Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt!

Lea csak hajnali 3-kor ébredt szopizni, utána pedig f8kor! :lol: :lol: :lol: friss és üde vagyok :lol:

Ria
660Ft/óra

apukák
sztem is jöhetnek nyugodtan :lol: ha megunnak bennünket akkor elmehetnek shoppingolni :wink:

Helga
én is főzök még Leának külön :lol: :wink:


Na megyek ebédet főzni :cry: nincs kedvem :roll:

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Helló Mindenkinek!

Mi már Pesten vagyunk, és egy bemelegítő kört is futottunk, csak mi, a babakocsi, és a combino. Nekem ez a, Bp-en level 1-nek számító útvonal is izgis volt :shock:
Május, Ágiboldi,
Ti hogy közelítitek meg a Lurdyt holnap?

A tesztek készenállnak, 41 kérdés!

Akkor is beengednek, ha csak hajat mosok? nem tudtam fodrászhoz menni :D

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sno! Ha Benin múlik én hajat se mosok! :twisted: :lol:

KépKép
csongria
 
 

 
 

Sziasztok!

Utso bejelentkezés itthonról. Nem tudom, barátnőmnél van e most net.
Mi már csomagolunk és lassan indulunk. Remélem mi is odaérünk tízre!

Ha valami változik, Orsinak megvan az elérhetőségem (tel).

nanica
 
 


Sziasztok!

Egész de-t a Margitszigeten voltunk, csudaszép idő van, Lillus délelőtti alvása kimaradt, most már lassan 1,5 órája alszik! :lol: :lol:

Helga!
Mi is kétkanalazunk, bár Lillusnak inkább nem sikerül az ő kanaláról a falatot a szájába juttatni, vhogy mindig megfordítja és a kanál tartalma a tálcán landol! :roll:

Oltás:
én pont fizu után akartam kiváltani a miénket, már két hónapja felírattam, de vaciláltam! És milyen jól tettem! Így marad a szeptember! :D :D

Ria!
De rossz szalmának lenni hétvégén, főleg ilyen klassz időben! :( Meddig dolgozik az urad?

Én sütit nem viszek, de csokit igen! :lol: :lol:

Na, mostmár elárulom, szerettem volna fórumos szülinapi tortát csináltatni, amin minden baba neve rajta van, de a cuki nem vállalta. Pedig kettőt is megkérdeztem! :twisted: :twisted: :twisted: Remélem azért kibírjuk vhogy! :wink:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timo,
de kár, pedig nagy meglepi lett volna!

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Ria,
hát sajnos, akkor Te csak az ablakon kukucskálhatsz befelé! :lol: :twisted:

Nanica,
jó utat!

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Na jól van Orsi! Megyek és hajat mosok!!! :evil: :lol: :lol: :lol:

KépKép
csongria
 
 


Sno, mi Májussal mindig szépen végigbabakocsizunk a Mester utcán. Én 4-6-os villamossal elmegyek a Mester utcáig, ott találkozunk aztán séta előre. Ha neked is jó ez, akkor megbeszélhetünk egy talit!

Nanica, ti terveztek IKEÁs etetést holnap? Ma ott ebédeltünk, működik. Boldi kapott gyerekmenüt, amit nem evett meg, viszont kézben fogva harapta a svéd húsgolyót, i.e. köröm közül marcangolta :lol: sültkrumplival.
Sajnos nálunk is tendencia az egyedül evés... hááát nem fognak köszönőlevelet küldeni az ikeás takarítónők, az tutifix!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Mi is megyünk holnap! :D Már várom! Remélem Brigi is jól fogja bírni, mert mostanság kiszámíthatatlan, hogy mikor lesz álmos. :?
Sütit nem tudok vinni, mert már nincs időm sütni. :( Azért remélem még mehetek! Üdítőt azért viszek, jó?

Ria
Ugye ti is 1-essel mentek? Te hol szállsz fel a vilire?
Először autóra gondoltam, de rájöttem, hogy a Hungária borzalmas lehet reggel 9 kor. :evil:

Pneumo
Talán előbb-utóbb rájönnek, hogy olcsóbb (és persze jobb is) a megelőzés, mint a betegség kezelése. Brigi is megkapja szeptemberben. :wink: Ilyenkor 2 kell belőle emlékeztető nélkül, ugye?

Mi a telken voltunk a hétvégén. Szerencsére Brigi jól bírta az utazó ágyat, pedig féltem tőle, mert mostanság nem szerette. Pilisszántón van a telek egy hegyen, és egész nap lépcsőzni gyakoroltunk, fel-le. És ugyanezt lépcső nélkül is. :lol: Ha ezt még sokáig csinálja nagyon csini leszek! :lol:

Na megyek hajat mosni, hogy legalább beengedjetek! :lol:
lora7
 
 


snorsi
41 kérdés? tök jóóóó!
csatlakozom ágiboldihoz, csörögj rám, ha van kedved csatlakozni és lesétálunk együtt!

ria
sztm hozd el a cipőt, aztán megszemléljük, hátha vlkinek jó lesz!

timo
de cuki (hehehe) vagy a tortával! n kár, h nem sikerült :cry: de egyébként mi az anyám volt ezen vajon megvalósíthatatlan??? :evil:

majus3
 
 


Sziasztok!



Mi is a Margitszigeten voltunk, csak mi delutan! :D Ez viszont azt jelenti, hogy en sem sutottem semmit :( De viszek kekszet meg uditot!

Sno,
Kerdes :twisted: elfelejtettem :( Bar a 41 kerdes eleg soknak tunik.... lesz mivel lefoglalni magunkat!

Timo,
Tok meghato volt a probalkozasod a tortaval! Kar, hogy nem valalltak! Pedig micsoda jo otlet!

Lora,
A pneumo honlapjan az van, hogy 12-23hos korosztalynak 2 oltas kell es nem szukseges az emlekezteto!

Mazsi,
Gratulalok Leanak! Csak igy tovabb! Remeljuk, hogy nyertek! Rajtam ne muljon! :)

Holnap mi is 1-esezunk.... jo sokat kell majd vele menni.

KépKépKépKép
thelga
 
 


valaki esetleg tud hozni videokamerát? a miénk most van szervízben :twisted:

akkor holnap! :lol: :wink:

mazsi+Lea

KépKép
mazsi*
 
 


Ágiboldi, Május,
ok, akkor menjünk együtt, hurrá!!! Én is 4-6-ossal mennék a Mester utcáig, talizzunk ott. Mikor?

Csináltam virslis "kiflit", megyek hajatmosni
:wink:

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Lora! Mi a kacsóh pongrácon szállunk fel. Apával indulunk, hogy ne kelljen azon a rengeteg lépcsőn cigőlnöm egyedül, ezért mi jó korán ott leszünk. Kb fél 10.

Már csak az a kérdésem ha viszünk inni, akkor miből iszunk? Mert az nem jár jól aki utánam iszik az üvegből. :lol: Vagy issza mindenki a sajátját. :lol: :wink:

Torta! :evil: Viszont nagyon köszi neked Timi! :D

Én még nem állok úgy, hogy beengedjetek holnap.... Most jöttem meg a homokozóból... :lol:

KépKép
csongria
 
 


Ria
Hát mi olyan korán biztos nem leszünk ott. Örülök, ha f10-kor elindulunk itthonról. (bár akkor késünk, de én olyan béna vagyok az elindulásban. :oops:)
lora7
 
 


Sziasztok!

Sajnos holnap mégse tudunk menni. :cry: :cry: :cry:
Tegnap Apa munka után mondta,hogy nem engedik el,mivel nincs olyan ember akit helyette be tudnának rakni.Meg még a mai napot is megnyerte,és így dolgozott.Összeszámoltuk összesen 16 napot dolgozik csütörtökig 1 szabadnappal.

MINDENKINEK NAGYON JÓ SZÓRAKOZÁST KÍVÁNUNK!

Én nem merem beválalni a vonatozást,főleg a sok hercehurca után.Laurának kiderült vérszegénysége is van/sajna sokat nem tudok róla/és holnap vihetem dokihoz újból.állítólag vasat fog kapni.
Nanica
Ha jól emlékszem ti szedtétek.Állítólag cseppekbe van.Linus megitta?És a széklete nem lett tőle szorulásos?

Lorca
Ezt a beosztást.Nekem is ilyet kéne kitalálni.1 nap gyerekmentesen.Engem nagyon felvidít ha dolgozhatok.

Timi
Még nem kaptuk meg a szeműveget,esetleg szerdán,ha a lencse kész lesz.Majd rakok fel képet.
Laura ilyet éjszaka 2-szer csinált.Volt olyan hogy az ágyunkba hancurozott,és fél óra után meguntam,majd beraktam a kiságyába.

Bigsister
Gratula a szavakhoz.Laurának mostanába minden ata,ada.De a nemet az nagyon jól tudja mondani.

Lora
Sajna tényleg tisztességtelen árak vannak.És még ez ESZTK-s kerettel lesz. :?
Gratula a bölcsibeíratáshoz.Nem lesz olyan,hogy a Dadákkal el is tudtok beszélgetni?

Pann
Hogy vezetted be a délutáni alvást?Ha nagyon nyüszi,hogy sikerül kitartanotok délig?

Mazsi
Gratula a szépségversenyhez.Szavazok.
Milyen géppel nézték Lea szemét?Nálunk számítógépen nézte,de valamilyen kütyüt rakott elé és az kellett néznie Laurának/bohoc arc volt rajta/Majd mikor beazonosította neki a szemgolyókat úgy írta ki az adatokat a gép.
Köszi a honlapokat.

Panka
Nagyon jó helyre mentek.Picit irigy vagyok Korfu miatt.Dani modogatja nekem is,hogy most tengerpartra menjünk,ne Balatonra.Csak kicsit félek tőle.

Ria
Remélem tudtok talira menni.Akkor lehetséges Beninél 3 napos láz volt?

Helga
Gratula Áron ügyeskedéséhez.Mi is két kanalazunk,de sajna Laura rájött milyen jó ha teli kanalat legyezi. :twisted: Ha már félig tele a pocija,mindig nekiáll csinálni.

Kullancs oltás:Nálunk 2 éves kor után adják be csak.Hogy-hogy elöbb is lehet?

Tegnap Dani szülinapját megtartottuk.Szegény már annyira kimerült az izgalomtól,míg az Apja haza nem jött a munkából,hogy még le kellett raknom aludni 1 órát,míg a vendégek meg nem jöttek.Nagyon örült az ajándékainak.
Ma virágvásár uton voltunk.Laura nagyon élvezte és egy játszótér mellett még lehetett lovagoltatni is.Álló helyzetbe felraktuk alig akart leszállni róla.

KépKép
KépKép
dana 1
 
 


Sno, Mester utca elején fél 10-kor? Májust meg 2 perc séta után felszedjük a Brumimacinál, jó így?
Reggel már nem kapcsolom be a gépet úgyhogy reggeli ellenvetéseket már csak telefonon fogadok :D Orsi, mindjárt megírom priviben a számot!

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Sziasztok!

Nálunk van egy kis gond: Gergő tegnap óta n-n náthás, éjjel is óránként keltünk annak ellenére, h kapott orrcseppet. Ma már nem kell kétpercenként törölni az orrát, mint tegnap, de szörcsög rendesen. Szóval azt hiszem, mi kihagyjuk a talit, mert nem szeretném, ha 3 nap múlva mindenki beteg lenne. :( Pedig annyira vártam már, h mehessünk... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát T már nagyban taliztok, nagyon jó Nektek!Érezzétek jól magatokat!

Pann!
Sajnálom, hogy beteg lett Gergő!Jobbuláést neki mielőbb!

Emili is taknyos még, és nagyon hörög is, így nem is tudtunk volna menni, én sem szerettem volna ha elkapják a babák.

Dana!
Daninak nagyon boldog születésnapot kívánok!!Kész nagyfiú már!Képeket várjuk!:)
Laurának jobbulást!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali. Örülök, hogy megismerhettem azokat akikhez még nem volt szerencsém. :D Ha valaki csinált esetleg jó képet Beniről az felrakná és majd le mentem. Én saja csak 2 képet csináltam de azon is elfordult. Hát hiába nem tudok fotózni. :oops:

Május! Isteni volt a sütitd!!! Kérlek szépen tedd fel még egyszer a receptet, mert minden elszállt amikor elromlott a gép. Csak a képeket sikerült megmenteni. Nagyon köszi!!! :D

Beni már a kijáratnál 1-kor beájult és negyed 5-ig húzta a lóbőrt. Na most nem olyan mint aki kipihente magát. :lol:

Na lépek megyünk kaját vásárolni.

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon jól éreztem magam a talin, jó volt látni azokat a csöppségeket is, akiket ritkán vagy még egyáltalán nem láttunk. Sztem élőben mindenki egész más, mint fényképen! :) Kell egy újabb tali is majd! :)

Ria!
Irigyellek Beni alvása miatt. Lillus elaludt a vilin, de mire hazaértünk felébredt! :twisted: :twisted: Nem is aludt többet! :( :(

Sajna majdnem kiesett a szobahintából, pedig csak egy mp-re nem rá figyeltem. Iszonyatosan megijedtem, a hinta zsinóra tartotta a lábánál fogva, ő meg fejjel lefelé lógott ki. Csúnya hurka lett a combiján. :( :( :( Úgy remegtem, hogy le kellett ülnöm... bele se merek gondolni, mi lett volna, ha kiesik...

Teszek fel pár képet a picasára, bár én sem csináltam túl jókat! :oops:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!



Nagyon nagyon jol ereztuk magunkat!! :D Olyan jo volt talalkozni Veletek! A ferjem rengeteg kepet csinalt, most dolgozgat meg rajtuk, mert eleg rosszak voltak a fenyviszonyok, es majd teszunk fel kepeket a picasara. Remelem, nem haragszotok meg, ha az Aronnal kozos babas kepeket feltesszuk a sajat fenykepgyujtemenyunkbe is!
Aron a tali vegen mar elaludt, igy mi nyugodtan megebedeltunk a Lurdyban, majd ahogy kileptunk, egybol fel is kelt, es O sem aludt tobbet delutan. Viszont este 2 perc alatt elaludt a draga :)

Nagyon sajnalom, hogy nem mindenki tudott eljonni :( Jobbulast a kis betegeskedoknek Gergőnek, Emilinek meg Laurának!

Szegeny Lillus :( Hogy csinalhatta??? :shock:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Köszönjük mi is a talit, nagyon jól éreztük magunkat.

Ria: Én is irígy az alvásért.

Gréta már a babakocsiban elaludt kifelemenet (kb 1 óra), aztán itthon f3-kor kelt fel, mikor megállt a kocsi. Utána már hat előtt nem tudtam vele mit kezdeni fáradt volt. Elaludt hatkor és még mindig alszik. Ebből mi lesz éjszaka? De nem volt szívem felkelteni. Az volt a baj, hogy reggel korán kelt (f6) és egész délelőtt nem aludt semmit.

Majd felteszem én is azt a pár képet, amit csináltam.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Timi: Jaj ne ijezges! Szegénykém. Tényleg az a szerencse, hogy nem történt nagyobb baj.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sajnálom a rosszul alvó csöppségeket. :( De még jobban az anyukájukat. :wink:

KépKép
csongria
 
 


Timi! Szegény Lilluska! :cry: :cry: :cry: Beni úgy eset ki majdnem, hogy az egyik kapocs valahogy kijött a kampóból és lógott ő is lefelé. Nagyon megijedtem nagyon!

KépKép
csongria
 
 


Sziasztok!


Feltettuk a kepeket a picasara! Kepalairasokkal mar nem volt eronk foglalkozni... ha valakinek van kedve es ideje bibelodni..... :D

KépKépKépKép
thelga
 
 


Jó reggelt!

Jó volt az éjszakánk, Gréta nem kelt fel csak reggel f6-kor, csak kétszer felsírt és már aludt is tovább.

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Jó reggelt!

Thelga! Nagyon jó képeket csináltatok! :) Ügyik vagytok.

Timi! Találtam olyan szintkiegyenlítő szivacséket amit a babakocsiba lehet tenni, hogy újszülött kortól lehessen használni. Megpróbálom feltenni a képet. Aztán már csak egy jó meleg zsákot kell bele keresni, hogy a kisbabának jó legyen.
Kép

A kis betegeskedőknek jobbulást kívánok.

Dana! Nem 3 napos lázunk volt (azon már túl estünk). Egy napig tartott csak. :roll:

KépKép
csongria
 
 


Szépen hazasétáltunk, Szabi a házunk előtt pár száz méterre ébredt fel, utána megkapta anyós, amíg én tanítgattam. Remek időzítés. :D
Ami a legjobb, reggel mindketten majd 9-ig aludtak! Még a kávémat is egyedül tudtam meginni. :D

Mazsi,
Amit még anno a Tgyásról írtam, mint járulék, az a nyugdíjjárulék, nem az, amit te kapsz. Mert levonásilag az a különbség a tgyás és gyed között.

Timi,
Olyan szivacsunk, amit Ria tett fel, van. Ha gondolod, előásom a szekrény mélyéről. Mi használtuk Natival egy ideig és jó volt. Bekütni nem lehet vele, de mininek nem akart még ennyit mocorogni.

:?:
A pohárból ivás nálatok hogy megy?
:?:

Kép KépKép
lorca
 
 


Halihó,

Mi is szuperül éreztük magunkat a talin. Jó volt végre látni azokat, akiket eddig még nem. A gyakorlott fővárosi anyukáknak pedig külön kösz a mozgólépcsőzésbe való beavatásért :shock:

Fényképeket tettem fel a picasara. Áronapu képei tényleg ott vannak a szeren! Külön bravúr, hogy a csopiképeken mégis rajta van Boldi :D

A kvíz kérdéseket felteszem a közösbe, hogy azok is megcsinálhassák, akik nem tudtak eljönni, a cél: megdönteni Lorca 36 pontos rekordját :!:

Sebi komolyan vette azt a kérésemet, hogy a nagy taliig ne betegedjem meg, de amint beléptünk elkezdett folyni az orra, most is éppen rekreálódik alvás formájában 8)

Gyógyulást a betegeknek, nagyon hiányoztak!

Akik most voltak talin először, azoknak milyen volt?

Nanica,
elfelejtettük megkérdezni (még az elején tudom, hogy elmondtad honnan jön), hogy Nanica vagy Nanika a helyes megszólításod? Igazából nem is beszéltünk :cry:

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Virslis kifli (azoknak, akik ettek belőle, és azon belül is azoknak, akiknek ízlett :P )

50dkg liszt + 1kk só + 3-5dkg élesztő (ez 5-el volt, felfuttatva 1ek cukorral, és egy kis langyos tejjel) + 1,5dl olaj + 3dl tej (ebben 2 volt)

összegyúrni, hagyni 2-szeresére kelni, 5 gombócra szétszedni, a gombócot nagytányér méretűre nyújtani, és mint egy pizzát, 8 szeletre vágni.

10db virslit (Füstli, vagy ha vastagabb, akkor 5db-ot félbevágva) 4 darabba vágni, és a darabkákat a tésztakörcikk szélesebb felére téve, a tészta két végét ráhajtva felgöngyölni. Sütőpapírra rakni, 1 tojással megkenni, reszelt sajttal megszórni.

Sütőt előmelegíteni (gáz 4-5-ön), 20 percig sütni

A tészta mindenfélével tölthető (dió, mák, stb.)

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sziasztok!


Még mindig "nehezített légzéssel" működünk, és sajna már az egész család. :( Először én betegedtem le, de bíztam benne, h ha elég óvatos vagyok és megfelelő mennyiségű C vitamint juttatok Gergőbe, akkor nem fogja elkapni, de sajna nem jött be, ráadásul most úgy tűnik, h Ádám immunrsz-e is megadta magát, úh itt nem vmi szupi a helyzet. :( :(

Most jöttünk meg az OEP-ből, mert nem találtam az adóbevalláshoz a GYED-es papírt, úh újat kellett kérnem, de a biztonságiőr vigyorgásásból arra kell következtetnem, h nem én vagyok az egyetlen szétszórt mami. :lol: Gergő szegény már a kocsiban hazafelé elaludt, elég sokat kellett várnunk, és - tény ami tény - nem sok szórakoztató dolog van egy egyéves számára az OEP-ben. :? Mindegy, lényeg h túl vagyunk rajta.

Timo! Ha nekem dec-i babám lenne, bizti beruháznék egy textilmózesbe! Annak idején 5 pénz körül volt, és sztem minden problémát megold. :wink:
Játszótér: már n ciki, h az utóbbi időben nem jön össze, de esküszöm nem szándékos!!! Esetleg holnap 10-kor tehetnénk egy újabb próbát! Hm? :roll: Bár most jut eszembe, h azért szabadtéren is tudunk fertőzni, úh lehet, h mégsem olyan jó ötlet.:?


Most megyek megnézem a képeket, és sírok, h lemaradtunk. :cry: :?
Vendég
 


Megnéztem! Csak Szaszát és Bozotkát azonosítottam nehezen, egyébként mindenkit felismertem! :D Mindenki hatalmasat nőtt, és n jól mutat a sok kis totyis együtt (nem írom le újra, h milyen kár, h nem mehettünk, de milyen kár!!!) Beni n cukin kikerekedett! :wink: Láttam Mazsi telefonos segítséget is igénybe vett a teszthez, úh most már n kíváncsi vagyok, h mik voltak a kérdések!:roll:

Erről jut eszembe, vki küldje át priviben a gmail-es jelszót, mert véletlenül töröltem, és amire emlékeztem, az nem az. :oops: :lol:
Vendég
 


na jó, a mamik nem nőttek hatalmasat. :lol: :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lilllus megkergült, vagy még most piheni a tegnapi napot. Már fél 9-kor aludni kellett vinnem reggel, aztán fél 1-kor megint! Mi lesz ebből estére? :roll: Ráadásul tök sz.rul vagyok, nagyon fáj a torkom, fázom ezerrel... remélem nem szedtem össze vmit! :(

Pann!
Játszit én is sajnálom, de tömegnyomor volt de-t, sőt, vmi suli is kijött, úgyhogy 11 után el is jöttünk. A másik játszi merre is van? :oops:
A jelszó ugyanaz, mint a képtárhoz.

Orsi!
Köszi a receptet, szaladok virsliért, sütök! :lol: :lol: :lol:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Tényleg szuper volt a tali, és a képek is nagyon jók, köszönjük, vicces a csoportkép

Hiányzott aki nem tudott jönni, megint rendeznünk kell majd ilyet!

Sno, már te is úgy írod a recepteket mint a nagyok, mindig ez a bajom.. mi az, h felfuttat cukorral... :? mindig az ilyeneknél bukok el..

Timi, kár, h már nincs pukli a homlokodon, csatlakoznék.. a hűtőajtó, és Boldi közreműködése, eszméletlenül bevágtam a halántékomat, már nő a dudor :( ráadásul migrénem is van, úgyhogy kívül-belül hasogat..

És ma szörnyen viselkedik. Amilyennek láttátok tegnap nyűglődni, na most olyan egész nap.. pedig aludt.

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Ágiboldi,
felfuttat: az élesztőt belemorzsolod egy bögrébe, rá egy kanál cukor, és egy kis langyos tej, aztán letakarod egy konyharuhával, és ő magától szépen "felfut" a bögre pereméig, ill. tovább, ha hagyod. Én sem tudtam :lol: Most már csak az a kérdés, hogy fontos-e a sorrend, mert praktikusabb a bögrébe mikrózni a tejet, és utána rászórni a többit, de nem mertem kísérletezni. :roll:

Sebi a tali előtti nap ütötte szét a számat, az egyik tömörüveg dísszel anyósnál, mindjárt reggel éhgyomorra.

Timo,
Sebő ma 10-12 utánig aludt.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sziasztok!


Orulok, hogy tetszettek a kepek! Azert azt is hozza kell tenni, hogy a ferjem gepe nagyon jo tukorreflexes, es konnyebb viszonylag jo kepet csinalni vele, mint egy egyszerubb tipussal. Azt nezem, hogy Sebirol nagyon keves kep keszult :( Vagy csak nem tetted fel a picasara Sno? A talin valahogy elkerultuk egymast!
A teszt megoldokulcsa is fent lesz majd valahol?
Volt nehany kerdes, ami meg a topik korai szakaszabol szarmazott... igy nem egyertelmu a helyes valasz.

A virslis kifilrol sajnos lemaradtam, de ismeros a recept, csak mi mindig uresen ettuk, ugy is nagyon fincsi :) Frissen, melegen talalva isteni!!!

Timo, Pann: jobbulast!

Agiboldi,
Boldi tegnap delutan sokat aludt vegulis??? Tudtal dolgozni? En egesz delutan halalosan faradt voltam..... A szokasos keddenkenti migren ezek szerint megvan meg mindig??? :(

KépKépKépKép
thelga
 
 


Sno, köszi! Így már esélyes hogy megpróbálom :D

Helga, igen, szerencsére aludt, kb 2 órát, és dolgoztam egy csomót.. még jó, mert most alig bírok.. Igen, a migrén sajna tartja magát, most migrénnaplót kell vezetnem a dokinak, vicces, h mindig kedden van, de milyen jó, h nem tegnap! :wink:

Lorca, pohárból ivás? Az én poharamból szeret inni a következő módszerrel, belehajol, nagyon nagy belehörpölés, óriási korty legurul a torkán szemguvadva. Aztán szünet, ismétlés. Vagy egyenletes bugyborékolás az üveg falán, alig iszik valamit. I.e. nem tudja szabályozni és nem tud egyenletesen inni, de végülis működik :wink:

Ugye epret nem szabad adni akkor se ha lehámozom a magos részt? Nem szeretnék allergizálni.. :?:

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Helga,
e-mailben át tudom küldeni, vagy ha megvárod a többieket, akkor felteszem majd a közösbe is.
Igen, én is sajnálom, hogy nem lett róla egy jó kis portré, meg, hogy egy szót sem váltottunk szinte, de tényleg rövid volt az idő arra, hogy mindenki-mindenkivel tudjon foglalkozni. :(
A férjed képei nem csak a minőség miatt jók, hanem az elkapott pillanatok és a beállítások miatt is. Pl. Kelemac a bohóccal

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Lorca,
Anyósmama szerzett kifelé hajló peremű, régi kávás poharat, és abból ha szomjas, teljesen profin iszik, bár igazából másból is, a lényeg, hogy szomjas legyen, mert különben megy a pacsmagolás.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


kávés

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Egyre jobb, már lázas is vagyok! :twisted: :twisted: :twisted:

Lillusról is kevés kép készült... mivel állandóan utána rohangáltam, nem is volt időm fényképezi. :cry: :cry:

Pohárból ivás:
van, hogy tök ügyesen kortyol, de az esetek többségébe elidétlenkedi és inkább harapdálja a poharat. :roll: És az utolsó kortyot mindig kiköpi a ruhájára! :shock:

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Timo,
emlékezz Czeizel doki szavaira a lázzal kapcsolatban, inkább a lázcsillapítás.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sno, hihetetlen! Pont ezt gépeltem be mint te, csak elszállt és mire visszakapcsoltam már leírtad! :D

Kép
Kép
agiboldi
 
 


Timi! Sajnálom a lázat! :( Tényleg csillapítsd. Igyál sok-sok teát. Esetleg még valami homeos cuccot is kipróbálhatnál a torokfájásra és a lázra. Van egy füzetem a várandósoknak való homeos bogyeszokról. Mindjárt megkeresem.

Ágiboldi! Migrén. :( Remélem bekeptad a csodabogyód.

Pohárból ivás! Ugyan az mint Timiéknél. Mindig a legszebb felsőjén köt ki a cucc.

Apa felugrott ma és hozott pár dolgot Beninek. Olyan bosszantó de 10 darabos kinder tejszeletet 1 euróért veszi kint. Hozott neki dysney-s együttest 9 euróért. A c&a-ban 5000-ért árulnak hasonlót. 10 kilós Arielt 13 euróért stb. :evil: :evil: :evil: Tényleg bosszantó. Kint sokkal jobban élnek.

KépKép
csongria
 
 


Nekem hoemelkedesem van! Valamit elkaphattunk a talin :(
Timo, szerintem is csillapitsd!

Sno,
Koszi, akkor inkabb nem turelmetlenkedem, kivarom, mig ez is felkerul a kozos mail-re!
Fenykepek: termeszetesen, igazad van! Az tenyleg nagyon jol sikerult kep! Hasonloan jol elkapott pillanataid Neked is voltak! (egekbe nyuló popó :) )

KépKépKépKép
thelga
 
 


Timi! Ezt tudom neked ajánlani.

HOMEOGÉNE 9 A torokgyulladás tüneteit általában vírusos vagy bakteriális kórokozók váltják ki. Tünetei: nyugalomban is jelentkező, nyelésre erősödő torokfájás, köhögés, torokkaparás-érzet. A garat nyálkahártyája enyhén vagy erősen gyulladt, olykor fehér lepedék, illetve gennyes váladék is megjelenhet. A láz ugyancsak gyakori kísérő tünet lehet.

Fertőzéses eredetű gégehurut, illetve torokgyulladás miatt kialakult torokfájás kezelésére kitűnő a kilenc összetevőből álló szer, mely hurutoldó, fájdalom- és gyulladáscsökkentő hatást fejt ki, és serkenti a gyógyulást.

KépKép
csongria
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?