Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anikó!
Én lemaradtam a Magellánról :cry: , kérem a kazit!
És légyszi fényképezz továbbra is!!!! :lol: :lol:

Kata!
Hogy telnek a napjaitok?

Szandra!
Remélem Tami rendben van már és holnap találkozunk :lol:
Tündérek a lányok a képeken :D

Andi!
Hogy van a lábad? És mi volt az a csomó? Én még mindig nem tudom :oops: :oops:

Dénesandi!
Szerintem olyan gyerek nincs akivel ne történne valamilyen kissebb baleset....

Ibolya!
Enikő jól van?

Kiváncsiak!
A Zorkás-Ancsis kép szerintem :oops: teljesen egyértelmű :arrow: két méreteiben arányos gyereket lehet látni :lol: :lol: Katus megnyugtatására!!! :lol:

Katus!
Most biztos készülnek képek :lol: :lol:

Judit!
Küldöm a tutajosat, csak le vagyok lassulva :)

Gyöngyi!
Köszönöm!!!!! Amióta átmostad Botondot, simán hagyja az orrát szívni, mert :arrow: a Gyöngyi is így csinálja! :roll: :lol: :lol:

Adri!
Bírod még szegénykém? Mit mond az orvos?

Évi!
Zéti még mindig jó baba?

Ildi!
Holnap már jöhet a beszámoló :lol: :lol:

Anett!
Nagyon eltűntél :cry: , remélem csak sok dolgod van....
Szandra képeihez nagy gratula!! Szonjusékról nem csináltál?

Mi nem voltunk igazából sehol csak a szomszédokba, de hulla vagyok :lol: Most igazából nem bánom, hogy nem voltunk sehol, nem volt mehetnékes kedvem :oops: Gyerekvasútazni mi is készülünk, majd talán jövőhétvégén... :D
És nem jól gondolkodtok :D Vecsés nem akar mindenkinek kesresztbe szervezni, azért volt a múlthéten a fesztivál, hogy most máshova is biztosan elmenjetek :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Judit!
Szombat van :arrow: Biztosan nem soká, le is lépnek otthonról :lol: aztán holnap délutánig nem látod őket :D
Még jó, hogy van egy beépített figyelőemberem :lol: :lol:
Nagyon jók a képek :D A Zorka kinézős tetszik a legjobban :D :D

Anita
putyu
 
 


Anita

Holnap mi is csak délután leszünk itthon.
De úgy mondod, mintha már most utálnánk egymást a szomszédunkkal:) Pedig még nem:))))))))))))Legfeljebb ők utálnak minket, ma Zorka szépen bemutatkozott:) El is képzeltem, hogy Te jó ég, Náluk még üresek a szobák, visszhangoznak a falak, a gyerekem meg üvölt:)Na jó annyira nem volt vészes. (remélem ők is így látják)
Vendég
 

 
 

Nem azért írtam, csak, hogy nem sűrűn találkoztok :D
De nem, üresek, én úgy tudom :oops: maradt minden... Vagy te, hogy láttad?

Anita
putyu
 
 


Mail-ben elküldtem a tesztet :D
Kérem a megoldást!!!

Anita
putyu
 
 


Anita

Megoldás ment mailben.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk,majd este remélhetőleg beszámoló...

Addig is Majának nagyon sok boldogat!!!


Kép



Milyen volt a színház,annyira izgatott vagyok,hogy miről maradtunk le....

Rékum is belázasodott :cry: Tami hogy van?

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Jó volt a színház :lol: Bogi és Botond is élvezte (bár fáradt volt, 3x közölte, hogy mostmár menjünk haza, de érdeklődve végignézte és tapsolta a az egészet :lol: )

Csajok!
Tornázzunk :!: :!: :!:
A négy nap alatt kétszer bográcsoztunk, egyszer faszeneztünk és dagadok :!: :cry: :cry:

Anita
putyu
 
 


Elfelejtettem kérdezni, hogy vannak a kis betegek, Edó és Réka??

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Majának mi is boldog névnapot kívánunk!


Tami, Szonja és anett
kállai
 
 


annyi mindent szeretnék írni, hogy inkább hozzá sem kezdek.... csak tűzoltás - egy pár sor..

Katus!

Még múlt hét pénteken eladtuk a kocsit... azért sajnálom, hogy nem a tied lett!!!

Kata!

Remélem tudod egy kicsit olvasni... Nagyon nagy öröm volt látni benneteket. - míg így tv-ben is. Rossz a szó, de büszke voltam rád, rátok -pedig még alig ismerhetlek.
Őszintén, szívből kívánok sok-sok jót családotoknak.

Anita!

Kedves vagy... dolgoztam. Torna jöhet.

Gyöngyi!

Nagyon köszönöm, hogy szóltál a műsor miatt és a színház is szuper volt!

Szandra!

Gyógyuljatok!!!

Ildi!

Mesélj! hugodnak mondd meg kérlek, nem feletkeztem meg róla, viszem a cd-t is.

anett
kállai
 
 


feledkeztem :oops: - holnap magyar érettségi.... :D
kállai
 
 


Sziasztok!


Van ma Magyarországon egy olyan befektetési forma, melyet az állam nem nagyon reklámoz. Ennek az a lényege, hogy folyószámlánkon havonta elhelyezzünk összeget és a 30%-át az állam melléteszi (alanyi jogon jár mindenkinek).
És még kamatozik is a pénzünk.
Amennyiben nem hallottál még róla írok részletes tájékoztatót.
Akit tudsz értesíts erről a lehetőségről, hogy minél többen ki tudják használni a lehetőségeket.

Miller Krisztina
70/317-4947
mkrisz
 
 


Sziasztok!

Az bábelőadás nagyon tetszett a Taminak, hál istennek ő inkább amiatt volt beparázva, hogy nem akarta a végét és mindig kérdezgette, ugye még nincs vége?!!!? Ja és ma reggel úgy kelt fel, hogy : anya, nekem annyira tetszett a marcipán cica. :)

Kata!
Csak tegnap tudtalak megnézni benneteket, hát mit is mondjak....! Komolyan mondom fel sem tűnt, hogy Marci ilyen picurka volt mikor megszületett, csak a mostani képek láttán feltűnő a különbség. Nagyon megható volt a riport, további sok erőt kívánok nektek.

Ildi!
Sajnálom Rékut. Neki is magas a láza? Le tudod vinni? Milyen volt a Tiszánál? Dávid nem kapta el? Én nem viszem a héten a Tamit oviba, a hét második felében ha jó idő lesz akkor állatkertbe megyünk.

Valaki csatlakozik??

Nálunk a Tami 3 napig küzdött vele, a legmagasabb volt a 40 fok, egy nap volt lázmentesség itthon erre tegnap reggel már az Edó kelt 38,2 vel, napközben 39,1. Ma kezdtük a második napot.... :roll: , remélem ez is "csak" 3 nap lesz.

Ibolya!
Ez biztos, hogy nem az a bizonyos 3 napos láz (bár ez is 3 napig tart) mert az nem vírusos és ezt az oviból hozta haza a Tami :( . Igaz az jobb lett volna mert akkor Edó nem kapja el, hát ez van.

Anikó, Judit!
Szuperek a képek, látszik nagyon élvezték a csajok. Tök jó, hogy eljártok együtt kirándulni.

Katus!
Ti merre?????

Gyöngyi!
Köszi mégegyszer, hogy szóltál. Máskor is szívesen csatlakozunk.


Na megyek mert barbizhatnékom "van". :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 


sziasztok,
Most van végre pár perc, és tudok írni, Marci most éppen alszik...
Örülök, hogy sokan láttátok a riportot, szerintem nagyon értékes anyagot hozott össze a tv2. Ha nem valaki nem látta, de szeretné megnézni, akkor a http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php ... _id=375691 oldalon megtalálja.
A tévésztár kisfickó jól van, ma két hete, hogy itthon vagyunk, azóta hízott 300g-ot, most 2300g. A pocakja még mindig nem tökéletes, ma is egyszer már meg kellett szélcsövezni, mert a doki szerint napi egy székletet produkálnia kellene, és tegnap sem volt semmi :(. Egyébként nagyon rendes gyerek, bár a kiságyában nem sok időt tölt, és szopni is másfél-két óránként szokott. DE sebaj, az most a dolgom, hogy maximálisan kiszolgáljam őt.
Holnap délután jön hozzánk Gyöngyi, már írom a listát, hogy milyen kérdéseim lesznek itt a nagy tanácstalanság közepén...
Remélem, hogy néhány héten belül már annyira mobilak leszünk, hogy tudunk ide-oda menni és végre össze tudunk futni veletek, addig is néha be fogok jelentkezni, de most megyek, mert Marci sír.
puszi mindenkinek, Kata
Kép Kép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Este már nem tudtam jönni,teljesen kifeküdtem,tényleg úgy van,hogy ha elmész "nyaralni",akkor itthon fogod a fáradalmakat kipihenni :wink: :lol:

Rékának 38,2-38,4 körüli a láza,de Nurofennel sikerül kordába tartani szerencsére. Folyik az orra szegéynkémnek,de amúgy egész jó a közérzete. Ha délután is lázas lesz,kihívom a Lakost.
Dávid teljesen jól van,neki még az orra sem folyik. A múlt héten folyt az orra,de hétvégére kiheverte. Ment is oviba.

Anikó!
Egész nyugodtan tessék fényképezni,sőt! :wink:
Tök jó lehetett Juditékkal a közös kirándulás!Látom azért te szeretsz fotózkodni ( mármint fotóalany lenni),mindenki erre néz a képen,de Anikó.....

Ibolya!
Sajátba voltunk,de már sokszor mennék nem sajátba is :lol: mert így olyan,mintha nem is nyaralnánk,annyi minden tennivaló akad.

Voltatok vasárnap kirándulni?

Szandra!
Jó a fényképészed! :wink:
De most meggyógyult a Tami,igaz? Miért tartod otthon?
Én nem kockáztatom két gyerekkel az állatkertbe,már nem vagyok olyan merész,mint tavaly Anettal,akkor még Réka picur volt,így is kétfelé szedtek,most aztán meg pláne. Tegnap is este azt hittem megörülök,olyan rossz korszak ez,miért mind a kettőnek én kellek és miért egyszerre? :oops: Réka is már olyan akaratos :shock:
Meg délelőtt ovi,nem akarom hogy a Dávid kimaradjon,utána sztem olyan nehezen rázodunk vissza.


Gyöngyi!
Nem semmi napjaitok voltak, a lányok biztos örültek,hogy ennyi helyre vittétek őket.:)
Halálfélelem :x
Nekem a Vidámparkban volt egyszer az Óriáskeréken,de nagyon. :? Megértem,hogy félhettél,mert azt az érzést nem lehet leírni. :x
Nyami kukorica-mi is imádjuk!

Kata!
Én még nem láttam a Magellánt és a kis sztárunkat,de csatlakozom a többiekhez csodállak a kitartásotokért!Mesélj sokat magatokról és tegyél fel képeket a gyönyörű Marcifiúról!!!
Anikó! Nekem is kölcsön tudnád adni?

DénesAndi!
Sajnálom Laurát,most sajnos ebben a korban vannak. Egyre jobban kezdem érteni Gyöngyit,mert ő nem szerette ezt a korszakot a gyerekeknél,de már lassan én is kezdem nem megszeretni. :x
Mennek a gyógypuszik neki!

Judit!
Te aztán érted a dolgokat! :lol: (matek)
Nekem is az a kép tetszik a legjobban ahol Zorka kinéz a vonatból!De a többi is jó!

Anita!Judit!
Mi ez a szomszédosdi? Miről maradtam le? :oops:
Örülök,hogy tetszett Botinak az előadás. Jöttök a következőre is?

Katus!
Te már megint hova lettél?

Anett!
Oké semmi gond.
Na ez tök jó,hogy ilyen hamar sikerült eladnotok a kocsit. Mi már két hónapja lassan árulunk egyet,de senkinek nem kell,pedig ocsón adjuk.
Milyen furi,hogy már elkezdődtek az érettségik,úgy be vagyok gyepesedve komolyan mondom,hogy már erre nem is figyelek,pedig minden évben figyelemmel szoktam kisérni a tételeket. :x

Évi!!Na mi van a függőségeddel drága? Nincsenek elvonási tűneteid?Nemhagy Zéti gépközelbe? Vagy már elzsibbadt a nyakincád a szomszéd asszonyod megfigyelésébe?

Andi!
Na fáj még a lábad?Gyerekek?

A blogba lesz a beszámoló a hétvégéről.addig is pár kép:

Megérkeztünk:
Kép
Kép
Kép
NA majd a többit is lekicsínyítem,de nem volt időm.

Ildikó
ilgya1
 
 


jaj,most látom csak,hogy Kata közben megelőzött...
akkor már nézem is a vidit.köszi
pusz
ilgya1
 
 


Kata!
Büszke vagyok,hogy ismerhetlek Titeket :cry: :cry: :cry: ez tényleg megható :cry: :cry: :cry:
ilgya1
 
 


Ildi,

Rékának jobbulást, kérünk még képet.:)
Szomszédosdi: Anita öccse lett az iker-szomszédunk:) Hétvégén költöztek be.
Matek: Az öcsém matek tanár:)Én sosem voltam penge belőle. De ez nem volt bonyolult, Nektek is ment volna, szerintem inkább nem is kötött le Benneteket annyira a feladvány, nem? Az én férjem esténként focit-snookert-teniszt-kosárlabdát-forma1-et-motorversenyt- akármit néz a tévében, úgyhogy bőven van időm a számítógép előtt töprengeni:))

Amúgy Anikóékkal ez volt az első közös kirándulásunk, de reméljük lesz még több:)

Minden betegnek jobbulást!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés: továbbra is egyben vagyunk, a mai CTG (kicsit lustább volt, mint a múltkor, de Dóra már csak ilyen) és vizsgálat rendben volt. A hasam szerintem naponta nő, remélem azért Dóra nem lesz óriásbaby. De az már igen valószínű, hogy nagyobb lesz, mint jelenleg Zéti, ugyanis Dóra bent gyorsabban nő, mint Zéti kint. Az utolsó tippek szerint, úgy 3600g - 4000g között lesz.
Hangulatom egyébként egész jó, valahogy megnyugodtam (valszeg a jóbb leletek miatt), nem izgulok a szülés miatt, most a csípőm is jobb (úgy látszik most nem nyomja az idegeimet), a méreteimhez képest egész fittnek érzem magam. Ezt az egészet úgy tudnám jellemezni röviden, hogy "vihar előtti csend" hangulatom van.

Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok Csajok!

Lemaradásom több km-nyi :oops: de majd megpróbálom behozni a napokban... 7végén nem nagyon ültem a gép elé, mert apa is itthon volt és gondoltam inkább együtt csináljunk ezt-azt...
Szerdán meglátogatott minket a hugom, az jó volt. Viszont délelőtt nem volt áram...hát, nem is tudtam mihez kezdjek...hisz így még melegvíz sem volt (persze erre csak akkor jöttem rá, amikor kellett volna). Ráadásul elromlott az ajtózárunk...így egész nap a jó időben itt kellett ülnünk a tesómmal a lakásban, mert ugye nem tudtuk bezárni az ajtót :evil: ...jó mérges voltam...ráadásul megoldani sem volt egyszerű...csak azért sikerült, mert mellettünk még most építik a következő házsort és Uram kiszerelte onnan az egyik lakás ajtajából...mert ugye csak úgy nem lehet venni zárat az ajtónkhoz...meg, amúgy is új lakás, garanciális :wink:

A 4 nap alatt voltunk sétálni az utca végén lévő horgásztónál...útban hazafelé pedig meglátogattuk alakóparki cukit...a csokis körtetorta nekem nagyon bejött :wink:...kb. 1.5 órát sétáltunk...Zéti persze végigaludta.
Pénteken voltunk Szigetszentmiklóson a barátnőméknél pár órát...Zéti azt is jól bírta...alukált, amikor meg felkelt nézelődött :P
Ja és a múlt héten elvittük a Tesco-ba egy "villámvásárlásra"...sokat agyaltam rajta, hogy merjük-e...talán többet is, mint egy normális anyukának kellene...de Zéti azt az akadályt is simán vette: konkrétan végigaludta :D ...így fel sem fogta, hogy nem itthon voltunk :) Én meg ezért aggodalmaskodtam halálra magam :shock: paraanyu :!:

A fentiekből is látszik, hogy Zéti ugyanolyan kis TÜNDÉRBABÓ, mint eddig :lol:

Most mennem kell, terveim szerint ma még jövök...

Puszi MINDENKINEK!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Kata! Ma láttalak Benneteket a Magellánban. Nagyon sok boldogságot kívánok Marci babához :D
A fényképeket elnézve, nem is látszik, hogy Marci milyen kis baba volt még nemrég. Nagyon aranyos :P

Ildi! Nagyon jók a fényképek, főleg amelyiken Réka és Dávid a függőágyban ülnek :D

Ti, mint gyakorlottabb Anyukák, tudnátok Nekem abban segíteni, hogy Laura miért nem fogadja el a főtt ételeket? Sem azt amit magunknak főzök, sem a kész ételeket. Most jönnek a rágófogai, és már nem tudom, hogy mit próbáljak ki nála, amit megenne. Már a kedvenceit sem akarja elfogadni. Voltunk a Lakosnál, aki elküldött vérvételre, de ott is minden rendben volt.
Tudom, hogy nem lehet erőltetni, de azért sztem nem normális, hogy egy 18 hónapos baba nem akar hosszú ideig főtt ételt enni. Sajnos ilyenkor nem marad más, mint a tápszer, mert azt legalább megeszi.
Előre is köszönöm a tanácsokat.

Ha nem baj, akkor én is rakok fel a hétvégéről néhány képet.
Itt éppen Laura teljes elégedettséggel használja a fogkrémemet Kép :D

Kép Anyával szeretek a fűben ücsörögni

Kép Labdázás után pihenek

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Szuperek a képek! Sajnos Ancsikám ma hozta a hosszú hétvége utáni szokásos formáját, ráadásul az idő is extra sz@r volt, így el sem tudtunk menekülni... úgyhogy erősen gondolkodom a hajfestésen, ma biztos jópár ősz hajszállal gazdagodtam... :(
A hétvége szuper volt, holnap hozok képeket, ha a kis mussolinim is úgy gondolja... (ma csak egyszer aludt 40 percet, akkor muszáj volt tornáznom- gerinctorna, mert nem bírok feküdni, annyira fáj a hátam).

Mindenkinek puszi, ha van valami program, ránk számíthattok. Vagy jöhettek ide is, ma rendet raktam.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Na jöttem egy kicsit dicsekedni....

Ma a Dávid volt a legjobb gyerek az oviban és jutalmul hazahozhatta 1 napra Felhőcskét, a Magmaban töltött kis barit :lol:
Kép
Kép

Judit!
Igazából meg se nyítottam azt a feladatot,de mostmár igazán kezdi piszkálni a fantáziámat. Csakhát úgy elmaradtam mindenhol a 4 nap alatt,hogy nem bírom utolérni magam,még 18 imélkém van,amit nem olvastam el :P :oops:

Így már értem a szomszédosdit :lol: :lol: :lol: akkor Anita biztos segít beköltözni vagy a pakolászásban és azért nem jelentkezik. :D :wink:

Adri!
Jó,hogy jelentkeztél!
Hát mostmár tényleg nincs sok hátra a szülésig,drukkolunk,hogy Dóra baba továbbra is ilyen kis tűneményes maradjon és megkönnyítse anyukája vajúdását és a szülést! Mindig várjuk,hogy jelentkezz!!!

Évi!
Neked is nagyon örülök,hogy jöttél.
AZ ajtózáras sztorin jót nevettem-vagyis gondolom,hogy nem volt vicces nektek,de elképzeltem a Zuradat miközben zárat lop :wink: :lol:
Milyen most a horgásztó arra? Még mindig olyan pici? :lol:
Zéti meg tartsa meg jó szokását :lol:

Dénesandi!
Nagyon aranyosak a Laurás képek:)
Nálunk is volt egy idő,mikor Réku kevesebbet evett,de itt a csajok megnyugtattak,hogy ne féljek,mert nem fog éhenhalni,szóval idő kérdése és Laura baba is beindul evés terén. főleg,ha ki is vizsgáltattad,nincs okod aggódalomra,mondom én,aki pár oldallal előrébb majdnem ugyanezen paráztam. :lol:
Mi is tápizunk még jószerint este,de van mikor reggel is. Én még nem adtam tejcit neki. :x mostmár kéne,mi?(Gyöngyi?) Sajtot nem akarja megenni,alig eszik tejterméket :x

Katus?
Mi ez a fáradt hangulat? Hát azért kezdem érteni....mi is így voltunk csak vasárnap.

Na jó éjt,holnap nekünk angol,de nektek jó talit!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Szerintem mi csütörtök-péntek leszünk társaságképes állapotban.

Azt nem tudom lesz e gépem mert rossz. Apa megpróbál életet varázsolni belé. :roll: Kúúúva PC!

Ha van valami össznépi akkor dobjatok már rám egy sms-t.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek egy vékony nokia töltője (az újabb fajta)? Anyáéknál hagytam...

anett
kállai
 
 


Anett,
szerintem nekem olyan van... :)
Kell?
$

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kicsi a pöcke, amit a telcsibe dugsz és az egész töltö kb 4 cm hosszú. ez az?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Tegnap megint büdös voltam a babanetnek :twisted: :evil: ,már arra is gondoltam,hogy újra regisztrálok.

Szandra,Anett,nagyon jól sikerültek a képek a lányokról,gondolom anyukád nagyon örült nekik.
Edó még mindig lázas?Mondjuk nem tudom,hogy mi lehet ez,mert ugye az Encsi is szerdán este volt lázas / 38,2 / és azóta sincs semmi baja.
Köszi az invitálást az állatkertbe,mi most voltunk nemrég,ugyhogy kihagynánk /már csak a borsos árak miatt is :cry: /

Gyöngyi,ahogy olvasom ,akkor nagyon jól telt a hosszú hétvégétek,jó sokat csavarogtatok ti is.
Én már tavaly ki voltam akadva azon,hogy vecsésen nem volt majális,az idén ezért már ki sem néztünk a pályára :roll:
Gyerekvasut miért volt csalódás?Mi minden évben elmegyünk legalább 1x,én inkább az árakkal nem vagyok kibékülve :twisted:

Dénesandi,hogy van Laura az eséses-koppanásos hétvége után?Előbb-utóbb minden gyerek átesik ezen :oops: ,ki igy-ki ugy.Gergő pl.még nem esett le az ágyról soha,viszont már vagy 2x odazártuk az ujját az ajtónál,konyhaszekrénynél,1x a lábára esett a billentyűzet / még mindig lila a körme :cry: /
Főtt étel: semmit sem eszik meg?Nekem azt mondta anno a Lakos,hogy ha csak 3-4 féle kaját eszik meg,akkkor azt adjam neki-akár hetekig is,nem lesz semmi baja.Gergő is nagyon rapszódikusan eszik tavaly nyár óta.Hónapokig nem ette meg a főzelékeket,csak a tészta meg a rizs és a sültkrumpli ment.Aztán mikor pl.megette a borsót vagy a zöldbabot a levesben akkor utána megkostóltattam vele a fözit.Nem erőltettem bele,ha csak 2-3 falatot evett,akkor annyit evett.Igy most már megeszik pár féle fözeléket,de nem mindent-dehát mi sem eszünk meg mindent :oops: Szerintem a türelem és a kostóltatás a dolog nyitja.De az is lehet,hogy túl sürün probálod meg etetni és még nem éhes igazán.Vagy az,hogy tudja,ha nem eszik ugyis kap tápszert helyette :oops:

Anikó,Judit,tök jó,hogy együtt voltatok kirándulni.Látom a fényképező most sem maradt otthon :oops:

Anett,megint munka igaz?Ezért a tűzoltás?Sajnos elöbb-utóbb mi is ebben a cipőben fogunk járni és a netezés lesz az utolsó amire marad időnk :oops:

Anita,én mondanám,hogy tornázzunk nálunk,de te már jártál itt és láttad,hogy a hely az eléggé kicsi ehhez a tevékenységhez
:oops: ,de ha csak dumcsizni van kedvetek,akkor nyugodtan hozzánk is :lol: .
Örülök,hogy a Botond is élvezte a szinházat,én még a Gergőt nem merem elvinni ilyen helyekre-cirkuszban már voltunk,de hát ugye ott lehet mozogni és hangoskodni is :lol:

Ildi,hogy van Réka?Volt a doki?Gergő is taknyi most már napok óta,alig kap levegőt az orrán hiába használunk orrsprayt :cry:
Kocsit hirdetitek valahol?Mi a használtautó.hu oldalra tettük fel most a kocsinkat és 1 nap alatt el is adtuk.
Dávidnak gratula,de hát ő nem is egy rossz gyerek,nem ?
A Gergő másfél éves volt,mikor abbahagytuk a tápit,de már elötte "teszteltük" a tejet.De ha nem eszik semmi tejterméket,akkor én hagynám még egy kicsit a tápit.

Kata,remélem sikerül a Gyöngyinek megnyugtatni titeket,hogy mindent nagyon jól csináltok.A szélcsövezést melyik doki mondta,hogy kell? A helyi gyerekorvos vagy bent a klinikán?Én ugy tudom,hogy az anyatejes babánál teljesen normális,ha nincs mindennap széklete ,de az is ha naponta többször is van.
A linket köszi,megnéztem,tényleg jól mondják a lányok,iszonyú sokat fejlődött azóta Marci.Reméljük tényleg hamarosan ti is csatlakozhattok hozzánk.

Andi,hogy van a lábad? Meggyógyultatok?

Adri,doki mit mond,meddig marad/hat bent Dórababa?Nem lesz kicsi az biztos :oops: :lol: Befordult már?

Évi,
[quote="benettke"]
írta:
benettkeRáadásul elromlott az ajtózárunk...így egész nap a jó időben itt kellett ülnünk a tesómmal a lakásban, mert ugye nem tudtuk bezárni az ajtót :evil: ...jó mérges voltam...ráadásul megoldani sem volt egyszerű...csak azért sikerült, mert mellettünk még most építik a következő házsort és Uram kiszerelte onnan az egyik lakás ajtajából...mert ugye csak úgy nem lehet venni zárat az ajtónkhoz...meg, amúgy is új lakás, garanciális :wink:

Még jó,hogy ilyen leleményes volt a férjed :lol: :lol: :lol:
Zéti akkor tényleg egy nagyon nyugodt baba,ha ennyi helyre eljutottatok vele-paraanyu megnyugodhatna végre :lol: :lol: :lol: .Legközelebb már eljöhetnétek a játszóházba is-azt igérték,hogy a kertet is rendbe teszik.

Katus,menjek hajat festeni :oops: .Képeket várjuk,remélem ma már nyugisabb lesz a kisasszony :lol: .Különben a Geri is napok óta az idegimen táncol-ha valamit akar mondani,akkor elötte kb. 5x-8x mondja,hogy ANYA.,és ugy tapad rám mint egy pióca.Ugyhogy már most zsong a fejem a rengeteg anyázástól,és elegem van,hogy elmegyek a wc-re és közben folyamatosan hallom hogy anya és egyre hangosabban kiabál :evil: :twisted: :roll: és hogy mindent meg kell néznem,mindenhova vele kell mennem.

Amugy a nekünk is jól telt a hosszú hétvége,igaz csütörtökön nem mentünk sehova az Encsi láza miatt,de pénteken itt voltak a rég nem látott barátnőmék egész estig,szombaton meg kirándulni voltunk Egerben,hazafele meg megmásztuk a Mátrát / igaz,autóval,mert azért is mentünk,hogy teszteljük az uj kocsit :lol: /.Mátraházán bementünk az ujjonan nyilt kalandparkba,de sajna nem sokáig tudtunk időzni,mert olyan zuhi jött,hogy a bezártak mindent :twisted: .Vasárnap meg az anyuékhoz mentünk ki a telekre köszönteni,aztán ott is ragadtunk estig.

na jó,befejezem litániámat,mert még át kell mennünk a boltba hogy ebédet tudjak főzni.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok ha lehet, mint vecsési anyuka, a lányom-Berni 4 éves múlt. Igazság szerint csak most fedeztem fel ezt a topicot, eddig másikba írogattam. :)

Mint mindenhol itt is gyönyörűek a gyerekek!

Ilgya1- a gyerkőceink egy csoportba járnak!

Ági

Kép
iroko
 
 


Katus!

Az én töltöm nem ilyen... :( de azért lehet, hogy jó... :D köszi!
Holnap cinire lehozod?

anett
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Tegnap eső előtt kint rajzoltak a csajok.... :P

anett
kállai
 
 


Csak gyorsan benéztem, majd írok.... :oops:

Anett,
Nekem van olyan töltőm, holnap viszem Cinire :)

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Továbbra egyben! Tegnap voltunk CTG-n, ma a védőnőnél, holnap újra CTG, aztán védőnő, és így tovább... :? :? :?
Az elmúlt két napban kicsit le volt lassulva Dóra baba (klinikán: 130-as. védőnőnél: 128-as szívhang), de nem csodálkozom nagyon, hisz az idő miatt és voltam topp formában. :oops:
A dokival egyenlőre várakozó állásponton vagyunk, meglátjuk jővő hét keddig mit alkot a lányzó, mert akkor töltjük a 40. hetet. Aztán majd a leletek eredményei alapján dönt. Igaz még amikor a Bajcsys dokihoz jártunk, akkor a korai UH-k alapján ő május 20-at írta be a kiskönyvembe, de aztán a 18 hetes UH-tól kezdve visszatértünk az eredeti variációhoz. :?: :?: :?:
Most már remélem hamarosan kiderül, mert kezdek egy kicsit vizesedni is, és ma egyfolytában WC-re járok, mert ha felállok, akkor iszonyatosan nyomja a hólygomat. :oops: :oops: :oops:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


szuper! köszi Anikó!
kállai
 
 


Sziasztok!

Edó jobban van! Ma csak hőemije volt de szana szét szedte az idegeimet. Na sebaj, gyógyul oszt ez a lényeg.

Ildi!
Tök jó, hogy a Dávid kapta meg a barit. Ügyes!!!

Anett!
Édesek a csajok.

Dénesandi!
Nem is tudom írtam e már, hogy üdv közöttünk, ha nem akkor üdv! Így fotó alapján már én is megismertelek benneteket ciniről. Név alapján még fél év múlva sem foglak tudni.. :wink: :) :lol: :wink: :)

Ági!
Téged is üdv közöttünk. Berninek a Tami is csoporttársa!! 8) :)

Na lépek, bevágom őket a pancsiba :wink:

Szandra

szandrakiss
 
 



Szia Szandra!

Köszi a fogadtatást! :)
Ne haragudj hogy kihagytalak, kép nélkül nehéz...! :oops:
Ági

Kép
iroko
 
 


Húúú Lányok,
Azt gondoltam, hogy ma már annyira képben leszek, hogy mindenkinek tudjak írni 1-2 jó szót, de aztán rájöttem, hogy ez most még meghaladja a képességeimet... De sebaj, egyszer majdcsak sikerül...
Rólunk dióhéjban annyit, hogy Marcinak most volt egy 2 napos "ámokfutása", amikor össze-vissza evett, nem aludt, hisztizett, de az orvosunk szerint ez csak a front miatt volt - és láss csodát, mára megjavult, rendesen és rendszeresen szopik, és alszik. Imádom.
Ma már kimentem vele sétálni, és remélem, hogy nemsokára a közösségi eseményekhez is csatlakozni tudunk.
Puszi mindenkinek,
Kata
Kép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Megint csak villámlátogatást teszek itt :oops:

Kata,
Annyira jó ez a kép Marci babáról. Tündéri :lol: Remélem minél előbb tudunk már találkozni.

Anita,
Vigyem a kazit, vagy megnézted Katáékat a neten?

Jó éjszakát Mindenkinek!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kata

Nagyon tetszik ez a kép Marciról:)

Edónak további jobbulást!
Többi betegünk hogy van?
Anikó lazsál :D és nem rak fel képeket a közös kirándulásról, úgyhogy én felteszem a 2 kedvencemet, amit ő csinált a csajokról.

Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Azért jólesett,hogy hiányoltatok (Köszönöm mindenkinek aki hiányolt),bár az utóbbiidőben kicsit összecsaptak ahullámokafejem felettezértis nemtudtam jönni.
Néha azért olvasgattam, aranyosak a gyerkőcők!

Újra van kutyánk igaz nempicimert már 8 hónapos németjuhász nam ígyakartam de mivel az őrült sógorompanelházban tartotta megsajnáltam ahugomatéspersze a kutyát isígy "elkunyiztuk tőlük"
Nem teljesen egyszerűeset de azért okos és ügyes,de mivel 3 gyerekmeletvolt így nagyonigényli a játékot amire persze nem minden nap jut idő, de igyekszem :roll:
Eladtuk a mautit így mára clio-val járok 8) most megint mazsolánakérzem magamat kicsit még furamárnagyon megszoktam a saját kis autómat. (Azért örülök neki)

Ildi!
Hogy megváltozott a telek! Nagyon szép!
Nekem is hiányoztok, összehozhatnánk megint 1 talit!
István még egész májusban 12 órázik, enyhén szólva egyre nyűgösebb amit nem csodálok. Én vagyis mi ezt nem bírjuk sokáig, nem tudom más családban hogy csinálják de ez az örökös melegváltás kikészít engem is.
Mire hazajövök megy mire Ő jön haza mi megyünk :evil:

Jó hír! Dettike férjhez megy októberben lesz az esküvő!

Kata!
Marci nagyon aranyos a kedvenc képem amikor az apukája kezében van annyira édes!

Azért dicsekvés képpen felteszekegy képet:
Kép Keresztfiamnak sütöttem
Igyekszem sűrűbben jönni

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Ági,
üdv itt ;)

Kata, Judit, Ildi, Anett, Gyöngyi,

szuperek a képek.
:)

Én most sem hoztam, emésztem a délutánt... Ancsit megszúrta a dokinéni, és megcsinálta azt a vizsgálatot gyorsteszttel, aminek a vérét kidobták annó... emlékeztek? Abban bíztunk, hogy csak rutinból, a biztonság kedvéért megcsináljuk ezt, és kész. De nem. Az összes eddigi lelet negatív volt. Ez most pozitív. Úgyhogy Ancsi majdnem biztosan fertőzött a helicobaktériummmal, ez lehet az oka minden "bajunknak". Folytatódik a buli - megint labor, megint gasztró, és ha bebizonyosodik 100 %-ra a dolog, jó kis antibiotikum kúra...
Tudom, hogy lehetne ennél rosszabb is, ettől nem dől össze a viág, de annyira beleéltem már magam abba, hogy minden oké.
Ez van.

Holnap találkozunk.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Hú, Kriszti de dögös torta!!!!
Lehet rendelni is Tőled? Egy év múlva válik aktuálissá, addig meggondolhatod ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata!
Most néztem meg a magellán felvételét nagyon megható!
A mostani képeket nézve Marci egy igazi kis Makk Marci!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Ági!
Üdv közöttünk :D nem is tudtam,hogy Babanetezel.
Sajnálom,ami történt veletek,remélem nem veszed zokon,hogy így itt teszem,de azóta nem nagyon találkoztunk :cry:
Gyere sűrűn és írj sokat!!!


Ibolya!

Ma igazán kitettél magadért :lol: örülök,hogy ilyen sokat írtál:)Mit főztél végül is?
Jó lehetett a Mátra,mi is ott teszteltük az új autót :wink:
Encsi?
Réka már nem lázas szerencsére,így nem hívtam ki a dokit,sok sok c vitamin és orrszívás. Mi azért megyünk Cinire holnap :lol:
A kocsit hírdetjük az oldalon,ahol mondtad,de alig hívnak,és kettő jött el megnézni kb. pedig a korához képest jó állapotban van,ezzel jártam míg szervízbe volt az enyém,és ahhoz képest milyen fapados tök jó volt. Na mindegyj,végül is ráér eladnunk.
amúgy 2 kiló :wink: :roll: pici és nem eszik sokat.
Tényleg nem egy rossz gyerek a Dávid,de hát melyik gyerek rossz? :oops: :oops: :oops: de amúgy az oviban olyan,mint az angyal,itthon azért tud produkálni. :? de én így szeretem ahogy van. :wink:



Szandra!

Mivel nem volt Tami oviba így helyette kénytelenek voltak Dávidnak adni a díjat. Bezzeg ma nagyon elevenek voltak mind. :shock: nem voltak az udvaron.


Anett!
Nagyon vagányak a lányok!!Kell nekem is olyan szemüge!!! :x És a hercegnő kalapot is felfedezni véltem TAmi fejecskéjén. Naon hercegnői a csaj!!!! :lol:

Adri!
Drukk,drukk!!
A cukor miatt jársz ilyen gyakran védőnénihez? :oops:

Kata!
Ez nagyon cuki kép!!!Az a hatalmas tenyér :wink: ..... :lol: :lol: :lol: ne aggódj nemsoká képben leszel :lol: addig is gyere sűrűn és a képek sem maradhatnak el Marciról....
A frontok tényleg be tudnak kavarni,örülök,hogy visszarázódott Marci fiú.



A hugocskám szórakozott
Réka lábi
KépRéka fürti:Kép

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Katus! Ne máááááááá :cry: :cry: :cry:

Kriszti!
Örülök,hogy meggondoltad magad és írtál :wink:
tudtam hogy egy zseni vagyde ,az a torta mindenen túltesz!!!!hát hallod jobb ha elkezded gyártani ezeket a remekműveket és a Fisch Kft bezárhat. :wink: :lol: :lol: :lol:
Gratula Dettiéknak,maradt a pasi,aki volt? :wink:

Miért adtátok el a kocsidat? :x István nem izél a clio miatt? :lol:
nem csoda ha nyűgős,ha ilyen ritkán találkoztok :x


Judit!
Ezek tényleg nagyon jó képek!!!! :lol: ez a két lány jól egymásra talált!Két gyönyörűség!!!
ilgya1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:35-kor.
almi
 
 


Szia Almi!

Először is gratulálok a babához!!!!
Üdv közöttünk.
Mesélj még magatokról!
Az tutti hogy nem az én szomszédom vagy :wink: de azt elárulod,hogy kié? Vagy ez egy feladvány? :lol: rá fog jönni a szomszédod,hogy ki vagy?

CSajok! Ne tolongjatok már ennyire :wink:

Ildikó
ilgya1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.02.18 08:35-kor.
almi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?