Új privát üzeneted érkezett!

Mosolygós Szép Jó Reggelt Mindenkinek!!! :lol:


Kép

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Csikken! Pont tegnap gondoltam a sok elveszett anyukára köztük rád is! Örülök, hogy benéztél! A lánykád már tényleg hatalmas!

Kispiskóta ettől a fényképtől tényleg mosolygós lesz a kedvem!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Minden édesanyának Nagyon Boldog Anyák napját!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Helló!

Zsuzska, köszönjük a szépséges képecskét!

Csikken, nagyon édesek a babóid, és klassz a kádas kép! Tényleg nagyon hamar megnőnek a gyerekek, saját tapasztalatból tudom. :cry:

Kispiskóta Zsú, hát a te tündérkéd is nagyon édes, és milyen cuki ebben a kalapban!

Mindenkinek pusza
athiz
 
 


Jó reggelt! Mi is eltűnünk ma!

Kispipik nagyon aranyosak!

Marci meg kezdheti a csajozást ebben a szerkóban!

Kata! Nektek egy kalappal a versenyhez!

Boni! túlélhető pakozást!

Kép
zölddisznó
 
 


ZSu MArcival csak nem strandon voltatok?

CSikken szijja de édesek gyerekek!

KAtám hajrá hajrá

Már keztdek kipurcanni a pakolásban! :wink:
Vendég
 


Na jól eltűnt ma mindenki.
Pedig még szép idő sincs.

Kispiskóta, nagyon édes szép Marcikád.

Kata, mi van a cukroddal?

Boniko, neked is már csak 100 nap? Hűha,

Klarissza, Para-mama ;) remélem nem lesz semmi amin parázni kell.

Athíz, tudom. Eltelik... De majd lesz mégegy gyerekem ha már nagyon nem bírom. (Kb. 5-10 év múlva... :) )

Valaki megy holnap a tűzoltó majálisra?

Puszi Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Jó reggelt!

Hol avn a Tüzoló majális?
Vendég
 


Jó reggelt!

Mi ma IKEA-majálisra megyünk :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Kép
Vendég
 


BAbaimádónak!

Kép
Vendég
 


Sziasztok még újj vagyok.Mi a párommal már lassan 3 éve küzködünk egy pici babóért!Már nagyon vágyunk rá.2 hónapig szedtem a clostit és mellé most ittam a cickafarkfű teát és most iszom a palástfű teát is, mérem a hőmet is ami már napok óta 37-37,1 között mozog, 3 nap múlva nem kéne megjönnie.Már nagyon örülnék ha pozitívat tesztelhetnék.Szerintetek?

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok!
Én is megjöttem és mindenkit puszilok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


HellóLeó!

Én is boldog anyáknapját kívánok mindenkinek, bár igaz, már inkább csak anyák estéjét! :lol:

Babaimádó, én is puszillak!

Jucus, jó lenne látni a hődről egy hőmérsékleti görbét, ha még nem csináltál, akkor tedd meg utólag, és töltsd nekünk ide fel, hogy kielemezhessük. Egyébként jól hangzik a 37 körüli hő, de sajnos ez még nem tuti babát jelez, csak azt, hogy esély van rá. Persze nem elkeseríteni akarlak! Drukkolok mindenesetre.

Lányok, nagyon eltűnt innen mindenki. :roll: Legalább néha kukkantsatok be, és írjatok, kivel mizújs, oks?!

Pusz
athiz
 
 


Boldog Babaimádó napot! :lol: :lol: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

kata: még csak uh volt, majd kedden lesz vérvétel. milyen verseny?

csikken: tetszenek a fotók.

baba: boldog névnapot!

jucus: görbéd nincs?

kati
katica30
 
 


Babim,istenke éltessen sokáig.pusssz

Anyuciknal meg boldog anyák napját!
vedresandi
 
 


Madárfüttyös szép jó reggelt!


Tesókám nagyon hiányzol, remélem hamarosan visszatérsz közénk! adjál légyszives életjelet magadról! ha más nem priviben, vagy msnsen ! ölellek!

Szezsó drága drukkolok, hogy +++++++++++++++++++++++

Katám hogy sikerült a verseny? reméelm hasonlóan jól, mint az előző

CSikken milyen volt a tűzoltó majális?igen már csak 100 nap, ja és most már tudom miért teszteltél az elején olyan sokat :wink:

Zöldi kiapáztadkirándultadmagatokat?

Babim mikor kezdetek?

Kati miújság pirivel? +++++++++++++hisztero


Andi drága mikor jöszöl hozzám meglátógatóba? festés után? :wink:

Athiz egytértek az eltünésekkel kapcsolatban! :evil: :lol:

Zsu apa aztat találta mondani, hogy remélli a mi kis Zsiványunk is ilyen lesz :lol:

Klara, Bettike remélem jól vagytok! :lol:

Szilva élvezd ki a még otthonlétet 3in 1 +1 ben :lol:

Gaby hogy sikerült a próbakontyvoltál ugye?

Szilcsi Lalinkóról friss képet kérünk :lol:

Sonjus gyere majd és sugározd be a topikot :wink:

Monyó halacskák ?

kuzsanna hajrá sikeres ciklus

Julcsi hőgörbe nélkül sokmindent nem tudunk mondani :lol:

mi hétvégén kipakoltuk a lakást, készülünk a festésre.. illetve a kisszobát is "kiganéztuk" a főnöknek :wink: kipurcantunk...
Vendég
 


Sziasztok!

Csikken, tied gyermekeid is nagyon szépek. Megdöbbenve láttam, hogy lánykád is már féléves. Egy kissé repül az idő...

Boni :lol: És nem strandon voltunk, hanem barátoknál ismerkedni a természettel. :lol: Gratula a 100 (mostmár 99) naphoz!!! Kezd izgi lenni!!!

Babim, Istenke éltessen sokáig!!!

kispiskóta
 
 


Zsu :lol: :lol: most már valamikor megyek megkuksizni íMarcit... :lol:
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/5 ... 45600_.png

Jó reggelt lányok.Itt a görbém! :D

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


jucus nagyon biztató :wink: menenk a ++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Napsütéses szép napot!

Jucus, üdv közöttünk! Nagyon szép a görbéd, és nagyon biztató! Más hónapokban is ilyet produkáltál?

Boni, visszaszámlálás indul! :D És nem lettünk érmesek sebaj majd a következőn!

Katica, vitorlázórepülő modellezés! Előbb volt uh utána vv?! :shock: Na ilyet sem láttam még. Ez vajon miért volt így jó.

Andi, sajnálom a múlt hónapot.

Szezso, hol is tartasz ciklusilag?

Baba, Nagyon Boldog Névnapot!!!

Sonjus? Merre vagy?

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Ma reggel teszteltem, és negatív. Nem mondom, hogy nem reménykedtem egy picurkát, hogy csoda történik…Dehát nem történt.

Amint megjön a mensim, bejelentkezünk Tapolcára.

Bocsánat, most csak ennyire futotta.

Szép napot Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


KAtám a részvétel a fontos :lol: :wink:

Szezsó drága :evil: hányadik dpo? én még azért csenben bízok... ((((((((((((((((Szezsó)))))))))))))))
Vendég
 


Szezso nagyon sajnálom!

Kata hát még soha nem volt ilyen jó a hőm mint ebben a hónapban mindig össze visszaság volt de a mostanin én is nagyon meglepőttem.remélem sikerülni fog!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


sziasztok.

Minden nap elolvaslak benneteket,de irnom nincs mit.Nem tortenik velem semmi kulonos.Elhataroztam hogy nem megyek vissza a dokihoz,majd rakszuresre azert elnezek hozza es ennyi.
Termeszetesen nem vedekezunk de semmilyen orvosi segitsegre nem szamitok,se bogyo se semmi.Beletorodtem hogy nekunk ez jutott.A parom nem noszogat es nem hatraltat,hisz tudja hogy o a csendestars es az en vallamon van a tobb teher.Ugy erzem elfaradtam,3 evig csak remenykedtem es csalodtam,eleg volt.
lehet par ev mulva ujra nekilendulok de ezt most ki kell pihennem,nem tudnak meg tobb csalodast feldolgozni.

Coca legyszi vegyel ki a tablabol.koszonom.

Boni a halacskaim jol vannak,szuletett 12 kishalam oket kulon nevelgetem,es kaptam egy horcsogot is.Kesz kisallatkert van itthon.
ezt szerettem volna mar reg,de csak most kaptam meg oket.

mindenkinek szoritok a haterbol. :)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Zöldimami!
Boldog mai napot neked!!!!! :D

(((((((((Monyoka)))))))))) :(

Puszilok mindenkit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vagyok!
Mint írtam volt legott, festés volt nálunk, így elég nehezen jutottam el a ruha, doboz és egyéb ösvények mentén a gépig! A hálóban ettünk, ittunk, éltünk pár napig. Mókás volt az ágy előtti széken egy lábos :) De mostmár meló van, és meg sem próbálok visszaolvasni, csak átfutottam egy két oldalt, bocsi :oops:
A múltkor a mensim tuti meghallotta, hogy dícsértem, hogy mennyire tökremarhabaromállatjó, hogy nekem nem kell normális betét, csak tisztasági!!! Most aztán bemutatta mit tud! Úgy cseréltem a betéteket, mint a nagyok!
Csináltam új tickert :) úgy döntöttem, hogy ezenk a cikluson így rózsaszínben végigriszálok, csak úgy lazán :lol:

Boni! Milyen kis rendi vagy, hogy így írsz mindenkinek!
Hogy vagy? Keményedés?

Bettike mama?

Kata! Nálunk az éjszakai kutyaugatás a szomszédban leparkolt ló miatt van néha. Ajánlom nézz körül, van-e ló a közelben! :)

Kismamiknak minden jót!!!!

Ikres pocakosnak sok-sok drukk és még mindig csodálatom közvetítem :)

Babára váróknak sok-sok türelmet.

Név és szülinaposoknak jókívánságaim küldöm!

Snufika drága!
Annyira nagyon sajnálom :(
Lehet ezt most úgy venni, mint főpróbát? Tudom, hogy hülyén hangzik, de hátha kicsit könnyebb a szívnek így és akkor a következő tuti sikerül :) Bocsi, ha nem tudtalak felvidítani és ha nagyon hülyén hangzok :(
Majd gyere és meséld el hogy hogy vagy és mi van, és mi lesz és csak úgy is gyere!
sonjus
 
 


Sonjus :oops:


a hétvégén mi is lábosból eszünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

(((((((((((((((((((((((szezso))))))))))))))))))))))))

[quote]S írta:onjus írta:
Csináltam új tickert, úgy döntöttem, hogy ezenk a cikluson így rózsaszínben végigriszálok, csak úgy lazán


Nagyon szép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Örülök, hogy ilyen laza és vidám vagy :D :wink:
Csodálat? :oops: :oops: :oops:

snufi: nézzél be egy kicsit hozzánk

gaby: közeledik a nagy nap :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok kedves régi ismerősök és ismeretlenek!

Szeretnék segítséget kérni tőletek.
Ugyanis 19 nap múlva férjhez emgyek és úgy áll a dolog, h ha most nem leszek babás, akkor pont az esküvőnkre jön meg piri.

Az érdekelne, h tudtok-e vmi tanácsot adni, h mitől és hogyan lehetne pirit kitolni?
Vki javasolta a piri előtti fogigátló szedését 4-5 napig (de nincs itthon, úgyhogy ez kilőve).

Köszönöm a segítséget!

U.i: persze, az elsődleges perspektíva, h megteszünk apával mindent, h végre nekünk is összejöjjön :roll:

babszika
 
 


babszika eklöször is szeretettel gratulálok az elöüttetek álló nagy alkalomhoz :lol:

igazából citrommal lehet kitolni vagy esetleg igyad a palástfűteát...

de +++++hogy ne legyen szükség rá :wink:
Vendég
 


coca: SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!! :D :D :D

babszika: én is gratulálok a közelgő esküvőtökhöz. Én is csak a citromról hallottam, hogy talán az segít.
Nekem anno a nászúton volt meg :evil: ciki :oops: Egyébként az is előfordulhat, hogy annyira feszült leszel a nagy nap előtt, hogy már ez segíteni fog, hogy kitolódjon. De azért sokkal jobb lenne, ha összehoznátok a kis manót :D :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!


Élek, csak bezárkóztam kissé. Itthon vok, amennyit csak tudok, nem kívánkozom emberek közé, még a barátaimmal sem találkoztam azóta.
Tanulok, holnap szigorlat. Nem nagyon megy, azért remélem a 2es meg lesz... :?
Köszönöm a rám gondolást, jól esett.

Mindenkire szeretettel gondolok: ünneplősöket Istenke éltesse, és mindenkinek amihez kell: +++++++++++++++++++++++++++++ !


Puszi: Snufi

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


snufi: kéz és lábtörést holnapra :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Köszi a kedves szavakat!!!!

Én pedig minden pocakosodó kismaminak sok szeretettel gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!
Boni! Már te is 100 nap alatt.... azta!!!


A citrom nekem kicsit furán hangzik, de a palástfű nem is rossz ötlet...
Persze, remélem, h a bigdéjen egy zebrásat adhatok apának :wink:

Egyébként, ha sikerül kitolnom, akkor valszeg a lakzi utáni mézesheteken fog megjönni, de inkább ott, mint a lakziban szenvedjek. :roll:

babszika
 
 


Babszi én lehet inkább a lagzit választanám, hogy a mézeshetek édesek legyenek :? :lol:

Tesó kitartás!!!!!!
Vendég
 


HEllo!

Snufika egy kalappal!

Moncsi és Györgyi nagyon sok boldog névnapot kívánok nektek!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Boni! Szép listát gyártottál reggel :lol:
Apázós hétvége nagyon jó volt!!!

Helló Jucus! Nagyon király a görbéd! Szurkolok!!!

Szezsó! :cry: ...és hajrá Tapolca!

Monyó! Nem keresel inkább egy másik dokit? Amíg nem derül ki az ok, addig NE add fel! Persze lehet, hogy megoldódik "magától", de szinte 100%, hogy nálad valami beágyazódási probléma lehet. Hányszor teszteltél már +-at!!!
Rázd meg magad, és folytassátok!

Ancsa! Cupp!

Szilva! Minden egyben töltött napodhoz gratulálok!

Babszika! Helló! Én szívesen adok neked egy megkezdett levél Marvelont (fogigátló), de mi van, ha babás vagy, és elkezded szedni? Én inkább iratnék progipótlót, mert az biztos nem árt, és amíg azt szeded, valószínű nem jön meg. (Utro mellett megjöHET, de pl. Duphaston mellett nem SZOKOTT)
Éééééés boldogságos eskövőt kívánok!

Szilva! Cupp!

Snufi! Sokat gondolunk Rád! Szigorlathoz egy vagon kaki!

Klarissza! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Mindenkinek köszönöm a köszöntést. Holnap kezdem a szurizást.Szerdán megyek a Helmophilia kp.ba a véreredményért. Ha megjön Pirike, akkor kezdem a stimut, ha addig minden ok. 2 nappal el kellett halasztani a 21.ről a 23.cn.ra a Suprefactot, mert az Uh-on a 15. cn-on még ott volt a tüszőcském.

(((((((((((((((Szezsokám))))))))))))))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbim +++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Zöldi!
Köszi a tanácsot!
Azt hiszem, felhívom a dokimat vmelyik nap. :wink:

babszika
 
 


Boniko!
Nem tudom elment-e a privim. Kétszer is újra írtam, mert elszállt, de remélem a második befutott hozzád.

:roll: :?:

dita75
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukokat lányok :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Boniko!!!
ezt az Akiknél elöre beköszönt a baba... topikban találtam


boniko
Régi felhasználó


Csatlakozott: 2007.02.28.
Üzenetek: 7034
Tartózkodási hely: Budapest Elküldve: 2007 Szeptember 17 Hétfő - 13:10

Szia danaaia !


Én mindig olyan kislányra vágyós voltam, de aztán azt álmodtam, múlt héten( Szombaton), hogy szültem egy gyönyörű kisfiút és kérdezték mi lesz a neve, Én meg mondtam hogy Zsigmond!

nálam is lehetne előrejelzés! már 2 éve várunk a csodára!
Vendég
 


Dituli magkaptam... :lol:

P.kata valóban, ezek mi vagyunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és nem is kellett várni olyan sokat, mert novemberben fogant :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Most olvasgattam, hogy a palástfü kitolja a menszit. Akkor lehet, hogy nekem ezért késik 13 napja? Mivel a teszt nega.
De holnap minden kiderül, mivel megyek dokihoz.
encike 2
 
 


Jó reggelt!

Coca, utólagosan Boldog Névnapot kívánok!

Babszika, látom a lányok sok hasznos praktikával elláttak! legyetek nagyon boldogok!

Snufi, nagy-nagy ölelést küldök! Lombik lesz a következő?? milyen diétát tartasz?? Drukkolok holnapra!

Szezso, hajrá Tapolca, és lehet közben spontán jön a baba!

Sonjus, ló biztos nincs! Jó a tickered!

Nekem 1 cn. Már ez a második ciklus h 26 napra jön meg!

Kép
kata05
 
 


Reggeltet!

Zöldi utólag is pussssz -------/---@ egy rózsa neked :lol:

Katám ma mész? kiváncsi avgyok mit mond..majd jelentkezz utána!

Tesó kitartás a szigorlathoz! megint mennek jó filmek a moziban.. olyan kirobbantódepiüzőnevettető....ha kész vagy rá szólj :wink:

Szezsó Apa azt igérte valamikor átkiránduljuk magunkat hozzátok :lol:

Monyó szerintem sem add fel! nem igaz,hogy a környéken nincs egy szakember aki ki tud vizsgálni :evil: :(

Mindenki nem akartok egy talit valamikor? amíg még bírok mozogni? :oops: :wink:



[/b]
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?