Új privát üzeneted érkezett!

kata köszi, sógorom szakmája festő, vágja :wink:
Vendég
 


Na, megjöttem.
Egyelőre csak megbeszéltük, hogy miért is vagyok ott. Kaptam egy nagy adag kérdőívet, azt kell kitöltve vinnem a köv. alkalomra.
Aztán majd Ferit is látni akarja.
Egyébként szimpi a csaj.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki!

Ugye ma mész 4d-re?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Boniko,
bocsi :oops:

Bumi,
és nem mondott még semmi olyasmit, hogy kb. hányszor kell majd menned? Vagy ezt így nem is tudják megsaccolni?

i.kata
 
 


Annyit mondott csak, hogy mivel nekünk, úgymond gyors segítség kell, ezért pozitív támogatást fog nyújtani az inszemekhez.
Úgyhogy nem fogunk a múltunkban vájkálni, nem lesz mély pszichoanalízis.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


kata ne kérj bocsit :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem, hogy a kedvem jobb, első Closti úton van lefelé, hamarosan megkezdheti áldásos tevékenységét :) Szurit megrendeltem, holnap mehetek is érte, szóval sínen van az ügyem :)

Czinki!

Nekem a Closti mellett is mindig szép volt a nyh, 10-11 mm, de most Merional is lesz azért a bogyó mellé.

Kata!

Örülök, hogy minden eredményed szuper! El is kezdted szedni a bogyeszt? Hogy bírod?

Viki!

Jobban elfáradsz otthon, mint a munkában? Azért pihenj is a gép előtt persze :twisted: Ahogy gyűlnek a Lackó-cuccok tegyél fel róluk képeket!

Boni!

A szobáról te is dobj majd képet! Dóri szobája is napsárga, és olyan klassz, olyan, mintha mindig sütne bent a nap. Napocskás a lámpája is, és nem baldachint vettünk, hanem egy levél alakú ikeás árnyékolót, tisztára olyan a szobája, mint egy kis manószoba :) Örül a lelkem, ha bent lehetek a kis birodalmában :)
Te is jó sokáig dolgozol. Jól bírod?

Bumi!

Remélem hasznos segítségnek bizonyul a pszichológus. Az már fél siker, ha szimpi.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csib!
Sajnálom a kolléganőd, de ő ezt választotta. Én megmondtam a páromnak, hogy mindent feláldoznék egy gyerekért, még akár őt is. Amikor legutóbb volt az összetűzésünk megmondtam neki, hogy nem igazán hiszek benne, hogy nekünk kettőnknek valaha lesz közös baba, mert sokmindenre képes vagyok egyedül, de ehhez ketten kellünk. Közöltem vele, hogy ha ez így megy tovább akkor inkább másik apuka elé nézek, bármennyire is szeretem, nem tudnám magam feláldozni senki végett. Egyedül is vállalnám a gyereket. Gyerek nélkül nem tudom elképzelni az életem.

Kata!
Ha már felmegyek a nagyfaluba akkor a régi ismikkel is találkozni szeretnék, 2in1! Ők pedig megijednének ha most látnának, mert még bombázóként váltam el tőlük, most meg odaállít egy trampli.
Lehet, hogy elfutnának! :lol: :lol: :lol:

Bumi!
Örülök, hogy bejött az első találka a pscihomókuskanénivel. ++++++++++++

Szasz Évi!
Alszik a Törpilla?
Jó hogy kezdesz bizakodni. Öszintén remélem, hogy sikerülni fog a kistesó. +++++

dita75
 
 


Dita, igen, húzza a pacibőrt :) Lassan tényleg visszatér a bizakodásom is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szárad a felmosásom, a gép elé vagyok "láncolva", és pont most nincs itt senki? :twisted: Most akkor menjek ki főzni, és tapossam össze a gyönyörűen felmosott kövemet? A lelketekre vennétek? :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Én itt vagyok!

hofeherke
 
 


Évi: Azt hiszem allergiás vagyok valamire a lakásban... amint belépek elkezdek tüsszögni, meg folyik az orrom... vagy csak megfáztam volna???
Milyen szurit rendeltél?

hofeherke
 
 


Na azé' :) :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Remélem nem vagy allergiás, az kutya nehéz lehet :( Merionalt rendeltem, mert azt írt fel a dokim, de nem volt a gyógyszertárban.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Én is itt vagyok, csak közben a nyakamba szakadt kismillió munka amit délutánig meg kéne csinálni. Komolyan mondom, hogy egyszerre hatfélét csináltam, és most már nagyjából kész van minden, már csak két telefont kéne elintéznem, de reggel óta nem tudom elérni az a két nyomoronc számot. Egyszerűen nem veszik fel. Lassan úgy vagyok vele, hogy egyszerűbb lesz leutaznom Kaposvárra, és Pécsre mert akkor könnyebben el tudnám intézni a dolgokat, mint innen az irodából a telefon mellől. :shock:

dita75
 
 


Az ilyet én is utálom :evil: Minek fizet elő valaki telefonra, ha nem elérhető rajta?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dita: Én utálok telefonálni. Szerintem mi az a ritka pár vagyunk, ahol az én telefonszámlám a kisebb... kb 3500-ból letudom :) Ha lehet személyesen intézem a dolgaimat.

hofeherke
 
 


Mara!
Én 5 évig voltam abban a hitben hogy megfáztam, csak az volt a gyanús, hogy mindig augusztusban?
Arra fogtam, hogy mivel nagy szigetrejáró voltam, és volt, hogy a földön aludtunk, ott fáztam meg. Viszont az 5. évben csak a Prodigy koncertre mentünk ki és nem aludtam ott egyetlen éjszakát sem. Akkor már baromi gyanússá kezdett válni a dolog.
Végül elmentem egy magándokihoz aki allergiás tünetekkel foglalkozott, két órán át kérdezgetett és vizsgált. A parlagfűre és egyéb nyár végi porokra úgy bevörösödött a karom, hogy öröm volt nézni. Kaptam rá mindenféle gyogyikat, de nem éreztem jól magam. Volt olyan eset is mint a mangómókámnál, hogy ügyeletet kellett kihívni, annyira befulladtam.
Már 4 éve más gyogyit szedek amitől majdnem tünetmentes vagyok, és nem álmosít.
Mara nézesd meg te is tüdőgondozóba az allergiádat, mert a tüsszögés, csak a kezdet, ha nem kezeled nagyon elfajulhat ám!
Tapasztalatból beszélek.

dita75
 
 


most rohanok haza, majd otthonról kapcs :lol:
Vendég
 


Évi: klassz, h visszajött az optimizmusod!!! :D

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Az uncsim címerezni járt, és mindíg megfázva jött haza. Az utolsónál úgy befulladt, hogy kórházban kötött ki. Asztma lett belőle... Ha a héten nem múlik el, szerintem kérek is beutalót allergiavizsgálatra.... kell egyáltalán beutaló? És az endokrinológushoz kell? Tudja valaki?

hofeherke
 
 


Endokrinológushoz tuti kell.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinkicsek, igen, alakul :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mara,
szerintem minden tb-s vizsgálatra kell beutaló.
Én gimi első évében kaptam egy perzsa macskát. Onnantól kezdve, hogy a macsek nálam volt, állandóan arcüreg gyulladásom volt. A doki nem nagyon foglalkozott vele,végül kb. fél év után elküldött allergia vizsgálatra és a bőrpróba nem mutatott semmit, csak orrváladékból derült ki, hogy allergiás vagyok a szőrére. De utána voltházicicánk és azzal semmi bajom nem volt.

i.kata
 
 


Kata: De érdekes! Ilyenről még nem hallottam. Mármint, hogy a cica faja is számít.

hofeherke
 
 


Tudjátok mi a legszebb, hogy a Vodafone márkaképviseleteket hívnám, de hát nem veszi fel senki és az ügyfélszolgálaton nem adnak ki belső telefonokat. Végül azt tudtam elérni, hogy üzenetet hagytam az ügyfélszolgálatoson keresztül megadtam a számom, hogy akkor hívjanak ők.
Épp most hívott mindkettő úgyhogy kész vagyok végre ezzel a melóval a tököm tele votl már vele reggel óta.

Én a saját privi telcsimen a múltkor nem beszéltem le mind a 2500 Ft-ot csak 500-at. Jól bent hagytam a pénzt. Nem nagyon telefonálok, mert általában e-mailt írok.

dita75
 
 


Mara: endokrinológushoz tuti kell beutaló!

Kata: és az a cica is a lakásban volt?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara,
én is meglepődtem ezen annak idején. De végülis egy perzs cicának sokkal lágyabb a szőre, mint egy házinak. És bőrpróbán nem is látszott az allergia.

Csibi,
akkor még családi házban laktunk anyuékkal és ő velem is aludt.

i.kata
 
 


Kata: tényleg érdekes!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A szakrendelésekre tuti kell beutaló.

Még nem is mondtamn, hogy ma beadattuk az első adag Gynevacot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én először egy magándokihoz mentem. amit ott kaptam papírt azt vittem a tüdőgondozóba, mert ha ott regisztrálnak, akkor az ország bármelyik pontján felirathatod a gyógyszeredet, én legalábbis így intéztem el annak idején, most már lehet, hogy másképp van.

Erről én sem hallottam hgoy számít a macskáknál a fajta is. :shock:

Bár annyi szent, hgoy a nővéreméknek volt egy perzsájuk, eleinte nem engedték ki de végül megsajnálták, mert annyira szeretett volna kimenni az udvarra. Innentől kezdve a nagy szőrével mindent összeszedett, koszt, gazt, élősködőket. Az unokahúgom esténként kikefélgette a szőrét, és majd elájultunk, hgoy miket össze nem szedett. Elég undorító volt.
A házicicának könnyebb ápolni a rövid szőrét. A bolha is jobban meglátszik benne. Az én cicóm nemrég összeszedett egy kullancsot, most akkora kráter van a nyakán, és be is volt neki gyulladva, ami kifakadt.

dita75
 
 


Bumi: A Gynevac stimu alatt is beadatható?

hofeherke
 
 


Én nem igazán ismerem a Gynevacot, de hallottam róla jót is, rosszat is. Meddig tarta a kúra?

i.kata
 
 


Nekem az gyik unokatesómnak semmi allergiája nem volt, amíg egyszer nem került ló közelébe. Azóta gyakorlatilag minden szőrös állatra allergiás. Mindegy hogy, ló, kutya, macska... Ha jött hozzánk, egy héten keresztül minden nap porszívóztunk, hogy ne érezze a szőröket annyira, de még így is fél óra alatt bevörösdött a szeme és hatalmas herpeszek jöttek ki a száján. Nagyon durva volt mindig.

i.kata
 
 


Bumi!

Ügyik vagytok a szurival! Simán felírták? Ártani biztos nem fog :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


jesszus , ilyen durva allergiák vannak,?? :shock:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi,
nem visel meg a gyogyi. Csak 500mg-ot kell szednem egy nap. Te mennyit szedsz, vagy szedsz most egyáltalán?

i.kata
 
 


Évi: te is szeded a metformint :shock: nem is emlékszem rá!
arra emlékeztem, h Némóka feliratta, szedte pár napig majd abbahagyta.

Némóka : akkor most nem szedet a metformint? arwent csinálod otthon?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Némóka abbahagyta, nem csak csökkentette az adagot?

i.kata
 
 


Czinkicsek, én nem szedek semmit, ezért nem emlékszel.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata, most látom, hogy te is ezt kérdezted, amit Czinki, bocs :oops: Szóval nem szedek semmit.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Én úgy tudom a Gynevac stimu alatt is adható.
Nekünk a háziorvos simán felírta.

Viszont a két asagot két gyógyszertárban tudtam beszerezni. Ráadásul most május a lejárati idő. De a patikus megnyugtatott, hogy valszeg az Ogyi újabb 3 hónapra meg fogja hosszabbítani a lejárati időt, mert ugye ez is már meghosszabbított határidő volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


És ezért azt bezséltük a háziorvossal, hogy hetente kapjuk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most tudtam visszakapcsolódni.
Mi ez a szer Bumi?
Mire jó?

dita75
 
 


Dita!

Én is a fórumokon hallottam róla.
Ezen a címen olvashatsz róla:
www.gynevac.hu

A közleményeket olvasd el!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
megkérdezhetem mennyi lesz kettőtöknek az egész kúra?

Dita,
én úgy tudom elsősorban immunerősítő, de állítólag ismeretelen eredetű meddőségre is jó eséllyel alkalmazható. Többet sajnos nem tudok róla, de ha rákeresel a google-n, biztos találsz részletes leírást.

Monic,
nem is írtál még, mi volt a vérvételen. Párod jól bírta?

i.kata
 
 


Mivel két gyógyszertárba vettük a két adagot, így eltérő volt az ár.
8000 és 8800 Ft.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
köszi, azt hittem vészesebb az ára.

i.kata
 
 


Hát nem olcsó, de azért ki lehet bírni. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Czinke, Kata,

Szedem a metformint, csak az első két nap után hagytam egy időre abba, mert rosszul voltam tőle, de szép lassan hozzászoktattam magamat. Most már 2x1-et szedek.

Bumi,

A gynevacot mi is beadattuk magunknak kb. 1,5-2 éve, de nekünk sajnos nem lett baba. :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: