Új privát üzeneted érkezett!

Húha!Ezt most aztán megcsináltam! :roll: :roll: :roll: :roll: Még azért várhatna magára a hugi!
Vendég
 


De ha már új oldal,akkor dobok egy táblicseket:

Kép
Vendég
 


Kiteregettem...

Gabi!Reméljük mostmár minden rendben lesz a kis Noellel!!Én is el szoktam vinni a dokihoz Martinkát,ha csak náthás is,mert idegesít,hogy piros-e a torka,tiszta-e a tüdeje.Én is így nyugszom meg.
Apával biztos minden rendben lesz!! :wink: :wink:

Tündi!Sztem is nagyon hasonlít apukájára Barnika! :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Andesz

Nem semmi hogy így megszerveztél mindent 2gyerkőc mellett ráadásul az egyik kisbaba :D Le a kalappal előtted!

Gabi

A rajz gyönyörű,irigyellek hogy ilyen ügyes vagy..örülök hogy Noel jobban van most kicsit megijedtem mert Réka is köhög bár napi 1x-2x csak...a múltkor azt mondták nincs gond :roll:
Elhiszem hogy ideges lesz holnap apa miatt de a pozitív hozzállás muszáj..nem tudom,mostanában azért mondom ezt mindenkinek mert ha negatívan álltam valamihez az olyan is lett és rámszóltak hogy így ne várjam a jó dolgokat....szóval biztosan nem lesz semmi komoly!! :wink:

Tündi
Aranyos a két pasi,tényleg nagyon hasonlít az apukájára Barnika.. :)

Alexa
Martinka mekkorát nőtt...jó kis pasi ő is...Szép család vagytok szerintem is..

Már én is nagyon várom a holnapot és úgy néz ki gyönyörű idő lesz:)Én direkt nem főztem gulyáslevest a héten..a sütit már süti az anyósom.. :wink:

Megint csavargok egyet a kiscsajszimmal..puszi nektek és szép napot!
Vendég
 


Lányok!
Én ezzel a köhégcselésses izével nem szoktam vinni a Barnit mert kétszer elvittem úgy hogy semmi baja nem volt.
Még a torka sem piros, és a váróban meg összeszedhet valamit. Legutóljára egy kisgyermek lehányta a táskámat :(
Nem voltam dühös mert hát ugye nem ő tehet róla, de azért jujjj....
De hát igen ez az. És mi van ha tényleg van valami? Nehéz ügy, merthát órákat várni a rendelőben beteg gyermekek között...

Köszönöm a fiaim dícséretét :) Tényleg lassan mint két tojás, csak Barnika az én színeimben pompázik. Szőke haj kék szem :)
Annyira édesek az esti fürdőzés előtt. Mindig jókat játszanak :)

Gabi: A kép tényleg nagyon szép és ahogy kifestettet csúcsszuper.

Alexa: Édes Martinka. Gyönyörű nagy szeme van, az első képen tüneményes. :) Rácsodálkozott a pocijára? Vagyunk így egypáran mostanában :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Már én is nagyon várom a talit...

Alexa! Aranyos Martinka a képeken, szép család vagytok ti is.

Tündi! Barnika is nagyon édi, tetszik nekem is a meztelenkedős kép.

Andesz! Jó volt a vicc... És ügyi vagy, hogy két lurkó mellett így meg tudsz csinálni mindent.

Gabi! Örülök, hogy Noel jobban van és remélem, hogy apával is minden rendben lesz. Csak pozitívan...

Rólunk: Martinka négykézláb hintáztatja magát, aztán meg felidegesíti magát azzal, hogy nem tud mászni és jön a sírás. De azért néha elég jól feltalálja magát, csak ritka az ilyen, sajnos, így aztán nem tudok csinálni tőle semmit. Remélem később jobb lesz a helyzet. Nem tudom ma mi volt vele, de hajnalban 5 körül szokott kelni, szopik és visszaalszik fél9-9-ig. Ma 7.50-kor kelt fel először, de látom rajta, hogy felborult a napirendje és nem olyan, mint szokott lenni. Ráadásul már majdnem szétdurrantam, lefejni sem mertem, mert nem tudtam mikor fog ébredni. Na mindegy, ez van.
Vendég
 


Hello csajok, képeket még!!! Olyan édesek ezek a lurkók!!! :lol:

Tali, már csak egyet kell aludni!! :P Én is nagyon várom!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Krixta, én is köszi :) Hogy van ma a Hosszúszempillás? .D
Kata, elküldenéd priviben a számod? Az enyémet szerintem tudod, de szólj, ha nem! kösszi
Vendég
 


Márti, írtam privit!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a bíztatást!Aranyosak vagytok,igazán jól esik!

Tündike
Barnival Te már könnyebben vagy,ő megtudja mondani,ha fáj vmilye.Nálunk a minden hétfőn a védőben is ott van a dokinő így ott is meg tudja nézni.De rendelésre is időpontra lehet csak menni,és pl ma se volt senki a váróban.Nálunk 2 doki is van így nincs olyan tömeg.

Chrissy
Éjjel Noel is tovább aludt egy órával mint szokott.Biztos a levegőben van vmi.Én meg egy csomószor megébredtem,hogy mi van már sose akar ez a gyerek felébredni?-persze nekem is feszültek már rendesen a didkók.Most meg alig akar aludni.
Aranyos lehet Martinka ahogy rugózik,hidd el nemsokára már mászni fog.

Na most már megyek.Lesétálunk a boltba és megveszem a sütinek valót.
Vendég
 


Köszi a dícséreteket!!:D

Tündi!
Szerencsére nekünk sem kell várni az orvosnál,mert rendelés elején odatelefonálok,és megmondják mikorra menjünk.Eddig még rögtön be is hívtak minket.A Sarlóba jártok?Mert ott mindíg nyomor van,úgy látom! :shock:

Kriszti
!Mi kutyázásnak hívtuk ezt a hintázást! :lol: :lol: Lassan mászni is fog!Nem semmi!
Vendég
 


Csajok!

Andesszal azt beszéltük,hogy vesz egy kávét meg bele tejet meg tejszínhabot.Szerintem kávézunk páran...Van vkinek kifogása ellene?
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi, csodálatos a falfestésed. Le a kalappal elötted, nagyon ügyi vagy. Örülök hogy Noelnek semmi baja, a popopirosodást meg reméljük megússzátok. Apácska miatt ne izgulj, minden rendbe lesz!

Ibi, örülök hogy nem riasztott el a szülőszoba. Úgye nem is olyan ilyesztő? :) Meleg volt? Málnalevélteáról: http://www.mamanet.hu/modules.php?name= ... int&sid=80

Andesz, micsoda szerveszkedés. Holnap szép időnk lesz, úgy néz ki. Nagyon várom már. Jó sok autó lesz elöttetek, mint egy lagzin.

Tündi, jópofák a fiúk a képeken :) Barnikának van egy huncut mosolya, az első képen jól látszik.

Alexa, Martin is milyen nagy már. Jók a képek. Ott laktam a közeletekbe 13 évig (Budai 100-ba), gyrekekkori emlékek jöttek elő a képek láttán.

madiani
 
 


sziasztok,

Márti,
bocsi, hogy nem jelentkeztem tengap, de lehúzódott a védőnő, aztán Apa hazatelefonált, hogy megy Budaörsre a kocsival... Szóval nem lett semmi a lelki táplálékból :oops:

Ibi,
örülök, hogy tetszik a szülésznő!!! ne aggódj, mire mentek, szerintem közelebb kerül hozzád a szülőszoba is :shock: :P

Tündi,
nagyon édes Barnika!!! Milyen kis zsivány lehet már!!!!

Alexa,
Martinka is egy cukorfalat, pláne ahogy a pocakját nézi :wink:

Gabi,
nekem még mindig le van esve az állam a rajzodtól és a festéstől!!!! Nagyon ügyes vagy, tényleg vállalhatnál ilyeneket!!! Hozzánk Noellel is beköltözhettek :wink: :P

Andesz,
Te aztán profi vagy, ami a szervezést illeti... Sokszor csinálsz ilyet??

Kriszta,
Réka babó jól van? Rendbejött a bukása?

Enikő,
írtam privit!

Tegnap megdícsért a védőnő, hogy látszik nagyon tartom a diétát, mert fogytam 1,5 kg-t. Azt mondta, azért ennyire nem kell :shock: Sajnos az arany középutat nem ismerem :oops: Vagy eszek dögivel vagy odafigyelek... :P De szerencsére Bencus is nőtt, és arra nagyon odafigyelek, hogy ő minden szükségeset megkapjon :P

Holnap randi, már várom nagyon!!!!
Vendég
 


Köszi Ani!Meg a bíztatást is!
Épp szopiztatok :wink:

Mit csinálsz?Nem unatkozol?
Kata mintájáras már szülnöd kellene/kellett volna! :D
Jóslók???
Vendég
 


Ja Lányok,
az olyanoknak, akik nem túlzottan tájékozottak fehérváron: a kertész csárdát épp lebontották és átalakítják, szóval nem látszik belőle semmi, csak egy építkezés helyszíne, de kint a tábla Iszka felé. Gondolom ott kell elkanyarodni :P
Vendég
 


Gabi, nincs kifogásom a kávé ellen :)

Voltam ma a védőnénimnél: megdicsért 12 kg-nál tartok (pedig kicsit vizesedem is) vérnyomásom 112/77 volt pedig régóta vártam már és kapkodtunk is mert sokan voltak még utánam és a tanácsadási idő pedig lejáróban volt. Pipimmel is minden oksika volt, ha még egyben leszek 2 hét múlva kell mennem ismét. Jah és azt mondta hogy addig ne szedjem a vérnyomáscsökkentőt amíg nem magas.

Hívtam a szülésznőmet is, holnap fél 8-ra megyek leveszik a vért és kicsit dumcsizunk is.

madiani
 
 


Csajok!
Holnap lesz az eddigi legnagyobb topiktali.Majd jó lesz az a sok kismami és gyerkőc meg babakocsi.... :lol: :lol: :lol: A szomszédok néznek majd egy nagyot :o Még talán a tévét is kihívják :lol: :lol: :lol:

Nati
Gratula a fogyáshoz!!Ügyi vagy!Micsoda fegyelmezettség :shock: ,de holnap tuti nem fogsz majd ellenállni az édes csodáknak!Ez akkor merénylet lesz ellened.
Köszi a dicsit.Kár,hogy ilyen soká tart.Aranyos vagy,de vigyázz mert még a végén szavadon foglak és hozzátok költözök pereputtyostúl-kajapusztításban jók vagyunk :lol: :lol: :lol: -látszik is rajtam :?
Vendég
 


Ani
Örülök,hogy nem kell a gyógyi,úgy látszik csak a dokira izgultál rá :lol: :lol: :lol: :lol: ha-ha
Jó dumcsizást holnapra a szülésznővel,csak aztán vigyázz,nehogy ott maradj szülni is :wink:
Te is ügyi vagy a kilókkal :wink:
Vendég
 


Gabi, csinálok programokat magamnak, így talán elkerül az unalom. Amikor meg van egy kis időm, pihizek meg olvaslak benneteket :) Persze tanulni még mindig nincs kedvem.
Jóslók továbbra is vannak, átlag napi 2-3.

Nati, gratulálok! Ezeke a védőnők nem tudják mit akarnak mi? Most diétázz vagy ne?

Jah és van egy jó hírem is. Apcámnak ugye cukorbaja van és az elején nagyon megijedtünk. Ő is komoly diétára kényszerült, na meg gyógyikra. Tegnap volt nála a doktorbácsi és mondta hogy nem kell annyira visszafognia magát, mert már csak 4 volt a cukra. Annyira örülünk neki. Nagyon rendesen betart mindent, olyan büszke vagyok rá. Nem is gondoltam volna hogy valaki lehet a saját szülőjére büszke. Anycám is kitesz magáért, leszokott a cigiről az unokája (Roni) és mellette még az alakjára is nagyon figyel. Szóval csodálom őket és büszke vagyok rájuk!!!!

madiani
 
 


Igyekszem nem a korházban maradni holnap :)
Szilvi? Vajon még egyben? Bár bizti írt volna valakinek, ha nem.
Tényleg ez lesz a legnagyobb tali. :shock:

madiani
 
 


Ani
Ügyesek a szüleid,hogypóbálnak egészségesen élni és betartják az orvos utasításait-férfiaknál ez elég ritka.
Sajna anyósom cigizik :evil: ÚÚÚÚTÁLOOM!!!!Mikor idekerültem még a házban is szívták.Aztán leszoktattam őket erről,de ha nyitva van az ajtó akkor még a teraszról is bejön a füst,na meg gyűlölöm amikor büdös bagós kézzel fogja meg a gyereket,de hát nem szólhatok mindenért.Közbe meg mindenféle szar házipraktikát ,gyógyteát kipróbál össze-vissza,hogy jobban legyen,de a cigit azt nem tenné le :evil: :evil: :evil: ,pedig régebben már volt egy komoly hátsófali szívrohama,de ez se ilyesztette meg.
Vendég
 


Na most megyek,csinálom a sütit holnapra :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!

Nati
Ügyi vagy a fogyás miatt,ne aggódj nem ártasz KisBencének én is fogytam a végén asszem 3kilót...nem ettem édességet meg szénhidrátot...bezzeg most nem tudom megállni :roll: Köszi hogy kérdezed minden rendben a Réka pocakjával csak annyi a baj hogy mohó..az okosok szerint....amit kapott tőled könyvet olyan nagy szeretettel piszkálgatja..:)

Ani
Nagyon ügyi a párod,azért ez nem semmi javulás!Anyukád is nagyon ügyi.. :wink:

Gabi

Én is utálom ha valaki büdösen piszkálgatja a babót..de tényleg nem lehet szólni emiatt..remélem minden rendben lesz a pároddal..persze hogy minden renden lesz! :wink: Szerintem a kávéra én is szavazok mert hajnalban megyünk ki a párommal horgászni kicsit..:roll:

Márti
De aranyos vagy..a hosszú szempillájú kisasszony jól van bár ma nem volt olyan jó kislány mint tegnap veletek..és a kis Szívtipró jól van?? :wink: Bevállt a konyhai csodagép??:)

Képzeljétek...már régóta szeretnénk venni olyan babakocsit amiben fekve is lehet a baba mert nem tesz túl jót neki a babahordozós póz..nézegettem egyik nap teszveszen és láttam egy hírdetést...olyan olcsó volt hogy nem hittem el..aztán ma elmentünk és megnéztük és egy hiper szuper babakocsi,Pierre Cardin,3funkciós és tök jó állapotban volt..és fehérvári volt a csaj is..8000ft volt...azt mondta azért adja el mert neki nehéz lecipelni a 2.emeletről..mondtam neki hogy mi a 3-on lakunk de már megedződtem :oops: Szóval örülök hogy ezzel jól jártunk....emlékeztek még a kiságyas történetemre? :D :oops:

Nagyon várom már a holnapot tisztára be vagyok sózva..anyósom egy tündér egy csomó rétest sütött nekünk mindenféle fajtát..na eldugulok..:)


Már csak egyet kell aludni:) :oops: :wink:
Vendég
 


Gabi, nagyon köszi! Hát nem eccerű leszokni a bagóról. Én is pöfékeltem régen, bár nem voltam nagy dohányos. A gyermekválalás sokat segített benne. Férjecském nem is dohányzik, mégis nehéz volt megállni, de talán most már menni fog (ha eddig bírtam).

Kriszta, köszi :) Nem a férjem, hanem apukám cukros, de tudom hogy mindig félreérthetően írom, bocsika. Különben férjecském is ügyi, jár usziba és edzzi is magát, készül hogy fitt legyen, büszke legyen rá a fia. :)
A pier cardin babakocsik tényleg nagyon jók, jó vásárt csináltál! Remélem abból a rétesből lesz még mikor mi megyünk, nagyon ráizgultam. :) Nagyon rendes anyósod van.

madiani
 
 


Gabi, Andesz parti szervezők!:
Ágica és Dorka sajna nem tudnak jönni a talira, mert úgye hétvégén ünneplik Dorka szülinapját és holnapra is halaszthatatlan programjuk van. Nagyon sajnálja hogy nem tudnak jönni, de nem tudja megoldani. Kért engem hogy írjak nektek.
Vikiékkel megyünk amint felkelt Levi, Viki és én is ücsit viszünk. Nagyon várjuk már!!!! Főleg a sok fincsi sütit :D

madiani
 
 


Krixta!Nekünk is Pierre Cardin babakocsink van!!Azért vettünk ilyet,mert könnyű és fel tudtam hozni az első emeletre.Aztán később intéztünk magunknak pincerészt,most ott van. :D Ügyesek vagytok! :wink:

Megyek,most tesszük le Martinkát,apa már megfürdette. :D
Vendég
 


Hello! :D
Csak gyors beköszönés!
Holnap TALI!!!

Én üccsit viszek, mert egy kis rágcsit.!

Pusz

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Halihó!
Na szóval,Szilvivel beszéltem nemrég,mert apácskája nem ér haza,és így valakinek el kéne hozni,megadtam neki Nati számát,remélem sikerült megbeszélni Nekik!
Bevásároltam 7312 ft-ot fizettem mindenért,műanyag tányért nem kaptam,azt még holnap megnézem itt a faluba van egy ilyen mindenes bolt,hátha van,ha meg nincs ,akkor eszünk rendesből! :D
A husi már fel is van kockázva! :D
Ja,és képzeljétek,ugye sütöttem 2 fajtát,az egyik bounty szelet,még sohasem csináltam,hááát,elég gáz a süti,ízre nagyon fincsi,csak sajna szétesik,ahogy elszelem,éjszakára betettem a hűtőbe,hátha valami csoda történik vele..... :lol: :lol: :lol:
A másik fajta,az tuti mindenkinek ízlik majd,mert nálunk,ez a kedvenc!
Na megyek pihizek,mert nagyon fáradt vagyok már!
Nagyon várom már én is a randit Veletek! :lol:
Jó éjt!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz, ha kell, elmegyek múanyag tányérért, van a közelünkben egy nagyker!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!

Már csak órák kérdése és eljön a nagy randi!

Ma is kihagyta Martin a hajnali evést, 7 után kelt fel, már szopizott az egyikből és most megint alszik. Remélem délután jó kisfiú lesz...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Azt hiszem ma nem lesz nyüzsi a topikon. Sajna mi később megyünk de sietünk :)

Andesz! Én is tudok venni műanyag tányért meg poharat.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kriszti: Az igen! Akkor tudtok mellette aludni :) Ügyi baba nagyon! :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Tündi! Igen, éjjel nincs gond, de nappal nem lehet vele bírni. Tegnap végigüvöltötte az estét. Még fürcsinél is, pedig ott játszani szokott.
Vendég
 


Halihó!

Itt van a szomszéd utcában egy cukrászkellékes bolt, ha kell, megnézem, hogy van-e műanyag tányér. Bár ez nem éppen cukrászkellék, de rengeteg féle cuccuk van, ki tudja, hátha éppen tányér is akad.
Andesz, küldöm a számom priviben, hátha nem tud senki sem szerezni, akkor átugrok, megnézem. Ha így lenne, hívj kitartóan, mert takarítani fogok, és a porszívó miatt nem mindig veszem észre a telefont, de majd igyekszem.
Ja és a süti miatt ne izgulj: isteni finom, de az a fajta sajnos ilyen szétesős. Anya pont emiatt állt le róla, mert így nem tud nekünk csomagolni belőle... :roll: Hmmm..., pedig tényleg nagyon fincsi!

Ja igen: végül egy ásványvizet meg egy őszilevet vettem, remélem, megfelel :D

Jujj, úgy várom már a délutánt!!!!!! :D


Na, takarításra fel!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Nézzétek az alsó vonalzómat!!!!!!!!!!!!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Kriszti: barni is ilyen volt, de még ez midnig jobb mintha éjjel lenne nyűgös.
Egyik napról a másikra képesek változni. Annyira meg lepődtem ezen te tényleg így van. Kíváncsi leszek Martinkára :) Már én is izgatott vagyok a tali miatt.

Andesz: :) Ahogy látom mindenki a rendelkezésedre áll hogy beszerezze a szükséges még hiányzó kellékeket :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Enikő! GRATULÁLOK a félidőhöz! Csak óvatosan a takarítással!
Vendég
 


Tündi! Az tény, hogy még mindig jobb, mintha éjjel lenne nyűgi, de azért néha elég durva, amit napközbe csinál. Szinte egyáltalán nem találja fel magát, hiába van neki sok játék, meg ha ott ülök mellette, akkor is tutul. Próbálna mászni, de nem megy neki és nekiáll sírni. Na, felébredt a kis hercegem! Megyünk nemsokára a bankba meg a postára, aztán még ebédet is kell neki főzni.
Vendég
 


Kata!
Megnézed a tányért? Mert nem kaptam!
Na,mit szóltok az időhöz?Mondtam,hogy megrendeltem :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Andesz! Gyönyörű idő van, és ez így helyes. Ha jól számoltam 17-en leszünk felnőttek plusz 14 gyerkőc. Leszünk egy páran...
Vendég
 


Lányok! Mi újság tányér ügyben? A párom megy majd 12 körül az Interbe. Meg tudja nézni. Mély műanyag tányér kellene igaz?
Bár mi 4 fele megyünk, így addig nem lenne tányér ;)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Nagggyon szép talis napot!! :D :D

Andesz!
Milyen az udvar nálatok?Füves,betonos,stb...??

Én is takarítok ezerrel,meg hamarosan sütöm a sütit. :D
Vendég
 


Alexa!
Füves!Miért?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Köszi!Csak most nézegettem Martinka ruháit,hogy mit adjak rá. :D De így már tudom. :D
Vendég
 


Alexa!
Mindenképp játszósat! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Igen,az lesz! :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


hm, eltűnt amit írtam...

Én randi előtt megyek az intersparba, ha Kata nem kap tányért, csörögjetek rám és ott megnézem!!!!!
Egy körül veszem fel Szilvit és Enikőt, utána megyünk hozzátok!

Hamarosan találkozunk!
Puszi,
Nati
Vendég
 


Csajok, apa megy tányérért, szólok, ha megjött!!

Minnyá tali :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Gabi vagyok.

Már fél 8 óta itt vagyunk Andeszéknál és készítjük elő a terepet :D Már nagyon várunk benneteket :wink: Látom azért már ti is be vagytok sózva és jöhetnéketek van :wink:

Na most már megyek,lassan Noel is felébred,reggel óta alszik.

(Ja,apa eredményét csak kededen tudjuk meg.)

Na puszi

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?