Új privát üzeneted érkezett!

hali csajok. :!: Na ma voltam uh-on,minden okés,jelentkezhetek a védőnéninél.Ver a kis drágám szive,és már 8 mm-es. :!: :lol: pussz mindenkinek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szia Sarmon!Mégegyszer gratulálok,ennél már csak az szebb,mikor először a kezedbe foghatod :lol: :lol: :lol: Vigyázz magatokra,üdv:KRISZTI

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Szia Bibii: Tőled is várnék szüléstörténetet és képet a kis Manócskáról. :) Mennyi idő alatt lett meg? Minden rendben volt? Sokan szültek aznap stb. :) De jó :)
GRATULA!!! :)

Újdonsült anyukák: Hogy viselitek az első napokat? Nem fura? Tessék mesélni, természetesen amikor ráértek! :)

Sarmon: Gratulálok :) Ki lesz a védődnénitek?

Mindenki vigyázzon magára! Remélem szép idő lesz ma. Tegnap kicist megjártuk. Mire elmentem a kisfiamért beborult és nem tudtunk játszóterezni :(
Remélem ma jobb lesz :) Aki teheti sétáljon és irány a friss levegő de vigyázat! Egyik ismerősöm egy játszótéren kulancsot szedett össze!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap este nagyon aktív volt a picinyem, egy órán keresztül megállás nélkül ficánkolt. :) Élvezi az életet. :D
Minden nap megbeszélem vele, hogy mocorogjon akkor is, ha az apja akarj aérezni. És hallgat rám! :lol: Remélem később is így lesz!
Szép napot mindenkinek!
Szerintem én már csak jövő héten kerülök legközelebb netközelbe. Szóval mindenkinek jó majálisozást, kellemes sétákat és szép napokat!
Ja és persze..
BOLDOG ANYÁK NAPJÁT!!!! :P
zsula
 
 


trundike!
Én egy falucskában élek,és a helyi védőnőhöz megyek,nagyon aranyos!ma olyan fura étvágyam van ettem vaniliás fánkot,aztán megláttam a füstölt kolbász,azt is ettem ...hú lehet ebből baj lesz! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon: Dehogy lesz baj! Miért lenne? :)
Egy kis édes utána meg sós aztán édes... :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! Sarmon ne törödj a gyomroddal,én tavaly az első hetekben volt olyan,hogy máglyarakást ettem uborkával :lol: :lol: Szerintem a kettő összepasszol :lol: Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti: :D :D :D
Az igen. Én nem szeretem az uborkát és most sem eszem. Lehet hogy az Elevit nálam mindent pótol? Vagy mitől lehet ez az ízlésváltozás?
Nem tudom. De tudok enni sajna az tuti :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok, szia trundike :)

Röviden: hajnal négykor kezdődtek a fájások 10percesekkel, utána már nem tudtam mérni,mert összevissza jöttek,bár azért rendbe tudtam tenni magam otthon(zuhanyzás stb..).
Gólyanénit persze riasztottam :lol: azt mondta akkor induljunk amikor már erős 5percesek. Hát nem tudtunk úgy indulni, mert nem tudtam követni a fájásokat :oops: Fél 7 kor sikerült elindulni,a kh-nál már alig bírtam kiszállni a kocsiból olyan sűrün jöttek a fájások,de nagynehezen beértünk a szülőszobákhoz, ott már várt a szülésznéni.Gyors átöltözés vérnyomimérés,aztán vizsgálat ahol kiderült bő 4 ujjnyi a méhszáj :shock: .Na aztán gyors dokihívás aki épphogy odaért, mert drága manóm olyan gyors volt, hogy fél 8 kor már a hasamon volt :lol: Simán gátvédelemmel. Nagyon gyorsan meg lett, aminek örülök, mert az elsővel sokat "szenvedtem".
Hát röviden ennyi az én történetem, remélem nem voltam sok :oops:
bibii
 
 


bibii hát irigyellek nagyon,gyors szülésed volt,gratula,na és gátvédelemmel...hát nem semmi!Ez biztos jó emlék marad neked. :lol:

Elszóltam magam,mert ma dután megint rettentő hányingerem van... :cry:

flacsikriszti köszi.
puszi mindenkinek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok lányok! MINDEN ANYUKÁNAK,ÉS KISMAMÁNAK NAGYON BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK :!: :!: :!: Üdv:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


ÉN IS MINDENKINEK BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK.

Tünde
tucsinke
 
 


Sziasztok! :)

Bibi: Nem voltál sok :) De jó. Remélem én is majd gyorsan fogok szülni, bár ez ugyabár intenzívebb fájásokkal is jár.
Ügyi voltál!!! :)

Minden anyukának boldog anyáknapját kívánok én is így utólag. kicsifiam tüneményes volt. Egy tulipánt hozott, plusz este megölelt és hozzámbújt :) Az a legszebb ajándék nekem :)

Kinek hogy telt a négy nap szabi?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


trundike!
Házépítéssel,kertimunkákkal,és egy kis majálisozással.De jó lesz a mostani hétvége is 3 napos lesz! :lol:

Ki hogy van?Én megvagyok,ma(kopp-kopp-kopp)egész jó a gyomrom. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Hát nekem is egy kis majálisozással, házépítéssel és kapálással telt el a nap.

És nagyon aranyos volt a férjem és a kislányom és elvittek tegnap étterembe ebédelni. Ráadásként kaptam a törpémtől egy kis virágot is. :)

Tünde

Kép
Kép
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Szívből gratulálok a két frissen született babához! Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nketek, Edina és Bibii.

Örülök annak is, hogy ilyen pozitív tapasztalattal jöttetek ki a kórházból! Volt fogadott orvosotok?

Babafotókat szívesen nézegetnénk :D !

Sarmon, kitartás, nekem a 16-17. hét környékén lett jobb a helyzet, addig én is rókáztam rendesen. De ez azt jelenti állítólag, hogy magas a terhességi hormon jelenléte, ami nekünk öröm! :lol:

Hú, ez a 4 nap nagyon gyorsan eltelt. Mi annyira besűrítettünk mindent, hogy alig pihentünk, ma úgy keltem, mint akin átment egy úthenger...

Szülésfelkészítőre járt valaki? Tapasztalatok? Szükséges az, vagy van értelme??
Gólyanéni????

Rönééé



Kép
röné
 
 


Szia Rönééé!

Mikor mész megint dokihoz?

Üdv
Tünde
tucsinke
 
 


Sziasztok :)

Én mindenkinek ilyen szülést kívánok, mint amilyenbe nekem volt részem. Fájások, nem is tudom az elsőhöz képest, semmi nem volt :oops: Bár ott az oxitocin nagyon brutális volt elviselhetetlenül fájt mindenem sajna ott segíteni is kellett vákummal és nem is volt gátvédelem, bár mondjuk meg se próbálták :cry: Akkor azt mondtam még egy gyereket bizti nem vállalok, és tessék mégis.:lol:
Ha valaki tudja hogy kell képet felrakni légyszi help, mert nem megy :oops:
bibii
 
 


Bibii: Ez kicsit megnyugtat. Barnika is vákummal született sajnos. Én azt hittem gyorsabb táguls intezívebb fájások. Ittál valamit ami segítette a tágulást?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ja! Bibii: Melléklet feltöltése. Lehet hoyg túl nagy a kép amit fel szeretnél tenni

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk..

Tünde, nekem 23-ára van időpontom, 17 óra. Te?


Csajok, tud valaki segíteni a szülésfelkészítővel kapcsolatban? Ha menni akarok, azt hiszem még a héten tudok jelentkezni.

Rönééé



Kép
röné
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk..

Tünde, nekem 23-ára van időpontom, 17 óra. Te?


Csajok, tud valaki segíteni a szülésfelkészítővel kapcsolatban? Ha menni akarok, azt hiszem még a héten tudok jelentkezni.

Rönééé



Kép
röné
 
 


bocsi, de ez kétszer ment el.. :wink:

Rönééé



Kép
röné
 
 


Rönééé!

Én is 23-án megyek. 16:45-re. :)

Tünde
tucsinke
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Rönééé!
Én is 20 hetes kismama vagyok!! :)

Vigsázzon magára mindenki, kicsit megfáztam és tegnap görcsöltem, de szerencsére nincs semmi baj!
zsula
 
 


Sziasztok!

Tündi: Örülök hogy picit megnyugtattalak.Nem ittam semmit csak homeos bogyókat szedtem, sztem az segített :lol:
Ja igen, a kép túl nagy és nem tom hogy kell lekicsinyíteni csak ez tegnap lemaradt :roll:
bibii
 
 


Sziasztok!

Tündi: Örülök hogy picit megnyugtattalak.Nem ittam semmit csak homeos bogyókat szedtem, sztem az segített :lol:
Ja igen, a kép túl nagy és nem tom hogy kell lekicsinyíteni csak ez tegnap lemaradt :roll:
bibii
 
 


Upsz ez kétszer sikerült :oops: :roll:
bibii
 
 


Sziasztok! Az ujdonsült anyukáknak nagyon gratulálok,és sok-sok boldogságot,és jó egészséget kívánok :lol: :lol: :lol: Üdv mindenkinek:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!
Gratulálok én is a most szült anyukáknak!
Szeretnék érdeklődni,hogy akinek fogadott orvosa van,mik a tarifák és mond-e az orvos valamit előre vagy ki mit szán?
Barátnőm jún-ban fog szülni,most kérdezett rá dokijára és ő mondott konkrét összeget,amit én nagyon sokallok!
Nekem más a dokim,nem tudom nála,hogy működik,mert elfelejtettem megkérdezni!
Örülnék,ha valakinek lenne valami tapasztalata.mert nagyon izgulok,ciki lenne most már visszamondani,mert nem tudnék annyit fizetni,amit elvár!
Köszi előre is!
Mokika
mokika80
 
 


Sziasztok!:)
Örülök,hogy jól vagytok!:)
Bocs,hogy csak ritkán jövök!:( A privikre mindig igyekszem válaszolni!:)
Röné,Szosz privi Nektek is ment!:)
Üdv.: Gólyanéni :D
szuleszno1
 
 


Sziasztok Kismamik, anyukák!

Gólyanéni, köszi a privit! Örülök neki, így van bővebb infóm is róla.

Zsula, te mikorra vagy kiírva? Jársz kismamatornára?

Én kb. szept.26-ára lennék kiírva, de majd a gyerkőc eldönti. Én nem bánnám, ha szept. eleje lenne belőle.
Hú napról napra többet érzem a mocorgását! Nagyon szeretem ezt az érzést!

Frissen szült anyukák! Már izgatottan várjuk a babaképeket! :D

Rönééé



Kép
röné
 
 


Rönééé
Szia!
Én elvileg szeptember 11-re, de szintén majd gyerkőcönmúlik. Nem járok kismama tornára, otthon szenvedek vele. :)
Dolgozom és a kórházira nem tudok menni,autózni nem igazán szeretek, szóval van pár akadálya.. :)
Amúgy picinyem nekem is egyre többet mocorog, csak az apja marad le róla mindig. :cry: Pedig nagyon szeretné érezni ő is. Eddig még csak kétszer mutatta meg magát neki.
Fiút vagy lányt vársz? Én még nem tudom.. :(
Szép napot!
ZsuLa
zsula
 
 


Kép Kép kb:5 órásan
bibii
 
 


Végre sikerült feltenni képet :lol:
bibii
 
 


Kép már itthon
bibii
 
 


Sziasztok!!
Bibi! Gyönyörű baba! És olyan mintha napozott volna...:)
Minden kismami nagyon vigyázzon magára, mert itt Fehérváron is örültek vannak az utakon. Most vagyok a 28. hétben és két napja volt autóbalesetünk. Álltunk a piros lámpánál és hátulról belénk jöttek. Annyira megijedtem a baba miatt, hogy inkább hívtunk egy mentőt. Bevittek a kórházba és engem is a babát is jól megvizsgáltak. Szerencsére minden rendben, megúsztam agyrázkódással. A kórházban nagyon profin csináltak mindent, miután a sürgősségin kiderült, hogy nincs bajom, átvittek a nőgyógyászatra, ahol már várt minket (!) egy nővérke és egy orvos. Megnézték a babát, a placentát, a méhszájat, de nem találtak semmit.
Pihennem kell, egyéb teendő nincs. Pockom is nagyon megijedthetett, mert két órán keresztül meg volt feszítve a kis teste. Amúgy vígan ficánkol, talán még erősebben is mint a baleset előtt.
Szóval mindenki vigyázzon magára! Gólyanéni is! Neki utólag is sokszorosan boldog anyák napját kívánok, hiszen Ő nagyon-nagyon sokszoros anyuka!!!!
Bocsi a hibákért, de kicsit még zizi vagyok, szétestek a dolgok a fejemben.
bende
 
 


Sziasztok! :)

Bibi: Gyönyörű a Babócád! :) És kezdetek összeszokni?

Bende: Te jó ég! Örülök hogy nem lett semmi komolyabb baj. Igen, sajnos én is tapasztalom hogy tele vannak őrültekkel az utak ezért is jó dolog a szigorú büntetés bevezetése, csak az a baj, hogy sosem az őrülteket kapcsolják le, hanem azokat akik 50 helyett pl 60-nal mennek. Na mindegy!
Pihizz sokat!!!

Lányok: Én i smennék kimamatornára már. Azt tudom hogy van a CSNK-ban. Jár oda valaki? Az milyen? Használ?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Röné: Már kérdezni akartam! Téged láttalak akkor a váróban? Én voltam a kisfiúval meg apócával!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


BE magánrendelésén 23-án.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Ja! Nem. :( Keveredtem egy kicsit

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok! A kismama torna engem is érdekelne. Jár valaki? Milyen? Mikor van, és hol?

Trundike, én azt hiszem láttalak titeket a magánrendelésen, előttetek voltam. Legalábbis utánam érkezett egy család, egy szőke kisfiúval. Ti voltatok?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Ma csak épp hogy be tudok kukkantani. Látom zajlanak az események és mindenki egy kicsit szórakozott. :D

Mindenki vigyázzon magára.

További szép napot kívánok mindenkinek.

Tünde
tucsinke
 
 


Szia Szosz!

Igen mi voltunk :) Jelen. Bár kár volt szegénykéket odacipelnem :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike! Én is sajnáltam, hogy nem volt aznap Uh készülék, én is szerettem volna megnézni! Remélem mikor legközelebb megyünk,akkor majd lesz. Egyébként azóta már voltam a CSNK-ba a 12. heti uh-on, és kértem képet, és kaptam is! :D 500 Ft-ot kellett érte fizetni.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szosz: Én nem tudtam hogy nem volt UH készülék. Nem akart megvizsgálni mert múlt héten (ahoz képest) Bácskai doki megnézte a picurt.
Hogy hogy nem volt UH gép? Ez furi.
És mikor láthatjuk a képet a Kicsiről? Aranyos? Mekkora?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok :)

Igen kezdünk összeszokni,az éjszakáink nagyon nyugisak ált 4 és 6 között kelt este 10 től. Úgyhogy egy szavam nem lehet :D
Bende: Én is örülök hogy nem lett bajotok. Tündivel meg egyet értek, akik bajt csinálnak olcsón megússzák. :twisted:
bibii
 
 


Sziasztok itt vagyok néha,jól vagyok csak nagyon sok a dolgom,fiam ráadásul bárányhimlős is,kezelni kell folyton... :cry:

Én szülésfelkészítőre idő hiányában nem tudok menni,de biztos nagyon hasznos lenne,mert nekem mindkét szülésem elég tré volt.A kismama torna meg bőven megvan itthon is ,azt se tudom hol áll a fejem,kert,házimunka,két gyerek,építkezés... :lol:

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét kíván:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van és örült hosszú hétvégének és főleg kinn töltötte azt.
Mi Szentendrén voltunk vasárnap. Nagyon szupi volt, Barnika agyon körhintázta magát :)

Sarmon: Sajnálom hogy bárányhimlővel küzdötök. Remélem gyorsan és kvázi simán átvészelitek. Kitartás!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


trundike!Köszi,talán már kifelé lábalunk belőle.A többiek hol vannak???

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?