Új privát üzeneted érkezett!

Hajnalban felkel a megszállott horgász. A felesége így szól hozzá:
- Ne menj, kint esik az eső, viharos a szél!
De a horgász csak összepakol, fogja a botjait, és elindul. Kint ő is >észreveszi milyen rossz az idő, ezért visszamegy. Csöndben levetkőzik, isszabújik az ágyba, és csak annyit mormog:
- Pokoli az idő!
Erre a felesége:
- Tudom drágám, az a hülye férjem meg elment horgászni!

- Képzeld, három év együtt járás után Béla végre beszélt a házasságról.
- Tényleg, és mit mondott?
- Hogy a feleségét Beának hívják és van három gyerekük.

Hatalmas buli után így szól a férj a feleségnek:
- Nagyon berúgtam az éjjel, így nem emlékszem, hogy veled szeretkeztem a kamrában?
- Hány órakor?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Testhez simuló hosszú szoknyában a buszra készül felszállni egy szõke bombázó. De mivel a szoknya nem engedi, hátranyúl, hogy a zippzárt megigazítsa. Újabb próbálkozás de a szoknya nem enged, hátranyúlás,zippzár igazítás. Megint egy lépés felfelé, de a szoknya csak nem enged. A nõ újra hátranyúl, zipzárt igazít, de erre a mögötte levo férfi, megfogja a nõ formás fenekét és feltolja a buszra, mire a nõ felcsattan: -Mit képzel maga disznó, miért fogdos?? Erre a férfi:
- De hölgyem, mivel a sliccemet már teljesen lehúzta, azt hittem ennyit már igazán megengedhetek magamnak.


A szõke titkárnõt elsõ munkanapján elküldik kávét csinálni. Mivel még sosem fõzött kávét, lemegy a közeli presszóba egy termosszal.
- Elnézést, belefér ebbe a termoszba hat csésze kávé?
A pincér méregeti a termoszt egy kicsit, aztán felel:
- Igen, azt hiszem hat csésze pont elfér benne.
- Ó, ez nagyszerû! Akkor kérek kettõt cukorral, egyet cukor nélkül, egyet tejszínnel és két capuccinot.

- Pistike, hozzál a hentestől hurkát. De ne véreset!
A gyerek elképedve:
- Denevéreset???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj a horgászos nagyon tetszik!!!!El is mondom majd apcimnak!

annus11
 
 

 
 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cigányasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami sípol, ha valaki
hazudik.
A gyerek hazaér az iskolából:
- Hanyast kaptá fiam?
- Ötöst anyám! BIP
- Hármast! BIP
- Jó...egyest.
Anya:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest! BIP
Apa:
- Bezzeg amikor én iskolába jártam... BIP
- Apa, nem jártál iskolába?
- Há ne szemtelenkeggyé fiam, az apád vagyok! BIIIIP

. . . . . . . . . . . .

A kannibálok cigányt sütnek nyárson. Pörgetik, mint az őrült, mire a
törzsfőnök azt mondja nekik :
- Lassabban, mert nem fog átsülni.
Mire a kannibálok :
- Próbáltuk ... de akkor lopkodta a krumplit!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Encike, a palástfüvet pé után kell inni. Amig nem volt pé, nincs értelme :wink. Ebben tökéletesen igaza van a dokidnak :).
A görbéd anovus görbének látszik. Egyébként az anovus ciklusnak nem kell feltétlen "normál" hosszúságúnak lenni, amikor már nagyon "elöregszik" a nyálkahártya, és "nem bírja tovább", akkor leválik, és tkp. jön a mensi.

Hagyj akkor abba mindent, jöjjön az a piri. Vagy inkább jöjjön pé, ungabunga és baba :wink:

Hajrá! :)

Tegnap voltam dokinál, minden oké, van baba, van szívhang, van bazi nagy sárgatest a jobb petefészken :).

zsu111
 
 


Szia Zsu!!!!

Jajjjj de jóóóóóóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: Már tűkön ültünk, hogy mi van már veletek :lol: :lol: :lol: Eseménymentes terhességet neked!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


> A városban túlszaporodtak a galambok. Türhetetlenné vált a
nagy szemét és
> hordalék utánnuk.
> A polgármester úgy dontott hogy 1 milliót ad annak aki
kiírtja a
> galambokat
> a városból.
> Jött is egy vállalkozó és így szólt:
> - Én ennyiért elintézem a galambokat de van egy
feltételem, márpedig ,hogy
> senki nem fog kérdezni semmit, ha mégis akkor a dupláját
kérem.
> A polgármester beleegyezett.
> - A vállalkozó kivett egy sárga galambot a táskájából ,
elengedte és az
> összes galamb elrepült utánna az isten tudja hova.
> Ezt látván a polgármester megszólalt:
> - Tudom hogy ez most 1 milliónkba fog kerülni de meg kell
kérdeznem; nincs
> véletlenül a táskájában még egy sárga cigány is??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hol van mindenki??????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És mért pisil az ember barnás narancsos teás színűt?????
Úgy megijjedtem este, illetve meglepődtem :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

Jó hogy jöttél!!!Ebben teljesen igazad van...nem is jutott eszünkbe.De hülyék vagyunk!!!!Hát nem is volt pé!!!Akkor egyáltalán nem kellett volna elkezdeni a palástot :oops:
És az anovus hónap oké h nem 28 napos...na de nem 90...szóval az iylen mértékű elhúzódásra értettem h a végtelenségig nem lehet várni!
Még jó h én is iszom,és én addig várok amíg beteszi a vonalat h megvolt a pé,aztán kezdem csak a palástot...mégse esett le h mi a probléma! :? :roll:
És akkor így már értehtő h abba kellett hagyni!
Ja és gratula a dobogó szivecskéhez!!!

Enci!
Te mióta ittad a palástfüvet?Elötte meg málnalevél volt?

Kuzsanna!
Hát mivel holnap zh lesz,így alapból nyomott a hangulatom...meg nem jövök annyit a tanulás miatt...ez van

annus11
 
 


Hali!

Menszi 1. napjátol málna, a palástot meg, hogy lh-tam és az első nega naptol, azaz 18.cn-tol.
Akkor most mihez viszonyitsak legközelebb? Lh vagy mikor beteszi a görbe?
Tehát azért ittam a mult hoba, mert Lh szerint volt pé, a hő szerint nem. Mit csináljak?
encike 2
 
 


Annus!
Kéz és lábtörést neked holnapra! Megvetted a teafüvet?????

Encike!
Hát ez egy jó kérdés..... én sajna nem tudom megmondani neked :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem tudtam még ma venni...majd holnap.
Hát semi kedvem tanulni...nem tudom mi lesz holnap...mindegy,majd megyek a pótra :lol:

Enci!
Mondom én úgy csinálom h megvárom amíg beteszi a vonalat!És akkor már 37 körül van a hőm is,így biztos lehetek h megvolt a pé!A ferty mindig elöbb teszi be a pét!
Akkor lehet h azért nem volt péd sem,mert megkapta a palástfüvet ideje korán...de ebben nem vagyok bizti!

annus11
 
 


Akkor jobban bizzam ahőmben. Igazad van, mert ha a hő fenn van akkor már volt pé. Majd légyszi figyeld már a hőmet és segits, hogy belerázodjak ebbe a dologba, de remélem nem kell sokáig figyelgetni. Jo???
encike 2
 
 


Oké!
Persze!!!Fél szemem rajtad!!!Én is remélem h nem kell sokáig!A köv hónap akár sikeres is lehet!!!Drukkkolok!!!

annus11
 
 


Enci!
Sikerül új ciklust kezdened a fertyn?

annus11
 
 


Igen már kész!
Nézd csak meg!
Örülök, hogy megismerhettelek és segitesz.
Köszönöm.
encike 2
 
 


Szivesen!

Ha tudok segítek,ha meg hülyeséget ebzsélek lőjetek le :lol:
Kép

annus11
 
 


ebzsélek=beszélek

annus11
 
 


oksika.... ha ebzsel, lelövünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Enci, megjött tényleg vagy csak az új ciklus miatt jelölted a fertin?

Én úgy csinálnám, hogy ha lagalább 2 napig alaphő felett van az ébredési hőm, és egyértelműen pé-re utaló tünetek voltak (méhszáj, nyálka, lh, szúrkálás, stb), akkor kezdeném a aplástot. addig inkább semmit.

Dokival mit beszéltetek? vv, uh?

Gratut köszi, lányok :)

zsu111
 
 


Zsu!
Megjött Encinek :D :D :D
Zsu!
Mi a véleményed a barátcserjéről?
Ja és szednéd úgy, hogy közben pé-ig málnalevelet, utána palástot iszol?
Tudod nekem a DPO 9 napos volt és visszanéztem, sajnos tuti, hogy ez eddig is ilyen volt.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


[quote="huncutka35"]Z írta:huncutka35su!
Megjött Encinek :D :D :D
Zsu!
Mi a véleményed a barátcserjéről?
Ja és szednéd úgy, hogy közben pé-ig málnalevelet, utána palástot iszol?
Tudod nekem a DPO 9 napos volt és visszanéztem, sajnos tuti, hogy ez eddig is ilyen volt.


Ha jól tudom, barátcserje mellé nem kell más. Max. ha csak pé-ig szeded, akkor pé után palást. Ha én szedném, én végig szedném, és csak E-vitamint, folsavat, cinket ennék mellé :).
De szerintem ezt érdemes a BTO-n Leótól megkérdezni :wink:

Encike, akkor hajrá következő ciklus, hajrá babás ciklus! :) :) :)

zsu111
 
 


Aha,ott meg tudod nézni h mit ajánlanak a barátcserjéhez!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Már tegnap akartam írni, de elfelejtettem, éjjel meg már lusta voltam ideírni.

Szóval Encinek szerintem volt pé-je, csak a ferti nem tett keresztet, mert nem egyértelmű. Vagy a 30. cn. körül lehetett (vagy az csak egy próbálkozás volt), vagy a 34-36. cn körül. Egyértelműen magasabb onnantól a reggeli hő, ezért gondolom.
Enci, megpróbálnád betenni ezen napok környékére a nyálkához az Eggwhite-ot, és/vagy pozi Lh tesztet?
Mit csinál, ha mondjuk a 29. cn-ra beírsz pozi lh-t, és E-t?
Mit csinál, ha a 35. napra teszel be pozi lh-t, és E-t vagy W-t?
Kiváncsi vagyok csak, ezért kérdezem :).

Ha a 30. napon volt, akkor jó a luteális hossza, ha a 35 körül, akkor sajna rövid.


Szép napot neketk!

zsu111
 
 


Annus! Te lassan tesztelhetsz:) :D :D :wink: Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kuzsanna!
Király vagy te is!
Arra gondoltam visszaolvasva, hogy mikor csináltad az lh-t? kíváncsi lennék, hogy erősödik-e? Akár lehet jósteszt is :) :wink: :D :D Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Zsu?
Te fütyist szeretnél? Mire gyurtatok? Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!

Tökre kiakadtam...... tegnap már nagyon ideje lett volna pudingozni.... erre hajnal egykor jött haza és én meg már akkor aludtam. Most meg túl fáradt hozzá..... Persze négy napja már hozzám sem nyúlt és megy el vasárnapig túrázni... szóval esélytelen a gyerek most is.... pedig most már nincs semmi,a mi gátolná a dolgot.... csak az uram.... bakker.... nem hiszem el, hogy 19 nap alatt csak négyszer volt képes szexelni velem..... én meg itt bőgök, mert marhára nem úgy néz ki, hogy nagyon érdekelné a téma.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka, egyszerűen egészséges szép babát csináltunk :wink:

Terveink szerint lesz harmadik is, úgyhogy most mindegy hogy kukis vagy nunis van a pociban. Amúgy is mindegy :).
Most kukist érzek, de totál olyan addig ez a várandósságom, mint Emmával volt. Merglátjuk, ha előbb nem, hát amikor megszületik :).

Zsuzsi, szexi fehérnemű, egyéb csábítás....? Hm?
Vagy csak egyzserűen ugorj rá és hajrá :)

zsu111
 
 


Zsuszi!
A pasiknak vannak ilyen időszakaik.
Én nem csábítanék, hanem közömbös lennék, szépen felöltöznék és csavarognék pár órát, aztán kivenném elötte a szatyromból a dögös felsőt amivel megleptem magam, felvenném, billegnék a tükörbe, huznék hozzá egy hozzáillő cipőt és újabb kört tennék a városba.
Én ezt már párszor eljátszottam, bevált hidd el. Utána ő volt a sarkamba, ő kérdezgetett, tapperolt, és akart. És én ronda disznó, jólesően mondtam, hogy nem!- na aztán mégis hagytam. És ami utána jön? Napokig mint a nyulak :wink: :wink: :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kihalás??? Mérgezés????Bombázás??????
Új pasik?????
Mi van itt lányok????

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát kérlek...a mérgezésre gyanakszom...

Szar a gépem...néha nem tudom az explorert megnyitni,be van alssulva az egész...de msnem meg jó...nem is értem
De ma megnézi öcsém és orvosolja a problémát!

Én le vagyok törve mint a bili füle...nem tom mért...de majd felturbótom magamat.Hétvégén lehet megyek lea balcsira,2 napra!!!Majd ott feltöltődöm,remélem :wink:

Zsu!
Nálunk is van néhe h nem akarja apcim...3 megoldásom van.Vagy hiszti :lol: ha ez nem válik be akkor duzzogok tovább :wink: ha ez sem válik be akkor jöhet a kéjelgés :lol: ez be szokott válni :wink:
Kéjelgés alatt majdnem azt értem mint Huncutka :wink: És ha nem akarod,ellenkezel...na az felcsigázza tuti!!!

annus11
 
 


Huncutka!!!

Remélem már kezditek az akciózást apával :wink: Mindent bele!!!Tudod a lányokhoz már most kell elkezdeni az akciót!!!!

Zsuzsa!

Mi meg küldjük egymásnak kölcsönösen a hőfenntartó energiákat!!!!!+++++++++++++++++++

Enci!
Te most lazíts!!!Aztán mindent bele nálatok is!Szerintem most nálad nagyon jó kis "ágya" lett a babának :wink:

Zsu111!
Nekünk is ezért mindegy,mert szeretnénk még több gyereket...és mivel ez lesz az első,így totál mindegy most ki jön először!

annus11
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy 2 napra leléptem, de teljesen ki vagyok akadva.
Képzeljétek csüt. hajnalban el akarták lopni a Takarék elöl a bankautomatát!!! Most nálunk ez a téma. Ebben az a poén, hogy a férjem pont éjszakás volt és igy is megmerik tenni!!!!!
Azt hittem benne lesz a hiradoba, de kimaradt. Mi lesz ezek után már? Anyuéknál lakásbetörések mennek folyamatosan, már komolyan aludni nem merek, mert feszt fülelek.

Annus!
Hogy érted ezt az "ágya" szot?

Zsu!
Most több kérdésedre válszolok utolag. Persze, hogy megjött, ennek nagyon örülök. Remélem ez a ciklus normálisabb lesz. A doki szerint anovus volt, mert neki se egyértelmü a pé. Igen én is több megoldásra gondoltam.
Az lh szerint volt pé, de végülis ahogy irtad én a 26. cn-on éreztem pét, mert iszonyatosan fájt a hasam. Ezt igazolta a pozi lh, de másnap már nega volt. Tuti itt volt vmi. Ha viszont 35.cn-on lett volna ott a luteális szakasz, tényleg rövid.
encike 2
 
 


Zsu!
Nézd csak, megcsináltam ugy a fertist, ahogy a füzetembe jelölgettem itthon. Igy milyen?
encike 2
 
 


Most nézem a vonalzom ez se az igazi. Átjavitom.

Akkor ezek szerint nem elég csak a hőt vezetni, hanem az lh-t nyálkát is érdemes beirni. A jövö hotol még jobban magamra figyelek.
encike 2
 
 


Nem is tudom nekem mi lenne ha jelöltem volna a nyálkát...de persze ,ez is számít sokat!Lehet nekem azért csak szaggatott mert ezeket nem jelölöm!

annus11
 
 


Érdekes a cikluson nem jelölöm, és mégis tett vonalat.
encike 2
 
 


Nem látom a ciklusos vonalzód...nem nyitja meg!
Az hova tette a pét?

annus11
 
 


Sziasztok!
Hát igen, apcikával átbeszéltük a dolgokat.... mégis csak imád és velem akar családot alapítani, és igenis szeretné, ha jövő hónapban már lenne valaki a pocimban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És persze, ezek után nem akartam szexelni, húztam magamat.... aztán persze pudingoztunk és ma hajnalban is.... persze most sem akartam, mert éjfélkor jött haza és én már aludtam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike, most hogy újra megnéztem a görbéd, szerintem a 35-36. napon lehetett pé-d. Csak akkor nagyon rövid sajna a luteális szak :(.

Szerintem mindenféleképpen jelöljétek a nyálkát, a méhszájat, az ovus fájdalmat, az lh-t, szóval mindent, ami pé-re utaló tünet lehet. A ferti "figyel" ezekre is, nem csak a hőt nézi.

A ciklus.hu leszarja a nyálkát, a tesztet, mindent, csak a hőt nézi. Nekem hihetetlen helyekre tette a pé-t, (ált. a pozi lh elé 2 nappal....), abba is hagytam a görbém ottani vezetését.

Zsuzsi, hajrá-hajrá, drukkolok hogy most baba költözzön a pocidba :)!

zsu111
 
 


Zsuzsi, klassz a görbéd!

14. cn-on pé, szuper! már csak egy jóóóóó hosszú luteális szak kell. A hőd meg maradjon még vagy 8 hónapig 36,9 körül :wink: Drukkolok hogy a baba már ott legyen a pocakban! :)

zsu111
 
 


Zsu!
De viszont ott nem is éreztem semmit, akkor is lehet pé?

Miért baj, ha rövid a luteális szak?
encike 2
 
 


Ha jol számolom akkor 8 nap. Azt hiszem 14 nap körül kell, hogy legyen a luteális. Igaz?
encike 2
 
 


Remélem ez a ho már szebb lesz, mint az előző. És nem okoz ilyen fejtörést, hogy van e pé.

Olyan jo lenne, ha már babás lennék.
encike 2
 
 


Elfelejtettem: Szép álmokat, megyek alukálni.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok.... nagyon sz.r a netem.... folyton ledob, de próbálkozom rendületlenül fent maradni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apácska ma délután jön haza..... annyira hiányzik :roll: :lol: 8)

Encike!
Hajrá nektek :!: :!: :!: :!: +++++++++++++++++++++++

Zsu!
Hát remélem én is, hogy most már így marad a hőm.... viszont szaggatottá tette Ferty :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!

Ha túl rövid a luteális fázis,akkor az sárgatest elégtelenségre utalhat!A szervezet kb a terhesség 8.hetéig termeli a sárgatestet,aztán ezt a méhlepény veszi át(hát remélem jó mondom,vmi ilyenre emlékszem....)Tehát azért olyan sok a 8 hét környékén a vetéés,mert ezt az átállást nem bírja a baba,ha nincs elég sárgatest hormon amit a szervezet termelne az átállás idején...

annus11
 
 


Zsu111!

Azt meg tudod mondani h te mit nevezel krémesnek?Mert van h olyan fehér krémes a nyálkám,de közben meg vizes is kicsit...tehát híg!Az krémesnek számít?A vizes az áttetsző?

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?