Új privát üzeneted érkezett!

Szép jo reggelt!

Annus!
Már hallottam ezekről, de még nem használtam. Ma elmondja a lehetőségeket a doki.
Ha hazajöttem irok.
Pusza
encike 2
 
 


encike 2
 
 


Ismerem a mastodynt,én ezt is ittam egy ideig :lol:
Kíváncsi vagyok mit mond a doki!!!Drukkolok!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 

 
 

http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=94&cid=49767

Hátha vkit érdekel!Hasznos kis cikk!

annus11
 
 


Sziasztok!

Huncutka
!
Most jöttem a póstáról és azt mondták, hogy mai kézbesítéssel szerepelek a gépben :roll: :roll: :roll: :roll: Szóval este remélem, már tesztelhetek egyet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kérlek majd nézd meg a postán a feladási dátumot és reklamálj, mert ez nem korrekt tőlük. 29,30,1,2,3,4,5,6, ez már a nyolcadik nap!
Csodálkozik a posta, hogy szarul megy neki, hát azért van ez mert szarul is dolgoznak.
Na mindegy! A LÉNYEG A GÖRBÉD! CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Köszike görbém nevében.... de kivette a szaggatott vonalamat a dög 14-éről :roll: :roll: :shock:

Sajna csak te tudsz reklamálni. Nekem is csak azért néztek bele a gépbe,mert ismerős volt éppen bent :roll: :shock: Úgyhogy nem hivatalosan tudtam meg ezt is :shock: :shock:
Sajna csak a feladónak mondhatták volna meg..... de nekem megsúgták :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Minden rendben, csak nem ihatom a palástfüvet, mert e miatt késik. Nem kell gyogyot se szednem. Megvárom ezt a menszit És indul a project. Dokim szerint anovus ez a ho.
encike 2
 
 


Enci!
Ha anovus a hó,attól még nem kéne 44 naposnak lennie!Nálam is volt ilyen,hogy nem akart megjönni.A doki meg csak azt mondta h várjak-várjak.93 napot vártam mire megjött!!!Másik doki mondta h ilyenkor el szokták indítani!!!Szóval azért ha nem jönne meg mondjuk x napon belül,menj el máshoz is!!!!Mert csak az időt pocsékolod ha arra vársz h megjöjjön!

Arról még nem hallottam h a palástfű miatt nem jön meg...na de lehet rád így hatna,nem tudom...

annus11
 
 


Huncutka!

Megjöttek a tesztek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Este felrakom majd az eredmyént :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A palást a beágyazodásra jo, ami az én esetemben most feleslegesen ittam, mivel nincs mi beágyazodjon. Probálkozik a szervezet. Ez akkor jo amikor már probálkozom. Volt szo persze a "segitségről", de ő is vár még.
encike 2
 
 


Aha,érdekes...nem hallottam még erről a palástfűvel kapcsolatban!
Oké,várjon!De azért bizonyos időn túl ne várjatok!Majd helyreáll a szervezet és akkor minden oké lesz!

De ti már próbálkoztok,nem?Vagy rosszul értelmeztem?

annus11
 
 


Encike!
A dokid jól ismered? Voltál már máskor is? Meg vagy vele elégedve?
Hát én nem hiszem a tea dolgot.
Azt írtad csak egy pohárral ittad, egy teáskanál teában szerintem nincsen annyi hatóanyag az tuti, hogy azért ne jöjjön meg. Csodálom, hogy nem indította meg, ilyenkor szoktak egy csöpp hormont adni és pár nap alatt megjön tőle. Ha rövid időn belül nem jön meg szerintem is menj el más dokihoz, vagy piszkáld meg ezt a dokit. Neki mindegy pár hónap ide vagy oda. De neked nem.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Íme a délutáni tesztem:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek beírtam azt a kétes alacsony hőmet,erre betette biztire a pémet!!!Igaz oda tette ahol eddig is volt.Olvastam arról h a 2. nap leeshet a hő...akkor lehet nem is az volt a baj h hajnalban felkeltem...de így hagyom mert tök állat ,jobban tetszik :wink:

annus11
 
 


Hajrá csajok!!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Zsu!
milyen vérvételre mész?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szép napot nektek!

Képzeljétek, 14-ére betette a pé-t nekem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Progeszteron kontroll lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na csajok!!!!Hol vagytok?
Enci,Huncutka,Zsu!!!!!!!

Ja és a kismamink Zsu?Jelentkezz!!!Voltál már dokinál??

annus11
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, vettem barátcserje kapszulát, de nem tudom, hogy mikor és hogyan kell szednem.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Nem tudjátok, hogy pétől kell-e szedni?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúú...... nem tudom én sem :oops: :oops:

Most már én is vagyok :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Agnus castus, azaz barátcserje

Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.
A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért

A ciklus elsö napjától a mensig napi 1 tablettát kell szedni.

Összetétele: csak Agnus castus-t tartalmaz, 250 mg / tabletta koncentrációban

annus11
 
 


Van egy ismerősöm, több évig sikertelenek voltak baba ügyben, elment ausztriába egy dokihoz, ő azt mondta, hogy semmi mást mint napi 600mg barátcserje kapszulát szedjen reggel-este és jelentkezzen 3 hónap múlva, ha nem jön be. Ő a második hónapban babás lett. Most a szomszédja is babás szintén csak barátcserjétől, na én vettem!!! Ezen már ne múljon, de olyan gyagya vagyok, hogy nem kérdeztem meg, hogy ciklus közben is elkezdhetem szedni?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Köszi Annus!
Na mit tegyek? 8. napos vagyok, a dobozomra az van írva, hogy jánlott napi adag 2-3x1 kapszula.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


1 kapszula a dobozon 300mg, az üvegen 200mg. Klassz nem?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hát ez jó..... de valon mért nemtudják eldönteni????

Huncutka!
Kezdesz emelkedni :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus!
Te meg szárnyalsz!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol:
Huncutka!
Szerintem elkezdheted szedni!Én úgy szedném h reggel és este 1-1 tabletta!De lehet vmi dokit kéne ez ügyben megkérdezni!Vagy kezd 1-1 szemmel naponta,aztán megnézed a hatását és max köv hónap(ha még kellene)megemeled napi 2re!

Kíváncsi vagyok meddig szárnyalok még :roll:

annus11
 
 


Már csak 9 hónapig! :wink:
Zsu!
Nekem pont olyan a görbém eddig mint múlt hónapban, de a tiétek szuper magas :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hátha elindul felfelé!!!!! Nagyon drukkolok hődnek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na nekem sose azzal volt gond h nem magas a hőm...csak azzal h nem maradt így 9 hónapig :wink:

annus11
 
 


Na majd most :D

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Csajok.... beszéljünk össze, hogy mindhármunknak fent marad minimum 9 hónapig, hó :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Engem máris meggyőztél!
Biztos vagyok benne, hogy ennyi málnalevél teától és barátcserje kapszulától nem mérgezést, hanem puncist kapok.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


csak pozitívan!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Így vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!4
Csak pozitívan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem is puncis kell :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most olvasom, hogy a barátcserjétől csökken a nemivágy viszont növeli az lh termelést.
Hát azért valahogy csak megerőszakolom magam :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


És a párodra :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát ő nem fogja szedni és kicsit csökkenthetné is néha :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nálunk én vagyok eléggé nimfomániás :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol:
Nálunk is én....túlfűtött vagyok...ez van :lol: Nekem nem kell 2szer mondani...viszont van h apcimnak tenni kell a szépen mire rááll :wink:

Akkor maradunk a 9 hónapnál,kkor fel a hőt lányok!!!

Nekem mindegy h mi jön...lehet kukis is :wink:

annus11
 
 


Nekem elég naponta egyszer :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Annus a kukisokat feléd irányítjuk!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na jóóóóóóóóóóóó van naaaaaaaaaaa!!!!
Legyen egészséges, oszt gyüjjön csak!!!!!!!!
Kukisat is haza visszük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ragasszuk fel a hőnet :!: :lol: :twisted:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu, Encike!

Merre vagytok elveszve :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!
Remélem beválik a barátcserje,én is sok jót hallottam róla!

Zsu!
Visszaértél már a dokitól?Várjuk a jó híreket!!!

Enci!
Nálad még mindig nincs semmi változás?

annus11
 
 


Ma kint napoztam, olyan szép idő volt.
A nagy hir: ma megjött!!! Látjátok a dokim csak tud vmit. Még jo, hogy nem gyogyszerezett be, mert e nélkül is megjött. Szoval indul a project!!!! Szerintetek növeljem a 2 dl málnalevélteámat nagyobb adagra vagy elég igy? A jonás napom 9.-én lenne, de pont menszizek és igy neeeeem akarom csinálni. Köv. pé a ciklus szerint 23.-a. Na majd meglátom.

Annus!
Hogy kell uj ciklust csinálni a fertin? Köszi
encike 2
 
 


Szép napot nektek!

Íme a tegnap esti tesztem.....hm.... nagyon érdekes :roll: :shock: :shock: :shock:

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!

Azért nem merném lefogadni h atea miatt jött meg...ha belegondolsz,nem iszod egy napig és megjön...jó kis csodaszer lenne akkor!!!Szóval én hitetlenkedem a palástfű ilyen hatásától...de a lényeg h megjött!!!!!

Új ciklust a legegyszerűbben úgy csinálhatsz,hogy ahol beírod a hőt,ott megtalálod h menses.Na ott jelöld be h milyen mennyiségű és ő automatikusan kezdi az új ciklust!

Zsu!
Nagyon érdekes...Nem tudok eligazodni ezen...ha nem szokott 37 fölé menni a hőd,akkor megvolt a péd.Ha meg ennél magasabb szokot lenni,akkor elképzelhető h most lesz péd...A málnalevél lehet megemeli kicsit...de ezt nem mondom 100%ra....
De majd Huncutka,az tesztek mindentudója megmondja neked :wink:

annus11
 
 


Hát én is eléggé értetlenül állok a dolog előtt :shock: :shock: :shock:
Azért kíváncsi lettem volna, hogy ha reggel nem kell korábban kelnem, hogy meddig ment volna fel :?: :?: :?: Szerintem 37-37.1 lett volna tuti :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?