Új privát üzeneted érkezett!

A velencei nyaralást nem cseréljük el a telekre!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


De köszönöm a gratulációt a nevében.Átadom! :D

Kép
flóra 11
 
 


Laptető!!!Zsuzska! :wink:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Én is gratulálok!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Úgy történt, hogy mentünk az autópályán Kulcs felé, mert azt akartuk megnézni, és akkor következett Perkáta, én meg mondtam, hogy még sose voltunk ott, menjünk, nézzük meg.
Bementünk, megnéztük, és tele volt hosszú telkekkel, szőlővel stb., és az egyik telken egy fácán csipegetett. Na, arra a telekre rá volt írva, hogy eladó. Felhívta a Gy., és másnapra megbeszéltünk egy randit ott a telken. Úgy van, hogy van 4 hosszú telek, egyben egyébként, tehát nincs kerítés, és az egyiken egy diófa van, a másikon egy szőlő, a harmadikon veteményes, a negyediken egy kis vécé és kút. A bácsi kettő telket akart eladni, és a Gy. azt mondta neki, hogy a kutasat vennénk meg, mert azon van kút. Másnapra meggondolta magát, mert a másik kettő meg olcsóbb. És odamentünk, megnéztük, be van vetve a két telek, amit mi kinéztünk (a diófás+szőlős) kukoricával. Nekünk természetesen nem azért kell telek, hogy ott sz...kodjunk rajta, kapáljunk meg ilyenek, meg nem is akarunk házat építeni, hanem egy olyan hely kell, ahol lehet bográcsozni, sátorozni, íjászkodni stb. A bácsival megbeszéltük végül, Gy. ötlete volt, hogy az övé marad gyakorlatilag a szőlő, ő gondozza, övé a termés is, de a mi telkünkön marad (egyébként kivágtuk volna a francba, de a bácsinak megszakadt volna a szíve, Gy. nagyon kedves volt). A kukoricát viszont szerintem száműzzük. Nagyon nagy telek így együtt: 2200 négyzetméter, ha jól tudom, és nagyon örülünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gy. egész eddig, évekig gyűjtögetett pénzt, és végre nagyon boldog, hogy valamit ő is tud venni a saját pénzéből, mert ezt a lakást az én szüleim segítségével + hitelből vettük.

KépKép
benó
 
 


De egyébként még nem fizettük ki, csak aláírtunk egy foglalást, majd később lesz a megvétel. Tegnap voltunk a bácsinál Zsámbék után, és akkor megcsináltuk a foglalós papírokat.
Oké, akkor velencére megyünk. :D :D :D :D :D :D Rendben. Írd le a pontos időpontot, légy szí'.

KépKép
benó
 
 


Akkor megvan a sütőgető hely!!!!!!!!!!!!!!!!
llik megkérdezni az árát?

Kép
muzsuzska
 
 


Ez a telek milyen messze van tőletek??????????

Kép
muzsuzska
 
 


Párom meg ilyen. Nagyon letöri őt minden apró kudarc. Mindent úgy él meg,mint valami drámát. Ha nem az elképzelései szerint mennek a dolgok,már agyal rajta és bestresszel. Most pedig tele vagyunk adóssággal az autó miatt, hozzá még a munkahelyi dolgok. Talán fél,hogy nem tudja törleszteni a kölcsönt, azon dolgozik, hogy csökkentse az adósságot és sajna még lesz kiadásunk, vagyis erre sincs remény.Tehát ilyenek miatt rossz a kedveállandóan. Hiába mondom neki,hogy ketten vagyunk az adósságra is,meg a pénz nem érdekes. A lényeg,hogy mi élünk. A többi megoldódik. Nem lehet őt felvidítani.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor a Te feladatod felvidítani!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


1.800.000 a kettő, lehet, hogy nem illik így leírni, most már mindegy.
Szerintünk jó, mert nagyon nagy. Természetesen ezért a Gy.-nak nagyon sokat kellett dolgoznia.
Viszont ne haragudjatok, hogy leírtam, tudom, hogy mindenki milyen szar anyagi helyzetben van, meg minden, lakásügy szegény Tancsuéknál, nálatok is a hitelek, de úgy éreztem volna, hogy hazudok, ha nem mondom el nektek, és egyszer úgyis megtudtátok volna, gondolom, fogunk oda menni nagyon gyakran.
20-25 percre van az autópályán, kb. 25 km-re Dunaújváros felé, végül is egy falu határában.
Az én fizetésem (sokszor kell is kérnem a Gy.-tól) a hitelekre és a rezsire megy el, ja, és még van A-hitelem is, nem is kevés. :oops: :oops: :oops: :oops: Erre mondja a tesóm, hogy nincs pénzünk, de jól élünk. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Jó, befejeztem.

KépKép
benó
 
 


Benó, a telek nagyon jól hangzik! És nincs is messze. Zsámbékon már én is jártam, nem is egyszer. Ott az egész vidék szőlőtermő.

Kép
flóra 11
 
 


Sajnos, azt mondom, hogy sajnos, nekem is van egy kis pénzem, amit bele tudok adni, ezt a nagypapám halálakor kaptam. Ezért nem örülök neki. De nem ecsetelem tovább az anyagi helyzetet, nem hiszem, hogy ide való.

KépKép
benó
 
 


Benó, fantasztikusan jó ár! Meglepően jó. Vagy nálatok ennyire olcsó a telek? Nálunk ezért a pénzért egyszobást lakást lehet venni. Telek meg nagyon drágán van.

Kép
flóra 11
 
 


Gondolom Gy. most szárnyal örömében!!!!!!!!Gratula a birtokhoz! Egyszer megnézzük!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra nálunk egy kis lakás 5 millió forint! Benóék felé még drágább kb 2 millióval!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem tudom,miért akarod szégyenleni az anyagi helyzeteteket. Ha van, akkor van. A spórolt pénzét mindenki arra adja,amire akarja. Nekünk most épp kifogyott,de majd lesz. És van három fiam,meg van boldogságom,ami viszont megfizethetetlen. :) Tehát én sem vagyok szegény.

Egyébként mi is úgy vagyunk,hogy pénzünk nincs, de jól élünk. :D

Kép
flóra 11
 
 


Örülök, hogy ezt mondod, Flóra, mert a Gy., még mielőtt tegnap mentünk volna a bácsihoz, fel akart hívni más telkeket is, összehasonlításképpen, de aztán nem volt már idő, és végül is mi is úgy gondoljuk, hogy jó ár, mert itt pl. nálunk 7 m körül kezdődik egy telek, ha jól tudom, de hát ez közel van Pesthez, az meg egy távolabbi falu, bár az autópálya mellett van. És még szőlő is van rajta, amit csipegethetünk, habár a bácsi fogja művelni, de ez direkt az ő öröme ám, nem tukmáljuk rá a feladatot, látszott, hogy a szíve szakadt volna meg, ha mi kivágjuk a szőlőt. Mert először a Gy. kérdezte, hogy nem lehet ezeket a szőlőket átültetni önhöz? Nézett érdekesen.
Elmondjam gyorsan, hogy milyen terveink vannak? Tegnap a Petinél lerajzoltam, jót röhögtünk, mert egyáltalán nem tudok rajzolni. Nekem az első tervem a wc, de az a Gy. szerint pottyantós lesz, attól sajnos, én irtózom, városi tyúk vagyok. Félek, hogy a fenekemre mászik egy pók. :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Még jó, hogy megnézitek! Mindenki! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Jaj, Zsuzska! Én kérekelnézést. Igen,nálunk ennyi egy lakás,de koronában. :oops: Bocs,most kapcsolok,hogy ez forintban volt írva. Vagyis akkor az a telek,tényleg nagyon olcsó,nálunk a lakás ára viszont kb. 1 200 000-1 600 000 korona. Az egyszobás.

Kép
flóra 11
 
 


Benó a vadregényes táj szépségei: pokok,siklók stb...... Majd megszokod!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra hány forint egy korona?? :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Nem a szégyenlésről van szó, mert a Gy. tényleg megdolgozott érte (ő fizikai munkát végez, én csak gépeltetek, az más), csak én nagyon szeretném azt, ha mindenki ilyen boldog lehetne, mint mi, szegény Buckalakó sem szenvedne meg szegény Tancsu, kegyetlenül fáj a szívem értük. Nem sajnálom őket, mert az nem szép érzés, csak fáj a szomorúságuk, és kívánom, hogy minél hamarabb rendeződjön az életük. És mindenkié.
Viszont természetesen én is úgy gondolom, hogy az a lényeg, hogy együtt legyünk és szeressük egymást, és egészséges legyen mindenki, ennél fontosabb nincs. Most is mindjárt megyek akkor a boltba, veszek sütinek valót, aztán sütöm gyorsan, mert későn fogok leérni, és már elvonási tüneteim vannak, hiányoznak a többiek. Gy. meg pecázik a tesójával.
Megyek is a boltba, majd a sütés közben ideülök. Puszi nektek.

KépKép
benó
 
 


Benó,mi a fenének akartok olyan vécét csinálni. Hiszen olyan cuki mobil vécéket lehet ma már kapni. Szerintem sokkal higiénikusabb, szebb és egyszerűbb megoldás.

Kép
flóra 11
 
 


Jó sütést kívánok!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Csak a póktól félek, sikló, patkány, gyík, egérke jöhet. Azokat még szeretem is. A Gy.-ék kertjében (mikor még a szülei nem váltak el) volt patkány, a Gy.-ék kiültek rájuk puskával, én meg elriasztottam a patkányokat, nehogy lelőjék őket. Nagyon mérgesek voltak rám a fiúk. Tudom, hogy betegségeket terjesztenek meg ilyenek, de annyira ősi energiákat hordozó állatoknak tűnnek nekem. Egyébként én semmilyen állatot nem ölök meg, a pókot se, nem tehet róla, hogy utálom. Vagy tehet, de ő ezt nem tudja. Megyek bótba.

KépKép
benó
 
 


Na lassan lelépek ,mert nyit a virágbolt! Estefelé jövök!

SZÉP napot mindenkinek!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Majd azt a vécét, amit írtál, írd le részletesen, én most már megyek. Majd jövök és elolvasom.

KépKép
benó
 
 


Zsuzska,kikerestem a neten az aktuális árfolyamot. 1 SKK= 7,7864HUF

Kép
flóra 11
 
 


Jó téma,nem?Majd írok a vécéről. :lol:

Benó,hogyan van az az egyszerű süti. Nekem is csinálnom kell ma valamit.

Kép
flóra 11
 
 


Valami mutatósat. Tudod mit? Csinálok olyan sütit, amit nem kell sütni. Van itthon túróm is,meg zselatin,meg piskóta meg minden.Üzletbe sem kell mennem. Na jó, akkor megvan. Küldök receptet is.Ez egyszerű. :D

Kép
flóra 11
 
 


Most akkor pá. Nagyon örülök,hogy végre kicsit dumálhattunk.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Én is örülök, kedves. Majd én is jövök. Puszillak

KépKép
benó
 
 


Mobiltoalett Kft.
H-1184 Budapest
Fonal utca 17.
Központi Információ:
+36 1 281 2073
Non Stop hívható:
06 70 360 6033

Kép

Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ennyi elég a vécétémáról? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Aha. :D Sütsz már? Én még nem, viszont gyönyörű virágokat vettem anyunak, Gy. anyunak, nagyinak, tesómnak.

KépKép
benó
 
 


Megnéztem én is Gergőt 20 hetesen a Nők Lapján. Nagyon szép nagy pocid van már, Tancsu. Aranyosak vagytok.
Na, majd jövök, hamarosan szedem a sátorfám, befejezem a sütit és megyek anyuékhoz, mert már így is késésben vagyok. Puszillak benneteket, szép napot! Holnap megyek dokihoz, majd utána jelentkezem.

KépKép
benó
 
 


Benó,közben kimostam,kiteregettem,megcsináltam ebédre a húst. Kiszabtam a kendőket a lányok számára, befestettem a hajam. Még nem sütöttem. Igazából elment a kedvem. Olyan ingerült a párom,hogy elment a kedvem. És nem mondja,hogy mi a baja,tudom,sok minden.De ilyenkor mindig az az érzésem,hogy rám haragszik. Mert ha nem,akkor miért velem ingerült? Miért velem szűkszavú? Ha megkérdezem,mi bántja, akkor idegesen válaszol, hogy hagyjam őt békén,ne akarjak vele veszekedni. Dehogy akarok! Csak éppen bánt,hogy mindent megteszek érteésőharagszik,de ajó ég tudja,miért! :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Na,most aztán jól összeírtam a szavakat! Érthető? Bocs! :oops:
Talán nekem is kéne a párom ingerültségéből,hogy hevesebben üssem a billentyűket. :D

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok

Látom ma sem nagyon vagytok itt....:)

Flóra:boldog anyák napját kivánok neked...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Tök jó lehet ez a telek és az ára is tényleg egész kedvező volt.
Lesznek majd róla esetleg képek is?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Sajna én ma nem jutottam el anyáékhoz köszönteni..:(
A virág a vázában fog elhervadni, mert a párom estére teljesen belázasodott és még mostanra is csak hőemelkedésig tudtam neki lehúzni, pedig 3 óránként nyomom bele a lázcsillapitót...:(
Egyedül átsétáltam a 2 nagymamájához és a keresztanyjához, de ők itt laknak a szomszéd utcában.
Anyát felhivtam, hogy bocsi de 25 km-t sajna nem tudok megtenni gyalog...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na megyek is vissza ápolgatni az én haldokló pici páromat...:)

Szép vasárnap estét...:)

Remélem holnap tudok majd jönni...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu, köszike. Neked is boldog Anyák napját,hiszen te is kismama vagy már. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Most csak egy gyors helyzetjelentésre jövök. Párocskám este ért haza,fél kilenckor. Akkor felköszöntöttük, vacsora, beszélgettőnk.Képzeljétek úgy elbeszélgettünk a gyerekekkel,hogy elfelejtettem a sütit tálalni. Mikor már a gyerekek elmentek az asztaltól,akkor kérdi a párom,hogy lesz süti is? Na bumm! Elfelejtettem.Gyorsan tálaltam a sütit isés kicsit beboroztunk,így most gyorsan zuhany és megyek a masszázsolajjal kényeztetni a páromat.Egyébként már normális a hangulata. :D

Kép
flóra 11
 
 


Ja, persze.Küldök képet a sütiről. Majd a recept is megy,de majd máskor.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Mindenkinek:
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok csaladtagjaim! :D


Ildiko nem csak a te parod ilyen.Az enyem is ezt csinalja amikor rossz kedve van. :(
Mult heten otthon volt szabin es ket napig alig szolt hozzam,meg tok morcos volt.Es amikor kerdeztem hogy mi baja akkor annyit mondott hogy semmi nem sikerul neki.Es en is ugy erzem mindig hogy ram haragszik. :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno gratulalok a telketekhez! :wink:

En is utalom a pokokat. :wink: Es tenyleg jo otlet ez a mobil wc a pottyantos helyett. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilvi orulok hogy jo volt a lanybucsud! :D A kis volegenyed meg ne szoljon semmit amikor o is mulatott! :twisted:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?