Új privát üzeneted érkezett!

Szia Benó!!!!!!!!

Van még ídőd Flóra kitakarítani!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Köszi Zsuzska!

Most megint újabb fejlemények,hogy vidám legyen az életünk. A középsőfiam,Péter most kapott emilben meghívót szombatra BP-re Rubik kocka versenyre. Nagyon felvillanyozódott, írt is, hogy megy, habár még azt sem tudja hogyan és mikor.

Kép
flóra 11
 
 


Ebéd: zöldségleves (beteg királyfinak!) Sültcsirkemáj piritott tarhonyával, benne paradicsom, paprika, hagyma, jól megfűszerezve.

Ha meghívták akkor menjen! Addig kinyomozzátok, hogy hogyan! Remélem sikerül!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Sziasztok :D :D

Flóra, öröm téged olvasni, hogy milyen jókedvű lettél! :D Örülök Neked! :D :D és boldog szülinapot a kicsi fiadnak! Ma van a keresztlányomnak(Luca) és az egyik barátnőmnek is.

Zsuzska, a piri jó lesz már ha észhez tér és akkor jön és megy amikor kell! :)

Kép
szilzi
 
 


Királyfinak jobbulást!!!

Kép
szilzi
 
 


Tancsu,

köszönöm a bíztatást és biztos Te is ismered a mondást: mások helyett és utólag olyan okos az ember! :)

Kép
szilzi
 
 


Helló Szilzi! Örülök,hogy látlak!

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi, hol töltitek a hétvégét?

Kép
flóra 11
 
 


Én a Te esküvődnél nyugodt voltam, tudtam szép leszel, ügyes leszel, de ÉN??????? :D :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,Te is nagyon ügyes leszel és gyönyörű. Szívesen megnéznélek, de sajna Füred kicsit messze van. De majd benóék telkén nyáron rendezünk egy partit, ha ő is benne van. És akkor mindent bepótlunk. Mindenki leánybúcsúját,esküvőjét,kereszetlőt,névnapot,szülinapot,meg minden lehető és lehetetlen ünnepet! :D Jó lesz?

Kép
flóra 11
 
 


Jó lesz, bár nem engem kérdeztél! :D :D :D :D :D :D Ez most nyáron lesz? Szupi lenne! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Addig szerezzetek wc!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Szilvi nyugi!!!!!!!!!
Fölöslegessen túrbózód az idegeidet!!! Az időt nem Te rendeled, a kaját nem Te főződ, Nem sütsz, nem Te zenélsz stb... Mindenért fizettek és ha nem tetszik reklamálhatsz!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Megjöttél Benó? Természetesen Téged kérdeztelek,abirtokos asszonyt,ki mást? :D A jóváhagyásod nélkül ez lehetetlen. És persze csak akkor,ha meghívsz bennünket,ha engedélyezed, hogy a birtokotokon dorbézoljunk. Nem is vagyok rámenős,ugye csajok? :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Igaza van a Zsuzsinak. Ezt a napot neked kell élvezned, nem másnak!

KépKép
benó
 
 


Zsuzska, nálunk is zöldségleves a menü. Hihi.... A betegeknek, ugye. Kell a vitamin. Hozzá pedig tészta lesz, még nem tudom mit teszekrá. Diót,mákot, darát lekvárral.Meglátom,ki mit kér.

Kép
flóra 11
 
 


Nem, dehogy! Ezt én is így gondoltam! :D :D :D :D De hogy fogunk így borozgatni? Egy csomó kismama! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nálunk is zöldségleves van! :D (Brokolli és krumpli.) Meg tegnap vettünk a kínaiban ebédre valót. Ezt főztem mind. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Én is benn vagyok a buliba! :D Egy-két pohár vörösbor nem árt, inkább javít! :D

Kép
szilzi
 
 


Én megyek megint Füredre már ma este, mert apu elmegy horgászni Szlovákiába :) barátokkal és nekem ugyebár dolgoznom kell. Hétfőn halászléfőző verseny lesz, apám szervezésébe, természetesen nekem dolgoznom kell. Kedden arctisztítás, fodrász, pap, aztán irány vissza, mert szerdán már Pesten van ruhapróba. Kicsit zsufi... És még szombaton a nagymamám lakásából elkell hozni egy bútort, az én lakásomba anyáméktól kell elvinni egy ágyat és persze szombat délelőtt még nyitva van a borozó! És estére, hogy még valami legyen dvd est lesz a keresztgyerekekkel, utána nálam alszanak! :D Jó, mi?

Kép
szilzi
 
 


Úgyhogy én legközelebb majd csak szerdán vagy csütörtökön tudok jönni :( Nem is tudom mi lesz velem nélkületek! :(

Kép
szilzi
 
 


Hú, jól meg van szervezve a heted! És a jövő hét szerdától hogy néz ki?

KépKép
benó
 
 


És velünk nélküled! :cry:
De utána meg mindjárt itt van az esküvő! De jó! :D :D :D :D Nagyon szép lesz, én biztos vagyok benne! :D

KépKép
benó
 
 


Szilvi legalább nem fogsz idegeskedni, hanem a programok lefoglalnak!!!
Szüleim elruccanak Tihanyba, én dolgozom pedig mehetnék velük és akkor akár találkozhatunk is volna!

Kép
muzsuzska
 
 


Húúúú Zsuzska, azonnal kérj szabadságot! :D

Kép
szilzi
 
 


Hát Szilzi, ilyen zsúfotságot! Na,látod! Ha ezt meg tudtad szervezni,akkor az esküvő már csak KISMISKA. :D

Kép
flóra 11
 
 


Először is nem idegeskedhetsz! Képzelj el egy idegbeteg mennyasszonyt, aki a fáradságtól és a sok idegeskedéstől elájul a nagy napon!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

De Te ilyent nem teszel!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Utána csüt-p-szom dolgozom reggeltől estig az irodában. Vasárnap szabad, hétfőn munka, kedden szabad, szerdán munka és utána szabad vagyok egészen szerdáig. Közebn lezavarok egy esküvőt és már itt is vagyok! :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


De a szüleiddel találkozhat! :D Vicc volt! :D
Gy. tegnap aláírta a vásárlási szerződéseket, még földhivatalba meg ilyen helyekre kell menni, és tényleg a miénk a telek. Tegnap újra megnéztük anyuékkal, és képzeljétek, ott volt a földünkön egy fácán és egy nyuszi nagy barátságban. Csak így tovább!
Az érettségi nekem ment, Tancsu, nem tudom, a gyerekeknek ment-e, de még nincs vége, mivel az írásbelik még május végéig folytatódnak, és utána jönnek a szóbelik a szakmai vizsgákkal együtt június végéig. Jó ez, legalább valami hasznosat is csinálok.

KépKép
benó
 
 


Lesz valami mini vagy nagy nászút?

KépKép
benó
 
 


Már Írtam hogy van Tihanyban egy rokonféle, 20 éve oda járunk pihizni meg apám horgászni!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon jók az ilyen rokonfélék. :D

KépKép
benó
 
 


Azért mondom Zsuzska, azonnal kérj szabadságot!!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Fácánleves sült nyuszipecsenye Robin Hood módra, ijjal lelőve!!!!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Sajna szabi nincs!!! Nem adnak!!! :evil: :twisted: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Nem terveztünk nagy nászutat, mert én nem akarok csak azért utazni mert most muszáj! Szerintem a kolléganőimtől egy belföldi wellnes-es, pihis, hétvégét kapunk. Nekünk annyi elég. Ha befut egy tuti akció a nyáron, még mindig eltudunk menni! :D

Kép
szilzi
 
 


Boccs Benó nem hagyhattam ki!!!!!!!!!!
Szüleidnek tetszett a birtok?????????

Kép
muzsuzska
 
 


Őszintén: terveztünk nászutat még hónapokkal ezelőtt, de aztán azt mondtuk, hogy várunk valami jó ajánlatra és ki tudja, hogy leszek ha már terhes leszek. :oops: :oops: Hát én tök jól érzem magam, csak sajnos nem vagyok terhes! :( De ami késik... :wink:

Kép
szilzi
 
 


Jaj,lányok,ha már lenne autónk, biztos elmennénk mi is kis kiruccanásraés ott lehetnénk mind.

Kép
flóra 11
 
 


És jön a nászéjszaka!!!!!!!!! :D
Ha gondolod felvilágosíthatunk!!!!!! :D
Nehogy síkits ha meglátod a félszemű kigyót!!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Tetszett a birtok, persze, csak félnek, hogy munka is lesz vele, de nem lesz. :D
Ilyen nászútra gondoltam én is, Szilzi, nem hawaii-osra. A miénk is hazai volt, nagyon-nagyon idilli és romantikus. :D :D :D :D :D (Majd megismételjük. :D :D :D )
Zsuzsi, írd már le, légy szí', hogy pontosan mettől-meddig van szabadságotok, jó? És hogy mikor szándékoztok jönni? És én foglaljak helyet, vagy a sátorban egyeztünk meg?

KépKép
benó
 
 


Mindegyikünk valakivel párban ír!!!!!!!Sőt hárman egyszerre!

Kép
muzsuzska
 
 


Hová szerettetek volna menni eredetileg?

KépKép
benó
 
 


Hú, ez durva! :shock: :shock: :shock: :shock: Remélem, ez tényleg babásodást jelent! :D :D :D :D Ja, a boszorkányság is eszembe jutott erről a 3-an egyszerre írásról és erről meg az, hogy elolvastam az Áprilisi boszorkány c. regényt, ajánlom nektek, nagyon érdekes.

KépKép
benó
 
 


Benó július 20tól, nem foglalunk, sátorozunk, de addig szerzünk egy nagyobbat!!!!!!!!!Ha Ti csak hétvégére jöttök akkor mi vagy előtte vagy utána maradunk egy-két napot!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Egyébként én most nagyon szervezkedem már megint. Most jelenleg apu szülinapjára tervezek egy utat, ahová a családdal 8-an tudnánk menni (egynapos kirándulás anyuék, tesómék, mi), aztán pedig a Kittike és a tesóm férje szülinapjára szintén egy kirándulást, mert ezek örök emlékek maradnak. Tavaly éreztünk rá ennek az ízére. Akkor Abádszalókra mentünk mindannyian. Nagyon jó volt, bár hosszú távon nagyon összevesztünk volna. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Esküvő után lesz pé-d! Jól néztem?

Kép
muzsuzska
 
 


Köszi az időpontot. Tehát júl. 20-tól. Hányadikáig?

KépKép
benó
 
 


Zsuzska, nagyon frappáns, tetszett Robin Hood! :D Bocsi Benó!

Kép
flóra 11
 
 


Hahó nászéjszakás!!!!!!! Remélem nem ilyesztettelek el!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?