Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Mindenki!

nagyon köszönöm a segítséget a szabó terén, és közben már megoldódott az öltönyvásárlás:-))) (A MOL kúttal szembeni öltönyház bevált és sikerült venni öltönyt.

Laurával ma visszanéztünk néhány oldalt és amikor a Gyerkőcökről látott képet egyfolytában mondta, hogy Baba-baba:-)))

Anikó! Nem tudtam rájönni, hogy Laura mit próbál nekem már két napja mondogatni, és aztán ma rájöttem, hogy Maja nevét próbálgatta. Felismerte a fényképekről.

De most már nem is zavarognék.

Még egyszer köszönöm a sok segítséget.

Andi

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Sziasztok!

Szandráék voltak ma anyukájáának anyák napi képet készíteni.

Ezt annyira szeretem, gondoltam megmutatom (készülődtek a Tamival a fotózásra) :

Kép

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,
Szép jövő áll előttem öltözködés terén :? Maja még hagyja, hogy én válogassam össze az aznapi kollekciót, de ezek szerint nem sokáig? :roll:

Kata,
Köszi a képeket Marciról! Ennivaló kis pofija van. Ne izgulj, biztosan jól csináltok mindent! Majám is sokat volt náthás, mi el se tettük hónapokig a pórszívót. Aztán kinőtt belőle... :D

Ildi,
Köszi a dicséretet :lol:
Azért remélem, hogy nem csak magánovik lesznek, hisz akkor felesleges visszamenni dolgozni. A hatalmas pedagógus fizetésemet egyenesen odautaltathatnám :shock: :evil:

Adri,
Sajnálom az allergiád, cudar dolog lehet :cry:
De vigasztaljon, hogy nincs már sok hátra és Dóra baba mindenért kárpótol majd :lol:

Anita,
Holnap hogy lesz? Megyünk együtt?

Katus,
Én se a pónis bácsira gondoltam, hanem az egyik pacit vezette. Brrr :roll:

Szandra,
Tami hogy van?
Nagyon meghitt a kép Rólatok :D Majd rakjatok fel a gyerekekről is.
Holnap Cinire se jöttök?
A megfejtést azért majd oszd meg velünk. Én sem jöttem rá :oops:

Kriszti,
Nehari, ha nem reagáltunk a hsz-ra. Nem azért van, mert nem vagyunk kíváncsiak Rátok.
Gyere és írj! :D

Denesandi,
Szégyellem, de csak most jöttem rá ki vagy :oops: Laura ugrott be :lol: De helyes, hogy felismerte Maját :lol:
Gyere és írj! Jó kis társaságba csöppentél :lol:
Holnap jöttök Cinire?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Csajok nehogymár kijöjjön a paranoiátok, amiért nem írtam egy ideje:) Olyan sokat írtatok hétvégén, hogy nem tudtam még mindent visszaolvasni, mert közben meg kitört a nyár és egyfolytában kint vagyunk a kertben, vagy épp Anikóékkal vásárolgatunk:)

Vettem Zorkának szandit a Deichmannban 3 ezer pénzért, szerintem annyit megért. :) Meg elcsábultam a C&A-ban. Vettem egy pink micimackós rövidnacit meg egy fehér, az alján pink-batikolt szintén micimackós felsőt. Mindkét darab 1500 Ft volt külön-külön, és ebből még lejött 20% kedvezmény, amit csak a pénztárnál tudtam meg, úgyhogy tökjó meglepi volt:) Így már nincs olyan lelkiismeretfurdallásom, hogy az utolsó pénzünket erre költöttem:))Annyira szuperul néz ki, alig várom, hogy ráadhassam:)

Képek...hát izé, hétvégén nem készült egy kép sem:(De itt egy annál is frissebb:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én láttam a Tami szoknyáját bibibi :lol: hú nagyon jó lett csajok,ha meglátják a topikcsajok mind ilyet szeretnének majd,úgyhogy Szandra mostmár nem 4-ig lesz fent,hogy telejsítse a kéréseket,hanem jobb ha le sem fekszik.

Hogy van a nagylány? (Aki nem tudná,ma Tami ovi után belázasodott,szegénykém :? )

Anett !
ez tényleg magható kép Szandráékról!

Anikó!
hát hallod szomorú lenne,meg ezt itt nem is lehet egyhamar megtenni :lol:

Judit!
Végre jöttél,már kezdett kiújulni a paranoiám. Zorka nagyon édes a hintás képen,így le merted vetkőztetni?
Aranyos cuccokat vehettél a C&A ba és a szandi sem volt sok tényleg.

Anita!
Van már döntés jegy ügyben? Azért holnap elviszem Cinire. Jöttök úgye?

Andi!
Hogy vagy?

Milyen volt a játszóházas tali?

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Még nem tudtam vele beszélni, de marad a 99% (leltároznak, ilyenkor se lát se hall, és éjfélnél előbb haza se jön :( )
Megyünk holnap, viszem Bogit is, mert nincs ovi.
Játszóház jó volt, nem volt büdös :lol: :lol:

Anett, Szandra,
nem tudom kinek jár a nagyobb dicséret a modellnek vagy a fényképésznek :lol: De mindkettőtöknek: Nagyon jó lett a kép :!: :D
Hogy van Tami???

Andi,
minden rendben :?:

Anikó,
köszönöm :!: , de kettőjükkel inkább megyek autóval :)

Judit,
nálatok ennyire meleg volt? :shock:
Jó a kép Zorkáról :D

Voltunk ma Botonddal fülmosáson.... :evil: :evil: :evil: nem kicsit voltam mérges, 4-től van rendelés, mi időben megérkeztünk és vártunk, vártunk...fél 7-kor hívtak be (6-ig van rendelés), nem értettem a behívások lényegét, úgy rendesen össze-vissza :evil:
Viszont Botond nagyon ügyes volt meg sem rezzent :lol: nem kis darab fülzsírcsomót mostak ki a füléből :shock: Nem tudom ,hogy gondolta a gyerekorvos, hogy ezt otthon én mosogassam ki a "reklámban" látható fültisztítóval :evil:

Gyöngyi,
holnap pótoljuk!!! :lol:

Anita
putyu
 
 


Tényleg nem volt büdös? :lol: :lol: :lol: akkor legközelebb én is elmegyek....

jó sokan leszünk holnp Cinin,én is viszem a Dávidot. :wink: :lol:

fél 7-kor hívtak be???????????? :evil: :evil: :evil: te jó ég,és ezt hogy bírta Boti?nem normálisak.
puszika a hős buksijára :)
ilgya1
 
 


A hintás kép tegnap dél körül készült, piszok meleg volt, még a szél sem fújt kivételesen. Egy hosszúujjú body+farmer volt rajta, aztán tök piros lett az arca, meg csuromvíz volt és akkor levetkőztettem. Még naptejjel is bekentem, annyira tűzött a nap:) A pofiját meg is fogta kicsit, olyan egészséges színe lett:)Tetszett neki a mezítlábazás:) Nem sokat, kb fél órát volt ilyen lengén, aztán bejöttünk ebédelni+aludni és akkor felöltöztettem:)
Vendég
 


Anita,

Nem lehet, hogy a többiek időpontra mentek?
Enikő ugyanezt mesélte, ők múlt héten voltak, azt hiszem talán a felnőtt fogászaton. Ők is 4-re mentek(akkor kezdődött a rendelés) és fél7-kor kerültek be, mert a többieknek időpontjuk volt.
Vendég
 


Mi délben aludtunk :oops: nem gondoltam, hogy ennyire meleg volt! :D
Nem tudom mi volt itt ma, de mondenki háborgott! Volt olyan aki előttem jött és még ott volt amikor mi végeztünk :(

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Tami beteg!!! :cry: A t.k.m kivan, hogy szuper módon mindig kikúrálom a gyerekemet és 2 nap múlva megint beteg. Most lázzal küzdünk, az oviból mentünk az Anetthoz szerintem nagyon max 1 órát voltunk ott és mire hazaértünk már 38,6 volt a láza. El is aludt a kocsiba (mire kikanyarodtam az Anették háza elől a Fő útra már aludt is!!!!!!) felhoztam, bedugtam az ágyba és kb egy órát aludt (alvás közben adtam neki lázcsillapítót) mikor felkelt akkor egy kicsit jobban volt. Egész estig elvolt, aztán seperc alatt megint 38,8 lett a láza és fáj a háta, lába, torka. Sosem lesz ennek vége??? Komolyan mondom azon gondolkoztam, hogy aki szülés után visszamegy dolgozni (rosszabb esetben új munkahely) az mi a sz@rt csinál? ........

Anett!
:) , a türelmed és a tudásod az eget veri!!!

Ildi!
Tessék jönni Marcipán cicára!!!! Meséltem Taminak, hogy ti is ott lesztek!!! Hát nagyon örült.
Na nem mint ha nem lenne jó, ha az Anitáék jönnek de gyertek ti is meg ők is!!!!!

Csajok!
Bocsi a játszóház miatt!!!

Holnap nem megyünk cinire sem mert amit a Tami elkapott az vírusos és sanszos, hogy Edó is hordozó lett így nem akarjuk terjeszteni a kórt.

na lépek mert Vészhelyzet van, nem itthon hanem a tvben.

Ja Ildi!
Küldd már át légyszíves a nekem is az aloe cuccokról a papírt, hogy milyen termékeik vannak. Köszi

Szandra

szandrakiss
 
 


Lefotóztam a mai szerzeményünket:)
Kép
Vendég
 


Szandra,

Jobbulást Taminak, reméljük Edó nem kapja el!!!
Vendég
 




szandi:
Kép
Vendég
 


Szandra!

Átküldtem az aloét. Csakhogy ne unatkozzál amíg mi Cinin leszünk.
Sok sok gyógycupp Tamikámnak!!!!!

Sajnálom a Marzipáncicuskát,remélem lesz még alkalmam megnézni,de mikor rendeltük a jegyeket a Gyönygitől,akkor még nem volt bekalkuláva a hosszú hétvége,és én ezt önkényesen egyedül vettem,nem beszéltem még apával sem. És csak azért hazajönni 120 km-ről egy nappal korábban,ráadásul nem egyedül leszünk,tehát több emebrkének is hazakell jönniük miattunk. (még ha 4-en mennénk az más lenne)majd csak kimagyarázod a Taminak,hogy miért nem voltunk :lol: megmondod,hogy Dávidot elvitték a hisztimanók :wink:

Judit!
Ez a ruci tényleg gyönyörűséges!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szandra,
Taminak jobbulást! A hosszú hétvége alatt biztos sikerül kikúrálni. Edó meg talán nem kapja el :?

Andi,
Túl vagy a műtéten? Otthon vagy már? Csak ambuláns kezelés volt?

Anita,
Nem semmi! Boti ügyes fiú, hogy kibírta azt a röpke 2 és fél órát :shock: :D

Teszek fel a játszóházról képeket. És tényleg nem volt büdös, úgyhogy Ildi gyere legközelebb :lol: No meg a többiek is!
Remélhetőleg lassan a kertet is megcsinálják, jó lenne a levegőn lenni a gyerkőcökkel.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Akkor a Cinin...
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan és röviden, cini után bővebben :lol:

Tami gyógyulj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katus jól nézd meg az Ancsis Zorkás képet!!! Majd írom!

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Ildi, Anita, Anikó,
köszi, megvolt tegnap a műtét. Itt csinálták Vecsésen a sebészeten. És inkább idegileg volt rossz, mert nagyon izgultam - én minden orvososditól félek. A combomba kaptam több injekciót, hát az kicsit kellemetlen volt, utána már nem éreztem semmit, csak este, mikor ment ki az érzéstelenítő. Majd ma délután kell visszamennem, megnézik a sebet, kötést cserélnek, és megmondják a varratszedés időpontját, mert az is van.


Anikó,
mindig olyan jó képeket csinálsz!!! Ezek is szuperek!
Tavaly az ovis beiratkozásnál minket sem biztattak... :( de aztán csak sikerült! Mikor vittem Lőrincet oviba, láttam, hogy jó sokan vannak! Főleg hétfőn (állítólag kb. 50-en voltak :shock:) , kedden már lényegesen kevesebben.
Ha nem jön a kistesó, akkor visszamész dolgozni? Vagy jön? ;)


Szandra,
Taminak jobbulást! Tudom, hogy nem vigasztal, de ugyanezt érzem Lőrinccel kapcsolatban! A február, március csak betegséggel telt. Itthon volt mindig 2 hétig, jól kikúráltam, majd ment 1 hétig és 40 fokos láza lett! Tökre kivoltam én is..., de ez a kiscsoport, majd megszokják! Én is arra gondoltam, hogy ha dolgoznék, hogy lennék itthon hetente 2 hétig?! :shock:
Lekopogom, ő most jól van, most nekem meg Rebekának folyik az orrunk :(
Képzeld, megmaradt a szegfű, amit adtál tavaly! Még nem virágzik -láttam, a tiétek igen- de van rajta bimbó, úgyhogy fog! :)
Szép lesz a kerítésetek! ;)


Judit, ez a Micimackós kisruha tényleg nagyon édes! :)


Anita, fél 7-ig kellett várnotok? :shock: :evil:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjelentés: ma jól sikerült a klinikán a CTG, a dokim végre teljesen elégedett volt. :P :P :P Majd jővő héten héfőn és szerdán megyünk újra, ha addig nem történik semmi az egy-két jóslófájáson kívül. Az asztmám és allegrgiám napközben egész jó, főleg mióta hermetikusan zárom a lakást, az éjszakák kicsit nehezebbek. :? De most már egész jól bírom, a csipőm is javult egy kicsit (kopp,kopp,kopp), vagy lehet hogy már megszoktam :?: :lol: :lol:

Taminak és Andinak gyors gyógyulást!

A fotósoknak gratulálok, mert nagyon jók a képek, persze ilyen édes gyerekkel ez nem is lehet túl nehéz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek jó pihenést a hosszú hétvégére!!!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!!!

Remélem még nem szólok későn!!! Mint tudjátok vasárnap megyünk a Bábszínházba. Gondoltam vennék jegyet egy márik előadásra. Május 25-én a "Minden egér szereti a sajtot" előadásra. Ha már ott vagyunk :lol: :lol:
Gondoljátok át!! Vagy nézzétek meg a reperoárt és ha válosztottatok előadást szívesen megvesszük a jegyet (gondolom mondhatom a többiek nevében is :lol: )

Holnap 10-től jó programokkal majális lesz Üllőn - ha még nincs programotok!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Nekem tudnál hozni két jegyet? :oops:
Megnéztem a repertoárt még a mackós tetszett volna,de ha ti erre mentek akkor mennénk veletek. 4 éves kortól írja,hát remélem le fogja kötni a Dávidot.

Anikó!
Tök jó képeket csináltál a játszóházban:)


Andi!
Végre túl vagy a "műtéten".

Adri!
Kitartás!!!

Szandra!
Hogy van Tami?

Mindent becsomagoltam,holnap indulunk a Tiszára!
Mindnekinek jó pihit kívánok a hosszú hétvégére!

Ildikó
ilgya1
 
 


Csak gyorsan mert fő az ebéd!

Gyöngyi!
Egyenlőre én nem kérek másik jegyet mert még nem tudom, mennyire köti le a Tamit. Ha bejön neki akkor már könnyebben tudunk csatlakozni hozzátok.

Ildi!
Jó pihenést nektek!

Adri!
Ügyi Dórca, hogy produkált így sokkal nyugisabb lehetsz te is. Jelentkezni ha van valami.

Andi!
Örülök, hogy megmaradt a szegfű, két napja virágzik nálunk is (asszem). Ne is mond, végre kész a kerítés. Volt meló vele rendesen de tegnap lekentem az egészet, igaz apa is kent vagy 5 deszkát de átvettem és megcsaptam.

Tami most 39,8al küzd :cry: , de ha jó a diagnózis akkor holnap estére már nem lesz semmi baja :roll: .

Na megyek főzni

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra drága!!

Én is úgy gondoltam, hogy a műsor után veszem meg a jegyeket, attól függően, hogy a Sára hogy viselkedik :lol: :lol:
Nekünk (neked is) meg van ez az előnyünk :lol: :lol: :lol:

Taminak sok gyógypuszi!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!

Így ismeretlenül is jobbulást kívánok Taminak, remélem, hogy azért javul az állapota és a hosszú hétvégét élvezni is tudja.

Anikó!
Gondolom észrevetted, hogy nem tudtunk menni Cinire, de sajnos beindult a suliban a vizsgaidőszak és elég sok vizsgát tettek szerda kora délutánra és ilyenkor vhogy meg kell oldanom Laura felügyeletét, mert azért suliba nem vihetem magammal.

Ildi!
Nektek jó hosszú hétvégét és jó időt kívánok a Tiszára.

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Drága Maja!

Nagyon nagyon boldog névnapot kívánunk!!! :lol: :lol:

Kép

Anita
putyu
 
 


Drága Anita!

Annyira jót találtál :lol:
Köszönöm szépen Maja nevében is. Neki majd holnap reggel megmutatom. Vendégségben voltunk, most értünk haza és szinte bedőlt az ágyba. :roll: :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Denesandi,
Igen, láttam, hogy nem voltatok Cinin :cry:
Egy kalappal a vizsgáidhoz :lol:

Anita,
Furdal már nagyon, hogy mit kell látni a Zorka-Ancsi képen :oops: :wink:

Andi,
A viziten minden okés volt? Mikor szedik a varratokat?
Köszi a képekről a dicséretet :lol: Kezdek már fanatikusan fotózni, de annyira imádom. Úgyhogy nem mindig veszem észre, de szóljatok rám, ha már sok vagyok az állandó kattogtatással és a felrakott képeimmel :oops: :roll:
Emlékszem, hogy mesélted a Ti ovis beiratkozásotokat. Én is ebben reménykedek, hogy hátha... Sajna nem jön még a kistesó :cry: Úgyhogy nagy az esélye hogy vissza kell mennem dolgozni, csak sajna az előző sulimban szerződéssel voltam, ami lejárt :evil: Úgyhogy nem tudom mi lesz :?
Meg ha belegondolok, hogy új munkahelyet kezdeni, így, ahogy Te és a Szandra mesélitek. Betegségből betegségbe :shock:

Adri,
Dóri baba nagyon ügyes :lol: Azért remélem jó lesz az infóáramlás és hamar értesülünk, ha kibújik a kis tündérke :D

Szandra,
Tami hogy van? Remélem már jobban.

Ki hol volt majálisozni?
Akik elutaztak remélem beszámolnak majd hétfőn és képeket is hoznak :)

Jó éjszakát Mindenkinek!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ibolya,
Asszem én is rájöttem a bűvös gömbre :lol:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ibolya!

Megfejtettem a rejtélyt. Tudod, az a link, ami kitalálja, hogy melyik számra gondoltál!:)
Az a titok, hogy ahányszor megcsinálod, a számok melletti jelek mindig megváltoznak. Viszont egy táblán belül bármelyik szám jön ki a kis matek után, minden szám mellett ugyanaz a jel van, és az fog megjelenni a gömbben is!
Próbáld ki úgy, hogy megcsinálod a feladványt, de nem kattintasz a gömbre, csak megjegyzed a jelet. Aztán csináld meg egy másik számmal és meglátod, hogy amellett is ugyanaz a jel lesz!:)
Vendég
 


Anita,

Én is kiváncsi vagyok mit kell nézni az Ancsis-Zorkás képen...:)
Meg ha átküldöd azt a csónakban átvivős játékot, akkor megcsinálom és leírom Neked a lépéseket, hogy kell mindenkit átvinni:)
Vendég
 


Majának egy kis névnapi előzetes, a többit majd szombaton:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jó az elmélet a játékhoz, de miért pont az a jel jelenik meg? Oké, hogy változik a számok mellett a jel, de mi a számok miatti összefüggés? Ugyanis abban rejlik a megoldás!

Mi nem voltunk majálisozni mert nem akartuk terjeszteni a kórt.
De köszi mindenkinek a jobbulást!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra,további jobbulást Taminak.Milyen betegségre gondolsz?A 3 napos lázra?Nálunk még ilyen egyik gyereknél sem jelentkezett,csak hallomásból ismerem :oops: ,de ugy tudom,az nem jár semmi más tünettel.
Az Enikő mikor kezdte az ovit ő 4 hónapig volt majdnem folyamatosan beteg :cry: -1 hét ovi , 2 hét otthon,nem is lehet igy visszamenni dolgozni,kevés munkahely tolerállja ezt az anyának :cry:

Judit,néztem a képeket,csini dolgokat vettél.Én is elszaladtam még szerdán körbenézni,nagyon jó áron van egy pár dolog / pl.vettem a Gerinek 7 db-os bugyikészletet 1200 ft-ért :lol: ,vagy az Encsinek 5 db-os zoknit 470 ft-ért :roll: /,viszont a Gerinek akartam valami vékony de hosszúnadrágot,de 1 db-ot sem találtam.

Viszont csajok,ha valakit még érdekel ma és holnap még 20 % kedvezménnyel lehet vásárolni a C&A-ban!!!!Legalábbis az oldaluk ezt irja-ugyhogy lehet,hgoy én is kinézek még1x,magamnak is vennék valamit,de ezt már szerdán a Geri mellett nem tudtam megnézni :cry:

Anikó,Majáról nagyon jól sikerült a "kalapos" kép :lol: ,bezzeg Gergő megint olyan bamba képet vág :cry: ,mostanában én is alig tudok valami normális képet csinálni róla :roll:
Névnapja volt tegnap? :oops: / naptár nem irja :oops: :oops: :oops: / Akkor isten éltesse nagyon sokáig
Kép

Andi,örülök,hogy túl vagy a műtéten,remélem jól is sikerült :oops:

Adri,végre valami jó hír :lol: Most már tényleg nincs sok hátra,a vonalzó szerint is már csak 11 nap :lol:

Gyöngyi,köszi a lehetőséget - megint- de még mindig passzoljuk a bábszinházat,tán majd 1 év múlva :roll:
Voltatok Üllőn ?

Ildi,nektek igy utólag is jó utat :lol: ,saját nyaralóba mentek?

Mi nem voltunk tegnap sehol,mert szerda estére Encsi is belázasodott -igaz,neki csak 38,2 volt - igy nem mertünk elindulni sehova,de az az igazság,hogy igazán nem is vágytunk a tömegbe,meg a politizálás szinhelyeire :roll: Az esti láz után már semmi baja nem volt az Encsinek tegnap sem,nem igazán tudom,hogy mi lehetett ez,de most reggel sincs semmi baja.Remélem nem valami fertőző nyavaja,mert ma jön a barátnőm a 2 lurkójával :roll:
Holnap meg ha minden igaz,elmegyünk valamerre kirándulni -remélem az idő is nekünk kedvez :lol:
bibolya
 
 


Szandra,
Háromszor olvastam el a hozzászólásod, mire rájöttem, hogy mit hiányolsz; a matematikai képletet:)
Szóval minden szám, ami kijöhet a művelet végére az a 9 vagy annak valamely többszöröse. És ugyanaz a jel van a 9 és az összes többszöröse mellett. Erre gondoltál?:)
Vendég
 


Judit, Ibolya,
Köszönöm Maja nevében is a jókívánságokat :lol:
Igen, tegnap volt Maja névnapja. Sajnos ez a név nem szerepel az átlagos naptárban :cry:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Judit!
Ezt matematikai képlettel én sem bírtam volna elmagyarázni de 5ös, leülhetsz!! :wink: Ez volt a lényeg, mert ha ezt nem indokolod akkor nem érti az aki nem jött rá.

Anikó!
Akkor így utólag is nagyon boldog névnapot Majának!!! Júúúúj tényleg mondtad is, hogy május 1ig kell várnia Majának az ajira. Sügér vagyok, bocsi!

Ezt Majának küldjük:

Kép


Tami éjszaka produkált 40,0 lázat. Most 5 órakor közölte, hogy enne valamit, mondjuk virslit. Megevett egy háromnegyed virslit (na kb ez eddig 3 nap termése volt) és most rosszalkodnak (VÉGRE!!!!!) az Edóval. Lehet, hogy vége?!?!?!

Na megyek hiradózni

Szandra

szandrakiss
 
 



Szandra,

Jujj de jó tanárnéni, köszönöm:)
Nagyon szépségesek a lányok a képeken!Biztos örülni fog anyukád!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Először is!!

BOLDOG NÉVNAPOT MAJÁNAK!
Kép

Judit, Szandra!!
Örülök, hogy Ti értitek ezt a matematikai feladványt, így sikerült elérnetek, hogy még hülyébbnek érezzem magam!! :cry: :cry: :lol: :lol: Bár , mint sokan tudják, számolni soha nem tudtam, a többi matematikai műveletről ne is beszéljünk :oops: :lol:

Szandra!!
Örülök, hogy jobban vagytok!!! Mármint a Tami!!! :lol:
Látszik a képeken, hogy Tami nem 100-as, de ennek ellenére csodálatosak!! :D :D Edó!!!! Hát??!!! Gyönyörű!!! Tami is, de most az Edő a szívem csücske!! :lol: :lol: Olyan sokat változott az utóbbi időben, nagylányos lett!!! Ezt sokszor érzem a sajátjaimnál is: szegény Marietta nem sok újat tud mostanában "produkálni", Sára, meg olyan sokat fejlődik.

Anita!!
Akkor mit is kell nézni azon a bizonyos képen???
Voltatok végül valahol???

Mi nagyon jól mulattunk az elmúlt két napban :lol:
Csütörtök délelőtt megnéztük az üllői majálist!! Nagyon jó volt (és nem csak azért, amiért apa gondolja, mert sok ismerős volt :twisted: ) Ahhoz képest, hogy nekünk van pedagógus polgármesterünk és sokkal nagyobb város vagyunk szart se tud nyújtani a város. Látszott az Üllői szervezésen, hogy nagyon akrják, hogy jól érezzék megukat az emberek. Jó műsorok voltak: bábszínház, musical dalok, tánc bemutató. Volt ugrálóvár, arcfesés, és egy csomó más is.
Természetesen nálunk az ugrálóvár volt a favorit:
Kép Kép Kép

Délután meg kinéztünk a Bokay kertbe: na az egy nagy majális volt, huuuuuu!!!
És olyan, de olyan hülyeséget csináétam, hogy ha elmesélem ki fogtok akadni!!! :oops: :oops: Felültünk a lányokkal a hullámvasútra!! Nekem konkrétan halálfélelmem volt, és azt hittem, ha leszállok egyből viszenek a dutyiba, mint felelőtlen, gyermekeit veszélyeztető anyát!! :oops: :oops: :oops: Leszállás után hányingerem volt és alig tudotam megállni a lábaimon. A lányok meg széles vigyorral sikongattak és könyörögtek mégegy menetért!! :roll: :roll: Ti értitek ezt?? :lol: :lol: Szörnyű élmény volt!!!
De alapből a Bokay kertben nagyon jók szoktak lenni a programok!! Több szimpad van, volt gyerekkoncert, itt is táncbemutató, kisebbfajta vidámpark, rengeteg árus és népművelő.
Itt a kihagyhatatlan a kukorica volt, amit imádnak a csajok:
Kép Kép

Ma meg a Gyerekvasúton voltunk (én mint volt úttörövasutas), ami kicsit csalódás volt nekem, de a csajok élvezték.
Ilyen gőzőssel mentünk: nosztalgia vonat.
Kép

Aztán kirándultunk is visszafelé Hüvösvölgybe:
Kép Kép


Nekünk így telt az elmult két nap!! És nektek???? :lol: :lol: , Képeket tessék felrakni a gyönyörűséges gyerekekről és a csini anyukájukról :lol: :lol: Legalább itt lássam a gyerekeiteket!!! :oops: :oops: :cry: :cry: :cry:
Holnap meg pihi és vendégség!!!

Vasárnap meg Bábszínház!!!!! Anita, Anett, Szandra - ne felejtsétek el!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,
Ma este 19.00-kor leszünk Marcival a Magelllánban a tv2-n, ha tudjátok, nézzétek meg, szerintem érdekes riportfilmet csináltak a koraszülöttekről.
Majd jövök bővebben is, de most ég a ház...
puszi mindenkinek,
Kata
kevinszpészi
 
 


kata, nemtom emlékszel e rám? most láttunk titeket a tvben! marci nagyon édes!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!


Ahogy olvasom, majdnem Mindenkinek jól telik a hosszú hétvégéje :D


Anikó!
Majának utólagosan is boldog névnapot kívánunk :D

Kép


Nálunk tegnap megtörtént az első komolyabb fejreesés :( Laura leesett az ágyról és rettentő nagyon koppant a feje. Egyelőre úgy néz ki, hogy komolyabb baj nincs, mert a hangulatán nem lehet semmit sem észrevenni, hogy változott volna. Ma meg nekiment a szekrényajtónak, így az arcát is beütötte, de ezt kevésbé bajosan megúszta. Remélem, hogy nem lesz semmi komolyabb baja.

további szép hétvégét mindenkinek

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 


Nem olvastam ma még a babanetet, véletlenül kapcsoltuk be a TV2-t, épp akkor, amikor mondták, hogy a koraszülöttekről lesz szó.
Kata, láttalak benneteket, megható volt!!! Komolyan mondom, most még jobban csodállak titeket!!!
Hogy vagytok mostanában? Marci?

Andi
idna
 
 


Sziasztok!
Én általában szoktam nézni a Magellán. Most is hozzákészültem, aztán megcsörrent a telefon, így gyorsan benyomtam a videót.
Kata,
Láttalak Titeket, bár a hangotokat nem hallottam (csak a nővérem csengő-bongó hangját). Ha Maja elalszik megnézem :)
Csajok,
Nekem akkor meg van kazin, ha esetleg Valaki nem látta volna :D
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra, Gyöngyi, Denesandi,
Köszönöm szépen Maja nevében is a jókívánságokat! :lol:

Szandra,
Nagyon szépek a lányok :D Biztosan nagyon fog örülni a nagyi, tökjó ajándék :lol: Anett nagyon ügyes :lol:

Gyöngyi,
Jó kis hétvégétek volt :lol: Vecsésen nem is volt majális, csak a múlt heti "csoda"? Na arról ne beszéljünk, hogy pedagógus a polgármester... :evil: :shock:
Mi nem voltunk majálisozni, mert Maja névnapját ünnepeltük. Ma viszont Judittékkal mi is kisvasútaztunk, de mi Kismaros és Királyrét között. Ott is nosztalgia gőzmozdony ment. Sajnos Királyréten a piknikünket elmosta az eső :cry: Ettől függetlenül mi nagyon jól éreztük magunkat, remélem Juditték is :roll: :)
Teszek majd fel képeket :)

Denesandi,
Előbb-utóbb minden gyereknél eljön az 1. fejre esés :cry: Szerencse, hogy nem történt nagyobb baj! Aztán meg hogy a szekrény is Laura útjába állt... :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Persze, mi is jól éreztük magunkat, a bőrig ázás szerintem kellett az élményhez:) Csak kár, hogy így a játszótér elmaradt.
Viszont legközelebb 2 kocsival megyünk, tök sajnáltalak Titeket, hogy Zorka üvöltését kellett egész úton hallgatnotok.
Egyrészt a saját kocsinkban (na meg ha nem hagyjuk itthon azt a hülye kutyát) nem üvölt, másrészt ha üvölt is, legalább Ti nem hallgatjátok:) Ha egyáltalán van még kedvetek ezek után együtt menni bárhová is:)))A gyerekek cukik voltak a vonaton odafelé:) Rakjál majd fel képeket, mert mi nem fényképeztünk annyit!:)Azért itt egy pár.

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Katáékat én is láttam a Magellánban, sosem nézem, most tök véletlen láttam! Marci azóta is sokat változott:) (a képek alapján)

Anita,

Beköltöztek az új szomszédaink:)))Miki találkozott velük az előbb.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?