Új privát üzeneted érkezett!

Gigi jóóóóóóónagy pocid van, nagyon szép :lol: :lol:
A 6 hetes fotón, jót nevettem, nekem már nagyobb :lol: :oops:

Vanda, Pasi, Manó jó pihenést nektek., és piszokul irigy vagyok :mrgreen: :mrgreen: hogy személyesen is láthatjátok Ani ikreket.

Lassan tényleg egyedül maradok topicon :(

kellemes hosszúúúúúúú hétvégét mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Nem maradsz egyedül én itt vagyok. :D
szmet
 
 


hello!
Arnika! en sem tuntem el, csak kicsit ki mentunk tegnap a zoldbe apucival! valahogy akarunk fogni ezeken a szabad napokon mivel majd a picikel nehezeb lesz... de nagyon jo lesz majd akor is. koszi a vonalzo dicseretet

Vanda! orulok hogy ugyi voltal, a masik majd legkozelebb, kelemes pihenest kivanok nektek!

Gigi!szep nagy pocid van, szerintem pont csak a pocid not meg, hany + kilonal vagy? tudom nem szokas ilyet kerdezni, de engem nagyon izgat hogy csak 12 kg-ot szedhetek fel a 2 babaval

szep hetveget mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 

 
 

Moni
Most olyan +18-19 kilónál tartok és még egy hónap hátra van... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is.Vandáék meglátogattak minket.Nagyon jó volt(jól is esett). :D Nagyon édes a kis Balu.Igazi kis csibész.Ami nagyon meglepett minket,az volt,hogy jól viselte azt,hogy anyukája babázik.Szerintem nem lesz baj,ha jönnek a kistesók. :D

Árnika!
Lélekben éreztük a jelenléted!
Küldhetek még képet kicsínyíteni?

Gigi!
Szép a pocid,biztos szép nagy babád lesz.Most érzem,hogy hiányzik nekem is a nagy poci.

Szmet!
Mikor mentek a következőre? :roll:
ani0227
 
 


ani: Még van 10 szem fogigátlóm és utána megyek uhra. Remélem nem lesz cisztám és minden jól alakul.
Már nagyon várom a következő inszemet bár az gondolom csak május közepén lesz.
szmet
 
 


gigi! koszi a valaszod, akor engem mert idegesitenek hogy csak 12 kg-ot szedhetek fel, igaz te sokkal sovanyab voltal mint en terheseg elot, bizti ugy gondoljak hogy van honan egyenek a babucik

ani! orulok hogy voltak vandaek vendegsegben bizti osze visza puszilgatak a babakat, furi hogy hianyozhat a nagy poci :roll:

puszi mindenkinek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Gigi, szép nagy pocak :)

Tegnap, tegnapelőtt én is szabadtéri programmal próbálkoztam, de hát nem volt valami hajde jó idő :(
Én is nyaggattam az uram, hogy csináljon pocak-fotót
17. hét Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok, megjöttünk. :lol: Naggyonnn jó helyenvoltunk, máris mennék vissza. Ani babái tündériek, majd rakok fényképet, ha áttöltöttük.

Anikám! BABÁK???? Nagyon ikreket kívánsz nekünk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gigi!
Semmi nem látszik rajtad, csak az, hogy megnőtt a pocid.

Móni!
Ahogy elnézlek a képeken, te sem vagy éppen egy óriás. Azzal meg ne törődj, hogy 12 kilót mondanak. Egyes terhességnél 10 kiló körüli a normál súlygyarapodás, ikreknél én ennél többnek gondolom. Maga a méhlepény elég szép súly (ha jól emlékszem kb. fél kiló), neked ebből rögtön kettő van. A két baba minimum 4-5 kiló a végére. Ezen kívül magzatvíz és kb. 2 liter vérrel több kering benned terhesen. Meg alkat kérdése is. A tesóm az elsővel 18 kilót hízott, a negyedikkel 9-et, szóval még két terhesség között is jókora eltérés lehet. Ezen ne görcsölj.

Mazsi!
Szépen gömbölyödsz.

Árnika!
Mikor sütizünk? :lol:
vovanda
 
 


sziasztok!
ani: nagyon tündériek a babák:-)
halkan megsúgom neked, hogy vanda azóta még jobban ikrekre gyúr:-) lássuk csak....ikrek....két lány vagy nálunk is vegyespáros? boszik mit gondoltok?:-)))))
vanda: milyen sütit is csinálsz? vagy csinálok? vagy árnika?

pocakosok: szép képek, ígérem, ha aktuális lesz, mi is teszünk majd fel :-)

asszem, most hirtelen ennyit, nagyon hétfő reggel van még, és hosszú volt a hétvége :-(
1szálpasi
 
 


Nagy dilemmában vagyok. 4 napja a fogigátlótól közti vérzésem lett de nagyon minimális.Már csak 7 szemem van. A doki azt mondta akkor hívjam ha bő vérzésem van(ami nincs) és ha nem múlik. Hát most nem tudom mit tegyek. Még sosem volt ilyenem. Lehet a ciszta ürül ki?
szmet
 
 


mazsi! orulok hogy tettel te is kepet, kis csini a pocid, nem csinalsz vonalzot hogy jobban lasuk hany hetes vagy? csak ha akarsz persze

vanda! nagyon iker ilatot erzek hogy jon feloletek, de az egyis nagyon jo lesz, mikor mesz megint uh-ra vagy ver vetelre?

az egyik ismimnek ma csinaljak a punkciot, nagyon szoritok nekik mar vagy 8-10 eve kuszkodik es ro-ban anyit koltotek eddig a semmire hogy borzaszto, amit sajnalok nala hogy kis "baratnommel" megy mert ok nem tudnak magyarul, o sincs meg elegedve vele, azt mondja hogy nem magyaraz sosem semit, hat akor mire keri a penzt? 5000 ft-ot ker akar hanyszor be megy vele Bodnarhoz, kesz rablas, ahogy mondja a ferjem jo hogy ranyitotatok a szememet arra hogy semmi sukseg nincs ra, kar hogy nincsenek oljan emberek akik tenyleg akarnak segiteni nem meggazdagodni.

csajok! remelem nem felejtitek el hogy junius elejen jovok titetek meg ismerni egy suti/fagyi melett... :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


pasi szomorú.... :(
van egy kedves ismerőse, aki veronában él, és június elején hazajön magyarországra, de vele nem akar sütizni/fagyizni, csak a csajokkal :twisted: :-(((
1szálpasi
 
 


Pasi!
Rómeóra vagy Júliára gondolsz? Netán Tybaltot várod? Neem, ő nem kedves... :P
Na de ha komoly akarok lenni: szerintem Móni azért nem említett külön, mert teljesen elcsajosodtál itt köztünk. :lol:

Móni!
Jöhet a süti, csak azt nem tudom, hogy férek majd bele a fürdőruhámba. :D

Szmet!
Szerintem beszélj a dokival.
vovanda
 
 


Sziasztok

Mazsi tündéri pocid van. :lol: majd babóról is kérek :lol:


Móni azt a nöcit egyszer még kicsinálom ott :evil: Én is írtam már ,hogy egyszer három csajszinak ˝˝segített˝˝ a semmit. Ott próbáltam őket bíztatni mert féltek punkciónál, de mégsem mondhattam a nénikére semmit. Azt hiszem hogy ebben az esetben is szájról szájra kelljen hogy terjedjenek a hírek.

No szépen vagyunk Vanda süti, Móni süti, Pasi süti :lol: :lol: beköplek benneteket a dietetikusomnak :lol:

Vanda jól vagy??? Jól birod szurikat??Csinálhatnál vonalzót, hogy lássuk hol tartassz.
Úgy irigykedtem rátok, de örülök hogy jól sikerült kikapcsolódás.
Móninak én két fiút jósolok :lol: :lol:

Szmet olvass kicsit utána neten, hogy mi történik veled. A ciszta egy úgymond betokosodott tüsző, ami vizzel és vérrel van tele.
Közti vérzésed a fogigátlótól van, Hívd fel dokid.

megyek holnap enyhe vizsga, puszi

jah, és én sajnálnálak Vanda , ha Pasi elcsajosodik :wink: :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Brühühüüüüüüüü.... Gigike is szomorú.... június elején őt is kihagyják a sütizésből....

Pasi
Majd elmegyünk mi külön... :wink:
Vendég
 


Árnika!

Pasi csak lelkiekben hangolódott ránk, egyébként biztosíthatlak, semmi nőies nincs benne. :oops:
A szurikat egész jól bírom. Az elsőnél egy kollégám felesége segédkezett (első konzira várnak, 6 inszemen vannak túl és orvosilag semmi nem indokolja, hogy nincs baba) így nem volt időm meg lehetőségem betojni. Utána már ment. Bajom nincs tőle, arra kell odafigyelnem, hogy el ne felejtsem.
Holnap szorítunk.

Gigi!
Neked majd viszünk sütit a szülészetre... :wink:
vovanda
 
 


vanda: juliska jöhet :roll: rómeó? tybalt? ennyire elcsajosodtam volna?:D:P

gigi: különbuli négyesben? (te, a két gyerkőc meg én) :-)))) megbeszéltük:-)

árnika: vanda próbál engem egészségesen etetni, azt se bíom, ha jössz a dietetikusoddal, leszúrom (ha már rómeó meg julisnál tartunk):D
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Vanda, mikor mész Uh-ra?

Árnika, babókép remélhetőleg a jövő héten lesz. Hajrá vizsga!!!

Timi??

Ha valakinek lenne egy kis ideje, meg türelme, megköszönném, ha leírnátok, hogy kell vonalzót csinálni, és képet rakni a nevem alá. Magamtól sosem jönnék rá.. :oops:
mazsi02
 
 


Júniusban találkozó?

Vanda!Ikrek lesznek tuti!Érzem!!!

Nekem már máris mennem kell sajnos,valaki nagyon türelmetlen.Így kell leszokni a netezésről! :wink:

Kép
ani0227
 
 


sziasztok!

gigi!jó nagy pocid van az egyzser biztos...húúúhaaa,és mi lesz a vége felé...de nagyon csini vagy az bizti. :wink:

mazsi!neked is szép a pocid,de nagyon ám...biztos jó nagy hasad lesz,mert már most sem kicsi.és mondhatom,nagyon,de nagyon jól áll neked!egyébként hogy vagytok?van már orvosod? :D

csajok!remélem engem nem hagytok ki a találkozóról!!!igaz sütizni nekem sem igazán lehet,de ezegyszer kivételt teszek értetek!!! :wink: :wink: :wink:

vanda!mi újság?szurizás?gondolom,már belejöttél... :wink: ja,és hajrá ikergyártás!!drukkolok! :wink:

móni!pindurik?hogy vagytok?már várjuk a júniust! :wink:

szmet!bizti,hogy a fogigátlótól vérezgetsz.nekem is így volt tavaly augusztusban,és abba kellett hagyjam a fogigátlót,és sajna egy hónapig véreztem.ezért minden húzódott szeptemberre.

kincs!ani!hogy megy az anyaság?gondolom szuper!annyira lehet imádni őket igaz?!írjatok amint tudtok.sok-sok puszi nektek! :D

árnika!hogy vagy?suli?remélem minden oké veled!?sajna én csak június végén vagy július elején tudok visszamenni a dokinőhöz,mert a 21.napom most éppen pünkösd hétfőre esik,és akkor nincs vérvétel.de ha megjön ebben a hónapban akkor a mensi 4-5 napján megyek és majd júniusban a 21.napira.de tudod persze az lenne a legjobb,ha nem is jönne meg sem,mert...tudod ...babóóóóóó.annyira jó lenne ha spontán jönne.ideje lenne már nekünk is folytatni a csajok példáját!nem gondolod?mondjuk mi a párommal eléggé rajta vagyunk a dolgon!!! :wink: :wink: :oops: :oops: gondolom ti is serénykedtek...amint tudsz írj,vagy msn!pusz!

Kép
timé&tati
 
 


timé: köszi az infót. Végül is éppen hogy csak pecsételek és a leírás azt írja hogy nem kell abbahagyni a gyógyszert ez normális. De így elég nehéz lesz megtudnom mikor jön meg.
szmet
 
 


Sziasztok

Timi ideje volt jelentkezni :) semmi gond én kb. jun vége felé megyek, de még nem tudom hogy igazítsam a suli miatt. Viszont a terhelésesről azt olvastam, hogy közben nem szabad elmenni, mert a mászkálástól fals értékü lesz.
Szép ugye?? mi eddig mindig sétálgattunk, senki nem mondott ilyet.

Csajok éééééS Pasi a júniusi sütizés az a második lesz tudomásom szerint, amikor Móni jön.
Az első Vanda vizsgája utánra lett megbeszélve, ami ugye már megtörtént.
:lol: :lol: Úgyhogy Vanda és Pasi mikor egyeztetünk időpontot???

Ani elfelejtettem írni, bocsi hogy bármikor küldhetsz képet címre megcsinálom szivesen, csak írd oda hogy mit csináljak vele, visszaküldjem, felrakjam ide, vagy esetleg nekem szánod :wink: :lol: :lol:

Pasi dietetikusom nekem javasol diétát, nem neked!!!!! De amiért le akarod gyilkolászni Őt, pedig tündéri nő, ezért én ikreknek Kettő lányt kívánok nektek, hogy Nőuralom legyen nálatok :lol:

Mazsi vonalzó belépsz a babanetre, a fejlécnél í segédletet megnyitod , ott a profilodra klikk, ha azt megnyitottad ott látható olyan hogy aláírás oda kell bemásolni a
Megnyitod új ablakban ahol csinálni akarsz vonalzót, elkészíted és ír olyat hogy url azt a szép hosszú mondatot kell bemásolni az aláírásodhoz a négyzetbe, utána lap alján küld/vagy ment. És innentől kezdve mindig látható. Megváltoztatni is ott lehet.
Remélem érthetően írtam :oops: sok szép várandós van, de nekem most a Kincs vonalzóján olvasható weblap tetszik a legjobban. :lol:

Kincs olyan rég írtál mostmár csak az a kérdés Donát nem enged v. Apa. :)

pusz

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


pasi, bocs, nem akartalak ki hagyni a sutibol, de ez a forum tudod oljan csajos inkab, de ha vanda azt mondja hogy igazi ferfi vagy en el hiszem :lol:

vanda! ugy sem fogsz bele ferni a furdoruhadba ha nalatok is jonnek az ikrek :wink:

es maskulonben mindenkit meg kerek csatlakozni a sutihez!

arnika! sok sikert holnap

timi! jo hogy jelentkeztel, mi jol vagyunk, a jovo heten lesz uh, majd magyarazok

mazsi! arnika a leg jobb szerintem vonalzo tema magyarazasaban

puszi mindeniknek!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Árnika!
Iwiwen fent van a telefonszámom, meg pasié is. Csörögj ránk és megdumáljuk. :lol:
vovanda
 
 


héééé, lányok, akkor most már tuti, hogy nálunk is ikrek lesznek?
és két lány?
szegény vanda....amit a kiscsajok az apjukkal művelnek majd......
és a dupla sütizés is jöhet:-)

hajrá mindenki és hajrá csajok (mármint hogy csaj babócák nálunk) :)

nőuralom? nálunk? kizárt:-))))
így is mindenki azt hiszi, hogy mekkora papucs vagyok vanda mellett...de a látszat nagyot csal, ugye drága?
jut is eszembe, már vagy negyed órája semmi hang manószoba felől, megyek, ébresztem vandát:-))))
1szálpasi
 
 


ani: Te híztál az első lombik alatt és ha igen akkor mennyit?
szmet
 
 


Két lány??? NA NEEE!!! Akkor a pasim teljesen el fog hanyagolni. A nagylányába is egyszerűen szerelmes. Ani kislányát kézbe vette és megszűnt neki minden más. :P
vovanda
 
 


[quote="mazsi02"]
írta:
mazsi02Ha valakinek lenne egy kis ideje, meg türelme, megköszönném, ha leírnátok, hogy kell vonalzót csinálni, és képet rakni a nevem alá. Magamtól sosem jönnék rá.. :oops:



www.babafalva.hu
www.noivonal.hu (regisztrálni kell)
Értelemszerűen megcsinálod a vonalzót... itt bejelentkezés után fenn a SEGÉDLETEK ablakot lenyitod... PROFIL... aláírás téglalapjába be kell másolni a PHPBB-kódot (az az emiles küldés nem szükséges)

www.lilypie.com
www.wunschkinder.net
www.tickerfactory.com
Ezeknél a BBC-s kódsort kell bemásolni...
Vendég
 


Én meg szerelmes vagyok a fiacskámba :oops: :wink:
Vendég
 


Gigi!

Ismerem az érzést... Hiába, ez már csak így van. :lol:
vovanda
 
 


Árnika, Gigi köszi a segítséget! Este megpróbálom :wink:
mazsi02
 
 


Csajok!
Úgy tűnik, egy herpes készülődik a számra telepedni. Még sose volt nekem. Mit kezdjek vele!? :x Patikában vegyek rá valami kenőcsöt?
mazsi02
 
 


Mazsi!

Zoviraxot vegyél rá. És próbáld nem piszkálni, nehogy továbbvidd a fertőzést. Ja és ne csókold meg a párod, mert elkaphatja.
vovanda
 
 


Vanda, kösz a tippet! A csók mindegy, szerintem a páromtól kaptam el. Évek óta kétheti szinten van herpese, de eddig én immunis voltam rá. Vagyis nyár óta neki nem jött ki, mert mikor érzi, hogy feszül az ajka, bekapkod pár Epavir tablettát. Ez így bevált, a kenőcsök neki tüneti kezelésként nem használtak. Terhességben mennyire kell tartani ettől a vírustól?
mazsi02
 
 


Szmet!
Első lombiknál 3-4 kg híztam.De van akinél ez több.Mikor mész vizsgálatra?Remélem eltünik az a fránya ciszta.Nem is tudom mit tanácsoljak...Nekem már úgy volt ha nem távozik,akkor B.kiszúrta volna.De amikor mentem a műtétre kiderült,hogy vérrel volt teli,így nem nyúlhatott hozzá.A fogigátlótól végül is elmúlt,kezdhettünk volna,de jött az államvizsga.Következő hónapban kezdőtött előről.Magától múlt el pár hónapra rá.De ez is egyén függő.Sok mindenkinek volt,akinek 1-2 hónap alatt felszívódott.

Vanda!
Pasi tényleg nagyon elérzékenyült ahogy én is láttam.Olyan édi volt! :D

Kép
ani0227
 
 


2 lányt akarok, ha ikrek lesznek:-))))))

ja, és cicám: beléd vagyok szerelmes, nem Laurába.....az egy másfajta kapcsolat;-)

ani: én? elérzékenyültem? én olyat nem szoktam :oops: :roll:
tényleg elcsajosodok......

nem tehetek róla, na....ha kisbaba kerül a közelembe....főleg, ha kiscsaj.....úgyhogy 2 lányunk lesz és kész:-)
már csak azért is, mert lánynevet én választok:-)
1szálpasi
 
 


Pasi!

Ezt már párszor megbeszéltük: az is szerelem. Csak másfajta...
vovanda
 
 


másfajta.....de úgy, ahogy téged, senki mást nem is szerethetek....és ne enyelegjünk itt, mert a többiek megint ránk fognak szólni...majd élőben folytatjuk:-))))
1szálpasi
 
 


ani: Köszike a választ.Még 6 fogigátlóm van és ha megjön akkor kell mennem. MOst eddig másfél kilót híztam és érzem is a hasamon. A közti vérzés úgy néz ki elmúlik hála. Nem is tudom mi lesz ha még maradt a ciszta. Nagyon mérges leszek a dokikra és a férjem rájuk borítja az asztalt az tuti.
Lehet Debrecenbe kéne már járni, de azért csináltatjuk Miskolcon az inszemet mert kétnaponta nem tudjuk megoldani a kocsikázást, ennyi szabim nincs sajna.
szmet
 
 


Szmet!

Bocsika, de a cisztáról nem a doki tehet...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Gyors beköszönés, Árnika kedves jól vagyunk.
Inkább apa nem enged netezni, pihennem kell..de mondtam hogy nekem a netezés kikapcsolódás :lol:
Kiskincs jó baba ma is aludt és evett (két nap pocakfájósak voltunk,sajnáltam nagyon)...én közben ezt azt csinálgatok, meg kicsit fekszem.

Ani nagyon szépek vagytok!!
Hogy birod két babával??
Nem szoktak egyszerre sírni??

Mindenkinek drukk és pusz!
Szüléstörit írtam az anyatopikomra ha esetleg vkit érdekel(pco-sok gyereknevelési nehézségei,151oldal 16.20hsz)
Vendég
 


vovanda: De egy kicsit tehet róla , mert ha a gonalból kevesebbet ad ez nem történik meg és az az érdekes hogy gondolkodott is rajta. Nekem soha nem volt nőgyógyászati problémám semmilyen és ez idegesít egy kicsit.
szmet
 
 


kincs: örülünk, hogy minden rendben veletek, csak így tovább :-)
a hasfájás miatt ne aggódj, nagyon szar, de kb. három hónap múlva elmúlik (és jön más nyűg) :D
1szálpasi
 
 


Szmet!
Bocs: ha kevesebb a Gonal, akkor lehet, hogy nincs tüsző... És nem is ragozom tovább. Szerintem nem a semmire kaptak orvosi diplomát. Legalábbis azok az orvosok, akiket én ismerek, lelkiismeretesen, a legjobb tudásuk szerint végzik a munkájukat.

Kincs!
Örülök, hogy jól vagytok. Nekem Manó iszonyú hasfájós volt. A Grippe Water nevű szer nekünk is meg sok ismerősömnek bevált kitartó hasfájásnál. Ja, DM-ben vedd, olcsóbb, mint a gyógyszertárban.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Megkaptam ma a gen. vérvétel eredményét, negatív!!! Most a jövő heti 18. heti Uh-t várom, főleg, hogy már rég láttuk babócát.
Próbáltam vonalzót, de nem megy :? . Pedig a profilomba ott van bemásolva az a hosszú kód...

Kincs, örülök, hogy jól vagytok.

Vanda, Pasi, ikreket emlegettek, meg két lányt. De mi van, ha hármas ikrek?? :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Bocsi, a vonalzó mégis látható, csak előbb hozzászólást kellett küldenem :oops:

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Nem lesznek hármasikrek! Max. két embriót engedek visszatenni. Ahhoz meg, hogy az egyik osztódni kezdjen (mármint szétválni) elég nagy pech kellene.



Csajok!
Ezt most találtam, marha jó!

Lombikos 10 parancsolat

1. A kezelés alatt nem olvasgatunk internetet, „szakirodalmat", semmit, ami a lombikkal, meddőséggel kapcsolatos! Csak felesleges agyalásra ad okot.

2. A stimuláció alatt pontosan követjük az orvos utasításait, ha nem értünk valamit, rákérdezünk, és feltétel nélkül megbízol abban, amit az orvos mond, akármivel beszélték tele a fejed a fórumokon, a váróban, mert lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de neki már a több ezredik, tudja, hogy mit csinál!

3. A stimu idején nem figyeljük a testünk minden rezdülését, hogy feszít-e a hasam vagy nem, van-e hányingerem vagy nincs, szédülök-e vagy nem, fáj-e a fejem vagy nem. Akár érzel valamit akár nem, abból nem lehet semmilyen következtetést levonni a tüszők éréséről. Erre való a vérvétel és az ultrahang.

4. Nem aggódunk az érő tüszők mennyisége, a nyh-a vastagsága miatt, és legfőképp nem foglalkozunk azzal, hogy a másiknak milyenek az eredményei. Ez nem verseny!

5. A punkciókor nem foglalkozunk azzal, hogy a többieknek hány sejtje lett. Egy gyerekhez elég egyetlen női és egyetlen hímivarsejt is. Ez nem verseny!

6. A beültetéskor nem foglalkozunk azzal, hogy a többiek hány sejtesen kapták vissza az embrió(ka)t, és milyen vastag volt a méhnyálkahártyájuk! Ez nem verseny!

7. A beültetés után nem keresünk tüneteket! Ha keresel, találsz is, és akkor az a baj, ha meg még sem találsz, akkor az a baj. A premenstruációs tünetek egyébként tökéletesen megegyeznek a koraterhességi tünetekkel, a megtapadást amúgy sem lehet érezni.

8. Az Utrogestan vagy más progeszetron tartalmú készítmény használatát akkor se hagyd abba a beültetés után, ha esetleg vérzés jelentkezik. A vérzés önmagában nem jelenti azt, hogy nem sikerült, viszont progeszteronhiány miatt megszakadhat az elindult terhesség.

9. A vérvételkor nem beszélgetsz a többiekkel arról, hogy ki mit érez, és milyen tünetei vannak, a hetes pontban már részletezett okok miatt.

Akárhányadik lombiknak futsz neki, nem latolgatod a statisztikai esélyeket a sikerre, ez nem matematika, hanem biológia!
vovanda
 
 


Sziasztok

Vanda ígérem hívlak :lol: ezt én is olvastam, sok igazság van benne, de nehéz betartani egy részét :)
Azért bár én már a hármat egyszerre soknak tartom, de nevetnék egy jót ha összehoznátok :lol: :lol: de előfordult már lombikon is párszor.
No és még meggondolhatom ugye :wink: kettő bigásra változtatok :lol:

Szmet szerintem még mindig kellene olvasgatnod. A te gonal mennyiséged így is kicsi volt, pláne hogy nem sok tüsződ lett. Lehet B.B.-t ismerve még többet adott volna. Az pedig hogy a szervezeted hogy reagál a késöbbiekben, nem lehet tudnia senkinek.
Egy ciszta bármikor lehet bármelyik nőnek, csak mivel nem UH-nak folyamatosan nem tudnak róla. De az kipukkad, felszívódik. Az ilyesmi nem feltétlenül okoz panaszt.

Kincs én olvastalak, és nagyon tetszett. De én még szivesen látnék fotókat Donátról. Az pedig jó hogy Apa vigyáz rád./rátok. :)

Mazsi ügyi vagy :lol:

Lányok én úgy kivagyok, már annyira szeretnék babát, hogy megint ezzel álmodtam. :( Pontosan 8 hetes voltam.
Tudom hogy egy orvos erre azt mondaná hogy ez jó, csakhogy felébredni a valóságra iszonyú.
Az utolsó lombikomnál sokszor álmodtam hasonlót, és megfogalmazni nem tudnám mennyire szép érzések voltak a szívemben. Akkor azt hittem hogy tuti sikerül :cry:
Nem is tudom miért írtam ezt most.

szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Tegnap velem is ari dolog történt. Voltunk bevásárolni és egy kisgyerek ment előttem az anyjával a gyerek előreszaladt az anya lemaradt és én mentem mellettük a gyerek meg hátranézett és kinyújtava a kezét anyát mondott persze nekem.
Olyan édi volt. Jó érzés is volt.
szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?