Új privát üzeneted érkezett!

(((((((((((((((((((((((((Snufi)))))))))))))))))))))))))))))))) :cry:

Kép
gaby25
 
 


snufi :cry: nagyon sajnalom :cry:

Kép
monyo83
 
 


Snufi: lélekben veled vagyok...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

((((((((((((((Snufi))))))))))))))))))-sajnálom.
vedresandi
 
 


sziasztok!

snufi: nagyon sajnálom :cry: nagy ölelést küldök neked (((((((((((snufi))))))))))

athiz: boldog névnapot utólag is! édesek a gyerekeid.

gaby: jó szervezkedést! és drukk+++++

bettike: köszi a hiányolást. alakul a pocakod :wink:

szezso: drukk++++

kati
katica30
 
 


Köszi mégegyszer a köszöntéseket, arik vagytok!

Snufi, rettenetesen sajnálom, annyira drukkoltam pedig! De a következő már veletek marad, tudom, így lesz, így kell lennie!!! Ölelem a lelkedet (és a párodét is, ha megengeded)!

Gabi, eddig jól csinálod, csak így tovább!
athiz
 
 


Sziasztok!

(((((((((((((snufi)))))))))))))

athiz: sajnos utolag, de én is nagyon sok boldog névnapot kívánok

gaby: ++++++++++++++++++++++

bettike: csini poci, egy hét alatt tényleg sokat változott :D

klarissza: egyáltalán nem akarlak megijjeszteni, de azért óvatosan a munkával (ne vidd túlzásba). Keményedésre valamilyen magnézium, de majd inkább a dokid megmondja. Vigyázzatok magatokra!

Rólunk: most keltem fel :oops: Mostanában délután meglátogat álommanó :D Este úgysem igazán alszok, ilyenkor szoktam bepótolni. :D Babák jól vannak :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Drága tesókám itt is tudatom veled mennyire sajnálom, szavakkal enm tudom kifejezni... Ölellek benneteket!
Vendég
 


Szilva vigyázz is magatokra!
Vendég
 


boni :) Már csak egy nap és mennem kell a klinikára batyuval :(

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Uff!Nálunk meg villanyszereltek a házban egész nap, ezért áramszünet volt.

Snufi! :cry: ...meg amit SMS-ban írtam.

Kép
zölddisznó
 
 


Szilva sajnálom, de azért még onnan is tudsz internetezni?
nem ilyesztettél meg! :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Snufi!
Nagyon nagyon ............. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyors bekukk.

Snufi!!
Tudom nagyon jól ezt nem lehet szavakkal kifejezni. Nagyon sajnálom és hatalmas erőt kívánok Nektek!!! Viszont látod összejön a baba és jó úton haladtok. A következő nálad marad hidd el. ((((((((((((((((((((((((((Snufi))))))))))))))))))))))))))

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


SZép jó reggelt!

kivel mi újság?

SZezsó++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


kicsit elkezdtem már vérezni most reggel, szóval megjön, sebaj, a következő hónap lesz a mienk :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby :cry: ha elöbb nem, majd a nászéjszakán megfogan a drága :wink:
Vendég
 


sziasztok.

se baba se closty,rossz dontes hoztam.Ez van.

Most egy darabig nem jovok de olvaslak benneteket.sok sikert.

Kép
monyo83
 
 


((((((((((((((((((((((((MONYÓ)))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Jaj, hát szabad így kezdeni a napot?

Monyo, Gaby, sajnálom, hogy most nem sikerült :( , de remélem azért hamarosan pozitív eseményekről számolhattok majd be nekünk! :wink:

Boni, gratu a 25. héthez!

Mindenkit pusszantok!
athiz
 
 


Athiz köszi :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Monyó! Én marhára nem értem a te működésedet, de én nem hagynám annyiban, hogy össze-vissza +-at tesztelgetsz, aztán meg semmi. Ennek tuti van oka!!! Ki KELL deríteni!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

monyo: egyetértek cocával, ez nem természetes,hogy többször is pozitív a teszted és még sincs baba. Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült :(

gaby: sajnálom, hogy nem sikerült :(

klarissza: sajnos nincs lehetőség internetezni a klinikán

Egy hete elkezdődtek a jóslófájásaim, ma is már kétszer enyhébb görcs kísérte az összehúzódásaimat. :? Remélem, hogy azért még kb. 5-6 hétig kihúzzuk

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva! Minden jókat Nektek, és csak ügyesen! Apa néha ugorjon ám be beszámolni, mi van veletek! És szólj, ha menjünk fárasztani Téged!!! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Monyó doki váltás, de azonnal!!!!!!! És most már aztán vizsgáltasd ki magad rendesen, mert ez eddig csak pénzkidobás volt!!!!!!!!!!

Szilva ne aggódj nekem is voltak már 30 hetesen is, pedig gyerkőc egyedül volt! Sőt a nyákom is elment két héttel szülés előtt, pedig azt mondják, hogy az már azt jelenti, hogy jön a baba. 38 hetesen meg azt hittem, hogy kezdődik a szülés mert 20 majd 10 perces fájásaim voltak 5 óra múlva abbamaradt. Végül 40 hét 3 naposan bújt csak ki a kis hamis :wink: Ha netezni nem is tudsz azért valahogy értesítesz minket ugye????????

Gaby majd a köv.hónap! Mivel most nem ez köt le téged mint mondtad nem probléma én se vagyok szomorú!

Zöldi te mikor mész kuksira?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


coca: Én lennék a legboldogabb ha jönnétek :lol: :lol: :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva kitartás drága! :lol: és apa mindenképpen jöjjön értesíteni :lol:
Vendég
 


Szilvásgombóc! Privi ment telefonszámommal! Riassz, ha menjünk!

Kép
zölddisznó
 
 


Hinnye! Hová tűntetek?

Kép
zölddisznó
 
 


Jelen!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Én pihengetek, mert keményedik a pocim..reggel megyek a dokimhoz vizsgálatra! :?
Vendég
 


Boni! Puhulj!

Kép
zölddisznó
 
 


Én is jelen :D

coca: bármikor jöhettek :D

boni: Nagyon sajnálom, hogy keményedsz. Én is a 16. héttől kezdve kemény voltam mint a beton :? :)

klarissza: a jóslófájással kapcsolatban megnyugtattál :)

Nem gond ha dobok egy utolsó képet magunkról?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


32 hetesen és 3 naposan (szinte nem nőtt semmit, de a babák az uh szerint igen) :?

Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Pussz mindenkinek! Akik babát szeretnének, azoknak szívből kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön! A babásoknak pedig nyugodalmas babavárást kívánok! Nagyon vigyázzatok magatokra (mi is azt fogjuk :D )

Húúú, ez nagyon nyálasra sikeredett, de ezt gondolom. :wink:

Majd üzenek valakivel, hogy mi a helyzet velünk!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Boni, pihenj, amennyit csak tudsz, és sok MgB6!

Szilva, nagyon szépek vagytok! Remélem, minden rendben lesz veletek, és nagyon várjuk a nagy hírt! Dupla pocisimi, és puszi neked!
athiz
 
 


sziasztok!

gaby: sajnálom a mensit. :cry:

monyo: ölelést küldök neked. ((((((((((monyo))))))))))

boni: drukk holnapra!

szilva: szép pocak :wink:

jó éjt!

kati
katica30
 
 


jó reggelt!

SZilva nagyon fogsz hiányozni..szép babáklak remélem a kórházban jól fogod magad érezni,nem lesz szenvedés.kívánom a gyors és problémamentes szülést...

Ölellek és pocisimi..küldtem privit


köszi a rámgondolást..jelentkezem amint hazaértem
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni: doki után várunk!!! Biztos nincs semmi gond…

Szilva: ezt gondolom már nem olvasod, de szeretnék még nagyon boldog heteket kívánni Nektek - egyben! :-D

Monyó: :-( egyetértek az előttem szólókkal, valamit tenni kellene…

Gaby: hajrá köv. ciklus! :-)

Kati: Veled mi van??

Athiz: Ti jól vagytok?

Klarissza: Te is rendben vagy?

Sonjus???

Bettike???

Többiek??

Snufi: remélem már jobb, és hamarosan visszatérsz közénk…Nagyon sokat gondoltam Rád az elmúlt napokban.

Rólam: ma lesz meg az a véreredményem, ami eldönti, hogy kell-e műtét vagy sem. Nagyon izgulok…

Puszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Helló!

Szezso, én is izgulok érted!
És köszönöm kérdésedet, hála az égnek, tul.képpen jól vagyunk, leszámítva az állandó aggódást, hogy jól vannak-e a gyerkőcök, minden okés-e, és hogy ne üsse verje magát totálra Endi. Mindig kitalálnak vmit, amitől az ember vagy halálra röhögi magát, vagy halálra izgulja magát, hogy nehogy sírás legyen a vége, vagy egyszerre mindkettőt.

Boni, szerintem sincs semmi vész, ez benne van a normál tartományban.

cupp
athiz
 
 


Sziazstok!

megjöttünk..

Szezsó elsözör is drukkolok, hogy ne kelljen műteni....és +++++++++++++

TEsó lélekölelés((((((((())))))))))))


hát még jó hogy bementem... kiderült, hogy a vizeletemben van baktérium, gyulladásom is van :? kaptam antibiotikumot, 10 napig kell szednem... meg mellé canesten hüvelykúpot....

terhelésesem 0 perc 4,5
120 perc 5,1

mivel erre nem mondott semmit gondolom jó :roll:
Vendég
 


Boni: tényleg jó, hogy benéztél a dokihoz! Remélem, hamar túlleszel a gyulladáson!

Athiz: az élet egy nagy aggódás :-D közhely, de igaz :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


sziasztok!

szezso: drukk++++

boni: gyógyulást! vigyázz magatokra!

rólam: mennek a vizsgálatok, aztán a vizsgálatok eredményeképpen újabb vizsgálatok. pl. jövőhéten 4 napot töltök majd dokinál.

kati
katica30
 
 


Kati: hihihihi, egyszerre írtunk :-D 4 egész napot??? :shock: és mi csinálnak Veled??

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata is régen volt már :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezsó én is reméelm

Katti 4 nap? áááááááááááááá...
Vendég
 


Szezsószurok!

Katiszurok!

Boni! És semmi panaszod nem volt? A keményedés miatt néztek pisit? És hogy a túróba lett rögtön eredmény? Ne kérdezzek többet? Jó?

Kép
zölddisznó
 
 


4 nap úgy jön össze, hogy két nap: pajzsmirigy hormonvérvétel és cukor, inzulin és az eredményekkel vissza a dokihoz, a másik két nap: az altatáshoz intézni a papírokat.

kati
katica30
 
 


Kukk :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


katica: szegénykém, eseménydús 4 napod lesz :(

boni: gyógyulj meg és a cukoreredmény nagyon jó lett :D

szezso: gyere az eredménnyel, remélem én is,hogy nem kell műteni

Voltunk sima és áramlásos uh-on, nagyon jól vannak a picurik. Így hát haza zavartak, kaptam 10 nap haladékot. Balkó combcsontját nagyon nehezen tudta megmérni az uh-os, mert állandóan a méretes kis fütyijét mutogatta :lol: :lol: :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?