Új privát üzeneted érkezett!

Druuuuukkkkkkkkkkkkoooooooolllllllllloooooooooooookkkkkkkkkkkk!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Gyere majd és mondd el, hogy mit mondott! :D

Kép
anda81
 
 


Upsz! :lol: :D

Kép
anda81
 
 


Lányok!
Nagyon régóta olvasgatlak titeket!Én augusztusban tettem le a gyógyszert és nem jött össze a gyerek.Három hónap után elmentem dokihoz,aki azt mondta ne is reménykedjek nekem nem lesz már gyerekem.Ha mégis összejönne elvetélek!Nem ir fel closztit meg egyebet mert nincs értelme,többet árt mint használ.Nem törődtem bele és nekiálltam a nyomozásnak!Addig kotortam mig rábukkantam 3 természetes alapu dologra amit elkezdtem beszerezni és szedni.A szedés elkezdése után 3héttel domináns tüszőm és szuper nyálkahártyám lett az ultrahang szerint!Rá egy hétre ott is volt a kicsi szívhang!Mindezt csak azért írom le mert hátha segíteni tudnék másoknak is,hisz nekem bejött.Most már a 21 hetes terhes vagyok és boldog!Ha valakit érdekel megirnám priviben.Bocsi hogy belekotyogtam,de ha van megoldás ne "szenvedjünk" hónapról hónapra! Tádé

MazsolaTádé
álmoska
 
 

 
 

Szépséges jó reggelt mindenkinek!

Gyönyörűen süt a nap, és kék az ég! Használjátok ki és menjetek sétálni! Mi is ma Szentendrén leszünk! Este jövök, és beszámolok!

Kép
anda81
 
 


Vera: tényleg majd gyere és írd meg hogy hogy vagy és mit mondott a doki!
Anda: mi is megyünk az Állatkertbe, remélem Mátét jobban fogja érdekelni már, mint legutóbb. Akkor álltunk a zsiráfoknál, és mutogattuk neki, hogy nézze, erre ő felfedezett egy hangyát a földön és azt kezdte piszkálni. :oops: :shock:

Kép
németh
 
 


Na voltunk az Állatkertben és akartam beszélni a gólyákkal, de nem találtuk meg őket. :evil: :lol:

Kép
németh
 
 


Lyndee? hogy vagy? Mz/x jelentkezz!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó napunk volt!

Akartam képet felrakni, de nem engedi!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
anda81
 
 


Anda: azért várjuk a képeket!

Kép
németh
 
 


Szééép jó estét!

Az ígért képek:
Kép Orgonaáradat Kép

Kép
anda81
 
 


Kép Unokaöcsém Krisztián

Kép
anda81
 
 


Kép Vérehullató fecskefű Kép Gyöngyvirág

Kép
anda81
 
 


Remélem tetszettek, és tudtam egy kis jókedvet csinálni nektek! :D

Kép
anda81
 
 


anda: nagyon szépek a fotók!!! köszi!!! :)
Vendég
 


Anda: nagyon édi az unokaöcséd!!! A virágok is szépek, nekem a kedvencem a gyöngyvirág.

Kép
németh
 
 


hahó lányok!

hova tűnt mindenki?

lyndee:??
kinga:??
anda:??
Vendég
 


Én itt vagyok! Most épp feladva az elveimet pizzát zabálok.... :oops:

Egyébként semmi újság, várom a véget. Mármint a ciklusom végét.

Szilvi: látom neked mindjárt kiderül, hogy mi újság! Drukk hegyek!

Mit csináltok a hosszú hétvégén?

Kép
németh
 
 


kinga: köszi hogy szorítasz! :) rám fér:)

holnap elutazunk a szüleimhez. szombaton jövünk vissza.
Vendég
 


ti mit fogtok csinálni?

lh tesztelsz még? vagy már abbahagytad?
Vendég
 


Sziasztok!

Hááát nem sokat kellett vissza olvasnom! Látom mindenki készül a hosszú hétvégére!

Rólam:
Iszonyatosan fáradt vagyok! Gyakorlatilag most már egyszerre irányítok, ügyintézek, levelezek az összes ügyféllel. Az új kolléganőim rendre összevesznek kb. 10 percenként... naponta legalább 5-10x rohangálok két emelet között (ma megszámoltam oda-vissza 120 lépcsőfokot jelent, egy régi 3,70 bemagasságú körgangos házban...), szóval most KO vagyok!

Kép
anda81
 
 


Én is vagyok ám! Már kész a gépünk, úgyhogy lassan megint naprakész leszek. Viszont mi is elutazunk a hosszú hétvégére (vagyis csak két napra, de utána is megyünk szülőkhöz, meg ilyesmi) úgyhogy majd hétfőn jövök megint. Igyekszem visszaolvasni. Mindenkinek kellemes pihenést kívánok!

Kép
Kép
tabati
 
 


Szép május elsejét mindenkinek!

Szebbet, mint az enyém!

Remélem jól érzitek magatokat, és a pocaklakók is jól vannak!

Sok-sok puszi, majd este jövök és beszámolok!

Kép
anda81
 
 


Szilvi: jó utazást, remélem mire jössz legközelebb zebrás képet is hozol! Én még tesztelek, de nega most már mindig, egy db van még azt ellövöm aztán várom a jószerencsét.
Tabati: nektek is jó utazást!
Anda: miért mi a baj? Legyen azért neked is szép napod!

Kép
németh
 
 


Sziasztok csajok!

Köszi mindenkinek aki hiányolt.

gyorsan bekukkantottam mert most vagyok valahogy.

Voltam dokinál hétfőn,és 8mm volt a babánk.Azt mondta a doki ha rosszul vagyok az csak jót jelethet mert,kevesebb az esély a vetélésnek.


Drukkolok neketek is hogy mielőbb sikerüljön!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Szia Lyndee!
De jó, hogy jöttél! Szép nagyot nőtt a babátok!
Sok puszi neked!

Kép
németh
 
 


Sziasztok Csajok!

Most tudtam jonni.
Meg itt vagyunk, most itt csutortok este van, majd szombaton indulunk haza. Minden csodas volt, es gyonyoru, de az mar biztos, hogy csak ketten megyunk haza... :cry: :cry: :cry:

Megjott, nagyon pontosan, 34 napra... Azt hittem beledoglok........
Ez minden honappal egyre rosszabb lesz? Annyira biztam benne, hogy most talan vegre tenyleg sikerul... Hetfon beszelek a dokival, es megyek vervetelre....
Lyndee, es Vera, nagyon orulok, hogy szepen nonek a babaitok!

Ugye egyszer nekunk is lesz, Csajok???

Mindenkinek jo pihenest a hosszu hetvegen, ha hazaertunk irok, es igerem, hogy hozok kepeket is!

Sok puszi Nektek addig is!

Ami

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Sziasztok!

Szóval a gondok:
Gond 1. Visszamondta a megrendelő a párom egyik munkáját! Tehát május hónapban -60.000,-rel indítunk! :shock:

Gond2. Ma reggelre megjött! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: És most nagyon magam alá estem, pedig egész hónapban fogadkoztam, hogy nem élem bele magam. Nem is tettem mégis úgy érzem, hogy egy világ dőlt össze bennem és sosem fog sikerülni!

Vannak megint virágos képeim, ha érdekel titeket majd felteszem!

Amy:
Sajnálom, hogy csak ketten jöttök haza, tudom,hogy most nagyon rossz ez a lelkednek. Én is így vagyok most. De valahogy majd csak lesz! Olyan még nem volt, hogy nem volt sehogy!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Amy: jó, hogy jelentkeztél, sajnálom a pirit. :cry: A képeket nagyon várjuk!
Anda: nálad is sajnálom a pirit. :cry: Meg a megrendelést is. Mivel foglalkozik a párod? Tedd fel a képeket!

Ma ha minden igaz, megyünk a vadasparkba. Majd én is hozok képeket.

Kép
németh
 
 


Kép Kép Szöcske

Kép
anda81
 
 


Kép Kép

Kép
anda81
 
 


Na csajok! Találkoztam a gólyákkal. Beszéltem velük!

Kép
németh
 
 


Kép

Kép
németh
 
 


Kiálltam értetek is! :lol:

Kép
németh
 
 


Anda: nagyon szépek a képek!

Kép
németh
 
 


Németh:voltatok a vadasparkba?Mi is akartunk menni itt Nyíregyházán,de sajna Réka már pár napja elég náthás.Na majd v.melyik hétvégén mi is megyünk,meg itt amúgyis esik az eső 2napja.
Képeket teszel fel?

Kép

Kép
syl100
 
 


Most nézem már pont tettél is fel. :)

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziszko: múljon el a nátha. Itt nálunk "csak" esténként esik.

Kép
németh
 
 


sziasztok!

mi is megjöttünk! nagyon jól éreztük magunkat! :) és hazafelé láttunk egy gólyát is. :) a kocsi mellett szállt el :)

de sajna úgy érzem ebben a ciklusban nem hozott szerencsét, mert nagyon úgy érzem, hogy hétfőn meg fog jönni :( :(


anda, amy: sajnálom, hogy megjött piri :( :(


kinga: köszi, hogy értünk is szóltál szót a gólyáknál :) remélem téged elkerül piri.

lyndee: kitartás! megéri !:)
Vendég
 


amy: én is várom nagyon a képeket! :)
Vendég
 


Szilvi: na azért nem biztos az még!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jöttem, de hulla fáradt vagyok! Reggel négykor keltem, háromnegyed hattól este fél nyolcig forgattunk, úgyhogy most ki vagyok dőlve! Majd mesélek! :D

Kép
anda81
 
 


kinga: legkésőbb kedden kiderül!

anda: milyen forgatás???
Vendég
 


Hogyha virág lennék,
Ölelnélek jó illattal.
Hogyha madár volnék,
dicsérnélek zengő dallal.
Hogyha mennybolt volnék,
Aranynappal, ezüstholddal
Beragyognám életedet csillagokkal.

Virág vagyok: ékes,
Piros szirmú, gyönge rózsaág.
Madár vagyok: fényes,
Dalt fütyülő csöpp pacsirtád.
Eged is: szépséges
Aranynappal, ezüstholddal
Beragyogom életedet csillagokkal.

Pákolicz István: Anyámnak

Kedves édesanyák! Ezzel a versikével kívánok nektek nagyon boldog anyáknapját!

Kép
anda81
 
 


anda: ez nagyon szép!!! köszönöm az én anyukám nevében is! :)
Vendég
 


hol vagytok lányok? :)
Vendég
 


Anda: köszi, nagyon szép vers! Tényleg milyen forgatás?!

Szilvi: ma egész nap úgy érzem, hogy meg fog jönni, pedig még csak a 21. napon vagyok. :cry:

Kép
németh
 
 


Sziasztok Mindenkinek!


Szép Anyáknapját Kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!


Lányok:nem ám elkeseredni,jönni fog a baba hamarosan!Mindenki babás lesz egyszer,hiszen még csak nemrég értek ide a gólyák,jó sok babát kiosztottak eddig és fognak is még :wink:

Szilvi:nagyon drukkolok hogy ne jöjjön meg!

Kinga:nekem is így kezdődött,több mint egy héttel a menszi előtt éreztem a menszis fájdalmat!Ebből még bármi lehet :lol:


Amy:Igaz már biztos itthon vagytok de használjatok ki minden pillanatot a pihire!

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Mi is megérkeztünk ám! Láttunk gólyákat is a szántóföldön, állítólag egerésztek, mert rengetegen voltak, úgyhogy remélem meghallották néma sóhajom! :lol:

No meg ma szedtem gólyahírt, amiről később derült ki, hogy boglárka. :lol: Mindegy ez is aranyos virág. A kettő nagyon hasonló. Meg szedtünk orgonát is. Kutyák is jól meg lettek sétáltatva, viszont utána ki lettek tiltva az előszobából is, ugyanis tiszta mocsok lett mindkettő, mindenbe belefetrengtek, úgy örültek a sétának. :lol: Lelocsoltam őket, aminek nem nagyon örültek, majd száradás után kikeféltem a szőrüket, úgyhogy most már egész tiszták.

Nekem is szerdán kellene megjönnie, néha érzek enyhe mensis fájdalmat, de csak a szokásos, úgyhogy majd meglátjuk.

Amy!

Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy minden hónappal egyre jobb... :roll: A legelső hónap volt a legnagyobb csalódás, mert azt gondoltam, hogy miért ne sikerülne elsőre. Aztán most már belenyugvóan veszem tudomásul, hogy megint megjött. Persze a múlt havi késés kicsit felcsigázott, de olyan nehezen hiszem el, hogy egyszer nekem is sikerül majd...és ez nem nyavajgás, mert tudom, hogy hamarosan összejön, csak az egy akkora csoda lesz, hogy szerintem el sem fogom hinni.

Kép
Kép
tabati
 
 


Kinga:neked hanyadik napon volt a pé-d?Én is a 21.napon vagyok ,de nem tudom volt-e már vagy most lesz,tudod nekem múlt hónapba 37 napra jött meg,meg előtte is.De már a closti csak állít rajta v.mit!
Most 2 napig nem voltunk együtt ma leszünk,az nem sok kiesés?Végülis 72 óráig életképesek,nem?

Kép

Kép
syl100
 
 


Tsókolom mindenki orcája mindkét felét!

Szóval a beszámoló!
Tegnap hajnali négy órás kelés után spuri a melóhelyre, ugyanis filmforgatás miatt kibérelték a helységet, és nekem kellett "felügyelni őket". Nagyon érdekes volt jól éreztem magam, de nagyon elfáradtam. Kicsit unalmas is volt, mert összesen két jelenetet vettek fel, mindezt háromnegyed hattól este fél nyolcig. Na jó ebben benne volt az is,hogy felállították a díszletet, beállították a fényeket. Azért mégis különleges volt, mert ilyenben még nem volt részem. Látni, hogy hogyan készül egy film.... Érdekes volt látni, hogy mi mindenre kell odafigyelni. Néha leshettem a monitort, ahol a kamera képe látszott. Én nem vettem észre semmi különöset, mikor egy fiatal srác kiugrott a szobából és elkezdett matatni a kábelekkel a földön. Később visszajátszották azt a részt, és totál lehetett látni, hogy a kábelek benne vannak a képben. Jó volt egy kicsit "profilt" váltani. Bár borzalmasan fárasztó volt, azért szívesen csinálnám!
Hogy milyen filmet forgattunk? Vígjátékot, de többet nem mondhatok sajnos róla. Ha kijött a mozikban, akkor már bőbeszédű lehetek.

Kép
anda81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: