Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi, hogy ismeretlenül betörök, de nem messze lakunk Kecskeméttől, plusz a TK-ra jártam, így ismerem valamennyire, de babás szempontból még nem nagyon. Szóval olyan helyet keresnék, ahol tudnék találkozni a kisgyerekes barátnőimmel, és a gyerekek is el tudnának játszani, anélkül, hogy utánuk kellene rohangálni (lsd főtér). Tehát valami játszóházra gondoltam, ahová nem kell bejeletkezni sem előre. A szórakaténusz inkább nagyobbakank való nem?
1,5 éves gyerekeről volna szó.

Köszi a segítslget előre is!

Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Gadevi
mi a baj,mi történt?
Nekem végre volt egy kis jó,kész a rucim!Gyönyörű lett!Jó választás volt a néni szerint is,jól áll,azt mondta.

Lina
Annának az uncsitesóm tanította meg fújni az orrát,azt mondta mérgesen fújja,és a szájával utánozta a hangot.Elsőre leutánozta,sikerült.
Remélem a sok jó ötlet közül sikerül valamelyik.

Köszönöm húgom nevében a gratulációkat,tegnap már mehettek is haza,éjjel egyszer kelt,5 órákat alszik egy huzamban.Nem rossz.Jó a tejcsi. :lol:

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Vica
hát nem is tom hol lenne a jó,én nem tok ilyet,de a lányok bizti segíteni tudnak.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 

 
 

vica-szerintem a Szórakaténusz játszóház az pont tökéletes lenne nem?Ott van közel a Doki centrumhoz. :wink:

adrienn-köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy.Pont ezt a márkát néztem ki magmanka.És csak 184oo.Meg is mutilom neked.Erre gondoltál?Nekem ez nagyon bejön,és sokkal masszivabnak tünik,mint a mienk. :wink:Csak még nem sikerült döntenem szin felöl.És még meg kell várnom a jövő csütörtököt,lássam mi az ábra.Addig meg nyomulunk babakocsi nélkül.


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ui:Adri -mennyi lenne a boltban az ára?Nem tudod?Ha olcsobb,mint a vaterán akkor megvenném inkáb onan. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Lina,nincs tippem...de most nagyon figyelek. :)

Timcike,nincs tippem árral kapcsolatban.Nem ismerem a kocsidat. :roll: Talán jó támppont ha megnézed más mennyiért adja...és milyen állapotú.

Hajny,húúúúúú nagyon kiváncsi vagyok ám Rád!Én biztos ott fogok szurkolni....bár pad még sehol.......remélem addigra lesz. :wink:
Ali is nagyon nyügi,meg én is...fáradt is vagyok,meg csalódott is a szüléssel kapcsolatban.Sajnos én nagyon nehezen tudok dolgokon túllépni,a saját életem keserítem.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Timcike,
Doki centrum? Az mi? :oops:
A szórakaténuszban jártam 1x, de úgy tudom az csak csoportokat fogad. Mi 4en lennénk. :wink:
De ha Te máshogy tudod, elhiszem azt is. :D

Kati, köszi itt is!:)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Hááát, nincs időm jönni! :oops:

Babázok ezerrel!!! :D :lol: Sajnálom Tőle elvenni az időt, de azért olvasgatlak benneteket, és ha lesz találkozó, megpróbálunk ott lenni!

Hajni-Láttam én Rajtad, h. van valami.... de fel a fejjel, és minden rendben lesz! Egyél sok-sok finomat!!! :D És én is nagyon kíváncsi vagyok a ruhádra!

:)

Adri-Aranyos vagy! (meglestél az iwiw-en) :lol: Mire gondoltál az összhanggal? Mózi Babára? Vagy a Tamással? :) Egyébként igyekszem mind a két fiúval összhangban lenni! :lol:
Azt hiszem mi egy picit sorstársak vagyunk. Sok a tejcsi, nem lehet a természet ellen cselekedni...nem tudom apasztani, egyszer próbáltam, de jól meg is jártam. A következő szopinál naggyon gáz volt.Nem baj, a lényeg, h. van! :D
És a has téma. Nekem is szana-szét repedt, sőt szakadt a bőr a hasamon....mindu! De van egy Drága Kisfiam!!! :lol: És ez sokkal fontosabb!!! Nem? :wink:

Gadevi-Császár. Még bármi történhet! Ne aggódj! :wink:
De ha csaszi is lesz esetleg, mindig arra gondolj, hogy a lényeg a kisbabád!!! Az Ő egészsége!
Én is császáros lettem, nekem fantasztikus élmény volt!!! :) Persze nincs összehasonlítási alapom, de a LÉNYEG a kiságyban van, és IMÁDOM!!!! :D

Pénteken megyünk a baba-mama klubba 10-12-ig lesz az SZTK előadó termében. Téma a Korai kötődés, ősbizalom. Gyertek akit érdekel, babucikat is lehet vinni, sőt várják Őket is! :)

Kazi-Ma taliztam Mirivel! :D

Jó éjt!!!

Kép
estelle26
 
 


Timci
akkor mi drágán vettük, na erről beszéltem.
Akkor a vaterán 20 volt itt meg 22ezer a boltban, de inkább megvettük itt, mert plusz postaköltésggel már szinte ugyanott lettünk volna, de így mi vittük haza, nem volt sérülés rajta!
de hát kinek mi jön be, én a netes vásárlástól még félek :?
ja, nekem a narancssárga színváltozatom van!
ja, és elvileg jár hozzá lábzsák és esővédő!!!Erre kérdezz rá!
Remélem tudtam segíteni!

Kép
adrienn021
 
 


adri-ez nekem postaköltséggel együt kerül enyibe,és van minden hozzá,még pohártartó is. :wink: Ettől az iletötől vettem a kocsiülést meg az utazóágyat is.Nem félek tőle. :wink: Köszi a segitséget. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csak egy kis érdekesség, hogy mik vannak....

http://index.hu/tech/blog/2008/04/24/la ... no_a_cipo/

csak az a gond, hogy a gyerekeim hamarabb szétnyűvik a cipőjüket (még a márkásakat is), mint hogy kinővik :)

Kép

Kép
nyhk
 
 


Sziasztok!

ma elvoltam babalátogatóban húgomnál,elengedett a főnököm,igazán rendes.Teszek fel képet,gyönyörű kislány,kár hogy a fénykép nem adja vissza.

Liliána anyukájával
Kép

kicsit besárgult
Kép

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Lina
sikerült az orrfúlyatás Lilikével?

Geli
hogy vagytok?

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


Hajny,
nem sikerül, nem is nagyon próbálkozunk, mert annyira nem folyik neki. Viszont nem javul, szinte semmit. Minden esti program: fél óra alvás, köhögőroham, hányás, alvás tovább. Ja, és csak tápit eszik, meg talán gyümölcsöt. Ma reggeli tápi+eper, ebéd banán, uzsi, na jó, 2 falat sajtburger, vacsora: tápi+4 szem szőlő.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina - Ez borzasztó lehet (esti elalvás). És keveset eszik Lili nagyon! Mit lehet tenni, ha csak ennyit kíván??? És milyen tápit eszik a Drága?
Gyors jobbulást!!!

Hajni-Nagyon szép kislány!!! És a húgod is szép, bájos, és látszik, h. boldog!!! :D

Kép
estelle26
 
 


Hoppácska! Beköszöntött a jóidő, és sehol senki!??? :lol: :wink:

Kép
estelle26
 
 


Sziasztok

én is csak kutyafuttában

Hajni

Nagyon édes a baba és a hugod is jól néz ki :)
Sok boldogságot kívánok nekik

Lina

Adri nagyon szépen fújja. Mindig látta itthon a fiúktól (ők allergiásak) és el kezdte utánozni őket. Fújjad te is előtte sűrűn az orrod.
Amúgy meg jobbulást kívánok!

Adri pedig összeszedett egy nagyon csúnya szájfertőzést. Tiszta fehér hólyag a szája belül, már a nyelve is, hiába az ecsetelés.

Esetleg van vmi tapasztalatotok ezen a téren??
Aggódok

Andi
Kép
cukkker
 
 


cuki: szájpenész??? Nálunk nagyon nehezen jött helyre, nagyon sokat takarítottam a szájukat, és mindent (kanál, cumi stb)

lina! jobbulást Nektek is...gyertyafújásos fújás , száját fogd be és akkor hátha ráérez . Sterimarral fellazítani próbáltátok?

roz!Arborétumban benne lennék, de csak fiúkkal..meg jövőhéten vmikor.gyerekek???

hajni:szépek a tesódék, kis picur...

estelle: akartam kérdezni, hogyan altatjátok Mózit? (ringatva stb.?)Szuper, hogy eljársz ilyen helyekre (előadás) a picur 2 hónapossal...(mosolyog a drágaság? nincs új kép?)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Lina-nagyon sajnállak benneteket.Ez szörnyű,szegény pici lány.Hát mihamrabbi gyógyulást nektek! :wink:

Hajni-hát jol besárgult a kiscsaj,nem semmi.És ijenkor mi van?Vissza kell vinni?Nagyon édes kis baba.Egészséget nekik!Te már jobban vagy?Nagyon hasonlit rád a hugod. :wink:

vica-a Doki centrum az egy olyan helység,ahol több féle orvos rendel.Pl.nőgyógyász,fogászat,stb. A Gáspár András utca 11-be van.Bemásolom a honlapjukat is,itt érdeklődhetsz.

http://www.szorakatenusz.hu/default2.html

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszi a Lilike dícséretet,el van most ájulva az egész család tőle. :lol: Hisz csak a legkisebb,Anna nehezményezi is hogy már nem ő van a középpontban. :lol:

Lina
nagyon nem jól hangzik ez,sajnálom,mielőbbi javulást nektek.

Cuki
Barnikának volt elég makacs szájpenésze,Zsú a végén már Cebion cseppet nyomott az újjára és azzal kenegette.Majd el is múlt,egy hónap kellett hozzá.Kitartás,nem lesz gond.

Felvették Annát a Lánchíd oviba,tegnap kaptuk az értesítőt.Legalább ez is megvan oldva. :lol:

Arborétumban én is benne lennék,de sajna én naon vacakul sokat dolgozok,és állandóan aludnék......De hátha jövöhéten összejön valamelyik délután.

Hajny

Kép
ágoston hajnalka
 
 


NANA: ma rádköszöntema tősben, nem hallottad :cry:
Nagyon szépek a fiúk :lol: Majd legközelebb odaszaladok,de Levi nem hagyta most

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Estelle,
Lili tejallergiás volt, még mindig a tejmentes tápszerét issza, Pepti Junior. Most már sajnos nem kapjuk 90%-ra, de inkább megveszem neki, minthogy gond legyen a tejtől...

Amúgy már jól van Lili, ahogy lecserélték tegnap a gyógyszereit, már jobb is volt. A köhögéscsillapító kúp nagyon jó, egyszer köhögött Lili éjszaka. Lehet, hogy kedden mégis tudunk menni anyák napjára az oviba :lol:

Holnap meg jön hozzánk a kerttervező, szeretnénk megcsináltatni. Kinéztem Lilinek csúszdás várat is, remélem összejön, annyira szeretném, annyira szeret csúszdázni...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina


Örülök, hogy jobban van Lili.
Ha nem lennél elégedett a kerttervezővel, férjem is ezzel foglalkozik. :wink:
Szívesen segít vagy ad tanácsokat.

Bepa

Ma én is felétek voltam. Illetve Lakitelken volt az egyik étteremben a céges buli. Nem hallottál minket? :)

Hajni, Bepa

Hát ez szájpenész lenne? Nem tudom. Annál lehet, hogy durvább. A hólyagok most szakadnak fel és sebesek. Plussz észrevettük, hogy jön egy felső rágó foga is. A sarka már kint van. Szegénykém iszonyúan szenved. Kaptam egy olyan tippet is, hogy mézbe kevert szódabikarbonával kenegessük. Hát meglátjuk. De az a fura, hogy szerdán látta a dokinéni és már hétfőre gondolta, hogy Adri mehet bölcsibe. Na addigra tuti nem gyógyul meg. Szerencsére jön a mama és eddig sem kellett táppénzre mennem.

Andi
Kép
cukkker
 
 


Sziasztok!

Hosszabb hallgatas után újra itt... :wink: (De latom nem csak en tuntem el... :cry: :cry: :cry: )
Az olvasas meg csak-csak meg, de az iras. :roll: Ha leulok a gep ele, tuti valamelyik gyerek felbeszakit, utana meg elvesztem a fonalat vagy elszall az ihlet. :? Este meg hulla vagyok, ill. a ferjemmel ilyenkor van par "szabad" percunk.
Most hajnalban ebredtunk, Andris meg kivetelesen jol elvan a jatszoszonyegen.
Egyebkent minden ok. Andriska szepen novekszik, mar kozel 10! kilo... oriasbebi. Jon a ket also foga, meg mindig szopiparti, estenkent kap kb. egy deci tejpepet - sosem eszik meg annyit, es haromszor kostolt mar barackot - nem volt elragadtatva tole. :)
Katika meg mar "nagy kislany"... :D

Judit, nagyon szep a kicsi fiad! Mennyi haja van! Levi mit szol hozza, hogy boldogultok?

Hajni, bizti gyönyörű menyasszony leszel!:) Van már fodrászod, sminkesed?
Unokahugica nagyon édes, gratulálok!:) Nem csodálom, hogy Anna nehezményezi, hogy már nem csak ő van a középpontban, ezt is meg kell szokni!
Mi is a Lánchíd utcai oviba irattuk Katit, de még nem kaptunk értesítőt, ugyhog most akkor izgulok. :roll:

Cukker, latatlanba szinte biztosra mondom, hogy Adrinak aftaja van. :( Gondolom faj is neki. :( En nem mernem szodabikarbonaval kezelni, bar lehet hogy tenyleg jo ra.
Orulok, hogy jokedvvel tertel vissza dolgozni!

Lina, jo hir, hogy jobban van Lilike! Szegenykem, jol megszenved most az orrfolyassal. :( Orrfujasra sajnos nekem sincs tippem, Kati egyszer csak csinalta, de azert ha suru a valadek, akkor inkabb porszivozzuk meg mindig.
Nagyon klassz otlet a csuszdas var!

Nana, sajnos nem jarunk Csiribirire. :( Ket alkalommal voltunk, utana en betegedtem le, aztan Kati, anyu sem tudott vigyazni Andrisra... :? Valoszinuleg majd csak jovore jarunk ujra, de mar csak Andrissal. :wink: Ti jartok?

Arboretumba mi is kimennenk! :wink: Remelem sikerul osszeszervezni!:)

Meg egy kep utoljara, aztan megyek, mert Andris kezdi unni a banant.

Kép

Dóra
KépKép
KépKép
dora_
 
 


Dóra

Biztos fáj neki, de én már alig bírom idegekkel. Tegnap este fél 9-től idáig csak sír, üvölt, vigasztalni nem lehet. Bemászik az ágy alá és onnan ordít, rugdos.

Ezt most kaptam iwiwen:

Sziasztok!

Kecskeméten új zenebölcsi indult pár hónapja. Mivel az eddig ismert zenebölcsik telítettek, gondoltam megosztom veletek a jó hírt. Egy zenekaros barátnőm hugija csinálja, pár hete tudtam meg én is. Mi Gabcsival már háromszor voltunk, és nagyon élvezi a kis Drágám! Éneklés, zenélés és babatársaság. Tök jó.
Kb. fél órás (vagy háromnegyed) nem is tudom, úgy repül az idő.
Az első alkalom ingyenes, utána bérletes: 5 alkalmas 3500,- Ft, 10 alkalmas 7000,- Ft.
Kecskeméten a Rákóczi utcában van, de minden kérdésetekre válaszol:
Mészáros Zita, Tel: 06-30/4847974
Zitunak zenei végzettsége van, és Budapesten csinált eddig zenebölcsit, van tapasztalata és nagyon ügyes és imádják a gyerekek.
Puszi mindenkinek

Andi
Kép
cukkker
 
 


Cukker,
nekünk nem is a kerttervezéssel van gondunk, mert azt mi is megcsináljuk, elképzeléseink tulajdonképpen megvannak, hanem a megcsinálással. Nagyon kicsi kertünk van, valahogy meg szeretnénk osztani, hogy legyen kutyamentes övezet, és ott egy játékvár. Kinéztünk egyet, sajnos 200000Ft, de egyszer majdcsak lesz...


Dóra,
de jó, hogy jelentkeztél. Tényleg mekkora hatalmas Andriska.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bepa- Mózikát sokféleképpen szoktuk altatni, legfőképpen ahogy Ő igényli. Van, h. úgy elfárad, h. csak letesszük vízszintesbe és már alszik is. Van úgy, h. labdán ülve, kézben, napközben a függő hintában szokott aludni, v. a babakocsijában. Tamás esténként az orra hegyével szokta simogatni, és közben puszikázni :lol: Mózi ezt is szereti! :D Én minden este elmondom neki az Altatót suttogva. :)
Ezek a szertartásformák vannak nálunk.
És Ti hogy szoktatok altatni?

Meg mindenkitől kérdezem: Egyéb jó ötlet? :D

Dóra-Édesek a gyerekek! Andris most született....annyira szalad az idő... :roll:
Melyik csoportba fog járni Katika? Biztosan felveszik! Ha nem, szólj!

Bepa-Mózika sokat mosolyog, már rötyög is! :lol: Majd teszek képet, csak Tamás mindig elbaszkurálja a gépet, és mindig új programok vannak (szakmai ártalom), amit mindig újra kell tanulnom, és amire persze sosincs időm :roll:

Lina-Nem jártatok még a sárkányban? :)

Cukker-Mit takar a zenebölcsi? Olyan mint a ringató? Hány hónapos kortól lehet menni?
Adri hogy van? Drágának de rossz lehet!

Nagyon jó volt a pénteki Baba-Mama klubb! :D Ott volt Andika és Kis Reni is! Azt hittem Mózika majd udvarol Andikának, de Ő inkább aludt... :lol:
Nagyon édes Andika! Olyan mosolygós, mint az Anyukája! Látszik, hogy boldogok!!! :D

Hajni-Anna melyik csopiba fog járni? Képzeld én is mindig álmos voltam amikor terhes lettem....állandóan aludtam volna!!! Még volt olyan is , h. az oviban a gyerekekkel leheveredtem...de ez nem publikus!!! :lol: Persze csak feküdtem!!!

Kép
estelle26
 
 


Estelle,
lehet, hogy nagyon lemaradtam... milyen sárkányban?????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


estelle: várom a képet:)
Szuper ahogy Mózihoz állsz, nagyon ösztönös anya vagy (ezt nagyon irigylem ám sokatokból, mert én nagyon beparáztam az elején, na azóta már nincs gond)
Mi alvásunk: Levi egyedül, és ált. gond nélkül (persze fogzás stb. betesz néha, de kis simi, puszi és durmi tovább), Na az elsőszülöttel még mindig együtt kell aludni, bár néha mintha létnám a hajlandóságot a külön szobára. Igazséghoz hozzátartozik, hogy nagyon szeretek hozzábújni, puszilgatni éjjel is...csak az altatás néha nagyon sok (1 óra), pedig állandó fárasztás allatt áll:)
Röviden:)

Megyek mert engem is lefárasztottak, és lassan át kell ismét adnom magam a tudásszomjamnak:)

Dóra! jó hogy írtál, hatalmas Andris (Levi nincs ilyen súlyban)
Ovi?

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a dicséreteket és a névnapi jókívánságokat. :lol:

Estelle
Köszike! Tényleg nagyon boldogok vagyunk :lol: Szerencsére Andi nyugodt, kiegyensúlyozott baba. Egyfolytában mosolyog, ha bárki rámosolyog és beszél hozzá. Pár napja megtetszett a hangja is magának, egyfolytában sikongatott a hétvégén. :lol:


Mindenki
Szoptatott babáknak nyáron kell mást adni a nagy melegben??
Vizet?? :?
Honnan tudom, hogy csak szomjas és nem éhes? :?
Védőnőm (fiatal gyerek nélkül) szerint vizet lehet adni. Rita szoptatási tanácsadó szerint cicit kell adni, ha kéri, nem kell víz.
Ti adtok/ adtatok mást is a babókáknak tejcsin kívűl :?:

Kép
kisreni
 
 


kisreni-én adtam neki sima vizet,vagy babateát kis szőlőcukorral izesitve.Akkor tudod,h.szomjas,ha a kutacsa kissé beesik.De ha úgy veszed észre,h.elég neki a cici,akkor adj csak cicit,elvileg abba minden benne van. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Reni-jöhetnél a másik topikba is,a Kecskemét-babát várok 2oo7-be!Ott sokkal több a friss anyuci és sokkal mozgalmasabb már,mint ez a topik.Sajnos a nagyob gyerekes anyuciknak már nincs annyi szabadidejük,h.sokat irogassanak ide.Szivesen látunk. :wink:

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Cukker, sajnalom Adrikat, hogy igy faj neki a szaja. Azota javult mar?

Lina, nezd meg ezt:
http://www.vatera.hu/maszoka_maszovar_h ... 07247.html
65ezer villamaron, de meg kell hozza csuszda. Van tobbfele is az eladonak.

Estelle, Andris vagy cicin alszik el vagy karban. Kisagyban egyedul meg nem probaltam.
Katit felvettek az oviba, ugy tudom a Cica csoportba fog kerulni.

Gabi, ti mikor tudjatok meg hogy sikerult-e az ovi?

Reni, ugy nezem, hogy a nyar vegefele lesz Andi 6 hos. Ha igeny szerint szoptatsz, akkor nem kell vizet adnod a kislanyodnak, hiszen az anyatej szomjolto is. Kata lanyom 10-12 hos volt az elso nyaron, kinalgattam vizzel, de inkabb a cicit valasztotta.:)
Valoszinuleg Andrist is megkinalom vizzel (csoros poharbol), de a dontes az ove. :wink:

Meg multkor irni akartam, hogy osszefutottam Geliekkel. Dorka nagyon edes vigyorgos kisbaba. :)

Dóra
KépKép
KépKép
dora_
 
 


Sziasztok!

Délután nincs kedvetek egy arborétumi játszóterezéshez 4 után?


Reni,
Én is azt mondom amit Dóra. Elég a cici neki. De úgyis látni fogod ha nem. Nekem mind a két gyerekem nyár végén töltötte a 6 hónapot, és addig elég volt a tejcsi. A nyár végén pedig elkezdtük a hozzátáplálást, de inni akkor is csak tejcsit kértek.

Hajny,
Köszi a barátnőd segítségét bölcsi ügyben. Pont arra voltam kiváncsi amit mondot, és amelyik csoportba járnak!!!

Cukker,
Adri jobban van már? Szerintem is afta. A barátnőm gyerekeinek voltak ilyen sebek a szájában, mikor lebetegettek. Eszméletlen fájdalmas volt és ronda, de egy hét alatt elmúlt.

Donoé,
Örülök, hogy végre személyesen ais találkoztunk. A gyerekeid szemei meseszépek :) . Remélem többször összefutunk majd, most hogy az uszival és a fejlesztéssel is 1/2 5-kor végzünk biztosan bemegyünk utánna sétállni.

Kép

Kép
nyhk
 
 


Dora: ma hívtam az ovit, de már senki nem volt aki tudott volna tájékoztatni. Majd holnap, Sztem nem alszok ezért éjjel, amúgy is tök ideges vagyok. (egyszer ha sok időm lesz megírom, mert nagyon fel vagyok háborodva azon ami itt folyik)

Katinak, biztos jó lesz: CIca csoport, édes:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Kazi: mégegyszer :lol: jó hogy rámköszöntél, sajnos nagyon rossz a memóriám, vagyis tudtam én hogy ismerős vagy, de sajna nem tudtalak hova rakni
Kár , hogy a lányok nem voltak Veled, de remélem az ajándékok tetszenni fognak Larinak. És BOLDOG SZÜLINAPOT a picurnak:)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy csak magamról..nagyon kimerültnek érzem magam.
Megfordult Ati Baba,remélem így is marad!!!!!!!!!!Szombaton elmentünk a kórházba körülnézni..minden a régi. :D Hétfőn voltam dokinál,a vérképem rémes és azt mondta,hogy nagyon el van meszesedve a lepényem.A hasamtól elájult teljesen.Mármint,hogy mekkora..

Egy :?:
Mi lesz Alival amíg én a kórházban leszek??Hogyan készítsem fel rá???És velem mi lesz nélküle ha már most a gondolattól is sírva fakadok?? :cry:

Hajny,kint vannak a padok!!! :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Lányok,
anyu mondta, hogy valaki ráköszönt a Szabadidőben, vagyis főleg a Lilire, de csak annyit tudott, hogy magas, barna hajú copfban, és volt vele egy kisgyerek meg egy másik nő. Na melyikőtök volt??????? Szerintem biztos közületek valaki, de ennyiből nehéz kitalálni.

Hajny,
rád tippeltem, de anyu azt mondta, téged megismert volna.

Gadevi,
hát biztos nehéz lesz. Nem szoktál Ali nélkül lenni? Ha én egyszer eljutok idáig (remélem hamarosan!!!) valószínű könnyebb dolgom lesz, Lili már 5 hónaposan volt egész napot anyukámmal, 7 hónapos volt, mikor először ott aludt, és már volt, hogy egész hétvégén vagyis 2 éjszakát volt ott. Nyáron megy egy egész hétre, de esténként majd megyünk hozzá.
Gondolom mondogatni mondogatod már Alinak, hogy néhány napra nélküled lesz, szerintem sokmindent megért belőle. Azt mondják, a gyerekeknek még nincs igazán időérzéke, nem tud különbséget tenni aközött, hogy 1 órára hagytad ott, vagy 1 napra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


gadevi: ne parázz attól mi lesz Alival, sztem nagyon nagy és értelmes már és biztos meg fogja érteni, amúgy meg ha érzi ezt rajtad neki is nehezebb lesz. Apucival jól elvannak???
Mi Levi születése előtt átszoktattuk Bebét picit Apára (altatás stb) és nagyon bejött, kb. 6-7 hónapig amíg Levi pici volt addig is csak apa kellett.
Most fordult a kocka (januér óta csak én vagyok jó).
Lepény: ez mit jelent? hamarbb szülsz, indítanak???És szupi, hogy megfordult (ami késik nem múlik)

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Hát ez az... :( nem tud különbséget tenni,hogy 1óra vagy napok...nem szeretném,hogy nagyon megviselje.Próbálom mondogatni neki,hogy hamarosan nem tudunk majd együtt lenni pár napig,nem tudom mit ért meg belőle.Eljátszuk,hogy elmegyek és visszajövök és akkor nagyon örülünk...nem tudom segít-e.
Nem voltunk még külön.Jól elvan Atival,de nem olyan szoros a kapcsolatuk.Reggel és este találkoznak.Elég kevés.
A meszes lepénnyel kapcsolatban azt mondja a doki,hogy túlhordani biztos nem fogom...de ezen kívül semmi,jól fejlődik.14én megyek nstre,akkor találkozunk újra.Uh meg nagyon soká lesz.Ha gond lenne biztos néznék az áramlást..gondolom.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
gadevi
 
 


Gadevi,
biztos ügyes lesz Ali!!!

Mi meg ma megint ügyeleten voltunk, Lilinek középfülgyulladása van, szerencsére a tubuson folyik ki a trutyi, de nagyon. Hétfőn hagytuk abba az antibiotikumot, most kezdhetjük előröl.
De hogy még ilyen bunkó embert, mint az a doki volt az ügyeleten, komolyan, az én nagyon béketűrő férjem majdnem lecsapta...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina: hihetetlen, hogy ennyit beteg Lili. A közösség miatt (mert nekem előtte is rémlik, mintha sokat betegeskedett volna). Akkor a mandulaműtét se sgített? Mindig kell az antibogyó? Gondolom adtok hozzá normaflore-t.
SZorítok, hogy hamar túl legyen ezen is.

a href="https://lilypie.com/">Lilypie
Gabi
bepagabi
 
 


Sziasztok!

Lina!
Én Lilire gondolok, most ő is copfban hordja a haját.
Gyógyuljon meg Tündér-Lili hamar!



FELHÍVÁS!!!
Nincs kedvetek ma arborétumozni???Mi kint leszünk délelőtt!!!!! (kék kockás bergon babakocsival)

Kép
adrienn021
 
 


Bepa,
a mandulája megvan Lilinek, csak tubust kapott a fülébe. Azon most szépen folyik ki a trutyi.

Pille, Thymi, Timci
sok boldog névnapot kívánok nektek! Remélem nem hagytam ki senkit...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nagyon boldog névnapot minden Tímeának!
balim
 
 


linacska-nagyon szépen köszönöm!És neked is balim!!!! :wink: Aranyosak vagytok.

Minden anyucinak sok boldog anyáknapját!!!!!!!!!!! :wink:


KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok.Most,h.jön a nyár és gondolom mindenki megy valahova olyan helyre,ahol a babája is tud fürcsizni,gondoltam,megirom nketek,h.ha valakit érdekelne,mi Amerikából rendeltünk egy faxa uszógumit,ami szerintem nagyon szuper,és megéri az árát.5 éves korig használható és az ára 1o.ooo Ft,postaköltséggel mindennel együtt.Ez a fajta,amit mi rendeltünk.Itt sehol sem láttam,szerintem nem is lehet kapni sehol.Teszek föl róla képet,ha valkit érdekelne,szoljon és megbeszéljük. :wink:

Kép

KépKépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

BepaGabi:
Aranyos vagy!Én is örülök,hogy összefutottunk!Köszi a szülinapot is ,de még csak 2 nap múlva lesz,csak ma ünnepeltük! :)

Hajni:
Persze gyertek csak,szívesen látunk!

Timiknek:Boldog névnapot!!!

Betegeknek Jobbulást !!!
kazi
 
 


Sziasztok!

Linácska, Balim, Kazi, nagyon köszönöm a köszöntést, igazán figyelmesek vagytok! :)

Lilypie Pregnancy tickers
pillle
 
 


Sziasztok!
Először is köszönöm a névnapi köszöntéseket!
Kicsit bekuksiztam, remélem tudok képet is rakni...
ELéggé lefoglal a 2 gyerkőc, Gyopi is sokat volt itthon mostanában, na nem beteg mindig azért és Nimó is egyre többet van fent. Annyira igényli a vele való foglalkozást, dumál, gőgicsél, vigyorog. Imádom! Gyopi meg már körmondatokban beszél és mindent megmagyaráz. Tiszta apja. Képes ő is megmagyarázni a hóembernek neki jó a kályha mellett....

Kép
Kép
Kép
thymi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?