Új privát üzeneted érkezett!

Most honnan írsz Tancsu? Vagy valamennyire néha beindul?

Kép
flóra 11
 
 


Végigolvastam az esti beszélgetéseteket....
Sajna tudom hogy milyen egy válóper...:(
Annak idején a volt férjemet zsarolni kellett, hogy hajlandó legyen aláirni a papirt....:)
És még csak 21 éves voltam, de azt hiszem többet megéltem mint egy harmincas...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Laptető!!! :wink:
Hová lettetek?

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Cupp Flóra

Grat a laptetőhöz

A szomszéd szobából irok, csak a sógornő a párjával most sokat van itthon és alig tudok gép elé jönni igy...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja,itt vagy?Akkor jó.
Hát igen, az én férjem sem akart válni. Nem is jött el két tárgyalásra. Gondolta,hogy akkor megússza.Neki kényelmes volt az úgy,hogy a gyerekek nevelődnek,ő el van látva, van az imidzséhez egy családi háttér és mindemellett szeretőt tart. Abszolút kényelmes élet. Én beleköptem a levesébe azzal, hogy benyújtottam a válókeresetet.

Kép
flóra 11
 
 


Én is vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Értem. Szal kihasználod, amíg nincsenek otthon. :wink: Legalább egy kis kárpótlás a többiért.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi

Ne kételkedj magadban...:)
Nekem semmiben nem változott meg az életem, hogy más lett a nevem.
Szerintem ez akkor jelent igazából nagy változást,ha pl úgy jártok , mint a sógornőmék....
8 éve vannak együtt, de még mind a kettő szülőknél lakik.
A lány nem főz, nem túl házias, stb....
Külön kassza, mind a kettőnek más fontos szinte....
Amikor összeházasodnak és mennek külön lakni a szülőktől, akkor derül majd csak ki, hogy igenis müködni fog e majd a dolog.
És akkor hiába lesz mögöttük a 8 év, ez nem garancia arra, hogy boldogok lesznek.
Az, aki már együtt lakik a párjával, valamilyen szintem próbaházasságban él, és tényleg ugyanolyan lesz minden hétköznap, mint azelőtt volt...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


tancsu a fene a gépeteket!!!!!!! :evil:
Ha nem jelentkezel, elkezdünk aggódni értetek!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


De jó! A munka engem megvár! Kicsit maradok, ha így összejöttünk.

Kép
flóra 11
 
 


Cupp Zsuzska..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A gép újraindítása sokszor segít, persze én szoktam neki mondogatni, hogy felgyújtom!

Kép
muzsuzska
 
 


Na minden csoda 3 napig tart, az én itt létem csak eddig....
Megjött a család...
Mennem kell...
Szép napot cupp..:)
Sziasztok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó biztos Gy.kázik, Szilvi remélem kijózanodott :D , Évi merre lehet?

Kép
muzsuzska
 
 


Köszike az aggódást....:S
Sajna amig a gépünk ilyen, addig kevesebbet leszek..:)
Ha bármi baj lenne, akkor úgyis üzenek, pl Benó telszáma is megvan és ha más nem akkor neki szólok....:)

Na vigyi magatokra...:D

Cupp-cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu mond a családnak, hogy a baba akkor érzi jól magát ha gép elé ülhetsz! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu,nagyon igazad van! Én most, hogy együtt vagyunk a párommal,mármint együtt lakunk,olyanok vagyunk,mint a házaspárok. Egyébként mi is már 7 éve együtt vagyunk,de most költöztünk össze. De előtte is csaknem naponta itt aludt, de mondjuk a lakásán volt,csak este jött mindig hozzám.

Kép
flóra 11
 
 


Tényleg Flóra a fiuk elfogadták a párodat, szó nélkül??

Kép
muzsuzska
 
 


Na,most már hárman is egyszerre írtunk! Ezt csinálja valaki utánunk!!!! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Fél 3 ra kell kész lennem a takaritással, akkor jön haza a párom!

Kép
muzsuzska
 
 


Este megyek dolgozni, holnap délelőtt szundi van! Igazolt távolléten leszek!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Tudod,amikor összejöttünk,még elég kicsik voltak. A legkiseb 5, Péter 9, Norbi 11 éves.Akkor nem szóltak, valahogy úgy vették,hogy látogató. Mert eleinte az volt. Aztán mikor komolyabbra fordult, akkor sem szóltak semmités valahogy fokozatosan megszokták. Mondjuk az is igaz, hogy túl sok közös programunk nem volt, csak rokoni jellegűek.

Kép
flóra 11
 
 


Párod is elfogadta a fiukat, végül is hozzád tartoznak nincs más választása!

Kép
muzsuzska
 
 


A volt férjemnél ma megjelent az anyja. Tudod a volt férj velem szemben lakik, egy folyosón. Így a fiúk bármikor átugranak oda. Reggel épp étcsengettem, hogy a nagyfiammal megbeszéljem,mikor megy Komáromba,onnan pedig BP-re. Na az anyóska rögtön beszólt nekem. Amióta ideköltözött a párom, azóta állandóan beszól. Szerintem ő azért volt velem jóban,mert gondolta, hogy még összehoz a fiacskájával.Most pedig látja, hogy erre semmi esély.

Kép
flóra 11
 
 


Eleinte nem volt semmi gond. Aztán a párom szülei belerondítottak a kapcsolatunkba,akkor volt is némi szünetünk. Sokban hozzátett az, hogy bedumálták neki,ő meg el is hitte,hogy csak a pénze kell nekem, meg hogy 3 gyerek az sok, biztos egyetemre mennek majd és azt fizetni én nem fogom győzni stb....

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!! :D :D Túléltem! :D Én ma már dolgozom :(

Kép
szilzi
 
 


Aztán ezt úgy oldottam meg, hogy leszögeztem, a gyerekek az enyémek,neveléssel, felelősséggel együtt. A kettőnk élete az más. Mondjuk most, hogy összeköltöztünk most már közös kaszán vagyunk. Vagyis ő kifizeti a saját költségeit a lakására meg mindenre, amit havonta kell,én szintén, aztán a kaját főleg ő veszi meg én pedig ruha, ajándékok, meg ami kell.

Kép
flóra 11
 
 


Előkerültél Szilzi? És épségben, újult erővel! Ennek igazán örülök. :D

Kép
flóra 11
 
 


Mesélj,mi volt?

Kép
flóra 11
 
 


Szóval: Szerdán ugye nyolcig dolgoztunk, bezártunk Tesco-s WC-ben öltözködés :oops: mint a hajléktalanok! :? Utána irány a Portside! Csajok, az egy tuti jó hely!!!!!! :D :D Ettünk egy sültestálat közösen, ami nagyon finom volt, na és elkezdtünk koktélozni! Én ilyen jó koktélokat már régen nem ittam! :D Salsa sajnos nem volt, de élőzene volt, ami tuti jó volt :D :D

Kép
szilzi
 
 


Itt elvoltunk egy darabig, aztán sétáltunk a belvárosban kissé pityókásan és persze nevettünk+nevettünk+nevettünk :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Hú, akkor tényleg bekoktéloztál, ugye? Meddig tartott a buli?

Kép
flóra 11
 
 


Próbáltunk éjszakai busszal haza jutni, de az képtelenség volt olyan tömeg volt.. :( Taxiba pattantunk, pénz nem számít :oops: :oops: és irány hozzánk. (Párom S.tarjánban volt intézkedni) Kettőre értünk haza, de annyit sétáltunk, hogy teljesen kitisztult a fejünk, álmosság nem igazán volt.

Kép
szilzi
 
 


Ez jól hangzik! Szóval nálatok kötött ki a banda. Jó helyen. Igazi csaj buli.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Előkerült a Jaegermeister, mézes pálinka (azt itták a fiúk a legénybúcsún, és az lesz majd az esküvőn is). Na ezek után úgy döntöttünk :lol: :lol: , hogy virrasztunk az első buszig és már akkor hazamennek a csajok. Hát a második lett belőle, de miután lekísértem Őket, kikellett szellőztetnem a piaszagot.. :oops: És még azt írtam nem fogok inni! :oops: De olyan jól esett, és végig beszélgettünk, nevettünk, mulattunk... Tánc nem volt, de végül is nem hiányzott! (Na jó egy picit mégis) De így is annyira jól éreztem magam!!! :D :D :D :D 100%-os kikapcsolódás! Nem buli volt ez, inkább egy nagyon jó beszélgetős este! :D :D Ilyet kéne veletek is tartani! :D

Kép
szilzi
 
 


Tegnap délben mertem ki magam az ágyból, de egész nap kicsit kába voltam. Nem fájt semmim, nem volt rossz a gyomrom, de az én drágám kicsit megijedt tőlem mikor hazajött :D Voltam én minden csak rendes, becsületes, feleségnek való nem. :D :D Persze csak viccből! Nem mondom, hogy ujjongott, hogy én ilyen jól éreztem magam nélküle, de ennyi kell is neki szerintem, mert különben nagyon elbízza magát! :) Ez mondjuk szerintem minden pasira igaz! :roll:

Kép
szilzi
 
 


Flóra, annyira jók az ikonjaid!!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Látjátok, lehetne. Mert ugye Tancsunak sem volt lánybúcsúja, meg én is összeköltöztem a párommal, az is félig-meddig olyan, mintha férjhez mentem volna, hiszen elköteleztem magam. :D Meg most Te készülsz az esküvődre, Benónak meg csinálunk egyet utólagosan, Évi meg Zsuzska abban a cipőben jár mint én, tehát okot találunk mindenkinek. Zsuzska, benne vagy?

Kép
flóra 11
 
 


Szép hogy megjöttél!

Kép
muzsuzska
 
 


Persze, hogy benne vagyok de legalább 2napos legyen!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Az ikonokat valahol találtam egy oldalon. Sok ilyen oldal van,ahol aranyos smile-k vannak. Onnan lehúztam őket egyenként és elmentettem őket egy helyre, mint képet.Aztán mint kép feltöltése úgy szúrom őket be. Ti is kereshettek smile-kat, kicsit megbolondítja a fórumot.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


na majd próbálkozom, de segítséggel mert annyira nem vagyok zseni!

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, egyébként a fejfájásom csak csitult,de teljesen nem múlt el. Elég szar ügy. Talán tele vagyok stresszel az utóbbi időben.

Kép
flóra 11
 
 


Végig olvastam amit írtakok :( ... Flóra a Te történetedet már ismertem, a Zsuzsiéból csak részleteket.. :( Kemény lehetett a válás mindkettőtöknek. És főleg az okai+amíg eljutottatok odáig, hogy na akkor most elválok! Örülök, hogy ennyi sz...r után megtaláltátok a boldogságot, remélem ez már örökké tart! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Szilzi,én is szívből remélem. Jelenleg így is érzem. Egyébként nem terveznénk babát.

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, ezek a tünetek olyan ismerősek.. :( Csak a bal oldal féj, de ott az egész arc, a szem, a fül... Én néha úgy éreztem, hogy lebénult a szám és a szememre alig láttam. Zavart a fény, a hang, minden! Migrén! :evil: De amióta nem szedem a fogigátlót, szinte teljesen megszűnt. Nekem nem igazán segített gyógyszer, talán a kataflam, de az elég erős és nem igazán jó a gyomornak! Kitartás, főleg ha már múlik!

Kép
szilzi
 
 


Lányok itt hagylak benneteket mert sza... se lesz belőlem!

SZiasztok!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Képzeljétek, olyan rendes asszonyka leszek, hogy akármennyire csak feküdtem volna tegnap, ebédet főztem! :D

Kép
szilzi
 
 


Szia Zsuzska! :D Jó légy :D

Kép
szilzi
 
 


Menni fog ez! Egy jó tanács: nagyon nem szabad a férfiakat elkényeztetni!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?