Új privát üzeneted érkezett!

szinte egyforma :) :wink: csak a cicid lett kicsivel nagyobb :wink: de amúgy simán mondhatod hogy a régi is most készült csini vagy :) én sosem voltam ilyen vékony :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Nika!
Én vagyok még ezzel így.Sosem voltam ilyen vékony. :lol:

Boszi!
Csini vagy! Úgy látom, Te nagyon szeretsz fényképeszkedni :lol:
Nálunk most a fényképezőben 300 kép körül van, de szinte mind egytől egyik Bogis kép :lol:

Hurrá! Rövid hét elé nézünk!Mondhatnánk azt is, hogy már szerda van :lol:
Ki hová megy majálisozni?Megy mindenki valahová?Vagy vannak akik otthon pihengetnek?

Mi egy állatkert-vidámpark párost terveztünk meg.De sajnos nincs még meg az "új"(csak nekünk lesz új) autónk, az öreggel meg nem indulunk el Bp.re.Így vagy Miskolc, vagy Nyíregy vadaspark lesz a progi. Vagy beadom az unalmast és lustálkodom egész hosszú hétvégén :lol:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok! :wink:

Gani igen a fényképező a gyengém! :lol: Millió képem van már magamról,s Gabikáról,s egy pár apjukról is! :P

Nekünk nem lesz rövid 7vége,mert a kereskedelemben pénteken,s szombaton is dolgozni kell. Majális nem tudom lesz-e vmi itt a közelben,messze nem tervezzünk menést nagyon!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Fényképezőben nekünk is inkább Gegéről vannak képek :) apáról meg rólam nagyon kevés de a gépen már 5 gigányi videó van már :):):) és még csak 15 hónapos :):):):):)

Mi szerintem itthon punnyadunk szokás szerint mert ami lesz itt majális a városban az fizetős lesz így nem megyünk 1000 ft a felnőtt és 500 a 14 év alattiaknak négy napos hát nem fizetünk eddig ingyenes volt most nem tudom miért lett fizetős más meg nem lesz ha pesten lennénk tuti mennénk vaélamerre mert pesben ezt nagyon szerettem hogy valami ingyenes rendezvény mindig van a városban :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!


Nika,
Nagyon jok a kepek!!!! Szupi jatszoteretek van!

Boszi,
A baratnod kisfia nagyon edes! Minket is viszonylag gyorsan elengedtek a korhazbol, hiszen penteken mentunk be, es kedden jottunk ki. Jo volt ez igy, mar nagyon faradt voltam, nagyon vagytam mar haza.
Jok a kepek Rolad :)
Sajnalom az anyukaddal valo kis osszezordulest :( Biztos eleg stresszes ez a helyzet neki is meg Neked is. Neked amiatt, hogy nem mersz egyedul utazni a kisfiaddal. En mar voltam parszor Aronnal kettesben anyukameknal, mert Kornel pont akkoriban utazott kulfoldre, es eleg jol viseltuk az utat.
Anyukad nem igazan tud gondolom a mamad mellol elmozdulni, es ez is ertheto.... nehez helyzet.
Az en anyukam is stresszel most kicsit engem, hogy Aron meg miert nem jar. Miert nem eroltetem a vezetgetest... ugyhogy kicsit most meg vagyok ijedve, hogy most mit is csinaljak? Eroltessem a vezetgetest? Vagy sem?? Egyszeruen nem engedi vezetgetni magat, mindig lerakja a labat. Ti mit tennetek??

Gani,
A nyiregyhazi vadasparkba mindig erkeznek uj allatok! A Hiradoban rengetegszer emlitik. Biztos nagyon szep lehet!

Viki, Kia,
Hogy vagytok??? Mi van a babakkal??

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga szerintem teljesen felesleges erőltetni a járást!
Gabika se megy még,leül ő is! Ahol feláll szépen sétál,de egyedül még nem.
Majd,ha megérik rá elindul! :wink: Ne izgulj,felesleges! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga ne erőtesd majd elindul magától ne aggódj azt olvastam a legkésőbb 18 hónapos korra elindulás is még normális Levi szerintem egy kicsit kényelmes és lusta majd elindul ha rájön az ízére:):)

Az anyukák már csak ilyenek:):) az én anyósom meg azzal stersszel engem hogy miért nem beszél de én meg legyintek rá hogy még ráér :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok lányok! :P

Mi ez a csend?

Viki?Fiora?Trécsi?Kia? Rég voltatok lányok! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Látom még mindig senki nem volt ma!:roll:

Viki láttam ma anyuádat Fannival,és a mamáddal sétálni. :wink: Gabika nagyon nézte Fannit,majd kiesett a kocsiból! :lol:

Apjuk ma estig melozik,így mire hazaér Gabika már tuti aludni fog! Nekem is hosszú lesz a nap! :roll:

Anyunak és a mamának szerettem volna meglepetést szerezni,mivel Anyák Napján nem leszünk ott. Virágküldésre gondoltam,de nem semmi árak vannak,csak néztem,s nem is a virág a drága! :shock: Egyet fel is hívtam,s kérdezösködtem. Hát a virág árán felül a szállítás vidékre 2500Ft az alapdíj,s ezen felül van,hogy hány kmre mennek,s 1 km/80FT! :shock: ÚRISTEN! Kiszámoltam gyorsan,s 20.000 lenne az egész,és ebből több,mint 10.000 a szállítás!
Na nem gondoltam!
Eszembe jutott,hogy anyuék második szomszédja a régi ismerősük virágos,s kinyomoztam a számát. :P Felhívtam,s megbeszéltem vele 2 szép csokrot,amit Anyák Napján visz át anyuéknak majd,s nem kell utalnom manit,meg csekken feladni,ráér neki,ha majd otthon leszünk! :wink: Nagyon rendes volt,majd viszek neki azért vmi + ajándékot,meg Gabikát se látta még! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


S akkor képek :lol:
Kép

Kép

Gabika ágyaz :P

Kép
Elbújtam :lol:

Kép
Kilesek

Kép
Kép

S akkor pár videó:

http://www.youtube.com/watch?v=fj4FJo5Ke-s

http://www.youtube.com/watch?v=XtOoQFzghcY

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Koszi a valaszokat! Igazabol en is valami hasonlora gondoltam, nem eroltetem, majd szepen elindul, ha O ugy akar.

Boszi,
Azt vettem eszre, hogy az utobbi nehany honapban Aron es Gabi eleg hasonlo utemben fejlodott, egyszerre alltak fel kb, egyszerre fogzottak :) Hatha egyszerre indulnak el??? :)

Tok jo otlet a virag... kar, hogy nekem nincs ilyen szegedi viragos ismerosem.

Nika,
Az en kisfiam Áron, Levi Kia kisfia.
Beszed: Na ezzel meg tenyleg raernek! :)

KépKépKépKép
thelga
 
 


Helga úgy legyen! :lol:
Lányok egy babatalihoz nincs kedvetek majd,ha mindenki ráér,nyár elején vmikor? :wink:

Itt Békáson lesz vmi majális nem tudjátok? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Képzeljétek nem elég a mamám baja,szegénynek hallókészüléke is van. Na mikor Húsvét előtt otthon voltam anyu elvitte az újabbikat Siófokra,hogy nézzék meg,mert nem jó vmi! Garantálták,hogy max 2 hét és ki is küldik javítva postán. Az idő letellt,s,ha anyu nem hívogatja őket nem is jelentkeznek. :twisted:
Kiderült,hogy nem lehet megcsinálni,új kell a mamának,de neki meg nem egyszerű oda eljutni! :evil: Mentőt ki tudja kap-e?
Ha kap,akkor se egyszerű,mert a hallásvizsgálat ,s a Fül-Orr gégészet 2 külön helyen van. A mentősőket meg nem lehet ott tartani,hogy várják meg! :roll: Szóval elég érdekes lesz!
Ha a mamát nem viszi anyu akkor 60-100.000Ftbe kerül,semmi kedvezményt nem kaphat úgy! :evil:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helga :oops: :oops: Bocsika:)

A táblát majd rakom csak újra kellett tennem e gépet és nem nagyon tudtam vele foglalkozni :):):)

Boszi ez tényleg jó ötlet. Én annyira sajnálom hogy a saját anyukám nincs:(:(:( nagyon sokat gondolok rá nincs olyan nap még mindig hogy ne jutna eszembe valamiről hát most pl az anyáknapjáról :(

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Vasárnap végül elmentünk kirándulni Budakeszire a Vadasparkba, tegnap meg egész nap dolgoztam, ezért nem tudtam jönni. Olvastalak titeket, de írni már nem volt időm :oops:
A vadasparkot nagyon élvezte Fanni, nagyon szép idő volt. Én jól elfáradtam, mert jó sokat sétáltunk.

Boszi: igen ma anyu elhozta a mamámat az otthonból és együtt sétáltak :lol:
Babataliban én benne vagyok, sőt most máj. 19-től egy hétig szabin vagyok, akkor összehozhatnánk valamit! Mit szóltok hozzá? Lemehetnénk a Duna partra, vinnénk pokrócot, kicsit kiülnénk a napra... Na?

Helga: szerintem abszolut ne idegeskedj a járás miatt. 13 hónaposan még nagyon kevesen mennek! Teljesen normális, hogy ha még nem jár. Egyik napról a másikra egyszer csak simán el fog indulni!

Nekünk lesz céges majális buli Solymáron. Egész napos, lesznek programok, lesz bográcsban főzés (sőt főző verseny is lesz, bár én nem indulok rajta :lol: ), lesz egy csomó gyerekjáték, ugrálóvár, labdatenger meg ilyenek. Mi oda megyünk majd ki délelőtt, délután meg családi program lesz a nagypapámnál. Az egész család összegyülik és ott is bogrács parti lesz. Szóval sűrű napunk lesz. Pénteken vagy szombaton tervezzük azt is, hogy kimegyünk Visegrádra.

Trécsi tényleg nagyon rég volt :roll: Anyu mondta, hogy valamelyik nap látta Milánnal sétálni...

És a végén akkor pár kép a vasárnapi Kép Kép Kép vadasparki programról:

horvviki
 
 


Köszi a véleményeket terpesznaci ügyben. Úgy döntöttem nem adom rá egész nap hanem kb. csak fél napot és mellette tornáztatom ahogy a doki mondta. Járunk le sétálni, nagyon jól esik egy kicsit a friss levegőn lenni. De persze Zsófi a "nagy alvó" nem alszik séta közben sem, pedig azt hallottam a legtöbb gyerek bealszik a levegőn. Na mindegy :?

Férjem tegnap kenyeret sütött (nem géppel!), ma pedig pizzát csinál szintén sajátkezűleg. :D Az biztos, hogy jobban elvan a konyhában mint én :lol: Ez az én szerencsém...

Kép
fiora
 
 


Ja, és Zsófi kezd mindenféle hangokat kiadni, nem csak sír. És vasárnap megvolt az első mosoly is :D (perzse alvás közben már régóta műveli, de ébren most kezdi).

Kép
fiora
 
 


Fiora jó,hogy írtál te is pár sort. Nincs új képed? :P
Viki nagyon jók a képek! :lol:
Nekem elvileg jó az a hét talira,de még jelzek ugyis. :wink: Elvileg a jövő hétvégén megyünk haza,s 1 hétig leszek lent,apa visz és hoz minket! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Fiora most néztem,hogy Zsófi már elmúlt 1 hónapos! Nem semmi,hogy szalad az idő! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nika sajnálom anyudat! :cry:
Jut eszembe nem a mostani Grace Klinikát kell néznem? :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


még nem :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


majd szólok de ha akarod nézheted szerintem jó kis sorozat :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ja, és Zsófi kezd mindenféle hangokat kiadni, nem csak sír. És vasárnap megvolt az első mosoly is :D (perzse alvás közben már régóta műveli, de ébren most kezdi).

Kép
fiora
 
 


ezt a duplázást nem tudom hogy csináltam :shock:

Kép
fiora
 
 


Kép friss képek
Kép

Kép [/img]

Kép
fiora
 
 


fiora: nagyon helyesek vagytok ahogy néz rád nagyon édes:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! :wink:

Fiora nagyon édes Zsófi,szépen növekszik látom! :P

Nika köszi,akkor majd előtte szólj légyszíves,ha az a rész lesz! :wink:

Akit esetleg érdekel:

Május 6-ig a Rossmannban a 4 hónapostól adható kecskeméti babakaja csak 129Ft!

A C und A bín tegnap és ma minden termék 20%al olcsóbb!!!


Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Voltunk lent sétálni és vásárolgatni,de a Rossmannos akciót sz....t se ér! :evil: És pont csak amiatt mentünk át a másik oldalra!
Hirdetik az újságban,hogy az alma-őszi+rizses babakaja(Gabika egyik kedvence) is többek közt csak 125Ft,erre mi van?
Az nem akciós! :twisted: Ami akciós,az a sima sütötök,sárgarépapüré és a paradicsomos kaja! :evil:
Vettem neki másik gyümiseket,mert mindenképpen kellett,csak eléggé mérges voltam,hogy akkor miért így hirdetik?! :evil:

Itt az újság,én jól láttam mindent!
Kép

Ja és vmilyen suliba ma ballagás van,csak néztem! :shock: Nekem ez új,hogy 7közben van! Én szombaton ballagtam,s felénk csak akkor volt mindig,pénteken a kollis ballagások szoktak lenni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszi szerintem most az ünnep miatt van ma a ballagás sok helyen

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok végre...

Trécsi tényleg nagyon eltűnt...
HOL VAGY?????
Hogy vagytok?

Boszi
Jó a hinta! .. a kuglóf is szép lett!
Nyáron már megyünk végre mi is hintázni :lol:

Én a múlt héten poharas sütit sütöttem most először - nagyon finom lett :wink:

Jók a képek Gabikáról és Rólad!
Csini vagy! ...és nem is látszik az az 5 kiló + !!!!

Én nem mernék még így levetkőzni :P

A 129 FT-os bébiétel tényleg jó ár...
Mi amiket vettünk 1 hónapja - még ott vannak a szekrényben - bontatlanul...
1 hónapot még pihennek! :lol:

Nika
Gratula a 9. fogacskához!

Nekünk még nem jött ki 1 sem.
Ráérnek még :lol:

Aranyosak vagytok a képeken!

Gani, Helga
A Nyíregyi állatkert tényleg szép! :wink: ..Apa Nyíregyi :lol:
Mi kb 3 éve voltunk ott utoljára...majd Manóval megyünk...

Fiora
Gratula a mosolyhoz!
Tényleg nagyon jó a kép, ahol rád néz Zsófi!

Viki
Látom Fanni nagyon élvezte a kirándulást...

Megtaláltam a Bastianon... Cseréld le plüss állatos képre... szavazok rátok!
Nika - Gegére is szavaztam már...

Levi új szokása, hogy nyalogat és puszilgat engem :lol:

Imád kiabálni és visítani :P

Már lassan átfordul...
Hétfőn 8150 gramm volt.

Ma sajna ismét egyedül fürdetem, mert Apa melózik (demonstráció van :? :cry: )

Néhány kép:

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó pihit Mindenkinek a hosszú hétvégén!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia köszi a szavazatokat :):):) még sosem nyertünk most sem fogunk de azért mindig benevezem :):):)

Levi baba nagyon édes nekem az első kép tettszik nagyon de mindegyiken nagyon huncut.

Képzeljétek meséltem az ikrekről akik koraszülöttek voltak:):):) holnap lesznek két hónaposak és a kisfiú már átlépte a 2 kg-t a kislány meg szorosan mögötte 1900g körül van :) ha minden igaz kb két hét múlva már jöhetnek haza :):) anyukának van tejcsije bőven :) ő még mindig fent van pesten velük :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Készülödünk, megyünk ki az Auchan majálisra. Este hozok képeket is majd :lol:

Fiora: mennyi haja van Zsófinak! :roll: Fanni még mindig kopasz... És Te is mennyit változtál szülés óta! Bár még csak képeken láttalak :wink:

Kia! Hihetetlenül édes Levi Manó! És az alvó poziciója is nagyon jó! :wink: Meg tudja fogni már a cumisüveget???

Boszi: én nem szoktam Kecskeméti kajákat venni... Jók?

Képzeljétek most megkaptam a Dm levelét, de csak valami hajlakkot vehetek át 1 Ft-ért. Ezenkivül még elküldték az akciójukat, és augusztusig 3999 Ft lesz a Libero Megapack!

Kaptam a Nestlétől is levelet, abban meg egy 100 Ft kupon van, amit a Tescoban válthatok be.

Benne vagyok mindenféle baba klubban, de egy kicsit jobban is megerőltethetnék magukat :roll:

Na jó hosszú hétvégét lányok, este jövök képekkel!

horvviki
 
 


Viki ne aggódj én is minden klubba beléptem de de én is csak ilyeneket kapok nekem a kismama csomagban is csak újságok voltak semmi minta miont pesten :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk! Nagyon jó kis nap volt :lol:
És akkor pár kép a mai napról:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

horvviki
 
 


Ja, és képzeljétek Fanni fél a fűtől :roll: Most hogy jó idő volt, hagytam (volna), hogy a fűbe leüljön. Hát az Istennek sem akart, sőt megrázkodott tőle, fintorgott és nem merte lerakni a kezét a fűbe :roll: Majd elkezdett sírni, fel kellett emelnem...

horvviki
 
 


Vki: nagyon jók a képek :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Viki
Tényleg jók a képek!

Fanni nem nagyon volt eddig fűben, nem ismerte?

Nika
Szavaztam ma is....
Most is nyomok 1-et :wink:
Mi is a 8. oldalon vagyunk már....
Ma talán átmegyünk a 7.-re is... Lassan 600 szavazatunk lesz. :lol:

Itt szerencsére nem csak az nyer, aki az első néhány helyen van.

Viki
Én is kaptam ilyen levelet, csomagocskát :P

Levi nem kap cumisüveget...
Most a csőrös pohárra próbálom rászoktatni.

Tegnap:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


viki: tényleg jók a képek. És haj nélkül is gyönyörű a kiscsAJ. Zsófié is kopik..

Kép
fiora
 
 


Sziasztok! :wink:

Hát Gabikának sikerült a FRSÁZT rám hozni,s nem is kicsit,még most is remeg a gyomrom. :roll: Az a helyzet,hogy felmostam flóraszepttel,s szépen felszáradt,de egy kis folt maradt,amit én észre se vettem,persze Gabika! :twisted: Rögötn mutatóujját éppen hozzáérintetette,s a szájához vette. Lehet nem is kapta be,csak akarta,mert pont észrevettem,de síkideg lettem! :roll: Gyorsan szájmosás,teát adtam neki,és azt tanácsolták szakemberek,hogy tejet adjak neki,mert az semlegesíti! Sima tejet még nem kapott,de most forraltam gyorsan fel,s 2 kortyot ivott is. Most pihen,jókedvű,de gondolhatjátok mit éltem át. És még csak 1 éves,mi lesz még nagy nem lesz?! :roll:

Kia Levi baba nagyon nagy már,s nagyon édes! :P

Viki jók a képek,örülök,hogy jól éreztétek magatokat! :wink: Gabika is tuti fél majd a fűtől szerintem,mert még ő sem volt sosem benne. Majd Fanni is megbarátkozik vele szerintem! :P

Trécsi?Helga?Gani?Merre vagytok lányok?

Tegnap lementünk sétálni,de persze itt a közelben semmi nem volt! :twisted: Jellemző! Így maradt a séta!
Apa ma és holnap is melozik,de csak rövid műszakos! :wink:
A következő 7vége is hosszú lesz tudtátok? Akkor lesz PÜNKÖSD! :lol: Mi akkor megyünk haza! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Pár kép :P

Felesleges a szivacs nekem a járókába
Kép
Kép


Egyedül eszem

Kép
Kép


Tegnapi séta

Kép
Kép


Édike


Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszi: csak nem a Sik cukiban voltatok :D

Kép
fiora
 
 


Lányok, ti hánykor és merre szoktatok sétálni?

Kép
fiora
 
 


Fiora de ott voltunk most kivételesen,mert általábban a mi oldalunkon lévő Corso cukiban fagyizunk! :wink: De itt sokkal finomabbak és változatossabbak a fagyik! :lol:

Mi 13-15 közt szoktunk lent lenni sétálni! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Mostanaban nem tudtam jonni, Aronkam alig aludt napkozben, este meg mindenki hullafadat szokott lenni, nincs kedvem mar jonni. Ma azonban delelott lassan 2 oraja alszik :shock: Valoszinuleg delutan nem fog, igy kihasznalom az idot, es gyorsan reagalok :)

Viki,
Nagyon jok a kepek Rolatok! Jo lehetett a Vasakert is, meg a majalis. Furi, hogy Fanni nem szereti a nagy zold teret, nalunk pont az a favorit Aronnak :) (Bar O azert idosebb).
Majalisozni mi az Obudai szigeten voltunk, de nem sokaig, nem volt ott semmi kulonos. megneztuk az ottani jatszoteret, szuper, de nem Aronnak valo, mellesleg iszonyu tomeg volt ott.
A taliban en nagyon benne lennek! Nekunk egynelore barmi jo!
Jaras: az atlag gyerkoc 13 honaposan kezd el jarni. Mi lassan 14 honaposak leszunk, es abszolut semmi. A heten voltunk mi is babatalin a masik topikosokkal (2007 tavaszi babak), es a 12 gyerkocbol csak harman nem jartak meg.

Dm es egyeb kupponok: mi is pont ezeket kaptuk :)

Boszi,
Rolatok is szupik a kepek! A Sik cuki fagyija szerintem is szupi, bar baromi draga :(

Fiora,
Nagyon aranyos, szep kislany Zsofi! Es Te is tok jol nezel ki a kepeken! :) Mekkora mar a picilany? Ja es boldog hofordulot neki! Hihetetlen, hogy mar egy honapos!

Nika,
Latom, uj vonalzod van! Meg a drukk lassan! :)

Kia,
Jo kis szivarvanyt fenykepeztel! Levirol is szupik a kepek! Nagyon szep kisfiu, es lassan mar feleves! Hihetetlen! Gondolom, inkabb szopizik meg! Nem kell eroltetni, ha nem ker mas kajakat ...

Hol lehet Levire es Gegere szavazni?

KépKépKépKép
thelga
 
 


http://www.babaholmi.hu

itt és itt a szépségverseny ott a galéria majd Levi a bébi kategória 7. oldalon Gergő meg a tipegőben a 8. oldalon. Fél óránként lehet egy szavazatot leadni ha megy a számláló akkor azt meg kell várni és csak utána lehet szavazni:):):):)

A sík cukit én is szerettem de drága nem tudom pesten mennyi egy fagyi de itt 80 és 100 ft-ért lehet baromi finom fagyit enni :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika anyuéknál is ilyen jó áron lehet fagyizni,s mennyei ízű!
Itt Pesten a Corsoban(a Dunai oldalon) 130Ft/gombóc, a Sík cukiban pedig 150Ft/gombóc. Nem olcsó,de ettem már ennél drágábban is! Tavaly 180Ftért! :roll:

Most értünk haza a kis sétából. Nagyon feltámadt a szél,de szép idő van és a nap is süt. A nagy szél a piacon vitte a napernyőket,és az üres rekeszeket majdnem ránk borította! :shock: Épp,hogy elrántottam a kocsit! :x Úgy látszik ez nem az én napom idegeskedés terén! :roll:

Csajok akiknek már nagyobb a babájuk,mint Gabika(Nika,Helga rátok gondoltam) nem lett a babakocsiban túl komoly? Gabika míg kisebb volt végig mosolyogta az útat. Most is nevet,beszél,de ne szóljon nagyon senki hozzá,mert akkor komyoly marad! Biztos egy fejlődési szakasz! :)

Nika én is szavaztam rátok. Kiára még nem tudtam,mert számolt vissza! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Úgy néz ki,hogy mikor lent leszünk anyuéknál ott lesznek keresztszüleim(ők Gabikáé is egyben) is. Gabika meg lesz dögönyözve az tuti! Anyunak mennek le segíteni 2 hétre. Most vasárnap érkeznek! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Mi is most jöttünk meg a sétából. Apa alszik mert éjszakás volt, anyuék meg elmentek Bécsbe. Biztos hoznak Fanninak valamit! :lol: Mondta anyu, hogy megnézi kint a bébikajákat, hátha talál olyat, amit nálunk nem lehet kapni. Bementünk a mamámhoz is séta közben, vittünk neki virágot anyák napjára. Szépen süt a nap, de tényleg nagyon fúj a szél :evil: Fanni végre elaludt.

Helga: emlékszem, Te mondtad, hogy Áron nem alszik el a babakocsiban. Hát most már Fanni sem... Végig nézelődik az úton, hulla fáradt, de nem alszik el. :roll:

Boszi: mi is voltunk a piacon, kár hogy nem futottunk össze :( Na de sebaj, máj. 19-ei héten összehozzuk a talit!

Eszméletlen milyen drágák voltak a piacon a virágok. Ballagás és anyák napja miatt.... Egy nagyon pici kis csokrot választottam a mamámnak, ami kis kosárkában volt benne, és 2000 Ft-ot kértek érte! És még vennem kell anyunak is virágot meg a másik mamámnak...

Holnap anyuéknál lesz Fanni, mennek rokonokhoz ebédre, és elviszik Fannit is. Mi meg apával elmegyünk vásárolgatni, este pedig el szerettünk volna menni moziba, de megnéztük a moziműsort, és semmi jó filmet nem adnak... :(

horvviki
 
 


Szépségverseny: én is felraktam Fannit, de nem fogadták el a képet... Pedig kint az állatkertben készült, egy pingvines szobor mellett. (Ide is felraktam azt a képet, biztos emlékeztek rá...) Gondoltam jó lesz állatos képnek. Na de mégsem. Plüss állatos képünk meg szerintem nincs is. Na de rátok azért szavazok! :wink:

horvviki
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?