Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska te meg mondd meg a fonokodnek hogy nem Japanban vagyunk hanem Magyarorszagon szoval nem fogod a szabid felajanlani a cegnek!Arrol nem beszelve hogy abszolut torvenyellenes! :!: Es mondd neki hogy ne igyon annyit mert art a majnak!Mert ilyet jozanul biztos hogy nem talalhatott ki! :evil:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mi csutortok-penteken Szlovakiaban voltunk kirandulni.Voltunk Nyitran ami nem messze van Ildikoektol gondoltam is rad! :D Meg megmasztunk par dombot hogy megnezzuk a rajtuk levo varakat.Nagyon jo volt.Es szerdan pedig irany erdely.Mar varom. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hol vagytok?Vegre van idom beszelgetni veletek es senki nem akar velem szoba allni? :cry:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Szia, Évi, jó, hogy végre tudtál jönni! Örülök, hogy jót kirándultatok! Erdélyben meg tényleg ne felejts el fürdőzni sós vízben, én otthon most már fürdöm minden este DM-es sós vízben.
Kösz a gratulát a telekhez, majd természetesen te magad is meg fogod tapasztalni vagy a pottyantós vagy a nem pottyantós wc-t. Majd jövök.

KépKép
benó
 
 


Szia Beno!

Akkor majd bulizunk! :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Még jó! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Közben az érettségis iratokat pakolgatom, nyomtatom, rendezgetem, de szakaszosan itt vagyok. Bár nem sokáig, mert kellene mennem venni egy kényelmes és csinos cipőt, kíváncsi leszek, találok-e. Puszillak

KépKép
benó
 
 


Es hasznal a sos viz?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ja, nem lettek még kész a laboreredmények, ezért elmentem az orvoshoz potyára. Majd pénteken újra megyek. Rólunk Kép

KépKép
benó
 
 


Neked most ballagott el az osztalyod igaz?Nem rossz hogy 4 evig tanitottad oket es most masik osztalyt kapsz szeptemberben?En biztos szomoru lennek jo sokaig. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ilyen az idő. Kép

KépKép
benó
 
 


Hú, bocs, nagyon nagy lett. :oops:
Nem, ők csak 1 évig voltak, szakmai képzésen (ügyintéző titkár), de a fele még meg is maradt, a fiúk, ők vegyipari gépészek és 2 évig járnak ide. De őket nem tanítom, csak ofő órán voltunk együtt. Megyek, jövök. Mit szólsz a vámpírhoz? Örülök, hogy innen a suliból lehet bombázni benneteket ilyen baromságokkal, otthonról nem tudok.

KépKép
benó
 
 


Itt is dorog az eg es mindjart szakad az eso is.Csunya fekete felhok vannak korben.Ilyenkor otthon szeretek lenni egy bogre forro teaval meg egy konyvel vagy jo filmmel. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nem baj tetszik! :D

Most mar ertem! :oops: De egy ev utan is rossz lehet elvalni toluk.

Milyen vampir?Lemaradtam valamirol? :shock:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát, az lehet, hogy kellemesebb lenne. Sok dolgod van ma?

KépKép
benó
 
 


Egy vámpíros képet szúrtam be, de semmi oka nem volt, csak ezt találtam.

KépKép
benó
 
 


Helló lányok!

Kép
flóra 11
 
 


Ma szerencsere nincs. :D Holnap mar tobb lesz.

Most nyugtatott meg a kollegam hogy ha elmegyek szulni tuti nem vesznek ide vissza mert meg senkit nem vettek vissza szules utan.Na az ilyen mondatokert szeretek itt dolgozni. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szia Flora!

Ezek szerint mara vege a sulinak? :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szerencsáre vége. Itthon vagyok.Még sok a dolgom. Megyek főzni,aztán varrni.

Kép
flóra 11
 
 


De még itt vagyok! Maradjatok dumálni kicsit. Közben ebédelek. :D

Kép
flóra 11
 
 


Évi, köszi, hogy ezt mondod a párodrólis,megnyugtat,hogy más is van így. Egyébként talán a legjöbb ilyenkor nem szólni hozzá,mert mindentől ingerült. Aztán meg magától elmúlik. És még hogy a nőknek vannak hangulatváltozásaik! :twisted:

Kép
flóra 11
 
 


Évi! Mit olvasok? Hogy itt voltatok Szlovákiában? Ha voltatok Nyitrán,akkor tőlünk pár kilométerre kellett elmennetek. És nem álltatok meg! Nahát! Igazán írhattál volna,hogy készültök,milyen jó lett volna talizni, ha csak egy rövid időre is!

És most ez mindenkinek szól!
Ha legközelebb valaki erre jár,okvetlen szóljon,mert megharagszom,ha nem jön be hozzánk! Nahát! Milyen dolog ez? Nono, nono! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Tetszett a tegnapi sütim? Sütés nélküli. Ha kell a recept,küldöm.

Kép
flóra 11
 
 


Benó, a táblázat kiegészítéséhez: ovu: 14. nap. Korom 41. :D

Kép
flóra 11
 
 


Rólunk jav.

Bocsi az öregítésért.

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


A recept:

Kuglóf formába körbe epreket helyezünk.Erre zselét öntünk,amit az eperlével főztünk fel. Dermedés után a zselére egy réteg piskóta kerül.
Sűrűre főzünk egy zsacskó vaníliás pudingot,kicsit hűlni hagjuk,majd elkeverünk benne 2 doboz túrót és 2 csomag vaníliás cukrot. Ez a krém megy a piskótára. Végül megint egy piskóta réteg jön. Hűtőbe tesszük dermedni. Tálalás előtt óvatosan kifordítjuk a formából.

Ha a formát előzőleg hideg vízzel kiőblítjük, gond nélkül kifordul a sütemény.

Kép
flóra 11
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Nem történt semmi Benó. :D És köszike! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Kép Kép
Haha, nekem is van aranyos fejem!

KépKép
benó
 
 


Benó. A receptet feltettem az oldaladra is. Laptetős lettem.Ott is számít a laptetőKép

Kép
flóra 11
 
 


Nagyon szép lett a tortád, az enyém nem sikerült, folyott, mint állat. Nem is érdekel. :evil: :evil: :evil: :evil: Mennem kell, megyünk anyák napjára a keresztlány sulijába 5 órára, szerdán meg a másiknak az ovijába. Puszi

KépKép
benó
 
 


A laptető mindenhol számít. :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ügyes vagy! Egyébként majd még keresekés ezeket másolhatjátok.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm! És jó szórakozást! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Na már itthon vagyok sőt föl is mostam.

Flora nagyon szerettem volna elmenni hozzád hogy találkozzunk de sajnos nem ketten mentünk. :(

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Nagyon szép lett a tortád! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tudjátok hogy mire jöttem rá?
Nekem ma pé-m volt.Illetve van.Asszem.A tojásfehérjés,nyúlós váladék legalábbis ezt mutatja.És tegnap is meg tegnapelőtt is volt eksön.szóvl rajtunk nem múlik! :lol: :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno most már látom a vámpírodat!Nagyon jó! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok...:)

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Flóra Nagyon guszta a tortád és tényleg elég egyszerü a receptje is..:)
Tuti ki fogom próbálni...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Évi Biztos szép volt a kirándulásotok...:D

Rajtatok meg ne is múljon a dolog...:P
Akcióra fel!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A párom láza elmúlt, viszont a doki kiirta pár nap betegre, mert a hasmenés még kerülgeti néha...:(

Igy most itthon van és egyel több ember, aki elvonszol a gép elől..:P

De neki megbocsájtom...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma megint bevittük a szgépünket a szervizbe.
Láss csodát, ott tökéletesen müködik!!!!!!!!!
Volt bent egy új szerelő srác, aki rákérdezett a válla felett, hogy a kábel nem hibás hozzá?????
Basszus eddig azt mindig hazaküldték, hogy nem kell mert van nekik is.Most meg ugye pont azt nem vittük.
Mehetünk majd újra vissza (50km oda-vissza), és lehet hogy eddig feleslegesen volt becipelgetve, meg minden vacak cserélve benne...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek is a páromhoz..:)

Holnap jövök..
Szép álmokat és rosszalkodjatok sokat....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Holnap 23 hét!!!
Várom a tudnivalóinkat....:)

Remélem az érettségi kellős közepén jut majd ránk egy kis időd....:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!

A férjednek mi is megbocsájtjuk. :wink:

Puszi

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Miért viszitek megint a gépet?Vegyetek hozzá egy kábelt. :D
Bocsi hogy okoskodok! :oops:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?