Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

visszatér a jókedvem ígérem, így titeket olvasva meg szerintem gyorsabban mint gondolnám.
Iker gyerek lévén nagyon szenvedek az egyedülléttől, ezért ülök mindig a net előtt, így olyan, mintha ti is itt lennétek.

Akkor holnap csinálsz tesztet? Vagy vársz még vele?

Dita,

nem volt sértő a tegnapi poén, inkább jólesett, mert segített elterelni a rossz gondolatokat, a babakocsis fotón meg úgy nevettem, hogy majdnem leestem a székről :lol: :lol: :lol:

Évi,

ha én azt mondom, hogy már pedig terhes leszel, akkor terhes leszel! Rendben?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinki,

én biztos kinyomnám a pocimat, hogy lássák, már pedig én babát várok :wink:
Aztán a 9. hónap tájékán meg behúznám kicsit, hogy ne látszon túl hatalmasnak. :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igenis, értettem!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Monic!
Örülök, hogy fel tudtalak vidítani kicsit!
Vannak még vicces képek a tarsolyomban! :wink:
Ha kell vagyok, és ez mindenkinek szól!!!! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Czinke, Évi,

Én úgy tudom, hogy ha valakinek van spontán tüszőérése, akkor nem kap stimut a fagyis beültetésnél, de folyamatosan nézik UH-n, illetve tüszőrepesztőt lehet, hogy adnak. A lényeg, hogy legyen legalább 1 domináns tüsző!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!
Az nem semmi! És az is lehet, hogy nem a fagyibabákból lesz a gyerek! Vagy az nem lehet?

dita75
 
 


Most röhögni fogtok szerintem, mert nekem tényleg van pocakon a súlyom miatt és amikor vettem a kecskeruta teát, amit Némóka ajánlott, az eladómegkérdezte, hogy tejszaporításhoz kell? :oops: Amúgy jót mosolyogtam rajta. Ez csak a pocakkinyomás miatt jutott eszembe. Gondolom a néni azt hitte szülés után vagyok. :roll:

i.kata
 
 


Szerintem beülténél nem bújnak össze a párok, nem?

i.kata
 
 


Némóka: hát mindig tanulunk vmit..kívánom, h ne legyen szükséged a fagyibabákra (nagyon max kistesó projectnél!)! :wink:

Kata: nem akarok gonoszkodni, de most tényleg mosolyogtam! :oops: de tuti nem a kinézeted miatt kérdezte a csajszi, hanem biztos a teának ez a hatása a legerősebb. nem is tudtam ezt a hatását különben.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem tudom, mi van ma velem, de nagyon fáj a hasam egész nap. Barna a mai nap hátralevő részére már szabit vett ki, de ezt a nyavajás hasfájást itthagyta nekem.
Esküszöm, ez a pihenős ciklus rosszabb, mint az eddigi stimus ciklusok.

i.kata
 
 


Csibi,
semmi baj, tudtam hogy ez mulatságos lehet... :roll:

i.kata
 
 


Kata,

mi a párommal még csak pár hónapja voltunk együtt amikor már gratuláltak neki az utódhoz.
Nekem örökletesen hájas és nagy hasam van, ami a stuimuktól még nagyobb lett, úgyhogy könnyen terhesnek néznek :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekem mindig vannak hülye storyjaim, szegény Monic már hallott, vagyis csak olvasott párat. Ugye, Monic? :lol:

i.kata
 
 


Dita,

Hát, ezt nem tudom. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Monic,
én még nem láttam rólad olyan képet, amin nagy lenne a hasad. :roll:

i.kata
 
 


NEkem átadták a buszon a helyet! :shock:

Kata!

Kép

dita75
 
 


Kata, teljesen megértelek :) Nekem is alapból nagy a hasam, ami szülés után még fokozódott is. Már szinte megszoktam, hogy mindig terhesnek néznek :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Köszi,hogy nyugtatsz,így talán túlélem!
f.ancsi
 
 


Kata,

akkor lehet, hogy reggel kellene tesztelni egyet nem?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,
köszi :lol:
Egy ilyen segéd méhecske mindig jól jönne, csak ha beszólok neki, nehogy megszúrjon. :roll:

i.kata
 
 


micsoda storyk!!

Némóka, Dita: szerintem simán lehet, h beültetik a fagyibabát, de a spontán tapad meg! miért ne lehetne? v mind2! hiszen van 2 petéjű iker, amikor mind2 pfészekban van 1-1 domináns, és mind2 megtermékenyül és tapad! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


KATA
Szépen kanalazza neked a méhpempőt.
Rendes tőle nem?

dita75
 
 


CSib
Én is így képzelem el a dógot!

dita75
 
 


Monic,
még nem tudom, vagyis inkább még nem merek. :cry:

i.kata
 
 


TEgnap hogy sokáig neteltem veletek utána még néztem kicsit a tv-t, most meg olyan vagyok mint a mosott kakadu, pedig:
Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Boni!
Nagyon szép a pocid!


Viki!
Sajnálom, hogy Pocak Lackó ilyen kis szégyenlős volt. Remélem jövő héten már megmutatja a kis pofiját!


Ancsi!
Ha 15 nappal az inszem után tök nega a teszted, akkor ne aggódj, biztos nem vetéltél.

Az én hájam az akkor, hogy borzalom, a hasam is óriási, de még hatalmasabb a fenekem.

Kata!
Szerintem jövő hét kedden tesztelek, bár csak megszokásból. Ha igazat adok a fertynek, akkor leszek a 14. DPO.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata,

igen, sok mulatságos történet van a te életedben :wink:
És elég ha lenézek és már látom is a nagy hasacskámat.
Vegyük az esküvőt, már ott is azt hitték, hogy azért megyek férjhez mert jön a baba. És ráadásul ezt olyan ember feltételezte akitől nagyon rosszul esett. Pedig olyan büszke voltam, hogy szépen lefogytam az esküvőre...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Ancsi: Egy másik fórumon összegyűjtöttünk néhány okosságot. A köv üzeneteim ezek lesznek. Kicsit hosszú, ezért előre is elnézést mindenkitől.
Az ellenanyag termelés bármikor kialakulhat. Elvileg ha kb fél évig csak óvszerrel védekezve szeretitek egymást elmúlhat, mert a szervezet elfelejti. De kinek van annyi ideje, hogy ezt kivárja?? Mindjárt megkeresem a cikket, ahol olvastam.
A kialakulásnál, és a hajlamnál több mintent is okoltak.
pl. intelligenciát (de ezt később tagadták, mert csak azok a nők jutottak el vele dokiig, akiknek volt intelligenciájuk. :) Vagy pl a gyakori szerelmeskedésre is ráfogták, mert a prostituáltaknál jellemző betegség...így védekezik a szervezet a teherbeesés ellen. De olvastam még egy csomó ilyen baromságot. :)

Dita: Bocsánat a képedért... :cry:
Kép

Én ma halálomon vagyok. A kollegáim esködni mernének rá, hogy allergiás vagyok. 5 percik nem bírom ki nózifújás nélkül, és a szememből is folyik a könny, meg tüsszögök. Kiváncsi vagyok holnap mit mond a dokim

hofeherke
 
 


Monic!
Én nem látok rajtad plusz kilót, de majd hamarosan a személyes talcsin kiderül! :wink:

Kata!
Tesztelje holnap lécci, feléd irányítom a zebrákat erősítésként! Kép

dita75
 
 


Mit tehetünk még a babáért?

Női meddőség:

1. Mozgás:

Az egyik legfontosabb még a rendszeres mozgás, a méh vérkeringésének javítása miatt. Az aviva és az arwen, amiről én eddig hallottam.

Aviva torna (alapok):

STEINER AVIVA: AZ AVIVA MÓDSZER / AVIVA'S METHOD I.-II. KÖTET

- Álljunk a szoba közepén, az egyik lábunkon, kissé megroggyantott térddel, a másik lábunkat behajlított térddel, lógó lábszárral, az alhas behúzása közben húzzuk magunkhoz legalább tízszer. Lábtartás csere után a másik lábbal is ismétljük meg. Közben koncentráljunk az alhas behúzó, szorító Dolgozó Zónájára.

- Most egy szék karfájában kapaszkodva álljunk, kissé meghajlított térdekkel. Emeljük fel az egyik lábat. A felemelt, behajlított lábunkat az alhas erős behúzása, beszorítása közben nyújtsuk előre egymás után többször. A láb minden előre nyújtásakor az álló lábunk térde kissé rugózik. Végezzük a mozdulatokat tízszer egyik, majd tízszer a másik lábunkkal is.

- Két kézzel támaszkodva álljunk az asztal mellett. Egészen kis terpeszbe tegyük lábainkat, a térdek kissé megrogynak. Koncentráljunk a has alsó részére. A has legalsó zónáját behúzzuk, a végbélzáróizom, a farizom is szorít. A has felső része laza marad. Koncentrált mozdulattal végezzük el a beszorítást egymás után sokszor. ( legalább tízszer).

- Álljunk előre nyújtott karokkal, lógó kézfejekkel. A csípő előre billenésekor az alhas erősen behúzódik, beszorít, a térdek enyhén megrogynak. ( maximum tízszer!) .

- Az állásmód marad, csak a csípő előre billenésekor az alhas zónájának erős behúzása közben a két kezünk is erősen ökölbe szorul, majd ellazul. Ezeket a mozdulatokat is ismételjük meg többször.

hofeherke
 
 


2. Méregtelenítés:

A méregtelenítés előnyei:
- a szervezet megtisztulása a mérgektől
- testsúlycsökkenés (3-6 kilogramm a hétnapos változat)
- növekvő életerő és vitalitás
- jobb emésztés
- pihentetőbb alvás
- jobb keringés
- fényes haj és erősebb körmök
- fokozott ellenálló képesség a betegségekkel szemben
- csökkent gyógyszerfüggőség
- a koncentráció javulása és tisztább gondolkodás
- belső béke érzése

A méregtelenítéshez feltétlenül szükséges:
-sok folyadék (2 liter minimum, a veseműködés fokozására, nyirokkeringés fokozására)
-fehérje dús étrend
-magas rosttartalmú étrend (teljes kiőrlésű gabonák, gyümölcsök) (segíti az emésztést és a méreganyagok kiválasztását)

Egyéb hasznos kiegészítők:
A candidát is okozó nehézfémek eltávolításában segít a koriander- és medvehagyma kivonat, illetve a biorezonancia.
Méregtelenítő lábfürdő, masszázs, szauna (bőrön keresztül távolítja el a méreganyagokat), méregtelenítő teakeverék (A Naturland-os egész jó, de naponta súlytól függően csak 1-2 bögrével)
A lecitin: ösztönzi a szénhidrát anyagcserét, segít a zsírok lebontásában és a méregtelenítésben, májat támogató hatása van és segíti az A és B1 (tiamin) vitaminok felszívódását.

hofeherke
 
 


3. Vitaminok:

A vitaminoknak nagy jelentősége van a különböző születési rendellenességek megelőzésében, a test felkészülésében az anyaságra. Emellett a folsav megakadályozza a vérszegénységet. A megfelelő vitaminokat a szükséges összetételben tartalmazzák a magzatvédő vitaminok, ezek szedése mellett más vitaminok szedésére nincs szükség.

Pl.: Elevit Pronatal:
Összetétel: retinol = A-vitamin, kolekalciferol = D2-vitamin, alfa- tokoferol-acetát = E-vitamin, aszkorbinsav = C-vitamin, nikotinamid, tiamin = B1-vitamin, piridoxin = B6-vitamin, cianokobalamin = B12-vitamin, riboflavin = B2-vitamin, folsav, biotin, kalcium-pantotenát, magnézium, vas, réz, foszfor, cink, kalcium, laktóz segédanyag

Az Elevit Pronatal szedése mellett a fogamzás hamarabb következett be és kismértékben az ikerterhességek aránya is növekedett. A koraterhességben sok kellemetlenséget okozó terhességi émelygés, hányinger és hányás előfordulása is számottevően csökkent.

Gravida:
Összetétel: A-Vitamin, bétakarotin, tiamin, B1-Vitamin(tiamin -nitrát formájában) riboflavin, B2-Vitamin,ikotinamid, B3-Vitamin, pantoténsav, B5-Vitamin (kalcium-pantotenát formájában), piridoxin, B6-Vitamin (piridoxin-hidroklorid formájában), cianokobalamin, B12-Vitamin, aszkorbinsav, C-Vitamin, kolekalciferol, D3-Vitamin Tokoferol, E-Vitamin (megfelel ?-Tokoferol-acetát formájában) folsav biotin, H-Vitamin fitomenadion, K1-Vitamin króm (króm-pikolinát formájában) molibdén (ammónium-molibdát formájában) szelén (szelénessav formájában) réz (réz-glükonát formájában) mangán (mangán(II)-szulfát-monohidrát formájában) cink (cink-oxid formájában) vas (vas(II)-szulfát formájában)
magnézium (nehéz magnézium-oxid formájában) kalcium (vízmentes kalcium-hidrogén-foszfát és kalcium-karbonát formájában) foszfor (vízmentes kalcium-hidrogén-foszfát formájában) Jód (kálium-jodát formájában)
A C-vitamin bevitele előnyös lehet olyan nőknél, akiknek csökkent progeszteron termelése van, mely miatt a méh nyálkahártya nem fejlődik ki rendesen, hogy befogadja, a megtermékenyítet petesejtet. A zöldségfélékben, a citrusfélékben is van ebből a vitaminból, de a legjobb természetes forrása a csipkebogyó. Kutatások bizonyították, hogy a zöldségekben és gyümölcsökben lecsökkent a vitamintartalom, így a megfelelő mennyiség beviteléhez táplálék-kiegészítő fogyasztása elengedhetetlen.

E-vitamin-Méhpempő, méhnyhártya erősítésére is jó!(méhpempő is tele vele)

Omega3 kapszula, az agy, valamint a teljes idegrendszer és a látószervek fejlődéséhez nélkülözhetetlen. Az Omega-3 termék használatával csökken a gyermek alacsony születési súlya, ritkábban fordul elő a koraszülés és a szülés utáni depresszió. Magasabb lesz a gyermek kognitív képessége és intelligenciája.

hofeherke
 
 


4. Herbáriák:

Cickafarkfű tea: A cickafarkfű-teát ajánljuk meghűlés esetén, de ez a növény a nők számára igazán hasznos, mivel nagyon kedvezően befolyásolja a női medence szerveit. Menstruációs görcsök enyhítésére kúraszerűen kortyoljunk el mindennap 2-3 csészével.
Külső és belső vérzések, nyílt sebek gyógyítására is használják, de borogatást tehetünk belőle napégésre is. Elősegíti a gyorsabb gyógyulást, és a fájdalmas gyulladás megszűnését. Migrén, fejfájás, frontérzékenység esetén is igen hatásos. A cickafark közvetlenül és nagymértékben hat a csontvelőre és így fokozza a vérképződést.

Palástfű tea Gyakran használják menstruációs problémák esetén (havivérzés előtti napokban ajánlott teája fogyasztása), de alkalmazzák cserzőanyag tartalma miatt gyomor- és bélhurut esetén is. Jó vérzéscsillapító, gyulladáscsökkentő és összehúzó hatású gyógynövény. Gyakori fogyasztása tisztítja a bőrt. Nem bizonyított, de egyes feltevések szerint megszünteti a nőknél a fehérfolyást (fluor albus).

Alfalfa= lucerna (növeli a jófajta hüvelyváladék mennyiségét, lúgosítja és méregteleníti a szervezetet)

Terhesség idejére ajánlott:

Málnalevél tea: vajúdás könnyítésére, a szülést megelőző 3. hónaptól napi 1 csésze fogyasztása ajánlott
Hársfatea: a terhesség során gyakran előforduló álmatlanság ellen, lefekvés előtt ajánlott fogyasztani
Komló tea: csökkenti a terhességgel összefüggő reggeli hányingert
Borsmenta és fodormenta tea: hányinger ellen, segíti az emésztést, magas ásványi anyag és vitamin tartalmuk van
Csalántea: enyhíti a terhesség során kialakuló vashiányt
Csipkebogyó tea: magas C-vitamin tartalma miatt növeli az immunrendszer ellenálló képességét

hofeherke
 
 


5. Homeopátiás szerek:

bővebben itt: http://babatervezok.otthona.net/homeo-szerek.shtml

Agnus castus, azaz barátcserje:
Természetes progeszteron forrás. Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belőle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.
A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelős lehet a tüszőrepedés elmaradásáért
A ciklus elsö napjától a mensig napi 1 tablettát kell szedni. (Szerintem a ciklus második felében kell csak szedni)

Rubus idaeus = málnalevél (Himbeerblätter)
Erősíti a méhet, hosszítja a ciklus második felét, megelőzi a vetélést. Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál előrébb hozhatja a tüszőrepedést.
A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elősegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!
Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus első felében a mens. első napjától a tüszőrepedésig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta
1 g hónapokig elég a globulusokból

Alchemilla vulgaris = palástfü (Frauenmantel)
A palástfű segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfű teába áztatott törölközőt teszünk a feszülően fájó cicikre. Különösen alkalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedők) ciklusának szabályozására.
Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszőrepedéstől a mensig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.

Ovaria comp
Ha a peteéréssel van baj, pl. a pé. jóval később jön, mint a normális 14. nap, akkor kerülhet bevetésre az Ovaria comp, ami több gyógynövénynek a keveréke. Ez a pé-t támogatja, az ösztrogénhez hasonló hatása miatt javítja a hüvelyi nyálka minőségét és mennyiségét és javítja a petesejt minőségét.
1 g hónapokig elég a globulusokból

Bryophyllum D4
Ha a luteális szakasszal van baj, tehát ha túl rövid a ciklus második fele (a normálistól eltérő 12-16 nap helyett csak 11 nap vagy kevesebb) vagy normális hosszúságú, de a mensi előtt több napig pecsételő vérzés lép fel, akkor szedik a Bryophyllum D4-et (D4 = 4-szeres hígítás). Ez progeszteronhoz hasonló hatású, megnöveli a ciklus második felének hőmérsékletét, a luteális szakasz hosszát, megszünteti a pecsételést, támogatja a méhnyálkahártya vastagodását és ezáltal segíti a megtermékenyített petesejt beágyazódását.
10g szintén hónapokig elég.

hofeherke
 
 


Tiszta gyagya vagyok, igaz Évi? :wink: :oops:

i.kata
 
 


6. Egyéb:

Aszpirin Protect: A kutatók megállapították, hogy az aszpirinnel kezelt csoportban fokozódott a méh, a méhnyálkahártya és a petefészek keringése. Mindez lehetővé tette, hogy a kezelések hatására több tüsző érjen meg, így szignifikánsan több petesejtet tudtak leszívni. Nem zárták azonban ki, hogy ez a véletlennek is betudható.

Robitussin méhnyaknyák könnyebb átjárhatóságára.

Gynevac: Baktériumok és Trichomonas által okozott acut, subacut és chronicus nőgyógyászati gyulladások tartós kezelésére alkalmas.

FOREVER ALOE BERRY NECTAR: Az aloe vera berry gélt Berry Nektár a Forevertől, Különösen ajánlott a vizeletkiválasztó rendszer működési zavaraival küzdők számára, valamint influenzás, fertőzéses időszakban, gyenge fizikai állapotban levők számára. Segíti az immunrendszert, a betegségekkel szembeni ellenállóképesség megőrzését.
Az Aloe Áfonyabogyó Nektár kifejlesztésekor az Aloe Vera Gél jó tulajdonságaiból indultunk ki, majd ehhez hozzáadtuk a frissítő alma- és áfonyalevet olyan íz elérése céljából, amelyet az egész család kedvelni fog. Azonban nem csak kitűnő aromáról van szó, az Aloe Áfonyabogyó Nektár felér egy "táplálkozási erőművel"! Az Aloe Áfonyabogyó Nektár az Aloe Vera Gélben lévő tápanyagokon kívül A-vitamint és C-vitamint, valamint káliumot és valódi áfonyalevet tartalmaz. Különösen ajánlott vizeletkiválasztó rendszer működési problémájával küszködők számára, valamint influenzás, fertőzéses időszakban, jelentős antioxidáns tartalma miatt, daganatos betegségekben. A készítmény természetes antibiotikumot, propoliszt is tartalmaz.

Sárvári termálvíz: A 83°C-os gyógyvíz fontos alkotórésze a nátriumklorid, a hidrogénkarbonát, a jód, a bróm, a fluor, és számos nyomelem. A magas sótartalmú gyógyvízből lepárlással állítják elő a híres Sárvári Termálkristályt. A sós kádfürdő hatékonyan alkalmazható egyes mozgásszervi, nőgyógyászati és bőrgyógyászati megbetegedések esetén. Évtizedek óta ismert a gyógyvíz nagyon kedvező hatása elhúzódó alhasi fájdalmak, összenövéssel járó krónikus nőgyógyászati gyulladásos betegségek kezelésében.

Spirulina zöld alga: Az alga tökéletes összetételű tápanyag, több vitamint (A, B1, B2, B6, B12, De, E), enzimet (klorofill), ásványi anyagot (kálium, jód, kalciu, magnézium, vas) taratlmaz, mint sok más élelmiszer, ezért használjuk étrend-kiegészítőként, erősítő szerként. A japánok csodaételeként is emlegetik.
A pajzsmirigy hormontermeléséhez nélkülözhetetlen elem a jód. Mivel a pajzsmirigy az anyagcserét szabályozza, a jód pedig a pajzsmirigy működését befolyásolja, ennek az elemnek az elégtelen bevitele lassítja a szellemi tevékenységet, zavar következhet be a növekedésben, energiában szegénnyé teszi a szervezetet. Ezzel párhuzamosan a pajzsmirigy megduzzad (golyva keletkezik), hogy kellő mennyiségű hormont termelhessen.
- a tiszta gondolkodást
- a salakanyagok kiürítését
- a vérnyomás csökkentését
- az allergiás panaszok enyhülését
- vércukorszint-szabályozást

Maca Vibe Szexuális teljesívnényjavító: fokozza a nemi vágyat, javítja a potenciát és a fogamzó képességet, javítja az ondótermelést és a spermiumok aktivitását, harmonizálja a menstruációs ciklust, csökkenti a változókori tüneteket.

Ginseng: A Ginseng egy adaptogén növény, melyet világszerte ismernek immunrendszer erősítő, agykapacitást növelő, szívet megóvó és stresszcsökkentő hatásairól. A gyógynövény-kereskedők „normalizáló” vagy „erősítő” anyagként emlegetik, és azt állítják, hogy automatikusan a test azon részében kerül felhasználásra, ahol szükség van rá.

hofeherke
 
 


Férfimeddőség

Cink: Segíti a spermaképzést

jódot, ?

Folsav Egy 48 férfin elvégzett orvosi kutatás azt az eredményt hozta, hogy a kevés számú spermiummal rendelkező férfiaknál az abban található folsav szintje is jellemzően alacsony volt. Ezek ellenére még teljes mértékben nem tisztázott, hogy a folsav pótlása megnöveli-e a spermiumok számát.

C vitamint, fiúknál gyorsítja a kiskatonákat.

Az E- vitamin megerősíti és védi a spermiumok sejtmembránját, és abban is segíti őket, hogy megtegyék azt a pár centiméter, ami egy gyerek nemzéséhez kell. Egy kísérlet során normális spermiumszámmal, de kevés megtermékenyítésre képes spermiummal rendelkező férfiaknak 3 hónapig napi 200 NE E-vitamint adtak. Az E-vitamin csökkentette a férfiak ondójának szabadgyök-szintjét, és a megtermékenyítések arányát 30%-kal növelte. Mint a vizsgálatból is kiderült az E-vitamin növeli a termékenységet.

Maca Vibe Szexuális teljesítményjavító: fokozza a nemi vágyat, javítja a potenciát és a fogamzó képességet, javítja az ondótermelést és a spermiumok aktivitását, harmonizálja a menstruációs ciklust, csökkenti a változókori tüneteket.

Ginseng-Royal Jelly: ?

hofeherke
 
 


Megőrült a gépem. Miért küldte el még1x azt az üzit, amit már órákkal ezelőtt írtam Évinak???

Monic,
mi meg annyi játékot kaptunk a barátainktól (pl. homokózókészlet, kacsa...), meg még baby étel is volt, hogy a végn megkérdezte az étteremtulaj, hogy jön a baba?

i.kata
 
 


Dituli,
nem ígérem meg a holnapi tesztet, de lehetséges, hogy elsütök egyet. Majd még éjjel megálmodom, ok? De addig is zavard erre a zebrákat, mert minden egyes patásra nagy szükségünk van!

i.kata
 
 


Mara!

Nagyon köszönöm,figyelmesen végigolvasom. Puszi érte!!!!!
f.ancsi
 
 


Ancsi: Nincs mit... :) A ellenanyagtermelős cikket viszont nem találom... :( Még keresem, hátha az is meglesz

hofeherke
 
 


Egyenlőre búcsúzom, mert négyig még nagyon sok a dolog, de este felé ismét leszek :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én kinyomtattam a tudnivalókat, majd otthon elolvasom.
Kösszentyű!

Monic!

Kép

csak javasolni tudom a fentieket! :wink:

dita75
 
 


http://www.szexologia.hu/meddosegrol.htm
Megvan. Itt olvastam egy részét annak, amit írtam.

http://www.magyart.hu/abs/tandor.doc
Ez a másik kicsit tudományosabb... :)

Volt egy harmadik is, de az tényleg elveszett :(

hofeherke
 
 


Kép Kép
Vendég
 


Ennyi reméelm elég lesz mindenkinek! :lol:
Vendég
 


Mara: hogy összeszedted a dolgokat!!! le a kalappal! nagyon ügyi vagy!
teljesen álomkóros vagyok, kénytelen leszek egy kv-t nyomni! :roll: teljesen használhatatlan vagyok! :cry: :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Boni,
hűű, mennyi zebra. :lol: Igeykszünk beosztani magunk között :wink:
17 zebrát számoltam össze. Az még sok is lehet, bár biztos lesz megint iker terhesünk is :wink:

i.kata
 
 


Az ikreket én vállalom, csak legyen már kit dajkálni...
Kép

hofeherke
 
 


Tőlem lehet egy két há négy és ahányat szeretnétek.. kívánom hogy most már ez a topik a benne levőkkel úgy ahogy átneveződjön :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: