Új privát üzeneted érkezett!



Annus: Megint tiéd lett a laptető! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 

 
 

koszi annus megvagyok.vege a gynevac kuranak,nalunk most pihi van.

Kép
monyo83
 
 


SZiasztok lányok.Képzeljétek a mensi sehol, a hőm 37 és észre vettem már 1 hete hogy minden éjszaka pisilni járkálok lehet hogy mégis sikerült?
Jajj de jó lenne. :)
Nagyon szoritsatok!!!!!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Tök jó lenne Jucus, drukkolok neked :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Annus:Neked a múlt hónapba hány napra is jött meg?És akkor mikor volt a pé-d?

Kép

Kép
syl100
 
 


Jucus:Mikor tesztelsz?

Kép

Kép
syl100
 
 


Hát már csak akkor tesztelek ha 3 napig nem fog jeletkezni a mensi!Remélem igy lesz!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus kibírod még 3 napig? Én nem bírnám.
timejka
 
 


Jucus!
De izgi!!!!

Ja nem enyém a laptető,csak szerepel a nevem a hozzászólásban :lol:

Nekem az előző ciklus 31 napos volt,és kb a 20.napon volt pé...de a pé körül nem aludtam túl sokat és náthás is voltam...szóval akkor nem volt vmi pontos a hőm...én előrébb tenném a pét,egyéb jelek alapján!
Most a 20.napon volt,de a clostyt 1 nappal később vettem be mint a múltkor.
De ha rányomsz a görbémre alattaott van a múlthavi kis cikk-cakom :lol:

annus11
 
 


Jucus!
Muti a görbéd!!!!!! :oops:

annus11
 
 


Jucus: a fenébe! Pont nem leszek netközelben,amikor tesztelni fogsz! :( Péntektől nem vagyok. De azért nagy drukk,hogy ne kelljen leírnod,hogy megjött! :)
Annus:tényleg nem a tiéd a laptető...azt hiszem túl reggel volt még nekem ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Jucus,holnap már 14. nap lesz a pé óta!Szerintem simán tesztelhetsz reggel :wink:

annus11
 
 


Sziasztok lányok!
Kicsit betolakodom hozzátok!
Én November óta szeretnék kisbabát,sajna kifogtam a legrosszabb dokit! 1 hónapja rászántam magam kerestem másikat! Mostanit jónak vélem,csinált UH-t,vérvétel-hormonvizsgálat! Kedden derült ki mi a gondom,hát kevés a progeszteronom (sárgatest)!
Clostit kaptam,Kedden szintén UH!
Ti régóta próbálkoztok? Sajna nem tudom az eddigi írásokat elolvasni,rengeteget írtatok!

Kellemes du-t mindenkinek!
misszike
 
 


Sziasztok lányok!
Kicsit betolakodom hozzátok!
Én November óta szeretnék kisbabát,sajna kifogtam a legrosszabb dokit! 1 hónapja rászántam magam kerestem másikat! Mostanit jónak vélem,csinált UH-t,vérvétel-hormonvizsgálat! Kedden derült ki mi a gondom,hát kevés a progeszteronom (sárgatest)!
Clostit kaptam,Kedden szintén UH!
Ti régóta próbálkoztok? Sajna nem tudom az eddigi írásokat elolvasni,rengeteget írtatok!

Kellemes du-t mindenkinek!
misszike
 
 


Sziasztok lányok!
Kicsit betolakodom hozzátok!
Én November óta szeretnék kisbabát,sajna kifogtam a legrosszabb dokit! 1 hónapja rászántam magam kerestem másikat! Mostanit jónak vélem,csinált UH-t,vérvétel-hormonvizsgálat! Kedden derült ki mi a gondom,hát kevés a progeszteronom (sárgatest)!
Clostit kaptam,Kedden szintén UH!
Ti régóta próbálkoztok? Sajna nem tudom az eddigi írásokat elolvasni,rengeteget írtatok!

Kellemes du-t mindenkinek!
misszike
 
 


Misszike!

Változó h ki mióta próbálkozik...van aki több éve,van aki prá hónapja.A clostyval is így van ez.Nekem ez a 2.hónapom.Majd meglátjuk mi lett belőle :wink:
Sok sikert neked is!!

annus11
 
 


Sziasztok lányok!Holnap teszteljek vagy ne???Jajj de én ugy félek hogy megint negatív lesz!!!!

Annus: itt a görbém
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/5 ... 18400_.png

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus!
Ez érdekes....ez a ciklus.hu hogy hova nem teszi ezt a vonalat :shock: Nehogy má csak most legyen a pé!!!Jesszu!

Lehet h a 23.napon volt akkor pé!És akkor még várni kell a tesztel.Látom már csináltál és nega lett,de szerintem ez még nem jelent semmit!Akkor lehet csak a 7.dponál jársz,az még korai a teszteléshez szerintem!

annus11
 
 


Jucus: érdekes a görbe.....nekem úgy tűnik,hogy a 17.nap volt pé. Nem?

Misszi: én is most váltottam dokit. :) Nálam PCO a helyzet, most 1 hónap Closti szünet lesz.

Ja, és csajok! Fáj a pocim,mint a nyavaja, piri a küszöbön! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Igen ,a 17. nap is esélyes....na de amit a ciklsu.hu betett az tuti nem...szrintem :wink:

annus11
 
 


Sziasztok,

Annus, nagyon kösznöm a segítséget, tegnap sajnos nem volt időm átnézegetni, de majd most.

Jucus, nagyon szoírtok!!! Szerintem is tesztelhetnél már, de valószínü inkább én is ráhúznék 1-2 napot, a csalódás elkerülése végett!

Én tegnap voltam UH-on, ez volt a 12.nap és tök jó, 20 mm-es tüszőm van a jobb petefészkemben. Csak sajnos a nyálkahártya vékony, így nem kaptam repesztő szurit, holnap kell újramennem. De ami a legmegdöbbentőbb, hogy cisztáknak (PCO-s vagyok) híre hamva sincs!! Hogy lehetséges ez? Eddig mindig tele voltam fekete pöttyökkel, most pedig tök tiszta! Elképzelhető, hogy egyik napról a másikra eltűnik? Ezt elfelejtettem megkérdezni a dokitól...na majd holnap!
kexi
 
 


Kexi: ez csupa jó hír! Lehet,hogy magától is meg fog repedni, nekem is megrepedt. Nekem is vékony volt a nyh.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág, köszi a bíztatást. Ha vékony a nyálkahártya, akkor nehezebben ágyazódik ba a Kis Bab...de még hízhat, ugye?
kexi
 
 


Sziasztok lányok.Ma is teszteltem sajna nega lett már megint!!!!! :x
Jajj mi lesz ebből???
Mensi sehol a hőm ugye még mindig 37 , valami nagyon jók is tünet kéne hogy jelentkezzen hogy ne izguljak mert már a falat tudnám kaparni!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon idegesitő már tényleg!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok lányok!

Misszike: mi is novemberben álltunk rá a babaprojektre, de januárban nem jött meg. Elmentem a dokihoz és azt mondta, hogy várjuk meg a februát végét és ha addig semmi, akkor hormonvizsgálat. Persze hogy nem jött meg. A vizsgálat szerint nekem sincsenek rendben a hormonok és én is clostit kaptam. Már túl vagyok az első hónapon, de sajnos baba nem lett. Felhívtam a dokimat és azt mondta, hogy lehet hogy csak most kezdtek aktivizálódni a hormonok és majd a következő hónapban. Holnap reggel kezdem szedni a 2. adagot :lol: remélem ennek már lesz eredménye. Mostantól egy kis nyugi lesz nálunk, hátha ez segít, MEGKAPTUK A LAKHATÁSIT A LAKÁSRA :P szusszanhatunk.

KépKép
csige-bige
 
 


kitartás Jucus. Szerintem próbálj egy kicsit megnyugodni, bár könnyű ezt így mondani. Gondolj arra, hogy ameddig nem jön meg, addig az csak jó jel :wink: bízz benne hogy sikerült.

KépKép
csige-bige
 
 


Jucus!
Pár nap és én is csinálok tesztet!Esetleg addig tarts ki,és tesztelünk együtt :wink:

annus11
 
 


Jucus: amíg fenn a hő és nincs menszi, tényleg semmi gond, ne aggódj! Kitartás, még egy pár nap.... ;)

Nekem ma megjött. Örülök neki. :) Ahhoz képest,hogy a doki azt mondta,hogy nem lesz menszi, elég erőteljes és szép élénk színű így az első nap! Még jó,hogy nem szedtem be a Norculutot! Jól látom, hogy a menszi ideje alatt nem szoktátok mérni? Nem érdemes? Csak azért,mert most elutazunk a hétvégére és semmi kedvem nem lesz a Bükkben 5:20-kor kelni hőmérőzni. :? Szóval ez a menszi ilyen szempontból pont "kapóra jött", attól függetlenül,hogy nem a legjobbkor toppant be. :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!
Napvirág:nekem is először azt mondták PCO :( ,aztán mégsem :) .Kis cisztám van,de azt mondta a doki a nők 90%ánál ciklusonként előfordul! Régóta szedted a clostit?
Csige-bige: ezek szerint Nálad is kevés a progi szint? Énis elkezdtem szedni clostit,Kedden megyek UH-ra,hogy lett-e tőle tüszőm! Remélem most is lesz! 1 hónapig a régi dokinál szedtem,akkor még a következő hónapban is volt pém.Csak lecsúsztunk az akcióval a Choragon miatt! (elszámoltuk szerintem),vagy csak nem jött össze! Akkor végülis nekem is most van 1 hó kihagyás után a 2-closti! Mi is reménykedünk :roll: ,első babánk lenne! :P
misszike
 
 


Igen misszike és emelett a női hormon kevés a férfi sok. Ezért kaptam clostit. Mi is az első babára gyúrunk, de jó lenne ha már sikerülne, mert nagyon várjuk. Én nem kaptam a gyógyszer mellé semmit, csak azt kell szednem, napi 2*1 öt napon keresztül. Valamint elkezdtem inni a cickafarkfű teát és a palástfű teát, hátha ez is segít. :wink: Bízva bízunk.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige!

Nekem a többi hormonom szerencsére jó,párom kiskatonáit is megnézték,rendbe vannak! Nagyon reméljük mi is,hogy nem kell sokáig clostizni. Cickafark és palástfű peteérést segíti igaz?
Hogy kell inni és mikortól-meddig?
misszike
 
 


Misszike:
igen azt segítik a teák. Én azt olvastam, hogy a cickafark teát a 14. napig kell inni, ez segíti a peteérést, majd utána kell inni a palástfű teát ami segíti a beágyazódást. Most iszom is ezerrel. Ezen kívül szedek gravidát és folsavat. Mást már nem szeretnék :D Ja és ma kezdtem el ismét a clostit :wink: remélem most már lesz hatása. :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok,

ma voltam UH-on (14.nap) és 21 mm tüszőm van, de sajnos csak 5mm a nyálkahártya :( Kaptam repesztő szurit, de félek, hogy ez a hónap is elúszott. 5 mm az sovány...mit gondoltok?
Amúgy én málnalevelet olvastam, hogy jó peteérésre, a cickafarkot pedig beágyazódás segítésére olvastam...de nem akarok bekeverni.
kexi
 
 


Kexi!
Én nem tudom sajna h mennyinek kéne lenni a nyálkahártyának...Én a málnalevelet iszom pé elött,utána meg palást!


Jucus!
Na mi a helyzet????

annus11
 
 


Annus,Jucus,Kinga:Mikor teszteltek?Tünetek vannak?

Kép

Kép
syl100
 
 


Hát én vagy hétfőn vagy szerdán tesztelek,ha jó lesz a hőm...tünet még nincs...vagyis azt hiszem..elég morcos a hangulatom....
Méhszáj és nyálka egyenlőre babára utaló állapotban,aztán meglátjuk hogy változik.Most vagyok 7.dpon,még sok van vissza....

annus11
 
 


Annus:Milyen a nyálkád?
Nekem krémes és már pár napja feszül a cicim!

Kép

Kép
syl100
 
 


Hát nekem pár napja rekord mennyiségű volt,most meg már kezd a szárazság felé hajlani,de még kicsit krémes.Bár nem tudom h mennyit fog változni pár nap alatt.Cici még nem feszül.Előző ciklusban viszont feszült....szóval lehet fordítva vagyok bekötve 8)

annus11
 
 


Na sziszatok lányok!Ma megjött...én tudtam... :cry:
Jajjj de sz*r érzés!!!!Csak tudnám miért késett most is 3 napot és a mult hónapban is!Ugyhogy átjárhatóságira készülök!Ilyenkor annyira megnézném magam belülről hogy miért van ez!!!!De addig küzdök most már csak azért is amig nem lesz eredménye!!!!!!Már kezd nagyon nagyon bosszatani!Tényleg az ember mindent belead és megtesz azért hogy végre sikerüljön még azt a rossz teákat is lenyelem csakhogy jo legyen...és??? semmi eredménye.És tudom hogy ti is igy vagytok csak azért az a 3 év már nagyon megviselt!

Remélem többiekkel minden oks!!!!!Szoritok neked nagyon Annus!!!!!!!!!!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus!

Megértelek..3 év....már lehet rég feladtam volna!Még akor mindig van pár dolog amit meg lehet nézni,hátha az hozza majd a sikert!!!!
Drukkolok nagyon!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


felvettelek msnre Annus ha nem baj!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Nem 8)

annus11
 
 


Jucus sajnálom, drukkoltam neked :( azért ne add fel, előbb-utóbb mindannyiunknak sikerül. Hidd el meglesz az eredménye a sok rossz teának, gyógyszernek :wink: mi is úgy szerettük volna, hogy már júniusban szép nagy pocim legyen, de sajnos nem kívánságműsor :( poci sehol, de lesz. Addig küzdök amég lesz :wink:
Kitartás mindenkinek! Drukkolok Annus

KépKép
csige-bige
 
 


Hú,eléggé szívok!Most voltam a wn-n és már barna van a papiron meg már vér is volt!Ez nagyon-nagyon fura,mert a 27.napban vagyok és nekem még kb.1hét lett volna,hogy megjöjjön!
Nem irattam fel az újabb adag Clostit,úgyhogy ez most Nagy szívás! :roll: Így hogy fogom elkezdeni a 3.naptól?Sehogy!Kedden tudok leghamarabb dokihoz jutni és szerdán tudom kiváltani,ha lesz a gyógyszertárba,mert a múltkor is úgy hozattak!
Nemtom mit csináljak?Ha már most estére jön meg akkor,csak holnaptól számoljam a ciklust v.mától?
Már 3 napja 37 volt a hőm,ja és tünetem sincs,hogy megjönne!Nekem még talán sohasem jött meg ilyen hamar!

Kinga:Látom neked is megjött ma! :cry: Tényleg egyszerre vagyunk,SAJNOS!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!
Nem bizti h ez már a menszi!!!Lehet csak vmi pecsételés...
A menszit onnantól kell számolni mikor rendesen megjön!Tehát a pecsételést még nem!Nekem van recepten clostym,csak még nincs kiváltva.Itt szokott lenni,bár látom nem pesti vagy,akkor tudtam volna adni időben...

annus11
 
 


Annus:Hát igen,ez így sajna nem megoldható!De azért kösz!Tehogy állsz? Amúgy rosszul írtam, nem a 27.napom van, hanem a 28.!

Gabi:Rég írtál! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Én ma teszteltem egyet a kíváncsiság kedvéért,még negatív lett!De hát még van időm...ma vagyok a 10.dpon...de hogy a beágyazódás mikor történhetett....szóval meglátjuk mi lesz 2 nap múlva :wink: Hőm jó,menszire utaló jelek egyenlőre nincsenek...meg nagyon úgy semmmilyen jel nincs....ami jó jel :lol: Mert az elmúlt 2 hónapban meg mindig volt vmi jelem....Szóval még 2 nap...aztán kiderül :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus:Szorítok,hogy sikerüljön!

Nekem ma már rendesen megjött,úgyhogy 29 napra.Úgyhogy szerdától ismét Closti!Ha rendel a dokim holnap és feltudom iratni.

Meg veszek holnap cickafark teát is és azt fogom inni a pé-ig!
Szerintetek az jó?
Utána meg palástot!Hátha! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?