Új privát üzeneted érkezett!

NEkem is most már..... tegnap nem akarta azt, amit én :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Látod Huncutka én iszom a teakombikat és igy sincs pém, sőt még menszim sincs!!!!
Mielött dokihoz megyek csinálok még tesztet, de érzem, hogy nega lesz. Mit tud csinálni ilyenkor a doki?
encike 2
 
 


Na itten!!!Visszatértem :wink:

Enci!
Ha elmész dokihoz megnéz szerintem uhval,és ő látja h mi van odabenn.Milyen vastag a nyálkahártya stb.Van e tüsző,lát e sárgatestet stb.És akkor meg tudja mondani elméletileg h kell e gyógyszerrel beindítani!

Huncutka!
Én is javaslom a málnalevél-palástfű kombit!A luteális szakasz rövidke :?

Zsu!
Nektek meg hajrá!Tessék apára ugrani :wink:

Nálam:szurkálás,émelygés,jó nyálka!Szóval szerintem tegnap vagy ma van a pé!Legalábbis remélem :wink:

annus11
 
 

 
 

Sziasztok!

Annus!
Milyen volt ballagás, még nem is kérdeztem :?: :?: :?: :?:

Mi még itthon vagyunk,nem volt kedvem elindulni a Balcsira..... inkább pihiztünk, filmeztünk és hát gyakorlatoztunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ballagás jó volt,csináltam videót,képeket!Ennyi :lol:

Helyes-helyes!Gyakorlatozzatok csak!

annus11
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na a ma reggeli hőm nemtudom...
Vagyis felkeltem fél 6kor...megmértem:36.7
Aztán rájöttem h mennyi az idő,és aludtam tovább.Nem keltem fel,semmit nem csináltam csak a hőt mértem meg.Aztán 7kor keltem és megmértem:37.1
Elég nagy ugrás...Na beírtam a 7 órási adatot,mert én akkor szoktam mérni.De majd meglátjuk h mennyire valós :roll:

annus11
 
 


Annus!
Tyű, a mindenit, mint egy EKG görbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Az enyém is megemelkedett....
Jártam én is így, hogy eg órával korábban mértem..... aztán a szokott időben megint..... és reális lesz szerintem :wink: :wink: Nagyon jó vagy!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Minden édesanyának Nagyon Boldog Anyák napját!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na ma kifestettünk!
Képek lesznek fenn,kb 10 perc és elérhetőek lesznek!
www.festes.annus.fotoalbum.hu

annus11
 
 


Na a ma reggeli hőm is kérdéses...2szer is felkeltem hajnalban...és ki is keltem az ágyból,szóval nem csak felébredtem és aztán fordultam és aludtam tovább.... :? Szóval a holnapi hőm lesz a döntő,hogy kitegyem e h ne vegye számításba!

annus11
 
 


Sziasztok!

Velem semmi változás, minden a régi.

Annus!
Az egész házat kifestettétek?
encike 2
 
 


Enci!
A lehetetlen görbémmel mindjár utolérlek...az enyém is vmi förmedmény....

Csak a nappalit festettük...Arra volt csak idő és hely,mert hogy a másik 2 szobába kellett átpakolni.Majd a közeljövőben lesz festve a többi...ha lesz szabad hétvégénk! :wink:

annus11
 
 


Már megint hétfő!!!!!Jó reggelt!! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok lányok!
A nyaralónkba voltunk az ünnep alatt, de nem érzem magam kipihentnek:(
Mi van ezekkel a görbékkel?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Azt szeretném kérdezni, hogy ti mennyit isztok a málnalevél teából? Nem jó a kérdésem! egy bögrébe hány teáskanál málnalevelet tesztek? Ja és hány pohárral isztok belőle naponta?
Nekem lassan mérgezésem lesz a cél érdekében.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na mi a helyzet? Kihal a topik?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Csak nem,le kellett szaladnom a boltba,de már itt vagyok!
Mindjárt megkeresem h mennyit kell ebből inni!Az az igazság h én nem ittam rendszeresen a málnalevelet,csak a palástfüvet.Mert nekem a closty mellé már nem kell elméletileg.

annus11
 
 


Napi 2-3 csészével kell inni, csészénként 1 teáskanál levéllel. Tehetsz bele mindent édesítőnek is meg savanyítani is.

annus11
 
 


Ja és Huncutka,neked ajánlatos a pé után inni a palástfüvet,mert az megnyújtja a luteális szakaszt!!!

annus11
 
 


http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/46956800

Tudom ezt javasolni,nagyon hazsnos kis kütyü.És így nem kell leszűrni sem a teát!Én ezzel szoktam csinálni,letakarom a bögrét és állni hagyom kicsit!Nem csak az ikeában lehet kapni,szerintem ha bemész egy konyhafelszerelés vagy egy 100 Ft os boltba ott is kapsz!

annus11
 
 


Ez tényleg jó, nekem is van. De én nem vagyok teázós alkat, nem szoktam a kávén kívül melegen inni semmit, most meg 4-5 pohár ilyen löttyött igyekszem naponta legyürni, hát mit mondjak, jól tisztít :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


gonoljátok, hogy napokat tud nyújtani a szakon?
A barátnőm Mina azt olvasta, hogy egy csajnak teljesen beállt 14 napra, pedig neki 11 nap volt elötte.
Én próbálom hinni, de inkább tapasztalni szeretném, és ha már kérhetném 280napos legyen a ciklusom. :wink: :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


:lol:
Igen,akinek túl rövid ott nyújtja!Azért is mondtam h mindenképp ajánlatos neked!!!Én is iszom,mert a beágyazódást is segíti!Én arra gyúrok most :lol:

annus11
 
 


Annus!
Szerinted mikor volt a péd?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kép
Ha én azt tudnám...pont ezt néztem egyébként....én a 19-20. napra gondolom....akkor volt szurkálás is,a nyálka is jó volt.Bár a 12.nap is gyanus nekem...annyira leesett...de akkor nem volt szurkálás,és a nyálka is csak közepesen volt jó.... :wink:

annus11
 
 


Hát a te görbéden kiigazodni...... :roll: :shock: hát én kevés vagyok hozzá.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Az viszont tök jó, hogy fenn a hőd :D

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


:lol: hát ehhez én is...előző hónapban is kb a 20.napon volt a pé.Na de ebben nem vagyok bizti,mert ugye pont a pé körül nem volt "szabályos" a mérésem...Az elötte levő ciklus meg nem mérvadó,az 42 napos volt,meg akkor még nem szedtem a clostyt.Ez pedig megemelte kicsit az alaphőmet,meg előrébb hozta a pét....szóval amjd jövőhéten kiderül h mi lett...

annus11
 
 


Hát bízom benne, hogy nem kismacska vagy elefánt, hanem apával voltál együtt és baba!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kép
A próféta szóljon belőled!Így legyen!!!!Valószínű h se kismacska se elefánt :wink: Maradt a baba!

annus11
 
 


NA sziasztok!

Itt vagyok most már én is :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi Balcsin voltunk, tegnap vitorláztunk egy jó nagyot.... és annyi szeplőm jött ki, hogy csak csuda :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Huncutka!
Merre va a nyaralotok?
A teábol én napi 2dl-t iszom, de ha konkrétan indul a project, akkor emelni fogom. Nem izesitem igy iszom, de türhető.

Annus!
Hát ha apa tud kismacskát csinálni???!!!!
encike 2
 
 


Encike!
Holnap hányra mész dokihoz?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enci!
Nálad még mindig semmi?Nem csináltál újabb tesztet?Kíváncsi vagyok mi lehet nálad...

annus11
 
 


Encike!
Bogláron van. Nézem a görbéd, hát nem semmi. Mindenképpen írd meg részletesen, hogy mit mond a doki. Nekem volt már egyszer ilyen ami most neked van. Elment a baba, aztán kaparás, 3 hónap nyüglődés, mert darabosan végeztem, végül nem jött meg. Azt mondta a doki, hogy valamitől nem állt le teljesen a terhességre felkészült szervezetem, és csak vastagodott a nyálkahártyám. Gyógykapit javasolt, megcsinálta, nem voltam hajlandó utána megvárni a 3 hónapot, egyszer megbetegedtem, és aztán megszületett a kisfiam. Tudom, hogy te is hamar babás maradsz ezután!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kuzsanna!
Nagyon jó a hőd! Tessék ott fenn tartani!!!! :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Igyekszem mindent megtenni az ügy érdekében..... holnaptól iszom palástkát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tesztek még sehol :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Micsoda???
Nem kaptad még meg??? Mindjárt keresem, már akinek utánvétel adtam fel annak is már a pénz is visszajött!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Na meg is van!
A ragszám: RL 74090000740092
feladás dátuma 04.29.
Kérlek kérdezd meg a postán, mert már régen ott kellene lennie

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


hOLNAP BEMEGYEK A POSTÁRA ÉS RÁKÉRDEZEK, HOGY MI ÚJSÁG????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem hagyott a postás papírt?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kuzsanna!
11-re megyek dokihoz. 1-re jövök haza, aztán jelentkezem.

Huncutka!
Mikor olvastam a hsz-od, kicsit elszomorodtam, de a végére fellélegeztem. Remélem nem mond rossz hireket.

Annus!
Nem csináltam azota tesztet. Holnap kiderül minden, remélem.
encike 2
 
 


Encike! Hidd el ez már a babus szele!!!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Nem, sajnos nem hagyott semmit sem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


és gyogyszert szedtél?

de nekem kaparás se volt.
encike 2
 
 


Holnap reggel én is érdeklődöm. Azonnal írj, ha tudtál a postával beszélni. Én is azonnal írok amint tudok valamit.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Nekem a dokim ragaszkodott hozzá. Tulajdonképpen megnyugtató volt, hogy nem marad ott semmi, nem tud megkeverni. De nem jött be mert darabos, sok ésgörcsös volt utána 3 hónapig, aztán nem jött meg, de nem éreztem magam terhesnek, a doki azt mondta, hogy késhet is, de lehet, hogy nem volt peteérés, de a darabosság miatt menjek másnap ultrahangra. Mentem, és ott mondta, hogy örült vastag a nyálkahártyám, ez gond, gyogyit javasol. Gondolhatod, hogy mennyire kiakadtam, szinte feleselni kezdtem mérgemben vele, ő leült és elmagyarázta, hogy a terhesség első 3 hónapjában a teljes szervezet átalakul, nem csak a méh, de a hormonrendszer, az izomzat, stb. Mikor megszakad bármitől a terhesség előfordul, hogy a szervezet védelmi vonalat épít, nem áll le, nyálkát, vagy hormont termel, esetleg az anyatej is beindul. Nálam a nyálka volt a bűnös. Gyogyi után nem voltam hajlandó újra 3 hónapot várni, egyszer jött piri, aztán hajráztunk és bejött.
Gondtalan tökéletes terhességem volt.
A szervezetem felkészült volt. A doki sem tolt le egyébként utána.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Nekem vetélés után rendesen megjött, csak most ez a 2. menszi nem akar.
De köszi, hogy ilyen részletesen irtál rola. Felkészültebben megyek igy a dokihoz.
encike 2
 
 


Enci!

Simán lehet h a szervezeted még nem állt vissza!Nekem ugye 93 napig nem jött meg,de aztán magától megjött.Bár el kellett volna indítaniuk...És azóta egyszer 42 napra,aztán 31 napra jött meg,úgy néz ki ez a ciklus is 32 nap körüli lesz.Én az első menszim elött kaptam a norcolutot,hogy biztos megjöjjön.Aztán ez a 2.hónap closty,ez is segít h helyreálljon a ciklus.
Van egy homeos szer is,a mastodynon csepp,az is rendezi a ciklust!
Nekem egyébként azt mondta a dokim,hogy amíg nincs újra normális ciklusom addig ne próbálkozzunk,így ez a 2.próbánk...

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?