Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hoztam képeket a Babusgatóról. Aki kéri, küldöm neki e-mailben is. Van sok, a legjobbakat válogattam ki.

orchidea: nekem gyönyörű továbbra is, igaz, mi aznap átültettük az összes virágot, közte ezt is. Szerintem nagyon rossz volt már a földje, meg alig fért el a gyökere, nagyobb cserépbe tettük. Meg félhomályos étkezőbe van, mert olyan jel volt rajta, lehet, hogy nem szereti a napot?

Holnap jöttök a Ringatóra? Bár szerintem ott is nagyon sokan lesznek. Kép
Kép
Kép
Kép

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


még képek
Kép
Kép
Kép
Kép Zalus új sapija

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 


másik sapi, ez turis. Másik oldala farmer
Kép

Nóri és Zalán
KépKép
norri
 
 

 
 

Norri: már épp akartam kérdezni, hogy mi van a képekkel...

Légyszi küldd át emailben, amit tudsz: norita84@gmail.com

Noémi: Te is elküldöd a fotókat? Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kriszta: Én Daninak kérnék szépen egy világoskéket, Bencének meg egy sötétkéket, és előre is köszi! Ha nincs vmelyik, akkor lehet egyforma is, és mindegy melyik kék!

Timcike: Tényleg klassz ez a medence! Nekem is tetszik!

Nóri: Továbbra is fenntartom, hogy jó lehetett ez a tali! Gondolom a holnapi is az lesz!
És jöhetnek még képek, mert nagyon aranyosak a gyerekek!
Vendég
 


holnap nem leszek mert na szóval hosszú tehátnem leszek itthon és apa lesz a csajjal!Majd valamikor este de nem hiszem lesz kedvem jönni ,bocsi csajok!

Ja nagyon jók a fotok és végre már Nori te is jelentkezel néha!

Kriszti: nekem is jöhet sapi akkor már egységes legyen a banda rád bizom valam i rózsaszínt! :wink: :lol:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Én se leszek holnap, de én megyek csavarogni, és azért!
Apa bizti jól fog boldogulni Ágikával, emiatt ne aggódj!
Vendég
 


Sziasztok!

Timcike, nagyon tuti a medence.. Mintha hasonlót vettünk volna tavaly az unokaöcsém 1 éve sszülinapjára. Ő nagyon szereti! :D
És tuti jó a kocsi is! :D
Rablás: hát én is tartok tőlük... :roll:

Kriszti, VILÁGOSKÉK színűt szeretnénk, ha még marad Brigiék után... :wink: (ha nem marad, akkor SÖTÉTKÉK is jó lesz) És előre is nagyon szépen köszönjük! :D
kaja: biztos túl óvatos vagyok, de most már a hétvégén akarok venni neki májat, holnap meg zöldborsót főzök neki. Ma a kelbimbó nem jött be neki. Helyette gyorsan egy kis sárgarépát adtam, na az sem kellett!!!! :shock: Szóval ma nagyon keveset evett.... talán inkább most már a jó idő miatt inkább szomjas lesz, mint éhes. Azt hiszem, több folyadékot adok neki, és talán valami leveses ételt délben is. :wink:

Norri, nagyon édes Zalán a sapiban! És nagyon jó lehetett a ringató. sajna ma és holnap de is ügyintézünk. Van elég sok minden, és most már a héten szeretnék túl lenni rajta. Emiatt is ideges vagyok már egy picit.
Jók lettek a képek! :D Jó nektek, hogy találkoztatok! :)
Látom, holnap mindenki megy valahová.... :wink: 8)

Jó éjt

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszti, nem semmi a konyhai sztorid! Gondolom hogy megijedtél.... :roll: Tényleg kész szerencse, hogy Aziz épp aludt....
Egyébként nem tudom, hogy lehet a gyereket kicsukni a konyhából. :roll: Nálunk bizti sehogy! :?
Sajna, nagyon sok veszély leselkedik rájuk, már csak a kíváncsiságuk miatt is... Persze mindentől nem tudjuk megóvni, de azért a veszélyes helyzetektől mostanában már rémképeim vannak... :oops:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Hát, nálunk ez most úgy működik, hogy Bence már tudja, hogy nem lehet, Danit meg max a kompan engedem ki, az meg nem fér el a pult és a szekrény között, így nem jut be a veszélyes helyre! Ha már startolva fog mászni, akkor kényszerből járókába rakom, ha főznöm kell. Ez van!
És tényleg nehéz megoldani, de anno Bencét is beraktam a járókába, járóka a konyhába, és elvolt addig, amíg megcsináltam amit kellett!
Manó: Egyforma kendőnk lesz? :lol:
Vendég
 


Most töröltem ki mindent amit írtam! :evil: :evil:

Timci

Attycinek jó nagy medencéje lesz!
A babakocsi odaadás nagyon jó ötlet!

Brigi

Merre lesz a csavargás?
Nálunk túl kicsi a konyha, nem fér be a járóka. :(

norri
Képeket én is kérném! A rágcsálós Sáris kép nagyon jó lett!
Zalánnak meg a baseball sapis képe tetszik. Olyan kis csodálkozó rajta.

mano

Attól hogy túl óvatos vagy semmi baja nem lesz.

kriszta

Biztos írtad már, ti végleg a párodéknál maradtok? Azt sem tudom merre vagy! :oops: :oops:
Vissza kéne olvasni de nincs időm.
Aziz majdhogynem jobban eszik mint Lili. Mostanában pár kanál után visszautasít mindent (gyümik, üveges kajcsit mindet) és nézelődik hogy mi jobbat kaphatna. :evil: Ma tojásos nokedlit evett. :roll:

Kép
emoke27
 
 


Bent a városban talizom a barátnőmmel, és megyünk vásárolgatni! Már nagyon várom! Utána meg megyünk egy nagyon régi családi ismerőshöz! És ők meg elviszik Bencét a cirkuszba!
Vendég
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte: Mi Huggies féle fürdő pelust használunk. nagyon szeretem, szerintem kényelmes viselet.

"könyvtári babaringató" ez hol van és mikor? Nagykönyvtárban, Piaristák terén? Erre mi is elmennénk, legközelebb.

Falevél! Gratu vizsgákhoz, nagyon ügyi vagy!

Andi! Mielőbbi felépülést anyukádnak!

Mogyoland! Nektek is javulást kívánok!

Nyaralás! Mi Hajdúszoboszlóra megyünk 1 hétre. Már nagyon várom.

Kajcsi: köszönöm, az ötleteket. reszeltsajtos-tojásos valamit is biztosan elkészítem.

Ma játszótéren voltunk a gyerekekkel. Most nagyon sokan voltunk kint. Sok gyerkőc jött körénk, nézegették Józsikát, beszéltek hozzá... egyik azt mondja: "A babának, folyik a szájából a víz!" :) :lol: ari volt.
nagyon nyáladzunk, valszeg megint jön fogacska.

Jó éjt.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika: Akkor nektek is nagyon jó dolgotok lesz! Voltatok ott már máskor is? Egyszer majd én is szeretnék elmenni, de most nem az az úticél!
A gyerekek meg ilyen kis kíváncsiak, de én is bírom, mikor megszállják a babakocsit a kis totyogósok, és nézik Danit! Ez a bölcsiben fordult elő már nem is egyszer, ahova Bence járt! Néha jól meg is gyömöszölték! :lol:
Vendég
 


Na, kérem!
Tegnap jöttem, és kétszer egymás után levágott a gép! A disznaja! :-) Szóval, a képeket meg majd küldöm és Norri, én is várom! :-)))

Erika!
Igen, Piaristák terén a nagy könyvtárban. Nagyon klassz volt! Azt hiszem, minden hónapban van.

Andi!
Nagyon gyors gyógyulást Édesanyádnak!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszta!
Azt hiszem, minket egy bézs színű érdekelne. Vagy, ha esetleg mégis van fehér. Az Uram is ezt mondta, hogy egyensapkája lesz a bandának! :-)))

És, ha már az Uramnál tartunk! Megkérdeztem mit szólna a babatalihoz! Azt válaszolta, h MIÉRT NE!!! Szóval: LEGYEN! :-)
Olyan, marha nagy kapacitásunk nincs, de azért 1-2 babakocsit is el tudunk tárolni. Szóval, én arra gondoltam, hogy még ebben a hónapban! Igazándiból az utolsó hétre gondoltam. MIT SZÓLTOK? Ki jönne??? Várom a reakciókat!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Timcike!
Akkor most mennyi is ez a medence? Meg mekkora? Bocsi, most nincs időm visszakeresni. :roll:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!
Neked mikor is van az államvizsgád? Azért csak utána kéne tenni.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bálint nagyon cuki!
Szabályosan mászik, kezek-lábak megfelelő ütemben, sorrendben és tempóban. Kb fél méterre jut és utána lezuttyan. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat, Anyukámat, ha minden igaz ma kiengedik, s gyógyítgatom otthon. Remélem minden rendben lesz nemsokára lesz nagyvizit és kiderül.

Kriszta
A sapi minket is érdekelne, egy bordó vagy rózsaszín és egy kék.

Noémi
Minket érdekel a tali! (mi nem viszünk babakocsit :lol: ) Mikor jöttök ma ringatóra? Van negyed 11-kor is? Mi arra pályázunk.

Erika
Már akartam írni, csak elmaradt :oops: , nagyon ügyi Brigi! Legyél is büszke rá! :lol:

Emőke
Én is sajnálom, hogy nem tudtunk beszélni, majd legközelebb remélem sikerül. Két manócska rendesen leköti a figyelmemet. Mindig aggódom, hogy Peti nehogy elkóboljon.

Sziasztok
Andi

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Noémi: június 2 körül és június 11-én lesznek az államvizsgáim. De miattam nem kell későbbre tenni, mert nappal nem szoktam tanulni,meg egy nap ide vagy oda nem számít. Ja és a másik fórumon (anyatanya) május 31-én lesz tali, szóvalha lehet, akkor ez a tali máskor legyen, mert többen vagyunk itt is ott is.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mi vagy a 10.15 vagy a 11 órási ringatóra megyünk, majd meglátom melyikre érünk oda... Meg ha esik az eső, akkor szerintem nem megyünk, de remélem nem fog esni...
Ha megyünk akkor én is viszek fényképezőgépet... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóémi-én a miénket 23oo-ért vettem,de olyan olcson már nincs,csak 27oo-ért.Én meg 5ooo-ért adom idegeneknek. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nóémi-nagyon aranyos tőled,h.megrendezed,mi sajna nem tudunk menni az utsó héten,mert jön anyum,a nővérem,meg a kislánya,hisz 3-án nagy party lesz nálunk. 8)

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Brigi, remélem, nem baj, ha egyforma lesz.... :wink: :D
Elpakoltam már a járókát, mert nem fértünk tőle, de lehet újra elő kell szedni, és valahová felállítani. Az a jó, hogy a nappali-konyha-étkező 1 légtében van, és akkor elég egy olyan jó kis helyet találni, ahonnan majd Bende mindig lát, ha épp nem is vele foglakozom... Na mindjárt megyek is pakolni... :D Apa tuti örülni fog! :lol: :lol:
Bence cirkuszol? :lol: De jó lesz neki! :D

Emőke, köszi! Azt hiszem, igazad van! :D

Erika, én kérdeztem az úszópelust, mert végre kaptunk igazolást az úszásra. Persze pelust még nem vettem! :lol: Köszi az infót!
De jó kis helyre mentek nyaralni!!!! :D Biztos szupi lesz!
Mi is ha útra kelünk, az összes járó kisgyerek odajön és benéz a kocsiba: alszik a baba, ott a baba... felkiáltásokkal! Imádnivalóak! Bende meg nem győzi kapkodni a fejét! :lol:

Noémi, édes lehet Bálint, ahogy lehuppan! Bende is szabályosan pakolgatja a kezét-lábát! És nem áll meg fél méternél.... Néha pihen közben, és akkor röpköd (keze-lába égnek), aztán megy tovább! Meg tudnám zabálni.
Valamelyik nap fürdés közben locsoltam, és a folyó vízsugarat akarta megfogni.... :lol: Persze nem sikerült, de nagyon kitartóan próbálkozott! :lol: :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Jó kis váltás volt! Noémiék Nórival az első ringatón voltak, mi a másodikon, falevél a harmadikon. :lol:
Lilinek egyébként nagyon tetszett tátott szájjal állt Ági előtt. Főleg mikor furulyázott.

e-mail címem: lilsziem@freemail.hu Előre is köszi a képeket!

Nyaralás nálunk még képlékeny. Valószínűleg 4 nap lesz és szóbajöhet: B.fölvár, Bük, Szigetmonostor is. Én a bababarat.lap.hu-n néztem a a szálláshelyeket.

Anyatanya milyen? Olyan sokat szoktátok emlegetni.

Kép
emoke27
 
 


Brigi

Találkozó hogy sikerült? Kifosztottátok a boltokat?


Lilimnek kint van egy rágófoga! :shock: Ez azért fura nekem mert egyébként csak hét foga van, szóval van két szünet és úgy jött ki alul a rágó. Én azt hittem sorba jönnek! :lol:

Kép
emoke27
 
 


Emőke: Hát ezt jól összehoztátok! :lol:
Hát, majd dobok nemsokára képet, a fiúk haláliak voltak, és egyensapkájuk lett!

Manó: Dehogyis baj!

Boltot nem fosztottam ki! De megvettema Babylove csepegésmentes itatópoharat Daninak, és képzeljétek el, ebből hajlandó inni!
Ha véletlenül van ilyen DM kuponja felesleges vkinek, én elfogadnám! :D Bocsi, de úgy örülök, hogy van végre egy csőrös, amiből hajlandó inni!
Amúgy nagyot sétáltunk! És olyan jó volt dumcsizni is Adrival! Ádi meg kis tündérke, nagyon nyugis, csak a sapit akarta lehajigálni állandóan! :lol:
Vendég
 


Látom vannak itt szervezések :D
Találka: ahogy Falevél írta, 31-én lesz tanyatali, ezért nekem jó lenne, ha kb 2hét lenne a köv tali között, mert akkor úgy tudnánk lemenni kecskemétre. Apának a vizsgái is talán addigra ritkulnak és hajlandó lesz minket még 1x lefuvarozni. Ja, és nekünk inkább a hétvége a nyerő, mert hét közben nem tudunk menni :?
Kriszti, kendő: ha nem gond, leírnád megint, h mennyiért tudsz és milyet szerezni?????
Timcike, én is azt kérdezném, h akkor most tőled mennyiért lehetne venni ilyen csodapancsit???
Irigykedem a ringató, meg atöbbi ilyen események miatt. Itt is lenne pesten több helyen, de kocsi nélkül nem tudk eljutni. Kecskeméten meg csak odasétálnánk babakocsival..... :( Néha azért hiányzik, h kecsó olyan bejárható, meg h tudom, h mikor hova menjek. :roll:
Berci egyébként jól van. Már rámol mindent. Nagyon flottul megy már a mászás neki. A dévényes is nagyon dícséri mindig. Már kiszemete a konnektorokat is, de még nem éri el. Viszont a növényeimet csupálja.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nem jön be a tanya nekem :(

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: A Rossmann-ban 2300 Ft-ért lehet kapni, ha van nálatok, szerintem ott nézd meg! Én ma is láttam belőle!
A tanya nekem sem megy! :cry:
A Kriszta féle kendő 350 ft!
Vendég
 


ennn-Az egyik Rossmanban 23oo volt,azt mind kifosztottam és a másikban meg 27oo.Ott még van,szerintem ha nállatok is van Rossman akkor nézd meg,ha nem,akkor irj mailt nekem és megbeszéljük. :wink:

Nóémi-elfelejtettem megirni,h.a mérete:193x15ox89


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép Bence a mérföldkőnél Kép Bence csúszik Kép Egyensapiban Ádi és Dana Kép Bence kicsit elfáradt! :-)

Hát a mai nap történései pár képben! A fiúk nagyon jól érezték magukat!!!
Vendég
 


Köszi Timci, apa megvétózta :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok,

visszakaptuk a gepet, es a hulyek atallitottak angolra, igy most nincs ekezetem, es folyamatosan cserelem a betuket. :x szoval bocsi az z/y csereert...

nagyon jok a kepek, latom jol sikerultek a talik! :D :D Adi mekkora nagy! Meg mindenki! A lanyok is!

Probalom majd a kendoket venni, remelem lesz meg mindbol...

Ennn. ilyen kis kalozkendorol beszelunk. kepet nem tudok rakni, mert leszedtem mindent a geprol, 1-2 oldallal visszabb megtalalod..

Emoke: gratula a ragofoghoz!! Nem sirt sokat Lili? Ugy hallottam az meg jobban faj! Nekunk meg csak 2 van... Kis fogatlankam... :lol: Mi Egyiptomban lakunk Hurghadan, es nem tudom, hogy hazamegyunk-e valaha, en remelem, de majd csak par ev mulva talan... Aziz jol eszik, az biztos, nem panaszkodom. Most a gyogyszerrel van gondom. Csak nagy uvoltesek aran hajlando kinyitni a szajat... Pedig ugy imadta... :roll:

Mano: nekem is remkepeim vannak mostanaban, annyi mindent kiprobal, piszkal, amibol nagy baj lehet. :( nagyon ki is faraszt, hogy allandoan a nyomaban kell, hogy legyek. Azert faraszto ez a gyerekneveles.... :roll:

Nagbri: sima poharbol nem iszik Dana? Mi most raszoktunk a cumisuvegre, mert azt tudom magammal vinni mindenfele. De otthon poharazik ugyahogy...

Timcike: milyen lesz a szulinapi zsur? :D Mit terveztek? A ferjem birkat akar vagni, mert elotte lesz 10 nappal a korulmeteles is, es arra is kell itt partyt rendezni. :roll: Mondtam, hogy eleg lenne egy pulyka is...

Huh, fel oramba telt ennyit leirni... :evil:
Ja, nyaralas... Mi tudjatok hova megyunk? Kecskemetre! :wink:

K.

Lilypie Maternity tickers


Nagbri: nem is irtam, hogy milyen aranyos ez a kalap! Jol all a fiuknak! Vigyazz majd ra, nekunk is volt egy ilyen fazon, gyonyoru Benetton, es mikor hajon voltunk lefujta a szel bele a tengerbe...
:( Baseball sapink is volt, szep vilagoskek, azt meg eldobta a kis betyar, es nem vettem eszre. Nagyon fogyo eszkoz nalunk a sapi.

Norri: edes a kisfiad a sapkakban!

Emoke: kerdezted, hogy Aziz nem maszik-e el, mikor eszik. Hat, mikor ehes akkor marad, ha viszont nem, akkor megy mindenfele, foleg bele a kajaba...

Mogyo: tegnap hogy sikerult?

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Ha gondolod tudunk neked segíteni, hogy állítsd vissza a billentyűzetet magyarra!
Dani iszik pohárból, de én is előnyben részesítem a cumisüveget, mivel mi is sokat megyünk! kissé macerás lenne a pohár.

Köszi a kalapdícséretet! MIndenkinek nagyon tetszik!
:lol:
Mondjuk ez sem volt drága, duplája a ti kendőtöknek! :D Baseball is van, mondjuk itt nem fenyeget a tenger veszélye! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brigi: azt nagyon megkoszonnem, teljesen kesz vagyok mar ettol a gepelestol.... :roll: Egyebkent pont eszembe jutott, hogy megkerlek, a ferjed biztos tudja. :D

Asszem bevasarolok majd en is Mo/n sapikbol, ha ilyen olcso!
Nekunk van is egy ehhez valo terep szeldzsekije is. 8) :lol:

Leirod nekem mailben? Vagy komplikaltabb?

K.

Lilypie Maternity tickers


nagbri-nagyon aranyosak a fiuk! :wink:

ennn-ok.Rendben van. :wink: Használjátok egészséggel.Tuti örömötöket fogjátok lelni benne.

Kriszti-nagy zsur nem lesz,mert még ugysem tudja felfogni,csak egy kis szerény családi party. :wink: Készitek neki egy babatortát,ami csak az övé.És Ő lesz egész nap afigyelmem központjában,még jobban,mint eddig. :lol: Ha megnyomod az Alt és a Shift gombot egyszerre,utána más karakterrel ir,és addig nyomogatod,mig észreveszed,h.magyarul irsz.Nekünk eltünt lent jobb kéz felöl az a kis ikon,ahol át lehetett tenni a nyelvezetett,és csak igy tudok átváltani. :oops: Nem tudjuk visszahozni azt a kis HU vagy EN-t ábrázoló kis ikont.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: Ment a pü!!!


Timcike: Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi. jók a képek!

Kriszti: hát tegnapi nagy nagyon sz@r volt de a lényeg ,hogy túl vagyok rajta!
lány jól birta az apjával úgy örült mikor meglátott!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Jesszus, mi történt? Na jó, természetesen nem kell elmondanod!!!
Azért remélem a mai napod már rendben van![/b]
Vendég
 


Brigi, nem semmi ez a sapi! Nagyon helyesek benne a gyerkőcök! :)

Mogyó
, mi történt?????????? Remélem, ma már jobban alakul a napod. :wink:

Kriszti, akkor én nem is szólok semmit még. Gondolom, azért Aziz már sokkal jobban és hatékonyabban közlekedik! :D
Ha nem jön össze a kendő, nem lesz ám semmi gond.
Remélem, a billentyűzetet sikerült visszaállítani...


Bende tegnap felállt! :shock: Egyszer csak felhúzta magát! Én meg néztem, hogy most akkor mi van???? :roll: De azóta nem csinálta. Persze mindenesetre most már ha a kezembe kapaszkodik, nem elég neki, hogy felüljön, egyből felhúzná magát állásba. Nem korai ez még? Vagy normális?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Nyugi, teljesen normális, főleg ha már magától is felállt tegnap! Én hagynám, hogy csinálja, vagyis mi hagyjuk Daninál! Mondjuk nem egyszerű utána rávenni, hogy méltóztasson esetleg leülni is! :D

Köszi! :wink:
Vendég
 


Na mindegy a tegnapi napot el kell felejteni és a mai napom sokkal jobb!

A csaj tegnap meg felült a kiságyban megfogta a rácsot és felhúzta magát!
De ha fekszik és fogom a lábát akkor is felhúzza magát van egy kis hasizma! :lol:

Mano: szerintem nem korai nállunk Ágika már régóta csinálja már sokszor azért fesztiválozik mert ülni kell és ő inkább állna!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Most csak annyit, hogy nagyon köszi lányok! :D
Mennem kell, mert Aziz nagyon sír, meg vacsit kell készíteni, holnap jövök!

Sziasztok!

K.

Lilypie Maternity tickers


Mogyo: Gratula Ágikának a hasizomhoz, és a felüléshez!
Örülök, hogy a mai napod már jobb!
Vendég
 


Köszi Brigi!

Hát most éppen bugyiban van mert 10 perce rottyantot egyet és mindjárt fürcsi és apa mondta ,hogy ne adj rá pelust had szellőzön a nunusa! :lol:
Vettem ma nagy matricákat és felragasztottam a fürdőbe a csempére kivi leszek mit szól hozzá a kisasszony!

Na léptem mert fürcsi mindjárt!

Jó éjt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Néhány kép a ma esti fürdetésről:

Kép

Kép

Kép

Kép ez a pénteki ringató foglalkozáson készült fotó

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

falevel

Sári nagyon aranyos ahogy próbálja elkapni a buborékokat! :D

brigi

Fiúkról is nagyon jók a képek, főleg az utolsó! Elférnek egy babakocsiban?

mano

Minden gyerkőc másképp fejlődik. Bende is tudja hogy mit akar és mi a jó neki. Egyébként gratulálok ez álláshoz. :lol: Lili is a 30. héten állt fel először, most néztem a könyvét. Lassan majd kezdődik a bútor mellett járkálás.

mogyo

Nektek meg a felüléshez gratulálok!
Nem semmi ütemben fejlődik Ági! :shock:

Lilinek kint van alul a másik őrlő foga is! :shock: :D És nagyon meg sem lehet nála érezni. Picit bújósabb meg nyugtalanabb éjszaka de ennyi. :D

Kép
emoke27
 
 


Emőke: nektek meg a foghoz gratula! :D

Kép


Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?