Új privát üzeneted érkezett!

Nagy grat FulescsacsieknakKép Jol ereztem en tegnap este....KépSzeeep hosszu fiatalemberKép

Miert lett vegul csaszar?

orsoly
orsoly
 
 


Orsolya fogalmam sincs még, mert csak smsztünk Csacsival, ha majd dumcsizom vele telefonon akkor megkérdezem.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok,

Benő:Köszi a jó tanácsokat.Nálunk a golya várhatoan Valentin napra fog bekopogtatni.Kisfiú lesz, bármennyire kislányt szeretünk volna.De ez van.Talán a második majd kislány lesz.Már nevet is sikerült találnunk.Krisztián lesz.És nálatok?Vagy már van kisbaba?Bocs de nem vagyok képben.

Angi, Orsoly:Egész nap a netten vagyok és eddig a márciusi történetekig értem, de sajni még egy szót sem sikerült találnom a Börzsönyi Dokirol.Létezik, hogy nemrég kezdett dolgozni?Én május óta nála járom.Igaz, hogy eléggé jó képü,magas, kb. 1,80-1,90 világos barna hajú, de csodálom, hogy még senki nem emlitette ebben a fórumban.
Én eddig nagyon megvagyok elégedve vele, csak sajnálom, hogy másoktol nem kapok rolla semmi infót.

Köszike mégegyszer.
Kellemes hétvégét mindenkinek.
Jelentkezem hétfőn.
Addig is ha valaki tud valamit a dokimrol Írjon.

Pusz
Kriszti

Köszike még egyszer.
Kriszti
 

 
 

Kriszti!

Az Archív 2003 Augusztus 27 - ben vannak hozzászólások a dokidról
virázs
 
 


Csacsi!
Nagyon-nagyon örülök, gratulálunk Szabolcshoz!!
Várjuk a további beszámolókat.

Kriszti!
Biztos lesz majd lányod is. Én is bőgtem, amikor megláttam az uh-n, hogy fiú, pedig nekem akkor már volt egy lánykám, de két nap múlva már rutinosan vásároltam a kék cuccokat.

A dokid a most 5éves Dorkám születésénél ott volt, úgyhogy akkor már biztos ott dolgozott.
Különben elég sok doki van ott, mi meg alig vagyunk egy tucatnyian itt, úgyhogy többről nem esik szó, mint akiről igen.
a.

Ui: nektek is csigalassan töltődik le az oldal? Archiválni kéne.
angi
 
 


Sziasztok!

Nagy-nagy GRATULA Fcsacsinak!!!!!

Annamari
muter
 
 


Na, mesélek egy kicsit Kép

Olyan jól kezdodött a mai napunk! 9-re kellett menni a bankba, 3/4 8-kor benyitottunk Balázshoz, hogy na akkor felébresztjük szegényt, erre mit látunk: ott ül az ágya közepén és babázik! Észrevett minket, ránk mosolygott és babázott tovább (egy játék kutyával). Annyira helyes volt!
Délután meg 2,5 órát aludt és eldugta a cumijait. Aztán büszkén vezetett rejtekhelyre Kép Később elsétáltunk a Nagyvárad tértől a Klinikákig és vissza, közben összesen addig volt az ölemben, míg átmentünk az Üllői úton, a többit gyalog tette meg Balázs is. Igaz, 8-kor ahogy letettem, úgy el is aludt Kép

Ha elkezdem mesélni az egyik meséjét, akkor idehozza azt a könyvet, amiben az a mese van!!!

Angi!
Ez olyan durva! Annyira szemetek a bkv-sok! De miért pont a kisgyerekesekkel? Kép

Annamari
muter
 
 


Az első sztorit megírtam, olvasható, a következő majd jön.

Angi!
Dr. Takács Kép, én nem avgyok a fanclub tagja.

Benő!
Igen, én voltam beteg, de már elmúlt. Szerencsére nem fájt, viszont Ádám bárányhimlős lett tőlem (ua. vírus okozza).

<font color="ff0000">FÜLESCSACSI!
GRATULÁLOK!</font>

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Fülescsacsinak Gratulálok!!
Picus
picus
 
 


Sziasztok!

F.csacsinak és családjának gratulálok!

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Hatalmas gratula Fcsacsinak , a babának és az egész családnak! Kép
shine
 
 


Panda!
Nagyon tetszett! Ennyi orvos!
Egy ilyen hosszú kitolás után még megjegyzést teszel a műtőscsákóra KépKép

Ui: az ominózus szülőággyal mindannyian szenvedtünk. Benő, az újra könnyen fel lehet mászni?
a.
angi
 
 


Angi, az újnál nem az van, hogy amin vajúdsz, azon szülsz? Így lenne logikus.
muter
 
 


Sziasztok!

Fülescsacsi! Gratulálok a kis Szabolcshoz! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok az egész családodnak!

Angi! Az új szülőágyra könnyen fel lehet pattanni, de lejönni róla azért könnyebb. KépKép

Annamari! Hogy sikerült Balázs nyelvfelvágása? Kép

Panda! Örülök, hogy jobban vagy! Megyek szüléstörténetet olvasni. Kép

Tutuja! A babád nagyon szomorú történetéről már egyszer írtál korábban is, ha jól emlékszem. Már akkor is nagyon elszomorodtam miatta. KépKép Mára Andris szájpadja rendbejött? Gratulálok a szép gyarapodáshoz!

Orsoly! Ez nagyon jó hír. Ügyes Lackó, hogy így fejlődik. Kép

Kriszti! A dokid nevét írd be a "keresés"-be (Segédletek alatt). Minden eddigi pletyit fel fog hozni.

Képzeljétek, a fiunk a 3 hónapos oltással járó nehézségeket is nagyon jól vette. Oltás alatti sírás max. 1 perc; az utána járó legmagasabb hő pedig 37,6 volt. KépKép
Nándi! Csak így tovább!

Üdv: Benő
beno
 
 


Sziasztok!
ANgi!
Igen, spec. cumival eszik/iszik, szelepes, nem szívni kell, hanem nyomásra jön ki belőle a tejcsi.
Beno!
Köszi a gratulát a gyarapodáshoz. Sajnos a szájpad magától nem jön rendbe, műteni kell, január végén esedékes.
Oltáshoz gratula, nagyon ügyes volt a legényke.Kép

Kijött az első foga ANdrisnak! Nagyon takargatja, Apja alig bírta meglesni.
sziasztok
Tutuja
tutuja
 
 


Sziasztok!

Benő, ügyi Nándi, hogy ilyen jól viselte az oltást! Minket a 2 hós és a 15 hós kivételével mindegyik megviselt.

Balázs nyelve: én már csak röhögök. Beszéltem a gégésszel az időpont miatt, erre azt mondta, gondolkozott és inkább mégse, csak ha a logopédus is kifejezetten javasolja. Ez tök logikus és tökjó, de akkor miért kellett előző héten közel 1 órán át kínozni? Olyan idegesítő! Basszus, belenéz a szájába, azt mondja, belevág, aztán alszik rá egyet és mégse.
Viszont megállapították, hogy nagyon nagyok a mandulái. Mondtam, hogy naneee, olyat nem játszunk, hogy valamit mindenképp vágnak! Kép De felajánlották a mandulaműtétet mindenesetre.

Annamari
muter
 
 


AnnamariKép ezek a dokik már csak ilyenek! Kép
shine
 
 


Annamari!
Jó hogy nem vágtak Kép!

Angi!
Tényleg jó sokan vizsgáltak, de hétvége volt, senkinek nem volt semmi dolga, én meg ott voltam Kép.
Bezzeg Ádámnál, senki rám se bagózott.

Megírtam Ádit is, mehettek olvasni,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Panda!
Mentem is egyből olvasni.
Biztos nagyon jól viselted a fájásokat, hogy tényleg nem akarták észrevenni, mi van.
a.
angi
 
 


Sziasztok!

Végigolvastam mindent, köszönöm a sok gondolást, szorítást és gratulációt!

Csak pár szó: azért lett császár, mert bár beindultak a fájások, de nem erősödtek egy idő után, és nem tágultam tovább 2,5-3 ujjnyinál, hiába vajúdgattam déltől estig... (na nem volt olyan vészes, csak a vége felé, és elég fárasztó volt az utolsó pár óra, mert mindenki csak azt mondta, hogy első baba, ez sokáig tarthat...) Végül Szabolcs szívhangjai annyira rosszak lettek, hogy muszáj volt operálni.

De meglepően gyorsan jól lettem, fájdalmaim igazán csak a műtét utáni napon voltak, meg a még öt napon keresztül kapott méhösszehúzó injekcióktól kicsit fájdogált a pocim.

Részletes élménybeszámoló megfelelő formában később a SzüléstörténeteknélKép

Itthon vagyunk, és én hihetetlenül boldog vagyok, életem eddigi legnagyobb szerelme szuszog békésen az ágyában, ügyesen szopik, odabent az összes éjszakát átaludta...(11-5:30) (kíváncsi vagyok, itthon is így lesz-eKép nem hiszem). Képeket hamarosan pakolok fel, csak még elég fáradt vagyok, mert bár Szabolcs sokat aludt bent, de a szobában lévő többi baba nem, így én sem, ahogy a többiek se.

Felfoghatatlan, hogy mennyi minden történhet az emberrel egy hét alatt...

Még egyszer köszönjük, hogy ennyit gondoltatok ránk!

Fülescsacsi, meg a Kisfüles.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

FCsacsi, hatalmas GRATULA mégegyszer!!! Várom a teljes történetet nagyon, és persze a képeket is!!! KépKép

Annamari
muter
 
 


Fáncsi gratulálok, s pihenj csak amennyit tudsz!!!
Mi ma vagyunk egy évesek s köszönet érte Dr. V-nekKép

Picus
picus
 
 


Húúú Picus, nagyon boldog 1. szülinapot Andikának!!!!! KépKépKép
Hogy megy az idő! Tortás kép mikor lesz???
Neked a Harmonettől nem volt olyan, hogy előbb jött meg? Nekem most 4 nappal korábban jött meg, javában szedtem még a bogyót. Nem hagytam ki egy darabot sem, háromszor is utánaszámoltam és nem volt semmi olyan, ami csökkentené a hatását.

Fcsacsi, meglestem a képet a profilodban, hát gyönyörűséges a Kiscsacsi!!!!!!!!

Képzeljétek, annyira elvágtam ma a kezem! Vettem tegnap egy új gyalu-sajtreszelő-almareszelő-satöbbit, váltogatható pengékkel és mivel a gyalu nem kattant bele jól, visszatettem a dobozába, hogy vissza kell vinni kicserélni. Erre a hülye fejemmel ma csak úgy vakon belenyúltam a dobozba. Hát pont a gyalu volt bent, élvédő persze leszedve, úgyhogy meghámozta a középső ujjamat rendesen. Belevágott majdnem párhuzamosan a bőrömmel jó hosszan, úgyhogy ahányszor behajlítom az ujjam, az a kis bőr, ami ott lifeg, az mindig szétnyílik és reggel óta szépen egyfolytában vérzik. Én nem is értem, hogy lehetek ennyire béna. Szép kék lett az ujjam, gondolom, ahogy bevérzett a bőröm alá. És most megyek mosogatni, gumikesztyű nuku. ÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Annamari
Balázs az ágyában birkózik az állataival, hangosan viháncol, aztán rájuk kiabál. Most épp csöndben van. Olyan kis édes KépKép
muter
 
 


Tortás kép lesz este remélemKépKép
Nagyon édi volt csak még le kell tölteni.
Köszönöm a jókívánságot. Nekem még nem volt olyan, hogy előbb jött meg. Az elején olyan volt hogy a következőig el se múlt de azóta köszönjük szépen összebarátkoztunkKépKép
Vigyázz magadra Te lány!!! Fáj még???

Picus
picus
 
 


Sziasztok! Tettem fel egy kicsit jobbat... Miért van az, hogy amikor fényképezzük, éppen mindig valami morcos arcot vág? Gyúrok egy nyitott szeműre is, de a vakutól becsukja sajna...

Ma kicsit nyügi volt, a cici végtelenül megnyugtatja, de azért fárasztó, ha majd egy órán át szopni akar... De akkor is éljen az igény szerinti szoptatás!

Ja, tegnap eljött a gyerekorvos, akihez körzetileg tartozunk, nem is gondolkodtam, hogy mást kellene választanunk, szimpatikus idős úrnak tűnt eddig, azután közölte, hogy szigorúan három óránként etessek, mérjem, mennyit eszik minden alkalmommal, és nem baj, ha sír, hogy éhes, tudnia kell várni, illetve ébresszem, ha nem ébred fel a megfelelő időben... Szóval erősen gondolkodóba estem, hogy talán mégsem őt kellene választanunk... Annamari, ti viszonylag közel laktok hozzánk, van ötleted? Ti kihez jártok?

Fcs.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Picus!
Várjuk a képeket!!! Kép
Fáj, mint az állat, rossz helyen van nagyon.

Fcsacsi!
Mi még az előző körzetben kaptunk egy nagyon rendes dokinénit, akkor a VI. ker-ben laktunk, azóta is hozzá járunk. Mondjuk ő is azt mondta, hogy 3 óránként és 20 percnél nem tovább és ébresszem, mosolyogtam, mondtam, hogy jó, aztán úgy csináltam, ahogy jónak láttam. Amikor a gyerek még 40 perc után is intenzíven szív és nyel, akkor nem fogom elvenni tőle 20 perc után a cicit. És mikor magába szippant 170 grammot 2 hetesen, akkor nem fogom 3 óra múlva felébreszteni Kép
Ezzel együtt nagyon szeretem ezt a dokinénit, érzőszívű, érti a dolgát, nyugalmat sugároz és az alapvető dolgokban egyetértünk. Bizonyos dolgokban nem tűr ellentmondást, dehát nem kell neki ellentmondani, na Kép
A neve Nyeső Judit és a Csengery utcában rendel.
Nagyon jó az új kép is!!! Próbáld meg vaku nélkül fényképezni!

Annamari
muter
 
 


Profilomban van egy tortás kép: "közkívánatra"Kép
Picus
picus
 
 


Picus! Boldog 1. szulinapot Andikanak!Kép

orsoly
orsoly
 
 


Picus!
Gyönyörű a csajszi! Nagyon sokat változott az utóbbi időben! Jól látom, nő a haja?
Boldog szülinapot Neki mégegyszer!!!

Shine!
Holnap mész V-hez? Ha elmúlik a mensim, megyek én is!

Annamari
muter
 
 


Picus,
boldog szülinapot Andikának!

Solya
solya
 
 


SZIASZTOK!!!!

Megjöttünk végre. Az osztrák vasutasok pont aznap kezdtek el sztrájkolni, amikorra a jegyünk szólt. De az én hős férjem hazajött értünk. Kép

Majd olvasok is.

FCS,
itt is gratulálok! Császár? Miért? Ha már fent van, nehogy megírd, majd visszaolvasok!

Tali volt? Kép

Annamari,
Balázs hogy van?

Láttam többen is betegeskedtetek, remélem elmúlt!

Solya
solya
 
 


Sziasztok Lányok!

Fülescsacsi egy lényegretörő kérdésem lenne, hol kell majd intézni a születési anyakönyvi kivonatot? Ezt csak azért kérdem, mert Ildi mondta, hogy úgy látta bent a kiiráson, hogy átlett húzva a 8. ker Önkormányzat, Baross utca és valami 13. ker lett kiirva, amit igazán nem értenék, de Te tuti jobban tudod, hisz friss az infodKép

Remélem jól vagytok és minden renben, a képeken tündéri Kiscsacsi, de gondolom élőben még szebbKépKép

Dani elkezdte anyucit edzeni, esténként a sajtkukac táncot járjuk, aminek az a vége, hogy le akar szakadni a derekam és görcsöl a pocim, vagyis készíti a helyétKép Pénteken megvizsgált a dokim és mondta, hogy ha jönni akar akkor nincs akadálya, egy ujjbegynyire már nyitva a külső méhszáj és felpuhult, a belső még zárt, a porciót még megtartottuk, de szerintem ez azóta már változóban van, mert lejebb van vagy két ujjnyival a pocim is mint múlthéten volt.

Picus!
Boldog szülinapot nektek, nagyon ari a kislányodKép

Legyen szép napotok!

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Solya, de jó, hogy itt vagy megint! Valahol feljebb írtam pár szót arról, miért lett császár.

Picus! Csudás a tortás kép! Egy év és mi is...Kép
Ezek szerint majdnem pontosan egy évvel idősebb Andika SzabolcsnálKép Amúgy meg Gergő nap van, a kis tökös 11 naposan rögtön begyűjtött egy névnapot. (Persze a Szabolcsot fogjuk tartani, az nyáron van.)

Ági! Apuci mindent a Baross utcán intézett, az Anyakönyvit az Önkormányzatnál, a lakcímkártyát meg pár házzal odébb az Okmányirodában múlt hét szerdán. Az egyetlen, ami új doldog lett novemberben, hogy elég 300 napos Házassági Anyakönyvi Kiv. másolat, nem kell 30 napos. (Szegény Apa ezért utazott okt. elején, az első vaklármakor, hogy gyorsan legyen friss másolat, ami szépen le is járt volna, mire Szabolcs valóban megszületett, de így még érvényes. Amúgy az eredeti is jó lett volna még... )
Ezek már jóslófájások, csajos! (Engem egy hónapig gyötörtek előtte... De van akinél a közeledést jelzik... Hajrá!)

Annamari! Köszi, de azt hiszem, kipróbáljuk az öreg doki bácsit. Elvégre a tapasztalat sokat számít. (Amúgy meg pont az ő kedvenc védőnője - a miénk - mondta, hogy eszem ágában se legyen folyton méregetni, mert csak megijedek, ha pár grammal többet, vagy kevesebbet eszik.)

Szabolcs lassan kiheveri a népvándorlást, nyugodtabban alszik, bár délelőtt éberebb, és gyakrabban éhes, délután megint végigalszik négy-öt órát. Hogy bírja a kis pocija? Azt írták a tanácsadók, hogy az anyatej nagyon könnyen emésztődik, azért éhesek a picik gyakrabban. Úgy látszik, ő aludni jobban szeret, mint enni, bár, ha egyszer elkezdi, akkor már nehezen hagyja abbaKép

Na, az én pocim is jelez... Jó étvágyat csajok!

Fcs.
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Ma tobzódom, mert Apa külföldön van, így hagyott nekem netet, nehogy holnap egy adag elvonástól remegő kocsonyát találjon a helyemen Kép
Szeretnék dicsekedni!
Balázsnak ma úgy porszívóztam ki az orrát, hogy beleült az ölembe, semmi lefogás, semmi üvöltés, közölte valamikor félúton, hogy titti és részéről ennyi volt az orrszíváshoz a hozzáfűznivaló KépKép
3 napja csak pohárból iszik, kivéve az esti tejecskét, és cumit is csak elalváshoz használ. Ezt így mind önszántából alakította ki, de nekem nagyon tetszik :-))
Tegnap óta mondja, hogy dugó, híd, tetkó (ez a kedvencem, már félek átöltözni előtte, mert jön egyből, hogy tetkó Kép), ma pedig lelkesen anyázott a pelenkázón. Megijedt a nyelv-felvágástól KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a köszöntéseket!
Majd jövök, mert most órám volt 8 tól és megyek aludni Andibabával!!!
Aztán jövök olvasni meg majd küldök még képeket!
picus
 
 


Vojőr (vagy valaki, lehet névtelen is Kép)!

A tesóm abba akarja hagyni a tablettát, mert babát szeretne (Regulon), még 14db-ot kellene beszednie ebből az adagból. Abbahagyhatja most, vagy mindenképpen be kell szedni ezt a levéllel? Az orvosa szabin van a héten, ezért fordult hozzám (én meg Hozzátok).

Köszi,

Panda

panda
Halásztelek
 
 


Panda,
én a helyében beszedném a tablettákat. Az a két hét nem számít, amúgy is ki kéne ürülnie a szervezetéből, nem? Mondom én, a laikus, hipohonder. (Vagy ezt y-nal kell írni? Még csak most lettem rávilágítva, nem jártam utána a témának.)
Solya
solya
 
 


Ági! Közben leesett, hogy mi van a XIII. kerületben: az OÉP - ahol a TAJ kártyát intézheted, ha nem győzöd kivárni, amíg postázzák -, meg a Fővárosi Államháztartási Hivatal - ahol a Gyest, családi pótlékot, meg Anyaságit lehet intézni. Valamelyik a kettő közül korábban itt volt a kerületben, de elköltöztek a Lőportár utcába a XIII. kerületbe. De mindenről kapsz bent részletes tájékoztatást, meg ki is van írva. Szóval ne görcsölj emiatt, nem olyan bonyolult, mint amilyennek látszik - főleg, hogy Apa is el tudta intézniKép
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Annamari: ez a véres kéz elég horror!!!! Vigyázz magadra!!!
Én tegnap voltam V. dokinál, kár, hogy nem tudtál jönni. Kép De majd legközelebb! Kép
Tetkós barátom jól van? Kép

Picus: megkésve egy kissé, de annál nagyobb szeretettel kívánok Andikának minden szépet és jót! Kép (Látom, nem apróztátok el a tortát!)

Panda: bár nem vagyok doki, de amikor abbahagyatma tabiszedést, mert szakítottam a volt barátommal (hónap közepén), nem jártam valami jól, mert megjött. Aztán két hét múlva megint. Szerintem, szedje a tabit végig, és hónap végén hagyja abba.


Fcs: tündér eza baba, még csukott szemmel is. Kép

Solya: ezekszerint most itt vagy? Hurrá!!! Kép Megérdemled, ha így megküzdöttetek a vasutasokkal! Kép


Képzeljétek: voltam uh-on, meg dokinál, és minden rendben van. 51mm-es és 1,9mm volt a nyaki redő. Képzeljétek: az uh-s képen 11+6-ot látok, holott épp csak batöltöttük a 11. hetet. Hiába, nem lesz egy csöpp gyerek! Kép De annyira édes! Kép Tegnap mutogattam fűnek-fának, de kár volt, mert senki nem ismerte fel benne a mi Ádám-Lillánkat. Kép Csak V. doki, aki azt mondta, hogy nagyon jóképű, helyes gyerek! Kép Én mindig mondtam, hogy V. doki egy tündér! Kép
shine
 
 


Ui: Beraktam a profilba a képet! Kép
shine
 
 


Lányok!

Köszi, szóval szedje végig. Én teljesen tanácstalan vagyok, sose szedtem gyógyszert.

Shine!
Gratulálok, tényleg klassz a kép Kép!
Már most tudjátok a nevét? Mi Noéminél elég hamar eldöntöttük (bár fiúnevünk még akkor sem volt, mikor a szülőágyon feküdtem, csak mondtam valamit Kép. Ádámnál az utolsó héten egyeztünk meg, de akkor sem tudtuk 100%-ig eldönteni, ezért lett Ádám Levente. Persze, Leventének sos hívjuk, kár volt 2 nevet elhasználni. Ja, és nála meg lánynevünk nem volt egyáltalán. Azt hiszem, Petrát diktáltam be, de jó, hogy nem lett lány, mert elég nehéz neve lett volna.

Annamari!
Fáj még???

Tegnap írtam a szerkesztőnek, hogy archiváljon, mert nagyon lassan töltődik le az oldal, de eddig még semmi nem történt Kép.

Panda

panda
Halásztelek
 
 


shine: gyönyörű gyerek!!!!!
Picus
picus
 
 


Shine,
tiszta anyja! Kép
solya
 
 


Sziasztok!


Köszi Füles, én is így tudtam, sőt múltkor macikámmal együtt mentünk intézni a táppénzes papírjaimat, így minden helyet megmutogattam neki, hogy hol mit tud elintézni, sőt minden szükséges formanyomtatványból szereztünk is be, ha eljön az ideje, csak a kitöltött iratokkal kelljen mennie, meg azzal az ezer hozzávaló vacakkal amit még látni szeretnénekKépKép

Ma megyek be talizni a szülésznővel, akit M. tanáúr ajánlott, kiváncsi vagyok nagyon, hogy milyen a szülőszoba, ha odakerülök ne legyen idegen számomra a helyKépKép
Holnap meg megyek dokibácsimhoz, meg A.dokihoz a cukor miatt. Kiváncsi vagyok hogy nyiltam e tovább, mert pocaklakó mostanában annyit fészkelődik, mint egy kotlóstyúk a tojásainKépKép

Legyen szép napotok sziasztokKép))

Shine le se tagadhatod, kiköpött a mamijaKép


Boszi



Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Olyan kevés időm van netezni mostanában de miért nem is tudomKép. Andikám egyre ügyesebben megyeget egyedül!!! Olyan ügyes lányom van el se hiszem, hogy az enyémKépKép
shine: jobban megnézve tényleg tiszta anyja az a GyerekKép
picus
 
 


Sziasztok!

Shine! Én már nem írom, jó? De gyönyörű azért!

Apuci ma elment ügyintézni. A Taj-kártya könnyen ment, meg gyorsan, de a többi! Négy óra a várakozás a FÁH-ban... az ügyintézés maga öt perc volt, mert ő szépen vitt magával mindent , amit kellett, de sajnos ő a ritka kevesek egyike volt... A lincshangulat enyhe kifejezés arra, ami ott uralkodott... "Ide nekem a pénzt, de azonnal"-típusú emberkék tucatjai... Igaz, a gyereknek se születési anyakönyvije, se lakcímkártyája, se taj-száma, de mit számít? Hurcolták magukkal az egyhetes babákat igazolásul... A biztonsági őrök meg mit tehettek több tucat jó megtermett marcona apukával, akikben már benne volt a reggeli löket bátorságszítónak...

Azért az élet szép! Hétvégétől napi húsz perc séta engedélyezett! Nem voltam kint, amióta hazajöttünk...

No, ennyi.
Fulescsacsi
 


Sziasztok Lányok!

Fcs:

Ma megszületett Idlinek a kisfia, 3750/57, mindketten renben vannak, a végén ő is császárral szült, mert zavaros lett a magzatvíz. Találkoztam a dokiddal is, tök ari volt, megjegyezte, hogy egymást követjük a sorban, micsoda összetartás van közöttünkKép) Mondtam neki, hogy ez a pathalógia hatásaKép)

Megnéztem a szülőszobákat, taliztam a szülésznőmmel beszélgettem vele, nekem nagyon szimpatikus.

Az egyszeri anyaságit intézte a párod?, mármint a Lőportálra irtad a 4 órás várakozást?. Amikor ott voltunk papírokért a párom már a látványtól világnak futott volna, nem hogy belegondoljon, hogy ez vár majd őrá isKép Amugy mennyi időn belül küldik majd a pénzt?

Nah megyek az utcsó vércukormérésemre, legyen szép éjszakátok!

Boszi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Bocsi Shine, hogy nem mentem hétfőn, kedd délig kitartott ez a dög, jövőhéten meg dógom van, úgyhogy majd csak decemberben dokizom Kép

Panda, köszi az érdeklődést, már alakul a kezem, csak ha behajlítom, még mindig szétreped, de alapban már nem fáj annyira.

Most úgy néz ki, hogy Balázs meggyógyult (kop-kop), de még mindig taknyol és köhög, úgy néz ki, ez a hurutos cucc egész télen meglesz, ennek mondjuk nem örülök.
Jó nagyot bénáztam ma szegénnyel a bicajon, persze az autók között, inkább le sem írom Kép
Balázs ma olyat játszott, hogy elfeküdt a pelenkázón hason, a fejét belelógatta a kiságyba és úgy csinált, mintha aludna. Jófej KépKép

Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Ági! Igen az anyaságit, a gyest, meg a családi pótlékot - ezeket egy helyen kell a Lőportárban: stílusos az utcanév, passzol a helyhez... Lehet, hogy rosszul emlékszem, de az az Ildi, aki a középső ágyon feküdt mintha előrébb járt volna, mint én, amikor augusztusban bent voltunk. (Akinek a nagyfia már tíz éves.) Vagy nem róla van szó? A pathológiáról annyit, hogy kicsit hiányzik a kórház... A rendszeres bejárás, a hangulat, az, hogy már ismertek a nővérek... Furi egy kicsit, de gondolom hamar elmúlik... Teljesen lenyűgözött az egészségügy ez alatt a pár hónap alatt. Még a végén elmegyek egészségügyi fősulira. Azt még úgysem tanultamKép

Ma előszedtem a hordozókendőt, de nem találtam a használati utasítást, úgyhogy csak úgy érzésből felkötöttük, Szabolcs alszik mint a tej rámkötözve, de a köv. etetés előtt még megnézem, hogyan kell pontosan, mert olyan egészségtelennek tűnik így... Őt nem zavarja mindenesetre... És simán mostam, mosogattam, vasaltam így.

Tegnap ráültem a szemüvegemre, kiesett a lencse, meg elgörbült az egyik szára, de Apának nem biztos, hogy lesz ideje megcsináltatni, mert dolgozik... Látok nélküle, csak hamar elfárad a szemem. Legalább végre rábeszélem magam a délutáni alvásra. Még mindig fel vagyok pörögve, csak éjjel alszom kb. 5 órát, de még nem érzem a fáradtságot... Remélem nem egy nagy hirtelen kipurcanás lesz a vége...

Jók legyetek!

Fcs.
Fulescsacsi
 


Shine! Kép

Megkukkantottam a gyerkőcöt! Már most szép! Kép

Sok pusz
Noémi
noémi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?