Új privát üzeneted érkezett!

hello, én is kocsival megyek, rajtunk kívül még 2 ember befér kényelmesen! vagy lehet, hogy inkább egy, mert a babakocsit be kell tennem, és valszeg csak előre fér be az anyósülésre.

Enikő, grat mindenhez. nem baj, ha mindhárom érték magasabb! Ezek szerint nagyobb a babád, de ennyi. Nekem volt olyan, amikor a feje volt nagyobb, máskor jó volt... SZóval ezek az értékek nem 100 %-osak, ha belegondolsz, hogy 1-2 mm 1-2 hetet jelent. Ha a kurzort nem pontosan teszi a csont széléhez, máris eltérést látsz...

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok! :D
Most voltunk védőbe! :D
Bence 6,40 kg,és 61 cm! :D
Nati!
Tök egyszerű az út,metro elött jössz,végig az elkerülőn,mintha Várpalota vagy Veszprém fele mennél a 8 -son,és a Kertész csárdánál kell lefordulni,és ez az Út már a faluba vezet,a többit majd még pontossan leírom! :D
Bográcsozhatunk nyugodtan,csak beszéljük meg,hogy mit,én majd megveszek minden hozzávalót,és majd utólag összedobjuk,amennyibe került!
Ha jó így Nektek :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ja,Enikő gratula a sikeres vizsgádhoz,és az uh-hoz! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 

 
 

Szia tesó! :lol: :lol: :lol:
Örülök,hogy Bencus ilyen sokat hízott!Puszilgasd meg helyettem! :D
(Valamiért,pont 3 óránként írok. :wink: ha-ha)
Vendég
 


Enikö!
Gratulálok a vizsgákhoz! :) Meg az UH-s vizsgálathoz! :)

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Gabi! :D
Én sejtem miért!!! :lol: :lol: :lol:
Én is puszilom Noit :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Csajok, egy kérdés: ugye jól gondolom, ez a buli KERTI PARTInak készül... Mi van, ha esik az eső, vagy rossz az idő?? 4 óra után meg már kezd hideg lenni a babáknak kint.
NAAAAAAAAAAa????????? :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata!
Hát,ha esik az eső az gáz... :? de reméljük nem fog! :)
Tudom ,hogy Bencus 5 hónapos,de Mi sokszor van,hogy este 8-ig is kinnt vagyunk!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ma beszéltem a fönökömmel, mondtam neki, hogy úgy gondoltam Pünkösdig dolgozom!Egy kicsit furcsa érzés! :) Ti nem voltatok igy?

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Sziasztok!

Nem volt időm visszaolvasni mindent, de láttam a tali időpontja változott. Most akkor péntek vagy szombat? Ha péntek akkor mi is mennénk Grétivel, sőt még tudnék 2 embert vinni magammal. Nekem az időpont is mindegy, mert gondolom Andesz nálatok megszoptathatom Grétit, ha úgy jönne ki a lépés!?

Kép
tand
 
 


Sziasztok!

Nati, nagyon jó volt ma talizni (kár hogy nem tudtunk többet dumcsizni), na meg a torna is jó volt. Remélem nem erőltetted túl magad az intim tornával meg a vásárlással (biztos nem is értél még haza).

Gabi, nagyon jó a tábli, ügyi vagy. Vikivel beszéltem, holnap ír majd, de azt mondta hogy jönnek Levivel a talira. Ágival is beszéltem ő is ír majd, de üzeni hogy pénteken tudnak jönni a szombat viszont nem jó. 3 óránként írsz? Csak nem szoptatás közbe? ;) Majd oszd meg velem is a taktikát.

Enikő, csodálatos hogy szép eredményekkel jöttél. Ne izgulj hamarossan te is érezni fogod a kis drágát. Annyira szeretem én is amikor láthatom ahogy mocorog, hallhatom a kis szívét. A méretek miatt meg tényleg nem kell aggódnod, most még 1-2 mm is heteket számít. Gratulálok a vizsgákhoz, nagyon ügyi vagy. Remélem én is ezt fogom érezni júni elején :)

Tündi, nagyon jó az új vonalzód.

Kata, :) ezzek a babakocsik... amikor megvettük a mienket mi se néztük meg hogy befér e a kis Cliomba, de utána megpróbáltuk. Annyira meglepett de simán befér a csomagtartóba még a kalaptartót se kell levenni. Igaz más már nem igazán fér be, max apróságok.

Andesz, nagyon szépen gyarapszik Bencus, kész nagyfiú.

Ibi, nekem nagyon jó főnőköm van. Ma pont megkérdezte hogy mit keresek még ott. Sok sikert kívánt és megbeszéltük hogy pár hónap múlva visszatérünk arra hogy hogyan legyen tovább. (feketén lehet dolgozni fogok heti egyszer) Még azzal is teljesen egyetértett hogy május 5-29-ig tulajdonképp szabin leszek (100% fizu) és csak utána megyek szülési szabadságra. Kicsit furi lesz nekem is hogy nem kell dolgozni, de azért jó lesz. :) Hogy fogadta a főnököd?

Tali, sztem az időjárástól tegyük föggővé, mert azért elég sokan leszünk hogy Andeszékhoz benyomorogjunk. Anycáméknál is mindig ezt csináljuk, most elsején is így lesz kertiparti. Ha esik nem lesz buli.

madiani
 
 


Gabi, Andesz akkor a táblihoz:

Vikike: péntek, szombat (miután felkelt Levi a délutáni alvásból)
Ági: péntek (miután felkelt Dorka a délutáni alvásból)
Tand: péntek

Ahogy néztem eddig a péntek vezet.
(Jah és persze mivel én viszem Ágiékat és Vikiéket én is csak akkor érek oda amikor ők :) )

madiani
 
 


Ani!
Jól fogadta a bejelentést, már számitott rá!Kérdezte mik a terveim meddig nem leszek!Mondtam, hogy a gyed végéig biztos nem,utána meg elvállik!Azt mondta hogy meglesz a helyem,majd kiváncsi leszek!Sok sikert kivánt!

Kép
Kép
nibcsike
 
 


Lányok!
Azt hiszem döntöttem tali ügyben :oops: előre is kérem,ne haragudjatok,ahogy Ani is írta,a péntek lesz a befutó :) !
A párom az elöbb szólt,hogy 10.-én anyósoméknál összevont névnap,szülinap lesz tartva,és oda muszály elmenni! :twisted:
Rohadtúl nem szeretem őket,mert nagyon rondán kicsesztek velünk,de csak Ati miatt megyek el,végülis az Ő szülei!
Remélem megértitek! :)
Majd még a kaját akkor találjuk ki,hogy milyen gulyás legyen!(gondolom a babgulyás kilőve :wink: :D )
Tand!
Hát persze,hogy szoptathatsz itt,meg tisztába is tudjátok tenni a gyerkőcöket!Mármint ez Mindenkinek szólt! :D
És majd tényleg meglátjuk,ha nagyon szar időt mondanak,akkor átrakjuk!De a jó időt már megrendeltem! :wink: :lol:
Jah,még annyit,soföröknek szól,ha kell v.kinek a tel.számom,priviben küldöm!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Jó reggelt! :) :) :)

Utcsó nap!!!!!!!! :D :D :D

Vicuska, már nincs egy hét és mire én NST-re megyek te már túl leszel a lényegen.

Bessy, Viki mennek a drukkok ezerrel a mai UH-hoz. Várjuk a fejleményeket, képeket.

Látom eldölt a tali :) Tegnap este beszélgettem apával és felvilágosított hogy a Cliomba biza nem fogunk beférni, de ki is találta a megoldást. Anycámmal cserélek arra a napra, nekik családi autójuk van. Így akkor szegény Vikikét nem kell benyomorítanom a két gyerekülés közé. :) Azért rá esett a sor mert ő a legkisebb, de aranyossan nem elenkezet. Apácska is odaadná az ő autóját (kisbusz), de azt nem vállalom mert az már nekem is nagy (pedig abba más is beférne).

madiani
 
 


Szia Ani! :D
Hát igen,önkényessen Én döntöttem,ne haragudjatok érte!Nem így akartam!
Huuuhhhh...uccsó nap,de jó!!!!! :D
Kapsz valami ajándékot a kollegáktól?(azon kívűl,hogy nem látod őket :lol: )
Kriszta,Chrissy!
Merre vagytok?!Ti jöttök a talira?

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ildi sem jelentkezett mostanában,remélem minden okés Nála,majd dobok Neki egy sms-t!
Ja,Ani,Gabi tényleg,akkor szokott írni,amikor szoptatja Noit! :lol:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ani!
Ha mész 6.-án Schwarzihoz Ő megcsinálja az nst-t magánba,ugye?
Mert Nekem úgy volt!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Szia Andesz!

:) Dehogy haragszunk, hisz te vagy a házigazda. Köszönjük hogy megszervezed!

Sztem nem kapok semmit a kollégáktól, nem is várom. Úgy 2 hónapja kaptam babamérleget és cumisüvegmelegítőt a cégtől, ennél többre nem is vágyok. Mondták hogy visszavárnak a GYED alatt is, ez nekem sokat számít. Ez azt mutatja hogy meg vannak elégedve a munkámmal és inkább nekem fizetnek feketén, mint egy új emberkének legálisan. Na majd meglátjuk hogy fog alakulni. Jövőhéttől elkezdek utánajárni hogy milyen papírokat hova kell leadnom a különböző segélyek és támogatások miatt.

Na megyek dodozni, majd onnan is jelentkezem.

madiani
 
 



Sziasztok!

Ne haragudjatok most nem tudok visszaolvasni...

Tegnap megkapta a Réka az oltást annyira ügyes volt,meg se nyikkant..:)5125gramm :oops: Azt mondták ez nagyon sok...(kapják be a lábam uját)
Az az igazság hogy alig van időm jönni mert Réka elkezdte felfedezni a világot,nézelődik,gagyorászik,vigyorog és ezzel telik a napom..a babakocsiban sem alszik már hanem néz körbe-körbe :D

Tali
Nekünk is a péntek a jobb bár még nem tudom 100%ra mondani..szeretnék elmenni.Ha összejön akkor a párom elvisz minket és a babahordozó mellett még elfér valaki kényelmesen..(2-en már szűkös lenne)..

Szép napot szerencsére ma is ragyog a nap :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Noelem alszik még,addig gyorsan dobok egy táblit.

CSAJOK!
LÉGYSZI ÍRJÁTOK MEG,HOGY KI HOZZA MAGÁVAL A CSEMETÉJÉT!-ezt is be szeretném írni a tábliba
Vendég
 


Anyukák

Sos

Ti hogy mértek lázat?Én a popsiba dugtam a lázmérő hegyét és 38lett ..adtam neki lázcsillapítót.Mikor mérjem legközelebb??

Gabi&Andi
Ha tudunk menni én szeretném vinni Rékát is!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Jó reggelt :wink:

Na, akkor tali pénteken. Már csak egy kérdés: hánykor??? :roll: :shock:
Babgulyás.....nyámmmmm-nyámmmm, imádom, de nem akarok gerivel kiszúrni. Bár, ha akartok egy bébikórus-üvöltést hallani... :lol: :lol: :lol: (és elnevezhetjük a talit: "hogyan okozzunk gyermekünknek tuti hasfájást...", avagy szemét anyák találkozója :wink: ). Én csak feldobtam a témát, gondoltam egyszerűbb egy nagy "tál" gulyást csinálni, mint szenyákkal szórakozni. De mindkettőben segítek szívesen! Inkább döntse el a házigizda :D , melyiket szeretné jobban!!

Krixta, most meg túl sok kiló Réka?? :roll: Na menjenek az .......... Látom nálatok is sláger a vigyor, mosoly, gügyögés....nálunk is az egész család rá van kattanva! :wink:

ANi, édes utolsó nap! :wink: Hidd el, jó lesz otthon pihizni!! :D

Vicuska, már nincs sok hátra, és indul a mandula! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Krixta, szerintem 1-2 óra múlva! Itt van szó a gyermekkori lázról:

http://www.medimix.hu/cikk.php?cid=507
itt leírja, hogy a popsiban mért hő fél fokkal magasabb, mint hónaljban! 37.5-ig pedig nincs semmi gond!! ne ijedj meg!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Jó reggelt!

Bessy: Én is nagyon várlak hog ymi volt UH-n! :) Siess vissza és mesélj :)

Talival kapcsolatban: Akkor péntek? Ok. Ezek szerint Iszkaszentgyörgyre megyünk? :)

Alexa: ha minden igaz akkor én vinnélek ki Benneteket :) Fél 4 körül kell mennem a Barniért, utána tudunk indulni. Jó így? :)

Kriszta: Ne aggódj ha azt mondják sokat hízott. Riogatják az embert hogy a csontja nem fogja bírni vagy vitamin hiány, engem is állandan ezzel stresszeltek.
Meg hogy azért fáj a pocija mert sokat eszik. Éheztessem? Minden baba más és más. Majd 1 év múlva már nem fog enni, akkor meg az lesz a baj. Ha jó kedvű, szerintem akkor nincs gond.
És hóna alatt mértem, a popiban mért hőből le kell vonni ha jól tudom. Nekünk digitális lázmérőnk van és viszonylag gyors.

Gabi: Én viszem a kisfiamat és a pocaklakóm természetesen :) De fura lesz amikor már két gyermekem lesz... Jujj :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok lányok!


Ne haragudjatok, hogy nagyon soká nem írtam. Egész napozok, mert a váltóm beteg. :(
Tali: Nekem hétközben nem jó, mert dolgozom, de ahogy néztem péntek lesz a befutó a talira.
Nekem az nem jó. :( Ha az marad, akkor én csak a következőre tudok menni, mert már csak májusban dolgozom, utánna bármikor rá fogok érni.

Amúgy jól vagyunk, egyre többet mocorog a Picurkánk. Hízok, mint a kisegér.

Az ünnepelteknek sok boldogságot, és sok puszit küldök!!

Még járok intim tornára is, tetszik nagyon. Majd ha már nem dolgozok, tudok többet gyakorolni, mert most nagyon elfáradok nap végére.

Lassan kéne szülésznőt keresnem, de nem tudom hogy álljak neki? Schwarczit kérdezzem meg, kit ajánl? Vagy ti hogy kerestétek? Ebben légyszi segítsetek.

Hétvégén remélem lesz időm visszaolvasni. Puszi mindenkinek!

Enikő! Grat a vizsgákhoz!
n.k.ildi
 
 


Na itt lennék!

Kata!
Ha esik az eső,nem lesz tali!Az idő miattt ne izgulj,hozol ruhát amit még rá tudsz adni Gerire este fele sincs 15 foknál hidegebb.

AZT BESZÉLTÜK ANDIVAL,HOGY KB DÉLTŐL LENNE A TALI ADDIG AMÍG EL NE FOGYUNK.EZ AZT JELENTI,HOGY AKI TUD ÉS AKAR AZ MÁR ODAJÖN DÉLBE,DE AKI CSAK 4 KÖRÜL TUD JÖNNI AZ AKKOR JÖN.ÚGYIS OLYAN SOKAN LESZÜNK,HOGY NEM TUD MINDENKI MINDENKIVEL BESZÉLGETNI.
JA ÉS A MENÜ GULYÁS LESZ,DE BAB NÉLKÜL,KRUMOLIVAL.
Én délelőtt már átmegyek és vszínű,hogy estig ott leszünk. :wink:

Tand!
Örülök,hogy Te is tudsz jönni a talira!

Ani!
Köszi a tábli dicséretet,de azért még messze vagyok tőled :wink: !Nem akarok ám a babérjaidra törni :D
Jó hogy ilyen rendes a főnököd.Mi is akarunk onnan autósrádiót meg hajnyírót venni.Már le is van beszélve a csajjal :wink: .
Amúgy,mint ahogy Andesz is írta,szopi közbe írok.Ilyenkor úgy se lehet Noelhez beszélni,mert akkor abbahagyja.
Vendég
 


Ildi!
Örülök,hogy jól vagytok és sajnálom,hogy nem leszel ott a talin.Sajnálom,hogy ilyen sokat kell dolgoznod :(
De kitartás,már nincs sokvissza.

Szerintem előszőr Schwarczit kérdezd meg kit ajánl.
Vendég
 


Kriszta!
Örülök,hogy Réka ügyi volt az oltásnál.Milyen lázcsillapítót használsz?Nekünk a Germicid kúp nem használt,így nurofen szuszpenziót adok neki(ez csak 3 hónapos kortól lehet)-ezt 6 óra múlva lehet megismételni.A kúpnál nem tudom mi a helyzet,de szerintem azt se lehet sűrűbben.
Mi popsiban mérünk,de volt már olyan is hogy hónaljban.A 37,5 az nem gáz!

Ja és ne engedd magad stresszelni a védőnő által.Te ismered a gyermekedet és az igényeit.Ne is foglalkozz vele,minden gyerek más.
Vendég
 


Kriszta, nagyon ügyi Réka baba. Sztem se aggódj, nem lesz gond ez épp csak láz (bár én nem tapasztalatból írom, csak olvastam róla). A súlyával meg ne is foglalkozz. Marhajó egyszer ezt mondják egyszer meg azt.

Kata :) :) :)

Ildi, sajnálom hogy nem tudsz jönni. Na majd legközelebb. :)

Gabi, :) szopi közben írást majd megtanítod nekem is oksi? :) Nyugodtan törhetsz a babérjaim felé, nem tudom hogy fogom csinálni ha megszületik Roni.

madiani
 
 


Elveszett báránykák jelentkezzetek talival kapcsolatban!
Gondolom Zsuzsó és Éva nem jönnek,mert már egy jó ideje leszakadtak a csapattól.

Többiek?
CHRISSYY????
ALÍZ????
MELUS????


Judy
Akkor jössz pénteken?Csak a kislányoddal,vagy megvárod a fiúkat és suli után jöttök mindannyian.Saját kocsival?
Vendég
 


A kaját akkor tényleg úgy beszéltük Gabival,hogy csinálunk gulyást krumplival!Ha estleg van jobb ötletetek írjátok le!Meg abban is kérném a segítségeteket,hogy milyen üccsit vegyünk!A mennyiségeket még ráérünk megbeszélni,úgyis jövőhét csütörtökön vásárolok be!
Ildi!
Meddig dolgozol?
Gondolom max 5ig,nem tudsz utána kijönni kicsit? :roll:

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Ani!

ha már úgy érzed nem bírod,csinálom tovább a a tábliaidat,de nem szeretném örökbe.Majd szólj!De én se tudok sokat garantálni.
Vendég
 


Na lépek ezer a dolgom!
Majd jövök :wink:
Vendég
 


Úgy néz ki a kúp segített..köszi a Kata linket,a többieknek a tanácsot!

Szuper hogy a talira lehet menni korábban is mert nekem 4-5körül valószínüleg el is kell jönnöm..én próbálok vinni rétest mert anyósom abban nagyon ügyes,nekünk is rengeteget hoz remélem most is fog tudni csinálni!(konyhán melózik)

Vendég
 


sziasztok,
juj, de jó, már nagyon várom a jövő heti talit :P Látom, mindenki izgatott miatta :wink:

Andesz, Gabi, előre is köszönjük a szervezést, szuper, hogy már lehet menni előbb is!!!

Viszont lányok, ha nem bánjátok én mégsem vinnék sütit... :oops: :cry: mióta diétáznom kell kerülöm ezeknek a dolgoknak a látványát, és bevallom, ha még nekem kell megsütnöm is, valószínű nem bírnám megállni, hogy ne egyek belőle.. :shock:

Enikő, Bessy, jó nektek is ha korábban megyünk? Olyan 1 körül lennék fehérváron, s felvennélek Benneteket! Bessy, te ha jól tudom, nem vagy fehérvári, hol vegyünk fel? Küldöm a számom privibe!!

Kriszta,
a kilók miatt tényleg ne aggódj!!! Röhejes már amit csinálnak!!!!! Remélem Réka láza hamarosan normalizálódik és nem lesz vele semmi gond!!! Jó lesz látni megint Benneteket!!!
Krisztiékről tudsz valamit? Jönnek a talira?

Ildi,
sajnálom, hogy nem jössz, de tényleg munka után megpróbálhatnád!!! Egyébként eddig többnyire munka után taliztunk a lányokkal!!!

Ani,
hát, szuper, hogy már csak a mai nap van!!!!! Ezt már féllábon is kibírod (könnyebb, mint a háton fekvés :P ).

Kata,
hát, nem is tudom, megennéd-e a babgulyást???? Mi azt csinálunk a hétvégén, ha gondolod, teszek a fagyiba (így hívjuk a fagyasztószekrényt :wink: ) és viszek neked egy adagot :P :P

Bessy,
nagyon izgulok ma érted, gyere ha van eredmény!!! Minden rendben lesz, tuti!!!!

Vicuska,
már nincs sok hátra, és hamarosan Te is babás leszek. TEgnap a tornán mondta az egyik lány, hogy ők is lombikosak és az első összejött :P

Tündi,
tetszik nagyon a vonalzód, ügyi vagy!!!
Vendég
 


Akkor jöjjön egy kis mesedélelőtt, hogyan lehet pedánsan szülésznőd választani :P

A mese elejét már ismeritek, Mariannt szerettük volna, de ő már nem tudott elvállalni. Kérdezte, hogy ajánljon-e valakit mire én mondtam, hogy Horváth Anikóról már sok jót hallottam, mire ő, igen-igen ő is őt ajánlja, nála szült, sokat tanult tőle, stb, stb. Megadta a számát. Én felhívtam, kétszer beszéltünk a múlt héten, s tegnap hívtam harmadszor, hogy akkor délután talizunk. Már eddig is fura volt mikor bemutatkozott, de tegnap aztán leesett, hogy bizony én nem Horváth Anikóval beszéltem eddig, hanem Bozsa Anikóval :shock: :oops: . Eszembe jutott, hogy Kata nála szült, fel is hívtam, megnyugodtam, így a szülőszobába érve már Bozsa Anikót kerestem :P . Kiderült, hogy Mariann is őt ajánlotta, csak én értettem félre :oops: . Hát, már vigyorogtam kínomban tegnap, mikor ezt az egészet kihámoztam, de hát minden jó, ha a vége jó :P :lol: Bozsa Anikó írtó kedves, tapasztalt és ha ő szabin lesz, akkor Mariannál szülünk :P :wink: Apa már nem tudta követni este az eseményeket, de nem is baj :oops: Ahogy Szilvi mondaná, elvesztettem a gombolyagom :P :oops:

Kata,
milyen érdekes a sors, teljesen véletlenül a dokink és a szülésznőnk is megegyezik :P Örülök neki!!!!!!

Ildi,
a dokit kérdezd meg első körben, hogy ő kit ajánl, de kérj tőle több nevet is (látva az én példámat). Ha pedig kérdésed van valakivel kapcsolatban a tábliban benne vannak a szülésznő nevek is, hogy ki kivel szült, szerintem mindenki segít, bár tegnap Anival pont azt beszéltük, hogy eddig minden szülésznőről csak jót hallottunk :P :lol:
Vendég
 


Nibcsike,
akkor már neked is csak egy hét munka :P :P Reméljük, hamar el fog telni!!!
Taliztatok a szülésznővel?

Lányok, lehet, hogy már tudtok róla, de azért megírom: jövő héten lesz a Születés hete, ebből adódóan több program is lesz fehérváron, bemásolom a linket. Én lehet, hogy megyek, akár több helyre is, van valakinek kedve csatlakozni hozzám?

http://www.szuleteshete.hu/index.php?id=245
Vendég
 


Sziasztok!
hát egyre jobban sajnálom, hogy mi még nem megyünk a talira :)
Basszus képzeljétek, 50 perce hiába hívom a nővédelmit, hogy időpontot kérjek 6 hetes kontrollra :? Ortopédiára már kaptam, 13-án fél tízkor megyünk (tábli...) meg aznap 12:50-kor a tanácsadásra is, szegénykémnek ilyen dokis nyúzós napja lesz :?
Na megyek, pityereg a csibém.
puszi, bocs hogy nem írok külön senkinek
Vendég
 


Nati!
Nem semmi a szülésznős történet,de a lényeg,hogy jól sült el a dolog :D
Süti ügyben,pedig szerintem pár szemtől nem hízol el :wink: :D
Jah,még annyit,ha Bessy busszal jön,le tud szállni a Kertész csárdánál,és ott fel tudod venni,csak azt kell megnézni,hogy melyik busz áll meg ott,mert a gyorsjárat az nem!

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Nati, én benne vagyok, ha nem kell buszozni hozzá... :? olyat ugyanis még nem csináltam babakocsival :)
Vendég
 


Márti
Én a 6hetes kontrollra csak simán odamentem a Csnk-ba és kész..szóltam h.babával vagyok bemehettem hamar.

Nati

A lényeg h.jó szülésznőd lesz:)Krisztiről nem tudok semmit.

Vendég
 


Nati: Minden jó ha a vége jó :)
Köszi a vonalzó dícséretet.

Képzeljétek mostanában nagyon szerencsétlen vagyok. :( Olyan buta vagy milyen. Múltkor volt a nemfizetős esetem, aztán ma felhív a doki hogy a leletem - hormon vizsgálatos valami ami megmondja hogy hány százalékban lehet genetikai rendellenesség - negatív. Kérdezem az jó? Azt mondja igen, és hogy be kellene mennem. Kérdem mikor? Mondja: rendelési időben.
Most én vagyok a süsü vagy a doki poénkodik? Azt hittem mond egy időpontot vagy valamit, vagy miért nem mondta hívjam az asszisztensnőt időpontért vagy miért.
Mostanában így járok :( Szerintem hülyének néznek :(

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kriszta
Várjuk a rétest

Nati
Nem baj ha nem sütsz,szerintem elég lesz így is a süti.
Nem semmi a szülésnős sztorid.Bozsa Anikó nagyon kedves,biztos elégedett leszel vele :D

Márti
jó a vonalzód,nagyon ari rajta Atesz
Nyugi,az ortopédián biztos nem lesz gond,majd drukkolunk
Vendég
 


Márti: Nagyon édi ez a kép :)

Sütit mindenki süt? Jó ha én csomagoltat veszek? Nem is tudok jól sütni meg időm sem lesz nagyon :(
Remélem nem baj

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Tündi
mégegyszer köszi a fuvart,nekünk is jó a fél4- 4,majd addig még megbeszéljük a részleteket!
:wink:
Szerintem én is megkérdeztem volna a dokit,hogy mikor menjek,hiszen a legtöbb helyre időpontra kell menni!Sztem a doki hülyült! :D

Süti
!Nem ígérem,hogy én sütök,mert az nekem sem megy jól,de az biztos,hogy viszek vmit! :wink:

Krixta
!Szépen hízik Réka!!Hurrá!Mással meg ne foglalkozz!

Egyébként Martinka kálciumhiányos volt,nagyon puha volt a koponyája,1 éves koráig kapta a Calcimuscot.Azt mondták,hogy a gyors hízástól van,mert 2 hónapos korában már 6 kilót nyomott.

Nati
!Örülök,hogy találkoztatok a szülésznővel,még ha a másik Anikó is volt! :D A lényeg,hogy szimpatikus!!! :wink:

Vikivel és Levivel
találkoztunk tegnap az Intersparban!Levi még helyesebb élőben mint a képeken! :D Viki!Mégegyszer köszönjük a sajtos finomságot!Martinka befalta! :D

Vikinek és Bessynek drukkolok!!!!
Vendég
 


Tündi!
Nem kell csomagolt sütit hoznod! :D
Páran csinálunk sütit,az szerintem bőven elég lesz! :D
Én is csinálok majd sütikét,nagyon fincsit...nyamm-nyamm :D
Majd meglepi lesz,hogy milyet :D
Húúú,már én is nagyon várom ám! :D :D :D
Inkább a kajáról írjatok véleményt,hogy jó lesz-e! :D

KépKép
KépKép
andesz78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek!
Nati, küldtem én is privit. Az 1 óra tökéletes lesz. Így legalább tudunk segíteni Andeszéknak :D
Andesz, a gulyás szerintem nagyon is megfelel. Azt (remélem) mindenki szereti.
Megpróbálok én is valamit összedobni, de nem ígérek semmit. Majd attól függ, hogyan jövök ki az idővel.

Most megint lelépek egy kicsit, hamarosan megyek szüleimhez. Holnap apuval ajtókat fogunk festeni + közben napozok. (merthogy mindegyik az udvarra nyílik, pl. garázs) Készülünk tesómék esküvőjére, hogy jól nézzen ki az udvar.
Talán holnap vagy holnapután jövök újra.

Addig is puszi mindenkinek!

Eszter és Enikő

Kép

11.11. anya 6 hetes kontroll
11.20. Eszti csípőszűrés
s.eniko
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?