Új privát üzeneted érkezett!

Álmomban talán nem rosszalkodom, éjjel meg dolgozom!

Helló!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Méghozzá főztem gombalevest megcsinálta a kínai tésztát+ csirkét pácoltam az Ildikó receptje szerint. :D Isteni finom lett!!! :D :D Én olyan ügyes vagyok, lehet, hogy rejtett tehetségem van! :D :D
Flóra, köszönöm mégegyszer a reseptet, ha van még ilyen pácolós, szívesen veszem! Te egy zseni vagy! :D

Kép
szilzi
 
 


LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Szia Zsuzska,dolgozz serényen! És biztos győzöd,nyugi, nagyon ügyes, tüzes asszonyka vagy. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Grautula :D :D :D :D Megfogadom a tanácsodat! Kényeztetés nincs! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Bemegyek egy jeges teáért, mert azért a folyadékhiány megmaradt! :D
Utána jövök :D

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,nagyon örülök,hogy sikerült a kínai. Ugye egyszerű ez a recept. Egyébként a benó oldalára, a receptesre tettem fel egy másik pácoltat is, de talán ide is beírtam.
És külön köszi, hogy Ildikónak szólítottál. Szeretem a nevem,de csak így. Az Ildit nagyon nem szeretem. De ezt Benó meg is írta a táblázatban. Téged hogyan szólítsunk?

Kép
flóra 11
 
 


Végül olyan hatással leszünk egymásra, hogy mindegyikünkből minta háziasszony válik. Kép
Aztán tényleg nem tehetnek megjegyzést a párocskáink a fórumozásra. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Lehet,hogy ez valami enyhe migrén féle. A suliban az igazgatónőis mondta, hogy ő már kórházban lenne biztos,ha reggel fejfájással ébredne.
De nálad a gyógyszer okozta,én nem szedekés azelőtt soha nem volt,akkor most mitől?

Kép
flóra 11
 
 


Ma juhtúrós galuskát csinálok pirított szalonnával. Ez olyan tipikus cseh étel, sört szoktak hozzá inni. Lehet, hogy hozok is sört, kicsit feldoboma hangulatot én is. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Segítsetek, anyukámnak orchideát szeretnék venni, mert szülinapja is van, de nem bírom eldönteni milyen színűt!!!

Kép
szilzi
 
 


Te Flóra, én napok óta sört innék, pedig nem igazán szeretem. :D Lehet, hogy alkesz leszek lassan? :D A kaja nagyon finomnak tűnik, indulok és sört is viszek jó?? :D :D

Kép
szilzi
 
 


Hú, de frankó lenne! Nekem nem kellene kimennem üzletbe és taliznánk is. A legjobb megoldás. Egyébként a fiam holnap megy BP-re,vigyen neked? :wink:

Kép
flóra 11
 
 


De a kaja tényleg finom. A fiaim nem szeretik, de mi igen. Kruplis tésztábólkészül a galuska, de ezzel nem vesződöm itthon. Nálunk lehet porban venni kruplis tésztát. Nálatok is?

Kép
flóra 11
 
 


Még egy pici sörtől nem leszel rögtön alkoholista! Milyen gondolatok ezek, na! Ha azt kívánod, azt kellinni. A szervezeted mindig tudja,mire van szüksége. Talán csak B vitamin hiányod van. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Na,látod? Én már az okát is megtaláltam,miért kívánod a sört. Sőt mindegyikünknek innia kellene. Tehát veszek is rögtön egy ládával. :lol:
A magyarázat:
Pé-hez ösztrogén kell,igaz? A nyálkahártya kialakulásához szintén, hogy a beágyazódásra felkészüljön a méh.
Namármost az előbb olvastam, hogy a megfelelő ösztrogénszintről természetes úton körömvirág,zsálya és komló fogyasztásával gondoskodhatunk. Márpedig a sör komlóból készül. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Vagyis csakis a babásodás érdekében fogunk sörözni. Na ez egy új praktika, amire még senki nem jött eddig rá, de kipróbáljuk,hogy működik-e.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Látom,mindenki lekopott. Én is elmosogatok.

Kép
flóra 11
 
 


Elmosogattam. Közben telefonált a kolléganő is,hogy késik.

Kép
flóra 11
 
 


Itt még mindig senki? Akkor felsöprök.

Kép
flóra 11
 
 


Megint magamra maradtam? Szomorú vagyok.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagyok, csak orchideát választottam. :D Olyan szép, két szálas cserepes, 3.000ft volt és tele van bimbóval! :) Örülök neki. A szirmai fehérből sárgába fordulók, a bibéje (azt hiszem az :D ) pedig bordó. Még veszek anyumnak egy felsőt és kész vagyok.

Kép
szilzi
 
 


Megebédeltem Ildikó, úgyhogy most nem megyek, de ami késik nem múlik :)

Kép
szilzi
 
 


Én is már ettem. Nagyon remélem,hogy még lesz alkalmunk talizni. :wink:
Szerintem is a sárga virág a nyerő.Nekem legalábbis igen.Nekem mindegy,hogy milyen virág legyen,de sárga.Szeretm a sárga virágokat. És az egyszerűeket. Ibolya,nefelejcs,meg az összes tavaszit. Azok nagyon szépek.

Kép
flóra 11
 
 


Egyébként boldog szülinapot anyukádnak. Akkor most megint mész Füredre?

Kép
flóra 11
 
 


Igen megyek, de igazából nem a szülinap miatt, hanem kezdődik az esküvő szezon nálam :D Holnap férjhez adjuk az egyik nagyonnagyonnagyon jó barátnőmet! Utána én következek! :shock: Mi visszük az esküvős autot és tőlem várja, hogy megnyugtassam! :D Én! Amikor úgy parázok, hogy lehet, hogy már az övén elkezdek dadogni! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Köszi, átadom anyumnak a jókívánságokat! :) Én szerencsés vagyok, mert csodás szüleim vannak! :P

Kép
szilzi
 
 


Azt elfelejtettem, hogy örülök, hogy a párod munka ügyei jól alakulnak! Remélem már telefonált és minden ok! :)

Kép
szilzi
 
 


Már telefonált. Egyelőre úgy nézki,hogy rendben, de még mindig nem mondott nekem semmit,hogy elvállalja-e vagy sem. Nem tudom mire vár.

Kép
flóra 11
 
 


Yzilzi, ne parázz! És az csak jó,hogy most a baratnődén ott leszel. Kis felkészülés a tiédre.

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,bocsi. Szilzi akart lenni. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Vettél közben felsőt az anyukádnak?

Kép
flóra 11
 
 


Még nem, de lassan kimegyünk a kolléganőmmel és veszek. Most fényképet keresek a meghívó mellé, mert Németországba kell még párat elküldenem és így mindenki kap valami személyeset is!

Még jövök!

Kép
szilzi
 
 


Na mi van Flóra? Csak nem a pároddal beszélitek meg éppen az új munkát? :) :)

Kép
szilzi
 
 


Tancsu, újra és újra megnézem a képeket a nl cafe-n rólatok. Akkora pocakod van, hogy nem tudok betelni vele! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Találtam néhány "terhes" viccet: :D :D :D :D


Két szőke nő beszélget:
- Képzeld, ma elvégeztem a terhességi tesztet...
- Húú... és nagyon nehezek voltak a kérdések?

Kép
szilzi
 
 


- Doktor úr, a feleségem terhes lett, ezért szeretném megkérdezni, hogy ezentúl hogyan csináljuk a szexet?
- Hát kedves uram, az első hónapokban csinálhatják teljesen normálisan, majd a terhesség középső szakaszában térjen át a kutyapózra, végül az utolsó harmadban a farkaspózt ajánlom.
- Farkaspóz? Hát az meg milyen?
- Ül a lyuk mellett és vonyít.

Kép
szilzi
 
 


Terhes vagyok
- Képzeld, terhes vagyok! - mondja a szőke nő a férjének!
- Ez nagyszerű, drágám!
- És van egy még nagyszerűbb hírem is: képzeld, ikrek lesznek!
- Ikrek? De ezt ilyen korán még nem lehet megállapítani! Miből gondolod, hogy ikrek lesznek?
- Mert a gyógyszertárban két terhességi tesztet vettem, és mind a kettő pozitív lett!

Kép
szilzi
 
 


És egy pár a házasságról :D

Hazaérve mondja az asszony a férjének:
- Most jövök a szépségszalonból.
- Zárva volt?ságról... :D

Kép
szilzi
 
 


Nyertem a lottón

A férj ujjongva telefonál haza a feleségének:
- Képzeld, nyertem a lottón! Eltaláltam mind az öt számot, és még a jackpotot is, úgyhogy kezdj máris csomagolni!
- Hát ez igazán fantasztikus, és meleg vagy inkább lazább dolgokat pakoljak?
- Nekem mindegy, a lényeg, hogy mire hazaérek, már ne legyél otthon!

Kép
szilzi
 
 


Anyósról: :D :D :D :D :D :D

Megy az anyós biciklivel a falu vége felé. Útközben találkozik a vejével. Kérdi a vej:
- Hová, hová, muter?
- A temetőbe, fiam.
- Hát a bringát ki hozza haza?

Kép
szilzi
 
 


Anyósa temetéséről érkezik haza a férj, amikor hatalmas vihar támad. Dörög az ég, villámlik, és a szél egy cserepet is a fejére sodor a ház tetejéről. A férj felnéz, jól megszemléli viharos égboltot és igy szól:
- Na, úgy látszik felért!

Kép
szilzi
 
 


Anyuka drága, miért nem telefonált, hogy jön? - kérdi a vő az anyósától.
- Azért fiam, mert látni akartalak...

Kép
szilzi
 
 


Mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok, mi lassan indulunk Füredre és lelépek előbb. :) Puszi Nektek!

Kép
szilzi
 
 


Szilzi drága. Szép hétvégét! Érezd magad jól az esküvőn. Egyébként délután lekoptam,mert itt volt a kolléganőm.De amikor elment megjött a párom és képzeld Szilzi, jól tippeltél! Igen, a "munkát beszéltük meg"! :wink: És olyan jó volt,hogy mindenben egyetértettünk!

Kép
flóra 11
 
 


Tudod, ebben a hónapban azt mondtam,hogy mindent megpróbálok. Ha Tancsu azt mondta, hogy kétnaponként, akkor kétnaponként fogjuk csinálni. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Voltunk fagyizni és egy jókorát sétáltunk. Nagyon jól esett. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Benó, nézted Bridget Jonest? Nagyon jó része volt. Annyit nevettem rajta. Kép

Kép
flóra 11
 
 


Ma megint egy olyan nap volt,hogy alig volt itt valaki. Páran azért benéztünk. Holnap nem tudom,mikor tudok jönni, de majd igyekszem.Reggel ki kell mennem üzletbe. Vasárnap ünnepeljük a Flórián növnapját, valamit még vennem kellene neki. Arra gondoltam, veszek neki masszázsolajt, amivel jól megmasszírozom. :wink: Meg stresszoldó vitaminokat,teákat,aztán kényeztetem őt. Jó lesz? Vagy esetleg van valami ötletetek?

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,már megint elírtam! Névnapját, hihi... bocsika.... :oops:

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?