Új privát üzeneted érkezett!

Ma megyek dokihoz, gondoljatok rám.
encike 2
 
 


Jó reggelt.Ma megcsináltam a tesztet ami persze hogy negatív lett. :cry:
Tuti megfog jönni de se baj addig fogok küzeni mig a szivem alatt nem fogom hordani azt a kis picurt!!!!!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Encike szoritok neked nagyon!!!!!!!!!!!!;)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 

 
 

Szia Boniko az nagyon jó ötlet lenne ha tudnánk személyesen is találkozni mindenkivel!!!!! :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sajna, de később nem lehet ez pozi? Hanyadik napon vagy?
Köszi, hogy gondolsz rám.
encike 2
 
 


Sziasztok! :oops: :lol:

Üdv újak! :lol:

Encike! Bár még nem vagyok képben, és nem tudom, hogy miért kell, de szorítok a dokihoz! :wink:

Snufi! Bár a napot nem tudom, de gondolok rád sokat, meg hogy a vizsgát okés legyen! :wink:

Boni! Te már ott tartasz, hogy arra készülsz nem tudsz mozogni? :shock: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Jaj hát utólag is boldog névnapot kívánok a mi Babinknak és Zöldinkenk! :wink:

Kispiskóta! Marci annyira jó fénykép arc, hogy hihetetlen! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Encike: hát szerintem tuti nem lesz már pozitiv.Beszéltem a dokimmal és megyek majd átjárhatóságia a 14.napom!Remélem azután már több sikerrel járok!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Bettike sosenem lehet tudni vazze :wink: :lol:
Vendég
 


Köszönöm a fülhuzigatásokat!

Én is megyek mozibaaaaa!
Talit is akaróóóók!

Encike! Gondolok!

Jucus! Ez a beszéd!!!

Bettike! Kérünk hasnövekedés-jelentést.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Babim, Coca Istenke éltessen benneteket sokáig! :lol:

Talira én is vevő lennék - kölök nélkül és 200 km-rel közelebb. :wink:

Szezso, ha minden igaz, a nyáron megyünk Sopronba hosszú hétvégére barátokhoz. :wink: Még lógok neked egy buborékos csokival. Sajnálom a nega tesztet. :cry:

Zsú, Marci nagyin kis csibészes ebben a szerkóban! :wink: Mindig ilyen csupa mosoly? :lol: Gyönyörű!

Bettike, olyan kis szétszórt lettél... :wink: Vajh mitől??? :lol:

Monyo, szerintem sem feladni kéne, hanem dokit váltani!!!

Boni, vágod a centit? 100-on belül én már vágtam. :wink: Bakker mindjárt szülsz! :shock: :lol:

Snufi, sajnálom, nagyon-nagyon sajnálom. Tudom, milyen pocsék érzés elveszíteni azt a kis manót, akire annyira vársz. :cry: Kívánom, hogy mielőbb túltedd magad a fájdalmon és próbáld a jó oldalát nézni: hiszen sikerült, spontán, vagyis megint sikerülni fog!!! Szigorlat???

Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Megjöttem. Minden rendben, nem kell gyogyo se. Azt mondta ne igyam a palást teát, mert ez késlelteti a menszit. Csak akkor, ha tényleg indul a project. Azaz megvárom ezt a menszit és utána mindent bele. Hála eljött ennek is az ideje!!!!
encike 2
 
 


Imádom Lalinkót! :lol:

igen, vágom a centit :lol:
Vendég
 


Lali baba gyönyörű vagy!!!!!!!!!!!!!!

Jucus, hajrá átjárhatosági, én nagyon, de nagyon f...m tőle, és a végén semmit nem éreztem!

Voltam diab-on. IGT-t, IR-t hiperinzulinémiát és enyhe fokú pajzsmirigy alulműködést állapítottak meg. Mindre kaptam gyógyszert. És nem javasolta most a babát. Kontroll 3 hónap múlva.

Kép
kata05
 
 


Katám remeélm a gyógyszerek hamar segítenek rendbejönni, és utána++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


4 hónapos, és így emeli a buciját? Nagyon ügyes Lalcsi!

Kata! ÉAz IR-t és a pajzsmirigyet értem. A többi mit jelent? Lehet, hogy ezektől a szaroktól voltál rosszul olyan sokszor?

Kép
zölddisznó
 
 


Helló!

Boni, gratu a 26. héthez!

Kata, hát nem mondanám, hogy csupa jó hír, de az, hogy ki lehet kezelni, az viszont igen. Remélem, hogy a 3 hónap letelte után gyógyult leszel, és jöhet a baba!

Szilcsi, cukker a bébid!

Mindenkinek pusza, és bocsi, hogy megint csak ennyi. :oops:
athiz
 
 


(((((((((((Kata)))))))))))))), dokink mit mond a halasztásodra?Puszi

Tali jó ötlet, csak nehéz velem időpontot egyeztetni, de mennék :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


IGT-csökkent glükóztolerancia, a hiperinzulinémia-az Ir-rel van összefüggésben.

Baba, semmit mert nem tudja. Ő a leletekre azt mondta h minden oké kezdhetjük az inszemet. A 117-es inzulinra a válasza: természetes hisz glükózt ittam és (25 volt a határ). Azt mondta bármikor kezdhetünk rajtunk múlik mikor szeretnénk.

Kép
kata05
 
 


Coca, igen ezektől volt a sok rosszullét. De végre pont került az i-re. :D

Baba, remélem te meg a narancsos táblába fogsz átkerülni. :wink:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

5ösre szigorlatoztam!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Köszönöm a drukkokat!

[quote="kata05"]
írta:
kata05... IR-t hiperinzulinémiát ....
Ez mi????

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tesó

Kép

BAbim valamikor csak ráérsz majd :lol:

KAtám ez bosszantó, hogy a doki ezt mondta :evil: :roll: egy meddőségi szakember :shock:

és a 26.hetes pocakfotó

Kép
Vendég
 


Snufi! Ügyes vagy!

Bonigombóc! Tekintélyes görögdinnyét nyeltél le!

Kép
zölddisznó
 
 


Szép estét Mindenkinek!
Most lett meg a véreredményem,kevés a progeszteronom (sárgatest),eddig ez miatt nem jött össze a babánk! Kérdezném,hogy valaki járt már így,vagy lehet ezt pótolni? Hogyan?
Baba is lessz,vagy sok vetélés? Köszi a válaszokat!
Bonico:gyönyörű pocid van! Pussz
misszike
 
 


Misszike: igen, pótolható, Utrot vagy Duphastont szoktak adni! Hajrá! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


(((((((((((((Misszike)))))))))))))))

Boni, szép poci igazán!

Snufikám, tudtam!!!!!!!!!!!!!!!Szívből gratulálok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Boni, gyönyörű poci!!

Coca pocit mikor látunk? Személyesen tán??

Misszike, ehhez a témához nem tudok hozzászólni.

Taliban benne vagyok! Ki szervezi és mikorra?

Lenne egy kérésem felétek. Keresztelőre kéne ajándékötletek tőletek. Én leszek a keresztmami. DE szigorúan priviben!!!!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Coca! Utólag boldog Gy-napot kívánok! :-D

Babim, Neked meg boldog M-napot! :-D Mi a helyzet, hogy álltok??

Snufikám: annyira örülök, hogy ilyen ügyes vagy!!! :-D

Kata: nagyon drukkolok, hogy hamar megjavulj és Ti is belevághassatok!!!

Misszike: ha a progeszteronod nem jó, akkor szerintem normális peteérést kellene csinálni…

Encike: szerintem ez egyértelműen anovus ciklus volt…Szokott neked ilyen lenni? Vagy ez csak kivételes eset?

Jucus: drukk az átjárhatóságihoz!

Boni, Szilcsi: várlak Benneteket egy kis vendégeskedésre, ha erre jártok :-D
(előre szólok, hogy az ötödiken lakunk, és nincs lift :wink: szóval csak ezt fogadom el kifogásnak :wink:

Boni: tök jól nézel ki, csak pocira híztál…:-)

Bettike: jól vagy?? Mindjárt itt a nyári szünet!!! :-D

Rólam: május 27-én megyünk Tapolcára :wink:

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok csajok.Képzeljétek még mindig nincs mensi :)
A hőm az még mindig 37.jah és észer vettem ugy 1 hete folyamatosan kijárkálok éjszakánként pisilni ez eddig nem volt feltűnő csak hogy most igy belegondoltam lehet hogy ez is egy tüntet.Remélem mégis csak sikerült!Nagyon szoritsatok!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok csajszik!
Köszke a válaszokat,
Snufi:sajnos,hogy kiderült ez a baj,még mindig nem vagyok elég tapasztalt ezekben a témákban,ezért kérek segítséget. Remélem nem haragszotok érte! Clostyt kell szednem,azt mondta a doki,hogy az jó a peteérésre is és a progira is! Augusztusig várunk,próbálkozunk,aztán megfenyegetett egy lakoroszkópiával is! Tehát a nyáron próbák hegye!
Szezsó:többet is tudsz erről a témáról? peteérésre Clostit kaptam! Pusza
misszike
 
 


Kata! Cocapocinak alapból még ugye nem kéne lennie, DE mivel a Michelin-hurkákat délután még hatalmas mennyiségű gáz nyomja, ezért kb akkora, mint Bonié.
Talira viszem! :wink:

Szezsó! Köszöröm a Gy-napi megemlékezést!

Jucus! Nagyon szorítunk!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

mindenki küldje el priviben mikor jó, mikor enm jó neki a tali.. és megpróbálok valamit összeokoskodni :wink:

KAtám töröm buksim, és küldöm a privit :wink:
Vendég
 


Én ide írom, hogy nekem mindegy! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék talira menni Marci babával. :lol:

Bettike, Szilcsi köszönjük. Nagyon sokat mosolyog, elég nagy csibész!!!!

kispiskóta
 
 


Zöldi Küld el privben is

ZSu el is várom.... :wink:
Vendég
 


Boni, szép pocód van!!!!!! Ugy nem csíkosodik?

Szilcsi, Lali béb is gyönyörű!!!! Neki is szép kis kerek feje van, mint Marcinak!!!

Katám :lol:

kispiskóta
 
 


Szia Mindenki !

Néha be-bekukkantottam, kivel mi van, ki hol tart. De írni már nincs kedvem :cry:
A férjemmel összevesztem a baba dolog miatt ( mivel nem tudom teljesiteni a kívánságát). Mert csak az a NŐ, ANYA, meg a mit tudom mi, aki tud fiút szülni. Én meg csak nyakára szültem 5 lányt :cry: Minden héten kivagyok osztva, és már elegem van az egészből.

BONIKA, DRÁGA: van egy 68/74-es kisfiú rugi THOMAS vonatos , vadi új, címke rajta. Neked ajándékoznám, ha elfogadod , nagyon édi, azért is vettem meg, csak nem tudom minek.

COCA: a pénz rendeben megjött és elég volt?
surmi
kockasfulunyul
 
 


(((((((((((((((Surmi)))))))))))))))))))) (és no comment a férjedre)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Boni! Nemmmmmm :twisted:

Zsú! De jóóóóó, akkor dögöny!
Menjünk a Margit szigetre!

Surmi! De jó, hogy jöttél! Basszus, mi lelte az uradat! Hú, de mérges vagyok! Azt nem hajtogatja, hogy az a FÉRFI, aki fiut tud "csinálni"? Brrrr :twisted: Most nem irigyellek.
Pénz átjött igen, köszi.

Kép
zölddisznó
 
 


Surmi drága Zöldivel értek egyet :twisted:

nyugodtan mind meg te is...

és köszönöm, elfogadom, :oops: :oops: :oops:

Zöldi
rendben, de akkor bármi jön ki, te ott kell legyél :lol:

és menjünk a MArgit szigetre! :lol: :lol: :lol: majd Tesómat odakisérem :wink:
Vendég
 


surmi illetve akár át is veszem....
Vendég
 


Surmi :( A férfiak tényleg olyan fa**án állnak a dolgokhoz, nem ők a műszaki hibásak, hanem te. Áááááááááááááááááááááá!!! Nagyon sajnálom!!!!

Nekem jó a sziget is!!!

kispiskóta
 
 


Átveszem az uralmat, mert anya még mindig röpköd, és telefonál boldog boldogtalannak. Elvitt UH-ra :wink:
Na szóval a bucinudli kifejezés már nem nagyon illik rám, mert 3 cm vagyok, és megmutattam a kezeimet és a lábaimat meg a köldökzsinóromat. Nagy buci fejem van, 1 cm - olyan okos leszek, hogy csak na - és van két gülü szemem, meg ugyanannyi fülem.
A dokinéni felébresztett, és roptam egy táncot, utána meg integettem anyának. Csorgott a könnye a drágámnak.
Jók legyetek, puszi csajok!

Kép
zölddisznó
 
 


GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-de nekem a Bucinudli még mindig bejövős :oops:

kispiskóta
 
 


Zöldi jaj de jó, én is meghatódtam... Zsebi meg ugrott egyet exbucinudli tiszteletére :lol:
Vendég
 


Zöldi: Képdhez gratu!!! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Boni :lol: :lol:

Coca:itt is gratula!!

SUrmikám, nagyon sajnálom és Zöldi szavai mintha az én számból jöttek volta, mást nem is fűzök hozzá. Ölellek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Beugrottam már egy kicsit, mert zenét hallgatunk Picúrral, de néha-néha megakad a betöltés így gondoltam közben bnetezek is! :lol:

Kedves Bucinudli! :lol: Ahogy elolvastam, amit írtál lelki szemeim előtt láttam anyucid csitriként (abszolút jó értelemben) örülni! :lol: :lol: Ja és üzenem fenntartódnak, hogy hasnövekedés jelentésem: nő! Ma odabent megjegyezték, hogy na mi van husika! Meg jé már látszik!

Snufikám! HÁt igen! Aki zseni az zseni! :wink: :lol:

Boni! Hű neked sem piskóta a pocakod mérete! :lol:

Erről jut eszembe! Szilva????????????????????????????????????

Szezso! Igen köszi jól vagyunk, de még sem bírom annyira könnyedén az érettségit mint gondoltam! Hát az igazi szünet még majdnem napra pontosan 2 hónapra van nekem! De már fél lábon is! :wink: Egy kalappal Tapolcára! :wink:

Szilcsi! Nem ér ám piszkálódni a terhességi feledékenységgel! :lol: Emlékszem én még rá, mikor nálad is előjött! :lol:

Ehhez egy rövid történet!
Bettike ül az irodában a kolléganőjével csukott ajtónál, dolgoznak marhára! Főnök kiszól, hogy aki a folyosón várja szülő küldjem már be! Bettike feláll! Az ajtóhoz lép és a saját iroda ajtaján kifelé menet kopog! :oops: Az ajtó túl oldalán gyerekek, szülők nagy gülü szemekkel ránéznek kb. így - Most mi van?
Viszont mi fél óráig sírva röhögtünk! :)

Kép
bettike
Eger
 
 


ÉLJEN, ÉLJEN ZÖLDI :D Kép van ?
surmi
kockasfulunyul
 
 


Bettikém :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?