Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska

Köszi!! :D
bessy76
 
 


Bessy! GRATULÁLOK!!! Jó lenne, ha el tudnál jönni te is a talira!
Vendég
 


Bessy, gratulálok!!!!! a hányingerről nem tudok sokat, az nekem sose volt... :)
Csajok, mikortól lehet kenguruztatni egy babát??? Most komolyan, mert mindenki mást mond, (újszülöttkortól, mikor már tartja a fejét, mikor már tud ülni, stb...a vége meg az, hogy mikor már menn is tudna, addigra meg már el se bírom :D )
Vendég
 

 
 

ja meg még 1 kérdés: szerintetek baj, ha velünk is alszik néha Kisatom? Le lehet róla stoktatni később?? Olyan írjon, aki csinálta... :) köszike :wink:
Vendég
 


Sziasztok

Melus!
Neked nincs kedved a talihoz?Szívesen látunk ám :wink: Gyere el!
Örülök,hogy a rosszulléteid múlóban vannak,és hogy minden rendben van!Kiskönyvért azt hiszem akkor kell menned majd a védőnénihez,ha már van szívhang.

Bessy!
Gratulálok!Csodálatos a kis picurkátok!Szívhang volt?Sajnálom a rosszullétet,de hamar elmúlik és már nem is fogsz rá emlékezni. :wink:

Vikike!
Neked is gratulálok a jó eredményekhez.Örülök hogy picurkátok szépen fejlődik!Levinek mikor mondod majd el,hogy kistesója lesz?A család már tudja,mit szólnak hozzá?

Márti
Kengururól nem tudok sokat,hordozókendőt már tuti lehet használni.

Vicuska!
Már csak 4 nap.De jó!!! :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi, nem izgulok a szülés miatt, inkább attól tartok hogy mi lesz utána, hogy fog menni. Anycáméknál volt kertiparti, jó sokan voltunk. Jól sikerült bár a végén a teraszra szorultunk. A hátam nekem is fáj hátonfekvésnél, nem is tudok úgy aludni. Nekem azt mondta a védőnőm hogy nem tilos háton feküdni, ha tudsz úgy akkor nyugodtan. Megjegyzem álltalába nem tud úgy senki, mert vagy levegőt nem kap vagy a baba nyom ezt azt.

Chrissy, hú de csini volt Martin. Nagyon jó lehetett a keresztelő. Persze hogy jöhetsz a talira. Sajna hozzánk már nem férsz be.

Gabi, néztem a táblit. Jövünk jövünk de sztem az a 2 körüli dolog nem biztos hogy menni fog. Levi is és Dorka is 2 órákat szokot aludni és nem délbe fektetik le őket. Na de majd csak odaérünk. :)

Vicuskám, már csak 4 napocska. :D

Bessy, jaj de jó hogy jelentkeztél. Csodálatos a kis Pocaklakótok, gratulálok. Sajna a hányingerre nekem se segített semmi. Tudom hogy szar, de kitartás, ha szerncsés vagy a felén már túl vagy. Általába a 12. hétig szokott tartani.

Melus, húúú most nézem, te is túl vagy már a 12. héten. Pedig mintha most lett volna hogy Vicuska megszivatott minket az Uh képeddel.

Márti, írtad is úgyan, de nem tudok válaszolni a kérdéseidre. Remélem a tapasztalt mamik majd segítenek.

Ma elkezdtem a homeós bogyeszokat és a málnalevélteámat is lefőztem. A magneB6-ot meg elsűlyesztettem a gyógyisdobozba. Tegnap a partin, minden ismerős azt mondta hogy nem fogom végig kihúzni. Na lehet licitet kéne tartanom!? 15-e és 22-e nagyon szimpi dátum. Csajok ti mit jósoltok? Mindjárt rakok poci fotót is.

madiani
 
 


Bocsi Melus!A kiskönyv Bessynek szólt!
Vendég
 


Bocsi Ani!Hasból írtam azt a 2 körült.Majd javítom.Akkor olyan 4 lesz belőle, ugye?
Vendég
 


Bessy, ja és védőnénihez akkor menj ha már van papírod a terhességről, de sztem az a legeccerűbb ha felhívod (megtudakolod valahol a számát). Én is felhívtam anno (elkértem a szomszédtól a számát) és tök jó volt így mert megbeszélt időpontra kijött, nem kellet várnom.

madiani
 
 


Gabi, semmi gond, csak azért írtam nehogy várjatok. :)
És ime 34. hét és 36. hét (mintha még feljebb is ment volna :shock: )

Kép Kép

madiani
 
 


Hello

Bessy, gratulálok az ifjú pocilakóhoz!!!!!!!! :wink: :wink:

Vicuska, szerintem pont azért kéne eljönnöd a talira, hogy (lehet, hogy hülyén hangzik) ihletet kapj. Tudom, már ihleted van, mostmár baba kéne. Én tavaly május 16-án fogtam a kezemben annak a kolléganőmnek a babáját, akivel szülhettem volna egyszerre, ha a tavalyi terhességem megmarad.... De ihletet kaptam :D , mert utána egy héttel jött meg utoljára, majd beköltözött a pocimba Geri!!! :lol: Szóval gyere el!! kiviszlek szívesen!!

Chrissy, hozzám is beférsz. apa odaadja a céges kocsiját, abba kényelmesen elférünk! :D Nagyon jó kis képeitek lettek, szép lehetett a keresztelő!! :P

Ani, nekem valamiért május 19. tűnik jónak... kíváncsi leszek, meddig húzod ki!! Szép nagy pocid van már! Nekem is volt ekkora???? :shock: :shock:

GAbi, Andesz, én elvileg tudok menni, amikor akarok. Hányra érjünk oda?? Persze, ha épp nem lesz Geri kajálás. :wink:
Már nagyon várom a talit!!!!!!!!! Remélem jó idő lesz!!! :lol: (most néztem meg az időjárás előrejelzést Fehérvárra :?

http://met.hu/omsz.php?almenu_id=weathe ... esfehervar
Azért remélem inkább 20 fok körül lesz, eső nélkül

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Márti, már n is várom a kenguruzást, én olyan 3 hónapos kortól gondoltam. Szerintem, ha már tudja tartani a fejét, akkor jó. A kendőt én nem próbáltam.

Melus, lassan kerekedi már a te pocakod is! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Judy, milyen szép kis hercegnőd van!!!És hihetetlen, hogy hasonlít rád!!!!!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata :) szia!

Igen biza neked is volt ekkora pocid :)

Na gondoltam csinálok ilyet: :)
Utána frissítem a többit is.

Kép

madiani
 
 



Ani!
Hatalmas pocid van!!!! :shock: Május 19-re gondoltam én is.Látom Kata is akkorra tippeli.
Mit kap a győztes????? :wink:

Kata
Reméljük szép időnk lesz éls nem fog esni!
Akkor jössz amikor gondolod. :wink:Nem fogunk hazazavarni!Jöhetsz nyugodtan már dél és egy között is.
Vendég
 


:) :) :)

Gabi, Kata, nem fogjátok elhinni: tegnap az egyik ismerős is pontosan ezt a dátumot mondta. Ő megálmodta a terhességem és azt is hogy fiú lesz (és tényleg nem tudhatta max. azt hogy próbálkozunk)

Még nem tudom mi lesz a nyeremény, de ki fogok találni valamit. :wink:

madiani
 
 


Néhány kép tegnapról:

Levi
Kép

Levi és Apukája
Kép
(remélem nem baj hogy felraktam :oops: )

És végezetűl egy, nem túl szép, Anita. Ezt a képet csak azért raktam fel hogy lássátok hogy a fejem is rendesen be van dagadva.
Kép

madiani
 
 


Jó éjt nektem, megyek csicsikálni.
Megittam a málnalevélteám és jött is egy jósló fájás. Lehet összefüggés?

madiani
 
 


Gabi! :)

Nagyon szívesen mennék a talira, de nekem egy kicsit bonyolult menni, még műszakira vár az autónk meg várpalotai is vagyok ráadásul.
Szerintem összekeversz valakivel, nekem már 7.héttől van kiskönyvem. :D :D :D De köszönöm az érdeklődést és a meghívást. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés,barátnőmnél vagyunk apák elmentek éjszakai horgászatra!:)

Bessy

Grat szuper hogy minden okés és szépen növöget picurka:)

Márti

Nekem van Kengurum a védőnő azt mondta hogy lehet 2hó-s kortól de csak max.fél-1órára lehet terhelni igy a gerincét..amúgy 3-4hónapos kortól lehet hosszabb időre.A közös alvásról pedig annyit tudok hogy ilyen pici korban nem szokik rá.Nálunk is sokszor alszik közöttünk..asszem Judyéknál is így van..

Ani

Levike annyira szépséges...szerintem május 15:)



Vicuska

Mindjárt Tapolca!

Pár kép:

Leendő Keresztanyával


Kép

kiccsaládunk

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Melus, én azt hittem jösz! Vagyis nekem tök egyértelmű volt hogy jössz. Gyere már lécci, lécci lécci. Az utata meg csak meg tudjuk oldani.

Kriszta, nagyon szép kis család vagytok. Szupik a képek.

Íme a javított tipptábli:

Kép

Várom a tovább tippeket, már kitaláltam valami meglepit a győztesnek, de nem tudom mi legyen a holtversennyel. Találjatok ki valamit rá, mert csak egy nyertesünk lehet. :) Mi lenne ha megbecsülnétek a születési súlyát (de ez már neeee egyezzen)? Várom az ötleteket.

madiani
 
 


Madiani! :)
Milyen nagyon helyes Levi!! :)
Nagyon kedves vagy, hogy hívsz, de tényleg bonyolult, ha Fvár lenne, talán eljönnék, de idegen a hely is meg hát még benneteket sem ismerlek annyira :oops:

Krixta! :)
Nagyon nagyon helyesek vagytok!!!! :) Bárcsak már én is ilyen családi képpel büszkélkedhetnék......... :)
Vendég
 


Ani
Köszönjük szépen:)Tök jó ez a tippelősdi...esetleg még abban is lehetne tippelni hogy délelőtt,délután bár az is egyezhet...
:roll:

Melus
Neked is köszönjük szépen:)Neked sem kell már sokat várni nemsokára ölelheted a babádat.én is azt hittem sosem jön el az idő de gyorsabban itt lesz mint gondolnád...és jó lenne ha eljönnél a talira...:)

Szépséges napot nektek :D
Vendég
 


Írtam és elszállt!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Mégegyszer írtam,és megint elszállt!Szaraxszik a netem,most anycáméról írok!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ani!
Hatalmas a pocakod! :shock: :lol:
Tippem:Május 18.Roni sulya 3440 gramm
Bessy! Nagyon gratulálok! :D
Melus!
Örülnénk,ha eljönnél,Palotáról tök egyszerű az út(én is oda jártam dolgozni)Ha busszal jössz,leszállsz a Kertésznél,és ott felvenne valaki! :D
Krixta!
Nagyon szépek vagytok így együtt! :D
Chrissy!
Csini volt Martinka a keresztelőn! :D Milyen ajándékokat kapott?
Lányok,aki amikor tud,akkor érkezik,nyugodtan jöhettek,akár már dél körül!
Milyen üdítőt vegyek?! :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Lányok,majd készítek egy listát ,hogy miket veszek,majd felrakom!
Gabival azt beszélgettük,hogy hány kiló húst vegyünk :roll:
leszünk szerintem,olyan 17-18 an+gyerekek!Szerintünk,kell közel olyan 4 kg hús!
Szerintetek?! :shock:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


hello, én is kb. 4 kiló husit gondoltam!! :lol:
akkor sütit süssünk? vagy ne??
szerintem úgy lenne fair, hogy aki pl. nem süt, az hoz mondjuk 2 üveg üdítőt. Nem?? Plusz persze a kajára a pénzt összedobjuk.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

most megint kever Mártika...van még esetleg 2 szabad hely? :oops: :oops: :oops: képzeljétek, apuci ugyanis meglepődött, hogy én miért is nem megyek a szemünk fényével egy csoportos babázásra?! Andesz, lehet nálatok elvonulni valahol szopiztatni? :) Nagyon fura lenne most bekunyerálni magunkat? :)

ja köszi a válaszokat! mást nem néztem most, csak még a képeket, mind nagyon jó :D

vettünk használtan 1 babakocsit, nagyon pici és könnyű :)
Vendég
 


Háááát, lányok, ennyire hívtok, még meggondolom magamat :wink: Ha addigra kész lenne már az autónk, nagyon jó lenne.
Kicsit félénk is vagyok, hogy idegennek érzem majd magamat :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Melus, ez ne akadályozzon, én sem ismerek senkit személyesen. Itt a ragyogó alkalom, hogy tegyünk ellene.

Kata, szívesen viszek én is üdítőt, (ha nem fér bele az időmbe a sütés), de nem arról volt szó, hogy Andesz megveszi és annak az árát is szétosztjuk? Andesz, nem akarom ám rádtukmálni, csak én így emlékszem!!!

Márti, pont tegnap este olvastam egy újságban, hogy kb. 4 hónapos kortól ajánlják a babahordozót, hogy előtte ne terhelődjön a gerince.

Ani, az én tippem: május 20. és 3520 g.

Mindenkinek, aki tett fel fotót: nagyon jók a képek, főleg az UH-k!!!


Pusszantás

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Márti, hozzám beférsz!! Bocs, befértek!!

Melus, így van, gyere te is!! Csak halkan mondom, mi legtöbben személyesen SOHA nem találkoztunk, csak itt. Kb. 6-7 ember találkozott már egymással, úgyhogy nem lógnál ki a sorból!! :wink:

Enikő, nekem pont azért jutott eszembe, hogy lehetne üccsit is vinni, hogy ne háruljon annyi teher (nem anyagi, hanem bevásárlási :wink: ) Andeszékra!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, Ani, én 3640 g-ot tippelek! :D

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szép napot! :D

Bessy! Gratulálok! Nagyon szép a kis babszemed!

Krixta! Irigylésre méltó képek, idilli családi fotók!


Melus!
Én a Katán kívül senkit nem ismerek, pont azért megyek el a talira, mert szeretnék megismerkedni mindenkivel. :D :D Úgyhogy ezzel szerintem- csatlakozom az előttem szólókhoz- ne foglalkozz. Engedd el magad, és gyere :wink:

Ani! Az én tippem: május 20, 3500 gramm. :wink: Hihehetetlen mekkora pocid van!!!És még így is milyen jól nézel ki!!!!Amit a legkevésbé tudok per pillanat elképzelni, hogy nekem is ilyen nagy lesz....de ami késik nem múlik ugyebár.... :wink: :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Ja, ezt elfelejtettem mondani, vagy inkább kérdezni. Vinnék sajtos ropit, amit itthon sütök ki. Süti helyett, mert azt nem igazán tudok.
Az üdítős dolog: nagyon szívesen viszek, sőt ha kell felvállalom, hogy beszerzem őket, hogy ne kelljen andeszéknak. Bár mondjuk én egy kicsit később érek oda, mint dél, de lehet, megpróbálok előbb menni egy órával.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!

Kata, köszi, aranyos vagy, de már közben beszéltem Alízzal és vele megyek.

Ani! Én május 22-re tippelek és 3410gramm-ra. Szép nagy már a pocid, irigyellek! Nekem úgy hiányzik...

Kriszta! Jók a képek rólatok!

Melus! Szerintem is gyere el, én sem ismerek sokmindenkit. Sajnos a múltkorira anyu miatt nem tudtam elmenni. :(

Ezt elküldöm és megpróbálok még írni.
Vendég
 


Andesz! Martin sokmindent kapott a keresztelőre: ruhából sokat-2x7db body, 2db poló nadrággal, 2db body+ egy kertésznadrág polóval, 1 poló nadrággal, játékot-kismotor, kisbicikli, teherautó, meg pénzt is kapott. Szép volt a keresztelő, csak nem őt egyedül keresztelték, így alig hallottunk valamit.
Vendég
 


Ani! Május 24. 3200gramm. Szép nagy a pocid. Bár Roninak már biztos egyre szűkebb. :)

Krixta! De gyönyörű család vagytok. Helyesek, boldogok... öröm nézni a képeket.

Levi baba is egyszerűen tünemény.

Bessy! Hatalmas gratula a kis pocaklakóhoz. Jujj, annnyira örülök!!

Chrissy! Martinka nagyon aranyos a kerszetlős képeken. Hol keresztelték? Sokan voltatok? Mihez kötöttétek a dázumot?

Puszika! További szép hétvégét minden kicsinek és nagynak
n.k.ildi
 
 


Márti!
Persze,gyertek csak nyugodtan! :D
Na,szóval,az üccsit megveszem,nem jelent gondot,ugyis tescoba,esetleg lidl-be megyünk,és ott megveszek mindent,és a pénzt elosszuk,amennyien leszünk!
A sütit én mondjuk saját költségemre gondoltam hogy megcsinálom,de ha zavarja esetleg azt,aki nem hoz sütit,akkor másnem egy 500-700 ft-ot összedobhatunk annak,aki süt!
Na szóval remélem érthető,ahogy írtam! :oops:
Vagypedig,aki nem hoz sütit,az hoz v.mi rágcsit,de azt sem akarom,hogy besokalljunk! :D
Na,írjátok majd meg,hogy,hogyan legyen! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Hogy mennyit írtatok....pedig szombat van.

Melus, látod, jönnöd kell a talira. Én se ismerek mindenkit, sőt, pedig már vén róka vagyok a topicba.

Kriszta, örülök hogy teccik. Kicsit féltem hogy önzőnek találtok majd hogy ilyenekkel rakom tele a topicot.

Mindenki: bocsi hogy velem van tele az oldal, vissza néztem, hát nem sajnáltam a képeket meg a táblikat. Köszönöm mindenkinek a tippeket. Sztem tecceni fog a nyeremény, de nem árulom el, legyen meglepi. ;)

Andesz, tényleg hatalmas a pocim? Nem érzem olyan túl nagynak, de ha ti mondjátok. :D Az ücsi nekem mindegy milyen, szénsavas v. mentes, de nekem a víz is tökéletes. Tényleg jó volna tudni hogy akkor mi legyen, szívesen viszek bármit (hogy ezzel segítselek), de a rávaló pénzt is vihetem. Nekem mindegy. A 4 kg húsi sztem is elég lesz. Most a hétvégén is anyiból főztünk disznó pörit (bográcsba) 16 felnőt és 6 gyerek volt. Maradt még belőle ma is azt ettük. :) Azért meg kell mondjam nincs könnyű dolgod a szervezéssel.

Kata, sztem is úgy fair, jól írtad. Csak meg kéne egyezzünk hogy ne az legyen hogy lesz 80 liter ücsi, de süti meg egy szál se. :) Bár én nem dumálhatok mert sütni nem tudok max bolti sütit tudok vinni.

Márti, nagyon örülök hogy ti is jöttök. Milyen babakocsit vettetek?

Alíz, pedig bizony neked is lesz ilyen szép nagy pocikád.

Chrissy, mennyi mindent kapott Martin azta. Sokan mondták hogy szülés után a legrosszabb hogy "elvesztették" a pocijukat. Nagyon büszke vagyok rá, hiányozni fog.

Ildi, hát igen, biztos hogy kevés neki a hely mert néha úgy érzem kilöki a ház oldalát (és az állandó pisilés ingerről nem is beszélek).

Szilvi? 2 in 1? Jelentkezz ha tudsz.

madiani
 
 


Ani!
El is felejtettem írni,ma sms-tem Szilvivel,minden okés Velük,jól vannak,jön pénteken,ha Titababa is úgy gondolja! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ja,amúgy szeretek ám szervezkedni! :D
Nekem mindegy hogy lesz az üccsi,az bizti,hogy terhet nem jelent,ha nekem kell megvenni,de ha úgy gondoljátok,akkor aki nem hoz sütit,vagy rágcsát,az hozzon egy 2 literes v.mit!
Ez mondjuk tényleg azért nem jó,nehogy besokalljunk! :)
Na,mindegy,ezt csütörtökig mindenképp el kell dönteni!!!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ja,még azt szerveztem,hogy hogyan is fogunk kinnt elférni,mert szerintem a föld még elég hideg,hogy pléden azon üljünk!
Kitaláltam,hogy a teraszra kivisszük az étkezőasztalt 6 székkel,meg van műanyag asztalunk 6 székkel,meg a barátnőm apukája,hoz nekem a hivatalból egy sörpadot kölcsönbe! :D
Így pont elférünk! :lol:
Ha valakinek szoptatni,tisztába tenni kell a gyerekeket,itt bent mindent használhattok nyugodtan :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat :oops: Én is büszke vagyok a kis családomra.. :D

Ani
3850grammra tippelek :wink:

Képzeljétek..ma voltunk Shwarczinál..olyan gyönyörű házuk van és nagyon szép kis családja és tök jó fej a felesége..és szép is..fura volt melegítőbe látni a dokit :D :D csak érdekességként írtam le...lám lám a doki is olyan mint mi:)

Jó éjt mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

egész hétvégén melózom :evil:
megint..... :evil:

Ani! :P
május 21. és 3330 g :lol:
szép nagy a pocid :D

Krixta!
ti mindíg szépek vagytok 8)
micsináltál te Swarcinál... :roll: :wink: :oops:

Többieknek is puszi :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudok aludni!!!! Apa hajnalban ért haza, hulla fáradt, és ilyenkor mindig horkol... :roll:
Vicuska, kitartást, már csak 1 nap a hétvége! (ez nem volt valami túl jó bíztatás... :? )

krixta, most, hogy írtál Schwarcziról, jutott eszemben: amikor voltunk a héten UH-n megkértük a szülésre (nem tudom, hogy ezt hogyan kellene mondani...). Szokás szerint elpoénkodta a dolgot: felírta a naptárjába a dátumot (szept.26.), aztán meg ott nagy komolyan ránknézett és azt mondta, hogy ha lehet, akkor várjuk meg a szeptembert, mert ő augusztus végén szabin lesz. :lol:

Még mindig nem érzem, hogy mozogna a pici babánk... :cry: Pedig már úgy várom!!!!


Na nekiállok tanulni. A változatosság kedvéért csütörtökön vizsgázok. Erről jut eszembe: valaki (talán Roni?) kérdezte, hogy mi leszek, ha nagy leszek. A Corvinusra járok Bp-re, bár szerintem a többség még mindig így ismeri: Közgáz. Szóval, ha minden igaz, közgazdász leszek. Bár most már inkább azt mondom, hogy pályát módosítok, és ANYUKA leszek! :D

Szép napot mindenkinek!
Puszi

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 


Sziasztok!

Szia Vicuska
Sajnálom hogy megint melózol :( Kitartás neked...holnap a nagy nap!
Privi ment..

Eniko
Ez a horkolás dolog ismerős..én ilyenkor megsimizem apát és kérem forduljon oldalra..múltkor Réka közöttünk aludt és tele volt a nózija..és mindketten horkoltak ezerrel :D A nappaliban alukáltam :roll:
Lassan már fogod érezni a picikédet lehet hogy már érzed is csak nem tudom hogy az az..olyan mintha pillangó lenne a pocakodban...aztán majd lesz idő hogy azt kívánod hagyjon aludni kicsit a babóka:wink:
Jó tanulást leendő Közgazdász Anyuka!
Vendég
 


ANYUKÁK,KISMAMIK,LEENDŐ KISMAMIK!

Kép

BOLDOG ANYÁKNAPJÁT MINDENKINEK!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?