Új privát üzeneted érkezett!

Aztán valami gyors ebéd. Délután meg ét kell mennem a barátnőmhöz segíteni neki a zárómunkájával. Annak, aki a múltkor volt itt. Tünde a neve. Szerintem elég sokat leszek nála, mert most már készre kellene csinálni a munkáját, vagyis be kell fejezni.

Kép
flóra 11
 
 


Ha onnan megjöttem, benézek hozzátok, de aztán már varrnom kell. Még van mit varrnom. Ma leltároztam,miből mennyi van, mi hiányzik. Sajna paraszt ingből kell kettőt varrnom, egy mellényt, háro kötényt és négy szoknyát.

Kép
flóra 11
 
 


Most viszont mindenkinek:
Kép

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Szép szombatot mindenkinek! Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok lányok..:)

Próbálok visszaolvasni, de sajna a fele kimegy a fejemből annak amit elolvastam...:P
Nem jó igy, hogy ennyire nem tudok jönni...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Látom ma mindenki kihasználja a napot és párjával vagy a családjával pihen..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tegnap este a fiúk (párom és haverjai) mulatoztak a teraszon lent, kihasználták, hogy hosszú hétvége van.

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én azt hiszem kezdek kicsit bekattani lakásügyileg....
Annyira kilátástalannak érzem a helyzetet, hogy nem győzök Gergőtől bocsánatot kérni a sok könny miatt amit ejtek...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ma reggelre kitaláltam, hogy ha venni nem tudunk a szaros kocsihitel miatt, akkor megyek az önkormányzathoz és igényelek szociális bérlakást.
10 év a bérleti idő és elég kedvezőek a feltételek.
Kb 3-4 forduló alatt (ez kb 1 év) lehet nyerni pályázatot.
Igaz hogy panel és nem álmaim családi háza, de legalább külön!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Viszont Gergő egyre aktivabb, már nem csak nekem mutogatja az erejét és az ügyességétMa délután a páromnak vagy 6-7 percig atrakciózott egyhuzamban...:D:D:D
Hol itt, hol ott dugta ki éppen valamilyét...:D:D

Tiszta domborzati térkép néha a hasam...:P

Mi lesz később???

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A párom kiment ma a ház elé , beszélgetett a sógorával, aztán kiabáltak hogy gyorsan menjek ki....
Szaladt ki az anyja is, meg már a fél utca kint volt.
Rohanok le az emeletről, és a kéményünkön ült egy gyönyörű gólya..:)
A fél utca azon nevetett, hogy tudja hova kell mennie megpihenni..:D:D:D

Pár perc múlva repült arra egy másik is.A kéményen pihenő csatlakozott hozzá, tettek két tisztelet kört a ház felett és elszálltak...:)

Szerintetek ez jelent valamit?
Szerintem ez pozitiv jel......vagyis bizom benne hogy az...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na azt hiszem menek a párommal tv-zni kicsit..:)

További szép hétvégét..:)

Cupp...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szia Tancsu!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Kérlek ne sírj és bármilyen szomorú a helyzeted ne szomorkodj, hisz a baba mindent érez és azt nem akarod, hogy ő is szomorkodjon!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ha a kikattanás határán vagy menj be a szobádba és simogasd a pocid és csak Gergőre gondolj, szarj le mindekit!

Beszélj pároddal és kezdjetek utánajárni milyen lehetőségek vannak! Járjatok végig pár bankot és kérdezősködjetek. Használt lakásra is van szocpol, igaz hogy csak a fele, sajnos az álmaink nem mindig teljesíthetőek!
Kezdetnek egy apró panel is megteszi, csak külön legyetek!
Fel a fejjel !!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Folsav

Terhesség alatt a napi folsav szükséglet megnövekszik (400 ug/nap). Folsav hiányában olyan rendellenesség léphet fel (homocisztein felszaporodás), mely esetén a magzai fejlődési rendellenességek (velőcsőzáródási rendellenességek) kockázata növekszik. Gyakrabban fordulnak elő beágyazódási zavarok és spontán vetélések is. A megfigyelések egyértelművé teszik, hogy a koraszülés és a csökkent magzati súlygyarapodás is nagyobb valószínűséggel következik be folsavhiányos állapotban. Célszerű tehát már a fogamzás előtt elkezdeni a 400 ug/nap folsavpótlást, mert így a beágyazódási zavarok és fejlődési rendellenességek kockázata csökkenthető.

Kép
muzsuzska
 
 


Vas

A vasszükséglet szintén megemelkedik (30 mg/nap) terhességben. A normál táplálékkal nem lehet kielégíteni a megemelkedett szükséglet. A megfelelő pótlás hiányában, különösen a terhesség második felében vashiányos vérszegénység következhet be. Vashiányos vérszegénységben gyakrabban fordul elő a magzati súlynövekedés csökkenése és koraszülés. A terhesség második harmadától a szülésig, sőt még a szoptatás alatt is, a vaspótlás általánosan elfogadott. Vashiányra hajlamosít a terhesség előtti nagyfokú menstruációs vérveszteség, a húsban és C vitaminban szegény táplálkozás, a fiatalkorúak terhessége, az ikerterhesség, és bizonyos gyógyszerek (pl. az aspyrin) szedése.

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok!
Hát ma tényleg kevesen jöttek.
Tancsu, ne sjrj,az nagyon nem jó. Én az elsőfiammal sokat sírtam,meg aggódtam, aztán picinek született, 2,85 volt. És azt mondta a doktornő,hogy látni,hogy az utolsó hónapban nem fejlődött. Hámlott a bőre és olyan kisöreg volt, semmi zsír nem volt rajta,csak ráncos bőre.

Kép
flóra 11
 
 


Tudom, írtad, hogy nem akarsz Miskolcra menni vele a nagyid lakásába. De szerintem mégis jobb lenne ott. A lépcsők és a poros levegő ellenére. Ma már annyi egészségtelen dolgot megeszünk,iszunk,lélegzünk,hogy valamivel több,már nem oszt nem szoroz. De Te tudod. Én nem maradnék az anyósommal, az biztos.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,ma el vagyok keseredve. Pár napja érzem,hogy valami nyom,néha szúr belül a gyomrom bal oldalán.Mindig azt hittem,hogy esetleg többet ettem és az nyom. De ma valahogy kitapintottam a pontot, ahol fáj és ott egy csomó. Egy elég nagy és ha megnyomom fáj és ugrik egyet. Nagyon idegesít, hogy mi a fene az.

Kép
flóra 11
 
 


Boldog anyák napját, Flóra és Tancsu!
Reméljük, jövőre már minket is ünnepelnek, Évi, Szilzi, Zsuzsi! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nagyon régen voltam már, ne haragudjatok, nem érdekeltek kevésbé, de állandóan úton voltunk.
Csütörtökön írtam, hogy anyuéknál, meg hánytam, meg ilyenek, ott nem lehet internetezni, mert korlátozva van 2 órára naponta, és azt meghagyom apuéknak és a gyerekeknek.
Pénteken egész nap díszítés, ballagás, aztán elmentünk a családdal megnézni, hogy hol és hogyan lovagolnak a kislányok, aztán elmentünk Perkátára, megnézni, milyen az a Perkáta.
Másnap hastánc után elmentünk kirándulni Zsámbékra, Tökre és Pátyra, ezeken a helyeken álltunk meg. Este a Petihez, Gy. tesójához mentünk fel.
Aludtunk, és most itt vagyok. Most pedig mennem kellene boltba, tojást venni meg virágot anyák napjára, mert azt direkt mára terveztem. Utána sütisütés :arrow: anyuék :arrow: anyós :arrow: Gy. nagymamája. Jó sűrű, nem?

KépKép
benó
 
 


Szia Benó!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra, ne keseregj, figyeld a pocid és ha nagyon idegesit mutasd meg egy dokinak!

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok lányok!

Kép
flóra 11
 
 


Mi is most készülünk virágért menni, én azén anyumnál ebédelek, G. az ő anyukájánál!
De utána randízunk!!!!! :D :D :D Itthon!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Flóra!!! Hasad fáj még???????????

Kép
muzsuzska
 
 


Hasznositottam a százazkenyeret, pirítóst csináltam, megvajaztam, foghagymát vágtam rá és reszeltem egy kis sajtot rá!
Anyukák fogyhagymás puszit kapnak! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Benó,köszönöm a gratulát! Nagyon remélem én is,hogy jövőre már mind babások lesztek. Kép
Az első fiamat annak idején pont Anyák napján szültem. :D

Kép
flóra 11
 
 


Megint jönnek a pattanások az arcomra!!
Pedig semmiben nem szenvedek hiányt! Lüke hormonok!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska köszi az aggódást.Most nem fáj és nem is nyom. Nem tudom mi a fene van ott. Remélem semmi baj nincs. Lehet,valami izom összerándult, vagy a stressztől.Remélem,csak ilyen.Esetleg zsírcsomó bent a bőr alatt. Tuti, hogy nem komoly,mert akkor nem lennék ilyen jó húsban. :D

Kép
flóra 11
 
 


A fokhagyma nagyon jó afrodiziákumisés a termékenységre is jó hatással van,csak edd. :D

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagytok? De jó! :D :D :D :D :D :D :D Visszamentem, olvastam, aranyosak vagytok, mintha ti is a családom lennétek! :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nekem mindig azt mondja a doki, hogy vitamingombóc vagyok!!!!!
Ideges voltál az elmúlt napokban a párod miatt, tessék összebújni és megnyugodni!

Kép
muzsuzska
 
 


Az egyik lányomnak is volt egy csomó a nyakán, és arra mindenki azt mondta, hogy zsírcsomó és magától felszívódik. Főleg, ha nem is fáj. Persze a lány nagyon aggódott. De mindenki megnyugtatta, hogy nem kell.

KépKép
benó
 
 


Szia családtag!!!!!!!!!!!!!!Mit sütsz???????

Kép
muzsuzska
 
 


Olvastátok, hogy megint hánytam? Másnap megint fájt a fejem, aztán meg a fogam, tegnap meg a hasam. Jó, mi?

KépKép
benó
 
 


Száraz kenyérre épp tegnapolvastam egy receptet. Lerakod a szeleteket a tepsibe,tejbe beleütsz tojásokat, megfűszerezed, felvered. Ezel meglocsolod a kenyereket. Utána ugyanúgy megrakod,mint egy pizzát és megsütöd. Reszelt sajtot is olvasztasz ráés kész a gyors pizza.

Kép
flóra 11
 
 


Hát, egy egyszerű sütitésztát, és arra teszek joghurt + zselé + tejszín + gyümölcs. Remélem, rendesen megdermed majd. :wink:

KépKép
benó
 
 


Más nem fájt????????????

Kép
muzsuzska
 
 


Dupla zselét használj akkor biztos a siker!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, nekem be kell vallanom valamit nektek. Először is: nem vagyok terhes, de nagyon boldog vagyok, és tényleg mindenem megvan, de a család a legfontosabb, az meglegyen. Na, tehát.

Vettünk egy telket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Köszönöm,szerintem sem komoly a dolog. Én is arra gondoltam,hogy a párom stressze hat rám ennyire.

Összebújtam vele én ma reggelis. :oops: De annyira rossz a kedve,hogy szerintem csak a baba miatt volt hajlandó. Alig tudok belőle kicsikarni "valamit". :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, mikor is lesz a szabadságotok? Mit szólnátok ahhoz, ha azt a telken töltenénk? Nem muszáj ám! :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nekem ovulációm van és izomlázam Királyfitól!!!!!!!!!!! :D :D :oops: :oops:

Kép
muzsuzska
 
 


Jaj, miért olyan rossz a kedve? Ma van a névnapja, nem? Boldog névnapot neki! Szilzi anyukájának is boldog szülinapot és minden anyukának boldog anyák napját!
Mindjárt leírom, hogy is történt a vásárlás.

KépKép
benó
 
 


Benó milyen telken???????????

Kép
muzsuzska
 
 


Benó, olvastan,hogy megint hánytál,fogad fájt,stb... Mint nekem a múltkor,csak én nem hánytamcsak nagyon enyhe hányingerem volt. Akkor szóval ez migrén,ugye? Sajnos.Nekem soha nem volt.Talán tényleg sok a stressz mostanában. :(
Remélem nálad is javul hamarosan az állapot. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Benó! Gratula!!!! Hol vettetek telket? Mekkorát? Ház is lesz majd rajta? De sokat kérdek, ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Benó,igen páromnak névnapja van,de holnap, csak ma fogjuk ünnepelni. De csak estére. Most ment a lakására valamit csinálni, aztán a szüleihez megy ebédre.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?