Új privát üzeneted érkezett!

Zöldi :twisted: igazán szerencsés vagy!! :lol: -mert ez egy borzadáj.

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Zöldi!
Nekem is tetszett a szervízkönyv és a letámadó néni! :wink:

Katica!
Rakj rá valamit, ha zavar! :wink:

Véda!
Megmondom öszintén, hogy nem tudom milyen a jósló fájás! :oops: Szoktak görcseim lenni, de nem tudom, hogy az az e?Néha, belegörcsöl a hasamba, az az? :oops: Megköszönném, ha leírnád! :oops:

képzeljétek, szülés előtt utoljára itthon vagyok a szüleimnél, férjem is jön majd szombaton, de lehet már holnap, mert fest még a lakásban és a fürdőkádunkat is festi!
Nagyon hiányzik már most! :cry: De azért jó itthon is lenni! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


mé milyen az új?

Nekem rózsaszinű és egy kislány van az elején...
Vendég
 

 
 

az még aranyos volt. Íme a mostani csoda: :roll: Kép

Kép
katica_75
 
 


ez elég rettenet....

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


BAcca meg ez tényleg elég randa ...petició kell!
Vendég
 


Katica :D
Ilyet adnak szgény kismamák kezébe? :shock: Visszafelé fejlődik a magyar egészségügy? :shock: Tényleg le kell ragsztani valami szép képpel!

Kisfóka :D
Jóslófájás: abszolút jól elkülöníthető a keményedéstől. a keményedés nem igazán fájdalmas, inkább kellemetlen feszülés-szerű. A jóslófájás lényegében u.olyan érzés, mint majd lesz a tágulási fájás. Erős, és valóban fájás. Csupán annyiban tér el a madani tágulási fájásoktól, hogy nincs benne rendszer. Az egyik jóslót lehet, hogy 1 hét múlva követi a másik, vagy 1-2 óra múlva, de nincs benne rendszer. Nem mindenkinél jelentkezik, és nincs köze ahhoz, hogy könnyebben vajúdsz-e majd vagy sem. Ne aggódj, ha neked nincs, vagy nem is lesz :wink:
Homeos szerekből C15-ös vagy D4-es higítást vegyél. És a betöltött 35. héttől szedheted. Előtte, utána fél óráig ne egyél, ne igyál. És homeos szerek alk. idején ne használj semmi mentolosat (fogkrém, rágó). Valamint a tárolásnál kell még odafigyelni arra, hogy tv, sz.gép, mikrotól távol tartsd. Legjobb a ruhásszekrény :D

Véda
Vendég
 


Nők :P
Szép a pocid!
Én is a Babyoutletet ajánlom Neked.

Andi :P
Köszi a gratut. Most már a 29. hét is biztosan meglesz... nem lehet baj és ennek nagyon örülök. Az alvás nem megy nagyon,, de fő, hogy egyben vagyunk és a fiúk nagyon rendik, igazán jól viselkednek!

Boni :P
Nekem is a rózsaszín könyvecském van, kislánnyal az elején.
Gratulálok a terheléses cukorhoz!

Katica :P
Nagyon csúf ez a könyv :(
Én a napokban kaptam meg a suttogót. Állítólag nagyon jó és ikres napirend is van benne. Ma vagy holnap bele is fogok, végig akarom olvasni még szülés előtt ezt is, meg egy másik könyvet vettem már korábban a szoptatásról, azt is.

Véda :P
Jó, hogy leírtad, mi a jósló fájás. Nekem sem volt gőzöm sem. Nálam a keményedés nincs jelen, hanem max. kemény a pocim, amikor mindkét kisfiam nekifeszül a hasfalamnak és szerintem főleg a fejecskéjüket dugdossák ki. Annyira viccesek! Persze lábacskát és kezeket is szoktak, de a legmókásabb mégis a 2 buksi! Azt hiszem, időközben Márk a harántfekvésből fejvégű lett, de szerdán kiderül.
Lilla meggyógyult?

Kisfóka :P
Bizony közeledik a Te időd. Szüleid messze laknak tőletek ezek szerint?

Coca :P
Gratulálok a kiskönyvhöz. Meg ahhoz is, hogy ügyesen még a régifajtából kaptál 8)

Nyuszi :P
Most akkor abba lehet hagyni a diétát?

Viri :P
Én is nézegettem ezeket az emeletes gurulós fürdetős cuccokat, de aztán rájöttem, hogy nem praktikus... Vettünk egy stabil állványt egy stabilan rátehető fürdőkáddal. Ha tehettem volna, kádra rakható állványt veszek és arra teszem a kiskádat, de nincs a mi sarokkádunkra való állvány...

Lányok, mindenkinek köszönöm a részvétet!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Kisfóka:
Köszönöm a jókívánságodat. Azt mondta a Dr-nő hogy ez az eredmény már negatívnak számít és már nem kell diétáznom csak azért figyeljek oda még egy kicsit az étkezésre de már nincs megszabva hogy mit és mennyit ehetek. Szuper és nagyon boldog vagyok. Szuper hogy sikerült jó szülésznőt választanod az nagyon sokat jelent és hogy végre megnyugodhatsz egy kicsit. Kívánok neked gyors csodálatos szülést.

Boniko:
Köszike. Szuper a terheléses cukor eredményed.Gratula .

Nők:
Bolt ügyben nem tudok segíteni nagyon mert vidéki vagyok. De a kiságyat és a babakocsit és pár rucit ami nagyon megtettszett a Bippába vettük. Az apróságokat tthon a Tégelbe és a Brendonba. Az én orvosom is mindig azt mondta hogy a baloldalamon feküdjek.

Viri: Jó pihenést nektek is.

Véda:
Gratula hogy minden rendbe volt az UH-n. Nekem nem volt jósló fájásom.

Coca: :P :P :P :lol: :lol:

Nekem is rózsaszin kiskönyvecském volt amin egy kislány van.

Fanni:
Gratula a 29. héthez. Igen abbahagyhatom a diétát. Hurrá!!!!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lányok :P
Megmutatom a sörhasam :shock:

Kép

28+4 hét, 107,5 cm pociátmérő, +11 kg

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Ez a poci már most hatalmas!És gyönyörű!
Csíkjaid még nincsenek?Mondjuk nekem is az utolsó 3 hétben ment csak sz@rrá a bőrőm!Hiába kentem naponta 3x,a fiúk győztek!

Andi
Kép
aanda
 
 


Fanni :shock: jesszus maria!!!!Szép nagy poci!!!!Gyönyörű kismami vagy!!!!!
Vendég
 


Húúú ez aztán a poci Fanni!!! :shock: :P Hatalmas, de milyen ügyes vagy, a 11kg igazán nem sok. Jó a gatyád!! :lol:
Nekem tetszik a könyv, persze nem szentírás de hasznos lehet.

Nyuszi
Akkor jó étvágyat mostantól Neked!!! Mi az első kaja amire leginkább vágytál már? :wink: ( A rókát úgy tűnik sikerült elűznünk és a gy.égés is enyhül :) )

Véda
1etértek.Gondoltam ilyen mozgószeműmatricákra :lol:

Boni úgy tűnik szolidaritást vállaltam veled...összeszedtem vmit én is... :? az aloegél szokott segíteni, gondolom babával sem tilos??? :?:

és ma megyek kismamajógára!!!!!! :lol: :lol:

Kép
katica_75
 
 


Andi :P
Köszi! Nincs még csíkom! Naívan remélek... de ha lesz, hát lesz. Na az elsőnél biztos ejtek majd néhány könnycseppet...

Lafi :P Katica :P
Köszi!

Nyuszi :P
Szuper, akkor vége az éhezésnek :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni óóóriási a pocakod :lol:

örülök, hoyg itt avgy!

köszi a cukoreedmény dicséreteket!

kezdjük kipakolni a kisszobát.. jövő hét festés,oszt vásárlás :lol:
Vendég
 


Fanni, drága :D
De örülök, hogy itt vagy! Úgy hiányoztál!!!

Ekkora pocit :shock: :shock: :shock: Te jó ég... Meddig lehet ezt fokozni? Meddig tud egy poci nőni??? És gyönyörű!!! riási és gyönyörű... :wink:

Lilla jobban van, már rosszalkodik :? Imádom... Most épp győzköd, hogy miket engedjek meg neki a 4 nap alatt :roll: :D

Véda
Vendég
 


Fanni! Ennyi sör nincs a világon! Gyönyörűűűűűű :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi :D
9 hét 8) Gratulálok!!!

Véda
Vendég
 


Köszönöm Véda! Visszajött a rosszullét! :lol: Yipppííííííííííííí! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Boni :P
Köszi! Nálunk is remélhetőleg jövő héten tapétázás, de biztosan holnap tudom meg, mert összeveszett a 2 hapsi, aki jött volna...

Véda :P
Köszönöm :D
Örülök, hogy meggyógyultatok!

Kisröfimami :P
Köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Gyönyörű pocid van, hatalmas és annyira szép!!!!!Nagyon csinos vagy! :wink: Igen, a szüleim messzebb laknak, Hernádon, Pesttől 45 km-re! Végülis autóval annyira nincs ám messze, mert autópályán másfél óra háztól házig az út!

Véda!
Köszi, hogy leírtad a jóslófájást! Nem érzek még fájást, lehet majd később, vagy nem is fogok! :wink: Örülök, hogy Lilla már jobban van, engedj meg neki sok mindent, had élvezze, hogy nincs ovi! :D
Köszönöm a homeos bogyesz tanácsokat is, jövőhéten be is szerzem őket, meg a teát is! Akkor a ruhás szekrénybe tartom majd! :D

Zöldi!
Gratula a 9. héthez és hogy visszajött a rosszullét! Azért a rókacsaládot ne engedd be az ajtón, elég az émelygés is! :D

Boniko!
Akkor ti is belevágtok a közepébe! :wink:

Nyuszi!
Nagggyon örülök, hogy nem kell diétáznod! Ez szupi, persze biztos oda kell figyelni, de az már annyira csak nem rosz, mintha diétázni kellene! :wink: Egyél valami finomat!

Katica!
Nekem nem jelenik meg a kép a kismama könyvedről! Nem tudom megnézni.


Holnap jön a férjecském, már nagyon várom!Hiányzott este is nagyon! :(

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni!
Hú, ez nem semmi, nagyon szép pocid van! :P Apának hogy tetszik?

Kép

Kép
donika
 
 


Kisfóka :P
Köszönöm!
Az tényleg nem vészes, de érthető, hogy ilyen nagyterhesen nem mész már többet szülés előtt.
Mamád fog menni segíteni?

Donika :P
Köszönöm! Apa minden nap ámul-bámul, hogy az ő picike feleségének hogy lehet ekkora nagy pocija :shock:
Szerinte már olyan meghökkentő a méret, hogy ennél jobban ő biztosan nem fog elképedni 8) No majd meglátjuk :lol: De egyébként büszke a nagyfiaira :)
Hogy vagytok? Rég olvastam Rólatok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Még nem tudom, hogy anyukám jön e. Pár napra lehet, hogy le tud jönni, de a férjem otthon lesz 1 hónapig és szerintem meg tudjuk majd oldani a dolgokat! Bár azért jó lenne, ha csak 2-3 napra is, lejönne anyu.... :wink:

Igen, furcsa nekem is, hogy most vagyok itthon utoljára úgy, hogy Gréta nélkül, és egy darabig szerintem nem jövünk! Jövőhéten vendégeink lesznek hétvégén, utána meg már betöltöm a 36. hetet és nem fogok merni elindulni. De persze anyumék jönnek majd még szülésig!

Neked nagyon rohamosan nő a pocid! A hastartó bevált? Derekad bírja a pocid súlyát?

Én ma egész nap azzal szenvedtem, hogy Gréta lábaival piszkálta a bordáimat és egyszerűen, ha rendesen ültem szörnyű volt, ha hátra döltem se volt jó, úgyhogy könyörögtem egész nap, hogy ne piszkálja a bordáim! Ez nem panasz ám, mert erre vágytam, csak olyan furi, hogy ennyire nem fér már el, és még az igazi finis hátra van! Kíváncsi vagyok mi vár még rám! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Jó reggelt :D
Tegnap nagyon korán lefeküdtem, mert veszettül fájt a jobb petefészkem. Pont úgy, mint punkció után :? De hogy ilyenkor miért :shock: Mindenesetre jó melegvizes fürdő, és korai lefekvés segített. Most nem érzek semmit :roll:

Kisfóka :D
Csabi detto.
Ha itt ülök a számítógépasztalnál, azt rühelli. Valahogy kicsit behajlított háttal ülök, és ezzel valószínűleg őt picit összenyomom belül. Ilyenkor jó nagyot rúg - épp a bordáim közé - hogy egyenesedj már ki anya, hát összenyomsz! Na, akkor kihúzom magam. De megfeledkezem róla, újra összegörnyedek kicsit, de ő következetesen oldalba rúg, hogy hé, már megint nem figyelsz anya!
Jól elvagyunk... :lol:

Fanni :D
Megúszhatod csíkok nélkül. Nyugodtan remélj, az utolsó pillanatig! Hátha! Nekem 36 hetesen egyetlen csíkom sem volt, csak a 37. héten lett, akkor viszont nem is egy. De te nem biztos, hogy a 37. héten még 3in1 leszel :wink: Ahogy így elnézlek, nem is csodálom, hogy nem szeretnéd végig kihúzni :roll: Gondolom, a 35.-36. héttel kiegyeznél.

Véda
Vendég
 


Kisfóka :P
Igen, bevált a hastartó. Ha mászkálnom kell, akkkor csakis azzal indulok el. Itthon nem veszem fel, inkább fogom a hasam a lépcsőzésnél.
Nálunk is a férjecském lesz a segítség az első időkben, aztán jön Anyu is és Anyósom is szívesen jön. De előbb kialakítjuk a napirendet, s csak azután jöhetnek az Anyucik :D
Nekem Milán baba sokáig a kismedencém idegeit rugdosta, olyankor én is könyörgőre fogtam, hogy kisfiam, ez fáj Anyának... de sajnos még nem túl szófogadó :lol:

Véda :P
Valóban kiegyeznék a 35-36. héttel... bár az ikresek a 30. körül szoktak kezdeni repedni... bizony van már pár lila hajszálerem, ami jól látszik, de ez azért még nem repedés... és hát igen, reménykedem 8)
Nálam is a fiúk minden ülőpozícióban akcióba lépnek :D
Lehet, hogy egy kezdődő felfázást úsztál meg, ügyi vagy! Vigyázz magadra!

Apa csinált rólam pár fotót végre. Örülök neki, hiszen nem tudom, lesz-e még valaha pocim... s ha lesz is, biztos nem ez a két kisfiú lesz benne... szóval ez nekik is emlék lesz :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép napot! :lol:
Vendég
 


Neked is, Boni :D

Tettem fel 2 fotót az iwiwre. Csak azért írom, hogy akit érdekel, nézze meg :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viri :P
Gratulálok a 30. héthez!
És irigy is vagyok, ahogy ígértem :lol: pláne, mert tegnap azt hittem, megszülök. Nem keményedés vagy görcs, hanem a gyerekek egyszerűen elindultak kifelé a köldököm irányában. Folyamatosan nyomakodtak kifelé, na, mondtam férjecskémnek, tudják ők, hogy a pocimon fognak kijönni és még császározni sem kell, megoldják :D De tényleg elég ijesztő volt... Kedvesem pedig közölte, hogy én először is örüljünk, ha a 32. hétig egyben maradok... utána pedig ha a 34.-ig. És ne is kívánjak magamnak többet, mert valahogy már most sem férnek el igazán a manók odabenn... de persze szerdán majd megnézzük...

Szép napot mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :D
Hú... Elhiszem, milyen nehéz lehet már ilyenkor ekkora pocival, és 2 ilyen virgonc és - szerintem - nagy babával. De lassan betöltitek a 30. hetet. Hiszem, hogy elég érettek lesznek, akármikor is döntenek úgy, hogy feladják a szűk kis albéretüket :wink:

Szerdára nagyon kíváncsi vagyok!!!

Viri :D
30. hét :lol: :lol: :lol:
Nagy mérföldkő! Pocifotót szeretnénk!!!

Véda
Vendég
 


Véda :P
Köszönöm! Én is hiszem, hogy már elég érettek, erősek... de azért remélem, csak ijesztgetnek és még akarnak maradni...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép
Vendég
 


Fanni!
gyönyörű, formás, hatalmas, ez a pocak! Kíváncsi vagyok, mekkorák bent a gyerkőcök! Én azt kívánom, hogy a 34. hétig azért húzzátok!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Fanni :D
Iwiwen meglestelek :D Nagyon jól sikerült, szinte művészi képek!!! Gyönyörű vagy rajtuk!

Véda
Vendég
 


Emma :P
Köszönöm, én is erre hajtok 8)

Véda :P
Aranyos vagy, köszönjük!

Lányok :!:
Szeretném tisztázni a "keményedés" szó jelentését. Nekem kő kemény a hasam, mostmár 2. napja, de ennek az oka csupán az, hogy a gyerekek feszülnek neki ezerrel a hasfalamnak. Nem ez az, ugye? S amíg "csak" ez van és mozognak is ezerrel, addig nincs teendő, ugye?
Köszönöm!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Lányok :!:
Szeretném tisztázni a "keményedés" szó jelentését. Nekem kő kemény a hasam, mostmár 2. napja, de ennek az oka csupán az, hogy a gyerekek feszülnek neki ezerrel a hasfalamnak. Nem ez az, ugye? S amíg "csak" ez van és mozognak is ezerrel, addig nincs teendő, ugye?

nem fogok Neked tudni semmi megnyugtatót mondani, ugyanis ikrekkel a végén már annyira feszül minden, hogy nem biztos, hogy észreveszed a keményedéseket.
A keményedés egyébként olyan,hgy arra az 5-10 mp-re amíg tart szabályosan fáj a hasad, szabályosan kő kemény mindenhol (tehát ujjal nem benyomható sehol), és rosszabb esetben a levegővétel is kellemetlen.
(ikrekkel én sem tudtam még igazán mi ez, aztán Lilivel teljesen egyértelmű volt)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
Mégis sikerült megnyugtass, mert nem fáj a hasam, csak kemény. És a gyerekeket kitapinthatóan érzem, így tudom biztosan, hogy tőlük kemény a hasam, nem méh összehúzódás, vagy ilyesmi, hanem ők, személyesen :) nyomulnak oda...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ja és nem 5-10 másodperces, hanem immáron 2 napos. S máshol be tudom azért nyomni, csak ott nem, ahol a babák vannak...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szépséges szép reggelt!

remélem mindenki kipihente magát!

csak mi nem , mert pakoltuk ki a lakást a hétvégi festéshez, meg "kiganéztuk" a főnöknek a kisszobát :wink:

Drága Fanni remélem jobb egy kicsit a lelkednek! és a keményedés sem olyan...

Jövő héttől aztán Nálunk indul a vásárolgatás ezerrel!

:lol:
Vendég
 


Boni :D
99 napod van a kis Zsigi érkezéséig 8) Mindent be fogsz szerezni addig :wink: Jó vásárolgatást!!!

Fanni :D
29. betöltött hét 8) Gratulálok!!!

Véda
Vendég
 


Boni :P
Köszönöm, ma jól vagyok! Talán az esőt érezték a kicsik? Nem tudom, ma egész napos pihi van!

Véda :P
Köszönöm.
Na igen... azt hiszem, én innentől minden hét elteltével sóhajtok egy nagyot... a végén meg majd úgy járok, mint Pandus... Itt fogok nekik könyörögni, hogy jöjjenek már :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
:lol: Gyönyörűűűű a sörhasad :lol: és hatalmas :lol:

Boni,
Jó festést :wink: majd ha minden a helyén lesz, várjuk a képeket.

Nyuszi,
Jó étvágyat a nem diétás kajákhoz :D

Van fülbevalónk :lol: Rosszul viseltük, de már ne is emlékszünk rá :wink:

Kép
Kép
Vendég
 


PAndus nagyon gyönyörűséges Dóra baba :lol:

na mire még mindent beleveszünk :wink:

Fanni lehet... én is néha megérzem...
Vendég
 


Boni
de jó, akkor már belevetheted magad a vásárlásba lassan! Mi is festettünk még tegnap, a mi leendő hálónkat mert most a babaszobában lakunk. :shock: Csodaszép bordó lett két fal, másik kettó meg halvány sárga.
Fanni
gratu a 29.-hez!
Panda
Olyan édes ez a kiscsaj! És mi az ott?Csattocska?? :lol:
Kisfóka
ne sajnáld hogy nem látod a képet...nincs is rajta semmi, tök üres fehér lap, csak a felirat h. várandós anya gondozási könyve...

Kép
katica_75
 
 


Katica,
Csatt :lol: Hullik a haja, így próbálom meg takargatni hehe :lol: :lol:

Boniko,
Köszönjük :D
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni:
Igen vége köszike. Szép nagy pocakod van. Beleférsz még a bőrődbe?

Katica 75:
Köszi szépen lesz-van. Bármi jól esik ha nem kell számolgatni és méregetni és ha apa elvisz vacsorázni akkor most már nem lesz lelkiismeret furdalásom hogy mit és mennyit ettem. Már a szülinapi tortámbol ehettem hurráááááá!!!!!!!!!
Gratula hogy sikerült elűzni rókakomát és hogy a gyomorégésed is jobb már.

Kisfóka: Köszi

Bocsi lányok akinek még nem írtam de mennem kell majd még jövök remélem

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus :P
Szerintem ez a kisleány külön élvezi, ha fotózzák. Mindig az az érzésem, hogy kész kis modell :lol: Nagyon szépséges!

Nyuszikám :P
Akkor most lehetett a szülcsinapod. Sok boldogságot hozzá! Vagy már mondtad és kívántam? :oops: Az sem lenne csoda. Kicsit szita az agyam mostanában...
Bőröm nyúlik nagyon, érdekes, csak ritkán viszket. A nagy erek látszanak ezerrel, s ici-pici lila vékony erecskék is vannak, de repedés még nincs. Csak feszül ezerrel 8)

Katica :P
Köszönöm!

Viri :P
Mi volt a dokinál ma? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Nyuszi
boldog szülinapot! :lol:

Csajok a 24-25vagy a 26. héten tudunk menni nyaralni (júli vége) balcsi lesz valószínű. Akkor még nem olyan nagy a pocak igaz???? -még viszonylag könnyű vele az élet ??

Kép
katica_75
 
 


katica_75 írta:Csajok a 24-25vagy a 26. héten tudunk menni nyaralni (júli vége) balcsi lesz valószínű. Akkor még nem olyan nagy a pocak igaz???? -még viszonylag könnyű vele az élet ??

simán!
mi a 35-36.on voltunk még egyet nyaralni a kispasikkal :lol:

(tudom, ez roppant nagyképű, de 1 gyerekkel végig nagyságrendekkel könnyebb mondhatni könnyű és észre sem veszed.... tényleg)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Orsi, én is így gondoltam! :wink:
Nem semmik vagytok 36. héten ikrekkel?!! :lol: :lol:

Kép
katica_75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: