Új privát üzeneted érkezett!

Nem semmik vagytok 36. héten ikrekkel?!! :lol: :lol:

mármint, hogy Lilivel voltam akkor terhes, amikor a fiúkkal nyaralni voltunk :)
a fiúk a 36. héten már nem voltak pocakban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


aaahha :wink: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Na csak hogy én sem maradjak itt Nektek pocak nélkül! 13+3 :lol:
Kép

Kép
katica_75
 
 

 
 

Katica :P
Na de hol a pocak? :shock:
Te még a 30. héten is mehetnél :D szerintem nem lesz nagy pocid :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica jaj de dönörű kis pocak a tied! :lol:

szép a nappalitok.. ez a sárga az a sárga amit én is szeretnék... :oops: meg tudod mondani, hol vettétek? és hogy melyik árnyalata a sárgának? :oops:
mert én a napsárga világos árnyalattára gondoltam

Viri jelentkezz! :roll:

Fanni remélem keményedés elmúlt.. egyébként én is amikor ülök, akkor kezd el "lázadni porontyom" :lol: egyébként nem nagyon aktív... :roll: remélem nincs semmi baj.. csak mindenki írja, hogy mennyire kinnt akéz meg a láb... hát olyan sokáig nem rugdos, hoyg én azt észrevegyem... de az Uh.n minden renben volt...mégis "rossz"érzés, hogy nem úgy érzem, ahogy ti :oops: antibiotikum sem lehet kellemes a drágánknak...

Kisfóka Gréta baba rúgja a ház oldalát? :wink: milyen érzés az élen haladni?

Véda már csak 98 nap nekem :lol: 55 neked :lol:


Zöldi szijja :lol: a nagy kirrándulósapáshétvége után ide is bejelentkezhetnél ám :wink:


Nők hová bújtál megint? :lol: még nem derült ki a nem?


Bögyörő ?

Anyukák Tegyetek fel fényképeket a kis drágátokról... és meséljetek milyen volt az első anyák napja? :lol:

Nyuszi utólag is B:SZ!

Pandus hullás ide vagy oda a csatt cuki :lol:

MI is el szeretnénk menni nyaralni valahová.. pl Balaton... remélem összejön

Én ma kevésbé leszek délelött, mert mentorkodom...
Vendég
 


Na de Fanni !!! :evil: :lol: Az már a pocak!!! :lol:

Boni
Köszi pocak is fal is! :wink: OFF: ((Duluxot vettünk mindenhová és így fél év útán azt tudom mondani hogy bevállt, mosható valóban és jól fed.Mi festettük szinte az egész házat amit meg a festők azt újra kellett, mert felhiggították amit nem lett volna szabad... tejföl sűrűségű, amit miatt kicsit macerásabb a kenése és erre ők nem értek rá :? .Ez a Daffodil white szín, ami inkább citromos árnyalat, de nagyon finoman sárga csak.Nem géppel kevert hanem kész szín))

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Katica!
Akkor azért nem jelent meg semmi kép!Én meg azt hittem, hogy lassú anyuméknál a gép és azért nem jelenik meg a kép! :roll: Ez tényleg nagyon gáz, ragassz rá valamit! :D

Fanni!
Örülök, hogy bevált a hasfogó, kell is a pocidhoz! Akkor Neked is a párod lesz a segítséged! Én annyira örülök neki, hogy a férjecském itthon lesz velünk! :wink:

Boni!
Fura érzés az élen haladni... holnap már 35. hét!Én úgy vagyok vele, hogy töltsük be a 37. hetet és utánna már, ha szeretne jöhet Gréta! Már nagyon kíváncsi is vagyok rá. hogy milyen éesz az arcocskája, hogy fog kinézni...
Szokott randalírozni odabennt, de nem csoda, gondolom szűkös a hely neki!

Nyuszi!
Utólag is:
Kép

Véda!
Ma megpróbálom beszerezni délután a homeos bogyókat és a málnalevél teát! Én hiszek benne, hogy segíteni fog!

Icsilya!
Akkor ti még nyaraltatok egyet és jött Lili! :D

Viri!
????

Zöldi!
????

Képzeljétek a férjem nagyon szép munkát végzett, annyira szépen kifestette a kamrát, meg lefestette a kádat, hogy annyira büszke vagyok rá! Olyan akádunk mintha tiszta új lenne! :lol: Már csak az előszobát kell kifesteni, aztán kész minden!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Szép napot mindenkinek!

Pandácska:
Köszike. Dórika nagyon cuki . Az a csat nagyon jól áll neki.

Fanni :
Áprilisn 20.-án volt a szülinapom. Nagyon szép pocid van. Kenegessed naponta többször és hátha nem fog megrepedezni.

Katica75:
Köszönöm. Még nagy pocival is szép egy nyaralás csak majd vigyázz magadra

Boniko: Köszi.

Kisfóka:
Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen. Szép ez a kép és el is mentettem. Nagyon ügyes a párod. Gratula.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Katica köszi a tanácsot! :wink:
Vendég
 


Szép napot :D

Katica :D
Szép poci :D Szerintem is nyugodtan nyaraljatok!!! A 28-32. héttől szoktak kisebb-nagyobb panaszok jelentkezni. Persze ez sem mindenkire igaz, de általánosságban. A második harmad talán a legjobb a nyaralásra :wink:

Panda :D
Szerintem is modell a lányod. Az értelmes, átható tekintetétől pedig kész vagyok :D

Lányok, tegnap Lilu pakolászta össze a kórházi csomagomat :roll: Annyira édes volt, ahogy jött-ment, és hangosan gondolkodott: "Mi is kellhet még?..." Még a könnyem is kicsordult, ahogy őt elnéztem, hgy pakol, és mindezt a tesója születése kapcsán. És hogy nekem 2 gyerkőcöm lesz, mikor volt idő, hogy az 1 is valószínűtlennek tűnt...
Ma pedig az oviban anyák-napi ünnepség... Hú :cry: Majd megtudjátok ti is, miről beszélek, ha átéltétek az elsőt... Nehéz nem bömbizni végig :oops: És közben meg olyan boldogság :D

Jaj, jaj, jaj, 32 hetesek lettünk :shock:

Véda
Vendég
 


Röff! Vagyok ám, csak lustán. Általában délig alszom, utána kell kb egy óra, mire végigolvasok 4 topikot + leveleimet. Aztán elálmosodom.... :lol: na jó nem, csak itt már mindenki "annyira terhes" hogy ezeket az infókat mostmég csak szívom magamba, hogy amikor én leszek a topik ura :lol: tudjam majd osztani az észt! Alig várom, hogy bejelentkezzenek a "friss husik"! :wink:
Az viszont bosszantó, hogy nekem sosem volt olyan lapos a hasam, mint most Katicának :lol:
Szerintem én nem is merek majd pucérhasút felrakni. :oops:
Na, megyek is, egy barátnőmet kísérem UH-ra első szívhangot kukkolni!

Szépek vagytok és gömbölyűek! Puszi mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon gyors bejelentlkezés(munkahelyen vagyok....)

Tegnap a dokinál minden rendben ment, bár vártunk rá több mint egy órát :evil:
A csajok már 1300 grammosak! Nem hittem volna. A gép is 30 hetesre becsülte őket! Méhszájam zárt, teljesen!Hurrrá!
Annyira boldog vagyok!És olyan nagyon de nagyon jó volt látni a két hatalmas csajszit! Ja és még mindig fejvégűek, bár az egyik picit keresztbe fordult!

Este jövök, remélem mindenki jól van!

Viri

Kép
viri8
 
 


Hurrrrrrráááááá Viri!

Kép
zölddisznó
 
 


Viri éljen! :lol:
Vendég
 


Viri
ügyesek vagytok! Gratulálok. :wink:
Coca
én is alig várom h. jöjjenek az új mamik!! Kukucskáltam és láttam lassan előreléphetünk a táblán! :lol:
Pedig várjuk a Te pocakfotódat is áám!! :wink:
Véda
Gratulálok a 32. héthez!!Teszel fel Lilláról képet?Édes kislány lehet! :D
Kisfóka
:lol: akkor ezek szerint láttad is..a semmit!! :lol: :lol:
Apás szülés lesz nálatok?

Én ma ünnepélyesen bebillegtem dolgozni... :lol: egész jól esett,holnap újra próbálom, ha rendesen viselkednek lehet visszamegyek. :idea:

Kép
katica_75
 
 


Katica!

Nagyon csini lapos pocid van! Nekem ekkor már jóval nagyobb volt. Bár nekem a stimutól is hatalmas lett általában.

Véda,

Jaj ez az anyák napja. ...ugyan még nincs részem benne, de az unokaöcsém elszavalta a nővérmnek és a nagyinak szánt verseket...Elpityiztem magam. Pedig unokaöcsém kijelentette, hogy szerinte rondák!
Beléptem az érzékeny kismamcik klubjába :lol:
Pénteken biztosan nem tudunk menni a Szent Imrébe. Nekem mennem kell suliba du és a kettő egy napra picit sok lenne. De kíváncsian várom a tapasztalataidat!
Gratula a 32. héthez!

Fanni!!!!!!!!! :lol: :lol:

Micsoda pocakméret! Szerintem a fiúk sokkal nagyobbak lehetnek, mint nálunk a csajszik! Az én pocim csak 104,5 cm volt tegnap a dokinál. engem ekkora pocival is mindenki megnéz az utcán....vannak hasonló élményeid?
Mindjárt 30 hetes leszel :lol:

Kisfóka,

Húú, de ügyes párocskád van! Biztosan nagyon szép minden!
Mi már csak a pelenkázóra várunk és utána rakok fel képet a gyerekszobáról.
A homeos bogyókat és a málnalevelet én is inni fogom. A málnalevelet már a köv héten beszerzem. Én is hinni akarok benne, és ez azt hiszem bőven elég :lol:

Boni,

mikor készültök nyaralni? Jó nagy pocis lezel nyárra :lol:

Kép
viri8
 
 


26. heti pocakfotó

Kép

Véda hogy bírtad az Anyák napját?

Viri
június ban
Vendég
 


Katica,

most láttam ezt a szörnyedelem kismamakönyvet! Hááát, ettől rondábbat nehezen tervezhettek volna! :lol:

Fanni,

Mi az a suttogó?
Tapétázók? Holnap mikor mentek dokihoz?
És még egy kérdés.milyen teát ajánlottak az ikresen? Nem találom ahozzászólásaid között. Biztosan béna vagyok. Ne keresgéld, csak, ha emlékszek a nevére , írd meg légy'szi! Köszike

Nyuszi,

a torta biztosan isteni volt! Annyira megkívántam. Tegnap dinnyét vettem, mert azt kívántam. Pedig almanapon voltam....Úgy látszik nálam most kezdődik...
Krisztiánról régen láttunk képeket. Hogy vagytok, nem írsz semmit magatokról...

Panda,

Jaj ez a kislány, olyan nagylány már :lol: Nagyon jó a csatocska. Ezek szerint hamarosan nő az új hajacskája?
A fülbelövésen én is nagyon gondolkodom. Jobb még a kórházban megcsináltatni, vagy érdemesebb később?

Kép
viri8
 
 


Boni!

Szép poci! Látom neked is külön domborodik a gyomrod! :D Elég pici már neked is!

Kép
viri8
 
 


viri jaja :lol:
Vendég
 


Viri
köszi, ikrekkel már biztos az elejétől nagyobb a poci! :D
Boni
nagggyon szép kis gömbölyűűűű! Épp jó lesz nekem is ilyen a nyaralásra!! :wink:

Kép
katica_75
 
 


KAtica a görögdinnye amit lenyeltem, jól mutat :lol:

na megyek alukálni
Vendég
 


Viri :P
Hú, de nagyon a csajszik! Gratulálok :D Megírod nekem az egyéb méreteket, akár priviben, mert tudod, én súlyt nem fogok tudni holnap, csak méreteket és akkor lenne összehasonlítási alapom.

Emlékszem, hogy írtam valamit korábban, hogy az ikresen ajánlottak teát... de mire is? Talán úgy beugrik, hogy mi volt.

Engem is mindenki megnéz az utcán... bár képzeld, voltam ma újraélesztős tanfolyamon a Madarász utcai kórházban. Ott 2 ilyen nagyhasú ült, mint én. Az egyik 3-as ikres volt és volt még 1 hármasikres is, csak ő már megszült és még ott voltak a kórházban a gyerekei. Pedig összesen csak 15-en voltunk, pasikkal együtt.

A suttogó titka I. egy könyv, a gyereknevelésről, az első időkről. Tegnap a férjecském olvasott nekem fel belőle, amíg gobelineztem. Jó móka volt, ráadásul teljesen egyetértettem a felolvasottakkal :D

Tapétázók végül csütörtökön délután kezdenek és hétvégén is jönnek. Lehet, hogy csak a 2 szobát csinálják meg, de a többi már nem is érdekel. Ez viszont már nagyon frusztrált, s még mindig úgy vagyok vele, hogy hiszem, ha látom... de már csak lesz valahogy...

Sajna egyedül megyek, 9-kor UH és utána még beszélek is a dokimmal.

Üdv. a pityergő klubban :lol:

Nyuszi :P
Közben azt hiszem, tegnap épp megrepedt. De nem tudom biztosan, nem vészes. Lényegében nem is zavar :oops:

Boni :P
Nekem sem minden nap egyformán aktívak a kicsik. Van, hogy csak az egyiket érzem. Szerintem ez nem baj.
Nagyon csini vagy. Te tényleg csak fogytál, csodaszép formás a pocid!

Kisfóka :P
Engem is megnyugtat, hogy Apával együtt fogunk bénázni :lol:

Véda :P
Egy Anyuci biztosan sírdogált ma az anyák napján :wink: Az érdekelne, hogy Lilu szeme is könnybelábadt-e? Ő is egy kis érzelemcsomó lehet! Édes lehetett, ahogy hangosan gondolkodott és pakolászott :D

Röfikém :P
Irigyellek a mérhetetlen alvókád miatt!

Lányok :P
Én rájöttem, hogy bizony már 2 hete komolyan keményedek. Amikor úgy érzem, hogy a hapsikák egészen a hasfalamra nyomódnak, az keményedés. Ma nagyon figyeltem ezeket az alapján, amit Orsi írt és rájöttem, hogy így van.
Most épp csuklik az egyik babám... egyre többször van ez így!
Mindenesetre holnap doki, be kell szaladjak a munkahelyemre, aztán egész héten már csak pihi.... Jajj, csak húzzam még ki vagy 5 hétig...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta: ráadásul teljesen egyetértettem a felolvasottakkal :D

azért azt megsúgom, így hogy magunk közt vagyunk, hogy ikrekkel nem egészen lehet ezt a suttogós témát kivitelezni :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,

Fel szerettem volna tenni korábban is ,csak lusta voltam :oops:

a méreteink:

A Babóka:1305 g B Babóka: 1373 g

BPD:7,91 7,73
OFD:9,60 10,17
APD:5,94 8,21
TAD:8,01 6,96
FL:5,96 5,75


Képeket már nem kaptunk, mert kivitelezhetetlen volt felvételt készíteni, akkor a káosz odabent :lol:

Ja a tea vizesedés ellen volt :oops: Bocsi, annyira szétszórt vagyok!


Holnap jelentkezz, nagyon várom!

Jó éjt Lányok!

Kép
viri8
 
 


Viri,
Akkor már nem picik a csajok, van mit cipelned :lol: Igen nő az új haja is, most lassan leáll a hullás. Hátul nem hullott ki neki, ott még dús a sörénye, kicsit vicces :D A kórházban nem lövik, hanem szúrják. Csak 3 hónapos kórtól lehet kilövetni. Én nem választanám a szúrást(van benne tapasztalatom bőven) kisbabának, mert hosszadalmasabb és fájdalmasabb is, mint a lövés.

Boniko,
Szép a pocakod :wink:

Katica,
Azért már látszik, hogy nem vagy egyedül :D
Vendég
 


Panda,

Cipelem őket örömmel :D Csak szép nagyra nőjenek!
Köszi az infót. Én meg voltam róla győződve, hogy a kórházban is lövik. Így azt hiszem , mi is várunk vele, míg picit nagyobbak lesznek.


Véda,

Van szülésznőnk! Vasárnap megyünk a kórházba beszélni vele. Nagyon szimpi eddig, persze csak telefonon beszéltünk. A dokim ajánlotta. Ujvári Bori szülésznő.

Viri

Kép
viri8
 
 


Viri :D
Ujvári Bori szuper választás. Talán ő ott a rangidős, öregmotoros, és A szülésznő, nem pedig "egy" szülésznő :wink: Csak jót olvastam róla. Egyetlen dolog volt, amiért az én dokim lebeszélt róla, mégpedig, hogy nagyon túlterhelt, így nem biztos, hogy vállalni tud. De ennek örülök, hogy sikerült egyeztetned vele! Meglátod, élőben még jobb benyomást tesz rád :wink:

Amúgy a Szent Imrében a szülőszobalátogatás (tudod, a 8.-ai) az csütörtökre esik, azaz holnap. De telefonon be kell jelentkezni. Gondolom, a létszám miatt. Mi sajnos, nem tudunk holnap menni. Férjecském miatt jó lett volna. Ő még nem látta. De 3 hét múlva megkezdjük a heti NST-ket, és akkor majd ő kísér. Na, majd jól körülnézhet :D

Örülök, hogy ilyen szép fejlettek a lányok!!!

Fanni :D
A dokim a csuklásnak mindig örül, mert az azt jelenti, hogy működik a baba rekeszizma, márpedig az elengedhetetlenül fontos a lélegzéshez! Szóval a fiúk tudják, mi a dolguk!!! Drukk a mai vizsgálathoz!!!

Zöldi :D
Te hétalvó :lol: Na, nem baj, a hormonok :wink: De majd decemberben, ha a kis Zöldivel éjjel buliztok :lol: Na jó, addig legalább összegyűjtöd az összes erődet :wink:

Nyuszi :D
Krisztiánkáról én is szívesen nézegetnék fotókat! Mesélj róla! Jól telnek a hétköznapok?

Boni :D
Szép poci!

No, kész az ebéd (rántott karfiol, petrezselymes rizsel, burgonyakrokettel, fokhagymás joghurt öntettel 8) ) úgyhogy ideje ennem... Folyton éhes vagyok, és sosem merek úgy igazán jól lakni a kilók miatt... 10-11 kilónál tartok, és gyanítom, most a végén 3-4 még simán felugrik majd a vízvisszatartás miatt. Tudom, hogy majd leadom, stb. nem is hiúságból mondom, csak jön a nyár, a szülés a nagy melegben, és hát könnyebb lenne fitten, alig túlsúllyal vajúdni, mint sok-sok plussz kilóval. Na, ezt jól kifejtettem... :roll: :oops:

Véda
Vendég
 


Ó, Véda, szerencsére nekem nem okoz gondot a visszaalvás - úgyhogy szerintem az éjszakai bulik idején sem lesz gond, hogy részletekben alszom. Anyukám is valahogy megoldotta egy 3,5, egy 2,5 és egy újszülött bébivel. És még nagyi sem volt a közelben. Én meg ezt BIZTOS örököltem, úgyhogy nem parázok emiatt. No meg a visszeres lábait. Tudtok valami karbantartó kenőcsöt ajánlani rá?

Kép
zölddisznó
 
 


NA végre ideértem..annyi a meló :wink:

egyébként hogyan veszed észre, hoyg csuklik? ennyire érzéketlen lennék? :cry: :oops:
Vendég
 


Boni :D
Csuklás: teljesen más, mint a magzatmozgás. De a 26 héten még ritkán érezhető. Inkább 28. hét után. Ütemes, rendszeres - kb. 2-3-4 mp-ként egymást követő - kis koppanások belülről. És ez eltarthat 5-10-15 percig is. A legtöbb babát zavarja, így egy idő után heves mozgásba kezd :wink: Könnyen felismered majd, meglátod :wink:

Véda
Vendég
 


Közvéleménykutatás: ki mikor érezte az első mozgásokat?

Kép
zölddisznó
 
 


Véda köszi... :lol:

Zöldi én elég korán éreztem... február közepén, má enm tom mennyi idős voltam... ha gondolod számolj vissza :wink: de az még olyan pillangókrepkednekagyomrombanérzésvolt :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Volt ma nálunk a védőnénink, megnéztük a baba cuccait, kiválasztottuk, hogy mibe hozzuk majd haza, elmondott még 1-2 dolgot, hogy mit vegyek még!

Véda!
Tegnap beszereztem a homeos bogyeszokat, meg a málnalevél teát. Homeos bogyóknak a férjem nem örült, megkérdezte, hogy orvos írta fel? Mert ha nem, akkor nem örül neki, hogy szedni akarom! :evil: Nem baj, én már bevettem a mai adagom! Mire rájöttem hogy jön ki az üvegből! :oops: Pedig rá van írva, hogy el kell fordítani a tetejét, na mindegy! A védőnéni is dícsérte a homeos-málnalevél akciót, azt mondta, hogy segíteni fog! :D

Boni!
Én is kb. a 28 héttől érzem a csuklását Grétának! Bal oldalon lent szokott szegény ütemesen csuklani, kb. 10 percig, utánna hullámzik egyet, feszeng és abbahagyja! Imádom ilyenkor! Először én is azt hittem, hogy dörömböl, mire rájöttem, hogy ez bizony csuklás! :lol:
Szép a pocid! :D

Zöldi!
Nekem is van viszerem, néha szokott is fájni, égni, és szokott is 1-1 hajszál ér elpattani. Tanácsadáson azt mondták, hogy menjek el érsebészhez, és kapok majd gumiharisnyát, de nem mentem el, inkább tornáztatom. A lábfejeimmel körözök, meg lábujjhegyen pipiskedek! Nővéred nem tud segíteni ebben az ügyben? Ha tud valami krémet ajánlani, akkor megírod nekem?

Viri!
Tényleg szép nagyok a lányok! Jó lehetett őket látni! :D

Fanni!
Hogy állsz a mérce gobelinnel? Nemsokára kész lesz a szoba meglátod! :D

Katica!
Elfelejtettem írni, hogy van ott már poci! :wink: Igen, apás szülés lesz, nekem sokat fog jelenteni, hogy bennt lesz a párom! Ti hogy tervezitek?

Képzeljétek tegnap felhívtam a doki asszisztensét a múltkori kenetem eredménye miatt, erre azt mondja, hogy teljesen negatív, de mégis kezelni kellene :shock: , beszéljek a dokival! Kérdeztem tőle, hogy ha teljesen negatív, akkor mit kell kezelni? Erre azt a választ kaptam, hogy nem mondhat többet, beszéljek a dokival. Ezek után felhívtam a dokim, aki nem igazán értette, hogy miért mondta ezt az asszisztens, aztán mondta, hogy valószínű nem tudta, az asszisztens,. hogy terhes vagyok és nyilván valami bővebb cuccot találhattak és ezért mondta, de pénteken úgyis találkozunk és akkor megnézi! Mondta, hogy ne izguljak, baj tuti nincs, mivel negatív az eredmény!
Hát teljesen megborultam ezen, hogy akkor most mi van? Én még ilyet nem hallottam! De remélem tényleg nincs semmi bajom!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Zöldi!
Én konkrétan, 17 hetes 5 napos voltam, amikor először tudtam, hogy a kislányom mozog! Előtte, pont Karácsonykor dec. 26-án reggel volt az, hogy egy kis csomóba összekuporodott, de az csak annyi volt! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jesszus!!!!!!
35 nap! :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka :D
Nyugtasd meg a párod, hogy semmi mellékhatása nincs!!! Lilu egyszer benyelt fél üveg nem is tudom mit - homeosat -, ízlett neki az édes... :roll: No, akkor azért kicsit jobban figyeltem rá, de SEMMI tünetet nem produkált. Tehát, vagy használ, vagy nem, de ártani biztosan nem fog :wink:
(Viszont placebonak sem nevezném, mert egy gyereknél ugye ez a verzió nem jön be, és Lilla tüszős mandulagyulladását egy alkalommal 3 napon belül elmulasztotta a Mercurius solubillis C15, és nem kellett nagy dózisú antibiotikum, amit az orvos írt fel :D )

Zöldi :D
Én első várandósság alkalmával a 13-14. hét környékén éreztem, most pedig 12-13. De ezeket kizárólag háton fekve, nagyon befelé figyelve vettem észre, és pici rezgésszerűek voltak :D

Fanni :D
Jaj,jaj,jaj, de várlak már!!!

Véda
Vendég
 


kisfóka írta:Jesszus!!!!!!
35 nap! :shock: :shock: :shock:

ha olyan jó gyerek a tied mint az én Lili lányom, akkor csak max. 17 napod van :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


véda d. írta:(Viszont placebonak sem nevezném, mert egy gyereknél ugye ez a verzió nem jön be

nem a homeo ellen mondom - anyukám homeos orvos, szóval innen adott, hogy melyik oldalon állok - DE :) a placebo hatás gyereknél működik a legjobban minden kutatás szerint, mert ott van az "anya által adott bogyó, ami majd meggyógyít", ezen a ponton a gyerek nem kételkedik, hiszen feltétlen a bizalma az édesanyjában.

én is homeost adok, ha szükség van rá

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
Én nem bánnám, ha megszületne május végén, a férjem mindig azt mondja, hogy akkor fog! Na, majd meglátjuk! Lili hány kg-val született? A 37. héttől, ha minden rendben már nem számít koraszülöttnek egy baba ugye?

Kép
Kép
kisfóka
 
 


3 kg-val született, és nem számít koraszülöttnek.
(deez a koraszülött kérdés, amolyan kismama riogatás. mert születhet egy baba 33. hétre is úgy, hogy semmi extra ellátást nem igényel, és a születhez akár a 38.on is úgy, hogy kicsit éretlenebb.... szóval nem kell ezen parázni, ez csak egy szó!)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok :P
Minden rendben. Gyerekek farosak, mindkettő, méretük normális 28 és 29 hetesnek megfelelőek, I-es a placentám, méhszájam teljesen zárt 3000-es. Kicsit kevés magnéziumot szedtem eddig :oops: Úgy napi 3-500 mg-ot... szemben a 1500 - 2500 mg-hoz képest, amit a keményedésem megkövetelt volna... Nade ezért megy az ember orvoshoz :lol:
Így hagyom, de nem telefonszám :twisted:
A dokim szerint még jó sokáig egyben leszek...

Viri :P (+Véda :P)
Csak a pocim nagyobb, mint a Tiéd, a fiúk nem 8) Mindkettő kisebb a lánykáidnál!
Részletesen:
Milán baba
BPD 75 mm
HC 277 mm
AC 239 mm
FL 53 mm

Márk baba
BPD 77 mm
HC 288 mm
AC 247 mm
FL 54 mm

Én úgy látom, csökkent a különbség.

Kicsit lepihenek, majd később visszaolvasok, nagyon elfáradtam, mert még a munkahelyemen is jártam...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Elég nagy baba volt! :D Igen, ebben a koraszülött dologban igazad van! Egyik ismerősünknek 35.hétre született babája, 2,8 kg volt és 10-es apgárja volt. Azért kellett bennt lenniük 2 hétig, mert besárgult a kicsi! Szóval, sok minden lehet! De én azzal nyugtatom magam, hogy nagy bajunk már nem lehet, ha minden igaz! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


jah, a fiúk meg potn 35+0ra születtek :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi az infókat!

Megkérdezem tesómai is - aki a hugom, nem a nővérem, de megbocsátok mindig, ha idősebbnek nézik :wink: - csak most nem érem el.

Kép
zölddisznó
 
 


jah, Zöldi.
kispasikkal 15+0 körül, Lilivel olyan 16. hét vége.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Megyek UH-ra! Kérek gondolást!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
:oops: :oops: Ne haragudj, nem tudom honnan vettem, hogy a nővéred! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Icsilya!
Nahhh, azért az más, ők ikrek! Én még 2 hetet szeretnék, aztán jöhet Gréta, ha szeretne! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Zöldi!
Gondol, gondol++++++++++++++++++++++! Szurok- szurok!!!!!!!!!!!!!!!! Várunk a beszámolóval!

Kép
Kép
kisfóka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: