Új privát üzeneted érkezett!

Dituli!
Voltam a városban, turiztam kicsit. :oops: Most pedig ezt pihizem kifelé.
20150601134430
 
 


Vik!
Mit túrtál? Csak nem arra szépséges pocakra valamit?

Jó hogy mondod, már ezer éve nem voltam vásárolni.
A minap kipakoltam a nyári cuccaimat, néhány halásznacin kívül szerintem nem sok mindent fogok már felvenni. Némelyik kopott, némelyik már lötyög.... :shock:

Megnéztem a Pokimónit a Playboy-ban! Háááááááááááát, nem rossz! Már rendelem is a löttyöt.
Kép

dita75
 
 


Magamra már nem költök, max. szoknyát és halászgatyót szeretnék.

A kölöknek turiztam, mert ma hoztak új árut az angol turisba.
20150601134430
 
 

 
 

Most kicsit jobbra el, mert fájdogál a pocim, jobb lesz vízszintesben.

Később még bekukk.
20150601134430
 
 


Vik!
Jó pihenést!

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Én pont lemaradtam a pirszinges részről... épp zuhanyoztam, de azért nem panaszkodom, mert a többi részt láttam :)

Cinke: Megkönnyeztem a beszámolód! Kezdek szentimentális lenni :oops:

Én már most gyúrok az esti vásárlásra... :lol: már csak az uramat kell bevárni hozzá...

Csajok, be kell látnom, hogy magamtól nem működöm. :cry: Sőt a 2 adag gonal-f se segített... Extra vékony a méhnyálkahártyám és egyetlen domináns tösző sincs... Ha nem jön meg időben, akkor mehetek iratni a norcolutot. Már megint. :(
Tudja valaki mi lehet az oka annak, ha valakinek egyáltalán nincs peteérése? Mit vizsgáltassak még ki???

hofeherke
 
 


Mara!
Mi van a papírodon konkrétan? Hányadik napon vagy?

dita75
 
 


Mara: :cry: mit szedtél v szúrtál? dupla adag gonal-f? az olyan mint a puregon? és mekkor a nyh, milyen az az extra vékony?
sajna minden hónap más! lehet, h a köv hóban ua mennyiségtől már gyönyörű tüsződ / id lesznek. és mit mondott a dokid? csak annyit, ha nem jön meg magától , norcolut?
21. cn érdemes progeszteront nézetni, mert abból lehet látni, h volt e pé.
de amúgy 3. cn teljes vérkép kellene (fsh, lh, progi, tesztoszteron, tsh, cukor , ir és terheléses cukor és ir).
nekem sem volt pé-m, sem menszim, és rosszul reagáltam a puregonra, és nekem is csak 7-8 körüli nyh-m volt stimus hónapokban. nekem a pcos miatt.
nem tudom, h a pajzsmirigy bekavar a pé-be? ezt Évi biztos tudja!

Viki: pihizzél, most legalább már megteheted! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ja, és még annyit üzenek mindenkinek, h személyesen jelentsétek be a babát, semmi szín alatt ne tel-ba!
látni kell a szülőket, ahogy meghatódnak! ezért a pillanatért érdemes várni kicsit, minth tel-ba gyorsan elújságolni nekik a jóhírt!

remélem, h berobban egy zebracsorda hamarosan!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A papíromon ez volt:
Endometrium vastagsága: 4,7 dom tüsző egyik ov-ban sem ábr.

13. napon vagyok egyébként, és a két adag az 2*75 egységet jelent, mert leállították a stimut a hosszú hétvége miatt. A dokimmal nem beszéltem... az aszisztense adott papírt és a kórházban az uh-s orvos nézet meg. Az eredmény tükrében nem kellett az orvosomat hívni, mert ezekkel a paraméterekkel úgy sem lehet inszemet csinálni.

3. és 21. napi vérvételem már volt több is, igaz kicsit régen. Az utolsó szeptemberben, a köv. értékekkel:
3. nap:
lh 14,61 u/l
fsh 8,32 u/l
prolaktin: 378,97 miu/l
progeszteron: 0,80 nmol/l
ösztradiol: 159,00 pmpl/l
totál tesztoszteron: 3,26 nmol/l
szexhormont kötő glo: 49,39 nmol/l
szabad thyroxin: 11,71 pmol/l
tsh 1,670 ulu/ml
szabad t3 3,84 pmol/l
inzulin 2,7 mlu/l

21. nap progi: 0,91 nmol/l

hofeherke
 
 


SZiasztok,

vérem leadva, holnap megyünk újra, akkor már apa is jön. Mindjárt el is kell szaladnom a beutalójáért a házidokijához.

Eltemet a munka, gyors végigfutottalak titeket aztán megyek is vissza dolgozni.

Czinki,

könnyes szemmel olvastam a megható beszámolót, aztán egy vérmes dolgozó rámtört, hogy nem jó az adóigazolása, én meg fél órás számolással könnyes szemekkel kimutattam neki, hogy JÓ az adóigazolása.

Dita,

jó lenne a babakocsit tolni :wink:

Viki,

jó pihenést.

Szezsoka,

végtelenül sajnálom a tesztet. :cry:

Mara,

egy tüsződ sem volt? Nekem sem volt pém, tartott majd egy évig amikorra sikerült csinálni. MOst stimu nélkül nem tudom, hogy lesz-e. AZ okát nem tudom, de hallomásaim szerint a figigátló blokkolja a pét és ha abbahagyjuk akkor van akinél nem indul be utána sem. Nekem ez volt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mara,

21. nap a proginak minimum! 21-nek kell lennie. Nekem amikor nem volt pém 0,8 volt, és azóta 33 körül mozog.
Először neked is azt kéne megkezelni, hogy legyen rendes peteérésed.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na, én mentem vissza dolgozni, majd este leszek csak. Sajnos... :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic:
Jó munlát! :) Én csak szerdán dolgozom újra, addig itt lógok a nyakatokon! :lol:

A fogigátló nem elég indok számomra, mert nekem előtte sem volt... :roll:

hofeherke
 
 


Monic: Ha jól tudom, akkor a progit a sárgatest termeli, és ha nem érik tüszőm, akkor sárgatest sincs, azért alacsony a progiszint... De mitől nem érik a tüsző???

hofeherke
 
 


Mara!
Ez tényleg gyatra, már bocsi!
Nálam is ez volt, még a napi két closti mellett is, aztán a napi háromnál indult be.

Most pedig még stimu nélkül is szép tüszőt növesztettem.
Biztos idő kell, vagy valami másik gyógyszer, hogy okés legyen.
A mnyh-ra edd a méhpempőt, és sok-sok fehérjét. Én rengeteg cukormentes joghurtot és kefírt ettem, meg a méhpempőt és ezáltal 7-ről 11-re nőtt a mnyh-m.

A 21. napi progi sem jó szerintem.
Igaz csajok? 30 körülinek kell lenni vagy hogy, nem?

dita75
 
 


Monic: :wink: :D

Mara: szerintem a tesztoszteron magas, és valóban a 21. napi progid azt mutatja, h nem volt péd. és az fsh és lh arány sem igazán jó, mert 1 körül kellene lennie.
most direkt megnéztem az én hormoneredményeim, és az nekem is mindig magas volt 3,5 fölött. és már márc -ban, amikor becsúszott Piczinke Mákszem, teljesen normális 1,19 nmol/l.
menjél el endokrinológushoz, szerintem.
és baromi fura, h úgy vágtatok bele a stimuba, h nem volt hormonvizsg. :shock: nekem sem volt sűrűn, mint a lányoknak a meddőségikben, de azért stimuzni hormoner nélk?
hova is jársz helyileg?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Cinke: Ahova Viki is. Nyíregyháza: Meddőségi szakrendelés. Nekem sok minden fura....de most menjek át Debrecenbe??? Oda csak a nyáriszünetben tudok átjárni. De ezt már előre tervbe is vettem... és próbálok keresni egy jó endokrinológist.. :roll:

hofeherke
 
 


Mara!
Nem tudom, hogy mennyivel jobb a Debrecen.
Az biztos, hogy a doki akihez én járok, most akar endokrinológiából szakvizsgázni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi: Köszi. Közben megtaláltam itt Nyíregyházán is az endokrinológusokat, és ha már itt is van normál rendelés, akkor előbb ide megyek.

Ha vége a sulinak akkor úgy is elkezdek utána járni a dolgoknak... az inszemekkel akkor úgy is leállnak a szabadságok miatt... Szerintem egy gynevak kúrát is beiktetunk akkorra, biztos ami biztos alapon... Majd megkeresem a háziorvosomat egy jó hosszú listával, hogy hova küldjön....
Csak most egy kicsit elkeseredtem.


Kép

hofeherke
 
 


Tényleg nekünk magunknak kell utánajárni mindennek.

Mara!
Gyógyteákkal nem próbálkoztál?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sokan a Gynex cseppekre esküsznek. Én a helyedben tennék egy próbát.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Az endóm miatt nem nagyon merek... nehogy pont olyat igyak, ami azt rontja... De rendszeresen méregtelenítek, meg van az endóra is egy saját keverésű teám azt is iszom... mást nem merek kipróbálni :roll:

hofeherke
 
 


Mara : fel a fejjel!!! mielőbb menj endokrinolódushoz!!
én is magam kerestem dokit, a netnek köszönhetően gyorsan jó helyre kerültem!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Mara: a pcos honlapon ezt az endokrinológus ajánlják, talán egy próbát megér:
Dr. Benkő Katalin belgyógyász - diabetológus
Nyíregyháza, Sóstói úti Kórház
Megj.: A Jósa András Kórház központi laborjában elvégzik a terheléses cukor és inzulinvizsgálatot.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


MARA
Ne légy szomorú. Meglesznek a vizsgálatok, kiderülnek a dolgok, és majd segítenek rajta, meglásd hamarosan lesz baba a háznál.

Képzeljétek a tesómat még ágyúval sem lehet reggel felkelteni. Egész délelőtt álomkóros , délután kezd feleszmélni, és éjjel van a toppon. Ez már így meg évek óta.
Most eljött a munkahelyéről, és amig keres másikat passzív tp-re irattatta ki magát. A doki persze, hogy ne derüjön ki alibiből elküldte egy-két vizsgálatra, és így derült ki hogy a pajzsmirigyével van gond, ezért álmos folyton és gyenge. Mi azt hittük azért ilyen mert éjszaka sokáig fent van.
Ennyi év után jönnek rá, hogy baja van, és ezt is csak ilyen módon. :shock: Pedig járt folyamatosan dokihoz mert mindig van valami baja amit éppen kezeltetni kell. Azt mondták most neki, hogy a bajok nagy része ebből a kezeletlen betegségből származott. :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Cinke: Köszi az infót! Én is a Sóstói úti kórház rendeléseit találtam meg, de csak júliusban tudok elmenni... Adig sajna türelmesnek kell lennem. Júniusban szerintem meglesz a 2. inszem, és majd utána...
Köszike mindenkinek a jóótanácsokat!

Bumi: Ebben a Gynexben nincs túl sok minden ahhoz, hogy jó legyen? Nekem így elsőre nem nyerte meg a tetszésem... de ki tudja :roll:

hofeherke
 
 


Mara: én már hallottam jót is ,,rosszat,, (nem ér semmit ) is róla!
azt hiszem van is ilyen topik itt a babaneten. vkinek bejön vkinek nem. mint ahogy a dokik is. :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita: Ez nem semmi. Enkem Anyukám kiskoromban megnézetett egy természetgyógyásszal, akihez a gerincsérve miatt járt. Ő azt monta, hogy nekem is pajzsmirigy problémám van... persze nem hittem neki. A háziorvosom meg csak legyintett, amikor Anya mondta. Kiványcsi vagyok, hogy egy rendes kivizsgálás után mit derítenek majd ki nálam.

hofeherke
 
 


Én mostanában a lugosítást nézegetem. Rengeteg galibát okoz, ha elsavasodik a szervezet.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


szerintem is jó lehet ez a lugosítás!!!
egyébként Popricsák Mónikáról miután megjelent az újságban, volt egy gúnyos cikk vmelyik búlvárban, h mennyire lehet igazi és mennyi a retusálás?? de a párom ott volt a Cosmopolitan bikini shown, ahol fürdőruciban volt Mónika, és azt mondta, h már a lába túl vékony, de tényleg jól néz ki!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Most egy kicsit itthagylak titeket, mert egészen megfájdult a szemem...kicsit napozok az erkélyen:
Kép
Sziasztok!

hofeherke
 
 


Miért Nyíregyen süt a nap?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most éppen süt, méghozzá egész szépen, de két órája meg az eső szemerkélt... fene se érti ezt :roll:

hofeherke
 
 


Szeszo,
nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Mást sajnos nem tudok mondani. :cry:

Czinki,
nekem is pont a megszólításod után lett könnyes a szemem. :lol: Annyira édesek lehettek a meghatódott szülők.
Poki Móni tényleg jól néz ki. Én 2 hete találkoztam vele és szerintem pont jó. Esküszöm, a tv-ben csontosabbnak tűnt nekem.

Megyek a vv eredményeimért és meg is mutatom a házidokimnak. Kíváncsi vagyok milyenek lettek.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Mara!

Nagyon sajnálom a rossz híreket :cry: Tényleg jó ötlet felkeresni egy endokrinológust. Ha időt akarsz spórolni, akkor próbálj meg bejelentkezni már most, mert tuti sokat kell rájuk várni, és így biztos lesz júliusra időpontod. Fel a fejjel!

Szezso!

A fene egye meg :cry: Ölellek, és nagyon drukkolok, hogy a lombik elsőre befutó legyen!

Czinkicsek!

Nagyon megható lehetett a Nagy Bejelentés :)

Kicsit (illetve eléggé) én is elkeseredtem, mert nem érzem magamban azt a hitet, hogy sikerülhet az utolsó :cry: Holnaptól indul a Closti, úgyhogy össze kell kaparnom magam a romjaimból :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mert itt Db-ben elég szomorkás az idő!
Küldd erre a napsütést, jó?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Moncsi, Bumi!

Nagyon boldog névnapot kívánok nektek!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szasz Évi

Fejrekoppintás lesz, nem negatívoskodunk! SIKERÜLNI FOG!

Kata +++++++++++++

Itt konkrétan már három órája szakad az eső, így legalább este nem kell locsolni.

dita75
 
 


Évi drága kitartás! ((((((((()))))))))))
Vendég
 


Mara!
véreredményem összehasonlítás végett.
A dokim azt mondta rá, hogy jó!
TSH 1,0818 mIU/L
FT4 11,77 pmol/L
FT3 3,78 pmol/L
LH 3,91 IU/L
FSH 4,6 IU/L
Prolaktin 338,6 mIU/L
Oestradiol 255 pmol/L
Progeszteron 0,5 nmol/l
Tesztoszteron 1,57 nmol/L
Cortisol 367,9 nmol/L
Insulin 9,87 mIU/L

dita75
 
 


Évi: fel a fejjel!!! szorítok!!+++++++++++!!!! csak closty lesz? nem vékony tőle a nyh? csak poz-an!!!!!!!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nem szabad vékonynak lenni nyálkáckánaknak
enni sok méhpampuska
enni sok joghurt kefír
inni sok folyadék
és nem lesz vékonka a fránya nyálkácka

dita75
 
 


Sziasztok!

Végeztem a házidokinál és minden eredményem tökéletes, valami cukros magasabb nagyon kicsit, de arra is azt mondta, hogy bőven belefér. Mondtam neki azokat IR határértékeket, amit Évi te mondtál és kaptam rá 1x1 500mg-os Metforalt.

Évi,
fel a fejjel! Tuti sikerülni fog! Sportolsz is, a véreredményeid is rendben vannak, apával is sokat fogtok "kalapálni" és persze mi is nagyon szorítunk :wink:

i.kata
 
 


KATA
Grat a tökéletes eredményekhez!

dita75
 
 


Kata,

gratulálok a jó eredményekhez! :wink:
Ha szeded az ir-es gyógyit még az is tökletes lesz, és semmi nem áll a baba útjába.

Mara,

fel a fejjel, az endokrinológus szeritnem is jó ötlet!

Évi,

eddig te tartottad bennünk a leleket, most rajtunk a sor. Kezdem is egy virtuális popó porolással, mert nem szabad negatívnak lenni.
Nagyon szurkolunk, hogy sikerüljön az inszem!!!!!!!!!!!!!!

Én apának tejszínes csirkemellet készítek rizzsel vacsira, a rizsre kell még várni, utána eszünk és szeritnem 19 óra tájban már minden formában elérhető vagyok neten :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Visszatértem... :)


Ideért az eső, de a bevásárláson túlvagyunk Kép

Most mi is vacsihoz készülődünk, aztán én is itt leszek :)

Kata: Örülök a jó eredményeidnek!

Dita: Tudom, hogy rosszak az eredményeim, néhány oldalon már utána jártam, de a dokim miért nem küldött magától endokrinológushoz, ha szükséges? Én ezt nem értem? Nem ez lenne a logikus :roll:

hofeherke
 
 


Kép
Most sikerült a smily, ami az előbb nem :)

hofeherke
 
 


Jó étvágyat mindenkinek!

Én már túlvagyok rajta. Apának most szedtem, mert ő nemrég jött haza.
Én már nagyon éhes voltam, igy nem vártam meg.
:oops:

MARA
Én sem értem annyi hülye doki van.
Szezsoékat sem értem, hogy ismeretlen eredetü a meddőség! Ilyenkor megkérdem megtettek-e mindent ahhoz, hogy egyáltalán rájöjjenek hol lehet a bibi?
Én már legalább négyszer váltottam a két év alatt mert semmi nem történt. Itt azért már csinálnak valamit, de nagyon stagnáltam itt is. Se előre se hátra.
Nagyon várom már, hogy végre ne csak spontánozzunk, hanem megcsinálják az inszemet. Nagyon bízom benne, hogy sikerülni fog. HA nem akkor a következő, vagy a következő, Kell hogy sikerüljön! Meg fogok tenni mindent ami rajtam múlhat. Ezt tuti.

dita75
 
 


Mara,

te is igazi kép varázsló vagy mint Dita. Neked is van valamilyen titkos forrásod, ahonnan ezeket a jó képeket veszed?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: