Új privát üzeneted érkezett!

:lol:
Jaj nálunk minden Republicos...öcsém nagy fan!Szinta minden koncerten ott van!
Hát csak a nappalit festettük,11 után kezdtük el kipakolni a szobát,szerencsére csak 1 nagy szekrény van...az egész lakásban!Én komód párti vagyok :wink: ahhoz nem kell létrára másznom :lol:
Este 8ra meg már minden a helyén volt!Sok időt a fal javítgatása vett el,meg kellett várni amíg megszárad...

annus11
 
 


Annus: szép lett a festés. Republic pólót tényleg kár feláldozni, én is nagy rajongó voltam még lyánykoromban. :D És az a túróscsusza!

Kép
németh
 
 


Köszi!
Hát öcsém kicsit több mint rajongó...mellesleg ő árulja a republicos 'ereklyéket",szóval ez egy kiszuperált póló :lol: Ilyen munkákra tökéletes! :wink:

annus11
 
 

 
 

Sziasztok még újj vagyok.Mi a párommal már lassan 3 éve küzködünk egy pici babóért!Már nagyon vágyunk rá.2 hónapig szedtem a clostit és mellé most ittam a cickafarkfű teát és most iszom a palástfű teát is, mérem a hőmet is ami már napok óta 37-37,1 között mozog, 3 nap múlva nem kéne megjönnie.Már nagyon örülnék ha pozitívat tesztelhetnék.Szerintetek?

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Szia Jucus!

Hát remélem h pozitív lesz az a teszt!Irigylem a kitartásodat!Mi még nem próbálkozunk olyna régóta,de már én is nagyon vágyék egy pozitív tesztre!
Nem vezeted vhol a görbéd?Csak h megleshessük :wink:
Neked nézik uhval h mi a helyzet odabenn?Volt e szép tüszőcske,stb?

annus11
 
 


Szia Annus.Sajna nem nézték a peteérést de vettem lh tesztet és a görbém alapján is megvolt minden szerintem!
http://www.ciklus.hu/index.php?p=6
itt megtalálod a görbém remélem.És sok sikert nektek!Szoritok.Miota próbálkoztok?

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Nem látom így,a görbe alatti linket kéne betenned.

Hát mi tavayl augusztusban kezdtük,elsőre siekrült,de elment a baba.Most vagyok túl a műtét óta a 3.menszin,már 2 hónapja nem védekezünk.Illetve ez a 2.hónap clostym is.
Remélem h sikerül együtt lenni most a pékor...és hamar összejön a baba! :wink:

annus11
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/5 ... 59200_.png
Itt lesz a link Annus remélem hogy most már látod :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus: én is megnéztem, jó kis görbe ez! Bár lehet,hogy inkább a 17. cn-on volt pé, nem?

Kép
németh
 
 


Jucus: én is megnéztem, jó kis görbe ez! Bár lehet,hogy inkább a 17. cn-on volt pé, nem?

Kép
németh
 
 


Sziasztok

Megjöttem én is.

Totál ki vagyok, annyira fáradt vagyok. Összepakoltunk, szombaton átköltöztünk, most pakolok ezerrel, na meg takarítok. Sokat nem tudtam vigyázni magamra, lehet ez hozza meg a várva várt gyümölcsöt.

A tüszőrepi utáni 9. napon vagyok és még mindig pozitív a teszt. Holnaptól naponta csinálok tesztet, egyébként peteérés utáni 7. napon vagyok. Nagyon kiváncsi vagyok hogy kiürül a hcg vagy erősödni fog. Egyetlen tünetem van az pedig az hogy éjszaka is 3 napja ki kell mennem pisilni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Reggelt!

Gabi!
Egy költözés...ennyi gyerekkel :roll: nem irigyellek!!!!De biztos tök szép lesz minden!A görbéd egyenlőre szépen ível felfelé!!Remélem megtartja eme jó szokását!!!!!

Jucus!
Ez a görbe is csini!!!Szerintem neked már mutatná a teszt!Ha nem megy le a hő,akkor az tuti lenne!Bár én is inkább 17.re szavaznék,hiszen akkor volt lenn a hő...nem is értem mért oda tette a vonalat a gép...na mindegy!A lényeg h volt pé és reméljük egy + teszt is lesz napokon belül!

Az én görbém rendeződni látszik,hála az égnek.A tegnapi hőmet kivettem,mert ugye az nem vmi értékelhető...ne zavarjon már be a babás görbémbe :wink: :lol:

annus11
 
 


Igen 17. napon volt pé. az lh teszt szerint is...hát nagyon remélem hogy sikerült.Tegnap kiváncsiságbol csináltam egy lh tesztet és ott volt mind a két csik azt hallottam hogy ezt jós tesztnek is lehet használni hát én remélem jól jósolt! :lol:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus:neked hány naposak a ciklusaid?

Gabi:Szép a görbéd! :)

Kép

Kép
syl100
 
 


Jó reggelt!

Jucus drukkolok én is!!! :)

Gabi! LH tesztelsz? Vagy melyikkel nézed?
Múlt kedden kaptam meg a choragon t.repesztőt, iszonyatosan fájt a hasam. Szerintem bőven a 36 óra után volt a repedés, mert nagyon fájt és volt egy pont ahonnan már annyira nem. De így is fájdogál, és a mellbimbóim is nagyon érzékenyek, mondhatnám úgy is, hogy fájnak. Próbálok vigyázni magamra, nem emelgetni nehezet, meg semmi olyat nem csinálok, ami megerőltető lenne. Ja, a derekam is fáj, és viszonylag sokat járok pisilni. Szerinted?
Szerintetek?

Hőt nem nézek, mert 3 műszakos munkarendben nem mutatna valós eredményt. :(
Vendég
 


Még egy kérdésem lenne:
Szerintetek ha mindkét petefészekben volt egy - egy domináns tüsző, akkor mekkora az esélye annak, hogy többes terhességem lehet?
Vendég
 


Jucus!
Igen,lehet jóstesztnek hazsnálni,reggel első pisiben kell csinálni.És minden nap,mert csak úgy látod h erősödik e vagy sem a 2 csík!Lassan a hcgvel is tehetsz egy próbát :wink:

Luna!
Na az ikerterhesség esélye engem is érdekelne...így a closty mellett!Elméletileg nagyobb az esély,főleg h mindkét petefészekben volt jó kis tűsző!Hasonló tüneteket én is produkáltam már...aztán semmi!Szóval ne hagyatkozz csak a tünetekre!!Viszont pár nap múlva csinálj egy tesztet!!!Akkor már kéne mutatnia a 2 csíkot :wink:

annus11
 
 


Syl: általában 31 naposak a ciklusaim

Luna igen a Gabriellel csináltam remélem téynleg egy jol josolo teszt:)
Majd ma veszek egy Clearblue tesztet és holnap meg is csinálom , nagyon kiváncsi leszek.Azt mondják hogy ez a legérzékenyebb teszt.Tegnap is vettem egy Pregimax plusz tesztet de azt csak akkor akarom megcsinálni ha már 3 napot késik legalább.Jajj annyira bizom és reménykedem!Félek hogy megint nem fog sikerülni akkor én teljesen kiborulok!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus!

Azt hiszem ezen az árzésen mind átestünk...nem is egyszer!!De látod nem adjuk fel,új hónap új remény! :wink: Na de amíg nincs menszi,addig még bármi lehet!!!!

annus11
 
 


Egy kérdés,bár tudom nem mindenki hőmérőzik.Ha mondjuk a 20.napra teszi a vonalat a ferty.Az a pét jelöli.Tehát utána fog megrepedni a tüsző.Akkor ha másnap megemelkedik a hő,akkor van még esély a teherbeesésre?Vagy az számít h a vonal napján illetve elötte együtt legyünk?Kissé elbizonytalanodtam ezügyben :?

annus11
 
 


Szerintem még utána is esedékes!!!!!Én is igy voltam vele! :wink:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Annus nem tudom mikor csináljam az első tesztet, 6. napja kaptam meg a repesztőt, sokak szerinte 10 nap is kell a kiürüléséhez. Ma vagyok a 19. napon, úgy számolgattam, pünkösd körül már kellene valós eredményt kapnom.

Ikerterhességnél még az is felmerült bennem, ha mindkét petefészekben lévő megtermékenyült, még mindig lehet többes terhesség is, mert ugye mindkettőből lehetne akár egy - egy egypetéjú ikerpár, akkor már négyen lennének... :shock:

Keresztanyum mesélte a hétvégén, hogy egyik ismerősüknél sem jött össze a baba sokáig, kapott gyógyszereket, meg inekciót is, és rögtön 3 babó lett, mindhárom kislány :)

Jucus ne félj!!! Ne gondolj ilyenre, mert az sem tesz jót szerintem! Bizakodj benne, én nagyon drukkolok, hogy két csíkosod legyen, mint ahogy itt mindenkinek!
Vendég
 


Annus én nem tudom, egyszer volt úgy, hogy talán egy hétig hőmérőztem, akkor eléggé magas volt a hőm, bizakodtam is, de nem volt semmi, mielőtt megjött, leesett.. :(
Vendég
 


Hát igen,az úgy szokott lenni...hogy ha megjön akkor leesik...
Szerintem is pünkösd környékén aktuális a tesztelés!!!Elöbb nem mutatna valós értéket!
Én az ikrektől nem félek,annak ellenére h kapásból veszélyeztetett lennék,és sokkal több komplikáció adódhatna...de a végén 2-3 baba lenne!Annak viszont nagyon örülnék!!!Öcsém és köztem csak 10 hónap van,valószínű ezért szeretnék ikreket :wink:

annus11
 
 


:)

Pünkösdkor vasárnap és hétfőn is dolgozom éjjel, mivel hétvége - ünnep ezért ráadásul 12 órában. Szerinted így mekkora jelentősége van a tesztelés idejének?

De jó, köztünk nővéremmel 8,5 év van, ami kiskorunkban sok volt, de ma már nincs jelentősége. Eredetileg Párommal 3 babát terveztünk, kis korkülönbséggel. Majd kiderül hogy sikerül :)
Vendég
 


Kis korkülönbség,na majd lesz köztük 2-3 perc,az elég kicsi? :lol:
Hát akkor tesztelsz kedden!!!Én is akörül fogok egyébként....de majd meglátom hogy alakul a hőm addig!

annus11
 
 


Tökéletes :))))))

Jó lenne, ha pozitív lenne :))
Vendég
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hátha tudtok segíteni.

19 nap múlva esküvőnk lesz és úgy állnak a dolgok, h pont akkorra jön meg piri, ha nem jön össze a babó.
Ha tudtok vmi használható dolgot, amitől később jönne, megköszönném, ha megosztanátok velem!

babszika
 
 


Sziasztok

Nekem a hőm még feljebb ment, 37,3 volt.

Luna én 25-én kaptam meg a choragont, és tegnap a 9. napon még pozitív volt a teszt. Ma reggel csináltam egyet és már negatív volt. Ma vagyok a choragon utáni 10.napon. Peteérés utáni 8. napon. Úgy hogy két nap múlva már mutathat valamit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lányok.

Hát sajnos nekem megjött ma reggel, így az első clostis hónapom nem hozott eredményt. Pénteken kezdem el szedni a második adag clostit és bizakodom, hogy hátha akkor majd sikerül. A dokim azt mondta hogy az első után kellene babának lenni, de hanem, akkor szedjem be a másodikat és a második ciklus végén menjek vissza hozzá. Nekem nem követték uh-val a ciklusomat closti mellett, azért kíváncsi lennék, hogy van e egyáltalán hatása. Félidőben a hasan fájt rendesen és olyan érzés volt, mintha egy labda lenne a hasamban és feszülne. Nem tudom, hogy mi lehetett a baj. Talán még nem ürült ki a gyógyszer a szervezetemből. Júliusban hagytam abba, de 9 évig szedtem egy rövid megszakítással :(
Azért bizakodom, hogy hátha a második clostis hónap meghozza az eredményét.

KépKép
csige-bige
 
 


Szia Csige-bige én most szedtem be a 2. clostit és nagyon reménykedem hogy már sikerült végre.Én is ugyan ugy voltam mit te nekem se nézték uh -val és ha most sem sikerülne akkor nekem is mennem kell, gondolom akkor átjárhatósági lesz!Én nagyon bizom a dokiban hogy igaza lesz és sikerülnie kell mostmát mert nekem is tutira mondta hogy ettől a gyógyszertől lesz babó!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Gabi nagyon szép a hőd!!!!!!!;)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jusu: neked miért írta fel a clostit? Nekem volt két menzi nélküli hónapom (január-február) és ekkor elküldött hormonvizsgálatra, aminek az eredménye nem lett jó. Női hormon túl alacsony, férfi magas. Ekkor mondta azt a doki, hogy felírja a gyógyszert, mert enélkül hiába is próbálkozunk, nincs pé-m. Igazából mi nem is olyan régóta próbálkozunk, mert november végén kezdtük a próbálkozást, de január közepén már nem jött meg, így onnantól kezdve két hónap kimaradt és most volt az első clostis hónapom. Én voltam hasi ultrahangon is, más okból és az is teljesen jó lett. Átjárhatóságin még nem voltam, de jó lenne ha nem kerülne rá sor. A párom váltig állítja, hogy a maggal semmi gond, a termőfölddel van a probléma :D Hátha a gyógyszer helyreteszi a termőföldet és sikerül :wink:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige: Nekem is pont ezért irta fel a doki a gyógyszert :)
Akkor mi nagyon együtt mozgunk e téren :) De jó!
Nekem is volt előtte sokszor uh mert volt 1 évig cisztám és megműtött és utánna próbálkoztunk aztán nem sikerült majd utána elküldött vérvételre és ott állapította meg a bajom!Remélem sikerülni fog nekünk is!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Babszika!
Írtam privit!!!

Nekem is ez a 2.clostys hónapom.Ha nem jön össze most,akkor köv hónapban megy apcim kiskatona vizsgálatra.Ha ott minden rendben és mindig nincs baba,akkor jön az átjárhatósági!
Egyébként mivel 50% az esély h a pasinál a bibi,én megmondtam h további tortúrának nem teszem ki magamat,amíg ő nem nézeti meg magát.Szerencsére nem kellett sokat noszogatni,most nagyon aktív hogy összehozzuk :wink: És akkor meg megússza :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Hűűűű,volt ám mit visszaolvasni tegnap este óta!
Lányok, ezek a görbék nagyon ígéretesek!!!!! :)
Nekem ma már lekunkorodott,úgyhogy 1-2 nap múlva mensi kellene. Ahhoz képest,hogy 2 doki is azt mondta nem lesz mensi sem...na jó,még nem örülök előre,mert még nem biztos. Majd ha már piroslik,akkor lesz biztos.
Viszont a következő hónapban nem Clostizom. Cicka+palást lesz. + kiskatona vizsgálat,ha megvan az eredmény átjárhatósági. Szerintetek hová érdemes menni "katonavizsgálatra"?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Én úgy tudom h először is beutaló kell hozzá!Mi majd a SOTE II. re megyünk,ha esedékes lesz.A beutaló már megvan hozzá!

annus11
 
 


Jucus: Biztos hogy nekünk is sikerülni fog!
Bár én most egy kicsit elkeseredtem, mert a doki annyira biztosra mondta, hogy már az első hónapban lesz eredménye a gyógyszernek. Nálunk lehet hogy az is közrejátszik, hogy most építkezünk és most vagyunk a finish-ben, így elég nagy a hajtás. Viszont így sokat nem gondolkodunk rajta, inkább dolgozunk az ügyön :wink:
Nagyon drukkolok neked, hogy kétcsíkos legyen a teszted.
Remélem a második hónapban már nekünk is sikerül.

KépKép
csige-bige
 
 


Igen, mondta a dokim,hogy el kell mennie háziorvoshoz előtte. Viszont állítólag (pontosabban szerinte) elég hosszadalmas folyamat,mire meglesz az eredmény. Azt mondta,ha meg tudjuk engedni magunknak érdemesebb magánba. Nézegettem a neten,de azt sem találom mennyibe kerül. Szóval úgy döntöttem meghagyom Jóuramnak a keresgélést és az utánajárást! ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Csige: Szerintem csak azt akarta a dokid,hogy pozitívan induljatok neki a dolognak. ;) Így láttatlanban elég nehéz megmondani előre szerintem,hogy összejön-e vagy nem. :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Hát ha gondolod tudok ajánlani dokit.Nekem azt mondta h fél óra múlva van eredmény :shock: A dokinak van magánrendelése is meg ugye a SOTE II nél van.Nekem a beutalót is ő adta,nőgyógyász,de férfi vizsgálattal is foglalkozik!

annus11
 
 


Óhhh! :shock:
Ez jól hangzik! :) Átküldöd nekem pü-ben?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Na,átküldtem!Ha nem kapnád meg szólj!

annus11
 
 


Megjött,köszi! :)
Már nézem is az oldalt... :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Igen igen!Megkaptam a visszajelzésed :wink:

annus11
 
 


Köszi Annus!
És emléxem is a blogotokra! :wink:

babszika
 
 


:lol:
Szivesen!
Remélem sikerül eltolni a pirit!Én is eltoltam anno az esküvő miatt,csak akkor fogamzásgátlót szedtem!Azzal egyszerűbb volt!

annus11
 
 


Ja, egyébként megnéztem a kisfilmeiteket is és hát végigsírtam az elsőt.
Most már ott tartok, h 19 nap van hátra és nagyon elérzékenyülök minden ilyen filmen!!! :roll:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?