba 185 gr es a 2-es 178, a doki no azt mondta hogy nagyon jol esznek es novekszenek es nem kaptam ki a kilok miatt sem, de azt mondta hogy 2 ilyen babaval ki zart hogy csak 12 kg-ot szedjek osze, de azert vigyazak miket eszek osze, a meresek utan meg kerdezte hogyha akarjuk tudni a bebiknek a nemuket, en rogton ra vagtam hogy igen, mert kb 1 hete voltak megerzeseim is ezel kapcsolatban es a ferjem pedig nem nagyon akarta tudni, a doktor no egy picit meg szepent hogy akor most mi lesz, de vegulis bele ment o is...
ja azt nem mondtam hogy oljan edik voltak a babak, kicsit logdostek egymast de a leg szeb az volt hogy egyiknek a feje a masik hasijan pihent es forditva, oljan cukik voltak, mint ket kis tesver akik osze olelik magukat, de nem azert mert a mienk de oljan tunderiek voltak....
na terjunk visza, a doktornom ugy nezi a babaknak a nemet hogy lentrol a popsi felol a labuk koze nez, az 1-es baba lehet emlekeztek hogy a ferjem el nevezte modellnek mert nagyon ugyesen birja az uh-ot es szepen ki fekszik maganak, na mi volt a pici laba kozt?.... egy futyike, tehat egy pici fotomodellunk van (185 gr) bal oldalt, persze a masik egy picit nem akarta meg mutatni mi van a laba kozt de sikerult egy pilanatra le kapni es mi volt a laba kozt???? na mi????.... semmi, tehat jobb oldal egy picike ugyved no lakozik (178 gr), en oljan boldog voltam hogy el sirtam kicsit magam, enel jobb nem is lehetet volna, es en is igy ereztem, a ferjem pedig 2 kislanyt erzet, haza jovet a kocsin enekeltem meg tapsoltam ugy el voltam az oromtol, nem tudom ha a dokimnak jobb a gepe, de olyan jo volt hogy tenyleg mi mondtuk meg hogy milyen nemuk van anyira jol latszot, a kovetkezo uh majd junius 18-an lesz es valami morfologiai uh lesz, ami jobban le mer mindent a babakon.

mazsi! nagyon sajnalom hogy te nem tudtad igy elvezni az uh-ot, hisz mind anyira varjuk es olyan jo mikor latod oket es hogy jol vannak, de pl en privat dokihoz jarok, fizetek is szepen, a korhazba ingyen lenne, de nincs fix orvosod, mindig mashosz kerulsz es nem mindenki anyira oda ado sajna, es mivel ikrek is jobban oda kel figyelni rajuk, remelem a kovetkezo uh jobb lesz nalatok is, a fontos az ha legalab mondtak hogy minden ok

csajok! pasi most ki zarlak! (arnika, timi, vanda, szmet, kjaja) nekem most olyan erzesem van hogy valakinek vagy valakiknek most sikerulni fog, akar spontan akar iszemes/lombik baba, alig varom.... sok sok sikert hoza, es az utolso erzesem nagyon be jot :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Moniq!

Próféta szóljon belőled! Tényleg jó lenne már, ha valakinek összejönne, legyen az bárki, mert itt mindenki megérdemli, hogy legyen babája!!!!!!!!!!!!! És lesz is!

Igazam van?!

További szép napot!
kjaja
 
 


Jaj Móni csak legyen igazad. Bizti jó érzés lehet az uhán látni a babákat.
Én ma vagyok a 28.napban befejeztem a fogigátlót már vagy 4 napja és még semmi. Viszont eléggé görcsölök.
szmet
 
 


sziasztok!

árnika!nem tudtam,hogy a mászkálás más eredményt mutat.ezt senki sem mondta a vérvételnél.na mostmár mindegy.veled nem mászkálunk!érted! :wink: hogy vagy?suli?apa?remélem minden oké...?

móni!gratulálok4ennél jobb tényleg nem is lehetne!!!egy fiú,és egy kislány...szuper!!!!és jó,hogy ilyen jó élmény volt az ultrahang.remélem hamarosan mi is élvezhetjük a férjemmel a pindurinkról az ultrahangot. :wink:

mazsi!sajnálom,hogy neked viszont nem volt élményteli.de akár magándokihoz is mehetsz egy ultrahang erejéig.legalább megnyugodnál,és többet látnátok a picikéből!de a lényeg,hogy minden rendben! :wink:

anyucik?kincs?ani?hogy vagytok?babócák?remélem minden oké?!ha ráértek írjatok!

gigi?mi újság veled?egyben vagytok még?

vanda!kjaja!megy a drukk ezerrel!minden rendben lesz meglátjátok! :wink: sikeres lesz a babaprojekt!

Kép
timé&tati
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?